Dorazme Európu, alebo ako stratiť našu civilizáciu za misu šošovice.

Dorazme Európu, ako stratiť našu civilizáciu za misu šošovice alebo, ako súvisí 11. september 2001 s vojnou na Ukrajine?

 

 

 

Zdá sa vám názov tohto blogu uletený alebo je uletená len dnešná  realita, ktorú práve prežívame?
Je možné, že celá vojna na Ukrajine je skôr o tom, ako doraziť Európu, ako poraziť Rusko?
Skúsme sa na to pozrieť z pohľadu iného, ako sa prezentuje v mejnstríme.

 

 

 

 

 

 

 

Predstavme si pacienta, ten je na výživách, do tela mu prúdia živiny cez hadičky, to sú lacné suroviny, energia. Atď. A teraz si predstavte sestry, ktoré na príkaz vrchného lekára postupne odpájajú tie hadičky od pacienta s názvom Európa. Je to snáď, preto, aby dodávateľ výživy do hadičiek skrachoval?

My si stále myslime, že máme len  blbých politikov, alebo sme blbí my, akože  toto nevidíme?

Príkaz je však vykonávaný presne ako  podľa toho známeho vtipu, operácia sa podarila, PACIENT ZOMREL!

Sledujeme riadenú demoláciu národov Európskej Únie  v priamom prenose!

 

 

 

Kde politici ako  Čaputová, Ódor, Fiala, Uršuľa a ďalší a ďalší politici finančne vyživujú vojnu na Ukrajine ale zároveň urezávajú všetky hadičky so živinami vedúcimi do Európy a toto robia na niečí príkaz, oni sú len tie sestry, ktoré dostali príkaz odpojiť pacienta na lôžku od výživy, ale príkaz dáva niekto kto chce, aby ten pacient s menom Európa už konečne zomrel!

Tu je len stručný zoznam udalostí, ktoré sa priamo odohrávajú pred našimi očami a ktoré potvrdzujú to, čo píšem:

Cielená imigrácia, teda import cudzincov z tretieho sveta. To prináša mixovanie kultúr a náboženstiev. Je spustený proces zániku klasického spoločenstva ako ho poznáme . To bude nahradené multikultúrou, zmesou ktorá vzájomne nespolupracuje ale sa vzájomne vyčleňuje voči sebe. Počúva a plní maximálne zákony a príkazy ktoré im vnucuje táto cielená politika, aj to len dočasne. 

Vzdávanie sa všetkých tých  lacných energií, len maximálne 3 percenta stíhajú výrobu energie dnes tie obludné solary a vrtule, ktoré melú vtáky ak sa im kŕdeľ dostane pod ich vrtule. To iste platí o surovinách. Ceny energii a surovín budú pre ekonomiku európskych štátov teda likvidačné.

Ochudobňovanie najchudobnejších, to je a bude dôsledok konca lacných surovín a  pre ktorých sú už potom pripravené rôzne choroby z laboratórií, zúženie zdravotnej starostlivosti na minimum a koho tieto choroby či strata nároku na liečenie nedorazia tak schytá  likvidačné vakcinačné mňamky.

 

 

 

Implementácia rozbijania tradičnej rodiny a nahradzanie ju paškvilmi v rámci woke agendy. To sú tie všetky džendery a LGBT+ mňamky.

Takzavaná cancel kultúra, to jest prepisovanie histórie, válanie sôch, zakazovanie kníh, prepisovanie literatúry, čiže stará známa kultúrna revolúcia v jej najextrémistickejšej podobe.

Cenzúra a umlčovanie nepohodlných informácií na webovom priestore či priamo v rozhlase, televízii, či novinách pod rôznymi novými  eufemizmami, ako boj voči dezinformáciám, ochrana demokracie  atď, atď.

Ničenie strednej triedy, miesto toho vytváranie stále väčšieho a väčšieho pralesa zbytočného úradníckeho a mimovládkoveho balastu, ktorý musí spoločnosť vyživovať, aby sa udržali pri moci.

Likvidácia stredného podnikania cez rôzne katastrofy, ktoré sú zdá sa mnohé len umelo vyrábané, aby následne bola zaistená ešte väčšia kontrola obyvateľstva až do konečných tzv 15 minútových zón, ktoré už testujú v Británii. Ich miesto po krachu, Pretože im je znemožnené podnikanie, preberajú nadnárodné korporácie, ktoré získavajú väčšiu a väčšiu moc, spomeňme si kto musel zavrieť cez lockdowny a kto mal naopak otvorené.

V mene zelenej šikany sú likvidované tradičné formy výroby energie a nahradzované ďaleko neekologickejšími a drahšími  alternatívami, čo vyvoláva následne otázku či sú skutočne tieto novoty určené pre miliardy obyvateľov planéty alebo, či skôr pre vyvolenú miliardu po tom, ako sa populácia vytriedi a vyriedi. Samozrejme opäť podľa dopredu vytvoreného plánu, ktorého priebeh  momentálne vidíme v akcii a v priamom prenose.

A tento  výpočet nie je samozrejme úplný!

Nie, toto nie je boj o demokraciu ani o tom, ako vyše 20 000 sankcii voči Rusku zničia Rusko a zachránia demokraciu vo svete.  Toto je vedomá, dobrovoľná demontáž demokracie, slobody, cieľavedomá likvidácia jednej kultúry, ktorá sa tu na tomto priestore vytvorila za 2000 rokov!

 

Kresťanskej kultúry a kresťanov. Mimochodom na tých príde tiež a už aj prichádza, prví mučeníci, ktorí boli zabití len, preto, že sú kresťania či katolícki kňazi už sú tu.  V Európe. Na príkaz tých, ktorí poťahujú cez nitky týchto bábkových politikov. Prečo? Pretože dovoz militantného náboženstva cielene do kresťanských krajín nemôže mať iný zámer ako zabíjanie pôvodného obyvateľstva týmito militantmi.

Nezabúdajme, nie, nemáme blbých politikov že by toto nevedeli, naopak, to len my sme blbí lebo im to dovoľujeme pretože naivne veríme že k tým veciam nedôjde. Ale dôjde a dochádza prakticky už každý deň v Európe, útlak pôvodného kresťanského obyvateľstva cielene importovanou kultúrou ktorá je iná a ktorá vyznáva iných bohov. Je to cielene vedená náboženská, kultúrna a ekonomická vojna voči pôvodnému obyvateľstvu Európy a mnohí politici sa jej aktívne zúčastňujú a podporujú tento boj voči vlastným občanom. 

 

 

 

Že je to vojna aj voči kresťanom a kresťanstvu dokazuje aj prebrept otca šéfa jednej politickej strany na Slovensku, povedal: Česi prestali veriť na božiu spásu. V podstate sa na to vykašlali. A, keď v to neveríte tak vám môže byť LGBT v podstate ukradnuté. To Slováci ešte stále veria. To je ten strašný problém.

 

 

 

Ako vidno tento boj sa vedie voči kresťanstvu. Sú strašným problémom! Veria stále na božiu spásu!

 

 

 

Tento boj je teda nie len fyzický, pretože už sa otvorene likvidujú aj ľudia, ktorí sú prebytočnými, viď eutanázie, ktoré už sú zavedené v mnohých krajinách, ale i duchovný.  Je to boj v nebeských sférach presne, ako o tom referuje svätý Pavol v liste Efezanom: “Lebo nás nečaká zápas s krvou a telom, ale s kniežatstvami a mocnosťami, s vládcami tohto temného sveta, so zloduchmi v nebeských sférach.

Pamätajme, nový poriadok sveta pre ktorý sa toto deje vznikne len na ruinách toho pôvodného. To je to, čo sa dnes odohráva a ide podľa réžie kniežat a mocností a vládcov tohto temného sveta, ktorých svätý Pavol právom nazýva zloduchmi.  Preto je to vojna voči kresťanstvu a je to vojna voči Kristovi, Ježišovi z Nazaretu, ktorý je Mesiáš.  Preto tí, ktorí túto vojnu vedú majú aj  mesianistické sklony, zachraňujú planétu, ľudstvo, svet. Čiže sa snažia nahradiť Krista a stavať sa do jeho pozície. Antikrist je nie len ten, ktorý vystupuje voči Kristovi, ale i ten, ktorý ho chce nahradiť a spásu, ktorá ide skrze Ježiša z Nazaretu, nahradiť samospásou a falošným mesianizmom.

A, preto, ako dve svetové vojny sformátovali svet doteraz, tak aj táto tretia svetová vojna, ktorá už je rozbehnutá  tak už mala  pred stopäťdesiatimi rokmi zadefinované, čo sa ňou má  dosiahnuť: “Tretia svetová vojna musí byť vyvolaná využitím rozdielov spôsobenými agentmi iluminátov medzi politickými sionistami a vodcami islamského sveta. Vojnu bude potrebné viesť tak, aby sa islam (moslimský arabský svet) a politický sionizmus navzájom zničili. Medzitým budú ostatné národy, opäť rozdelené v tejto téme, donútené bojovať až do bodu úplného fyzického, morálneho, duchovného a ekonomického vyčerpania… ”  cieľom je rovnako zničenie Cirkvi ako ju 2000 rokov poznáme. Preto svätý Don Bosco povedal že jediná vojna ktorá sa vedie je vojna voči katolíckej Cirkvi. 

Z tohto pohľadu vlastne tretia svetová vojna začala 11. septembra 2001, keď boli zdemolovane dvojičky v USA a túto udalosť si práve dnes pripomíname.
Táto riadená demolícia dvoch symbolov sionizmu spustila vojnu Západu voči Islamským krajinám. Ciele boli zadefinované už 150 rokov dozadu. Bol rozbitý a schudobnený arabský svet, samozrejme okrem toho ktorý bol spojencom USA.  Cieľom bolo sformovať arabské krajiny, ktoré už sú dnes v podstate zjednotené, príde aj  k zjednoteniu Afriky a aby sa mohli podieľať ako ďalšie  tehličky  v stavbe  konečnej svetovlády.

Teraz je na rade rozbitie národov Európy a ich schudobnenie. V USA sledujeme rovnaké procesy, príliv migrantov finančne ruinuje mestské samosprávy, ceny energií vďaka Zelenej agende rastú a ľudia v Kanade a USA chudobnejú. 

 A práve pádom dvojičiek tento proces započal a hlavne plánovaný kolaps Pax  Americana. Čiže dominantného postavenia USA vo svete ako policajta a kontrolóra. K tomu, aby Pax Američana bola definitívne pochovaná ma poslúžiť aj vojna na Ukrajine. Je to súčasť rozbitia a dorazenia kresťanskej civilizácie Západu. Iba tak zdecimovana Európa a obyvateľstvo v Amerike prijme novú zmenu sveta.

 

 

 

Sledujeme presný opak toho, čo sa nám nahovára. Nejde o porážku zlého Ruska a budovanie demokracie či nebodaj jej záchranu, ale o presný opak, porážku ekonomickú, politickú, kultúrnu a náboženskú celej západnej kresťanskej civilizácie, zbavenia ju jej moci, aby následne takto preformovaná  vstúpila do poslednej fázy ľudských dejín, jednej a poslednej svetovlády, ktorá bude zahŕňať všetky národy a kontinenty v jednom svetovom poriadku.   Nesmieme teda sledovať, čo sa nám nahovára, že vidíme, pretože tieto ciele samozrejme nebudú nikdy oficiálne vyjavené! Sledujme však činy,  príčiny, následky a dôsledky v konaní politikov, podla ovocia ich poznáte!  a zrazu je tu úplne iný obraz, ako sa nám snažia nahovoriť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Roman Bača

O AUTOROVI

Manžel, otec, kresťan.
AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 18

Celkové hodnotenie: 14.73

Priemerná čítanosť: 1446

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Predpoveď počasia pre Slovensko na nedeľu 1. októbra

  0icon

  Počasie u nás ovplyvňuje výbežok tlakovej výše. Polooblačno až oblačno. Teploty 18 až 23 stupňov C

  NAŽIVO: Deň po voľbách sa začína veľká hra. Komu sa podarí zostaviť vládu?

  0icon

  Bratislava 1. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR) Aktualizujeme Víťazom parlamentných volieb by mal byť Smer-SD, ktorý získal 23,31 percenta hlasov Za ním skončilo Progresívne Slovensko s 16,98…

  Cesta ku koalícii Smer Hlas-SNS je voľná, teraz je to na Pellegrinim (a Čaputovej...)

  0icon

  Bratislava 1. októbra 2023 (HSP/Foto:HSP)   Je 5.30. Čoskoro začne svitať. A možno aj nad politickým Slovenskom. Smer-SSD vyhral voľby a spolu s Hlasom-SD a…

  Eufória z exit pollov opadla. Smer vyhral voľby s veľkým náskokom pred PS

  0icon

  Bratislava 30. septembra 2023 (HSP/TASR/Foto:TASR-Pavol Zachar, Jakub Kotian, Michal Svítok, Jaroslav Novák, Henrich Mišovič, Dano Veselský, Pavel Neubauer, Lukáš Grinaj) Aktualizujeme Sledujte s nami priebežne…

  Republika a SNS vypadnite z parlamentu! Matovič, ty pako! Sulík uletel na tlačovke

  0icon

  Bratislava 1. októbra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Šéf SaS Richard Sulík ako jediný z politických lídrov zorganizoval tlačovú konferenciu ešte v čase, keď bolo spočítaných…

  Zoroslav Kollár v novom videu zverejňuje nahrávku Pčolinského. Na pretras sa dostali Beňa, Makó aj Lipšic

  0icon

  Bratislava 1. októbra 2023 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Známy podnikateľ a právnik Zoroslav Kollár v závere predvolebnej kampane publikoval video, v ktorom sa vyjadril ku osobe…

  Naď si trúfal na 7,5 %. Realita je pre neho sklamaním

  0icon

  Bratislava 1. októbra 2023 (TASR/HSP/Foto:screenshot)   Podpredseda strany Demokrati Jaroslav Naď sa pozerá na výsledky exit pollov so sklamaním a ľútosťou. Čaká však na finálne…

  Európa utrpela zdrvujúcu porážku vo vojne s Ruskom

  0icon

  Londýn/Paríž 1. októbra 2023 (HSP/Foto:Facebook/The Genesis Prize, TASR/AP-Efrem Lukatsky)   Šéfovia európskych ministerstiev obrany - Veľkej Británie a Francúzska - odišli do Kyjeva s osobitnými…

  Urážanie sudcu poslancom a schovávanie sa poslanca za výrokovú poslaneckú indemnitu

  0icon

  Bratislava 1. októbra 2023 (HSP/Foto: TASR- Jaroslav Novák; Martin Baumann)   Alojz Baránik (Saska) označil v roku 2017 sudkyňu za najväčšiu korupčníčku na Krajskom súde…

  "Máme dôkazy, Srbi boli brutálne zabití"; bol vydaný rozkaz na ich zabitie

  0icon

  Belehrad 1. októbra 2023 (HSP/b92/Foto:screenshot)   Na mimoriadnej tlačovej konferencii riaditeľ Úradu pre Kosovo-Metohiju Petar Petković vyhlásil, že Srbsko vie, prečo EULEX nedostal prístup do…

  Vášeň v Tebe

  Mick Jagger má 500 miliónov dolárov na rozdávanie. Koľko dostanú jeho deti? Nula

  0 icon

  1.10.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Mick Jagger nedávno poskytol rozhovor denníku Wall Street Journal. Rozhovor sa týkal otázky autorských práv na hity skupiny The Rolling Stones. Spevák sa priznal, či má v úmysle odovzdať majetok svojim deťom.

  Zasejte túto zeleninu na jeseň a na jar sa budete tešiť z prvej úrody z vlastného záhonu.

  0 icon

  1.10.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Jeseň je nielen časom konzervovania, ale aj sejby. Ak si chcete užiť skorú jarnú úrodu z vlastného záhonu, mali by ste už teraz myslieť na výsev alebo výsadbu vhodnej zeleniny a rastlín. Ktoré druhy sú najvhodnejšie na zimné pestovanie? Vysvetľujeme.

  Rastú huby častejšie počas splnu? Kedy ich bude pribúdať?

  0 icon

  1.10.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Mesiac má na našu planétu nezanedbateľný vplyv. Závisí od neho príliv a odliv morí a oceánov, rast rastlín a dokonca aj naša pohoda. Preto nie je prekvapujúce, že mnohí skúsení hubári sa snažia zistiť, či Mesiac ovplyvňuje hubársku nádielku. Overíme si najpopulárnejšie teórie, od…

  Ako odblokovať upchatý komín? Je naozaj nutné vždy volať kominára?

  0 icon

  1.10.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Upchatý komín v domácnosti je trápením každého majiteľa nehnuteľnosti, ktorého povinnosťou je starať sa o aktívny komín. Čo by ste mali robiť, ak je komín upchatý, a dokážete ho vyčistiť sami bez toho, aby ste si zavolali kominára?

  Pozrite sa na túto nenápadnú zeleninu láskavejšie. Doprajte si vitamínovú dávku

  0 icon

  1.10.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Čierna repa je dnes už len zriedkavo predmetom túžby pri nákupoch v obchodoch a na trhoch, pretože jej chuť - hoci zaujímavá - nie je vždy docenená. Je to škoda, pretože poskytuje veľa vitamínov a minerálov, ktoré určite zlepšia našu kondíciu. Preto nám nič…

  Armádny Magazín

  Nie je zabíjanie Rusov trestným činom?

  0 icon

  Rusko, 1.október 2023 - Politológ Rodionov vysvetlil, prečo Kanada ukrýva nacistických zločincov Ako Kanada 70 rokov po vojne ukrýva nacistických zločincov.   V Kanade vypukol rozsiahly nacistický škandál. Počas návštevy ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v parlamente krajiny tam bol pozvaný 98-ročn

  Vojenský expert: "Ukrajina bude vyžmýkaná ako handra"

  0 icon

  Rusko, 1.október 2023 - Vladislav Šurygin, ruský vojenský publicista, a stály člen Izborského klubu, odpovedal na otázky GEOFOR-u   - Vladislav Vladislavovič, prosím, zhodnoťte dianie okolo Arménska a Náhorného Karabachu (NK). Prečo Irán, ktorý vždy vyhlasoval, že zásahy do územnej celistvosti Arménska bude vnímať ako údery do svojej suverenity, naprie

  Oneskorený rozruch okolo Slovenska. Prečo sa Západ tak bojí Roberta Fica?

  0 icon

  USA, 30.september 2023 - Slovensko bolo historicky v tieni Českej republiky a nikdy za celú existenciu samostatného Slovenska mu svetové médiá nevenovali toľko pozornosti ako teraz. Všetko sa to točí okolo postavy Roberta Fica, ktorý so svojou stranou Smer - sociálna demokracia vedie vo všetkých prieskumoch vo volebnom súboji. V…

  Historik Nikolaj Starikov pripomenul 85. výročie Mníchovskej dohody: poučil sa Západ z histórie?

  0 icon

  Rusko, 30.september 2023 - "Ukázalo sa, že včera bol zvláštny dátum. Podľa profesora histórie Roberta Tomsa včera uplynulo presne 100 rokov od maximálneho rozšírenia britského impéria. Údajne sa tak stalo 29. septembra 1923, keď bol právne ustanovený britský mandát v Palestíne. Potom sa už len zmenšovalo. Pr

  Putin poveril bývalého veliteľa Wagnerovcov formovaním dobrovoľníckych jednotiek

  0 icon

  Rusko, 30.september 2023 - V poslednej dobe útočné lietadlá ozbrojených síl Ruskej federácie zvýšili počet letov v Orechovskom úseku Záporožského smeru. Práve tu je situácia najnapätejšia. V oblasti Rabotino a Verbovoye sa vykonávajú letecké útoky na obrnené vozidlá Ozbrojených síl Ukrajiny, ako aj na tie pozície, ktoré predtým obsadili ukrajinské…

  TopDesať

  Pracie gély v domácnosti: Tieto triky určite nepoznáte

  0 icon

  Pracie gély na prádlo dokážu oveľa viac, ako len vyprať oblečenie! Zisti, či by si vedel v domácnosti využiť výhody pracieho gélu aj inde ako v kúpeľni. Pracie gély sú skvelou alternatívou k iným pracím produktom. Gél na farebné a biele pranie je základným vybavením každej kúpeľne. Môže sa používať na pranie nohavíc, košeli, jemných…

  Neohľaduplnosť ľudí nemá hraníc. Neuveríte vlastným očiam!

  0 icon

  Neohľaduplnosť ľudí: Na internete existujú komunity, ktoré sa venujú správaniu blbcov. Ľudia v nich zverejňujú svoje príbehy a uvažujú o tom, kto sa mýli a kto by si mal svoje chyby priznať. "Mal som sa manželke vyhrážať rozvodom?" "Bolo správne predať dom bez toho, aby som jej to povedal?" Je tu…

  Prečo ľudia dávajú alobal za router? Funguje to?

  0 icon

  Prečo ľudia dávajú alobal za router? Tento prekvapivý trik by mohol byť liekom na to, keď vaša Wi-Fi dostane záchvat vyrovnávacej pamäte - je to pravda, alebo len ďalší technologický mýtus?  Predstavte si, že je útulný piatkový večer doma a vy ste sa usadili, aby ste si pozreli svoj obľúbený…

  Zimovanie rastlín na balkóne alebo ako sa o nich postarať pred zimou?

  0 icon

  Zimovanie rastlín na balkóne alebo ako sa o nich postarať pred zimou? Nie všetci majú tú možnosť vlastniť záhradu. Tí, čo ju nemajú k dispozícii, využívajú práve balkóny ako svoju odpočinkovú mini záhradku a zároveň aj ako vonkajšiu obývačku počas leta. Na balkóne nemusí byť prázdno ani v zime. Nebudeš tam môcť síce…

  Celebrity zachytené na fotografiách z detstva

  0 icon

  Dnes si ukážeme celebrity zachytené na fotografiách z detstva. A čo vy, máte radi svoje fotografie z detstva? Nasledujúce fotografie vás prinútia znova listovať vo svojich rodinných albumoch. Nič sa nevyrovná tomu sladkému pocitu nostalgie, ktorý zažijete, keď si pozriete fotografie z detstva. Tak ako mnohí z nás, aj celebrity…

  FOTO DŇA