Holokaust, Putin a národnooslobodzovací zápas slovenských vlastencov proti nástupu progresívno-liberálneho fašizmu progresívcov a kiskovcov

Len nedávno si celý svet pripomenul 75. výročie oslobodenia koncentračného tábora v Osvienčime sovietskou Červenou armádou. Pri tejto príležitosti sa v Izraeli konalo celosvetové spomienkové stretnutie za účasti významných svetových predstaviteľov spoločenského a politického života, pričom najväčšia pocta bola preukázaná ruskému prezidentovi Vladimírovi Putinovi, ktorý mal hlavný prejav a zároveň prestrihol pásku pri odhalení nového pamätníka obetiam leningradskej blokády.  Židia v Izraeli veľmi dobre vedia, že pred totálnou genocídou ich zachránili hlavne Rusi za nesmiernych obetí 27 miliónov padlých sovietskych občanov, čo znamená, že aj oni boli obeťami nacistického holokaustu. A taktiež veľmi dobre vedia, že pred ich totálnou genocídou a likvidáciou štátu Izrael, ktoré im chystajú svetovládne sionistické elity globálneho fašizmu NWO (Nový svetový poriadok) ich znovu môže zachrániť len silné Rusko, ktoré sa pod vedením geniálneho Putina stalo najvplyvnejšou mierotvornou silou nielen na Blízkom východe, ale aj v celom svete.

Kapitalizmus so svojou ideológiou liberalizmu, ktorého podstatou je honba za mocou a bohatstvom (satanizmus) zákonite speje k tomu, že čoraz väčšie bohatstvo a moc sa koncentruje do rúk čoraz užšej skupiny mocenskej elity, ktorá následne uzurpuje túto moc a nastoľuje svoju diktatúru = fašistickú totalitu. Nástup fašizmu kulminoval pred druhou svetovou vojnou v celej Európe a svoju najagresívnejšiu podobu nadobudol v nemeckom nacizme. Len vďaka ohromným obetiam sovietskeho ľudu bol porazený a na dlhé desaťročia vďaka existencii konkurenčnej kapitalizmu socialistickej sústavy sa musel skrývať pod maskou liberálnej demokracie. Avšak  rozpadom socialistickej sústavy znovu nabral dych a rozbehol svoju cestu za nastolením svojej totality, tentoraz však už v globálnom meradle.

Toto napredovanie neustále akcelerovalo a kulminovalo počas prezidentovania Baracka Obamu. Boli spustené farebné revolúcie v arabských štátoch (arabská jar), bol sformovaný islamský štát, ktorého teror mal prerásť aj do republík susediacich z juhu s Ruskom a následne aj na územie Ruska. Cieľom vyvolanej silnej migračnej vlny a organizovaného navážania migrantov je islamizovať Európu a nastoliť islamsko-fašistický kalifát pod dozorom a diktátom fašistickej centrály EÚ. Bol uskutočnený fašistický prevrat na Ukrajine, ktorá sa mala stať nástupiskom vojnového ťaženia na Rusko a rozdúchania celosvetového vojnového požiaru – 3. svetovej vojny, pravda mimo územia USA. V nej totiž vidia sionistické mocenské elity globálneho fašizmu možnosť svojej záchrany a nastolenia globálnej diktatúry. V tomto globálnom vojnovom požiari má byť zlikvidovaný aj štát Izrael a zvíťaziť primitívny, nenávistný a vražedný islam ako najvhodnejší nástroj nastolenia  totalitnej diktatúry svetovlády nielen v arabskom svete, ale aj v Európe. V USA by bolo aktivizované stanné právo (Martial Law) a odporcovia fašistickej totality by boli sústreďovaní a likvidovaní v koncentračných táboroch FEMA, ktorých je v USA vybudovaných viac ako 800 vrátane tisícov väzenských vagónov s putami a gilotínam na masové stínanie hláv: https://dmgnews.com/index.php/2018/06/30/fema-concentration-camps-death-by-guillotine/

O ďalších zlovestných plánoch na genocídu ľudstva a ponechanie nažive len zlatej miliardy sa nebudem zmieňovať, lebo literatúry na túto tému je dostatok.

Zámery globálnych sionistických elít, pre ktoré oddane pracuje aj vlastizradná  ruská oligarchia nevychádzajú hlavne vďaka Putinovi, ktorý ich úspešne marí, a tak ich pokusy o štátny prevrat či vyvolanie občianskej vojny sú odsúdené na neúspech. Naposledy dostali od Putina smrteľný úder, keď 15. januára t.r. v poslaní Federálnemu zhromaždeniu Putin oznámil svoje veľkolepé plány vedúce k likvidácii vlastizradného liberalizmu a budovaniu socialistickej spoločnosti, pravda bez zhubnej ideológie marxizmu-leninizmu. Liberáli zvolali paralelne svoje liberálne fórum, ktorého zámerom bolo pripraviť kroky na odstavenie Putina a prevzatie moci do svojich rúk. Avšak Putinovo posolstvo im doslova vyrazilo dych a priviedlo k odstúpeniu liberálnej vlády Medvedeva. Nastal koniec všetkým ich nádejam.

V USA takisto dostali sionistické elity globálneho fašizmu tvrdý úder víťazstvom Trumpa v prezidentských voľbách, ktorý zvíťazí aj v ďalších voľbách a ešte viac sa vymkne z rúk deep state (tajnej vlády sionistov). Rozviaže si ruky aj na rozvoj plodnej spolupráce USA s Ruskom a odstránenie hrozby vzájomného vojnového konfliktu.

Najviac sa zatiaľ darí sionistickým mocnárom v Európe, keď centrála EÚ sa úspešne pod ich vedením mení na genocídnu fašisticko-totalitnú obludu, ktorej zámerom je likvidácia európskych národov, demografická katastrofa  s výmenou pôvodného obyvateľstva za ľahko ovládateľné  moslimské. Ale aj tu nevychádza všetko podľa plánu. Veľká Británia nakoniec vystúpila z EÚ a aj v Európe sa vzmáha národnooslobodzovací zápas vlasteneckých síl.

Keď sa spýtali  izraelského politického analytika, ruského rodáka a bývalého pracovníka izraelskej zahraničnej rozviedky Jakova Kedmiho, ktorý často vystupuje v politických reláciách v Rusku a ktorý si jasne uvedomuje, že len silné Rusko je garanciou existencie Izraela, čo si myslí o vystúpení Veľkej Británie z EÚ, odpovedal, že je to prvý krok. Je totiž len otázkou času, kedy sa rozpadne novodobý žalár európskych národov, ktorý nám pripravuje našu genocídu a zánik európskej civilizácie. Sionistické svetovládne elity sa snažia rozpadu EÚ zabrániť stupňovaním svojich totalitných praktík, ktoré už aj okato predvádzajú. Napríklad, najnovšie fašistickí byrokrati EÚ zakázali prítomnosť národných vlajok na stoloch europoslancov zaradiac ich do kategórie zakázaných bannerov (transparentov). Preto je nutné, aby aj my vlastenci sme na oplátku vlajke totalitnej EÚ preukazovali rovnakú „poctu“ zakázaného transparentu a odstraňovali ju zovšadiaľ. EÚ prijala nehorázne a podlé uznesenie o tom, že za rozpútanie 2. svetovej vojny nesie vinu Rusko spolu s Nemeckom, aj keď zdravo mysliacim ľuďom je jasné, že to boli práve svetovládni sionisti (židovskí bankári) a európske veľmoci, ktoré podporovali Hitlera a odovzdali mu do rúk Československo po Mníchovskej zrade, čo odštartovalo jeho vojnové ťaženie na východ.

Niet pochýb o tom, že v Európe, a teda aj na Slovensku aktívne a intenzívne pôsobia tajné služby sionistickej svetovládnej elity, ktoré spolu so sieťou tzv. sorošovských mimovládok a pri pomoci domácich a cudzích agentov (Nicholson, Lipšic, Soltész, …), vlastizradných novinárov (Sme, Denník N, Aktuality, …) a politikov (Kiska, Truban), špionážnych inštitúcií a organizácií (ESET, Investigatívne centrum Jána Kuciaka) vytvárajú akčnú špionážnu sieť zameranú na nastolenie totalitnej diktatúry a likvidáciu slovenského národa. Tieto sily zinscenovali vraždu Kuciaka a jeho priateľky, ktorá im dosiaľ slúži ako hnací motor uchopenia moci (viď. Kiskove vyhlásenia). Nad Slovenskom sa zaťahujú temné mračná agresívno-progresívneho fašizmu. V poslednom čase sa im mimoriadne darí. Obsadili prezidentské kreslo, vyhrali voľby do europarlamentu, prenikli do mocenských zložiek štátu (prokuratúra, súdnictvo, bezpečnostné zložky), rozbehli prenasledovanie vlastencov trestnými stíhaniami – v tomto smere je nadmieru aktívny mladý prokurátor a progresívny inkvizítor Honz. Vo svojich podlých aktivitách nezaostávajú ani ďalší fašistickí aktivisti ako progresívec Sibyla alebo ideológovia progresívneho fašizmu ako Milo a Goda – autori časti programu PS/SPOLU týkajúcej sa nastolenia fašistickej totality: https://blog.hlavnespravy.sk/14643/vystraha-najvyssieho-stupna-desivy-vlastizradny-volebny-program-ps-spolu-nastolenia-fasistickej-totality-a-likvidacie-slovenskej-statnosti/ ).

Progresívno-fašistické strany Za ľudí a PS/SPOLU nielenže majú vo svojom volebnom programe články predznamenávajúce nastolenie cenzúry, zrušenie ústavného práva na slobodu slova a prejavu, zákaz činnosti pronárodných inštitúcií (Matica a pod.), inštitucionálne zriadenie fašistických orgánov (Centrum pre hybridné hrozby a dezinformácie), nastolenie ekologického a gender teroru LGBTI, navážanie moslimských migrantov, nastolenie fašistickej totality, ale fašistické metódy začali uplatňovať už aj v praxi na tzv. antifašistických protestoch zameraných na marenie predvolebných zhromaždení strany ĽSNS. Správajú sa na nich ako najväčší hulváti, primitívi, provokatéri, ktorí tak ako kedysi Hitler rozdúchavajú v ľuďoch nenávisť.  Fašisti najprv svojich odporcov (v našom prípade nás vlastencov) označia hanlivými nálepkami – extrémisti, rasisti, nacisti, fašisti, homofóbi, islamofóbi, antisemiti, a potom voči nám rozdúchavajú nenávisť, volajú po našej likvidácii, provokujú, urážajú – veď na to majú právo, lebo my sme tí zlí a oni sú tí dobrí, slušní, tolerantní. Tu platí dvojaký kilo(meter) – oni si môžu beztrestne dovoliť všetko, a my ani pípnuť.

Kisku jeho priatelia Porošenko a Soroš zrejme vyškolili, že nástup k moci fašisti uskutočňujú aj pomocou operácií „pod falošnou vlajkou“, ako bolo napríklad podpálenie Ríšskeho snemu či prepadnutie vysielača v Gliwiciach, alebo streľba do protestujúcich najatými gruzínskymi ostreľovačmi pri kyjevskom Majdane.  A tak sme sa dočkali sakrálnej obete Jána Kuciaka a jeho priateľky s ďalekosiahlymi dôsledkami znamenajúcimi razantný nástup progresívneho fašizmu. Už len sa musíme modliť, aby zasa nezinscenovali pod falošnou vlajkou ďalšiu sakrálnu obeť vo vlastných radoch pri antikotlebovských demonštráciách, lebo ako vidíme, od nich sa dá očakávať akákoľvek podlosť a zákernosť. Oni, nemajúc žiadnu úctu k padlým,  sa dokonca neštítia využívať holokaustovú mašinériu otĺkajúc nám vlastencom o hlavu holokaust, ako keby my sme zaň niesli zodpovednosť. Pritom za holokaust nesie zodpovednosť presne také isté nenávistné štvanie, aké oni uplatňujú voči nám. Kým u nacistov boli terčmi nenávistnej štvanice židia, komunisti, Cigáni, Rusi a iní odporcovia hitlerovského nacizmu, tak teraz sme terčom fašistickej nenávistnej štvanice my hrdí  vlastenci a národovci.  Vedia naši progresívni fašisti, že pán, ktorému oddane slúžia, t.j. elity globálneho fašizmu NWO, má vo svojom programe okrem iného aj likvidáciu izraelského národa a štátu Izrael v rámci globálneho vojnového požiaru, čiže totálny židovský holokaust? Len vďaka Rusom sa tieto zlovestné zámery nenaplnia.  Mnohí v Izraeli si to už veľmi dobre uvedomujú a predstaviteľa elít globálneho sion-fašizmu Soroša majú na čiernej listine ako personu non grata. Mali by sme si z nich na Slovensku brať príklad a zakázať politickú činnosť mimovládkam naviazaným na sorošovské nadácie.  Však pani Čaputová? Čo vy na to? Veď vy ste taká demokratka a bojovníčka za hrdé a zvrchované Slovensko! Alebo nie? Zoberiete si príklad z Izraela, ktorý považuje Rusko za svojho strategického partnera a Putina za svojho priateľa? Veď ste boli v Izraeli priamym svedkom toho, aká veľká celosvetová pocta bola Putinovi preukázaná. Chápem, bol to pre vás šok, z ktorého sa asi ešte doteraz spamätávate. Ale pripravte sa na to, že podobných šokov budete zažívať stále viac a viac.

Nuž, voľby sa nezadržateľne blížia a čoskoro uvidíme, ako dopadnú. Aj keby vyhrala tzv. demokratická opozícia, je nádej, že strany OĽaNO a Sme rodina nedovolia, aby progresívci a kiskovci nastolili fašistickú totalitu a likvidáciu zvyškov národnej zvrchovanosti. A samozrejme, okrem vlasteneckých strán ĽSNS a Vlasť či iných vlastencov budeme stáť na stráži demokracie aj my predstavitelia vlasteneckej slovenskej inteligencie v združeniach slovenskej inteligencie KORENE. Veď demokracia je vládou ľudu, vládou slovenského ľudu, a nie diktátom nadnárodných korporácii, veľkokapitálu, oligarchie či byrokracie Bruselu (fašizmus). Musíme urobiť všetko pre to, aby slovenský ľud prostredníctvom svojho štátu preberal do svojich rúk kontrolu nad kapitálom a usmerňoval chod štátu vo svoj prospech. Musíme prestať byť otrokmi kapitálu a donútiť ho, aby slúžil nám. K tomuto (socializmu) smeruje Rusko. Pravda, tam je cca 50% kapitálu v rukách štátu a ďalších 25% v súkromných rukách je naviazaných na štátny kapitál. Postaráme sa o to, aby zahraničnému kapitálu v strategických odvetviach bolo zabránené vyvážať enormné zisky do zahraničia alebo mu v zákonoch pripravíme také podmienky, ktoré cez cenovú reguláciu obmedzia jeho ziskovosť do takej miery, že ho donútia odísť zo Slovenska. Tak si prinavrátime do rúk štátu strategické odvetvia odovzdané dzurindovcami zahraničiu. Zakážeme rozpredaj vody, pôdy, lesov a iného surovinového bohatstva do rúk zahraničného kapitálu. Také oblasti ako strategické energetické siete, vzdelanie, zdravotníctvo, sociálne záležitosti musia ostať v rukách štátu, kde bude platiť princíp solidarity. Podvodný II. pilier musí byť zrušený a peniaze správcovských spoločností vrátené občanom.  Podpora rodín, pôrodnosti a materstva sa musí stať jednou z hlavných priorít štátu. Žiadne dzurindovské rozkrádanie a rozpredávanie podľa hesla „štát je zlý vlastník“, práve naopak. Príkladom je Rusko, kde len silný štát disponujme zdrojmi, s ktorými je schopný realizovať veľkolepé investičné a sociálne projekty a zámery. Žiadne oslabenie v zmysle liberálneho „menej štátu“, lebo to znamená jeho úplné odovzdanie do rúk nadnárodného kapitálu a oligarchie.  Kapitál musí byť podriadený štátu v rukách ľudu (demokracia) a nie opačne (liberálny fašizmus). Je úlohou slovenskej vlasteneckej inteligencie vypracovať taký model postupných krokov, ktoré privedú Slovensko k spravodlivej spoločnosti slúžiacej svojmu ľudu. Liberalizmus prerastajúci v súčasnosti do otvoreného fašizmu bude skôr či neskôr porazený. Čím skôr, tým lepšie. Tým menej škôd napácha.

Hlavu hore, Slováci! Liberálno-progresívni fašisti budú nakoniec porazení! Nebojme sa ich zastrašovania a útokov. Veď na našej strane je Pravda a Boh. Misky váh sa pomaly preklápajú na našu stranu aj vďaka Rusku pod vedením Putina a USA pod vedením Trumpa. Náš národnooslobodzovací zápas nakoniec prinesie svoju úrodu!

Ing. Peter Kohút, CSc.

člen združení slovenskej inteligencie KORENE  https://zsi-korene.sk/

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 23.23

Priemerná čítanosť: 5833

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Muža, ktorý sa mal vyhrážať ministrovi a dvom poslancom, vzal súd do väzby

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Obvineného, ktorý sa mal vyhrážať ministrovi vnútra a dvom poslancom Národnej rady SR, vzal súd do väzby pre…

  Verstappen vyhral VC Emilia Romagna pred Norrisom a Leclercom

  0icon

  Imola 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni) Aktualizované 19. mája 2024 o 19:45 Holandský motoristický pretekár Max Verstappen vyhral nedeľnú VC Emilia Romagna seriálu formuly 1.…

  Blanár odmietol umiestnenie nemeckých rakiet na Slovensku

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Šéf slovenskej diplomacie Juraj Blanár (Smer-SD) sa vyjadril k nápadu nemeckých predstaviteľov na rozmiestnenie rakiet na území Slovenska,…

  Vo veku 78 zomrel podnikateľ Jozef Majský

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Štefan Puškáš)   Informáciu o úmrtí Jozefa Majského v nedeľu potvrdil jeho syn Jozef Majský ml. Známy veľkopodnikateľ čelil stíhaniu za…

  Zverev druhýkrát víťazom turnaja ATP Masters 1000 v Ríme

  0icon

  Rím 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Medichini)   Nemecký tenista Alexander Zverev sa stal druhýkrát v kariére víťazom dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Ríme.…

  Chcú rozložiť naše hodnoty a zničiť Slovensko

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:Pixabay)   Toto napísal v komentári Peter Bárdy z Aktualít: „To, čomu sme čelili pred sto rokmi, je tu opäť. A…

  Andrej Danko mal byť aktérom incidentu na čerpacej stanici v deň atentátu na Fica

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Médiá v uplynulých dňoch priniesli správy o incidente podpredsedu NR SR a šéfa SNS Andreja Danka na čerpacej…

  Muž, ktorý pred nemocnicou kričal a schvaľoval atentát, dostal tri mesiace

  0icon

  Banská Bystrica 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:TASR - Ján Krošlák)   Na nepodmienečný trest odňatia slobody v trvaní troch mesiacov odsúdil v nedeľu Okresný súd v…

  Martikán s medailou po troch rokoch, získal bronz v 3xC1

  0icon

  Tacen 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Slovenskí vodní slalomári získali v nedeľu na ME v slovinskom Tacene bronz v tímovej súťaži C1. Matej Beňuš, Michal…

  Matúš Šutaj Eštok na poslednú chvíľu neprišiel do diskusie TV Markíza

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Dnes sa mala v komerčnej televízii Markíza uskutočniť debata Na telo, ktorej hosťami mali byť minister vnútra Matúš…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Pavel Jacz

  Peter Haršáni

  Marek Brna

  Erik Majercak

  Gustáv Murín

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA