Očkovacia propaganda pritvrdzuje – až do absurdna

Od počiatku tejto umelo zdramatizovanej (napr. aj falošne pozitívnymi testami a manipuláciou so štatistikami hospitalizovaných) pandemickej situácie registrujeme u nás absenciu verejnej odbornej diskusie a následné bezradné, agresívne, neúspešné zásahy do života celej spoločnosti vedenej bandou plagiátorov. Nevedomosť vedie ku katastrofickým následkom. A tie sa dostavili.

Len si stručne zhrňme, čo všetko na nás neúspešne vyskúšali.

Dvojmetrové odstupy (v exteriéri 5 metrov?!!) pričom žiadny vírus, ako vnútrobunkový parazit, nemá šancu sa dostať ďalej ako pár decimetrov, ak dotyčná osoba nekýcha, alebo nekašle.

Povinné nosenie rúšok (ktoré selfie-vláda plagiátorov vyžadovala, ale nezabezpečila!), hoci ten pôvodný odstup by stačil. Absurdná je potom povinnosť ich nosenia pre deti v školách, čo napríklad v Čechách cez vyučovanie neprichádza ako nezmyselné opatrenie ani do úvahy.

Keďže pandémia postupovala, prišlo naozaj absurdné nariadenie nosenia dvoch (či troch ?!) rúšok naraz. Hlavný propagandista Krčméry to skúsil a skoro sa na tlačovke udusil, koaličná poslankyňa pri prejave v parlamente lapala po dychu a televízny moderátor odpadol.

Keď si už konečne celý národ zohnal svojpomocne rúška, prišiel absurdný nápad s respirátormi (ktoré pôvodne zakázali). Tak ako pri testoch (pôvodne nakúpených cez Psychopatovičových známych v Trnave), biznis sa opäť rozbehol naplno…

Do toho testovacia mánia vrcholiaca Psychopatovičovým „dobrovoľne nasilu“ celoplošným testovaním, ktorého výsledkom bol masívny nárast infikovaných. Tento odporný experiment mal na našepkávanie Jarčušku urobiť z Krajčího giganta vedy, lebo tým získali masívne dáta, ktoré nemal nikto iný na svete a ktoré neboli schopní ani spracovať. Bol to nezodpovedný experiment na celom národe s fatálnymi následkami.

Psychopatovič prišiel s „black-outom“ (správne je síce „lock-down“, ale čo môžeme čakať od plagiátora?), ktorý takmer skolaboval ekonomiku krajiny a nič nevyriešil.

Medzičasom sa nemocnice stali epicentrom infekcie, čo si Krajčí a aj neskôr Lengvarský okázalo nevšímali, hoci toto mal byť prioritne ich povinná prvoradá úloha na riešenie.

To všetko znásobené do absurdna hyperaktivitou plagiátorov v selfie-vláde, ktorí zvolali hneď tri komisie, aby mohli aj tak rozhodovať, ako akurát vietor fúkal. Výsledkom je úpadok dôveryhodnosti oficiálnych autorít, ktoré predstavujú takíto populistickí plagiátori, krytí nekriticky žltou tlačou.

A po všetkých týchto zlyhaniach prišla absurdná nekritická kampaň na očkovací experiment.

 

Propagandisti namiesto odborníkov

   Od počiatku bola celá pandemická kampaň poznačená ignoráciou, či dokonca šokujúcim popieraním základov virológie a epidemiológie. Na úlohu propagandistov „jedinej pravdy“ sa sprvu prepožičali Krčméry (za to odmenený plagiátorom Kollárom mastnou cenou) a jeho klon Jarčuška. Keď sa tí dvaja zľakli následkov svojej odbornej bezradnosti, priskočil komsomolec Sabaka, ale korunu tomu najnovšie nasadil primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny v nemocnici na Antolskej ulici v Petržalke, MUDr. Jakub Hložník. Nie je virológ, ani epidemiológ, ale aspoň sa pokúsil podporiť jednostranné presadzovanie experimentálneho očkovania v rozpore s logickejšou prevenciou a liečbou. A vo svojom nadšenectve zašiel tak ďaleko, že vyhlásil dokonca aj desaťročia overené liečebné používanie kortikoidov, či antibiotík za nebezpečnejšie, než neoverené experimentálne vakcíny. A keď sa takáto absurdná apologetika stala predmetom odborných námietok, stratil úplne súdnosť a vyhlásil, že kritické hlasy k celej pandémii z prostredia lekárov treba inštitucionálne umlčať. Akoby oni mohli za to, že pán primár Hložník nedokáže priniesť svojim pacientom úľavu, hoci alternatívnych metód bolo vyskúšaných dosť vo svete, ale aj u nás (viď u nás Krajčím odvolaný pán profesor František Sabol a nahradený vo vedení VÚSCH hutníkom?!!). Dokonca existujú už aj vypracované liečebné protokoly, ktoré asi pán primár z princípu „jedinej pravdy“ nečíta. To je už naozaj za čiarou nielen základného ľudského práva na slobodu prejavu, ale aj jedinej cesty k pravde v otvorenej odbornej debate. Primár Hložník menoval ako čierne ovce svojho zamestnanca JUDr. Jána Lakotu, ale aj Dr. Mesíka a Dr. Bukovského. Vieme, že za posledné desaťročie vyvolala Globalizačná klika spoza oceánu novú umelú Studenú vojnu. Jej vedľajším efektom je návrat boľševických metód a tak treba pánovi primárovi Hložníkovi pripomenúť, že za to že sa verejne znemožnil, môže bieda jeho propagandistického prístupu a neschopnosť vyvrátiť námietky oponentov. Tých umlčiavala už inkvizícia, nacisti a boľševici. Z nich si snáď neberie primár Hložník vzor „odbornej diskusie“?! Uvedomuje si, že tým porušuje elementárne pravidlá akademickej obce s následkom policajného prenasledovania experta Svetovej banky, dr. Mesíka? Takto niektorí udávali svojich kolegov za totalitných režimov, schyľuje sa k tomu aj u nás, keďže totalitné metódy Psychopatoviča a jeho politickej zberby už tu máme?

Škoda, že nespomenul aj profesora Hrušovského. Ten v priamej diskusii zorganizovanej denníkom Nový Čas dokonale znemožnil propagandistu Krčméryho. Prof. MUDr. Štefan Hrušovský CSc., Dr. SVS jasne obhajoval elementárne fakty virológie, o ktorých expert na tropickú medicínu Krčméry (podľa vlastných slov s polovicou mozgu a tretinou pamäti) buď netuší, alebo ich tají: „Ak hovoríme o kolektívnej imunite, musíme mať v prvom rade na mysli imunitu, ktorú ľudia dosiahli tak, že ochoreli resp. sa infikovali a mohli mať asymptomatický priebeh.“ Čiže ide o opak hysterických opatrení, ktoré ľudí izolovali. Skutočná kolektívna imunita sa dosahuje, keď sa pri infekcii časť ľudí infikuje a získa toľko protilátok, že daná vlna infekcie sama zanikne. Takže logický záver znie: „A očkovanie – to je len barlička, nápomoc k tomu, aby sa zvýšila kolektívna imunita…“

Odvtedy sa oficiálni propagandisti vyhýbajú rovnocennej verejnej diskusii na tému očkovania. Uvážlivá diskusia je nahradzovaná jednostrannou agresívnou rétorikou zastrašovania, v ktorej vyniká Lengvarský, podozrivý zo spoluzodpovednosti na predčasnej smrti generála Lučanského…

 

Démon nekritického súhlasu

   V každej dobe sa nájdu veci neznalí naturščici, ktorí budú hlasno súhlasiť s tým, čo sa momentálne „nosí“ v oficiálnej propagande. Za starých boľševikov to boli tí, čo vykrikovali, že na Kube nie sú žiadne sovietske rakety, až kým Chruščov nevyhlásil, že ich Sovieti sťahujú. Dnes tu máme pána Filana, ktorý síce nemôže tvrdiť, že nás od nacistov oslobodili Američania, tak aspoň vyhlási, že nás Červená armáda neoslobodila, ale okupovala?! Aj očkovací experiment má svoje laické hlásne trúby.

Čím menej niektorí vedia, tým je im všetko jasnejšie. Príkladom je nedovzdelaná Nicholsonová, ktorá sa ledva dostala k maturite, ale to jej nebráni sa s pohŕdaním vyjadrovať o občanoch, ktorí si svoje zdravie vážia a preto vážia každú informáciu o experimentálnom očkovaní.

Všetkých „o prázdnu hlavu“ predbehol najnovšie mediálny komsomolec z Hospodárskych novín menom Martin Behul s jeho „úvahou“, ktorú nazval „Koniec civilizácie“ (21.9.2021). Ten teda udrel „hlavičkou po klinci“! V zúfalej snahe obhájiť neobhájiteľné prišiel s argumentom, že veď ani o fungovaní spaľovacieho motora nemusíme vedieť, aby sme jazdili autom?!! No a už úplne nás „oslobodzuje“ od vedomostí argumentom, že ani „protokol http“ nemusíme vedieť, aby sme si prečítali jeho komentár „na webe“. A demagogicky prirovnáva občanov zvažujúcich fakty o očkovacom experimente s ich zdravím k „popieračom“ guľatosti Zeme, hoci je to nezrovnateľne oslí mostík. Koniec-koncov celá jeho úvaha je nezrovnateľne „oslia“. Mediálny komsomolec Behul hýka nadšením nad covid-vakcináciou, o ktorej ako komentátor všetkého, nič podstatné nevie. Veď tou tupou neznalosťou sa stáva jej ideálnym propagátorom. A tak mu celkom uniká, že aj keď nerozumieme spaľovacím motorom, auto riadime my sami. Naozaj nemusíme vedieť „protokol http“, aby sme si vedeli vybrať a zhodnotiť informácie, ktoré sa ním šíria. A hlavne, žiadna z tých funkcií nás neohrozuje na zdraví (v už takmer desaťtisícke prípadov priznaných na Slovensku), či dokonca nemá za následok predčasnú smrť (potvrdenú po covid-očkovaní už aj úradne)! Mediálny komsomolec z Hospodárskych novín nás naopak vyzýva, aby sme rezignovali na svoje ľudské, aj občianske práva, aby sme odignorovali výdobytok tejto civilizácie v práve odmietnuť experiment na vlastnom tele a dokonca aj princípy GDPR pri úradnom prenasledovaní neočkovaných. Podľa mediálneho komsomolca Behula hrozí „koniec civilizácie“, ak budeme rozmýšľať a pozorne zvažovať informácie bezprostredne sa týkajúce nášho zdravia a života. To si netrúfli odporúčať ani jeho predchodcovia, skutoční komsomolci. Ale vychádza to z ich skalopevného presvedčenia, ktoré si adaptovala Globalizačná klika, že občania sú ovce, ktoré treba tvrdou rukou riadiť. Veľmi sa to podobá na slovenské príslovie „Podľa seba, súdim teba“. Propagandistické ovce bečia v týchto dňoch naplno. Čo urobia, až nový Chruščov oznámi, že vakcinačné rakety pre ich fatálne zlyhania (tak ako sa to už stalo v prípade AstraZeneca) sťahujú z obehu?!

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Gustáv Murín

O AUTOROVI

Gustáv Murín (1959, Bratislava), vedec (RNDr., PhD.) a zároveň úspešný spisovateľ. Debutoval v roku 1989 v češtine, na Slovensku bola kniha zakázaná. Doteraz vydal 59 kníh (z toho 7 v češtine, 2x anglicky, po jednej bulharsky, vo francúzštine, v hindí, holandsky, chorvátsky, maďarsky, nemecky, rusky, srbsky, španielsky a taliansky). Celkove sa predalo viac než 275 000 výtlačkov všetkých kníh autora. Vydal tiež 61 E-kníh, 9 audio-kníh, 8 DVD a 4 knihy v Braillovom písme. Až 486 textov autora bolo preložených do 51 jazykov. Literárne prezentácie absolvoval v 85 mestách a obciach Slovenska a 30 krajinách Európy, Ázie a Ameriky.
Viac informácií na http://gustavmurin.webgarden.cz.
Texty v iných jazykoch: http://muringustav.blogspot.com.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 71

Celkové hodnotenie: 29.03

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Lekárka prezradila, aké potraviny pomáhajú zmierniť stres

  0icon

  Moskva 20. októbra 2021 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP - Radovan Stoklasa, Svätopluk Písecký)   Endokrinologička a odborníčka na výživu Alena Barredová v rozhovore pre Sputnik vymenovala potraviny, ktoré…

  Zníženie exekučných zrážok pomôže státisícom ľudí, tvrdí Kollár

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann, Dano Veselský, Pixabay)   Vládou schválené zníženie exekučných zrážok z príjmov dlžníkov pomôže v situácii, keď narastajú životné náklady…

  Nick Rolovich sa odmietol zaočkovať proti koronavírusu, musel preto skončiť ako tréner na WSU

  0icon

  Washington 20. októbra 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:SITA/AP-Young Kwak)   Nick Rolovich už nie je trénerom tímu amerického futbalu na Washington State University v USA. Ani po opakovanom…

  Od pondelka bude desať okresov v čiernej farbe

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:HSP)   Od pondelka 25. októbra bude na Slovensku v čiernej farbe desať okresov. V druhom stupni ohrozenia, teda v bordovej…

  Kollár aj dnes vykázal opozičného poslanca Petra Krupu z rokovacej sály

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Predseda Národnej rady SR (NR SR) Boris Kollár (Sme rodina) aj dnes vykázal opozičného poslanca Petra Krupu (ĽSNS)…

  Na Čaputovej rodinu nikto neútočil, to na Tarabu sa zniesol "slniečkarsky lynč," myslí si Blaha. "A ospravedlnenie? To by sa žiadalo v prvom rade od členov vlády za plagiátorstvo, rozvrat krajiny a zbedačenie státisícov ľudí," zdôraznil Chmelár

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:Facebook, SITA-Ľudovít Vaniher, TASR-Michal Svítok)   Včera na seba opozičný poslanec a predseda strany Život Tomáš Taraba pritiahol mediálnu pozornosť tým,…

  Matovič tvrdí, že výhrady Sme rodina k viacerým reformám sú len "turbulencie". Boris Kollár podľa neho nie je ten, kto v koalícii obchoduje. "Skôr je to zvykom u iného koaličného partnera"

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:SITA-Jana Birošová)   Vicepremiér a minister financií Igor Matovič (OĽaNO) si nemyslí, že šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár blokuje niektoré…

  Sociálna poisťovňa vypláca viac materských dávok ako tehotenských, mamičky na tehotenskú dávku zrejme zabúdajú

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Novú tehotenskú dávku dostalo zo Sociálnej poisťovne v období od mája do septembra tohto roka priemerne mesačne takmer 19-tisíc…

  Roztrhá v zuboch Matovič Fica alebo Fico Matoviča?

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:TASR-Dano Veselský,Jaroslav Novák,Kombosnímka:HSP)   Nedávno v istej televíznej relácii financpremiér Matovič povedal: „Prineste mi sem Fica, roztrhám ho v zuboch.“ V…

  V Nemecku zadržali 2 bývalých vojakov, ktorí plánovali založiť skupinu žoldnierov

  0icon

  Berlín 20. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Nemecká polícia zadržala v stredu dvoch bývalých vojakov pre obvinenia, že sa pokúsili o vytvorenie "teroristickej" polovojenskej skupiny so…

  TopDesať

  5 psychologických experimentov, ktoré odhalili krutú pravdu o ľuďoch

  0 icon

  Hoci ako ľudia sme boli vždy fascinovaní fungovaním mysle a dôvodmi nášho správania, až do začiatku 20. storočia bola experimentálna psychológia prakticky neznámym pojmom. Zahŕňajúc celý rad oblastí, od behaviorálnych štúdií po sociálnu dynamiku a zložité biologické procesy vyskytujúce sa v mozgu, starostlivo kontrolované štúdie vykonané v mene experimentálnej psychológie nás naučili toľko…

  Ako dlho môžu byť potraviny zmrazené?

  0 icon

  O jedle sa toho už popísalo veľa. Niet sa čo diviť, keďže čoraz viac a viac ľudí sa zaujíma o to, čo konzumuje, odkiaľ sa to berie, prípadne kto to vyrába a spracúva. Aj my sme vám v rámci článku 8 spôsobov konzervovania priniesli nejaké to info o chladení a…

  Koľko cukru sa nachádza vo vašom jedle a pití?

  0 icon

  Dnešná doba je taká unáhlená a rýchla, že udržiavať svoj životný režim v zdravej rovnováhe môže byť náročné. A tým sa dostávame k cukru, ktorého je v našich potravinách niekedy až priveľa. Spotreba príliš veľkého množstva cukru zvyšuje riziko niekoľkých nebezpečných zdravotných problémov, vrátane obezity, cukrovky typu 2, zvýšeného krvného…

  10+ zaujímavých faktov o káve, ktoré by mal vedieť každý kávičkár

  0 icon

  Káva bola prvýkrát objavená v 15. storočí a dodnes si zachováva svoj status jedného z najpopulárnejších nápojov. Milovníkov kávy sú milióny na celom svete. Káva je vyrobená zo zrelých bobúľ, ktoré sa zbierajú, spracúvajú a sušia. Následne sa káva praží, pomelie a nakoniec sa dostane do našich kávovárov. No nemusíš byť zarytý kávičkár, aby…

  Čo ti chce povedať telo, keď zažiješ deja vu?

  0 icon

  Povedzme, že ideš lyžovať prvýkrát v živote, ale zrazu, keď stúpiš na sneh, máš pocit, že si to už predtým robil. No, práve si zažil deja vu. Aj keď sa to javí ako zriedkavý jav, 60 - 80%  ľudí malo niekedy deja vu. Môže to však znamenať, že tvoje telo vysiela signál, aby ťa…

  Armádny Magazín

  Irán v po rokovaniach so Šojguom v Moskve potvrdil záujem o ruské stíhačky a helikoptéry

  0 icon

  Rusko, 19. október 2021 (AM) –  "Pozície Moskvy a Teheránu sa zhodujú vo väčšine kľúčových problémov globálnej a regionálnej agendy. Spolupráca medzi Ruskom a Iránom sa napriek situácii s COVID-19 naďalej rozvíja, uviedol náčelník generálneho štábu ruských ozbrojených síl Valerij Gerasimov. "Napriek zložit

  Bývalý šéf Pentagonu prehovoril o chybách v školení afganskej armády

  0 icon

  USA, 19. október 2021 (AM, Sputnik) – USA urobili kritické chyby v školení afganskej armády, ktoré prispeli k jej rozpadu, myslí

  Brilantným riadením Amerika kráča ku komunizmu

  0 icon

  USA, 19. október 2021 (AM) – Kaliforniu zmieta vlna lúpeží v obchodoch. V San Franciscu ľudia len vojdú, lopatou prehodia tovar z regálov a odídu. Pracovníci obchodu neriskujú svoje zdravie a nezasahujú do lúpeže. Predajcovia môžu iba zavolať políciu a dívať sa. Neprichádza však ani polícia.

  Americký výsadok na japonské územie mal byť v septembri 1945

  0 icon

  Japonsko, 19. október 2021 (AM) –  6. a 9. augusta 1945 USA atómom zbombardovali japonské mestá Hirošimu a Nagasaki. V roku 2015 bol zverejnený údaj o dovtedy celkovom počte obetí vyše 450 tisíc, pričom na následky ožiarenia trpelo ďalších 183 519 ľudí.

  Ruskej armáde sa v Sýrii vzdalo niekoľko tisíc militantov

  0 icon

  Sýria, 19. október 2021 (AM) – Obrovská skupina militantov, ktorí sa predtým aktívne zúčastňovali teroristických aktivít v južnej Sýrii, sa rozhodla vzdať ruskej armáde výmenou za záruky, že nedôjde k ich prenasledovaniu zo strany Damasku. Militanti, ktorí sa zúčastnili na dobrovoľnej kapitulácii, odovzdali niekoľko desiatok tisíc ručných zbraní a množ

  Svetlo sveta

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  Biskupi rozhodli o zrušení dišpenzu od povinnosti účasti na bohoslužbách

  0 icon

  Na 99. plenárnom zasadaní KBS v Badíne sa v dňoch 15. a 16. júna 2021 zúčastnili všetci slovenskí katolícki biskupi, členovia KBS. V rámci zasadania zvolili na nasledujúce obdobie 5 rokov generálneho sekretára KBS. Stal sa ním banskobystrický biskup Mons. Marián Chovanec. Za predsedu Liturgickej komisie bol zvolený rožňavský biskup Mons.…

  Ako dlho je po prijatí Eucharistie prítomný Kristus v človeku?

  0 icon

  Eucharistia je najväčším pokladom Katolíckej Cirkvi. Ježiš pod spôsobom chleba je prítomný v Eucharistii a to svojím telom, dušou a božstvom. Prítomnosť Krista v Eucharistii nekončí v momente nášho prijatia, ale pretrváva do chvíle, kedy sa rozpustí posledná čiastočka konsekrovaného chleba. Ako príklad si môžeme uviesť príhodu zo života svätého…

  Sv. Ján Nepomucký – mučeník spovedného tajomstva

  0 icon

  Ján z Pomuku sa narodil niekedy okolo roku 1340, v dedinke Pomuk.  Na mieste, kde dnes stojí barokový kostol sv. Jána Nepomuckého, stál podľa ústneho podania domček, kde sa Ján narodil. O jeho vzdelaní je málo známe. S istotou vieme, že študoval na pražskej univerzite. Vieme, že od roku 1369…

  Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov

  0 icon

  The post Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov appeared first on Svetlo Sveta.

 • icon FOTO DŇA