24. marca si pripomíname 24. výročie začiatku neonacistického besnenia NATO v bývalej Juhoslávii na čele s USA!!!

Hovoriť pravdu v čase všeobecného klamu je revolučný čin. (George Orwell)

 

Tieto udalosti som už v minulosti podrobne popísal. Preto som pripojil zdroje v závere, ktoré Vám veľmi jasne, vyčerpávajúco a presne dajú obraz ako to v skutočnosti bolo. Preto uverejňujem len zopár myšlienok a na výročie zapálim sviečku za obete NATO.

 

V roku 1999 vojská 19 krajín NATO na základe vykonštruovaného dôvodu začalo zverské bombardovanie bývalej republiky Juhoslávia. Celá akcia bola dlhodobo predtým pripravená a realizovaná pod vedením amerických zločincov pod názvom Allied Force – Spojenecká sila, ktorú NATO vykonalo bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN a tiež Kongresu USA. Bombardovanie trvalo 78 dní. Bol to akt štátneho terorizmu, USA a NATO, za ktorý dodnes nikto nebol odsúdený.

 

V roku 1999 Slovenská republika nebola súčasťou NATO. Zločinecká vláda Mikuláša Dzurindu poskytla NATO slovenský vzdušný priestor pre jej lietadlá, čím sa stala spoluzodpovednou za spáchanie vojnových zločinov formou spolupáchateľstva. Ani na Slovensku za tieto zločiny nikto odsúdený nebol.

Tu sú mená predstaviteľov tejto vlády:

Mikuláš Dzurinda, Ivan Mikloš, Mária Machová, Pavol Kanis, Eduard Kukan, Ladislav Pittner, Milan Vtáčnik, Peter Magvaši, Brigita Schmӧgnerová, László Miklós, Milan Kňažko, Tibor Šagát, Gabriel Palacka, Ľubomír Fogaš, Pál Csáky, István Harna, Ľudovít Černák, Pavol Hamžík.

(Ján Čarnogurský a Pavel Koncoš nehlasovali a ako jediní si zachovali občiansku statočnosť.)

V Srbsku žije najväčšia slovenská menšina v zahraničí viac ako 62 000 tisíc ľudí. Ako to, že slovenská vláda nemá toľko cti a statočnosti, aby tento zločin americko-natovskej agresie odsúdila? Veď aj naši Slováci vo vojne strádali a prinášali obete. Je to preto lebo aj slovenská vláda patrí medzi tie lokajské.

Všetky rozsudky ICTY nie sú právoplatné!!! Medzinárodný trestný tribunál pre bývalú Juhosláviu (ICTY) sídliaci v holandskom Haagu nemôže byť považovaný za objektívnu a legálnu inštitúciu z hľadiska medzinárodného práva. Ako vo svojom Memorande BR OSN, z 27. mája 1999 konštatovala aj uznávaná Medzinárodná organizácia pokroku (IPO) na čele s významným rakúskym filozofom, prof. Köchlerom, ICTY bol ustanovený rozhodnutím Bezpečnostnej rady OSN, ktorá nemá podľa Charty OSN právomoc v medzinárodných súdnych veciach. ICTY bol vytvorený rezolúciou nie medzinárodnou zmluvou!!! ICTY je vykonštruovaný súdny nástroj, ktorého činnosť riadi USA!!!

Dodnes nebola vyšetrená vražda Slobodana Miloševiča vo väzení. Všetky indície naznačujú, že bol otrávený…Jeho výpoveď je v časti 3 (viď pripomíname si…) Svojou výpoveďou dokázal zločiny USA a NATO proti Juhoslávii a preto musel zomrieť…

Po skončení agresie voči Juhoslávii vojskami NATO v roku 1999 obvodná prokuratúra v Belehrade obvinila predstaviteľov štátov a paktu NATO a obvodný súd v Belehrade ich odsúdil rozsudkom pod číslom Kb.381/2000 dňa 21. septembra 2000. Svet doteraz čaká, kedy si obvinení sadnú na trestnú lavicu…

Treba poznamenať, že vojnové zločiny sú nepremlčateľné podľa medzinárodného práva. Menovite sú výsledky súdu podrobnejšie uvedené v časti 2 (viď pripomíname si…).

Pred dvomi rokmi som v časti 3 napísal citujem:

Čo dodať na záver?

Hádam len toľko, že je načase zabrániť ďalšej americkej agresii vo svete spojením širokej svetovej koalície. Je neprípustné, aby USA ako najväčší svetový agresor, ktorý vojenskú agresiu povýšil na štátnu politiku pripravoval vo svete o životy beztrestne stá tisíce ľudí, nivočil životné prostredie, devastoval iné krajiny a to všetko pre svoje nesplniteľné ambície – vládnuť svetu. USA si už dávno urobili z medzinárodných zmlúv trhací kalendár, z OSN len slepého trpiteľa ich zločinných skutkov z NATO slúžku presadzovania ich vojenských a teritoriálnych ambícií a z EÚ ekonomickú slúžku na ovládanie štátov.

Veľkou chybou je, že mnohé štáty sveta sú len lokajské, bábkové inštitúcie, ktoré dávno zradili základné princípy demokracie. Je veľkým šťastím pre svet, že mier vo svete strážia momentálne krajiny, ktoré sú zárukou, že amerického besného psa udržia na uzde. Týmito štátmi sú predovšetkým Rusko, Čína, India.

Žijeme v období očakávania rozkladu a rozpadu NATO ako prirodzeného vývoja straty dominancie USA vo svete. O 10 rokov bude svet úplne ináč usporiadaný pretože budú inak rozdané karty po ekonomickom rozklade USA. Je preto zbytočné vyhadzovať miliardy na americké zbrane. Tento obchod je veľmi zlý a iba predlžuje agóniu USA.

Budúcnosť sveta je v mieri, vzájomnom rešpektovaní medzinárodného práva, vo vzájomne výhodnej obchodnej spolupráci a vytvorení takých vojenských štruktúr, ktoré budú mier chrániť a nie vyvolávať vojny vo svete. Mier je veľmi krehký…

NATO aj USA v Juhoslávii vojnu prehralo.

Prečo? Predovšetkým preto lebo sa naplno preukázali lži, ktoré viedli k vojne. Potom preto lebo lož má krátke nohy a dnes celý svet vie, že nie tí, ktorí boli bombardovaní boli zločinci, ale tí čo bombardovali boli zločinci. Jestvuje na to množstvo dôkazov. Žiaľ medzinárodný súd je slabý, aby stíhal pohlavárov USA a NATO, pretože sila zatiaľ víťazí nad spravodlivosťou. Ani nacisti ako zločinci medzinárodné právo nerešpektovali. Podstatné je ale, že ľudia to vedia. Preto ani USA ani NATO nemajú žiadnu vážnosť, nie sú rešpektovaní, sú len trpení. A raz sa to celé zrúti. Vojnu prehrali aj preto lebo si mysleli, že po troch dňoch sa vojna skončí. Skončila sa až po 78 dňoch bombardovania 10. júna 1999 keď začala v aliancii upadať morálka a dochádzalo k roztržkám vnútri NATO. Viacerí generáli a členovia generálneho štábu NATO hlavne s európskych krajín si uvedomili, že páchajú vojnové zločiny“.

Myslím si, že aj po dvoch rokoch je môj záver stále aktuálny. USA a NATO spustilo proti Rusku zástupnú vyprovokovanú vojnu na území Ukrajiny. Ich cieľ je rozklad a podrobenie si Ruska, ale i rozbitie Európy. Na dosiahnutie tohto cieľa nebudú váhať vyvolať vojnu v Európe proti Rusku bez účasti USA. Hlavne na tzv. východnom krídle NATO od severu až po juh. Amerických neonacistov treba zastaviť. Postavme sa otvorene bratia a sestry proti vojne, vyžeňme zapredancov, ktorí zrádzajú záujmy Slovenska a ťahajú nás do vojny. Nie je čas váhať, treba konať. Ak nechceme, aby nám ponad hlavy lietali rakety…V mene budúcnosti, zachovania života, v mene našich detí.

Upozorňujem, že posledné odkazy sú obrazové a sú len pre silné povahy. Ak nezábranime vojne budeme sa na podobné zábery dívať na Slovensku!!!

Posledný odkaz je video vyjadrení Bidena – zločinca, ktorý má na rukách aj krv obetí v Juhoslávii, pretože už vtedy podnecoval k vojne.

Viac na:

https://blog.hlavnespravy.sk/26247/pripominame-si-vyrocie-najvacsieho-zlocinu-nato-v-europe-i-cast/

https://blog.hlavnespravy.sk/26251/pripominame-si-vyrocie-najvacsieho-zlocinu-nato-v-europe-ii-cast/

https://blog.hlavnespravy.sk/26253/pripominame-si-vyrocie-najvacsieho-zlocinu-nato-v-europe-iii-cast/

https://blog.hlavnespravy.sk/26272/zlocinci-nato-bombardovali-v-roku-1999-aj-srbske-nemocnice-a-porodnice/

 

https://blog.hlavnespravy.sk/26378/neofasisti-nato-pisali-na-bomby-v-roku-1999-happy-easter/

https://blog.hlavnespravy.sk/20231/hrdinstvo-letectva-srbska-pocas-nato-agresie/

 

https://blog.hlavnespravy.sk/20221/kosovo-racak-pripravene-sprisahanie-zapadu-s-kosovskymi-zlocincami-z-uck/

https://vdocuments.mx/bela-knjiga-nato-zlocina-u-jugoslaviji-iipart2.html?page=12

https://www.youtube.com/results?search_query=nato+bombing+of+yugoslavia

https://www.youtube.com/watch?v=quTxPFbCEVk

Vyjadrujúc úctu obrancom svojej vlasti proti zločincom USA a NATO…

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

 

 

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 287

Celkové hodnotenie: 24.24

Priemerná čítanosť: 2362

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Platíme za milióny vakcín, o ktoré nie je záujem. Minister vysvetľuje

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Nákup vakcín proti ochoreniu COVID-19 je záväzkom krajín Európskej únie, nejde o vyhodené peniaze. Po rokovaní…

  Americké nutkanie zasahovať je nedotknuté a pripravené na ďalšie

  0icon

  Washington 7. júna 2023 (HSP/Tomdispatch/Foto:TASR/AP-Alex Babenko)   Dovoľte mi, aby som sa priznal: mám obavy vždy, keď sa Max Boot nadšene vyjadruje o budúcej vojenskej…

  Toto rozhodnutie môže mať veľký vplyv na priebeh, scenáre a vývoj vojny

  0icon

  Kyjev 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Ukrajina sa snaží získať od NATO jasné prísľuby o prijatí do Aliancie v záverečnom vyhlásení zo…

  SaS vyzýva Roberta Fica na "súboj"

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian)   Strana SaS vyzýva opozičný Smer-SD na tzv. súboj volebných programov. Žiada šéfa Smeru-SD Roberta Fica, aby…

  Menový gambit BRICS je včasným varovaním pre dolár

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Nardus Engelbrecht, Eraldo Peres)   Nedávno skončené stretnutie BRICS v Kapskom Meste sa môže zapísať do histórie ako moment, keď sa…

  Kapitalisti sa búria proti Číne

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP, TASR/AP-Christophe Petit Tesson, Pool via AP, TASR/AP-Markus Schreiber)   Západní jastrabi čelia nepravdepodobnému odporu, píše Thomas Fazi pre UnHerd Po…

  Nová uniknutá správa vrhá veľmi zlé svetlo na USA a Ukrajinu

  0icon

  Washington 7. júna 2023 (HSP/washingtonpost/Foto:Facebook)   Nepotvrdený tip od európskeho spojenca bol podľa denníka Washington Post uvedený v uniknutom dokumente amerických tajných služieb Podľa denníka…

  Pápeža prijali do nemocnice

  0icon

  Vatikán 7. júna 2023  (HSP/TERAZ/Foto:TASR/AP-Alessandra Tarantino)   Pápež František absolvuje črevnú operáciu, ktorá si vyžiada niekoľkodňovú hospitalizáciu. Informoval o tom Vatikán, podľa ktorého už pápeža…

  Eva Kailiová je späť s novým príbehom: Je tu sprisahanie

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Podozrivá z Qatargate sa snaží svoj prípad preformulovať ako morálny príbeh proti špionáži, čo vyvoláva nedôveru, píše POLITICO Eva…

  Nová posila Demokratov - Dorota Nvotová

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (TASR/HSP/Foto: Screenshot)   Do mimoparlamentnej strany Demokrati vstupuje pred predčasnými septembrovými parlamentnými voľbami hudobníčka a občianska aktivistka Dorota Nvotová. Na dnešnej…

  Vášeň v Tebe

  Lesník ukázal geniálny trik, ako sa zbaviť kliešťov

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto:pixabay.com/Catkin). Kliešte, ktoré sú ľuďmi asi najnenávidenejšie tvory, už niekoľko týždňov útočia na ľudí a zvieratá. A hoci na internete nechýbajú rady, ako sa pred týmito parazitmi chrániť, najnovší trik jedného z lesníkov sa stal skutočným hitom.

  Ako strihať paradajky? Radšej buďte opatrní. Jedna chyba zničí celý krík

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/2 Minute Garden Tips). Ak chcete, aby vaše sadenice túto sezónu priniesli veľa ovocia, robte pravidelne jednu vec. Ako orezať paradajky, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky? Urobte to správnym spôsobom a kríky prinesú veľa paradajok. Aby ste mohli zbierať bohatú úrodu, musíte sa…

  Princ Harry vypovedal na súde. Hovoril o svojich depresiách a paranoji

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/royal_family_history). V utorok 6. júna sa princ Harry objavil na Najvyššom súde v Londýne, kde svedčil v procese proti Mirror Group Newspapers, známemu bulvárnemu vydavateľovi vo Veľkej Británii. Počas pojednávania z jeho úst zazneli silné slová.

  Takto sa vyrába zlaté hnojivo. Patent záhradníkov a vlastníkov pozemkov na bohatú úrodu

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Vidlák). Oplatí sa obohatiť kompost dážďovkami? Odborníci tvrdia, že dážďovky dokážu urobiť veľa dobrého a že hnojivo, ktoré produkujú, má cenu zlata. Ako teda prilákať dážďovky do kompostu? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

  Lekár podával pacientke kávu s jeho semenom. Na súde tvrdil, že si neumyl ruky

  0 icon

  7.6.2023. Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pixabay.com/DarkoStojanovic). Začína sa proces proti britskému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Je obvinený zo sexuálneho napadnutia svojich obetí pridávaním semena do ich kávy. V Spojenom kráľovstve sa začne prestížny súdny proces proti všeobecnému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Podľa

  Armádny Magazín

  Najväčšie západné energetické korporácie si veľmi dobre ohrievajú ruky na sankčnej vojne proti Rusku

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Už dávno je jasné, že protiruské sankcie majú bumerangový efekt na ekonomiky západných krajín. Prejavil sa prudkým nárastom inflácie, poklesom už aj tak nízkych mier hospodárskeho rozvoja a poklesom reálnych príjmov občanov. Podľa OECD do konca roka 2022 klesli príjmy v 38 členských krajinách OECD ako…

  Húfnice CAESAR sa Ukrajine nehodia!

  0 icon

  Francúzsko, 7.jún 2023 (AM) – Vraj je to pre ich zraniteľnosť, teda pre ich rýchle opotrebúvanie a nemožnosť opráv, tvrdí francúzsky aktivista Xavier Moreau. Donedávna sa však na Ukrajine hovorilo o samohybných húfniciach CAESAR trochu inak, pyšnejšie. Napr. ukrajinský minister obrany Aleksej Reznikov vyhlasoval, že vďaka dodávkam z Francúzska a Dánska má Ukrajina druhý najväčší park

  CIA vás špehuje prostredníctvom vášho smartfónu

  0 icon

  Nemecko, 7.jún 2023 (AM) – Federálna bezpečnostná služba spoločne s ruskou FSO odhalila spravodajskú operáciu amerických tajných služieb, ktoré využívali mobilné zariadenia Apple (USA). "Bezpečnosť ruskej telekomunikačnej infraštruktúry odhalila anomálie špecifické len pre používateľov mobilných telefónov Apple a spôsobené pôsobením doteraz neznámeho škodlivého softvéru (VPO) využívajúceh

  Západ testuje na Ukrajine tie typy zbraní, ktoré potom použije v priamej vojne s Ruskom

  0 icon

  Rusko, 7.jún 2023 (AM) – Ako informovalo ruské ministerstvo obrany deň predtým, ruská armáda pri odrazení ofenzívy ukrajinskej armády na južnom Donecku zničila 28 tankov Ozbrojených síl Ukrajiny vrátane ôsmich nemeckých Leopardov. Podľa vojenského analytika Jurija Kotenoka budú západné krajiny naďalej zásobovať Kyjev

  Rusku hrozí čierna známka FATF. Pridá sa ku Kimovi?

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Nepriatelia Ruska sa domnievajú, že sankčná vojna proti krajine by sa nemala obmedzovať na trestné opatrenia jednotlivých štátov, ale je potrebné medzinárodné úsilie. Samozrejme, ideálne by bolo, keby sa rozhodnutie o sankciách voči Rusku prijalo na úrovni Bezpečnostnej rady OSN, ale to sa nedeje a pravdepodobne ani…

  TopDesať

  Raritné fotografie známych osobností, ktoré ste nikdy nevideli

  0 icon

  V dnešnom digitálnom veku, kde každý má vreckový fotoaparát vo svojom smartfóne a fotografie sú všadeprítomné, je ťažké si predstaviť, že existujú snímky známych osobností, ktoré zostali skryté pred našimi očami. No práve tieto zriedkavé a raritné fotografie nám poskytujú jedinečný pohľad do minulosti, odhaľujúc celebrity v úplne novom svetle.…

  Kvíz: Dokážete spoznať európsku krajinu na základe jej tvaru?

  0 icon

  Vitajte, milí čitatelia, v našom novom článku plnom geografického dobrodružstva! Dnes vás pozývame na vzrušujúcu výzvu, ktorá vás zavedie do srdca Európy a vyzve vás, aby ste preukázali svoje znalosti o európskych krajinách. Dokážete spoznať európsku krajinu len na základe jej tvaru? Európa je kontinent bohatý na rozmanitosť a históriu. Každá…

  Tieto celebrity svoje outfity využili aj po rokoch

  0 icon

  Vitajte v fascinujúcom svete módy a celebrít! V tomto článku sa pohrávame s myšlienkou, že ani tie najznámejšie celebrity sa neboja využiť svoje outfity opakovane, a to s tým istým štýlom a eleganciou. Odkazujú na pravdu, že dobrý štýl je nadčasový a že oblečenie môže slúžiť viac než len pri…

  Tieto fotografie dajú poriadne zabrať tvojmu zraku a mozgu

  0 icon

  V tomto článku si ukážeme fotografie, ktoré nenechajú váš zrak a mozog na pokoji. Pri niektorých fotografiách sa budete musieť skutočne zamyslieť, či vidíte skutočnosť alebo iba optický trik. Tieto fotografie majú schopnosť vyvolávať záhadné dojmy a vášne vo vašom vnútri. Za ich zdanlivo jednoduchými a bežnými kompozíciami sa však…

  Extrémne drahé chyby zachytené na fotografiách

  0 icon

  Hovorí sa, že za chyby sa platí. Bohužiaľ, tieto fotografie majú hodnotu tisícky eur - tisícky eur na opravy poškodených vecí. Pozrite sa na zbierku nešťastia v podaní extrémne drahých chýb. Reddit je na vrchole v poskytovaní fotografií ľudí, ktorí majú naozaj ťažký deň. Prispievatelia na r/ThatLookedExpensive sa delia o…

  FOTO DŇA