• Lipšicov osobný bordel (1.časť)

  Publikované 08.10. 2018 o 22:22 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

  Na úvod by som rád deklaroval, že budem rád, ak moje úvahy v nasledujúcom texte vyvráti v diskusii ktorýkoľvek účastník udalostí, popísaných alebo zrekonštruovaných na základe pravdepodobnosti ich nastatia. Jedine takto sa môžeme postupne dopracovať k pravde. Spoločnosť je dnes vo veľkom pohybe a pochybujem, že k podobnému postupu by sa odhodlali ktorékoľvek kompetentné orgány v Slovenskej republike. Mainstreamove média čušia ako vši pod chrastou, lebo najnovšie odhalenia zasahujú do radov ich miláčikov. Takisto prokuratúra je na Slovensku absolútne nečinná, nieto aby začala konať v závažných spoločenských prípadoch sama od seba. Najväčší topiči trestných činov sú dnes Kováčik a Cižnár, jeden zbytočne špeciálny a druhý zbytočne generálny prokurátor.

  Z mnohých diskusií na internete je dnes jasné, že bežní voliči majú hokej v týchto pohnutých spoločenských časoch a nevedia si pospájať súvislosti. Slovenskom hýbe vražda Jána Kuciaka a jeho priateľky. Nebudem tu spomínať známe skutočnosti, ale odpichnem sa od udalostí, ktorá nastali v poslednej dobe.

  27.septembra 2018 zverejnila polícia totožnosť podozrivých osôb z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Traja vykonávatelia vraždy – vrah, vodič a sprostredkovateľ budú s najväčšou pravdepodobnosťou usvedčení z vraždy. A zrejme sa bude vedieť vyzuť z doživotia len sprostredkovateľ, ak začne s políciou spolupracovať, o čom príliš nepochybujem. Nebudem sa venovať týmto trom, ich osud bude sprevádzaný už len technickými úkonmi polície, prokuratúry a súdov, lebo podľa všetkého má polícia dostatok dôkazov na ich odsúdenie. Oveľa zaujímavejšie veci sa dejú v ďašom reťazci tohto ohavného trestného činu. Polícia identifikovala aj štvrtú osobu – medziobjednávateľa vraždy.

  ALENA ZSUZSOVÁ

  Je ňou Alena Zsuzsová, tajomná osoba z Komárna. Nazval som ju medziobjednávateľkou, lebo na to, aby bola koncovým objednávateľom vraždy, nemala jednoducho motív. Zsuzsovú stálo objednanie vraždy 70 000 EUR, čo navádza až depresívne stavy, do akého hnoja sa táto spoločnosť dostala, keď je tu nieko ochotný vraždiť za takúto pomerne nízku sumu. Zverejnením totožnosti Zsuzsovej zrejme nastalo horúco v širokom okruhu osôb, ktoré s ňou prišli za posledné roky do styku.

  BORIS KOLLÁR

  Ako prvý sa dostal na pretras kto iný, ako Boris Kollár. Toto spojenie so Zsuzsovou spred 6 rokov neprinieslo nejaké závažné podozrenia, lebo vieme, čo zvykne robiť Kollár a ako vyzerá Zsuzsová. Verejná tlač je prístupná aj nedospelým osobám, tak sa teda tvárme, že Boris len finančne podporil Zsuzsovej dcéru, keďže to uviedla ako dôvod oslovenia. Najzávažnejšia informácia z tohto prepojenia však bola tá, že Zsuzsová kontaktovala Kollára nejakou náhododnou SMS, ktorú odoslala omylom. OK, náhody sa stávajú, ale hneď nasledujúca udalosť teóriu náhôd zrejme nadobro pochovala.

  MARTIN DAŇO

  7.októbra 2018 zverejnil Martin Daňo prepis fejsbukovej komunikácie medzi Zsuzsovou a Danielom Lipšicom. Daňo je taká srandovná postavička, ktorá otravuje politikov s kamerou na hlave a vyvolávaním konfliktov s nimi si zvyšuje sledovanosť na svojom youtube kanáli. Dodnes nedokázal vysvetliť nedoplatky, likvidácie, konkurzy a celkové pôsobenie v desiatkách firiem, ktoré skončili vybrakované, nefunkčné a zrejme použité v karuselových podvodoch s DPH. Prečo voči nemu polícia nekoná, to ostáva záhadou.

  Firmy Martina Daňa v obchodnom registri

  Nezvyknem sa hrabať v cudzej komunikácii, ani ma to popravde nebaví, avšak oboznámenie sa s týmto zverejneným prepisom dáva jasný návod, aby sme pochopili súvislosti celého tohto prípadu, ktorého spoločenská závažnosť je zrejme najvyššia od vzniku samostatného Slovenska. Celý prepis nájdete tu: PREPIS

  Samozrejme, Daňo nepriniesol žiadnu mediálnu bombu. Daňo zverejnil prepis, ktorý už bol uverejňovaný na slovenskom internete v rokoch 2012-2015 na rôznych stránkach, ktoré dnes už neexistujú. Budem sa im venovať v 2.časti. Aby sme však Daňa nechali na pokoji, vyvstáva jedna dôležitá otázka: Kto ho upozornil na súvislosť, že Lipšic komunikoval pred 6 rokmi práve so Zsuzsovou? Prišiel na to sám? Nemyslím si to a mám svoj tip, z ktorých kruhov dostal echo.

  DANIEL LIPŠIC

  Dostávame sa teda k hlavnej postave tohto blogu. Keď si spätne premietneme, ako sa Daniel Lipšic správal, keď polícia zverejnila totožnosť Zsuzsovej, dá sa to opísať iba jedným výrazom : skrotol ako baránok. Daniel Lipšic vychvaľoval políciu do nebies a zrejme sa modlil , aby nevyšla na svetlo sveta jeho súvislosť so Zsuzsovou. Lenže bohužiaľ, alebo vďaka bohu, pre koho ako, táto súvislosť na povrch vyšla.
  Lipšic na tento prepis aj zareagoval a označil ho za podvrh. Daniel, Daniel, hra skončila a odteraz prijme verejnosť už len čistú pravdu. Niet takmer žiadnych pochýb, že sa jedná o pravý prepis a že Aya Alia je Alena Zsuzsová. Dôkaz o tom má Cukerberg na svojich serveroch. Pre tých, ktorým sa nechce čítať 65 strán ich vzájomnej komunikácie, ponúkam krátky výcuc:

  Aya (Zsuzsová) oslovuje Daniela (Lipšica) v roku 2012 , spočiatku jednoheslovými frázami. Rozvíja postupne komunikáciu, využíva ženské zbrane a postupne sa stáva komunikácia čoraz osobnejšia. Niekoľkokrát si vymení svoje profilové foto, ktoré je zakaždým čoraz odvážnejšie. Komunikácia prechádza do flirtu a Daniel sa nebráni, poctivo spolupracuje. Aya medzi riadkami prezrádza niečo z osobného života a zakaždým pridá šteklivú informáciu, ktorá Daniela nenechá nikdy chladným. Začnú si dohadovať osobné stretnutie pri káve, ktoré im párkát nevyjde (choroba dieťaťa, vyvrtnutý členok). Všetky tieto udalosti sa dajú spätne overiť. Postupne prejde flirt do otvoreného vzájomného koketovania. Aya myslí na diskrétnosť ešte viac ako Daniel a navrhuje stretnutie v aute. Už sa bavia otvorene o vášnivých schôdzkach. V istom momente však nastáva zlom a Daniel postupne ochladzuje komunikáciu, stáva sa odmeranejší. Napriek tomu sa osobne stretnú. Daniel po stretnutí zisťuje, že má hacknuté fejsbukové konto a prestáva odpovedať.

  Záver? Aya je s pravdepodobnosťou blížiacou sa k istote profesionálna zvodkyňa, volavka. Vycvičená šľapka nasadená na diskreditáciu vplyvných mužov. Od prvého písmenka mala premyslený každý krok a nie je vylúčené, že postupovala v tíme spolu s 2-3 agentami. Tajné služby takéto kurtizány používajú bežne aj dnes. A nielen tajné služby.
  Poznáme mená 2 mužov, ktorých takto namotávala. Mená, ktoré nepoznáme, budú zrejme poslúchať, lebo sú vydierateľné. Na úvod odporúčam sústrediť sa na ďalšie 2 mená: pánov Struhára a Orsága, konateľov spoločnosti TESGAL s.r.o., na ktorú bol napísaný automobil, ktorý Zsuzsová používala.
  Možnosti, že Zsuzsová konala samostatne, dávam maximálne 10%. Pravdepodobne ju niekto pásol. Buď tajná služba alebo záujmová skupina. Polícia to už možno vie, nám ostávajú zatiaľ len dohady.

  Lipšic nespáchal žiaden zločin, len osobnostne zlyhal, takže má čo vysvetľovať akurát svojej manželke, ale verejnosti dlží odstúpnie od právneho zastupovania v Kuciakovej vražde, nakoľko je v konflikte záujmov. Nechcem tu spomínať to sprofanované heslo o karme, ale nič trefnejšie mi v tejto chvíli nenapadá. Pravdepodobne si Lipšic zarúbal aj cestu pre návrat do politického života, ale mám preňho jeden návrh, čomu by sa mohol intenzívne venovať.

  Tento Lipšicov osobný bordel je najlepšie uzavrieť. Jeho osobný život sa však stal verejným a keďže všetko zlé je na niečo dobré, mohla by verejnosť využiť, že sa týmto stal nevydierateľným a rozpútať verejný bordel. Lebo nitky zločinu vedú niekde inde …

  O konkrétnom pláne a o skutočnom objednávateľovi vraždy napíšem v druhej časti blogu.

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  TopSpeed

  Aquaplaning je postrach každého vodiča! Blíži sa jeho sezóna

  2

  Aquaplaning nepochybne patrí medzi najnebezpečnejšie nástrahy na cestách. Strata kontaktu pneumatiky s vozovkou, spôsobená vysokou vrstvou vody pod kolesami, znižuje možnosť ovládať automobil a nech ste akokoľvek skúsený vodič, stávate sa len štatistom. Predstavuje vysoké riziko dopravnej nehody. Automobilový priemysel preto nespí na vavrínoch stále kvalitnejších pneumatík so stále vyššou…

  Manthey Racing, cesta k vrcholu na Nordschleife

  0

  Nürburgring má okolo seba akúsi auru, priťahuje automobilky, jazdcov i bežných smrteľníkov. Jazdiť na Nordschleife je iné, nebezpečné, okruh trestá každú chybu veľmi tvrdo, ale práve to je na ňom to zaujímavé. Tu sa rodia legendy, tu sa ukazujú skutoční pretekári. Jednou z legiend, ktorá vzišla práve zo Zeleného pekla, je tím Manthey…

  Nové Mini JCW GP už budúci rok

  0

  Zatiaľ najvýkonnejšie Mini aktuálne v predaji, teda tretia generácia, má pod prednou kapotou dvojlitrový preplňovaný zážihový štvorvalec s 170 kW (231 k). To však nie je koniec výkonných modelov Mini. Podľa zdrojov z automobilky by malo v priebehu roka 2020 prísť ešte výkonnejšie Nové Mini JCW GP. A to by malo dosiahnuť 221 kW (300 k).

  Porsche strešný box namontuje aj na legendárnu 911-ku

  0

  Nielen majitelia veľkých SUV modelov chodia na dovolenky pre ktoré im kufor jednoducho nestačí. Tento problém je aj napriek cestovaniu vo dvojici ešte vypuklejší so športovým autom. Ak si niekto šetril na novú 911-ku a neplánuje sa jej vzdať ani keď ide na dlhší výlet, na pomoc prichádza riešenie priamo zo Štuttgartu.…

  Máte poškriabané sklo na aute? Čo s tým?

  9

  Máte poškriabané sklo na aute? Po zime to je celkom bežný jav. Stačí, ak ste raz čistili sklo od námrazy a ľadu nie škrabkou, ale niečím nie úplne vhodným, čo ste mali po ruke... Škrabance na skle zanechajú aj zlé stierače. Nielenže to je esteticky nepekné, ale v prípade čelného…

  V Ženeve bude aj modernizované Mitsubishi ASX

  4

  Na 89. ročníku medzinárodného ženevského autosalónu (5. - 17. marca 2019) sa odhalí vo svetovej premiére aj modernizované  kompaktné SUV Mitsubishi ASX  (na niektorých trhoch predávané aj pod označením RVR či Outlander Sport). Pôjde o modelový rok 2020 a my si už teraz predstavíme tie najdôležitejšie zmeny. 

  KAMzaKRÁSOU

  Ako vyzerajú slávne hviezdy dnes? Dostihla ich staroba, alebo starnú s noblesou?

  1

  Staroba si jednoducho nevyberá. Starneme úplne všetci. Niektorí majú tajný recept na starnutie s gráciou a iný jednoducho berú to, čo im život prináša. No ako to je so svetovými celebritami, ktoré mnohí z nás poznajú už od ich mladosti? Neuveríte, ale aj svetové celebrity starnú. A môžeme povedať, že niektoré skutočne starnú s gráciou…

  Vieš, ktoré látky potrebuje pokožka? Tieto jej rozhodne nesmú chýbať!

  1

  Aby bola naša pokožka krásna a zdravá, mali by sme jej venovať dostatočnú starostlivosť. Ak jej však v prvom rade neposkytneme potrebnú výživu zvnútra, pravdepodobne jej stav nezlepší ani vhodne zvolená kozmetika. Pokožka tela aj pleť jednoducho potrebujú celý rad rozličných vitamínov či minerálnych látok. Význam majú pre ne napríklad vitamíny skupiny…

  Dermatológovia prezdradili tipy, ako sa zbaviť mastných vlasov

  1

  Ženy sa vo všeobecnosti delia na dve kategórie. V prvej sú tie šťastné, ktoré si umývajú vlasy raz za niekoľko dní, v extrémnych prípadoch aj za niekoľko týždňov, a stále vyzerajú dokonale a v druhej tie, ktoré sa s umývaním vlasov a následným sušením musia trápiť každý boží deň. Tu…

  Sebarozvoj s koučkou: Čo spôsobuje blúdenie mysle?

  2

  Priemerná ľudská myseľ údajne trávi 47 % svojho času blúdením. Psychologický prieskum u viac ako štvrť milióna ľudí poukázal na to, že blúdenie mysle robí ľudí nešťastnejšími. Je pravdepodobné, že ľudia pritom myslia skôr na príjemné veci, než nepríjemné veci. Vzniká pri tom však paradox – myslenie na nepriaznivé veci…

  Ceruzka a bolesť hlavy: Neuveriteľný trik, ktorý bolesť utíši do 2 minút!

  9

  U dospelých však môže byť bolesť hlavy oveľa častejšia. Veď keď sa sami zamyslíte, ako často trpíte bolesťou hlavy? Je to aspoň jedenkrát mesačne? Tu však pozor, je pomerne veľký rozdiel medzi bolesťou hlavy a migrénou. Na bolesť hlavy vám poväčšine pomôže tabletka, kdežto pri migréne je nutné uložiť sa do tmy,…

  Pri akej hudbe relaxuješ najradšej? Spoznaj upokojujúce liečivé zvuky

  6

  S hudbou sa zabávame, radujeme, ale aj komunikujeme. Či sme viac alebo menej muzikálni, hudba nás spája, bez slov búra bariéry, motivuje a aktivizuje, zároveň upokojuje a harmonizuje. Na svadbách ňou oslavujeme lásku, na pohreboch sa ňou lúčime. Počúvame ju len tak pre radosť, varíme pri nej, zaspávame, tancujeme na ňu, pracujeme…

  TopDesať

  Škola hrou: Niektorí študenti sa na hodinách poriadne nudia!

  0

  Pre niektorých študentov je škola hrou! Dôkazom sú tieto zábavné fotografie, ktoré poukazujú na ich neuveriteľné umelecké diela. No dobre, zrejme to nie sú až také umelecké diela, ako si možno myslíš. Aj tak sú to však práce, za ktoré sa hanbiť nemusia. Svoje učebnice vylepšili o rôzne ilustrácie, ktoré…

  Ako vyzerá psychiatrická liečebňa? Toto sú reálne skúsenosti

  0

  Ľudia si často myslia, že psychiatrická liečebňa vyzerá ako vo filme. Táto žena sa však rozhodla zdieľať svoje reálne skúsenosti z pobytu v takejto nemocnici, aby ukázala ľuďom, ako to vyzerá v skutočnosti a že to nie je až také zlé. Si zvedavý, čo sa skrýva za dverami s nápisom…

  Sarajevský atentát: 5 vecí, ktoré si o ňom pravdepodobne nevedel

  0

  Prinášame ti ďalší článok z edície x vecí, ktoré si pravdepodobne nevedel. Tentokrát je to práve Sarajevský atentát, ktorý odštartoval udalosti, ktoré sa skončili prvou svetovou vojnou. Ak ťa teda zaujíma história a fascinuje obdobie prvej svetovej vojny, si tu správne.  [adrotate group="11"] 1. Sarajevský atentát Pri Sarajevskom atentáte prišli o život dvaja…

  Žena našla v kuchyni zvláštne stvorenie. Nikto nevie, o čo ide

  0

  Istý mladík z Aucklandu na Novom Zélande postavil do pozoru takmer celý internet. Jeho matka totiž v kuchyni našla zvláštne stvorenie. Video k dnešnému dňu videlo už viac ako pol milióna ľudí, no stále sa nepodarilo nájsť odpoveď na otázku: Čo je to za stvorenie? Tim Clerke na sociálnej sieti Facebook zverejnil video, pomocou…

  10 svetoznámych osobností, ktoré mali tie najpodivnejšie zlozvyky

  0

  Áno, aj svetoznámi géniovia, celebrity a iné osobnosti majú zlozvyky. :) Hviezdy vyzerajú nádherne z diaľky. No akonáhle sa dostaneš bližšie, môžeš sa popáliť. To isté by sme mohli povedať aj o niektorých z najznámejších kreatívnych géniov, ktorí kedy žili na našej planéte. Niektoré zlozvyky, ktorým tieto osobnosti holdovali, môžeme prinajmenšom označiť za zvláštne.…

  Zvieratá na týchto zábavných fotografiách ťa neskutočne pobavia

  0

  Zvieratá na týchto zábavných fotografiách sú naozaj fotogenické. Veď práve tieto snímky vyhrali prestížnu cenu Comedy Wildlife Photography Awards. Tieto zvieratá by sme mohli zaradiť aj medzi zvieratká, ktoré majú priateľský vzťah s fotoaparátmi. Fotografi ich totižto zachytili v tých najzábavnejších možných pózach a navyše k týmto fotografiám pridali ešte…