Kde ste, vlastenci? Hamranov „Gang štyroch“ vám s podporou Čaputovej a Ódora kradne vlasť a vy ste ticho?!

   Tak ako som predpovedal pri odvolaní ministra vnútra Šimka, nesvojprávna Barbina z paláca s pomocou kolaboranta Ódora dala voľnú ruku „Gangu štyroch“ (Hamran, Daňko, Juhás a Kišš), aby si sprivatizovali Políciu a tým pádom ovládli zastrašovaním pre nich nepohodlných, ktorí upozorňovali na protizákonné vyčíňanie „čurillovskej mafie“. Hamran vykrikuje, že nesmie byť politicky riadený, ale veď on sám je politický exponent, ktorý politicky zneužíva hlavne NAKA, aby plnil politické zákazky. A tie sú jasné. Čaputová je exponentka „progresívcov“, ktorým ktosi falšuje predvolebné prieskumy, aby nafúkol z komára somára, ktorý bude hýkať ako Lajnová z Bruselu zavelí. Ódor je zasa záložný povolebný premiér!

 

„Gang štyroch“ s „rozviazanými“ rukami

   Právne základy tohto štátu rozkladá organizovaná zločinná skupina, ktorú môžeme nazvať aj „Gang štyroch“. Jeden taký už bol v komunistickej Číne a rovnako si svojvoľne uzurpoval absolútnu moc nad štátom. Oba politické gangy akoby si z oka vypadli!

Všimli ste si na tlačovke, že Hamran obhajoval útok na posledné nezávislé kontrolné inštitúcie štátu (SIS a NBÚ) výkrikmi o rozkrádaní a korupcii v minulosti? Sú to rovnaké falošné floskuly, ako je Matovičova mantra o „mafii“, ktorú už dávno zlikvidovali práve vlády Roberta Fica. Tak Hamran pri bezprecedentnom zatýkaní šéfov SIS a NBÚ vykrikuje tieto floskuly, ale v skutočnosti je celá umelo vykonštruovaná „organizovaná skupina“ obvinená z toho, že si SIS a NBÚ plnili svoju povinnosť a upozorňovali na nezákonnosť a zneužívanie policajnej moci práve Hamranom a jeho komplicmi! Hamran dostal od Čaputovej s Ódorom voľnú ruku, aby stopy tejto doslova protištátnej činnosti „čurillovskej mafie“ zamietli pod koberec a všetkých, čo by na ne chceli upozorňovať zastrašili…

Hamran sa sám verejne usvedčuje, keď cituje akúsi nahrávku, ale jej pôvodca sám priznáva, že bola získaná nezákonne a vôbec nesúvisela s kauzou, do ktorej ju Hamran na tlačovke navŕtal. A tento politický prezident Polície bez hanby tvrdí, že nahrávka, ktorá nemôže byť použitá pred žiadnym súdom, je „dôkaz“?! To by aj nedoštudovaná právnička Čaputová mala rozpoznať ako zjavnú manipuláciu, či ani nie?

Známou „čurillovskou“ metódou tak v kauze „Rozuzlenie“ teraz spatlali absurdné obvinenie umelo skonštruovanej „zločineckej skupine“ ľudí, ktorí sa ani nepoznali a ani nemohli stretnúť, nieto ešte niečo spolu urobiť. Je to klasický „čurillovský“ blábol typu „čo sa babe snilo, to sa babe stalo“. A to všetko posväcuje Lipšicov na každú špinavosť nájomný prokurátor? Zbohom, zdravý rozum! TOTO kryje Čaputová s Ódorom…

Hamran a celá banda, čo ju nazýva „naši chlapci“, mali pred odvolaním Šimka naozajstný strach. Odrazu vyliezali ako šváby na verejnosť (Čurilla, Kysel a i.), aby sa so slzou v oku novinárom posťažovali, aký je ten svet nevďačný, že ich za tie špinavosti, čo napáchali, berie na zodpovednosť. Lenže od Čaputovej dostali nečakanú milosť a už im aj Ódor kryje chrbát. A tak po vzore mafiánov rýchlo zametajú stopy svojho zločinného zneužívania právomoci verejných činiteľov. Tak ako za komunistickej totality šialenec z pozície zástupcu riaditeľa elektrárne nechal v Černobyle vypnúť všetky kontrolné mechanizmy, aj oni zatýkacím násilím a zastrašovaním vypínajú všetky kontrolné mechanizmy tohto štátu. V Černobyle to viedlo ku katastrofe a aj tu hrozí výbuch odporu voči takej očividnej zlovôli. Veď aj „Gang štyroch“ v komunistickej Číne si myslel, že je všemocný a udrží sa naveky. Skončili pred súdom s krutými trestami. Ani zločinné spojenie Čaputová-Ódor-Hamran-Lipšic-Čurilla tu nebude večne. Raz ich spravodlivosť dostihne. Ale na to treba začať konať už teraz a ukázať kto je tu vlastne vlastenec!

A netvárte sa, politickí a stranícki vlastenci, že momentálne Hamranovské podrazy proti strane Smer sa vás netýkajú. Aby ste nedopadli ako ten pán Vomáčka, čo sa komunistov pýtal, kde zmizol jeho sused Koumáček. Ale len dovtedy až zmizol aj Vomáčka. Tie špinavé triky proti kritickým politickým stranám oni nebudú mať zábrany použiť na kohokoľvek. Momentálne ste pre nich „neviditeľní“, ale skúste vystrčiť nos…

Prečo ste ticho, vlastenci?!

   To čo tu kryjú Čaputová s Ódorom je rovnaké ako keby mafiánsky super-boss Černák dostal od nich zelenú, aby vykántril všetkých, čo ho kedy usvedčovali. Veď v prípade generála Lučanského sa to aj stalo! Tentoraz „Gang štyroch“ mafiánskymi metódami prenasleduje a zastrašuje všetkých, čo z titulu svojich funkcií na ich nezákonné praktiky poukazovali.

Zaútočili pod falošnou zámienkou na vedenie SIS, ktoré prinášalo dôkazy o ich protištátnej činnosti v záujme politických dobrodruhov okolo Matoviča.

Zaútočili teraz pod falošnou zámienkou na vedenie NBÚ, ktoré prišlo k rovnakým záverom.

Zatkli dokonca dvoch príslušníkov policajnej inšpekcie, ktorí na základe týchto signálov vyšetrujú celú túto policajnú mafiu!

Opätovne sa mstia Kaľavskému, ktorý si splnil svoju občiansku povinnosť a odhalil policajnej inšpekcii detaily čurillovských zločinných praktík, ktoré som opísal v mojej najnovšej knihe „Slovensko – raj kajúcnikov, spravodlivosť podľa Matoviča“.

A z jednej vody sa mstia aj Pčolinskému, ktorý naivne upozornil ústavných činiteľov na masívne zneužívanie Polície na politické účely. Naivne preto, že Čaputová ani prstom nepohla nielen, aby tomu zneužívaniu zabránila, ale sa ešte aj prizerala ako sa čurillovská mafia krytá Hamranom Pčolinskému pomstila nezákonnou väzbou, ktorú nakoniec zrušil súd, rovnako ako jeho vykonštruované obvinenie!

Jediný z bývalej vládnej koalície to pomenoval presne (čuduj sa svete!) Boris Kollár! Ten jediný išiel na koreň veci, kým Robert Fico sa vydal falošnou stopou, že Čaputovú s Ódorom „Gang štyroch“ o svojich mafiánskych praktikách vopred informuje. Hamran si už dnes dovolí robiť na vlastnú päsť každú špinavosť a ešte akoby bokom nakydať na Generálnu prokuratúru, ktorú jedinú ešte neovládli.

Cez Lipšica ovládli Špeciálnu prokuratúru.

S kolaborantom Mazákom majú zaistnú nefunkčnosť Súdnej rady.

Na Špecializovanom trestnom súde im verne slúži Hrubala a mužatka Záleská.

Ovládli brutálnou likvidáciou tím „Oblúk“ na čele so statočnou Dianou Santusovou a následne aj celú Inšpekciu PZ SR.

Vybraní jedinci v NAKA im slúžia ako politická polícia.

Vážení vlastenci, kradnú aj vám za bieleho dňa pred očami vlasť a vy na to len nemo hľadíte, ako teľa na nové vráta?

Teraz sa ukazuje, kto je tu vlastne vlastenec. Prihlásiť sa na kandidátsku listinu do predčasných volieb nie je žiadne vlastenectvo. Je to politický kalkul. A snáď vám už došlo, že vás do žiadnych veľkých médií nepustia! Chcú, aby ste robili presne to, čo robíte – veľkohubo „vlastencovali“ a nerobili nič. To sa mienite prizerať ako z Roberta Fica robí súčasná politická zberba typu komsomolca Šeligu, či bankrotárky Remišovej s pomocou extrémistickej žltej tlače fackovacieho panáka? Veď to čo robí Čaputová s Ódorom je jasné vlastizradné konanie. Tak prečo mlčíte? Ešte vám nedošlo, že jediná cesta, ako sa môžete dostať do médií, je postaviť sa pred prezidentský palác a tej Barbine vykričať všetko, čo doteraz napáchala? Ako to, že ešte nie ste pred Úradom vlády a nevoláte kolaboranta Ódora na zodpovednosť? Kde ste zalezení, že vás nevidieť pred Policajným prezídiom a neburcujete občanov, aby sa postavili Hamranovskému „Gangu štyroch“?

Naozajstný vlastenec nevajatá, ale koná! Veď práve na tých demonštráciách by sa ukázalo, či ste ako vlastenci vôbec schopní sa za túto vlasť aj osobne postaviť a koľko vás vlastne je? Mudrovať niekde za bukom o vlasti, to vás do parlamentu naozaj nedostane. Tak buď konajte, alebo nebalamuťte občanom Slovenska hlavy rečičkami o vlasti…

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Gustáv Murín

O AUTOROVI

Gustáv Murín (1959, Bratislava), vedec (RNDr., PhD.) a zároveň úspešný spisovateľ. Debutoval v roku 1989 v češtine, na Slovensku bola kniha zakázaná. Doteraz vydal 70 kníh (z toho 7 v češtine, 2x anglicky, po jednej bulharsky, vo francúzštine, v hindí, holandsky, chorvátsky, maďarsky, nemecky, rusky, srbsky, španielsky a taliansky). Celkove sa predalo viac než 275 000 výtlačkov všetkých kníh autora. Vydal tiež 71 E-kníh, 9 audio-kníh, 8 DVD a 4 knihy v Braillovom písme. Až 486 textov autora bolo preložených do 51 jazykov. Literárne prezentácie absolvoval v 85 mestách a obciach Slovenska a 30 krajinách Európy, Ázie a Ameriky.
Viac informácií na https://tulacky.net/.
Texty v iných jazykoch: http://muringustav.blogspot.com.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 207

Celkové hodnotenie: 23.64

Priemerná čítanosť: 2779

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Tsitsipas postúpil do finále turnaja ATP v Monte Carle

  0icon

  Monte Carlo 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Daniel Cole)   Grécky tenista Stefanos Tsitsipas sa stal prvým finalistom dvojhry na antukovom turnaji ATP Masters 1000 v Monte…

  Nie, voľby nerozhodli ľudia, ktorí nenávidia demokraciu, odkazuje minister novinárom

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (HSP/Facebook/Foto: TASR - Jakub Kotian)   Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok svoj príspevok na sociálnej sieti najnovšie venoval liberálnym médiám. Reaguje…

  Nadal potvrdil účasť na turnaji ATP 500 v Barcelone

  0icon

  Španielsky tenista Rafael Nadal potvrdil účasť na turnaji ATP 500 v Barcelone, ktorý sa uskutoční od 15. do 21. apríla. V prvom kole sa postaví…

  Tarabovi na stope

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Redaktori mainstreamových médií si pomýlili základnú novinársku úlohu: namiesto strážnych psov demokracie sa stali psami loveckými. Dávnejšie prenasledovali…

  "Vojna nebude krátka." Nemecký kancelár nevylúčil dialóg s Putinom

  0icon

  Berlín/Moskva 13. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR/AP-Michael Sohn, Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin)   Západ bude vyzbrojovať Ukrajinu "dlho", pretože vojna "nebude krátka", povedal nemecký kancelár Olaf Scholz…

  Vyhrajte s Klasikom VIP lístky na zápasy Slovenska

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (PR článok/Foto:Klasik)   Jedna z najobľúbenejších slovenských značiek prichádza počas majstrovstiev sveta so skutočne hodnotnou výhrou. Stačí si pritom kúpiť produkt, ktorý…

  Zneužitie právomoci Jána Mazáka alebo ako predseda súdnej rady zbieral neoprávnene informácie na sudcov

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR)   Nižšie v texte je zverejnený návrh na odvolanie predsedu Súdnej rady SR Jána Mazáka a to z dôvodu, že…

  Prezidentka: Nezabúdajme na obete stalinskej éry, nedopusťme návrat neľudskosti

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Nezabúdajme na obete stalinskej éry a nedopusťme, aby sa vrátila neľudskosť týchto čias. Vyhlásila to prezidentka SR Zuzana Čaputová…

  Je to proste celé bordel. A môžu za to ľudia blízki Progresívnemu Slovensku

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (HSP/Facebook/Foto: TASR-Jakub Kotian, Martin Baumann)   Podľa slov exministra Juraja Draxlera je neuveriteľné počúvať opozíciu, ako hovorí o možnej strate bruselských…

  Blaha: To, čo pácha slovenská opozícia je škandál

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (HSP/Telegram/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer SSD) vo videu hodnotí kroky slovenskej opozície a list, ktorý títo "vlastizradcovia" zaslali…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Marek Brna

  Ivan Štubňa

  Milan Náhlik

  Viktor Pondělík

  René Pavlík

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA