Kresťania, modlime sa za Trumpa, aby sa mu podarilo prekaziť ďalšie zločinné zámery „deep state“.

Viackrát som vo svojich článkoch spomínal, že boj Dobra so Zlom a Pravdy so Lžou sa vedie na viacerých úrovniach, z ktorých najvyššia je duchovná a pod ňou informačná.   Ak však chceme zvádzať úspešný boj na duchovnej úrovni, potrebujeme byť dobre informovaní o tom, čo sa deje vo svete a na Slovensku. Takisto som spomínal, že Putin a Trump sú Bohom vyvolení, aby odvrátili skazu ľudstva, ku ktorej by došlo, ak by svet ovládli predstavitelia najzločinnejšieho krídla svetovládnych sionistických mocenských elít, ktorí chceli nastoliť totalitu NWO a ktorí sú ináč označovaní aj ako „deep state“, neokoni či sorošovci.  Nepodarilo sa im realizovať vojenský útok na Donbas, ktorý mal vyvolať protiútok Ruska, čo by spôsobilo pobúrenie „svetovej verejnosti“, bojkot MS vo futbale a občianske nepokoje v Rusku. Zámienkou na tento útok mala poslúžiť nimi zinscenovaná „vražda s následným vzkriesením“ ruského novinára Arkadija Babčenka na Ukrajine, samozrejme, podobne ako v prípade Skripaľovcov,  pripísaná na vrub Ruska a Putina. Avšak stala sa z toho fraška a celosvetová hanba. Navyše na stretnutí G7 Donald Trump dal jasne najavo svoj pohŕdavý postoj voči sorošovským bábkam na čele s Merkelovou, Macronom a Mayovou a vyzval ich, aby znovu prizvali Rusko do zostavy G7. Týmto gestom dal jasne najavo, že rázne odmieta pripravovaný útok na Donbas a provokáciu proti Rusku. Tieto dve udalosti vyrazili zločincom „deep state“ zbrane z rúk.  Sú zúfalí aj z toho, že na stovky ich oddaných služobníkov sú pripravené súdne žaloby za spáchané zločiny a má sa rozbehnúť  ich rozsiahle zatýkanie nielen v USA, ale aj po celom svete. Aby tomu zabránili, začali Donalda Trumpa vydierať a vyhrážať sa, že ak rozbehne proces zatýkania zločincov a odhaľovania ich celosvetovej siete zločinu, pomstia sa. Informácie o tom, čo chystajú, sú zatiaľ dôverné, ale ide o veľmi nebezpečné veci. Čert a jeho služobníci totiž nikdy nespia. Aby ich zločinné zámery boli prekazené, Ježiš Kristus cez celosvetové duchovné spoločenstvo kresťanov, ktorí vstúpili do jeho armády bojovníkov na duchovnom poli, naliehavo vyzýva všetkých kresťanov, ktorí sa k Nemu hlásia, aby sa k Nemu obracali s modlitbami za Donalda Trumpa a prosbami, aby zločinné zámery nepriateľov zlyhali a boli odhalené a zneškodnené, a aby tí, čo pracujú na odvrátení hroziaceho nebezpečenstva, sa stali dostatočne citliví a vnímaví na prijatie informácií a vnuknutí od Ducha Svätého ako zastaviť chystané Zlo. Modlime sa za ich bezpečnosť, mysľou a modlitbou ich podporme v ich ťažkom zápase, ktorý ich čaká.

Vďaka Donaldovi Trumpovi sa USA a svet prebúdzajú z nočnej mory, do ktorej nás vohnali predchádzajúci satanistickí americkí prezidenti.  Donald Trump zvláda svoj zápas majstrovsky aj tým, že sa hrá akoby na blázna a šaša, mätie protivníka a vyráža mu z ruky jednu zbraň za druhou. Preberá stále väčšiu iniciatívu do svojich rúk. Mnohí môžu namietať, ako to, že Boh podporuje a chráni človeka, ktorý nie je „svätý“, ale hriešny  (a kto z nás nie je?)? Je dokonca vyvolený na splnenie úlohy predurčenej mu Bohom. A on si je toho vedomý. Jeho prezidentovanie je jeho veľkou kresťanskou obetou nielen pre USA, ale aj pre celý svet. Tým napĺňa Božie poslanie. Oveľa ľahšie a pokojnejšie by sa mu žilo, keby nebol prezidentom. Každý z nás bol Bohom poverený istým špecifickým poslaním na tomto svete, málokto ho však pozná a napĺňa. Ježiš Kristus je prostredníctvom Ducha Svätého veľmi blízko pri každom z nás a nesmierne túži objať nás svojou láskou a zahojiť naše duševné a duchovné rany a zranenia. Nebojme sa otvoriť sa mu a odovzdať do Jeho rúk, zveriť mu svoje bremeno, čo nás ťaží. Nie je nič krajšie, ako cítiť jeho objatie a výnimočne počuť aj Jeho hlas či vidieť Jeho nádhernú tvár. Ježiš Kristus nás okrem pýchy a honby za majetkom a mocou vystríha hlavne pred veľmi nebezpečným zlozvykom, ktorým je klebetenie, ohováranie, posudzovanie a obviňovanie druhých, lebo týmto doslova otvárame brány démonom. Dôsledkom je to, že sme nespokojní sami so sebou, zatrpknutí, zahorknutí, neznášajúci samých seba, a tým aj druhých,  hľadajúci chyby všade okolo seba.  Ježiš nás vyzýva, aby sme sa naučili milovať samých seba a byť spokojní s tým, čím sme. Žiadna seba-nenávisť, seba-ponižovanie. Človek nemôže milovať druhých, pokiaľ nemiluje sám seba. Ježiš sa pýta: „Ako môžete nenávidieť to, čo ja milujem? A ja vás nesmierne milujem, tak milujte aj vy sami seba. Buďte odvážni, smelí, šľachetní, nemajte z ničoho strach, vážte si samých seba.  Vtedy pocítite naplno Moju lásku a stratíte strach z toho, kto síce môže zabiť vaše telo, ale nie vašu dušu. Milujte samých seba tak, ako Ja vás milujem a vtedy uzriete Mňa v sebe samých a v mojej prítomnosti nájdete lásku, pokoj a radosť. Ak sa necháte naplniť Mnou, čohokoľvek sa dotknete,  stane sa krásnym a plným života. Stanete sa citliví a vnímaví a ľudia budú túžiť po vašej prítomnosti, lebo prinášate so sebou svetlo a zaháňate tmu.“ Ježiš je veľmi znepokojený tým, aký pokrivený obraz o ňom koluje, ktorý od Neho odpudzuje ľudí. On od človeka chce, aby sa mu otvoril, aby ho mohol zahrnúť svojou nekonečnou láskou a oslobodiť od zotročenia týmto svetom. On miluje každého nadovšetko, avšak mnohí radšej otvárajú svoje dvere Zlému, ktorý nabáda k pýche a zároveň strate sebadôvery, ohováraniu, prináša strach, vyhrážky trestov a zotročenie lákadlami tohto sveta, výzvy k nenávisti a vraždeniu (napr. Alah = Satan).

V USA je kresťanstvo oveľa živšie ako v Európe, kde je už takmer mŕtve. Preto Západnú Európu čakajú ťažké časy. Je veľmi dôležité, aby celosvetovej satanistickej sieti Zla sa postavila rozhodne a odvážne na odpor celosvetová duchovná sieť nás kresťanov, ktorí sme sa oddali Ježišovi Kristovi bez ohľadu na to, či sme katolíci, evanjelici, pravoslávni, …., lebo prvoradý je náš živý osobný vzťah s Ježišom Kristom a druhoradými sú odlišnosti v našich rituáloch, doktrínach či pravidlách, lebo tie samy osebe sú mŕtve, a kto kladie dôraz hlavne na ne, a nie na samotné Slovo Ježiša Krista a osobný vzťah s Ním  vrátane znovuzrodenia z Ducha, ten sa nachádza v ohrození farizejského démona nábožnosti.  Ako katolík nemám právo posudzovať evanjelika či pravoslávneho za jeho náboženstvo a ani oni nemajú právo posudzovať mňa, lebo nikto, iba Boh vidí do duše každého z nás. Stav našej duše nakoniec rozhodne o našom ďalšom osude vo večnosti. Ježiš Kristus nás kresťanov vyzýva, aby sme sa zjednocovali na Jeho Slove, bez ohľadu na to, akého sme náboženstva, lebo čelíme obrovskému spoločnému ZLU, ktoré nás kresťanov a kresťanstvo chce zničiť. Tento boj Dobra so Zlom sa už jasne vykryštalizoval a každý z nás volí, na ktorú stranu sa pridá. Veľmi ma zarmucuje, ako veľa kresťanov na Slovensku je oklamaných a pridávajú sa na stranu liberálneho satanizmu.  Ako veľa sa ich pridalo na stranu podpory tých najzločinnejších satanistických síl, ktoré zinscenovali vraždu dvoch mladých ľudí s cieľom vyvolať štátny prevrat a nastoliť vládu liberálneho fašizmu. Ten nám stále hrozí, ak v najbližších parlamentných voľbách zvíťazia liberálno-fašistické strany. Čaká nás ťažký boj, ale my praví kresťania a vlastenci sa nikdy nevzdáme a nakoniec zvíťazíme, lebo na našej strane je Pravda aj s jej nositeľom – Ježišom Kristom.

Víťazné ťaženie Donalda Trumpa sa už prejavuje aj v Európe a na Slovensku. Je už zreteľné, že satanistické sorošovské liberálno-fašistické sily začínajú strácať dych a ich zastrašovanie a vyhrážky nám vlastencom a kresťanom sa stále viac míňajú účinku. Pričiňme sa o ich definitívnu politickú porážku!

Sorošovec Martin Šimečka vo svojom článku https://dennikn.sk/1164733/slovensky-podraz-voci-angele-merkelovej/?ref=tit1 vyjadruje sklamanie, že Peter Pellegrini nás ženie do náručia antiliberálnej aliancie populistov, na čele ktorých stojí Donald Trump s podporou Vladimír Putina, a kam sa pridáva čoraz viac politikov a štátov. To Šimečka považuje za veľkú tragédiu. To, čo je však pre Šimečku tragédiou, je pre nás veľkou nádejou do budúcna.  Blíži sa stretnutie na najvyššej úrovni medzi Vladimírom Putinom a Donaldom Trumpom. Modlime sa za nich, aby toto stretnutie dopadlo čo najlepšie a otvorilo novú epochu v dejinách ľudstva, epochu, ktorá odštartuje cestu do Kráľovstva Božieho už aj tu na Zemi.

Ing. Peter Kohút, CSc.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 23.23

Priemerná čítanosť: 5833

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Muža, ktorý sa mal vyhrážať ministrovi a dvom poslancom, vzal súd do väzby

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Obvineného, ktorý sa mal vyhrážať ministrovi vnútra a dvom poslancom Národnej rady SR, vzal súd do väzby pre…

  Verstappen vyhral VC Emilia Romagna pred Norrisom a Leclercom

  0icon

  Imola 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni) Aktualizované 19. mája 2024 o 19:45 Holandský motoristický pretekár Max Verstappen vyhral nedeľnú VC Emilia Romagna seriálu formuly 1.…

  Blanár odmietol umiestnenie nemeckých rakiet na Slovensku

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Šéf slovenskej diplomacie Juraj Blanár (Smer-SD) sa vyjadril k nápadu nemeckých predstaviteľov na rozmiestnenie rakiet na území Slovenska,…

  Vo veku 78 zomrel podnikateľ Jozef Majský

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Štefan Puškáš)   Informáciu o úmrtí Jozefa Majského v nedeľu potvrdil jeho syn Jozef Majský ml. Známy veľkopodnikateľ čelil stíhaniu za…

  Zverev druhýkrát víťazom turnaja ATP Masters 1000 v Ríme

  0icon

  Rím 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Medichini)   Nemecký tenista Alexander Zverev sa stal druhýkrát v kariére víťazom dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Ríme.…

  Chcú rozložiť naše hodnoty a zničiť Slovensko

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:Pixabay)   Toto napísal v komentári Peter Bárdy z Aktualít: „To, čomu sme čelili pred sto rokmi, je tu opäť. A…

  Andrej Danko mal byť aktérom incidentu na čerpacej stanici v deň atentátu na Fica

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Médiá v uplynulých dňoch priniesli správy o incidente podpredsedu NR SR a šéfa SNS Andreja Danka na čerpacej…

  Muž, ktorý pred nemocnicou kričal a schvaľoval atentát, dostal tri mesiace

  0icon

  Banská Bystrica 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:TASR - Ján Krošlák)   Na nepodmienečný trest odňatia slobody v trvaní troch mesiacov odsúdil v nedeľu Okresný súd v…

  Martikán s medailou po troch rokoch, získal bronz v 3xC1

  0icon

  Tacen 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Slovenskí vodní slalomári získali v nedeľu na ME v slovinskom Tacene bronz v tímovej súťaži C1. Matej Beňuš, Michal…

  Matúš Šutaj Eštok na poslednú chvíľu neprišiel do diskusie TV Markíza

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Dnes sa mala v komerčnej televízii Markíza uskutočniť debata Na telo, ktorej hosťami mali byť minister vnútra Matúš…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Pavel Jacz

  Peter Haršáni

  Marek Brna

  Erik Majercak

  Gustáv Murín

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA