Prečo toľko cigánite?

Predsedníčka PS Irena Biháriová poskytuje rozhovor novinárom po skončení zhromaždenia. Print screen z videa Igora Jurečku na youtube, autor Peter Lipták https://www.youtube.com/watch?v=ra644jxJwao
v=ra644jxJwao

Očkovaní ľudia sa môžu infikovať kovidom, môžu spôsobiť jeho nepoznané a teda zákerné šírenie na druhých očkovaných aj neočkovaných, môžu ale aj sami ochorieť. Dokonca aj zomrieť na kovid, rovnako ako to hrozí zaočkovaným. V americkej CDC totiž zistili, že očkovaní aj neočkovaní majú rovnakú vírusovú nálož nových mutácií (1). Ako keby očkovaní vôbec neboli zaočkovaní.  Dokonca na súčasných epidemiologických grafoch (2),(3),(4), paradoxne v štátoch najviac zaočkovaných je spravidla aj mnohonásobne vyšší výskyt ochorenia, než je v štátoch, kde majú zaočkovanosť nižšiu. Ilúzia o ochrane očkovaním začína zanikať šírením nových mutácií vírusu COVID-19, ktorých vznik je práve stimulovaný očkovaním a na ktoré je už súčasné očkovanie zastaralé. Žiada si to nové vakcíny, nové a nové vakcíny. A tak bude stimulovaný vznik nových a nových mutácií odolných na doterajšie očkovanie. Začarovaný príbeh takto nikdy neskončí (5). Paradoxne v štátoch, v ktorých nepodľahli tejto kruhovej hystérii, majú dnes menšie šírenie COVID-19 (Bulharsko, Bielorusko,… zatiaľ aj Slovensko). Dogma o ochrannom účinku očkovania počas prebiehajúcej pandemie sa práve rúca ako domček z karát. Ľahkomyseľnosťou, vyplývajúcou z nepochopenia neúčinnosti očkovania, sa práve “vedci” ignorujúci medicínsku vedu a vďaka nim zaočkovaní, stali nebezpeční pre svoje okolie. Posunulo sa to od toľko prezentovanej uvedomelej zodpovednosti k náboženskej psychopatológii akú poznáme v sektách.

(2) Zaočkovanosť a tretia vlna. Denné novo potvrdené prípady COVID-19 na milión obyvateľov. Malta zaočkovanosť viac ako 90% obyvateľstva, Holandsko, Veľká Británia, Izrael a Írsko viac ako 65%, USA cca 60%. Slovensko 40% obyvateľstva. Bulharsko a Bielorusko cca 15%. Zatiaľ tretie vlny vyzerajú takto. Aké percento je spojené s najmenšou treťou vlnou?

V skutočnosti sa očkovaní očkovaním vystavili vysokému riziku získania závažných chronických ochorení, ale aj náhlej smrti na následky tohto experimentu. Neočkovaní majú to isté riziko z kovidu, ale odpadajú u nich samozrejme riziká z očkovania proti COVID-19. A riziko z kovidu možno podstatne znížiť užívaním vitamínu D a schudnutím, udržiavaním si primeranej hmotnosti športovaním a úpravou stravovania. A samozrejme včasnou ambulantnou liečbou Ivermektínom. Aké je to vlastne jednoduché.
Ohrozenie neočkovaných očkovanými je samostatná kapitola.
Aj u mnohých očkovaných skrslo podozrenie, že niečo nie je v poriadku, keď negatívne nesú všadeprítomné donucovanie v praxi znamenajúce znásilňovanie týmto “dobrom”. Tiež je nápadné, že po zaočkovaní nikto negarantuje, ani jeho účinnosť a ani bezpečnosť. Farmaceutické firmy a vlády to vymysleli tak, že sám očkovaný podpisuje, že sa očkuje dobrovoľne a na vlastnú zodpovednosť. No zostalo ešte stále veľa slepo veriacich. Na slobodnom zhromaždení zaočkovaných, na ktorom bolo povinné rúško, a ktoré sa konalo pod ochranou polície a za prísneho dodržiavania bezpečnostnej vzdialenosti 2 metre medzi účastníkmi, predsedkyňa Irena Biháriová ocenila vo svojom prejave odvahu a statočnosť zaočkovaných. A potom aj fakty, že slepo uverili vedcom a na vlastnú zodpovednosť podstúpili toto očkovanie. Odvážili na tento experiment vydať seba aj svoje deti, lebo slepo uverili tej časti vedeckej obce, ktorú financujú výrobcovia vakcín, ktorí v tejto žatve žnú miliardové zisky. Potom znášať následky, to môže naozaj vyžadovať statočnosť. Veď len v EÚ je registrovaných cca 20 000 úmrtí a už cca 2 mil ďalších závažných nežiadúcich reakcií a čakajú nás chronické následky, na ktoré upozorňujú stovky vedcov a lekárov prakticky po celom svete. Môže toho byť toľko, že hrozí, že dôjde k zahlteniu zdravotných systémov pacientmi s následkami po tomto experimente. Zdravotníkov čakajú asi ešte krušnejšie chvíle ako doteraz.

(3) Denné novo potvrdené úmrtia na COVID-19 na milión obyvateľov. Počty úmrtí závisia od výskytu kovidu v tom, ktorom štáte a od úspešnosti starostlivosti v nemocniciach, či vedia alebo nevedia sa o kovid pacientov postarať. Preto napríklad Írsko, Holandsko aj Izrael majú stále málo úmrtí napriek vysokému výskytu kovidu. Bielorusko a Bulharsko majú viac úmrtí, hoci majú nízky výskyt. Slovensko má šťastie, takmer nulový výskyt kovidu sa premieta do takmer nulovej úmrtnosti hoci starostlivosť v nemocniciach sa k lepšiemu nezmenila.

 

Zdroje
(1) CDC varuje pred nákazou od zaočkovaných (Outbreak of SARS-CoV-2 Infections, Including COVID-19 Vaccine Breakthrough Infections, Associated with Large Public Gatherings — Barnstable County, Massachusetts, July 2021)
(2) a (3) viď grafy
(4) Prístup do databázy Johns Hopkins Univerzity: https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2021-07-12..latest&pickerSort=asc&pickerMetric=location&Metric=Confirmed+deaths&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Align+outbreaks=false&country=ISR~SVK~BGR~USA~GBR~NLD~MLT~BLR~IRL

(5) O riziku zrýchlenej molekulárnej evolúcie koronavírusu pod tlakom masových vakcinácií uprostred pandémie už dlho rozpráva vakcinológ Dr. Geert Vanden Bossche
https://trialsitenews.com/a-last-word-of-caution-to-all-those-pretending-the-covid-19-pandemic-is-toning-down/?fbclid=IwAR1AexW6VIxQ_rTfzmZYjDg0TQfCpo1g5ab3-Q136_rlu-fY9JIulllOokA

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Lipták

O AUTOROVI

Som lekár s viac ako 35 ročnou praxou v prvom kontakte s pacientmi. Som obyčajný pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 87

Celkové hodnotenie: 24.03

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA