Kto zabil navyše 15 miliónov ľudí v súvislosti s Covidom 19?

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) priznala farbu a musela konštatovať, že na svete bolo  zaznamenaných 15 miliónov nadmerných úmrtí spojených s pandémiou COVID-19  v rokoch 2020 a 2021.

Nadmerná úmrtnosť zahŕňa úmrtia spojené s COVID-19 priamo (v dôsledku choroby) alebo nepriamo (v dôsledku vplyvu pandémie na vyťaženosť zdravotníckeho personálu, čím pacienti stratili prístup k liečbe iných chorôb a umierali na ne, zlyhanie zdravotníckych služieb, nekvalita alebo neodbornosť poskytovaných zdravotníckych služieb, vedľajšie účinky až po fatálne prípady a pod). 

Pre jednoduchšie pochopenie nadmerná úmrtnosť sa vypočítava ako rozdiel medzi počtom úmrtí, ku ktorým došlo, a počtom, ktorý by sa očakával v prípade neexistencie pandémie na základe údajov z predchádzajúcich rokov. 

WHO uvádza, že väčšina nadmerných úmrtí (84 %) bola zaregistrovaná v juhovýchodnej Ázii, Európe a Amerike. Približne 68 % nadmerných úmrtí je sústredených len v 10 krajinách sveta. Meranie nadmernej úmrtnosti je základnou súčasťou na pochopenie vplyvu pandémie. 

Prof. Dr. Rolf Steyer a Dr. Gregor Kappler urobili analýzu nadmerných úmrtí vo všetkých 16 spolkových štátoch Nemecka za obdobie týždňov 36 až 40 v roku 2021. Analýza porovnávala úmrtnosť v štátoch s vyššou a nižšou zaočkovanosťou. Záver bol prekvapivo taký, že čím vyššia zaočkovanosť, tým vyššie nadmerné úmrtia. Inými slovami, nadmerné úmrtia sú spôsobené práve vakcínami.

Vo Veľkej Británii podľa Úradu pre národnú štatistiku (ONS) došlo počas jediného týždňa v júni t.r. k 1540 nadmerným úmrtiam. Z tohto celku došlo k 451 úmrtiam priamo súvisiacimi s Covidom 19. Čiže zostalo tak 1089 nadmerných úmrtí z inej nepriamej príčiny!!! Od konca apríla t.r. bolo zaznamenaných skoro 8000 nadmerných úmrtí osôb bez ochorenia na Covid 19.  Svedčia tieto vysoké čísla o vakcinácii ako príčine úmrtí?

Dobré otázky sú: Prečo registrujeme nadmerné úmrtia vo vysokých číslach, keď čísla chorých na Covid 19 sú nízke? Akým podielom sa na tom zúčastňuje očkovanie?

Známy americký finančný analytik a bývalý manažér nadnárodného investičného gigantu BlackRock  Ed Dowd nedávno povedal vo vysielaní Real America’s Voice „War Room: Pandemic“, že napriek ustupujúcej epidémii COVID-19 Amerika naďalej zažíva „nadmernú úmrtnosť“ a opatrne dodal, že sa tak deje pravdepodobne z dôvodu vakcinácie. „Kým sa pandémia COVID končí, nadmerná úmrtnosť zostáva zvýšená,“ povedal analytik Ed Dowd.  

Ďalší veľký „balík“ nadmerných úmrtí je skrytý v nežiaducich účinkoch vakcinácie. Závažné účinky boli napríklad vo Veľkej Británii pozorované u 60 000 ľudí.

Izrael, ktorý do februára t.r. podal asi 4,5 milióna posilňujúcich dávok, čo sa rovná viac ako 13 000 hospitalizáciám z príčiny problémov nežiaducich účinkov po očkovaní. V USA bolo distribuovaných viac ako 92 miliónov posilňovacích dávok, čo sa rovná takmer 270 000 hospitalizáciám.

Americký VAERS (Systém hlásenia nežiaducich udalostí vakcíny) uviedol, že 29 %  ľudí malo dôsledku nežiaducej udalosti ťažkosti s vykonávaním každodenných činností. 

4,5 % respondentov uviedlo neurologické problémy (viac žien ako mužov), vrátane:

Bellova obrna (0,5 %)

Rozmazané alebo narušené videnie (0,5 %)

Záchvaty/kŕče (0,15 %)

Strata vedomia (0,2 %)

16 % týchto neurologických problémov sa vyskytlo do hodiny po očkovaní, ďalších 27 % do 24 hodín a 47 % pretrvávalo v čase prieskumu 3-4 týždne po očkovaní.

V USA to znamenalo 460 000 prípadov Bellovej obrny a rozmazaného alebo narušeného videnia, 135 000 záchvatov a 180 000 ľudí stratilo vedomie.

Počuli ste už o vakcíne, ktorá je spojená so záchvatmi u 0,15 % dospelých, ktorí ju dostali?

Asi 25 % ľudí s už existujúcimi autoimunitnými poruchami, depresiou alebo úzkosťou hlásilo zhoršenie symptómov po preočkovaní. Päť až desať percent ľudí s cukrovkou, hypertenziou a chorobami pľúc a srdca tiež hlásilo zhoršenie svojho stavu.

Takmer 10 % žien mladších ako 54 rokov malo po preočkovaní narušenie menštruačného cyklu (zrejme sa nepýtali žien nad tento vek). Približne polovica týchto žien uviedla, že problémy pretrvávali aj po 10 až 16 týždňoch po očkovaní. Z toho 31 % vyhľadalo lekársku pomoc a 9 % na ňu užívalo lieky.

Na stránke https://korona.gov.sk/ môžeme nájsť 18. júla t.r. túto informáciu:

Od 13. júna sa rozširujú výnimky z povinného nosenia respirátora v interiéri aj na zamestnancov zariadení sociálnej starostlivosti a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, u ktorých pracovné podmienky alebo spôsob práce neumožňujú nosenie respirátora alebo inej preventívnej ochrannej pomôcky a zamestnancov zariadenia starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa.

Táto informácia je všeobecná, pod ktorú sa dá schovať čokoľvek, a preto je zbytočná. Zaujímavosťou je, že už v čase platnosti tejto výnimky boli zaznamenané prvé podnety na rozširovanie mutácií Covidu 19. Tí čo majú strážiť zdravie občanov a denne vyhodnocovať situáciu spia. Prečo? Je ďalšie kolo Covidu naplánované ako ostatné kolá a potrebujeme Covid rozšíriť medzi ľudí, aby sme im mohli vnútiť očkovanie? Štatistika si však všíma, že k dosiahnutiu 60% hranice zaočkovanosti chýba ešte 477 359 osôb. Musí byť „domáca úloha“ šialenej slovenskej vlády splnená?

Pritom pozitivita vykonaných PCR testov je na úrovni 43,49% !!! A Ag testov na úrovni 12,00% testov. Údaje PCR testov sú alarmujúce. Údaje Ag testov sú bezvýznamné vzhľadom na ich veľkú chybovosť. Údaj o celkových obetiach uvádza číslo 20 172.

Amatérska vláda svojimi zlými rozhodnutiami zapríčinila množstvo obetí na Slovensku. Rok 2021 bol rokom s historicky najvyšším počtom celkových úmrtí na Slovensku a bezprecedentne najtragickejším rokom od druhej svetovej vojny!!! Ak porovnáme rozdiel úmrtí posledných predkovidových rokov s rokom 2021 tak ten variuje na úrovni okolo 20 000 úmrtí!!!  Na Slovensku zomrelo v roku 2021 viac ako 73 000 ľudí, čo je najvyšší absolútny počet od roku 1919. Celková nadúmrtnosť bola vlani na úrovni 37 percent. Informoval o tom Štatistický úrad SR. Najobludnejšie je, že táto vláda má na svedomí desaťtisíce úmrtí, ktorým sa dalo predísť, ale oni sa tvária, že sa ich to netýka!!! Kedy nadíde tá chvíľa, kedy ich spravodlivosť bude brať na zodpovednosť?

Viac na:

https://tvnoviny.sk/domace/clanok/144045-slovensko-ma-nadumrtnost-uz-stvrty-mesiac-po-sebe-pozrite-sa-kde-je-najhorsia-situacia

https://www.who.int/news/item/05-05-2022-14.9-million-excess-deaths-were-associated-with-the-covid-19-pandemic-in-2020-and-2021

https://naturalnews.com/2022-05-16-noted-financial-analyst-covid-pandemic-wanes-excess-mortality-persists-vaccines.html

https://jackanapes.substack.com/p/the-israeli-ministry-of-health-actually-db7?s=r

https://spravy.rtvs.sk/2022/03/statisticky-urad-umrtie-koronavirus/

https://dennikn.sk/2655063/data-za-december-este-nemame-no-aj-bez-nich-je-rok-2021-na-slovensku-najtragickejsim-od-druhej-svetovej-vojny/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 216

Celkové hodnotenie: 24.8

Priemerná čítanosť: 2234

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  V Trnave-Modranke vybuchol rodinný dom

  0icon

  Trnava 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj)   V ranných hodinách došlo v Trnave, miestnej časti Modranka k výbuchu domu na Seredskej ulici.…

  Skutočne sa na nás valí tsunami? Aby bol niekto za spasiteľa, treba najprv vyvolať katastrofu, reagujú analytici na slová nového ministra

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR - Dano Veselský)   Nový minister hospodárstva Karel Hirman sa v jednom z najnovších rozhovor vyjadril, že sa na nás…

  Kadyrov má zaujímavé riešenie namiesto mobilizácie

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:Twitter/Спринтер)   Ramzan Kadyrov, ktorý zrušil mobilizáciu v Čečensku, navrhuje vyslať do vojny na Ukrajine zástupcov ruských bezpečnostných zložiek - EMERCOM,…

  Jan Kavan exkluzívne pre HS: je zjednodušené a prehnané povedať, že EÚ je vazalom USA

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Bol predsedom Valného zhromaždenia OSN a českým ministrom zahraničia. Teraz varuje pred naozaj strašnou vojnou, a preto neváhal…

  Prečo bolo zmobilizovaných toľko ľudí, bude pre všetkých dostatok zbraní a kedy možno očakávať víťazstvo? Odpovedá generál veliaci vojenskej operácii

  0icon

  Moskva 24. septembra 2022 (HSP/Komsomoľskaja pravda/Foto: TASS-Valerij Matycin)   Generálporučík Andrej Gurulev, ktorý velí vojenskej operácii na Ukrajijne, odpovedal na hlavné otázky, ktoré momentálne zaujímajú…

  Podľa prieskumu Hlas-SD síce prvý ale ďalej klesá. Vytvorenie stabilnej vlády by bolo komplikované

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:HSP)   Ak by sa voľby do Národnej rady SR konali v polovici septembra, vyhrala by ich strana Hlas-SD so ziskom…

  Ursula von der Leyenová sa vyhráža Talianom, pokiaľ sa Bruselu nebudú pozdávať výsledky volieb, môžu na to doplatiť tak ako Maďari či Poliaci

  0icon

  Bratislava 24. september 2022 (Foto: SITA/AP-Mindaugas Kulbis / TASR/AP-Luca Bruno)   Líder talianskej strany Liga (do roku 2018 Liga severu) Matteo Salvini sa na Twitteri…

  Hovorte s Ruskom, kým nie je neskoro

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP/Grigory Sysoev, Sputnik, Kremlin Pool Photo)   Kto vie, čo bude nasledovať? "Ešte sme nič nezačali," varoval pred pár mesiacmi ruský…

  Ak Putin zaútočí…

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/b92/Foto:TASR/AP-Dmitri Lovetsky)   Použitie jadrových zbraní je to posledné, čo by Rusko mohlo urobiť, a americkí analytici tvrdia, že existujú varovné…

  Giorgia Meloniová: Žena budúcnosti Európy

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:Screenshot)   Talianska národná konzervatívna politička je nádejou Európy proti technokratickej tyranii Ursuly von der Leyenovej Rod Dreher, starší redaktor časopisu…

  Armádny Magazín

  Erdogan potrebuje vyvolať vojenskú krízu. O grécko-tureckej vojne v rámci NATO

  0 icon

  Turecko, 24.september 2022 (AM) – Grécko v septembri oficiálne varovalo EÚ a NATO pred hrozbou vojny s Tureckom. Popredné európske a americké médiá uvádzajú, že v rámci hraníc NATO sa schyľuje k vojne medzi oboma členmi tohto vojenského bloku. Die Welt píše : „ Na papieri sú Turecko a Grécko spojenci…

  Vyčkávacia taktika? USA a Nemecko veľmi pomaly dodávajú tanky Ukrajine

  0 icon

  Ukrajina, 24.september 2022 (AM) – Ukrajina požiadala Západ o urgentné dodávky moderných tankov, aby uspela v protiofenzíve na severovýchode krajiny, no západné štáty na žiadosť reagovali pomaly. Píše o tom Politico s odvolaním sa na sedem zdrojov. Podľa partnerov z publikácie Kyjev potrebuje americké M1 Abrams a nemecké leopardy, avšak

  Iránske tanky Zulfikar a Karrar

  0 icon

  Irán, 24.september 2022 (AM) – Irán sa už takmer 40 rokov nachádza na sankčnom zozname USA, Izraela a EÚ. Krajina, ktorá pred takmer 40 rokmi odstránila iránskeho proamerického šacha, zničila americké komando, ktoré zaútočilo na Irán s cieľom oslobodiť zajatých amerických rukojemníkov, uštedrila výprask irackému vodcovi Saddamovi Hussajnovi, spojencovi Američan

  Ukrajina má problém - roje iránskych dronov likvidujú ťažkú techniku ozbrojených síl. Video

  0 icon

  Ukrajina, 24.september 2022 (AM) – Podľa hlásenia v operačnom ukrajinskom veliteľstve "Juh", ruské ozbrojené sily zničili ukrajinský remorkér, ktorý bol v prístave Očakov v Mykolajivskej oblasti. Loď zasiahol iránsky kamikadze dron Shahed-136. Rovnakým spôsobom došlo k úderu na budovu v Krivoj Rogu.  

  Ruské sily zničili už takmer tristo ukrajinských vojenských lietadiel

  0 icon

  Ukrajina, 23.september 2022 (AM) – Počas ruskej špeciálnej vojenskej operácie už bolo zničených takmer 300 ukrajinských vojenských lietadiel, informovalo v piatok ruské ministerstvo obrany.   „Celkovo od začiatku špeciálnej vojenskej operácie bolo zničených 298 lietadiel, 155 vrtuľníkov, 2 054 bezpilotných prostriedkov, 376 protilietadlových

  FOTO DŇA