Žiadna pandémia Covidu sa nekonala – išlo o globálny test poslušnosti obyvateľov Zeme…s následkom smrti…

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie je pandémia výskyt prípadov infekčného ochorenia nad rámec toho, čo sa bežne očakáva. Pandémia je definovaná ako „celosvetové rozšírenie“ novej choroby. Predchodcom pandémie býva epidémia, ktorá má ohniskový lokálny charakter.

Na tému Covidu 19 sa popísalo veľa. Málokto si však všimol alebo okomentoval jednu vážnu vec. Ako zanikla pandémia? Predstavte si, že na Slovensku vyhlásením vlády. V USA pandémia skončila vyhlásením amerického prezidenta Joe Bidena už v septembri 2022. A tento mesiac oznámila skončenie pandémie aj WHO. Čo na tom, že sa v spoločnosti Covid 19 stále vyskytuje? Ak úradníci vyhlásia skončenie pandémie, napriek tomu, že chorobnosť je ešte stále na takej úrovni, že by sa opäť ochorenie mohlo rozšíriť, je na tom niečo veľmi, veľmi podozrivé. Pretože vírusy jednoducho nereagujú na vládne nariadenia. No a logicky, ak sa pandémia nerozšírila, tak jednoducho neexistovala!!!

Soňa Peková, celosvetovo uznávaná česká biologička so slovenskými koreňmi to jasne pomenovala. Išlo o jednotlivé kmene vírusu, ktoré boli sekvenované a preukázalo sa, že nemajú spoločné znaky ani gény. Čo vlastne dokazuje, že tzv. wuhanský vírus začal a skončil na jar 2020. Vírusy, ktoré sa objavili na jeseň 2020 a neskôr boli genomicky odlišné znamená to, že kmene týchto vírusov nemali mutačné znaky. V nových sa nenachádzali gény pôvodných. Čo je v genetike nemožné. Je to asi tak, ako keby ste po svojich predkoch nezdedili žiadne gény, ale narodením by ste získali nové. To, čo sa teda udialo je, že došlo k opakovanému vypusteniu nových vírusov Covidu s cieľom predĺženia tzv. pandémie a presvedčiť svetovú verejnosť o mutácii vírusov.

(Viď video na https://www.youtube.com/watch?v=IKULA2zhM4k).

Netrvalo dlho a Lengvarský poslušne tiež národu oznámil, že pandémia skončila aj na Slovensku. Neočakáva, že budú potrebné ďalšie opatrenia. Druhým dychom dodal, že “Pandémia covidu sa skončila, ale o pár rokov tu však môže byť iná.” Lengvarský sa asi prekecol. Pretože dnes vieme, že pandémia nebola žiadna náhoda, ale bola z vysokou pravdepodobnosťou vypustená z vojenského biologického laboratória vo Fort Detrick. Vo Wuhane na armádnych hrách bola len ďalej rozšírená na svoju celosvetovú púť. Lengvarský teda nevylučuje, že niekto v USA dá príkaz na vypustenie tzv. ďalšieho variantu a pandémia môže pokračovať.

 

Pre ochranu svojho okolia však odporúčam nosenie rúšok aj naďalej. Veď za dva roky ich nosenia nám skoro úplne vymizla chrípka,“ blysol sa MUDr. Lengvarský ďalšou perlou. Zabudol dodať to, čo vie na Slovensku každý. A to je to, že chrípka nezmizla, ale bola štatisticky vyhodnocovaná ako Covid. Viac svetla, by do kamufláže s Covidom prinieslo vyšetrovanie OČTK, ktoré sa už mimochodom začalo v súvislosti s pozabíjaním množstva ľudí touto vládou. V tejto fáze by sa OČTK mali zaoberať aj otázkou nadmerných úmrtí. Ľudia začínajú umierať na následky Covidu a bolo by dobré zistiť, koľko nadmerných úmrtí je medzi zaočkovanými. Obávam sa, že sa začína rozvíjať pandémia úmrtí na následky očkovania.

Stačí keď si pozriete túto stránku…

https://www.globalresearch.ca/the-pfizer-big-money-maker-have-a-look-at-their-report/5807009

…a bude vám jasné akou bonanzou je pre Pfizer-Biontech tzv. pandémia, výroba, distribúcia a použitie experimentálnych očkovacích látok, nazývaných vakcína pre svetovú populáciu. Špinavú prácu pre Pfizer vykonáva v Európe Ursula von Leyen, skorumpovaná Nemka a bývalá ministerka obrany Nemecka. Že by náhoda? Inak jej manžel úzko spolupracuje s Pfizerom. Ďalšia náhoda? Nie. Plánovaný komplot proti ľudstvu neonacistami z Deep State.

Šokujúce informácie o počtoch mŕtvych spomedzi očkovaných si môžete pozrieť tu:

https://www.globalresearch.ca/pfizer-killed-your-friends-family-profit-92-covid-deaths-were-among-triple-vaccinated-2022-according-uk-gov/5816943?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

Faktom je, že v lete 2019 bolo zatvorené vojenské laboratórium vo Fort Detrick v USA skúmajúce údajne infekčné choroby na obranné účely. V samotných Spojených štátoch sa o tejto udalosti nepísalo veľa a keď, tak len okrajovo so snahou zahmlievať udalosti, ktoré sa tam odohrali. Vysoko podozrivé. Pritom všetko nasvedčuje tomu, že sa tam odohrali udalosti, ktoré možno porovnať prinajmenšom s výbuchom jadrovej bomby. Umelo vyrobená biologická zbraň Covid 19 unikla odtiaľ.

Americký armádny inštitút pre lekársky výskum infekčných chorôb (USAMRIID) vo Fort Detrick v štáte Maryland dlhodobo skúma biologické zbrane použiteľné vo vojenských konfliktoch. Inštitút mal v minulosti pochybné vzťahy s jednotkou 731 japonskej cisárskej armády, ktorá je známa svojimi brutálnymi a smrtiacimi chemickými experimentmi na obyvateľoch Číny a Ruska počas druhej svetovej vojny. USA po vojne poskytli imunitu proti trestnému stíhaniu mnohým členom jednotky výmenou za údaje o biologickej vojne a experimentoch pre USAMRIID.

Tesne pred uzavretím vojenského laboratória boli hlásené prípady výskytu infekcie v blízkosti laboratória v komunite dôchodcov Greenspring v okrese Fairfax vo Virgínii, ktorá mala do 15. júla 2019 63 infikovaných prípadov choroby a tri úmrtia podľa miestnych zdravotných úradov. Aj tieto udalosti nasvedčujú tomu, že vo vojenskom laboratóriu sa skúmal vírus COVID 19 a do sveta „vycestoval“ práve odtiaľto. Zvlášť ak New York Times priznal, že v laboratóriu sa skúmali patogény, ktoré neboli oficiálne zaradené v databáze biolaboratória. Jednoducho skúmali nebezpečné patogény načierno bez vedomia príslušných oficiálnych miest. Niet však pochýb, že tak robili v utajenom režime na pokyn CIA. Nebolo by to po prvýkrát. Inak vo Fort Detricku sa robili počas histórie tohto zariadenia pokusy, pri ktorých by bledol aj Mengele…

Keď sa verejnosť v USA začala zaujímať o činnosť vojenského laboratória vo Fort Detrick, predstavitelia USA preniesli pozornosť na Čínu a obvinili túto krajinu, že rozšírenie nákazy pochádza odtiaľ. Samozrejme bez dôkazov. Najlepšia obrana je útok.

Vlády vedia, že covid 19 môžu prenášať aj zaočkovanci a môžu aj ochorieť. Zaočkovanci získavajú komerčnú dočasnú imunitu, ktorá sa musí opätovne posilňovať ďalším očkovaním po uplynutí tzv. ochrannej lehoty. Zaočkovanci tak strácajú prirodzenú imunitu, ktorá je cca 27 krát vyššia po prekonaní choroby bez očkovania. Zachovanie prirodzenej imunity má pritom jednu veľkú výhodu. Pamäťové bunky typu B a T – lymfocyty majú schopnosť si nákazu pamätať a vyrábať si následne protilátky. Takto získaná imunita pri zachovaní životosprávy môže vydržať do konca života.

Ak by sa tieto postupy na Slovensku používali, vyhli by sme sa tisícom obetí. Za úmrtia je plne zodpovedná covidová vláda národného ohrozenia a národného zdierania!!!

Vedci zistili ešte jednu veľmi zaujímavú vec. Mnoho ľudí prekonalo koronu a ani o tom nevie. Ako je to možné? Jednoducho tak, že majú dobre vybudovaný imunitný systém. Vedci skontrolovali skupinu 50 ľudí, ktorí boli bezpríznakoví a mysleli si, že covid nemali. Následné vyšetrenia ukázali, že 20% z nich malo vybudovaný systém pamäťových buniek, čo svedčí o tom, že chorobu prekonali.

Vedci však nevedia, čo sa stane s človekom, ktorý covid prekonal a keďže o tom nevedel, dal sa zaočkovať. Oprávnene tu vzniká podozrenie na zdravotné komplikácie jedinca pretože jeho pamäťové bunky nie sú nastavené na umelé vnorenie vírusu do organizmu. (Vakcinovaný vírus sa v organizme správa inak ako prirodzene získaný vírus).

Bolo by preto dobré, aby ľudia mali možnosť si skontrolovať prítomnosť pamäťových buniek prietokovým cytometrom. Dozvedeli by sa, či chorobu prekonali alebo nie. Žiaľ ľuďom toto vyšetrenie nie je umožnené.

Vráťme sa teraz k nadpisu. Za svojim tvrdením si stojím z viacerých dôvodov. Ak sledujete celosvetové dianie, zákonite musíte prísť k záveru, že:

USA sa snažia uchopiť nadvládu nad celým svetom;

Za týmto účelom vyvolávajú konflikty vo svete, korumpujú a vytvárajú vlády národných štátov s cieľom vykonávania politiky týchto štátov v prospech USA;

Kto sa týmto želaniam USA nepodvolí, tak dochádza k vyprovokovaniu prevratov a následnej porobe štátov;

Za tzv. pandémiou Covidu stojí Deep State USA hlavne (vojensko-priemyselný komplex, bankový sektor vrátane FED-u, ropný a rozhodujúci nerastný priemysel, mediálny komplex (siedma veľmoc alebo korporátne médiá), piata kolóna, silové rezorty a tajné služby);

Stačí si vyhodnotiť všetky kroky slovenskej vlády od roku ich uchopenia moci. Zlé opatrenia, násilné kroky proti verejnosti čo sa týka očkovania alebo iných krokov (Mikasove vyhlášky), úmyselná propagácia iba očkovania experimentálnymi látkami – nie vakcínami. Následok tisíce mŕtvych a pod. To čo sa dialo na Slovensku nemá nič spoločné s bojom odborníkov proti chorobe. Preto tvrdím, že išlo o test poslušnosti národa na prípadné ďalšie komploty demisnej a úradníckej vlády s proamerickými lokajmi proti občanom.

Viac na:

https://blog.hlavnespravy.sk/30207/kto-zabil-navyse-15-milionov-ludi-v-suvislosti-s-covidom-19/

https://blog.hlavnespravy.sk/27417/sakali-v-bruseli-pripravovali-vakcinacne-pasy-dvadsat-mesiacov-pred-vypuknutim-pandemie/

https://blog.hlavnespravy.sk/23509/druha-vlna-tzv-pandemie-bola-naplanovana/

https://blog.hlavnespravy.sk/28527/cielom-ockovania-je-aby-ludia-stratili-prirodzenu-imunitu-a-boli-zavisli-na-komercnej-imunite/

https://www.ta3.com/clanok/246930/pandemia-sa-skoncila-ziadne-dalsie-veke-opatrenia-vyhlasil-lengvarsky

https://www.dr-rath-foundation.org/2023/03/covid-19-the-lab-leak-theory-goes-mainstream/

https://www.nytimes.com/2019/08/05/health/germs-fort-detrick-biohazard.html

https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-uvzsr-izolacia-vyhlaska-zrusenie

https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/media/tlacove-spravy/mesacna-statistika-hlaseni-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin-na-prevenciu-covid-19-13.-1.-2023?page_id=6074

Z mesta SNP

Ivan Štubňa

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 287

Celkové hodnotenie: 24.19

Priemerná čítanosť: 2367

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Kadyrov obvinil Prigožinových spolupracovníkov z porušovania dohôd

  0icon

  Bratislava 9. júna 2023 (HSP/Foto:Telegram)   Čečenský vodca Ramzan Kadyrov po jeho slovách o Achmate hovoril o svojom rozhovore so zakladateľom spoločnosti Wagner Jevgenijom Prigožinom…

  WHO: SR nedostatočne využíva možnosti, ktoré ponúkajú zdravotnícke dáta

  0icon

  Bratislava 9. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Zber zdravotníckych dát a informácií na Slovenskú je dostatočný, ich využitie je však nedostatočné a často chaotické. Skonštatovali…

  SHMÚ: Výstraha pred búrkami platí aj pre sobotu

  0icon

  Bratislava 9. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Výstraha pred búrkami na celom území Slovenska naďalej trvá, do sobotňajšieho (10. 6.) večera je vyhlásený jej najnižší stupeň.…

  Migračná politika opäť na stole: Pozrite si, ako dopadlo hlasovanie a aký postoj zaujalo Slovensko

  0icon

  Bratislava/Luxemburg 9. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák) Aktualizované 9. júna 2023 o 13:08 Slovenský minister vnútra Ivan Šimko sa na štvrtkovom zasadnutí Rady EÚ…

  Djokovič zdolal Alcaraza, postúpil do finále

  0icon

  Paríž 9. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Jean-Francois Badias)   Srbský tenista Novak Djokovič sa siedmykrát v kariére prebojoval do finále mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros.…

  Čaká nás regulácia cien potravín? Minister prezradil, že uvažujú nad týmto opatrením

  0icon

  Bratislava 9. júna 2023 (HSP/Teraz/Foto:TASR-Martin Baumann)   Súčasná vláda odborníkov nemá dostatok času na reguláciu cien potravín. Musela by vstúpiť do zákona o cenách a…

  Obvinený Adam Puškár z kauzy vraždy Tupého zostáva stíhaný vo väzbe

  0icon

  Bratislava 9. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Obvinený Adam P., ktorý je podozrivý z vraždy študenta Daniela Tupého, zostáva vo vyšetrovacej väzbe. Mestský súd Bratislava…

  Putin sa oficiálne vyjadril k ukrajinskej protiofenzíve

  0icon

  Bratislava 9. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Vladimir Astapkovich, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP)   Vladimir Putin oznámil začiatok ukrajinskej ofenzívy. "S určitosťou môžeme povedať, že ukrajinská…

  Ministerka kultúry rokovala s predstaviteľkou OBSE pre slobodu médií Teresou Ribeiro

  0icon

  Bratislava 9. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ministerka kultúry SR Silvia Hroncová sa stretla vo štvrtok 8. júna na pôde rezortu kultúry s Teresou Ribeiro,…

  Fica kritizujú za účasť na akcii ambasády USA. Jasná reakcia šéfa Smeru

  0icon

  Bratislava 9. júna 2023 (HSP/Foto:Facebook R.F.)   Viacero komentárov kritizovalo lídra Smeru-SSD Roberta Fica za jeho nedávnu účasť na podujatí Veľvyslanectva USA na Slovensku pri…

  Vášeň v Tebe

  Brazílska influencerka je mŕtva. Zabil ju vlastný zadok. Bol jej vstreknutý podomácky vyrobený silikón

  0 icon

  9.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Instagram @lygiafazio). Médiami obletela mimoriadne smutná informácia o smrti brazílskej influencerky. Predtým podstúpila zdvihnutie zadku, ktoré mohlo viesť k mozgovej príhode.

  Máte ich v chladničke. Pridajte ich do vody a zalejte kvety, orchidea rozkvitne ako nikdy predtým!

  0 icon

  9.06.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Instagram.com/orchids.heaven). Táto krásna črepníková kvetina sa líši nielen svojím orientálnym vzhľadom, ale aj potrebami starostlivosti. Kobieta Gazeta tvrdí, že aby bujne kvitla, stačí jej trochu pomôcť hnojivom s prísadou bežne používanou v kuchyni. Máloktorá črepn

  Biologické rytmy ovplyvnené svetlom vypovedajú veľa o zdraví

  0 icon

  9.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto:pixabay.com/sasint). Niekoľko dní po každom novembrovom splne sa na Veľkom bariérovom útese v Austrálii odohráva úžasné divadlo: koraly vypúšťajú do vody miliardy vajíčok a spermií, ktoré sa spájajú a vytvárajú voľne plávajúce larvy. Tie sa nakoniec usadia a založia nové kolónie koralov. Podľa časopisu EÚ…

  Najbohatšia speváčka má na účte miliardu. Vedľa nej je Madonna "chudobnou príbuznou"

  0 icon

  9.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/OSSA). Magazín Forbes zverejnil rebríček najbohatších Američaniek, ktoré si svoj majetok zarobili samy. V zozname nechýbali hviezdy šoubiznisu. Najbohatšia z nich sa ukázala byť Oprah Winfrey - s majetkom odhadovaným na 2,5 miliardy dolárov obsadila 13. miesto. Najbohatšia speváčka s miliardovým kontom sa umiestnila na 20. mieste…

  Uchopte niekoľko listov a vložte ich do ryže. Potravinové mole v okamihu zmiznú

  0 icon

  9.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Instagram.com/wzdrowymdomu). Mnohí z nás majú v kuchyni radi zásoby suchých produktov, ako je múka, ryža alebo cestoviny. Ich skladovanie v skrini však predstavuje riziko zahniezdenia potravinových molí. Zbaviť sa ich nie je jednoduchá úloha. Ako zabrániť tomu, aby sa potravinové mole usadili vo vašich…

  Armádny Magazín

  Rusko končí so zmluvou o konvenčných silách v Európe

  0 icon

  Rusko, 9.jún 2023 (AM) – To, že Rusko zo zmluvy s konečnou platnosťou vystupuje 7. novembra, čo je zhodou okolností na výročie VOSR, oznámilo MZV RF. Zároveň uviedlo, že o tom už informovalo účastnícke štáty.   „Udeje sa to o 00.00 hod. 7. novembra, ... 150 dní po odoslaní upovedomenia,“ hovorí sa…

  "Prenikne pancierovaním akéhokoľvek západného tanku": zahraničná tlač ocenila rakety Vichr

  0 icon

  Rusko, 9.jún 2023 (AM) – Armádne letectvo ozbrojených síl Ruskej federácie sa aktívne podieľa na odstrašovaní útočných operácií Ozbrojených síl Ukrajiny, ničení útočných bojových formácií, zastavovaní prielomov a dokončovaní ustupujúcich síl. Početné videá zachytávajú efektívnu prevádzku ruských bojových vrtuľníkov v posledných dňoch. Jednou z hlavnýc

  "Arktická výzva": konfrontácia Ruska a NATO v ľadových zemepisných šírkach narastá

  0 icon

  USA, 9.jún 2023 (AM) – USS Gerald R. Ford 24. mája priplávala do prístavu v Osle, kde sa zdržala niekoľko dní pred odchodom na cvičenie Arctic Challenge. Očakáva sa, že bude vykonávať cvičenia s nórskymi ozbrojenými silami pozdĺž arktického pobrežia krajiny. "Táto návšteva je dôležitým signálom úzkych bilaterálnych vzťahov medzi USA a…

  Londýn a Kyjev pracujú na pláne "ukončenia ruskej agresie"

  0 icon

  Ukrajina, 9.jún 2023 (AM) – Nie, nie je náhoda, že britské a ukrajinské médiá 4. júna zhodne informovali o úspechu OS Ukrajiny. Začnime senzačnou správou námestníčky ukrajinského ministra obrany Anny Malyarovej, ktorá to oznámila svetu: "V niektorých oblastiach vedieme útočné operácie. Najmä Bachmut zostáva epicentrom bojov. Postupujeme pozdĺž veľmi rozsiahlej frontovej…

  Cudzinci, nie bratia. O Galícii ako nositeľke "ukrajinskej identity"

  0 icon

  Ukrajina, 9.jún 2023 (AM) – Ako je možné, že ľudia, ktorí žijú na rôznych brehoch Zbruču (rieky, ktorá rozdeľuje Halič a zvyšok Ukrajiny), majú spoločné etnonymum "Ukrajinci" a žijú (zatiaľ) v jednom štáte?   Podľa historických prameňov v prvom tisícročí nášho letopočtu tieto krajiny obýval slovanský kmeň tzv. bielych Chorvátov. Po…

  TopDesať

  Kvôli požiaru v Kanade je New York oranžový

  0 icon

  Vidieť oranžovú oblohu je nádherný zážitok, za predpokladu ak je výsledkom úžasného východu alebo západu slnka. Pre obyvateľov mesta New York ale aj rôznych iných miest na východnom pobreží Spojených štátov sa však oranžová obloha, žiaľ, zmenila na absolútnu nočnú moru. V posledných 6 týždňoch Kanada bojuje s ničivými lesnými…

  Máte dobrý zrak? Tieto fotografie vám dokážu opak

  0 icon

  Myslíte si, že máte dobrá zrak? Máme fotografie, ktoré vám zrejme dokážu opak. Nasledujúce fotografie ovplyvňujú skutočnú realitu. Tú si všimnete, až keď sa poriadne a dôkladne zadívate z tej správnej strany. Vravieva sa, že každý robí chyby, pretože je to súčasť ľudského žitia. Vyzerá to tak, že je to…

  Dôkaz, že niektoré veci je lepšie nechať na profesionálov

  0 icon

  Hovorí sa, že prax robí z ľudí majstra a profesionáli vedia, že je to pravda. Ak však nezavoláš na pomoc profesionálov, môže to dopadnúť aj takto tragicky.  Existuje dôvod, prečo zvyčajne existuje jasný rozdiel medzi konečným výsledkom poskytnutým profesionálom a amatérom, či už ide o výrobu dezertov alebo stavbu domov.…

  Mark Wahlberg odhalil, prečo sa s rodinou odsťahoval z Hollywoodu

  0 icon

  Mark Wahlberg, legendárny herec a oddaný otec štyroch detí nedávno urobil životné rozhodnutie a spoločne s rodinou sa odsťahoval z Hollywoodu. Po boku svojej manželky Rhea Durham sa Mark rozhodol začať odznova a v nedávnom úprimnom rozhovore sa podelil o podrobnosti tohto významného rozhodnutia. V roku 2022 sa Wahlberg s…

  Fotografie zvieratiek, ktoré vám zaručene zlepšia deň

  0 icon

  Zábavné zvieratá a fotografie zábavných zvierat boli vždy zdrojom radosti a zábavy pre ľudí na celom svete. Od veselých memečiek až po virálne videá - zvieratá nám dokážu vyčariť úsmev na tvári a rozjasniť naše dni. Okrem zábavy však môžu zábavné zvieratá zohrávať aj úlohu pri zlepšovaní našej pohody. Fotografie…

  FOTO DŇA