Šakali v Bruseli pripravovali vakcinačné pasy dvadsať mesiacov pred vypuknutím pandémie!!!

V týchto plánoch sa hovorí nielen o nejakom dokumente, ktorý by obmedzil váš vstup alebo pohyb na určité miesta. Predstavuje sa celý systém COVID, budúcnosť, v ktorej sú všetky aspekty vášho života monitorované a regulované podľa rozmarov a fantázie farmaceutických vládcov.

Prvý návrh na „vakcinačné pasy“ Európska komisia zverejnila 26. apríla 2018. Prvoradým cieľom bolo „preskúmať uskutočniteľnosť vytvorenia spoločného očkovacieho preukazu / pasu“ pre európskych občanov, ktorý je „kompatibilný s informačnými systémami elektronickej imunizácie a uznaný na cezhraničné použitie. “

V návrhu boli spomenuté aj pojmy, ako napríklad „boj proti váhavosti očkovania“, „neočakávané ohniská“, ktoré pred vypuknutím neboli také bežné.

Medzi ďalšie body plánu patrila podpora schvaľovania „inovatívnych vakcín vrátane vakcín pre vznikajúce zdravotné riziká“.

Konštatuje, že „priemysel vyrábajúci vakcíny“ má „kľúčovú úlohu“ pri plnení cieľov opísaných v pláne, uvádza „zlepšenie výrobných kapacít EÚ“ a skladovanie vakcín ako ďalšie akčné body, ktoré sa majú vykonať.

Plán sa tiež zameriava na posilnenie „existujúcich partnerstiev“ a „spolupráce s medzinárodnými aktérmi a iniciatívami“ a odkazuje na globálny summit o očkovaní, ktorý sa konal v roku 2019.

Globálny samit o očkovaní 2019

3 okrúhle stoly

Samit sa konal 12. septembra 2019 v Bruseli v Belgicku, iba 3 mesiace pred vypuknutím COVID-19. O samite neinformovala väčšina médií hlavného prúdu. Zorganizovala ho Európska komisia v spolupráci s WHO.

Pozoruhodní členovia panelu

Účastníkmi tohto samitu boli politickí vodcovia, vysokí predstavitelia ministerstiev zdravotníctva, OSN, poprední akademici, zdravotnícki pracovníci a vedci, mimovládny a súkromný sektor.

Medzi významných členov panelu za týmito okrúhlymi stolmi patrili Dr. Seth Berkley, generálny riaditeľ spoločnosti GAVI, Nanette Cocero, prezidentka spoločnosti Pfizer Vaccines, Global Vaccine Alliance – organizácia, ktorá získala obrovské množstvo finančných prostriedkov od Nadácie Billa a Melindy Gatesových, Joe Cerrell, výkonný riaditeľ nadácie Bill & Melinda Gates Foundation pre globálnu politiku.

Pandemické plánovanie

Pandemické plánovanie bolo na tomto samite jasne preukázané. Medzi kľúčové dokumenty distribuované účastníkom patrili správy:

Plánovanie pripravenosti na pandemickú chrípku

Cvičenie na pandémiu chrípky pre Európsku úniu

Plánovanie pripravenosti na vtáčiu chrípku a chrípkovú pandémiu

Pripravenosť na pandemickú chrípku a plánovanie reakcie na ňu

Smerom k dostatku vakcín proti pandemickej chrípke v EÚ

„Verejno-súkromné ​​partnerstvo“ pre európske vakcíny proti pandemickej chrípke

Vo všetkých týchto dokumentoch sa opakovane zdôrazňuje cieľ posilnenia spolupráce s farmaceutickým priemyslom, rovnako ako správa, že globálna pandémia je nevyhnutná.

Kto má vlastne prospech z vakcínových pasov?

Nadnárodný farmaceutický priemysel.

Občan je na základe nich nútený podstúpiť očkovanie, ak nechce sedieť doma, prísť o prácu (to len ešte príde) alebo slobodne žiť. Je to globálny útok na Vaše slobody a Ústavou zaručené práva.

Odhadovaný obchod, na ktorý majú farmaceutickí giganti zálusk,  má hodnotu iba v roku 2021 1,5 bilióna dolárov.

Ďalšie plány:

Commons Project

Nezisková trustová nadácia Commons Project Foundation, ktorá je súčasťou Svetového ekonomického fóra zahŕňa tri COVID aplikácie:

CommonHealth , COVIDcheck a  CommonPass

Spoločne budú zhromažďovať, ukladať a monitorovať vaše zdravotné údaje, na základe ktorých aplikácie rozhodnú, či máte oprávnenie cestovať, študovať, ísť do kancelárie atď.

Napríklad v Izraeli už bol vydaný nový zákon, ktorý umožňuje ministerstvu zdravotníctva evidovať občanov, ktorí očkovanie proti Covidu odmietnu. Navyše toto ministerstvo poskytne Vaše osobné údaje iným štátnym orgánom, ak  o ne požiadajú.

Vyzerá to teda tak, že pandémia bola dopredu naplánovaná a postupne sa plní globálny plán zotročovania ľudí z jedného centra v USA alebo skôr v USSA.

Je čas to globálne zastaviť. A keď sa to nebude dať inak, tak aj revolúciami. Sloboda je vzácna vec a politici, ktorí Vám ju upierajú patria pred súd…

Viac na:

https://www.globalresearch.ca/vaccine-passports-planned-before-pandemic-began/5750611

https://greatgameindia.com/rockefeller-clinton-covid-apps/%20-%20CommonHealth

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 138

Celkové hodnotenie: 23.31

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA