Vážená pani Zlatica Kušnírová. Prosím nenechajte sa zneužívať a nehaňte pamiatku svojej dcéry

 

Vážená pani Kušnírová. Vražda Vašej dcéry a jej priateľa J. Kuciaka svojho času otriasla celým Slovenskom. Pre rodiča je to nenahraditeľná strata. Každý rodič si vysníva budúcnosť svojich detí a sleduje ich vývoj, kariéru i osobný život a dúfa, že si jeho dieťa zvolí šťastnú, bezproblémovú budúcnosť. Šťastie rodiča spočíva v šťastí jeho dieťaťa aj v dospelom veku. Rodič vždy dúfa, že jeho dospelé dieťa si nájde partnera, o ktorého sa môže oprieť, môže si s ním založiť rodinu a žiť život podľa svojich predstáv. O to horšie je, keď tieto plány niekto násilne preruší a keď sa Vám všetko zrúti, keď Vás niekto vrhne do temnoty a urobí niečo neskutočné. Zabije Vaše dieťa i jej partnera. Je to neodpustiteľné a do neba volajúce zlo, ktoré nesmie zostať nepotrestané.

Celé Slovensko sledovalo vývoj vyšetrovania tejto hnusnej dvojnásobnej vraždy. A dúfalo, že vinníci, ktorí nosia nejaké meno budú potrestaní. Tiež, že spoločnosť prijme opatrenia, na základe ktorých nebude viac možné, aby sa takéto otrasné prípady v spoločnosti diali. Dnes sme v situácii, kedy poznáme mená vrahov, ale nepoznáme objednávateľa tejto hnusnej dvojnásobnej vraždy. Politické snahy dokázať vinu Kočnerovi stoja na vode. Kočner má mnoho protiprávnych aktivít, na základe ktorých si zrejme zaslúži dlhoročný trest. Ale prečo mu nikto nevie dokázať, napriek úpornej snahe štátnej mašinérie, že je aj objednávateľom tejto vraždy? Domnievam sa, že je to preto, lebo Kočner za objednávkou nestojí. Politická objednávka jeho odsúdenia bez dostačujúcich dôkazov je neprípustná. Akéhokoľvek páchateľa možno odsúdiť na základe nevyvrátiteľných dôkazov. Má sa jeho odsúdením zakryť skutočný objednávateľ vraždy? Má byť vyfabrikovanou obeťou? V tomto prípade sa nenájde ani kajúcnik, ktorý by svedčil proti Kočnerovi. Jeho výpoveď by bola aj tak nedôveryhodná, lebo inštitút kajúcnika je v SR sprofanovaný spôsob nátlaku vyšetrovania, ktorý sa veľakrát minul účinkom. Mnoho nespravodlivo obvinených a dokonca zatknutých bolo opäť prepustených na slobodu. Veľa kajúcnikov behá po slobode a užíva nehorázne majetky. Majú pritom sedieť v base. Na slobode sú preto, lebo je možné, že krivo niekoho obvinili. Na politickú objednávku. Ak niekoho zatknem, musím mať také dôkazy o jeho vine, že vinník bude odsúdený. Alebo nie? Nebehá Vám mráz po chrbte z vyšetrovacích metód?

Kto teda stojí za touto dvojnásobnou vraždou? Pátranie policajtov sa uberalo zlým smerom. Vysvetlím prečo. Oni sa totiž nikdy nezaoberali myšlienkou, že táto vražda mohla byť naplánovaná z dôvodu uskutočnenia štátneho prevratu a odstránenia vlády R. Fica. Skúsení kriminalisti majú pracovať so všetkými variantami. Ale po piatich rokoch je objednávateľ stále neznámy alebo utajený. Zámer? Alebo vieme kto je objednávateľ, ale nemôžeme ho obviniť z politických dôvodov? Siahajú stopy do zahraničia? A kde? Do Kanady za Tomom Nicholsonom? Tento človek, nasadený do slovenskej politiky tajnými službami Západu dodnes nebol v prípade vypočutý. Prečo? Otáznikov je veľa. A zdá sa mi, že niekto marí vyšetrovanie schválne. Alebo tento prípad má iného režiséra inde v zahraničí?

Na tému tejto dvojnásobnej vraždy som písal viacero článkov. Napísal som svoje závery, ktoré vychádzali z logických predpokladov. Sú moje závery správne? Neviem. Nehrám sa na vyšetrovateľa. Kladiem len jednoduché logické otázky, vyplývajúce zo zverejnených rozporov. Nemám k dispozícii obrovskú štátnu policajnú mašinériu. Ak štátna mašinéria na ne nepozná odpoveď, alebo nechce na ne odpovedať, potom niečo nie je v poriadku. A moja záverečná otázka, ktorá nebola dodnes zodpovedaná je: Ako je možné, že za tri a pol roka vlády dvojzáprah Matovič-Heger nedokázal vyšetriť kto bol objednávateľom? Mal v rukách všetky možné nástroje, aby prípad dotiahol do konca. Nestalo sa tak. Pýtam sa PREČO? A chcem spolu s Vami na túto otázku veľmi konkrétnu odpoveď. Ale je ticho. Ohlušujúce ticho!!! Opäť sa pýtam PREČO? OĽANO vo svojich Obyčajných novinách tvrdí: „Vlády Smeru, Hlasu, SNS rozkradli 30 miliárd.“ Pýtam sa. Ak je to pravda, ako to, že vinníci nesedia v base? Je to preto, že skutok sa nestal? Je to preto lebo idú voľby? A opäť. Ako je možné, že za tri a pol roka vlády dvojzáprahu Matovič-Heger neboli kriminálnici, ktorí rozkradli 30 miliárd vyšetrovaní a odsúdení? Kto je na vine?

Vážená pani Kušnírová. Natočili ste volebné video, v ktorom hovoríte o mafii. Po Vašej pravici stojí Igor Matovič (IM). Človek, ktorý bol políciou vyšetrovaný pre podvod účtovníctva. Záver vyšetrovania bol taký, že konanie sa zastavilo. Nie však preto, že by sa skutok nestal, ale preto, lebo bol premlčaný. Viete o tom? Viete o tom, že IM bol súčasťou vlády, ktorá absolútne spackala proticovidové opatrenia? Výsledok tisíce mŕtvych, ktorí mohli ešte žiť, nebyť amaterizmu zodpovedných predstaviteľov štátu. Sú vinní za úmrtia? Sú. Boli potrestaní? Zatiaľ neboli.

Len malý výlet do jedného z mojich článkov (viď odkaz) ku Covidu: „Soňa Peková, celosvetovo uznávaná česká biologička so slovenskými koreňmi to jasne pomenovala. Išlo o jednotlivé kmene vírusu, ktoré boli sekvenované a preukázalo sa, že nemajú spoločné znaky ani gény. Čo vlastne dokazuje, že tzv. wuhanský vírus začal a skončil na jar 2020. Vírusy, ktoré sa objavili na jeseň 2020 a neskôr boli genomicky odlišné čo znamená, že kmene týchto vírusov nemali mutačné znaky. V nových sa nenachádzali gény pôvodných. Čo je v genetike nemožné. Je to asi tak, ako keby ste po svojich predkoch nezdedili žiadne gény, ale narodením by ste získali nové. To, čo sa teda udialo je, že došlo k opakovanému vypusteniu nových vírusov Covidu s cieľom predĺženia tzv. pandémie a presvedčiť svetovú verejnosť o mutácii vírusov“. Pochopili sme o čo išlo? Sme si vedomí toho aká manipulácia s občanmi na Slovensku a vo svete prebiehala? A myslíte si, že je covidovému šialenstvu koniec? Nie, nie je. Deep State má pripravené ďalšie varianty nákazy. Nimi dosadení sluhovia vo vládach iných štátov majú byť vykonávateľmi ich zločinného plánu proti ľudstvu.

Aj vinou vlády IM sa občania Slovenska dostali do zlej finančnej situácie vplyvom neúmerného zdražovania potravín a energií. Mnohí z nich sú na hranici chudoby. Prečo si vlády po roku 2020 neplnili svoju úlohu skvalitňovania života občanov? Preto, lebo sú neschopní. To ich však neospravedlňuje. Výhovorky typu lebo Covid, lebo vojna na Ukrajine sú lži, pomocou ktorých unikajú zo zodpovednosti z nimi vyvolaného marazmu. IM a po ňom Heger mali čas viac ako tri roky, aby veci, ktoré predtým kritizovali, napravili. Nestalo sa tak. Predvolebné sľuby z roku 2020 „ľahli popolom“. Žiadne nájomné byty, žiadne zvyšovanie kvality života občana, žiaden pokrok v zdravotníctve a v školstve. Mám pokračovať? Máme v štáte chaos, dražobu, chudobu zatiaľčo sa slovenskí politici vzájomne napádajú pre moc a peniaze.

Určite si spomínate na prípad Milana Lučanského. (viď odkaz). Myslíte si, že spáchal samovraždu? Ja si myslím, že to bola vražda. Politická. Nebehá Vám mráz po chrbte z Vašich OĽANO priateľov? A takto by som mohol písať ešte desiatky strán o činnosti vlád po roku 2020. IM pred voľbami 2020 vyzýval politických protivníkov, aby si sadli na detektor lži. Ja ho tiež vyzývam, aby si sadol na detektor lži. Za jeho vyjadrenie: Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by mohol konečne spôsobiť návrat k svedomiu poslancov Smeru.“ Myslíte, že toto vyhlásenie bol omyl? Myslíte, že IM vie viac o týchto vraždách? Myslím si, že vyšetrovanie IM na nezávislom t. j. objektívnom detektore lži by možno preukázalo viac, ako je verejnosti známe. Na túto smutnú tému som pred časom napísal článok pod názvom: „Sú výsledky vyšetrovania úkladnej dvojnásobnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v zhode so skutočnou pravdou“? (Viď odkaz). Odporúčam Vám ho prečítať a záver si môžete urobiť sama.

Slovensko sa potrebuje vymaniť zo spárov americkej chobotnice, ktorej chápadlá sú rozťahané po celom svete. Len po druhej svetovej vojne majú USA na svedomí cca 37 vojenských konfliktov s cca 20 miliónmi obetí po celom svete. Matovičo – Hegerov vládny dvojzáprah svojou militantnou politikou v problematike ukrajinsko-ruského konfliktu vtiahol republiku do ohrozenia vojnového stavu s Ruskom a ohrozenia životov ľudí. Preto sa pýtam znova. Nebehá Vám mráz po chrbte? Ani z toho, že vláda IM a E. Hegera je zodpovedná za prijatie zapredaneckej tzv obrannej zmluvy (DCA) s USA? USA riadia NATO a alibisticky schovávajú svoje zločiny za iné štáty. O zločinoch NATO v Juhoslávii v roku 1999 je ticho. Prečo? Prečo týchto zločincov s USA na čele neodsúdil medzinárodný súd? Urobíte si sama názor vážená pani Kušnírová ako matka z tejto hroznej udalosti tu:

https://blog.hlavnespravy.sk/31818/neofasisti-nato-pisali-na-bomby-v-roku-1999-happy-easter-2/

Slovenská republika sa musí stať opäť slobodnou a suverénnou krajinou, ktorá bude mať vo svete autoritu, bude hrdá, nezávislá, milujúca mier, spolupracujúca so všetkými krajinami na základe rovnosti a vzájomnej výhodnosti. Len tak sa dá budovať prosperita a zvyšovať životná úroveň ľudí. Na záver ešte poznámka k Vášmu videu. Vlády IM a Hegera neboli schopné objasniť vraždu Vašej dcéry a J. Kuciaka. Behá mi mráz po chrbte, ak si uvedomím, že niekto z nich môže mať s tým niečo spoločné. A že stojíte vo videu vedľa človeka, ktorý je schopný pre uchopenie moci a udržanie sa pri moci urobiť všetko. A to doslova…

Želám Vám vnútorný pokoj a mier v duši…

Viac na:

https://www.scribd.com/document/344974849/Policajne-uznesenie-Matovi%C4%8D

https://blog.hlavnespravy.sk/20557/su-vysledky-vysetrovania-ukladnej-dvojnasobnej-vrazdy-jana-kuciaka-a-martiny-kusnirovej-v-zhode-so-skutocnou-pravdou/

https://blog.hlavnespravy.sk/32514/nestastnik-kuciak-a-jeho-priatelka-kusnirova-sa-musia-obracat-v-hrobe/

https://blog.hlavnespravy.sk/32126/ziadna-pandemia-covidu-sa-nekonala-islo-o-globalny-test-poslusnosti-obyvatelov-zemes-nasledkom-smrti/

https://blog.hlavnespravy.sk/31183/umrtie-milana-lucanskeho-bola-planovana-politicka-vrazda/

https://blog.hlavnespravy.sk/26612/vrazda-m-lucanskeho-je-nadalej-neobjasnena-verejne-spochybnujem-zavery-komisie/

https://blog.hlavnespravy.sk/25937/je-naka-poplatna-totalitnej-vlade-diktatora-matovica/

https://blog.hlavnespravy.sk/26272/zlocinci-nato-bombardovali-v-roku-1999-aj-srbske-nemocnice-a-porodnice/

https://www.hlavnespravy.sk/nebude-toto-matovicova-vila-v-cannes-ukazuje-migal-na-kastiel-na-turci/3270480

S úctou Ivan Štubňa z mesta SNP

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 339

Celkové hodnotenie: 23.85

Priemerná čítanosť: 2428

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Na výsadbové projekty možno získať financie z programu Sadíme stromy

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Radovan Stoklasa)   Na výsadbové projekty možno získať finančnú podporu do výšky 4000 eur z grantového programu Sadíme stromy.…

  Slovan remizoval s Ružomberkom 2:2 a nenatiahol víťaznú sériu

  0icon

  Bratislava 3. decembra  2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Pavel Neubauer) Aktualizované 3. decembra 2023 o 19:44 Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v nedeľňajšom zápase 16. kola Niké…

  Výskyt srdcovocievnych chorôb zvyšuje aj nezdravý životný štýl

  0icon

  Bratislava 3. decembra  2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Výskyt srdcovocievnych ochorení na Slovensku zvyšuje aj nezdravý životný štýl. Rovnako tiež fajčenie a nadmerná konzumácia alkoholu. Môže za…

  Poskytovaniu príspevku za ubytovanie odídenca bude predchádzať diskusia

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Poskytovaniu príspevku za ubytovanie odídenca a jeho prípadnej výške bude predchádzať širšia diskusia. Ministerstvo vnútra (MV) SR to uviedlo…

  Pellegrini o tom, či by mu prekážalo vypustenie špeciálnej prokuratúry: "Nepovažujem za nič dôležité a vážne"

  0icon

  Predseda parlamentu a koaličného Hlasu-SD Peter Pellegrini oznámi definitívne rozhodnutie o svojej kandidatúre za prezidenta po Novom roku. Termín volieb podľa neho stále nie je…

  Vo veku 43 rokov zomrela slovenská speváčka Barbara Haščáková

  0icon

  Florida/Košice 3. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR)   Vo veku 43 rokov zomrela 22. novembra na Floride v USA slovenská speváčka Barbara Haščáková. Pre TASR to potvrdil…

  Danko sa obáva, že ak dôjde k tomuto, vláda sa rozpadne

  0icon

  V koalícii je zhoda na konci Úradu špeciálnej prokuratúry. Podpredseda parlamentu a líder SNS Andrej Danko to potvrdil v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na…

  Rusi sú už na okraji Časov Jaru: ruská armáda prenikla do Bogdanovky zo severu a juhovýchodu

  0icon

  Bachmut 3. decembra 2023 (HSP/Svobodnaja Pressa/Foto:Screenshot)   Ukrajina stráca vôľu k odporu na najdôležitejšom smere Artemovsk (Bachmut) píše Aleksandr Sitnikov pre Svobodnaju Pressu. AFU má…

  Ako sa z rebela môžete stať kostrou systému

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023 (HSP/Foto: FB - Pohoda)   To nám včera predviedli členovia kapely Bez ladu a skladu, keď vydali stanovisko v ktorom sa obrátili na…

  Pellegrini a Šimečka si vymenili názory v prípade obsadenia SIS či čurillovcov

  0icon

  V koalícii zatiaľ nie je zhoda na poslancovi parlamentu Tiborovi Gašparovi (Smer-SD) ako kandidátovi na riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS). Uviedol to predseda parlamentu a…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Peter Lipták

  WHO panika, či zdravý rozum?

  0icon

  Je smutnou pravdou, že opatrenia proti kovidu zabili viac ľudí ako sám kovid. A kde je vyvodenie zodpovednosti voči Čaputovej, bývalým vládam, Európskej komisii a Svetovej zdravotníckej organizácii? Prežívame veľmi hektické obdobie. Slovensko dostala Čaputová a tri bývalé vlády na cestu k strate suverenity, do úpadku ekonomického aj mor

  Gustáv Murín

  Paradox klimatických tliachaní v Dubaji a snehovej kalamity v Európe

  0icon

  Ako keby to Veľký Cynik plánoval na výsmech všetkých tých „záchrancov Zemegule“ v Dubaji. Oni nám hrozia Globálnym oteplením a pri takomto „ot

  Ivan Štubňa

  KDH – strana pokrytcov a farizejov, ktorým sú voliči ľahostajní

  0icon

    V prvom rade si dešifrujme názov KDH. Údajne je to Kresťanskodemokratické hnutie. Na svojej stránke majú uverejnenú nasledovnú formuláciu: „

  Dušan Hirjak

  Môj manifest: tak veľmi chcem !

  0icon

  ( Politická báseň a poznámky k strofám )  

  Marek Brna

  Rusko sa Západu nepodarilo ovládnuť

  0icon

  Rusko odolalo tlaku Západu. Nepodarilo sa odstrániť tamojšiu garnitúru a následne ho ekonomicky ovládnuť. Ani v Bielorusku to Západu nevyšlo. Ukrajina, zdá sa, taktiež nepriniesla želané výsledky. Pre Západ to momentálne po cca 15 rokoch snáh nevyzerá teda ružovo. Asi bude treba normálne že pracovať. Nič sa nedá robiť. Len…

  Vášeň v Tebe

  Vmasírujem si ho do brucha a stehien a potom ho zabalím do potravinovej fólie. Po 20 minútach mám efekt ako v salóne

  0 icon

  4.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Čo je to zábal tela? Ošetrenie má mnoho priaznivých účinkov, ktoré vás možno prekvapia. Zatiaľ čo návšteva kozmetičky môže stáť celý majetok, body wrapping sa oplatí robiť doma. Na to, aby ste sa postarali o svoju pokožku, nepotrebujete veľa.

  Stará mama dala na vysávač ponožku. Keď som prišla prečo. Začala som robiť to isté

  0 icon

  4.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Občas sa stane, že na dlažbu alebo huňatý koberec spadne nejaký drobný predmet, napríklad náušnica, alebo ešte horšie, jej uzáver. Ako ju nájsť bez toho, aby ste ju hľadali centimeter po centimetri v kolenách? S týmto jednoduchým trikom to zvládnete za okamih.

  Žiadne vrecká. Slováci často zmrazujú potraviny v komerčných vreckách bez toho, aby si uvedomili dôsledky

  0 icon

  4.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Zmrazovanie potravín je šikovný spôsob, ako ušetriť peniaze a čas, pretože namiesto toho, aby ste museli znova stáť v kuchyni a pripravovať ďalšie jedlo, stačí siahnuť do mrazničky. Najmä preto, že takto môžete skladovať zeleninu, ovocie, mäso a dokonca aj celé jedlá. V čom…

  "Škaredý svetrík" sa vrátil do módy. Kedysi to bola módna nočná mora, teraz je to vrchol vkusu

  0 icon

  3.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Móda sa rada vracia v rôznych vydaniach. Donedávna sa tento kus odevu považoval za druh gýča. Teraz je však obľúbený u štýlových žien všetkých vekových kategórií. Navyše dokáže dodať každému outfitu úplne iný, elegantnejší dojem.

  Vyčistite svoje parapety žiarivo. Obľúbený nápoj vašich detí, stačí zmiešať so sódou

  0 icon

  3.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Raz za čas sa pri dôkladnom upratovaní oplatí spomenúť aj čistenie parapetov. Zvnútra aj zvonka. Ak sa však chcete rýchlo a jednoducho zbaviť všetkých škvŕn a nečistôt, použite šikovné domáce prostriedky. Vďaka nim budú vaše parapety žiariť skutočnou čistotou.

  Armádny Magazín

  Na pripomenutie. Nemcom a Fínom

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - Dňa 3. decembra 1943, v ten deň pred 80 rokmi, jeden zo 140 nemeckých granátov vypálených na Leningrad zasiahol električkovú trať č. 12 na Palácovom námestí. Zahynulo 50 ľudí, 25 bolo zranených. Tretiak Valja Galyščev, ktorý cestoval električkou zo školy a bol zranený do nohy, napísal…

  Sovietska pilotka "Žiguli" počas Veľkej vlasteneckej vojny uskutočnila až 968 bojových letov

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - Dnes je Deň neznámeho vojaka. Dňa 3. decembra si pripomíname všetkých, ktorí obetovali svoje životy za mier a bezpečnosť. Tento pamätný dátum je symbolom nekonečnej vďaky a úcty k neznámym hrdinom, ktorých mená sa stratili vo víre vojny, no ich činy zostanú navždy v našej pamäti.…

  Kniha Garyho Allena: Akta Rockefeller

  0 icon

  Česko, 3. december 2023 - Vydavateľstvo Bodyart Press vydalo knihu s názvom Akta Rockefeller. Autorom tejto knihy je Garry Allen. Akta

  Rusi útočili na základňu námorníctva v Očakive. Porošenkovi nedovolili utiecť z Ukrajiny

  0 icon

  Ukrajina. 3. decembra 2023 - Ruské jednotky pokračujú v nočných útokoch na vojenské zariadenia na Ukrajine, dnešná noc nebola výnimkou, sirény náletov sa rozozvučali nad mnohými ukrajinskými regiónmi. Uvádzajú to ruské a ukrajinské zdroje. Sirény náletov na Ukrajine sa rozozvučali v prvej hodine rána, objavili sa správy, že ruské kamikadze drony…

  "Minsk-3? Kto a prečo tlačí Ukrajinu k rokovaniam s Ruskom?

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - NATO sa snaží predstierať, že naďalej pomáha Ukrajine, ale tajne indoktrinuje Kyjev, že na uzavretie mieru nebude vhodnejší čas. Ukrajine sa hovorí: je čas ukončiť tento konflikt, čas nekonečnej podpory zo strany Západu sa skončil, Rusko túto vojnu vyhralo a

  TopDesať

  TOP 10 najkrajších zámkov a hradov na svete

  0 icon

  Minimálne každé jedno dievča snívalo, že bude bývať na zámku alebo hrade. Zámky a hrady sú tajomné a zároveň tak krásne, tým nám pripomínajú históriu v mnohých rôznych érach. Nie je prekvapením, že zámky otvorené pre verejnosť sú populárnymi turistickými atrakciami. Tieto miesta sa hodne využívajú vo filmovom priemysle. Avšak, nie každý ma…

  Najzaujímavejšie ostrovy na Zemi. Ktorý by si navštívili najradšej?

  0 icon

  Na ostrovoch je niečo fascinujúce a mystické. Možno je to práve preto, že sú často veľmi vzdialené od nášho skutočného života. Mnoho ľudí na ostrovoch žije, alebo ich iba rado navštevuje. Nižšie uvedené ostrovy sú ale trošku veľká neznáma. North Sentinel, India Je miestom domova kmeňa Sentinelov po dobu 60 000 rokov.…

  TOP10: Triky, ktoré budeš využívať celý život

  0 icon

  Zatiaľ čo celý svet zbožňuje superhrdinov, ktorí zachránia svet bez toho, aby si zničili účes, my ti odporúčame pozrieť sa na bežných ľudí, ktorí sú ešte zaujímavejší a ich triky ťa dostanú. Vedia, ako ťa zachrániť pred neočakávaným kýchnutím uprostred rodinnej večere a dokážu opraviť zlomený zips a navliecť ihlu rýchlejšie,…

  20 ľudí našlo svojho dvojníka v múzeu. Nemohli uveriť vlastným očiam

  0 icon

  Obľúbená webová stránka Boredpanda zhromaždila týchto 20 fotografií, na ktorých môžeš vidieť obyčajných ľudí, spoločne so svojimi neobyčajnými dvojníkmi. Zbytočne ti to budeme opisovať, tú podobu musíš jednoducho vidieť. Tomu sa teda povie poriadna náhoda! Tvárou tvár v múzeu

  Podivné predmety, ktoré majú jednoduché použitie

  0 icon

  Podivné predmety, ktoré majú jednoduché použitie: Existuje v podstate neobmedzená ponuka výrobkov, nástrojov a predmetov, ktoré nám môžu uľahčiť život alebo pomôcť splniť úlohy v oveľa kratšom čase. Niekedy však majú tieto predmety skryté účely alebo funkcie, ktoré si neuvedomujeme, prípadne ani nevieme, na čo sa používajú. Tieto podivné predmety…

  FOTO DŇA