Progresívna luza a lokaji Západu organizujú na Slovensku štátny prevrat

 

Vo svojich predchádzajúcich blogoch (viď odkazy) som vyslovil podozrenie, že protesty na uliciach nemajú charakter parciálnej nespokojnosti s určitým dianím na Slovensku, ale že ide o organizáciu plánovaného štátneho prevratu. Ak som mal nedávno len podozrenie, dnes tvrdím, že je to fakt. Vo štvrtok 1. 2. 2024 som sa rozhodol, že sa na progresívny sabat v Banskej Bystrici pôjdem osobne pozrieť. Jednoducho preto, aby som mohol objektívne informovať občanov, čo sa na Slovensku skutočne deje.

Miesto konania progresívneho sabatu bolo monitorované 7-8 posádkami policajných vozidiel. Policajti diskrétne stáli v tesnej blízkosti námestia a čakali.

Konanie plánovaného sabatu bolo oznámené na 18.00 hod. Bol som na námestí už okolo 17.00 hod. Chvíľu som sa prizeral práci technikov, ktorí naťahovali na námestie celkom bohaté ozvučenie a osvetlenie. Jednému som sa prihovoril s otázkou či robia aj technické zabezpečenie svadieb. Po kladnej odpovedi som sa snažil dozvedieť koľko by to asi stálo. Cieľom bolo získať nepriamo informáciu, koľko asi tejto firme platia organizátori progresívneho sabatu. Nepýtal som sa ich priamo, aby im nebolo podozrivé prečo to chcem vedieť. Po výmene názorov som dospel k záveru, že tieto služby môžu stáť okolo 400 eur. Ak vynásobíme túto sumu počtom miest (napr. 30), v ktorých sa sabaty konajú, krát počet týždňov (napr. 10), dostaneme sumu 120 000 eur len za technické zabezpečenie.

Všade bol kľud. Mesto si žilo svojim životom ako aj po iné dni. Ľudia sa prechádzali, posedávali po kaviarňach, zopár cudzincov obdivovalo staré rekonštruované domy. Prešiel som sa aj po blízkych uliciach. Kľud. Už som si myslel, že sa protest zrušil. Nezrušil. Pár minút pred 17. 45 hod. začali vyzváňať v Katedrále – kapitulskom kostole zvony. Trvalo to nejako dlho. Najprv som si myslel, že niekto zomrel. Vyzváňanie trvalo asi 10 minút. A námestie sa začínalo zapĺňať protestujúcimi. Bol to signál, aby sa protestujúci pohli z nejakého miesta, kde na tento signál čakali. Bol to príspevok katolíkov k organizácii prevratu. Do 18.00 hod. sa námestie čiastočne zaplnilo protestujúcimi aj s patričnou heslovou „bižutériou“. Odhadujem, že ich bolo okolo 800. Medzi heslami boli aj heslá provokačné a urážajúce. Napríklad Pelle – podržtaška. Niektoré by si zaslúžili pozornosť policajtov, tí však do davu nechodia. Napríklad heslo „Danko NAZZI“. Samozrejmosťou boli píšťalky. Progresívna luza sa činila, lebo okrem slovenských vlajok tam boli skoro v rovnakom počte aj vlajky EÚ. Asi dodal Mišo Šimečka z nadbytočných zásob Ursuly von Leyenovej. Možno ich nakúpila podobne ako milióny vakcín od jej kamaráta generálneho riaditeľa Bourlu pharma firmy Pfizer pri jej nedávnej osobnej návšteve v USA. To bol pre Leyenovú životný biznis. Nakúpiť zbytočné vakcíny pre EÚ za 71 miliárd eur. Na jedného obyvateľa EÚ vyjde 10 vakcín. Načo? Máte pravdu. Na nič. Ale bolo treba zarobiť na províziách. Štáty EÚ sú pritom povinné ich odobrať do roku 2026. Čo na tom, že budú po expirácii? Koho dnes zaujíma, že táto zmluva je utajená? To ani Šimečku nezaujíma. Nemôže sa predsa s prepáčením odbavovať na svojej mafiánskej krstnej materi Leyenovej. No a čo? Veď občania EÚ to zaplatia, ona dostane provízie a každý je spokojný. Teda okrem občanov EÚ, ktorých peniaze táto skorumpovaná Nemka rozhadzuje. A čerešnička na záver. V tomto hnusnom obchode lieta aj jej manžel. Kam sa hrabe príštipkár Matovič so svojou Pavlínkou?

Na plagátoch boli nechutné karikatúry Fica, Pellegriniho i Danka. Našli sa aj ukrajinské vlajky, ktorými mávali ukrajinské deti. Progresívni sabatisti zorganizovali aj Ukrajincov. Odhadujem že ich bolo asi zo 20.

Na úvod protestu vystúpil ako prvý biorobot Brozman z Progresívneho Slovenska. Musel mať zablokovanú pamäť, keď povedal do mikrofónu len to, čo opozícia omieľa už asi mesiac. Letmo spomenul Úrad špeciálneho prokurátora a Trestný zákon. Všeobecné naučené frázy pravdepodobne skompilované z médií. Bez konkrétností a zdôvodnenia. Hlavným bodom bolo predsa zvrhnutie legálne zvolenej vlády. Priamo sa to nepovedalo, ale ľudia boli týmto smerom huckaní.

Po ňom vystúpila z divadla v B.B. pani Lukáčová. Plietla o tom istom, len inými slovami. Mňa však najviac zaujalo jej privítanie. Privítala ľudí – okrem z B.B. aj z Brezna, Zvolena a Banskej Štiavnice. Čo ich nazvážali autobusmi? Vyzerá to tak. Ako mohla vedieť odkiaľ tí ľudia prišli? Celková účasť bola dosť biedna, keď sa protestov zúčastnilo spolu vyššie spomenutých len cca 800 ľudí zo spomenutých miest.

Potom vystúpil Maroš Krajčovič. Celkom ma to prekvapilo. Dotyčného poznám ešte z konca 80-tych rokov, keď sme spolu robili v Dome kultúry v B.B. Pracoval som na pozícii zástupca riaditeľa a on bol dramaturg. Ako dramaturg bol dobrý. Len sme ho neraz na vedení riešili pre alkohol. Zašlo to až tak ďaleko, že sme museli požiadať aj odbory, aby mu dohovorili. Vyhodiť sme ho nechceli. Potom sme boli na výbere kultúrnych programov v Prahe, zhodou okolností v čase, keď sa v roku 1989 diali dobre známe udalosti. Tam sa rozhodol, že chytí „nové vetry za pačesy“ a začal sa angažovať vo VPN. Tá ho vyniesla do „politických výšin“ až sa stal poslancom slovenského parlamentu. Nebudem sa na tomto mieste zaoberať jeho mnohými zmätočnými vystúpeniami. Dodnes nepochopil čo sa v štáte stalo a kto za tým stál. Jednoducho sa zviezol na vlne novej moci. A nepochopil ani to, čo sa deje dnes. Alebo pochopil a povedal si, že ešte mu z toho niečo môže kvapnúť. Vlastenec to však nie je. Mám v živej pamäti, keď navrhoval likvidáciu štvorprúdového nadjazdu cez Hušták (vedľa nákupného centra Európa v B.B.) Dôvodom bolo, že však ho postavili komunisti. Ozaj pádny dôvod. Ešte, že sa našli triezve hlavy, ktoré toto bláznovstvo zavrhli. Jeho príspevok na námestí bol pre mňa výstižný, pretože bez znalosti veci prirovnával súčasné protesty protestom z roku 1989. Treba jasnejší dôkaz, že ide o pokus uskutočniť prevrat?

Dnes sme v situácii, keď domáci lokaji Západu chcú likvidovať právny štát, zvrhnúť legálnu moc v štáte a chcú vrhnúť našu krajinu do otroctva a ozajstnej americkej totality. Tí čo tvrdia, že za socíku bola u nás totalita klamú. Nebola politická pluralita. To je všetko. V roku 1989 sme prijali politickú pluralitu v nádeji, že opravíme „spoločný dom“ a vybudujeme z malého Slovenska ozaj domov, v ktorom bude každý spokojne žiť. Zaviedli sme politickú pluralitu a ekonomickú totalitu. Začalo sa novou mocou legalizované rozkrádanie Slovenska. A to je ďaleko horšie. Okrem vlády Dzurindistanu nás na pokraj priepasti postavili Matovič a Heger. Dnes v ich šľapajach s cieľom likvidácie našej suverenity a štátnosti pokračujú hlavne klan Šimečkovcov dotovaný Sorosom, nesvojprávny Sulík zo svojou chaotickou stranou a aj Katolícke demagogické hnutie. (KDH). Sekunduje im liberálna kaviareň a na Sorosa napojené mimovládky a médiá so SME, DenníkomN a Aktualitami na čele.

Hovorí sa, že kto do teba kameňom, ty do neho chlebom. Slováci si to už dovoliť nemôžu, a preto hovorím. Kto do teba kameňom, ty do neho dvomi. Na mítingu som „objavil“ aj amerického pozorovateľa Juraja Krúpu. Ide o podržtašku Jaroslava Naďa, ďalšieho slovenského zapredanca. Zboku sledoval vývoj udalostí, v krúžku svojich verných. Neďaleko som videl aj zapredanca Ivana Korčoka. Megapodržtašku každého, kto mu umožní vysokú politickú kariéru. On jednoducho podrží každému. Kým Krúpa monitoroval dianie pre americkú ambasádu, Korčok si naháňal hlasy ako prezidentský kandidát. Myslí si, že ho ľudia budú voliť za jeho nadprácu pri organizácii prijatia vlastizradnej obrannej dohody tzv. DCA s USA.

Kompetentné orgány by sa mali pozrieť aj na organizátorov týchto sabatov, na ich náklady, výdaje, daňové odvody pod. Predpokladám, že mnoho výdajov nie je účtovaných podľa zákona.

Na záver upozorňujem OČTK, že je rozdiel medzi protestami, kedy občania protestujú proti niečomu, čo nie v slovenskom záujme. Napr. občianske slobody, zvyšovanie daní, zvyšovanie cien, nerovnoprávnosť v zamestnaní a pod. To sú všetko legálne protesty s cieľom dosiahnutia vyššej kvality života. Za nelegálne protesty považujem tie, ktoré organizujú štátny prevrat násilným spôsobom s cieľom destabilizácie štátu, odstránenia suverenity Slovenska a pod. Súčasné protesty progresívneho klanu tieto znaky majú. Dokonca porušujú Ústavu SR. Žiadam preto, aby sa OČTK začala týmito vecami zaoberať.

Paragraf 312 Trestného zákona hovorí:

Úklady proti Slovenskej republike

Kto sa násilím alebo hrozbou násilia pokúsi

a) zmeniť ústavné zriadenie, porušiť samostatnosť alebo zvrchovanosť Slovenskej republiky, alebo

b) porušiť územnú celistvosť Slovenskej republiky,

potrestá sa odňatím slobody na desať rokov až dvanásť rokov.

Viac na:

https://zemavek.sk/vyzera-to-tak-ze-ps-a-simecka-organizuje-na-slovensku-statny-prevrat/

https://zemavek.sk/tragedia-slovenska-vlada-progresivneho-slovenska/

https://blog.hlavnespravy.sk/33651/normalni-ludia-sa-na-stvrtkovych-sabatoch-progresivnej-luzy-nezucastnuju-pretoze-nechcu-vojnu/

https://blog.hlavnespravy.sk/33553/nadacia-milana-simecku-dalsi-neziaduci-mimovladny-element-na-slovensku/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 355

Celkové hodnotenie: 23.97

Priemerná čítanosť: 2456

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Slovenky zdolali Lotyšky aj v odvete a udržali sa v B-divízii

  0icon

  Slovenské futbalové reprezentantky zvíťazili v utorňajšom odvetnom zápase baráže Ligy národov o udržanie sa v B-divízii nad Lotyšskom 6:0. Družstvo trénera Petra Kopúňa dokázalo nadviazať…

  Polícia v B. Bystrici pátra po nezvestnej 47-ročnej psychiatrickej pacientke

  0icon

  Banskobystrická polícia pátra po nezvestnej 47-ročnej psychiatrickej pacientke Tatiane. V telefonickom kontakte s matkou bola naposledy 25. februára, kedy aj pravdepodobne odišla zo svojho bytu…

  Novela Trestného zákona týkajúca sa premlčacích lehôt ide do 2. čítania

  0icon

  Pri trestných činoch, ako je znásilnenie či sexuálne zneužívanie, by sa mali uplatňovať doterajšie premlčacie doby, a to 20 rokov. Vyplýva to z novely Trestného…

  Prezidentka sa opäť ozvala. Téma - SIS

  0icon

  Prezidentka Zuzana Čaputová považuje schválenú úpravu v štatúte Slovenskej informačnej služby (SIS) za účelovú zmenu, prostredníctvom ktorej môžu byť obídené právomoci hlavy štátu. Poukázala aj…

  UK víta využívanie umelej inteligencie, za potrebné však považuje citovanie

  0icon

  Univerzita Komenského (UK) v Bratislave podporuje využívanie umelej inteligencie. V mnohých prípadoch však považuje za potrebné citovanie. Pravidlá jej používania sformulovala v novej smernici. Informuje…

  Premiér zhodnotil jedno z najpodstatnejších stretnutí

  0icon

  Utorkový samit predsedov vlád krajín Vyšehradskej štvorky (V4) bol jedným z najpodstatnejších stretnutí pre budúcnosť V4. Po jeho skončení to vyhlásil slovenský premiér Robert Fico.…

  MŽP: Ťažba v Kôprovej doline bola v súlade s platnou legislatívou

  0icon

  Vykonaná náhodná ťažba na štátnych pozemkoch v Správe Tatranského národného parku (TANAP) bola spracovaná v súlade s platnou legislatívou a platným rozhodnutím príslušného orgánu ochrany…

  "Magorko, sadni si..." Dvaja kohúti Danko a Matovič znovu v konflikte

  0icon

  Bratislava 27. februára 2024 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Medzi dvojicou prezidentských kandidátov Andrejom Dankom a Igorom Matovičom to znovu vrelo priamo v pléne Národnej rady. Predmetom…

  Z vlaku za železničnou stanicou Trnava vypadol ráno mladý muž

  0icon

  Polícia hľadá svedkov utorkovej tragédie na železničnej trati za Trnavou smerom na Bratislavu, pri ktorej zomrel 22-ročný muž. Ráno okolo 7.15 h sa viezol vo…

  Politiky sa nevzdal. Prekvapenie na kandidátke KÚ do eurovolieb

  0icon

  Mimoparlamentnú stranu Kresťanská únia (KÚ) povedie do eurovolieb exminister práce a bývalý podpredseda hnutia Sme rodina Milan Krajniak. Za prioritu v Európskom parlamente (EP) považuje…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Marek Brna

  Milan Šupa

  Ivan Štubňa

  Gustáv Murín

  Marian Kotleba

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA