Mor WHO!

    Dnes 17.11.2023 na zhromaždení na Šafárikovom námestí v parku Gábora Barossa v Bratislave som vyjadril podporu vláde Roberta Fica, nech odmietne pandemickú zmluvu s WHO a okamžite na Slovensku zastaví podávanie toxických mRNA injekcií.

Celý prejav:

    34 rokov po tzv. nežnej revolúcii sme nedosiahli nijaké oslobodenie ako to  oslavujú Zmätení tzv. Slniečkári na ostatných námestiach dnes, aj teraz a najmä tu v Bratislave. Títo ľudia nevedia čo sa deje a ani nevedia, že to nevedia. V skutočnosti, je všetko naopak, tak ako u Orwela. Žijeme v štáte, kde sme za uplynulé desaťročia, už takmer celkom prišli o slobodu, o suverenitu, teda pravdupovediac, takmer sme sa už vo vlastnom štáte stali otrokmi zahraničných pánov, finančných skupín globalistov s centrálou v USA, ktorí nás dnes riadia najmä prostredníctvom Bruselu. “Naša”, v uvodzovkách naša, Ursula von der Leyen včera hrdo predstavila plán digitálneho otroctva. Ľudia v EÚ sa už zajtra majú stať číslami vo virtuálnom systéme. A ak nebudú v stave úplnej poslušnosti, podriadenosti, neslobody, otroctva, tak ich EÚ jednoducho chce vypnúť. Vypne im bankové karty, zruší účty, cez vypnutie digitálneho ID znemožní akýkoľvek pohyb v spoločnosti. Digitálna smrť spôsobí živorenie a nakoniec ohrozenie aj reálnou smrťou protestantov, ktorých oni nazývajú dezoláti. V skutočnosti však sme plnohodnotní, slobodomyseľní občania práve my! My dezoláti sme presne tí, ktorým patrí tento dnešný sviatok, 17. november, ktorý slávime ako deň boja za slobodu a demokraciu. Dnešný stav demokracie na Slovensku a situácia vo svete sú dôkazom, že tento náš boj sa nesmie nikdy skončiť. Bohužiaľ nie je to futurológia, ale prebieha neustály útok na demokraciu, na slobodu, na základné ľudské hodnoty, ľudskú dôstojnosť, útok na ľudí na celom svete. A pri tom všetkom sa zneuživa aj moderná technológia – umelá inteligencia. Teda nie na zlepšenie života ľudskej spoločnosti!  Moderné technológie sa idú použiť na naše brutálne ovládnutie, zotročenie, na depopuláciu.

 

     Teraz máme vládu, ktorá sa nás usiluje zo systému tohto medzinárodného otroctva oslobodiť. Vidíme, že jej hlavný cieľ a súčasne aj nástroj je boj za suverenitu Slovenska, posilnenie slovenského štátu! Preto podporujeme vládu Roberta Fica! Ale, ak to vláda s proklamovaným úsilím myslí vážne, musí súčasne splniť niekoľko úloh. Prežívame hektické obdobie.
Jednou z najdôležitejších úloh vlády v súčasnosti je postaviť sa proti pandemickej zmluve so Svetovou zdravotníckou organizáciou známou pod skratkou WHO. My tu na Slovensku, my Slováci, sa musíme postaviť proti WHO ešte do konca tohto mesiaca, ešte do konca tohto novembra! Prečo? Sme v období po pandémii kovidu, proti ktorej opatrenia riadila WHO. My na Slovensku sme do bodky plnili tieto pokyny,  hoci vtedy ani neexistovala žiadna pandemická zmluva. Lenže  vtedajší slovenskí odborníci a slovenské vlády neboli schopné samostatne posúdiť situáciu a prijať vlastné opatrenia v najlepšom záujme Slovenska a jeho obyvateľov. Takáto submisívnosť a nemohúcnosť slovenských vlád a slovenských odborníkov sa už nesmie nikdy zopakovať! Realizovali sme vnútené opatrenia WHO proti kovidu, ktoré na celom svete zabili viac ľudí ako sám kovid. Tieto opatrenia boli účelovo postavené na klamstvách. Viete, že dnes len 14% finančných zdrojov WHO tvoria príspevky národných štátov a ostatné sú privátne? Viete to? Takto dnes WHO ovládajú záujmy priemyslu a veľkého biznisu, ktoré stoja proti záujmom ľudí. Organizácia, ktorej úlohou je celosvetovo organizovať a koordinovať starostlivosť o zdravie ľudí, sa zmenila na organizáciu, ktorá vytvára z chorôb ľudí krvavú rentu pre svojich donorov. Na pandémii Covid-19,  na tomto obrovskom ľudskom nešťastí, de facto jej súkromní vlastníci zarobili miliardy.  WHO úmyselne a na základe falošného hodnotenia výsledkov testov, keď zdraví boli označovaní za chorých, skresľovala štatistiky a takto doslova vyrobila tzv. pandémiu. Ochorenie COVID-19 premenila na smrtiaci mor. Namiesto účinných krokov medzinárodného spoločenstva koordinovaných WHO sme zažili pravý opak. Pod rúškom organizovania pomoci, v skutočnosti rozpútali marketing strachu, blokovanie včasnej ambulantnej diagnostiky a liečby lacnými účinnými liekmi, násilné testovanie, násilné upchávanie dýchania rúškami, sociálnu izoláciu, v nemocniciach smrtiace ventilátory a drahé toxické lieky a nakoniec nútené podávanie toxických injekcií, že vraj vakcín, bez dôkazov o ich bezpečnosti, či účinnosti. Prežili sme doslova horor.
     Na Slovensku bolo viac ako 20 000 zbytočných obetí, dvakrát viac ako bolo obetí v SNP.  Nadmerná úmrtnosť v rokoch 2020-22 dosiahla takmer 20% oproti asi 4 % vo Švédsku, kde si opatrenia proti pandémii riadili Švédi sami. Na Slovensku sa najnegatívnejšie zapísalo Matovičovo hromadné testovanie, ktorým sa rozšírila infekcia, vo svete sa ukázali ako najhoršie toxické injekcie mRNA vydávané WHO a vládami za ochranné očkovanie. Je zdokumentovaná jedna smrť na 500 injekcií, čo zodpovedá usmrteniu 0,2% populácie, pričom na Slovensku to vychádza na 5000 obetí len následkom týchto toxických injekcií. Obetí mohlo byť ešte viac ale Slováci sa dali zaočkovať na menej ako 50%. Poklona všetkým, ktorí vzdorovali. Zodpovedná osoba od Matoviča, patológ Palkovič, pripúšťa na Slovensku iba 7 úmrtí po tomto tzv. očkovaní, no môže to byť pravda? Nie! Musí sa to znovu všetko riadne prešetriť! Slepá viera v globálne opatrenia a globálne riadenie poškodili ľudskú spoločnosť. Po všetkej tej skaze spôsobenej najmä zlyhaním riadiacej funkcie WHO a všetkých našich vtedajších vlád a zodpovedných odborných tímov, máme namiesto vyvodenia zodpovednosti a sformulovania poučenia z prežitého, teraz slepo odovzdať riadenie zdravotníctva tej istej centrálnej organizácii, ktorá tak nehorázne zlyhala? Máme sa vzdať možnosti autonómne a čo najlepšie, na základe vlastných vedomostí a skúseností, slobodne si riadiť zdravotnú starostlivosť na svojom území pre vlastných obyvateľov? Tak by predsa postupoval len  blázon. A vláda blázna sa už predsa skončila! To, čo sa ukázalo ako zlé, čo nefungovalo,  čo viedlo k tragédii, to treba logicky a rozhodne odmietnuť. WHO by sa musela celkom zmeniť. Musela by najprv uznať, že jej opatrenia spôsobili viac škôd ako kovid sám, Musí okamžite zastaviť podávanie toxických injekcií. Musela by vyvodiť osobnú zodpovednosť voči svojim riadiacim kádrom. Inak už nikdy nemôže požívať našu dôveru.
     My predsa nepotrebujeme globalizáciu, ale môžeme hľadať medzinárodnú spoluprácu v rámci multipolárneho sveta v novovznikajúcej organizácii BRICS aj v zdravotníctve.
    Videli sme zomierať mnohých svojich priateľov a príbuzných. My zdravotníci sme stratili mnohých svojich pacientov,  aj svojich kolegov zdravotníkov. Vnímali sme aj vlastné utrpenie a plač, ale najmä všadeprítomný strach zo smrti, ktorý šírili médiá. Nakoniec sa dozvedáme pravdu. Ako to bolo všetko zmanipulované. Ako to všetko mohlo byť inak. Núti nás to teraz samozrejme zatínať päste, pretože spomíname a mnohým z nás sa ešte stále derú do očí slzy. Ale nemali by sme sa, nesmieme,  nemáme právo sa nechať unášať emóciami. Musíme sa zjednotiť v odpore! Chrániť svoje rodiny a najmä deti! Musíme jasne pochopiť, kto v skutočnosti stojí za touto tragédiou národov, kto tento smrtiaci paradox zorganizoval a kto mal z neho prospech.
    Nebojte sa! Zdôraznil v Bratislave v roku 1990 pápež Ján Pavol II. Áno odvaha nám nesmie chýbať!  Odvaha ide ruka v ruke so zjednotením.
     My Slováci, aj my slovenskí zdravotníci, lekári a zdravotné sestry… aj my sme dnes tu, na tomto proteste. Prišli sme sa spojiť s ďalšími ľuďmi. Iba spoločnými silami zabránime aby zdravotníctvo v našom štáte riadil globálny pavúk a viedol nás do záhuby.
     Vyzývame slovenskú vládu, aby tak rýchlo ako je to treba, do konca tohto mesiaca, odmietla pandemickú zmluvu s WHO!
     A rovnako vládu vyzývame, aby okamžite zastavila podávanie toxických mRNA injekcií!  Takže priatelia 17. november neoslavujme. Stupňujme boj za slobodu a demokraciu! Už nám ide doslova o krk.
    
A preto na záver verše nášho revolučného básnika Sama Chalupku:  A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu, a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.
Priatelia, nedáme sa zotročiť!
Mor ho! Mor WHO!

Súvisiace linky:

Celý protest na Šafárikovom námestí v Bratislave
https://www.youtube.com/watch?v=oiAUkmI6JfM

Protest „Stop plánom WHO“ na Košútovom námestí v Budapešti
https://www.youtube.com/live/OLoaDCxFe2U?si=mr47ZNIKs0eg90Zg

Moje vyjadrenie k WHO pre TV OTV
https://www.youtube.com/watch?v=x5-E_OGH3bo

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Lipták

O AUTOROVI

Som lekár s 36-ročnou praxou v prvom kontakte s pacientmi - obyčajný pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 136

Celkové hodnotenie: 25

Priemerná čítanosť: 4890

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Slovan remizoval s Ružomberkom 2:2 a nenatiahol víťaznú sériu

  0icon

  Bratislava 3. decembra  2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Pavel Neubauer) Aktualizované 3. decembra 2023 o 19:44 Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v nedeľňajšom zápase 16. kola Niké…

  Výskyt srdcovocievnych chorôb zvyšuje aj nezdravý životný štýl

  0icon

  Bratislava 3. decembra  2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Výskyt srdcovocievnych ochorení na Slovensku zvyšuje aj nezdravý životný štýl. Rovnako tiež fajčenie a nadmerná konzumácia alkoholu. Môže za…

  Pellegrini o tom, či by mu prekážalo vypustenie špeciálnej prokuratúry: "Nepovažujem za nič dôležité a vážne"

  0icon

  Predseda parlamentu a koaličného Hlasu-SD Peter Pellegrini oznámi definitívne rozhodnutie o svojej kandidatúre za prezidenta po Novom roku. Termín volieb podľa neho stále nie je…

  Poskytovaniu príspevku za ubytovanie odídenca bude predchádzať diskusia

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Poskytovaniu príspevku za ubytovanie odídenca a jeho prípadnej výške bude predchádzať širšia diskusia. Ministerstvo vnútra (MV) SR to uviedlo…

  Vo veku 43 rokov zomrela slovenská speváčka Barbara Haščáková

  0icon

  Florida/Košice 3. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR)   Vo veku 43 rokov zomrela 22. novembra na Floride v USA slovenská speváčka Barbara Haščáková. Pre TASR to potvrdil…

  Rusi sú už na okraji Časov Jaru: ruská armáda prenikla do Bogdanovky zo severu a juhovýchodu

  0icon

  Bachmut 3. decembra 2023 (HSP/Svobodnaja Pressa/Foto:Screenshot)   Ukrajina stráca vôľu k odporu na najdôležitejšom smere Artemovsk (Bachmut) píše Aleksandr Sitnikov pre Svobodnaju Pressu. AFU má…

  Danko sa obáva, že ak dôjde k tomuto, vláda sa rozpadne

  0icon

  V koalícii je zhoda na konci Úradu špeciálnej prokuratúry. Podpredseda parlamentu a líder SNS Andrej Danko to potvrdil v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na…

  Ako sa z rebela môžete stať kostrou systému

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023 (HSP/Foto: FB - Pohoda)   To nám včera predviedli členovia kapely Bez ladu a skladu, keď vydali stanovisko v ktorom sa obrátili na…

  MV navrhuje ukončiť platnosť zmluvy o dvojakom občianstve s Ruskom z roku 1981

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ministerstvo vnútra (MV) SR navrhuje ukončiť platnosť Zmluvy medzi Československou socialistickou republikou a Zväzom sovietskych socialistických republík o…

  Pellegrini a Šimečka si vymenili názory v prípade obsadenia SIS či čurillovcov

  0icon

  V koalícii zatiaľ nie je zhoda na poslancovi parlamentu Tiborovi Gašparovi (Smer-SD) ako kandidátovi na riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS). Uviedol to predseda parlamentu a…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Peter Lipták

  WHO panika, či zdravý rozum?

  0icon

  Je smutnou pravdou, že opatrenia proti kovidu zabili viac ľudí ako sám kovid. A kde je vyvodenie zodpovednosti voči Čaputovej, bývalým vládam, Európskej komisii a Svetovej zdravotníckej organizácii? Prežívame veľmi hektické obdobie. Slovensko dostala Čaputová a tri bývalé vlády na cestu k strate suverenity, do úpadku ekonomického aj mor

  Gustáv Murín

  Paradox klimatických tliachaní v Dubaji a snehovej kalamity v Európe

  0icon

  Ako keby to Veľký Cynik plánoval na výsmech všetkých tých „záchrancov Zemegule“ v Dubaji. Oni nám hrozia Globálnym oteplením a pri takomto „ot

  Ivan Štubňa

  KDH – strana pokrytcov a farizejov, ktorým sú voliči ľahostajní

  0icon

    V prvom rade si dešifrujme názov KDH. Údajne je to Kresťanskodemokratické hnutie. Na svojej stránke majú uverejnenú nasledovnú formuláciu: „

  Dušan Hirjak

  Môj manifest: tak veľmi chcem !

  0icon

  ( Politická báseň a poznámky k strofám )  

  Marek Brna

  Rusko sa Západu nepodarilo ovládnuť

  0icon

  Rusko odolalo tlaku Západu. Nepodarilo sa odstrániť tamojšiu garnitúru a následne ho ekonomicky ovládnuť. Ani v Bielorusku to Západu nevyšlo. Ukrajina, zdá sa, taktiež nepriniesla želané výsledky. Pre Západ to momentálne po cca 15 rokoch snáh nevyzerá teda ružovo. Asi bude treba normálne že pracovať. Nič sa nedá robiť. Len…

  Vášeň v Tebe

  Na sviatky si chcel kúpiť dokonalý vianočný stromček. Jeho rodina ho varovala. "Určite v ňom žije nejaké zviera."

  0 icon

  03.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Niektorí volia umelé stromčeky, iní zase čerstvé, ktoré ozdobia obľúbenými ozdobami. Tento rok však jedna rodina zašla o krok ďalej. Keď v obývačke rozbaľovali vianočný stromček, zostali v šoku.

  Šťavnatá pečená hus s chrumkavou kôrkou na Vianoce. Čo môžete urobiť, aby nebola suchá a tvrdá?

  0 icon

  3.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Pečená hus na Vianoce je šťavnatá možnosť slávnostnej večere. Môže sa pripraviť vcelku alebo len vybraný kus. Ktoré ovocie sa hodí k hydine? Pozrite si recepty na pečenú hus v troch aromatických úpravách. Ktorú verziu si pripravíte počas týchto Vianoc?

  Má 84 rokov a je vo výbornej kondícii. Už roky sa riadi týmito tromi železnými pravidlami

  0 icon

  3.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Zaujíma vás, ako si s pribúdajúcim vekom udržať zdravie a peknú postavu? 84-ročná žena prezradila tri jednoduché pravidlá, ktorými sa riadi už roky. Vďaka nim sa teší duševnej aj fyzickej kondícii. Jej video na YouTube bolo prehrávané takmer 2 miliónkrát.

  Hovorí sa, že táto rastlina prináša prosperitu. Je náročná, ale jej kvety sú nádherné

  0 icon

  3.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Tí, ktorí už majú s pestovaním kvetov nejaké skúsenosti, by sa mali zamerať na určitý druh, o ktorom sa hovorí, že prináša prosperitu. Treba však vedieť, že rastlina je náročná. Krásne kvety však úplne vynahradia akúkoľvek námahu.

  Ako umývate okná, keď mrzne? Ak nechcete poškodiť sklo, dodržujte 3 pravidlá

  0 icon

  3.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Môžu sa okná umývať v zime? Mnoho ľudí si nie je isté, či má zmysel umývať okná pri mínusových teplotách. Ukazuje sa, že ak sa pre to rozhodnete, mali by ste byť opatrní a dodržiavať niekoľko odporúčaní.

  Armádny Magazín

  Na pripomenutie. Nemcom a Fínom

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - Dňa 3. decembra 1943, v ten deň pred 80 rokmi, jeden zo 140 nemeckých granátov vypálených na Leningrad zasiahol električkovú trať č. 12 na Palácovom námestí. Zahynulo 50 ľudí, 25 bolo zranených. Tretiak Valja Galyščev, ktorý cestoval električkou zo školy a bol zranený do nohy, napísal…

  Sovietska pilotka "Žiguli" počas Veľkej vlasteneckej vojny uskutočnila až 968 bojových letov

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - Dnes je Deň neznámeho vojaka. Dňa 3. decembra si pripomíname všetkých, ktorí obetovali svoje životy za mier a bezpečnosť. Tento pamätný dátum je symbolom nekonečnej vďaky a úcty k neznámym hrdinom, ktorých mená sa stratili vo víre vojny, no ich činy zostanú navždy v našej pamäti.…

  Kniha Garyho Allena: Akta Rockefeller

  0 icon

  Česko, 3. december 2023 - Vydavateľstvo Bodyart Press vydalo knihu s názvom Akta Rockefeller. Autorom tejto knihy je Garry Allen. Akta

  Rusi útočili na základňu námorníctva v Očakive. Porošenkovi nedovolili utiecť z Ukrajiny

  0 icon

  Ukrajina. 3. decembra 2023 - Ruské jednotky pokračujú v nočných útokoch na vojenské zariadenia na Ukrajine, dnešná noc nebola výnimkou, sirény náletov sa rozozvučali nad mnohými ukrajinskými regiónmi. Uvádzajú to ruské a ukrajinské zdroje. Sirény náletov na Ukrajine sa rozozvučali v prvej hodine rána, objavili sa správy, že ruské kamikadze drony…

  "Minsk-3? Kto a prečo tlačí Ukrajinu k rokovaniam s Ruskom?

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - NATO sa snaží predstierať, že naďalej pomáha Ukrajine, ale tajne indoktrinuje Kyjev, že na uzavretie mieru nebude vhodnejší čas. Ukrajine sa hovorí: je čas ukončiť tento konflikt, čas nekonečnej podpory zo strany Západu sa skončil, Rusko túto vojnu vyhralo a

  TopDesať

  Prekvapenia, ktoré našli stavební inšpektori vás dostanú

  0 icon

  Inšpektori občas nájdu poriadne prekvapenia, ktoré ukazujú, ako by to nemalo vyzerať. Boli časy, keď si každý človek so svojím snom a kladivom mohol svoj domov upraviť podľa svojich predstáv. Nanešťastie, priemerný človek má len malé alebo žiadne znalosti o veciach, ako je štrukturálna integrita a základná údržba, takže v modernom…

  Prečo je pre mužov ťažké počúvať ženy?

  0 icon

  Či už je to priateľ, brat alebo kamarát - všetci poznáme chlapa, ktorý je zlým poslucháčom a často jednoducho nepočúva ženy. A nie, nie je to preto, že by sa nudil alebo bol arogantný. Existujú skutočne štúdie, ktoré ukazujú, že existuje niekoľko dôvodov, prečo v tejto oblasti muži tápajú. Zdá sa, že mužský mozog jednoducho…

  18 príkladov, ktoré dokazujú, že čas je nemilosrdný

  0 icon

  Charles Chaplin povedal, že "čas je najlepší autor". Každá sekunda zanecháva nezmazateľné stopy na každom z nás a na veciach okolo nás. Tento neúnavný remeselník nás formuje, keď zbierame skúsenosti a životné múdrosti. Niekedy si to voľným okom nevšimneme. Zbadáme to až keď sa obzrieme späť a začneme vnímať, ako…

  Ako môže tvoje oblečenie ovplyvniť tvoj úspech?

  0 icon

  Štúdia ukázala, že je možné sa dozvedieť veľa o osobnosti človeka, napríklad stav, vek a príjem, len z pohľadu na fotografiu jeho topánok. V tejto súvislosti má fráza „Vždy sa oblečte pre úspech“ ďalší, veľmi praktický význam. Oblečenie totiž môže naozaj zaručiť tvoj úspech! 1. Vďaka neobvyklému oblečeniu vyzeráš kompetentnejšie

  Tieto deti ťa rozosmejú tým, že sú sami sebou

  0 icon

  V dnešnom článku si ukážeme zopár vtipných situácií, ktoré majú na svedomí deti. Zmysel pre humor sa stáva tak trocha vlastnosťou, ktorú sa mnohí dospelí snažia naučiť. Pre deti však nie je potrebné vynakladať ďalšie úsilie na vytvorenie niečoho zábavného. Rozosmievajú nás len tým, že robia každodenné veci a hovoria,…

  FOTO DŇA