To, čo sa na Slovensku deje, je pokus o majdanizáciu Slovenska a násilné zvrhnutie demokraticky zvolenej vlády – za pomoci Západu

Koncom septembra sa na Slovensku uskutočnili demokratické voľby, výsledky ktorých šokovali vtedajšiu koalíciu riadenú Západom. Napriek masívnym finančným dotáciám, podpore protislovenských politických mimovládok a prozápadnému mainstreamu voľby prehrali.

 

Okamžite po demokratických voľbách novokreovaná opozícia začala masívne útoky proti novej koalícii s cieľom ich zvrhnutia. Nová vláda sa snaží vykydať Augiášov chliev a očistiť štát od marazmu a biedy, do ktorej nás vtiahol slovenský capo di tutti capi Matovič a jeho ďalší capi ako napr. Heger a ďalšie capie stádo. Mekotajúca súčasná opozícia zašla až tak ďaleko vo svojej prozápadnej lokajskej politike, že začala útočiť na základy demokracie a suverenitu Slovenska. Nimi organizované protesty nemajú nič spoločné s ráciom. Nemajú žiadne relevantné dôvody na zvrhnutie demokraticky kreovanej vlády. Nazýva sa to sabotáž a ak budú zachádzať ďaleko vo svojom protislovenskom úsilí, môže sa stať, že sa začnú dopúšťať trestných činov proti republike. Trestná sadzba za tieto zločiny je pomerne vysoká.

 

Hlavnú úlohu po páde Matovičovho – Hegerovského neschopného dvojzáprahu prevzalo extrémistické Progresívne Slovensko (ePS) s Michalom Šimečkom, bezvýznamným sluhom ekonomicko-politického manipulátora Sorosa. Do čela ePS bol Šimečka dosadený práve s cieľom prevzatia moci, deštrukcie právneho štátu násilným spôsobom a sabotovaním záujmov Slovenska. Šimečkove a iné opozičné bláboly o rušení právneho štátu premiérom Ficom sú nepravdivé a vychádzajú práve z Američanmi uloženej úlohy za každú cenu zlikvidovať demokraticky zvolenú vládu na Slovensku. Opozícia so Šimečkom na čele pracuje na organizácii slovenského Majdanu!!!

 

Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) fungoval ako politický nástroj moci a postupne vychádza na povrch kde všade mala svoje chápadlá táto protislovenská chobotnica. Táto chobotnica mala svoje chápadlá naprieč celým mocenským spektrom, vrátane silových rezortov a žiaľ aj prezidentského paláca. Rušenie ÚŠP je oprávnené. Je to metastázovaný nástroj bývalej politickej moci, ktorý nie je liečiteľný. Vykrikovanie Šimečku, ktorý nechce vidieť násilie a porušovanie zákona na ÚŠP je bezduché. Šimečka nevie argumentovať a používa iba všeobecné agresívne bludy založené na prázdnych slovách. Politická prázdnota Šimečku charakterizuje a je mu vlastná. Je to preto, lebo Šimečka nie je politik a už vôbec nie proslovenský politik. Je americký sluha a sabotér slovenskej demokracie. Slovenská opozícia má ukrutný strach z toho, že sa začnú vyšetrovať trestné činy predstaviteľov bývalých vlád a predstaviteľov ďalších štátnych inštitúcií, korí sa dopúšťali nezákonnosti a ktorým výdatne pomáhal ÚŠP a D. Lipšic. S ÚŠP sa experimentovalo aj v Bulharsku. Ako dopadol tento experiment si môžete pozrieť tu:

 

https://www.pravnelisty.sk/clanky/a1227-bulharsky-neuspesny-experiment-specializovanej-trestnej-justicie?fbclid=IwAR278Rex7njP4tX966PzYnfoXbmkGm3OSA7oPSYlAChdNopPucMxdV0Vx4c

 

Bulhari zrušenie ich Špecializovaného trestného súdu privítali, lebo bol paralelným súdnym systémom odporujúcim základným princípom trestného práva a jeho zrušenie považujú za dôležitý krok na ceste k obnoveniu právneho štátu.

 

Závažné informácie týkajúce sa aj Slovenska môžete tiež nájsť tiež tu:

 

https://verfassungsblog.de/bulgarias-failed-specialized-criminal-justice-experiment/

 

Z materiálu vyplýva, že Bulharsko, Slovensko a iné východné členské štáty EÚ špecializované trestné súdy vytvorili na nátlak EÚ. Šimečka and company tvrdia, že ÚŠP je „dieťa“ Smeru – SD. Vidíme, že tomu tak nie je. Treba si uvedomiť skutočnosť, že Šimečka sa dostal na vysoký post EÚ vďaka Sorosovi s cieľom plniť jeho úlohy v tejto organizácii. Ide o skrytú formu ovplyvňovania politiky EÚ Sorosovským klanom v prospech USA. V podstate EÚ je dnes slúžka USA. Myslieť si, že Sorosov klan nemá aj iných platených sluhov v EÚ je naivné. Pred časom vyšiel dokonca zoznam týchto sluhov. Médiá a osoby, ktoré ho zverejnili boli okamžite označení za konšpirátorov a antisemitov. Keby sa okolo toho nebol zdvihol mediálny celosvetový humbug, aj by som veril, že tomu tak je. Privítal by som, keby sa na základe tých informácií začala seriózna debata. To sa však nestalo. Preto ten zoznam považujem za pravdivý. Ak sa protistrana zmôže iba na uvedené obvinenia bez konkrétnej argumentácie, ktorá by ho vyvrátila, tak je to preto, lebo argumenty nemá. Samotný Soros sa k problematike skoro vôbec nevyjadroval, ergo potvrdil, že to je pravda.

 

Opozícia kladie Smeru-SD za vinu smrť J. Kuciaka a jeho priateľky M. Kušnírovej. Je to politický hyenizmus a vytĺkanie politického kapitálu. Vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa stali vo februári 2018. V polčase vládnutia tretej vlády R. Fica. Po vraždách oboch nešťastníkov vláda podala demisiu a do kresla premiéra nastúpil P. Pellegrini. Začala príprava opozície na prevzatie moci prostredníctvom iniciatívy „Za slušné Slovensko“. Činnosť tejto iniciatívy bola riadená zo zahraničia prostredníctvom niekoľkých osôb v pozadí. Výkonnými osobami bolo zopár „zasvätených“ vo výbore iniciatívy ako napr. J. Šeliga.

 

Za to, že prípad vraždy Kuciaka a Kušnírovej nie je ešte ukončený, sú zodpovedné bývalé vlády, ktoré ani za tri a pol roka neboli schopné prípad zodpovedne ukončiť. Prečo? Nie je všetko tak, ako to bolo prezentované verejnosti? Je potrebné, aby sa prípad prešetril? Prečo nie je známy objednávateľ? Je v zahraničí? Čo vie o tejto vražde Tom Nicholson? Prečo nebol k prípadu vypočutý? Prečo sú vo výpovediach obvinených a odsúdených rozpory? To všetko sú legitímne otázky, na ktoré Matovičova mafia nevedela, nevie alebo nechce reagovať. Za tri a pol roka je výsledok nula. Akú úlohu tu zohral D. Lipšic? A hlavne – nebola táto vražda naplánovaná s cieľom likvidácie predchádzajúcej vlády Smeru SD? (viď odkaz).

 

A čo podozrenie z vraždy M. Lučanského? Tento prípad má mnoho nezrovnalostí a podozrivo rýchlo bol uzavretý ako údajná samovražda. Tomuto nezmyslu nikto logicky uvažujúci na Slovensku neverí. A opäť. Akú úlohu tu zohral D. Lipšic? Pracuje Lipšic pre CIA? Akú úlohu tu zohrala bývalá ministerka spravodlivosti Kolíková, ktorá urobila všetko pre to, aby sa prípad dôsledne nevyšetril? Čo tak posadiť ich na detektor lži?

 

Vtedajšia koalícia neváhala pre svoje posilnenie v priebehu politického boja využiť tiež covidové obdobie, ktoré na Slovensku prepuklo naplno začiatkom roku 2020. V marci 2020 nastupuje vláda I. Matoviča. Na Slovensku sa začali nevídané politické čistky na funkciách naprieč celým spektrom štátnej a verejnej správy. Hlavný dôraz bol kladený na silové rezorty, tajné služby, súdnictvo a v mediálnom priestore. Na činnosť mainstreamu boli vyčlenené veľké finančné čiastky za protislužbu provládneho podávanie informácií a masírovania verejnej mienky v prospech Matovičovej vlády. Na Slovensku sa začali „zlaté časy“ pre politickú časť mimovládok, ktoré sa podieľali v rozpore so svojim poslaním na riadení štátu. Začalo upevňovanie prozápadnej moci, ktorá mala byť ako sa raz „prekecol“ Matovič – navždy.

 

Na svetlo božie sa pomaly vyplavujú pravdy aj o šikane a mučení politických väzňov. Lučanský, Ribár, Krivočenko a ďalší sú obeťami Matovičsko-Hegerovskej mafie za pomoci ÚŠP, Mikulca, Hamrana a ďalších, ktorí mohli vo veci konať tak, aby k tomu nedošlo. Po zrušení ÚŠP sa naplno z tejto skrine vyvalí špina, nahromadená za tri a pol roka. A z toho má opozícia obrovský strach. Preto si vybrala cestu deštrukcie, ide cestou vyvolania štátneho prevratu, ohovárania pred predstaviteľmi EÚ za aktívnej pomoci americkej ambasády, ktorá zasahuje nevídaným spôsobom do našich zvrchovaných záležitostí čím dáva najavo, že vietor fúka odtiaľ. Je veľmi pravdepodobné, že opozícia na čele s americkou ambasádou organizuje na Slovensku nový Majdan. A možno aj ďalšie ľudské obete. Musíme dávať pozor, aby k tomu nedošlo. Odhaľovať nezákonné praktiky tých, čo o to usilujú a brániť Slovensko pred šakalmi útočiacimi na existenciu Slovenska. Zároveň vyzývam predstaviteľov ministerstva vnútra a obrany, aby zákonnými prostriedkami tomu zabránili.

 

Viac na:

 

https://blog.hlavnespravy.sk/33170/budu-pachatelia-trestnych-cinov-z-radov-minulych-vlad-potrestani/

 

https://blog.hlavnespravy.sk/33041/americky-pobehaj-vo-funkcii-velvyslanca-na-slovensku-rana-mi-vbehol-do-rany/

 

https://blog.hlavnespravy.sk/33022/vazena-pani-zlatica-kusnirova-prosim-nenechajte-sa-zneuzivat-a-nehante-pamiatku-svojej-dcery/

 

https://blog.hlavnespravy.sk/20557/su-vysledky-vysetrovania-ukladnej-dvojnasobnej-vrazdy-jana-kuciaka-a-martiny-kusnirovej-v-zhode-so-skutocnou-pravdou/

 

https://blog.hlavnespravy.sk/31183/umrtie-milana-lucanskeho-bola-planovana-politicka-vrazda/

 

https://blog.hlavnespravy.sk/26612/vrazda-m-lucanskeho-je-nadalej-neobjasnena-verejne-spochybnujem-zavery-komisie/

 

https://www.euractiv.com/section/eu-council-presidency/news/slovenian-pms-soros-puppets-tweet-causes-eu-wide-political-storm/

 

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 381

Celkové hodnotenie: 24.18

Priemerná čítanosť: 2411

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  SND si pripomína 100. výročie narodenia legendárneho herca Ladislava Chudíka

  0icon

  Bratislava 23. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Funtál)   Slovenské národné divadlo (SND) si vo štvrtok v Modrom salóne pripomenie 100. výročie narodenia legendy slovenského herectva. Hommage…

  Predpoveď počasia na štvrtok

  0icon

  Bratislava 23. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:Pixabay) Aktualizované 23. mája 2024 o 8:01 Situácia: Počasie u nás ovplyvňuje výbežok tlakovej výše. Oblačno, miestami prehánky alebo búrky. Teploty…

  Chcú pochovať Katalánske hnutie za nezávislosť, ale to stále pokračuje

  0icon

  Madrid 23. mája 2024 (HSP/Foto:Òmnium Cultural)   Dňa 12. mája 2024 sa konali voľby do katalánskeho parlamentu. Španielska a medzinárodná tlač vyzdvihovala len skutočnosť, že…

  Priama linka - Erik Kaliňák: Médiá sa snažia odpútať pozornosť od dôležitého faktu

  0icon

  Bratislava 23. mája 2024 (HSP/PR článok /Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Pozvanie do relácie Hlavných Správ prijal poslanec NR SR, podpredseda strany SMER-SD, predseda Zboru poradcov predsedu…

  Základné chyby alebo poučenie pre Roberta Fica a jeho okolie

  0icon

  Bratislava 23. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Róbert Fico to nakoniec schytal tým najhorším spôsobom. Leží na ARE a bojuje o život K atentátu na Fica…

  Vláda bude rokovať o eurofondoch a pláne obnovy

  0icon

  Bratislava 23. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Slovenská vláda vo štvrtok zasadne už druhý deň po sebe a tentoraz sa bude venovať najmä…

  Uhrík vytiahol zásadnú informáciu: Riskuje SNS odchod kľúčových ministrov do Bruselu?

  0icon

  Bratislava 23. mája 2024 (HSP/ Facebook/ Foto: Screenshot Facebook Video)   Kandidát do Európskeho parlamentu Milan Uhrík (Republika) vo svojom nedávnom príspevku  na Facebooku upozorňuje,…

  Pandémia neskončila: Covid sa stáva súčasťou nášho života

  0icon

  Žilina 23. mája 2024 (HSP/Foto:Pavol Konštiak)   Byť lekárom je krásne povolanie, ale aj náročné. Toto povolanie azda nikdy nebolo také skloňované ako za posledné…

  Zásadná zmena: Eurovoľby by nevyhralo PS, ale Smer, ukazuje nový prieskum

  0icon

  Bratislava 23. mája 2024 (HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian)   Voľby do europarlamentu by vyhral Smer-SD, ktorý by so ziskom 24,4 percenta hlasov tesne predbehol Progresívne…

  SME o pravde nediskutuje, SME má pravdu vždy!

  0icon

  Bratislava 23. mája 2024 (HSP/Foto:X @BalogovaBeata)   Prečítajte si obrannú reč Beaty Balogovej, šéfredaktorky denníka SME:   „Už dnes však vieme, že výsledok tejto sebareflexie…

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA