Čo sa stalo Jurajovi Krajčíkovi?

1. Tento 19 ročný mladý muž na svojom Twitteri 15.8.2022 uviedol, že je homosexuálny Žid. Jeho vyhlásenie z Twittera, kde je to Jurajom Krajčikom napísané, reprodukovala vo svojej reportáži aj televízia JOJ (noviny.sk)
https://www.noviny.sk/krimi/711690-o-tom-co-sa-odohravalo-v-hlave-extremistu-vypoveda-jeho-komunikacia-na-internete-je-plna-nasilia-a-odhodlania-vrazdit


Je naozaj značne logické, že
2. sa na jeho Twiteri (Juraja Krajčika)  24.8.22 objavilo memorandum napísané však (pozri nižšie) neznámym autorom, 40 až 55 ročným mužom z amerického stredozápadu, ktoré deklarovalo nenávisť primárne smerovanú proti Židom. Dokladá to forenzná analýza expertov z USA zverejnená šéfredaktorom AE News pánom VK 19.10.2022 a analýza memoranda exministra vnútra Vladimíra Palka v článku publikovanom v denníku Štandard 22.10.2022 .
Zamyslime sa: žeby Žid šíril nenávisť proti Židom a homosexual proti homosexuálom? To predsa nie je uveriteľná myšlienková konštrukcia.
Aj predseda Židovskej náboženskej obce v Bratislave Tomáš Stern vyhodnotil útok na Zámockej ako bezprostredné ohrozenie židovskej komunity.

3. Nejaký zamaskovaný strelec strieľajúci štýlom  ťažkého profesionálneho zabijaka, zachytený na videu 12.10.22, asi o 19.00  zastrelil z pištole kalibru 45 jedného homosexuála a jednu binárnu osobu pred barom Tepláreň.  Ako bývalý dôstojník ČSLA mám pochybnosti, že by tým profesionálnym strelcom mohol byť 19 ročný žiak gymnázia Juraj Krajčik, osoba bez riadneho vojenského výcviku a praxe.

4. Juraj Krajčik bol žiakom Školy pre mimoriadne nadané deti a Gymnázia  v Bratislave. Učiteľský zbor deklaroval, že na svojom žiakovi nespozorovali žiadne prejavy extrémizmu či agresivity. Okrem toho tento žiak prestúpil z inej školy, kde bol vystavený šikanovaniu, a preto bol vo zvýšenej starostlivosti nielen pedagógov, ale aj psychológov. Žeby sa ani v psychologickom profile Juraja Krajčika nič extrémistického a agresívneho nenašlo?

5. Juraj Krajčik bol nájdený zavraždený na Jaskovom rade v blízkosti protidrogového centra. Pozícia tela nenasvedčovala samovražde, ale vražde. Umlčaný Juraj Krajčik už svedčiť nemôže.

6. Progresívnym politikom (Čaputovej, Vallovi, Šimečkovi…) iba niekoľko hodín po trojnásobnej vražde už bolo všetko jasné, hoci nie je jasné, od koho mohli mať takéto informácie, keďže dodnes nie je jasné vôbec nič. Ledaže platí “čo sa babe chcelo, to sa jej prisnilo”? Preto zorganizovali akciu pred Teplárňou a zhromaždenie na námestí SNP, kde verejne obvinili z tohto odporného vražedného zločinu heterosexuálnu väčšinu na Slovensku a otvorili Overtonovo okno absurdnostiam, artikulovali údajnú hrozbu teroru heterosexuálov proti homosexuálom, ktorá vyplýva z ich homofóbnej nenávisti, vraj na našom Slovensku.  Pritom, opakujem, že predseda Židovskej náboženskej obce v Bratislave Tomáš Stern vyhodnotil útok na Zamockej na základe zverejneného memoranda ako bezprostredné ohrozenie, nie pre homosexuálnu ale pre židovskú komunitu. Len niekoľko hodín po tejto neobjasnenej vražde troch ľudí s rukopisom, ktorý je ako vystrihnutý z trezorov tajných služieb, 35 veľvyslancov západných štátov dokonca obratom podpísalo a zverejnilo výzvu proti homofóbnej nenávisti na Slovensku. Ako to tak rýchlo stihli? A následne naši progresívni politici (Šimečka, Čaputová, Vallo…) dosiahli, že europarlament v rezolúcii odsúdil Slovensko za nenávistné, homofóbne prejavy. Ani slovíčko nepadlo o primárnom ohrození Židov. Dokonca iba kvôli zdôrazneniu tohto očiernenia Slovenska cestovala prezidentka Zuzana Čaputová do bruselského parlamentu. Nie je ani dodatočne jasné, ako sa im do tohto činu podarilo zamontovať nenávisť heterosexuálov proti homosexuálom , keďže všetky tri obete patrili k LGBTI+ komunite a Juraj Krajčik sa sám hlásil k Židom. Ako možno logicky obviňovať heterosexuálov, keď sa vraždili medzi sebou navzájom homosexuáli?  Samozrejme, ani to nie je jednoducho uveriteľné. Veď prečo by sa homosexuáli mali medzi sebou vraždiť?  Logicky tu preto vyvstáva podozrenie na teroristický čin, nie však spáchaný tak, ako sa tu podsúva, ale treťou stranou, kde aktéri ublížili všetkým trom obetiam.
Kto mohol mať záujem na tomto čine, ktorý hrozil politickou destabilizáciou Slovenska? Na poškodení dobrého mena Slovenska v EÚ a vo svete? Rozumiete, čo europarlamentu prekáža? Môžete mať akokoľvek kladný, priateľský vzťah k homosexuálom ako ľudským bytostiam, ale ak trváte na zachovaní súčasnej definície manželstva, živíte nenávisť. Súčasný text slovenskej ústavy živí nenávisť, preto ak tvrdíte, že rodičia sú otec a matka, tak živíte nenávisť. Nie je to absurdné? Kto mohol zneužiť tento čin na dosahovanie týchto scestných politických cieľov? Áno aj ja som toho názoru, že ide o obzvlášť závažný zločin teroristického útoku, ako zásluhou pána Lipšica došlo k prekvalifikovaniu tohto zločinu. Terorizmus je totiž forma presadzovania politických cieľov násilnými prostriedkami proti obyvateľstvu. Ľudovo povedané, ide o útoky z politického motívu proti existujúcej spoločnosti s cieľom dosiahnuť zmeny v politickom systéme. To je terorizmus. Napríklad dosiahnuť takú zmenu našej ústavy, ktorú si väčšina občanov nepraje. Na Slovensku, ale aj vo svete je terorizmus veľmi tesne prepojený de facto s prebiehajúcou subverziou. Terorizmus sa teda definuje ako násilné konanie s cieľom dosiahnuť v spoločnosti politické ciele, ktoré by sa nedali dosiahnuť bez použitia násilia. V tejto súvislosti je dosť podozrivé, že v rovnakom čase sa prejednával v parlamente zákon, ktorý by mal zrovnoprávniť registrované partnerstvá homosexuálov s manželstvom muža a ženy, a tak prispieť k subverzii našej spoločnosti. Kto má dnes záujem na subverzii Slovenska ako samostatného svojbytného štátu?

7. Druhý deň po vraždách sa zišla verejnosť na zhromaždení, kde liberálni politici upozornili, že nenávisť k menšine, dlhodobo živená i hlúpymi a nezodpovednými výrokmi politikov, stála tieto nevinné ľudské životy. Na tomto zhromaždení označenom  „Za dúhové Slovensko“ organizátori  prečítali apel na vládu okamžite zabezpečiť potrebné proinkluzívne opatrenia v školstve, vzdelávanie a podporu pedagógov, ako aj vzdelávanie detí k ľudskosti a inkluzívnemu prístupu k životu. Na moje prekvapenie, ako reakcia na toto zhromaždenie, sa nasledujúci deň 14.10.22 konal extrémistický pochod LGBT sekty, teroristov z Antify a teroristov z Ukrajinskej povstaleckej armády(UPA) známych u nás ako Banderovci. Momenty z tohto pochodu 14.10. v korelácii s prejavom prezidentky Zuzany Čaputovej z 13.10.  vystihol na Tik Toku  najlepšie Danny Kollár. Zúčastnené extrémistické organizácie, najmä tí z Antify a UPA, sú na celom svete známi svojimi teroristickými, protižidovskými, xenofóbmymi a homofóbnymi činmi. Táto pestrá skupina extrémistov vedená bizarným binárnym Lucasom pochodovala Bratislavou, pálila dymovnice, až zaútočila na náš parlament. Okrem iných výkrikov skandovali aj Čaputová je (f)iča alebo j(.)bať system, ako dokladajú videá Dannyho Kollára, Igora Jurečku, Luboša Hricu, Martina Daňa či TV JOJ (noviny.sk). Či tieto pokriky mali byť osobitým prejavom poďakovania  sa pochodom združených  extrémistov našej pani prezidentke? A prečo polícia proti týmto extrémistom nezasiahla? Kde nechala prevenciu teroristických činov obzvlášť potrebnú v existujúcej vypätej situácii?

8. Rozdiel medzi LGBT sektou predstavujúcou ideologický extrémizmus, ktorá zastupuje iba malú časť  z väčšinovej LGBT populácie, a samotnou LGBT populáciou, vedia najlepšie vysvetliť samotní homosexuáli.
Do detailu túto problematiku analyzoval nedávno homosexuálny aktivista TinFoil v Liste homosexuála homosexuálom, ktorý zverejnil na svojom Twitteri. V ňom sa ohradil najmä proti pedofílii, ktorá je dnes trendom tejto ideológie.
https://www.hlavnespravy.sk/nahnevany-homosexual-pise-list-ludom-aki-dnes-pochoduju-aj-v-uliciach-bratislavy-vidime-o-co-sa-snazite/2891004
Rovnako  výborne to objasňuje aj sedemnásťročný homosexuál z Prahy Antonín Vavruška vo svojom vyjadrení pre rádio Universum: “LGBT aktivizmus je horší než komunizmus; útočí na našu biologickú podstatu”.
https://www.radiouniversum.cz/vavruska-antonin-1d-lgbt-aktivismus-je-horsi-nez-komunismus-protoze-utoci-na-nasi-biologickou-podstatu/

Pod pojmom LGBT sekta máme na mysli samozvanú zradikalizovanú úzku skupinu osôb vyčlenenú z LGBTI+ komunity, ktorá túto komunitu organizuje totalitným spôsobom v duchu LGBTI+ ideológie a ktorá má deštruktívny vplyv na celú spoločnosť. Skupina používa prvky psychickej manipulácie, ovplyvňuje prežívanie, správanie a myslenie jednotlivcov, a tým rozkladá väčšinovú heterosexuálnu ľudskú identitu a nahrádza ju identitou homosexuálnou. Vo svojom jadre je to manipulácia útočiaca na biologickú podstatu človeka, vedúca k redukcii populácie.

9. V tejto súvislosti je treba hodnotiť aj útok LGBT sekty na arcibiskupa Jána Oroscha, ktorý upozornil kňazov na riziko zvýšeného ohrozenia homosexuálov možným užívaním drog, a to napríklad aj v klube Tepláreň. Veď reklama na marihuanu je umiestnená priamo na stĺpe pred vchodom do tohto podniku. Toto označenie modrou nálepkou THC s vyobrazením rastliny marihuany na stĺpiku pri vchode do klubu Tepláreň vyzerá ako označenie distribučného miesta marihuany. O protidrogovom záťahu  v gay klube v Ríme písal aj denník Plus jeden deň. Homosexuálne bary v Bratislave na tom asi nebudú inak než tie v Ríme, čo by mohli dosvedčiť bratislavskí policajti z protidrogového. Podľa niektorých údajov ľudia v LGBTI+ komunitách podliehajú drogám až 7x častejšie ako iní ľudia. Bohužiaľ,  je to všeobecne známy fakt, a preto v prípade majiteľa klubu Tepláreň Romana Samotného, ktorý sa chystal podať trestné oznámenie na arcibiskupa, možno povedať, že trafená hus zagágala. Namiesto toho, aby sa v záujme zdravia svojej komunity s arcibiskupom proti drogám spojil, koná pravý opak.

10. Ukrajinizácia
Ukrajina je dnes zločinecký štát, totálna korupcia, totálny zločin. Ich organizované mafie, ktoré rozkrádajú pomoc z EÚ a USA, sa dnes vyvážajú za svojimi biznismi na drahých autách po celej Európe. Ukrajinská zástava, ktorá dominuje na dverách bratislavskej Teplárne sa nedá prehliadnuť.  Ale čo hovoria v Teplárni na vraždenie ukrajinských civilistov nacistickým režimom na Ukrajine (Buča, Charkov, Cherson…)?   Dnes je to  budíčkom pre celú ľudskú civilizáciu. Len pre Tepláreň nie? Organizovaný zločin, pašovanie cigariet, kupčenie s deťmi, kupčenie so ženami, kupčenie s mužmi, kupčenie s otrokmi, so zbraňami, s drogami s ľudskými orgánmi, s ľudským utrpením každého druhu. To sú tie súčasné ukrajinské špeciality, ku ktorým sa hlási aj Tepláreň?

11. Každý, kto článok dočítal až sem, si zaslúži uznanie, pričom musí tiež uznať, že  ide o materiál na podanie niekoľkých trestných oznámení.
Ja som zatiaľ podal trestné oznámenie na LGBT sektu, a osobitne na jej vodcu, bizarnú binárnu osobu označovanú ako Lucas, pod ktorej vedením sa táto sekta zúčastnila útoku na NRSR a útočila na demokratické princípy a základné demokratické hodnoty EÚ, ktoré nám musia byť všetkým sväté, ktoré sú chránené zákonmi. Ďalej som podal trestné oznámenie aj na teroristov z Antify a Ukrajinskej oslobodeneckej armády (UON), to znamená Banderovcov, ktorí sa podieľali na tomto útoku na NR SR a naše demokratické zriadenie.
Som presvedčený, že orgány OČTK budú mať vďaka môjmu trestnému oznámeniu rozviazané ruky a budú môcť uplatniť všetky nástroje trestného poriadku na obranu slovenského obyvateľstva pred páchaním ďalších teroristických vrážd a obranu našej krehkej demokracie pred zahraničnými alebo zo zahraničia motivovanými teroristickými skupinami

12. Dnes som sa dozvedel, že s Jurajom Krajčíkom sa mohla rodina 18.11.2022 konečne rozlúčiť a pochovať ho. Česť jeho pamiatke.
Je mi veľmi ľúto, že existujú osoby, ktoré riešili svoje politické záujmy zavraždením troch mladých ľudí. A, kto bude ďalší?

13. Zdroje informácií:
(a) Ukrajinská oslobodenecká armáda(UON), banderovci.
Ukrajina uznala banderovcov za vojnových veteránov
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ukrajina-uznala-banderovce-za-valecne-veterany-40261756
(b) 17.10. 22 Vraždu na Zámockej ulici prekvalifikujú na obzvlášť závažný zločin teroristického útoku.
https://www.noviny.sk/krimi/712298-vrazdu-na-zamockej-ulici-prekvalifikuju-na-n-obzvlast-zavazny-zlocin-teroristickeho-utoku
(c) 19.10.22 Údajná samovražda Juraja Krajčíka a obsah jeho manifestu nedávajú z hľadiska výsledkov forenznej analýzy vôbec žiadny zmysel
https://aeronet.news/udajna-sebevrazda-juraje-k-a-obsah-jeho-manifestu-nedavaji-z-hlediska-expertizy-naprosto-zadny-smysl-podle-otce-se-juraj-chystal-na-stuzkovou-vybirali-s-otcem-menu-forenzni-analyza-manifestu/
(d) 29.10.22 Manifest vraha zo Zámockej ukazuje, že všetko je inak
https://standard.sk/268858/manifest-vraha-zo-zamockej-ukazuje-ze-vsetko-je-inak/
(e) 16.11.22 Strašenie Sorosom je jasný antisemitizmus. Po vraždách sme sprísnili opatrenia, tvrdí šéf židovskej obce.
https://hnonline.sk/slovensko/96051540-strasenie-sorosom-je-jasny-antisemitizmus-po-vrazdach-sme-sprisnili-opatrenia-tvrdi-sef-zidovskej-obce
(f) Subverzia podľa Wikipédie
https://sk.wikipedia.org/wiki/Subverzia
Subverzia podľa súdruha Mariána Leška a pána Pavla Ľuptáka
https://www.youtube.com/watch?v=saAnre1qWx4
(g) Homosexuáli a drogy
https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/vatikanom-otriasa-megaskandal-drogy-gay-orgie-priamo-nosom-papeza-frantiska
(h) Čo to je hnutie Antifa
https://standard.sk/42202/co-je-to-antifa-nebezpecenstvo-jej-ideologie/
(i) LGBT sekta List homosexuála homosexuálom
https://www.hlavnespravy.sk/nahnevany-homosexual-pise-list-ludom-aki-dnes-pochoduju-aj-v-uliciach-bratislavy-vidime-o-co-sa-snazite/2891004
(j) TinFoil na Twitteri
https://mobile.twitter.com/TinFoil1701
(k) Výpoveď 17-ročného homosexuála Antonína Vavrušku
https://www.radiouniversum.cz/vavruska-antonin-1d-lgbt-aktivismus-je-horsi-nez-komunismus-protoze-utoci-na-nasi-biologickou-podstatu/

Autor fotografií v texte MUDr. Peter Lipták

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Lipták

O AUTOROVI

Som lekár s viac ako 35 ročnou praxou v prvom kontakte s pacientmi. Som obyčajný pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 25.4

Priemerná čítanosť: 5075

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Polícia navrhla podať obžalobu pre neoprávnené nakladanie s odpadmi v Bratislave

  0icon

  Vyšetrovateľ enviropolície navrhol podanie obžaloby na tri fyzické a jednu právnickú osobu so sídlom v Bratislave pre neoprávnené nakladanie s odpadmi.

  Muža v centre Londýna usmrtil výsuvný pisoár

  0icon

  Londýnska polícia v piatok informovala o smrti muža, ktorého vo štvrti West End rozdrvil "výsuvný pisoár".

  Tentoraz je to inak. Západ nie je pripravený viesť totálnu vojnu s Ruskom

  0icon

  Moskva 27. januára 2023 (HSP/theamericanconservative/Foto:Screenshot Youtube)   Kým sa Washington nerozhodol konfrontovať Moskvu s existenčnou vojenskou hrozbou na Ukrajine, obmedzil použitie americkej vojenskej sily na…

  Dlhodobá snaha Romana Abramoviča zachrániť Ukrajinu, svoju povesť a majetok

  0icon

  Kyjev 27. januára 2023 (HSP/wsj/Foto:Facebook)   Jeho šance byť sprostredkovateľom mieru klesajú, zatiaľ čo tlak na jeho majetok sa zvyšuje, píše The Wall Street Journal…

  ŠÚKL sťahuje z trhu šesť šarží lieku proti zápalom pri závažných ochoreniach

  0icon

  Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) sťahuje z trhu šesť šarží lieku na zmiernenie zápalov pri závažných ochoreniach Diprophos,

  Blaha k Dzurindovi: V normálnej krajine by bol súdený ako vojnový zločinec, ale tu na Slovensku sa postaví pred kamery

  0icon

  Bratislava 27. januára 2023 (HSP/Telegram/Extra Plus/Foto: TASR - Jakub Kotian)   Poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) sa na svojom telegramovom účte vyjadril k horúcim politickým témam,…

  Nulandová je rada, že sa Nord Stream 2 stal "hromadou šrotu"

  0icon

  Washington 27. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Petros Giannakouris)   Námestníčka amerického ministra zahraničných vecí Victoria Nulandová sa na včerajšom vypočutí v Senáte tešila, že Nord Stream 2…

  Viliam Karas sa zúčastnil na neformálnom rokovaní ministrov spravodlivosti Rady EÚ v Štokholme

  0icon

  Minister spravodlivosti Viliam Karas včera odcestoval do Štokholmu, aby sa zúčastnil na neformálnom rokovaní ministrov spravodlivosti Rady EÚ v Štokholme

  NATO a EÚ nútia Bielorusko opustiť Rusko

  0icon

  Minsk 27. januára 2023 (HSP/tfiglobalnews/Foto:TASR/AP-Sergei Guneyev, Sputnik, Kremlin)   Vytrvalým uvaľovaním sankcií na Bielorusko Brusel bezostyšne ignoruje princípy právneho štátu. Minsk je už dlhší čas…

  To najdôležitejšie z Ukrajiny - Zelenskyj označil situáciu na fronte za mimoriadne kritickú. Rusi nielen útočia, ale aj ničia všetko okolo seba

  0icon

  Kyjevsko-mohyljanská akadémia zakázala používanie ruského jazyka. Dánsko nebude dodávať tanky Ukrajine, uviedol podľa televízie TV2 šéf tamojšieho ministerstva obrany Jakob Ellemann-Jensen.

  Vášeň v Tebe

  Striekané šaty predviedli na modelke Hadid. Videli ste ale uvarené?

  0 icon

  Vo štvrtok 26. januára 2023 v novo zrekonštruovaných priestoroch Slovenskej národnej galérie odovzdávali v 27. ročníku Ceny Nadácie Tatra banky za umenie. V centre pozornosti bola Martina Ďurikovič. Podujatie moderovala Adela Vincezová, ktorá sa predviedla v šatách z bioplastických materiálov. Šaty vytvorila mladá dizajnérka Martina Ďurikovič, víťazka súťaže Best Fashion Talent 2022. Mladá…

  TOP farby oblečenia, ktoré sa hodia k šedivým vlasom. Máte ich v šatníku?

  0 icon

  Časy, kedy sa ženy báli otravných šedín, sú už dávno preč. Strieborné, biele a dokonca aj šedivé vlasy sú teraz úplne trendy. Takže ak ste strieborná líška, je čas ponoriť sa hlboko do šatníka, aby ste zistili, čo vyhovuje vám a vašim krásnym vlasom, vyzýva portál Leaf.

  Adela zverejnila súkromnú fotografiu. Ako keby ste videli svojho manžela?

  0 icon

  Moderátor Viktor Vincze dnes oslavuje 32. narodeniny. Jeho manželka moderátorka Adela mu zablahoželala aj verejne na sociálnej sieti. Zverejnila totiž súkromnú fotografiu Viktora, ku ktorej uviedla: „Všetko najlepšie, moja láska!“ Fotografia však nezobrazuje vystylovaného moderátora, ale spiaceho manžela, ktorý pravdepodobne zaspal po určitom fyzickom či psychickom vyčerpaní. Reakcia Viktora na…

  Čo vidíte ako prvé? Kráča mačka hore alebo dole schodmi?

  0 icon

  Optická ilúzia, ktorá zobrazuje mačku na schodoch, môže odhaliť vašu skutočnú osobnosť. Snímka v odtieňoch sivej farby zobrazuje mačku na schodoch. Kráča mačka smerom hore alebo ide dole po schodoch? Bez ohľadu na to, ktorým smerom vidíte mačku kráčať, odhalí to váš prístup k životu, informuje

  Prečo nestačí umyť ovocie a zeleninu čistou vodou? Ako ich zbaviť chémie?

  0 icon

  Ako sa správne umýva ovocie a zelenina? V mnohých prípadoch nestačí tečúca voda. Portál LoveNatura uvádza, že väčšina používaných pesticídov má olejovitú štruktúru. Konzistencia oleja je nevyhnutná na to, aby sa prípravok nezmýval na poli počas nepriaznivého počasia.

  Armádny Magazín

  Západ je nespokojný s Abramovičom. Jeho úloha ako sprostredkovateľa pri rokovaniach s Kyjevom sa oslabila

  0 icon

  USA, 28. januára 2023 (AM) – Takmer pred rokom sa ruský miliardár Roman Abramovič pokúsil pomôcť zastaviť vojnu na Ukrajine, zachrániť si reputáciu na Západe a majetok vo výške 15 miliárd dolárov. Jeho pokusy však neboli úspešné a teraz sa jeho úloha obmedzuje na vyjednávanie výmeny väzňov alebo „dohody o obilí“.…

  Ukrajina bude pre stíhačky F-16 potrebovať žoldnierov a čas

  0 icon

  Rusko, 28. januára 2023 (AM) – Na Západe sa začalo rozprávať o presune stíhačiek F-15 a F-16 na Ukrajinu a konkrétne dohody sú možné v priebehu niekoľkých týždňov. Na efektívne využitie týchto strojov sú ale potrební piloti, ktorí s nimi vedia lietať. A nie sú na Ukrajine. Je len jedna možnosť…

  Modernizovaný Kalašnikov AK-12 nabral skúsenosti z bojov na Ukrajine

  0 icon

  Rusko, 28. januára 2023 (AM) – Útočná puška AK-12 Kalašnikov bola modernizovaná s prihliadnutím na skúsenosti s jej používaním v bojových operáciách v zóne špeciálnej operácie, sériové dodávky aktualizovaných zbraní sa začnú tento rok. Oznámil to šéf Rostec Sergej Chemezov. Útočná puška AK-12, prijatá ruskou armádou v roku 2018, bola výrazn

  Rusko nemôžeme ignorovať. O "Bismarckovom dialógu"

  0 icon

  Nemecko, 28. januára 2023 (AM) – Prečo sa súkromná osoba s pruskými koreňmi a zvučným menom usiluje o dialóg s ruskými partnermi počas vojny a čo sa môže moderná nemecká politika naučiť od kancelára Otta von Bismarcka. Od

  Americké raketomety HIMARS už stratili svoj efekt. Vzdušné obranné sily zostrelili naraz rekordných 12 rakiet. Video

  0 icon

  Ukrajina, 27. januára 2023 (AM) – V súčasnosti hrajú veľmi dôležitú úlohu pri ostreľovaní Ozbrojenými silamil Ukrajiny americké raketomety HIMARS, tak na pozície ruských jednotiek v zóne špeciálnej vojenskej operácie a tylových objektoch, ako aj v obytných oblastiach a civilnej infraštruktúry na oslobodených územiach. R

  TopDesať

  Severná Kórea ako ju nepoznáme: Zakázané fotografie zachytávajú každodenný život

  0 icon

  Fotograf Eric Lafforgue je jedným z tých šťastlivcov, ktorí mali možnosť vidieť skutočnú Severnú Kóreu. Severná Kórea je totižto krajina, ktorá je "izolovaná" od celého sveta. K nám o nej prúdi strašne málo informácií a množstvo z nich je prikrášlených k horšiemu, ale aj k lepšiemu. Eric sa dostal do…

  Instagram verzus realita: Žena poukázala na pálčivý problém dnešného sveta

  0 icon

  Instagram môže byť nádherným a inšpirujúcim miestom plným krásnych a umeleckých fotografií miest, ktoré chceme navštíviť, a ľudí, ktorými chceme byť. Avšak pod pozlátkom je tvrdá realita. Mnohé z týchto "dokonalých" fotografií podporujú úplne nereálne ideály a očakávania, ktoré sa nikdy nedajú dosiahnuť a vedú len k pocitom nedostatočnosti, žiarlivosti a možno až k depresiám.…

  Sny, ktoré sa snívali určite už aj tebe. Aký je ich význam?

  0 icon

  Ľudstvo sa pokúša objasniť tajomstvo snov už od nepamäti. Mnoho ľudí verí, že sny sa dajú interpretovať a dokážu predpovedať budúcnosť. Psychológovia zase veria, že sny nám ukazujú náš aktuálny stav a snažia sa nám niečo naznačiť. Existujú však sny, ktoré sa vo väčšom či menšom množstve vyskytujú takmer u…

  TOP10: Najsilnejšie a najnebezpečnejšie zbrane sveta

  0 icon

  V dnešnom článku si ukážeme najsilnejšie a najnebezpečnejšie zbrane na svete, ktoré boli kedy vyrobené. Vývoj zbraní, ktoré spôsobujú hromadné ničenie, sa začal až v minulom storočí. Vojna bola vždy tak trocha významnou hnacou silou technologického pokroku. Vojna by nemala byť nikdy v žiadnom prípade podporovaná ani ospravedlňovaná, no tieto…

  Čo sa stane, keď si hneď potom, ako si dáš jedlo, zdriemneš?

  0 icon

  Ľudia majú tendenciu byť hneď po jedle ospalí a nechcú nič iné ako si zdriemnuť. Ako sa však ukazuje, je to presne to, čomu by si sa mal vyhnúť. Spánok alebo len ležanie hneď po jedle môže mať skutočne nepríjemné následky. Možno dokonca poznáš niektoré príznaky, ale nikdy si si neuvedomil, že ich spôsobilo jedlo tesne…

  FOTO DŇA