Zrada prichádza zo Západu, záchrana z Ruska!

Pripomíname si 75. výročie oslobodenia od fašizmu, na ktorom mala najväčšie zásluhy sovietska Červená armáda. Fašizmus, ktorý ovládol Európu pred 2. svetovou vojnou sa znovu derie dopredu v podobe globálneho fašizmu, t.j. diktátu svetovládnych mocenských elít. Preto vyvíja veľké úsilie o prepísanie histórie, elimináciu kľúčovej úlohy ZSSR a Ruska. Ba dokonca fašistická EÚ schválila uznesenie o tom, že vinu za rozpútanie svetovej vojny nesie ZSSR rovnakým dielom ako Nemecko. V danom prípade už ani nejde o dezinformáciu, hoax či konšpiráciu, ale o nehoráznu lož z úst tých, čo sa vyhlasujú za bojovníkov proti dezinformáciám, hoaxom a konšpiráciám. Sú to tie isté sily nadnárodného liberálneho fašizmu, ktoré kedysi rozpútali druhú svetovú vojnu,  avšak dnes svoj hlavný diel viny chcú schovať a prehodiť na plecia Ruska. Nevedia sa zmieriť, že sa im Rusko vďaka Putinovi vymklo z rúk a zastavilo ich bezbrehé rabovanie ruského surovinového bohatstva. Toto je v očiach týchto parazitov neodpustiteľný hriech.  Veď im, mocipánom, sa predsa musí podriadiť celý svet!

Zakonšpirujme si, čiže nalejme si čistého vína a odhaľme, aká je skutočná pravda, kto je skutočný vinník rozpútania druhej svetovej vojny. Sú to stále tie isté anglosasko-sionistické svetovládne mocenské elity, ktorých finančné centrum sídli v Londýne, ktoré si v roku 1913 privlastnili podvodom FED, cez ktorý získali nadvládu nad USA a postupne aj nad ostatným svetom. Oni financovali a podporovali Hitlera, zaliečali sa mu, lebo ho chceli použiť ako nástroj útoku na Rusko, čím by došlo k súčasnému oslabeniu Nemecka a Ruska, a oni by sa potom stali neohrozenými pánmi nad Ruskom a ostatným svetom. S týmto zámerom odovzdali Hitlerovi dohodou z roku 1935 nadvládu nad baltickým morom a Mníchovskou zradou v septembri 1938 mu odovzdali aj Československo. Jozefovi Tisovi, aby zabránil rozdeleniu Slovenska medzi Poľsko a Maďarsko, a tým aj jeho likvidáciu, nezostávalo nič iné, než nechať pod tlakom Hitlera Snemom vtedy Slovenskej krajiny vyhlásiť samostatný Slovenský štát. Ten bol síce pod kuratelou Nemecka, napriek tomu však znamenal vyústenie dlhodobého zápasu Slovákov o vlastný štát, ktorý umožnil rozkvet slovenského národného života vo všetkých oblastiach. V očiach nepriateľov Slovenska, hlavne u vlastizradných liberálnych kruhov je to neodpustiteľné, lebo ich zámerom vždy bolo a je likvidácia Slovenska. Je pozoruhodné, že tí, čo zradili Československo a odovzdali ho do rúk Nemecka, a tým zapríčinili 2.svetovú vojnu, majú ešte tú drzosť viniť Slovákov, že sa opovážili zachrániť sa vo vlastnom štáte. Oni, títo vojnoví štváči, mali stáť pred súdnym tribunálom, a nie náš prvý prezident Dr. Jozef Tiso, ktorý sa obetoval pre svoj národ. Čo však urobili oni, keď sa dozvedeli, čo stvárajú nacisti v koncentračných táboroch so židmi a ostatnými zajatcami? Nepohli ani prstom, čakali až sovietski vojaci oslobodia koncentračné tábory. Nemajú preto žiadne morálne právo obviňovať nás Slovákov, že sme si dovolili v ťažkom období mať svoj vlastný štát, a že sme sa nenechali zlikvidovať.

Pakt Ribbentrop-Molotov medzi Nemeckom a ZSSR uzavretý 23. augusta 1939 ich zaskočil, lebo naznačil, že Hitler nebude hrať podľa ich nôt. Keď Hitler napadol Poľsko, ktoré zohralo tiež svoju špinavú hru v predvojnových udalostiach, formálne mu síce vyhlásili vojnu, ale na pomoc Poliakom neprišli napriek všetkým dohodám. Keď však vypukla krátka zimná vojna  medzi ZSSR a Fínskom, Édouard Daladier a Winston Churchill oznámili, že prídu Fínsku čoskoro na pomoc. Súčasne, podľa tajných dokumentov, ktorých sa zmocnili Nemci pri obsadení Paríža v júni 1940, mali Briti a Francúzi rozpracovaný plán tajnej operácie – útoku na ZSSR na Kaukaze s cieľom obsadiť ropné polia, čím by hneď na začiatku pripravili ZSSR o strategické zásoby ropy, a tak ho výrazne oslabili. Bombardované malo byť mesto Baku.

Škrt cez rozpočet im však urobil ďalší nečakaný krok Hitlera – invázia do Dánska, Nórska, hlavne však do Francúzska. Zažili doslova šok, s tým nepočítali. Po dobytí Francúzska začalo Nemecko s leteckými útokmi na Britániu. Nemecko sa totiž rozhodlo pomstiť tým, ktorí ho po skončení 1. svetovej vojny donútili podpísať pokorujúcu Versaillskú zmluvu a platiť vysoké vydieračské reparácie. Uvedomili si, že ak Nemecko zvíťazí nad ZSSR, získa takú moc, že následne zbaví britské impérium jeho kolónií a ohrozí anglosasko-sionistickú nadvládu. To ich donútilo nakoniec postaviť sa, hoc veľmi neradi, na stranu ZSSR. Napriek tomu sa však do bojov zapojili až vtedy, keď už bolo jasné, že Stalin zvíťazí a bude prenikať veľmi ďaleko na Západ. Spočiatku taktizovali a zámerne otáľali, aby sa obidve bojujúce strany čo najviac vyčerpali a oslabili, a aby nakoniec Anglosasi, „slávny“ to Albión, znovu vzišli z vojny, ktorú spôsobili, ako hlavní víťazi. Sotva sa vojna skončila, už pripravovali útok atómovými zbraňami na Rusko. Výstrahou Stalinovi mali byť zhodené atómové bomby na Hirošimu a Nagasaki. Ich zámery však boli zmarené.

Britské impérium po vojne síce oslablo, koloniálne panstvo sa rozpadlo, avšak USA na vojne veľmi zarobili a stali sa najsilnejšou a najbohatšou svetovou mocnosťou, presnejšie veľmi silným nástrojom v rukách svetovládnych anglosasko-sionistických mocenských elít.  Naši liberálni sluhovia týchto elít, aj keď neradi, musia pripustiť „isté malé“ zásluhy ZSSR na porážke fašizmu, avšak nemôžu sa zmieriť s tým, že sa Slovensko dostalo pod sféru vplyvu ZSSR, a nie Západu a celkom úspešne napredovalo. Čo ak by Stalin oslobodil len svoje územie, posilnil svoje vojská na západnej hranici a Európu prenechal Hitlerovi? Ten bol ešte dosť silný na to, aby si moc nad Európu udržal. Boli by naši liberáli spokojní s týmto variantom? Bola by germánska nadvláda horšia ako súčasná nadvláda svetovládnych mocenských elít, ktoré chystajú našu genocídu? Možno ani nie. Logika našich liberálov: „Je síce dobre, že nás Rusi oslobodili od fašizmu, ale aj tak je našou povinnosťou Rusov nenávidieť, lebo ak Rusov milujeme, zrádzame európske cennosti a liberálnu demokraciu“.

My, ktorí milujeme Slovensko, však vždy budeme nosiť vo svojich srdciach spomienku na obrovské obete, ktoré priniesol náš bratský ruský národ v boji proti fašizmu. A takisto si uvedomujeme, že náš bratský ruský národ aj v súčasnosti stojí na čele spoločného národnooslobodzovacieho boja proti súčasnému globálnemu liberálnemu fašizmu.

Slovenský štát a SNP sa nesmú stať jablkom sváru, ale objektom rozsiahleho bádania, veď sú neoddeliteľnou súčasťou našej úžasnej histórie, na ktorú môžeme byť právom hrdí a na ktorú každý musí mať slobodné právo pozerať zo svojho uhla pohľadu vychádzajúc z úrovne svojho poznania. Čím viac sa toho odhalí, tým lepšie, aj negatívneho, ale hlavne pozitívneho.

Najväčším svinstvom a nehoráznosťou je, keď strany, hnutia a mimovládky, ktoré slúžia zámerom globálneho fašizmu obviňujú z fašizmu ĽSNS, ktorá ako jediná parlamentná  pronárodná, prokresťanská a prosociálna strana je principiálnym odporcom súčasného liberálneho fašizmu. Fašista kričí na antifašistu, že je fašista. Presne sa deje to, čo vraj predpovedal Churchill: “Fašisti budúcnosti budú seba volať anti-fašisti“. Oni sú všetci takí čisťulinkí-čisťučkí s gloriolou svätosti a útlocitu, že sa musia prísne dištancovať od ĽSNS. Pritom jeden väčší podvodník a mafián než druhý! Čo sú ľudia slepí, že to nevidia? Ale morálka sa dnes, žiaľ, nenosí! Kotlebovcom morálne nesiahajú ani po členky, preto tak kvília. No a naša vrchná rusofóbna liberál-fašistka, prefíkaná líška, kvintesencia falošnosti a pokrytectva, kojená sorošovským mliekom vo svojej óde na víťazstvo nad fašizmom dokonca zatrúbila do boja proti kotlebovcom a ich stúpencom. Tým „najchrabrejším“ zrejme udelí štátne vyznamenanie za zásluhy v boji proti fašizmu. Je neskutočným výsmechom zdravému rozumu, ak osoba, ktorá stojí na strane tých síl, čo rozpútali svetovú vojnu a následne mnoho ďalších vojen si trúfa otvárať ústa proti tým, čo sa odhodlane v národnooslobodzovacom boji stavajú proti globálnemu liberálnemu fašizmu. Kotleba im slúži ako dôvod a ospravedlnenie pre nastoľovanie ich fašistickej totality.

Nikdy vo svojej histórii nebolo Slovensko tak okradnuté a zotročené ekonomicky, morálne a duchovne, ako je teraz pod nadvládou západného veľkokapitálu. Jemu oddane slúži súčasná vláda národnej zrady, ktorej zámerom je dokončiť dzurindovské dielo skazy a likvidácie posledných zvyškov našej štátnej suverenity a národnej zvrchovanosti.  Jej programové vyhlásenie je pľuvancom nášmu ľudu, keď do vládnutia sú povolané vlastizradné mimovládky (protištátky), ktoré budú silne finančne dotované a ktoré sa zaslúžia najmä o to, aby bola odstránená sloboda slova a prejavu a nastolená fašistická totalita pod zámienkou boja s hybridnými hrozbami, dezinformáciami, hoaxami a konšpiráciami. Boja sa, že si ľudia uvedomia, že obdobie Slovenského štátu a socializmu bolo pre Slovensko požehnaním v porovnaní s prekliatím, ktoré prestavuje súčasný liberálny fašizmus. Vláda bude podporovať zvyšovanie povedomia o totalitných obdobiach slovenskej histórie“. To znamená, že sa nám „naša“ vláda bude silou mocou snažiť vymazať historickú pamäť, kydajúc na našu svetlú históriu, špiniac našich odvážnych národných hrdinov a robiac z nás idiotov. Dokonca bude trestné vyzdvihovanie pozitívnych stránok tých historických období, v ktorých sa Slovensku darilo. Bližšie o vlastizradnom charaktere PVV pojednávam v článku:

https://blog.hlavnespravy.sk/20157/co-caka-usa-pod-trumpovym-vedenim-a-co-slovensko-pod-matovicovym/

Rozbehnú sa monster procesy, keď do čela generálnej prokuratúry dosadia zákerného agenta, pod dohľadom ktorého sa uskutočňuje fraška zvaná vyšetrovanie vraždy Kuciaka, ktorej zámerom je odsúdiť nepravých a pozametať stopy po skutočných vinníkoch. Tieto najtemnejšie sily, ktoré zinscenovali vraždu novinára a snúbenice a následne organizovali protivládne protesty sa  nakoniec dočkali. Podarilo sa im nehoráznou demagógiou a manipuláciou oklamať ohlúpnuté stádo a dostať sa k moci.

Nesmieme sa nechať zastrašiť, lebo oni sa najviac boja, keď sa ľudia a národy prebúdzajú odhaľujúc ich podlé zámery. Oni majú najväčší strach z toho, že ľudia prestanú mať strach z nich. Sú to tie sily Zla, ktoré stoja za všetkými vojnami, prevratmi, revolúciami, genocídami  a krviprelievaním. Oni to však interpretujú tak, že bojujú národy proti národom, v skutočnosti však oni ženú národy do vojen v mene svojich koristných a mocenských cieľov. Keď si však všetky národy uvedomia, kto je ich skutočný nepriateľ (mocenské elity a kapitál v ich rukách) a porazia ho či zbavia moci, tak vojny prestanú a ľudstvo nakoniec vykročí na cestu pravej histórie – budovania kráľovstva Božieho.

Je nás hrdých Slovákov ozaj tak málo? Prečo sa tak veľa ľudí nechalo nainfikovať obludnou lžou, že byť Slovákom je hanba? Že naša história je hanebná? Kde je naše národné sebavedomie? Čo nevidíme, kto kradmou rukou siaha na našu slobodu? Je načase prebudiť v sebe národného ducha. Čo môže byť povznášajúcejšie, než láska k Bohu, svojmu slovenskému národu, slovanskému kmeňu a zápas o pravú slobodu všetkých ľudí a národov?

Koronavírusovou pandémiou sily Zla spustili poslednú fázu tretej svetovej vojny, v ktorej im ide o všetko, buď nastolia svetovládu, alebo navždy odídu zo scény, ktorú doteraz ovládali. V tejto vojne je už jasné, že ide o  národnooslobodzovací boj proti silám nášho zotročenia, t.j. svetovládnym elitám NWO. Keďže týmto silám Zla sa rozhodla slúžiť (či podriadila?) naša nekompetentná vláda, musíme sa pričiniť o to, aby čím skôr odišla zo scény. Ešte je len na začiatku, a už sa kompromituje a strápňuje. Jej ďalšie kroky, to bude jeden trapas za druhým, jedna nehoráznosť za druhou. Veru, bude veselo. Ľudia strácajú trpezlivosť, a čokoľvek náš plačúci premiér podnikne, vždy bude zle, lebo vždy sa nájdu sklamaní a rozhorčení, od ktorých môže očakávať priam nával žalôb a trestných oznámení. Nuž, niet mu čo závidieť. Asi by najradšej vycúval z premiérskeho kresla, ale čo sial, bude žať spolu so svojou nepodarenou protislovenskou vládou. Každý jeho pokus o stupňovanie teroru narazí na tvrdý odpor. Naposledy vyhlásil, že vyčistí celú štátnu správu. Asi tam dosadí sorošovské mimovládky a ich fašistické úderky. Snáď sa potom väčšine otvoria oči, aký je to zákerný človek. Chce nastoliť totalitu, a pritom očakáva, že mu budú davy tlieskať a milovať ho!

Liberálny kapitalizmus (fašizmus) padne tak či tak a bez veľkého zoštátňovania a znárodňovania veľkokapitálu sa to nezaobíde. Zachránia sa tí, čo vykročia cestou k socializmu.  Našou výhodou oproti silám liberálneho zla je, že nám stačí hovoriť Pravdu, oni však musia klamať, manipulovať s ľuďmi, vyhrážať sa, zastrašovať, maskovať svoje zločinné ciele. To sa však nedá donekonečna. Aj keď majú za sebou veľké peniaze a zapredané mainstreamové média – ich plody sú tak prehnité, že smrad tej hniloby už nedokážu schovať za falošné frázy o liberálnej demokracii a jej ohrození, západných cennostiach, ľudských právach, občianskej spoločnosti, hybridných hrozbách, ruskej hrozbe, či za falošný boj proti korupcii, hoaxom, dezinformáciám, konšpiračným teóriám, xenofóbii, extrémizmu, rasizmu, homofóbii. Zastrašujú nálepkovaním. Vnímavým ľuďom sa z nich obracia žalúdok a ich primitívnosť sa stáva čoraz očividnejšou.

Svetlým majákom na našej ceste k slobode je silné Rusko a odvážny boj Putina a Trumpa s globálnym liberálnym fašizmom. Rusko sa im vyšmyklo z rúk a nadchádzajúci krach USA im berie z rúk aj nástroj ich svetovlády. A Čínu sa im taktiež nedarí osedlať. Súčasná pandémia je iba začiatkom apokalyptických udalostí. Najväčší boj sa odohráva v duchovnej sfére a praví kresťania vedia, ako si v ňom počínať. Keď sa ľudstvo duchovne prebudí, svet sa zmení na nepoznanie.

„A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom!“

„A človek nad človeka u nás nemá práva: sväté naše heslo je: Sloboda a sláva!“

“Slávme slávne slávu Slávov slávnych!”

 Ing. Peter Kohút, CSc.

člen združení slovenskej inteligencie Korene  https://zsi-korene.sk/

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 23.23

Priemerná čítanosť: 5833

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Verstappen vyhral VC Emilia Romagna pred Norrisom a Leclercom

  0icon

  Imola 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni) Aktualizované 19. mája 2024 o 17:08 Holandský motoristický pretekár Max Verstappen vyhral nedeľnú VC Emilia Romagna seriálu formuly 1.…

  Neznáma osoba mala vymazať internetovú komunikáciu atentátnika

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR- Martin Baumann)   V nedeľu o 16:00 sa bude na Úrade vlády konať tlačový brifing podpredsedu vlády a ministra obrany…

  Beňuš vo finále C1 piaty, triumfoval 16-ročný Hočevar

  0icon

  Tacen 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák) Aktualizované 19. mája 2024 o 14:36 Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš obsadil piate miesto vo finále C1…

  Chcú rozložiť naše hodnoty a zničiť Slovensko

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:Pixabay)   Toto napísal v komentári Peter Bárdy z Aktualít: „To, čomu sme čelili pred sto rokmi, je tu opäť. A…

  Matúš Šutaj Eštok na poslednú chvíľu neprišiel do diskusie TV Markíza

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Dnes sa mala v komerčnej televízii Markíza uskutočniť debata Na telo, ktorej hosťami mali byť minister vnútra Matúš…

  Proti Lotyšom bez zmien vo formáciách, súperovi "ide o všetko"

  0icon

  Ostrava 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR)   Slovenskí hokejoví reprezentanti nastúpia na nedeľný zápas proti Lotyšsku (od 20.20 h) bez zmien v zložení formácií. Slováci sa…

  Nové správy o premiérovi Ficovi po dnešnom konzíliu lekárov

  0icon

  Banská Bystrica 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:TASR - Radovan Stoklasa) Aktualizované 19. mája 2024 o 12:11 Premiér Robert Fico (Smer-SD) je momentálne mimo ohrozenia života. Jeho…

  Pellegrini: Na okrúhly stôl zrejme ešte nedozrel čas. Vyjadrila sa aj prezidentka

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák) Aktualizované 19. mája 2024 o 16:07 Ukazuje sa, že na okrúhly stôl politických strán zrejme ešte nedozrel čas. Uviedol…

  Kým Fico bojuje o život, niektorí ožívajú

  0icon

  Bratislava 18. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-František Iván)   Pozn. autora: Každý článok týchto dní by mal začínať rovnako: Vážení spoluobčania, priatelia, hľadajme k sebe cestu. Bez ohľadu…

  "Zákon o RTVS musí byť okamžite schválený. Hneď v utorok!“

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Bezprecedentný atentát na predsedu vlády Roberta Fica pravdepodobne akceleruje snahy vládnej koalície reformovať verejnoprávnu vysielaciu službu RTVS. Vyplýva…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Pavel Jacz

  Peter Haršáni

  Marek Brna

  Erik Majercak

  Gustáv Murín

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA