Hamranove „rozviazané ruky“? Čakajme brutálnu manipuláciu našich volieb v réžii spoza plota…

   Každý len trochu veci znalý predpokladal, že pádom Matoviča, Hegera a Mikulca skončí aj Matovičove komando na čele s Hamranom – odvolaním z funkcií, obžalobami (a je toho dosť! viď. knihu „Slovensko – raj kajúcnikov; Spravodlivosť podľa Matoviča“.) a spravodlivými súdmi. Bez zločinného politického krytia nemali „prežiť“ ako policajní funkcionári ani týždeň. Ale oni to krytie majú aj naďalej – od prezidentky Čaputovej!

 

  Táto prostoduchá a nedoštudovaná Barbina z paláca to nemá zo svojej hlavy. Obetovanie ministra vnútra pod absurdnými zámienkami (v skutočnosti odmietol podpísať tú cynickú drzosť, že ovládli Inšpekciu práve tou Inšpekciou vyšetrovaným ich Ďurkom!), to by si netrúfla a ani by jej to nenapadlo, keby nezabral diaľkový ovládač spoza jedného diplo-plota.

 

  A odrazu v tom začína byť jasno.

 

 

 

ManipuláCIA nemá škrupule

 

   Naši spriatelení agenti spoza plota majú za sebou mnohoročnú „tradíciu“ aj násilného menenia výsledkov volieb v krajinách ich záujmu. A práve na to sa zídu aj „zlí chlapci“.

 

   Len si spomeňme, ako Taliansko terorizovali Červené brigády. Keď uniesli amerického generála, vypátrali ich talianske protiteroristické sily do pár týždňov a šťastne ho oslobodili. Keď ale Červené brigády uniesli talianskeho premiéra Alda Mora, akoby všetky zložky talianskej polície a aj celá vládna sféra dostali spavú nemoc. Moro to vytušil a vo svojom poslednom liste im tú zradu vytkol. Potom ho teroristi popravili a jeho telo pohodili na verejnosti. Dôvod? Jednoduchý, v tej dobe bola v Taliansku veľmi silná Komunistická strana a Aldo Moro, ako pragmatický politik, dospel k logickému záveru, že než bojovať proti komunistom, treba to skúsiť dohovorom na spoločných cieľoch. Nič také nové – v približne rovnakej dobe vyhrali komunisti (dokonca maoisti?) v jednom, či dvoch zväzových štátoch Indie. A žiadna katastrofa sa neudiala, žiadne ďalšie šírenie komunizmu nenastalo, naopak. Lenže pánom vo Washingtone sa slobodomyseľné rozhodovania Mora bez ich inštruktáží nepáčilo. A tak zahynul, ako sa hovorí, „pod cudzou vlajkou“.

 

   A nie je to ojedinelý krát, kedy agentúra ManipuláCIA využila na špinavú prácu naozaj obludné zjavy, ku ktorým sa potom nehlásia. Proti Vietnamcom, ktorí ich ponížili vojenskou porážkou, podporovali dokonca krvavého maoistického vodcu Pol Pota v Kambodži?! Americký prezident Franklin Roosevelt raz povedal o krvavom dominikánskom diktátorovi Rafaelovi Trujillovi: „Možno je bastard, ale je to náš bastard.“ A to platí dodnes…

 

   Agentúra ManipuláCIA nemá žiadne škrupule, ani zábrany. Podľa štúdie uverejnenej v New York Times (19. 2. 2019) od roku 1946 ovplyvnili voľby v cudzích krajinách dokopy 81 krát! Už je to rutina a idú (keď „treba“) aj cez mŕtvoly (viď prezident Allende v Čile a ďalší). Mali predsa u nás v strednej a východnej Európe aj tajné väzenia, mučiarne. Všetko im prešlo a pri senilovi Bidenovi im aj prejde…

 

   No a svojich „zlých chlapcov“ našli už aj tu na Slovensku. Stvorených Matovičom k protizákonnému teroru zneužívania policajných zložiek (výpočet ich zvrhlostí jasne pomenovaných Generálnou prokuratúrou, aj súdmi nájdeme práve v knihe „Slovensko – raj kajúcnikov; Spravodlivosť podľa Matoviča“.) A odrazu sú záujmy Matoviča aj manipulátorov spoza plota zhodné – zabrániť za každú cenu už teraz jasnému víťazstvu strany SMER v septembrových predčasných voľbách.

 

   Matovičove preferencie padli z 25,02 % vo voľbách v roku 2022 na terajších slabučkých 6 %. A príčinou je, ako inak, leboFico.

 

   Agentúra ManipuláCIA nemôže víťazstvo strany SMER pripustiť.

 

   A Matovičove komando na čele s Hamranom sa bude tiež niekam potrebovať po voľbách upratať. A to im agentúra ManipuláCIA ľahko sľúbi. Z Hamrana napríklad ľahko urobia „za zásluhy“ policajného atašé niekde v závetrí…

 

   Poviete si – také malé Slovensko, to im predsa nemôže stáť za toľkú námahu. Mýlka. Ak by sa po septembrových voľbách táto krajina vrátila od politiky na diaľkové ovládanie k normálnemu fungovaniu, tak by už Maďarsko nebolo ako jednooký medzi slepými kráľom. Odrazu by tu bolo súručenstvo racionálne uvažujúcich vlád v Maďarsku, Bulharsku a Slovensku, a celá absurdná konštrukcia „Východného krídla“ by začala strácať perie. A to nemôžu pripustiť…

 

 

 

Čo môžeme čakať?

 

   Len čo sa zbavili slušňáka Šimka a pochopili svoju beztrestnosť (ani Inšpekcia im už v ničom brániť nebude), už ohlásili útok na zatiaľ nemenovaného poslanca NR SR. Čo je vrchol cynickej zvrhlosti, lebo toho môže na stíhanie vydať len parlamentné plénum, ktoré sa v plnom zložení do septembrových volieb už nezíde.

 

   Ale fantáziu oni majú a od Barbiny z paláca dostali zelenú.

 

   Môžeme teda očakávať nové masívne zneužitie NAKA proti SMER-u. A už ide do tuhého pretože agentúra ManipuláCIA na to, aby Slovensko zbavili úspešnej, a preto sebavedomej, slobodne sa rozhodujúcej vlády Roberta Fica, už obetovala životy dvoch mladých ľudí. Nie kvôli Matovičovi, ten je na takéto politické „operácie“ malý pán, ale vtedy bola priorita zbaviť sa spurného štátnika Fica a tým si podriadiť Slovensko i rozbiť dovtedy takú silnú V4 za každú cenu. A oni nemajú zábrany, keď sa majú obetovať iní.

 

   Spomeňte si tiež na ďalšie dve mladé obete na Zámockej. To nebol žiadny „terorizmus“, ako úslužne fantazíroval Lišpic. Obyčajná vražda zo žiarlivosti, pri ktorej páchateľ nesmel prežiť, lebo jeho svedectvo by ich obludnú konštrukciu zosmiešnilo (vraj mal chcieť zabiť Hegera, hneď aj Fica, hneď aj vystrieľať celú americkú ambasádu za plotom – Lipšicove bludy zjavne nemajú hraníc, veď má americké školy!). Poloha tela mladého páchateľa z uniknutých fotografií samovraždu vylučuje. A jeho otca už nikto nepočúva, umlčali ho. Prečo? Pretože sa blížili komunálne voľby a dúhová agenda patrí predsa „progresívcom“! A jedna dvojvražda predsa už raz zabrala. A tak Barbina zahrala na Zámockej nechutné divadielko a stal sa zázrak – neviditeľní „progresívci“ ovládli v komunálnych voľbách Bratislavu! Ešte aj v konzervatívnej Rači ich ľudia zo súcitu volili. Tak to už máme päť obetí u nás so žiaducim volebným účinkom…

 

   Tak sa ich zámery najskôr dostali neplánovane do súladu s politickým ziskom Matoviča a teraz sa ich záujmy opäť spájajú. On inicioval najodpornejšiu bezškrupulóznu policajnú kliku na politickú objednávku, akú kedy táto krajina mala, a oni majú terč, ktorý zhodou okolností vyhovuje aj Matovičovi. Tá klika sa osvedčila aj na Zámockej. Pýtate sa, či ide Robertovi Ficovi o život? A ja sa pýtam, dobre ste si prečítali ako skončil Aldo Moro, keď sa washingtonskej klike znepáčil?

 

  A prvý zásah do septembrových volieb už predviedli. Zlikvidovali Hegerov zúfalý projekt ministerskej straničky „Demokrati“. Ten mohol fungovať len kým mali neobmedzenú šancu robiť si kampaň vo vládnych funkciách za štátne. A šlo by to, keby nenastal zdanlivo nepochopiteľný ťah vulgarizátora slovenskej diplomacie, Káčera, ktorý dal samovražedný signál, aby o tú šancu prišli. Veď ako diplomat si iste zvykol, že tie správne inštrukcie nedostáva zo Slovenska. Odpálil tak aj svoju politickú kariéru a to sa nedeje len tak, náhlym pohnutím mysle. Skládková Zuzanka operáciu likvidácie „Demokratov“ len dovŕšila. Prečo ten kotrmelec? No, lebo analytici spoza plota si ľahko spočítali, že „Demokrati“ by kradli hlasy „progresívcom“ z dynastie politických oportunistov Šimečkovcov. A tí tu predsa musia vyhrať!

 

   Už sme také drastické zásahy do politickej budúcnosti tejto krajiny zažili a ostala nám z toho trpká pesnička s refrénom: „Tato noc nebude krátká…“

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Gustáv Murín

O AUTOROVI

Gustáv Murín (1959, Bratislava), vedec (RNDr., PhD.) a zároveň úspešný spisovateľ. Debutoval v roku 1989 v češtine, na Slovensku bola kniha zakázaná. Doteraz vydal 70 kníh (z toho 7 v češtine, 2x anglicky, po jednej bulharsky, vo francúzštine, v hindí, holandsky, chorvátsky, maďarsky, nemecky, rusky, srbsky, španielsky a taliansky). Celkove sa predalo viac než 275 000 výtlačkov všetkých kníh autora. Vydal tiež 71 E-kníh, 9 audio-kníh, 8 DVD a 4 knihy v Braillovom písme. Až 486 textov autora bolo preložených do 51 jazykov. Literárne prezentácie absolvoval v 85 mestách a obciach Slovenska a 30 krajinách Európy, Ázie a Ameriky.
Viac informácií na https://tulacky.net/.
Texty v iných jazykoch: http://muringustav.blogspot.com.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 188

Celkové hodnotenie: 23.25

Priemerná čítanosť: 2685

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Na výsadbové projekty možno získať financie z programu Sadíme stromy

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Radovan Stoklasa)   Na výsadbové projekty možno získať finančnú podporu do výšky 4000 eur z grantového programu Sadíme stromy.…

  Slovan remizoval s Ružomberkom 2:2 a nenatiahol víťaznú sériu

  0icon

  Bratislava 3. decembra  2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Pavel Neubauer) Aktualizované 3. decembra 2023 o 19:44 Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v nedeľňajšom zápase 16. kola Niké…

  Výskyt srdcovocievnych chorôb zvyšuje aj nezdravý životný štýl

  0icon

  Bratislava 3. decembra  2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Výskyt srdcovocievnych ochorení na Slovensku zvyšuje aj nezdravý životný štýl. Rovnako tiež fajčenie a nadmerná konzumácia alkoholu. Môže za…

  Poskytovaniu príspevku za ubytovanie odídenca bude predchádzať diskusia

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Poskytovaniu príspevku za ubytovanie odídenca a jeho prípadnej výške bude predchádzať širšia diskusia. Ministerstvo vnútra (MV) SR to uviedlo…

  Pellegrini o tom, či by mu prekážalo vypustenie špeciálnej prokuratúry: "Nepovažujem za nič dôležité a vážne"

  0icon

  Predseda parlamentu a koaličného Hlasu-SD Peter Pellegrini oznámi definitívne rozhodnutie o svojej kandidatúre za prezidenta po Novom roku. Termín volieb podľa neho stále nie je…

  Vo veku 43 rokov zomrela slovenská speváčka Barbara Haščáková

  0icon

  Florida/Košice 3. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR)   Vo veku 43 rokov zomrela 22. novembra na Floride v USA slovenská speváčka Barbara Haščáková. Pre TASR to potvrdil…

  Danko sa obáva, že ak dôjde k tomuto, vláda sa rozpadne

  0icon

  V koalícii je zhoda na konci Úradu špeciálnej prokuratúry. Podpredseda parlamentu a líder SNS Andrej Danko to potvrdil v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na…

  Rusi sú už na okraji Časov Jaru: ruská armáda prenikla do Bogdanovky zo severu a juhovýchodu

  0icon

  Bachmut 3. decembra 2023 (HSP/Svobodnaja Pressa/Foto:Screenshot)   Ukrajina stráca vôľu k odporu na najdôležitejšom smere Artemovsk (Bachmut) píše Aleksandr Sitnikov pre Svobodnaju Pressu. AFU má…

  Ako sa z rebela môžete stať kostrou systému

  0icon

  Bratislava 3. decembra 2023 (HSP/Foto: FB - Pohoda)   To nám včera predviedli členovia kapely Bez ladu a skladu, keď vydali stanovisko v ktorom sa obrátili na…

  Pellegrini a Šimečka si vymenili názory v prípade obsadenia SIS či čurillovcov

  0icon

  V koalícii zatiaľ nie je zhoda na poslancovi parlamentu Tiborovi Gašparovi (Smer-SD) ako kandidátovi na riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS). Uviedol to predseda parlamentu a…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Peter Lipták

  WHO panika, či zdravý rozum?

  0icon

  Je smutnou pravdou, že opatrenia proti kovidu zabili viac ľudí ako sám kovid. A kde je vyvodenie zodpovednosti voči Čaputovej, bývalým vládam, Európskej komisii a Svetovej zdravotníckej organizácii? Prežívame veľmi hektické obdobie. Slovensko dostala Čaputová a tri bývalé vlády na cestu k strate suverenity, do úpadku ekonomického aj mor

  Gustáv Murín

  Paradox klimatických tliachaní v Dubaji a snehovej kalamity v Európe

  0icon

  Ako keby to Veľký Cynik plánoval na výsmech všetkých tých „záchrancov Zemegule“ v Dubaji. Oni nám hrozia Globálnym oteplením a pri takomto „ot

  Ivan Štubňa

  KDH – strana pokrytcov a farizejov, ktorým sú voliči ľahostajní

  0icon

    V prvom rade si dešifrujme názov KDH. Údajne je to Kresťanskodemokratické hnutie. Na svojej stránke majú uverejnenú nasledovnú formuláciu: „

  Dušan Hirjak

  Môj manifest: tak veľmi chcem !

  0icon

  ( Politická báseň a poznámky k strofám )  

  Marek Brna

  Rusko sa Západu nepodarilo ovládnuť

  0icon

  Rusko odolalo tlaku Západu. Nepodarilo sa odstrániť tamojšiu garnitúru a následne ho ekonomicky ovládnuť. Ani v Bielorusku to Západu nevyšlo. Ukrajina, zdá sa, taktiež nepriniesla želané výsledky. Pre Západ to momentálne po cca 15 rokoch snáh nevyzerá teda ružovo. Asi bude treba normálne že pracovať. Nič sa nedá robiť. Len…

  Vášeň v Tebe

  Máte medzi zubami "čierne trojuholníky"? Zubný lekár vysvetľuje, čo to znamená

  0 icon

  4.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Čo sú to \"čierne trojuholníky\" na zuboch? Ich výskyt si všíma čoraz viac ľudí. Ukazuje sa, že tomuto problému môžete ľahko predísť. O svoje rady na túto tému sa s vami podelí zubná lekárka Anna Petersonová.

  Nestrácam celú sobotu žehlením záclon, len ich položím na dosku. Po jednom ťahu sú hladké

  0 icon

  4.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Pred Vianocami dôkladne vyčistíme celý dom. Vyčistíme okná, vyperieme záclony a potom ich čisté a vyžehlené zavesíme na záclony. Žehlenie toľkých látok však nie je najpríjemnejšia úloha. Ako si ju môžete uľahčiť?

  Vmasírujem si ho do brucha a stehien a potom ho zabalím do potravinovej fólie. Po 20 minútach mám efekt ako v salóne

  0 icon

  4.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Čo je to zábal tela? Ošetrenie má mnoho priaznivých účinkov, ktoré vás možno prekvapia. Zatiaľ čo návšteva kozmetičky môže stáť celý majetok, body wrapping sa oplatí robiť doma. Na to, aby ste sa postarali o svoju pokožku, nepotrebujete veľa.

  Stará mama dala na vysávač ponožku. Keď som prišla prečo. Začala som robiť to isté

  0 icon

  4.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Občas sa stane, že na dlažbu alebo huňatý koberec spadne nejaký drobný predmet, napríklad náušnica, alebo ešte horšie, jej uzáver. Ako ju nájsť bez toho, aby ste ju hľadali centimeter po centimetri v kolenách? S týmto jednoduchým trikom to zvládnete za okamih.

  Žiadne vrecká. Slováci často zmrazujú potraviny v komerčných vreckách bez toho, aby si uvedomili dôsledky

  0 icon

  4.12.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Zmrazovanie potravín je šikovný spôsob, ako ušetriť peniaze a čas, pretože namiesto toho, aby ste museli znova stáť v kuchyni a pripravovať ďalšie jedlo, stačí siahnuť do mrazničky. Najmä preto, že takto môžete skladovať zeleninu, ovocie, mäso a dokonca aj celé jedlá. V čom…

  Armádny Magazín

  Na pripomenutie. Nemcom a Fínom

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - Dňa 3. decembra 1943, v ten deň pred 80 rokmi, jeden zo 140 nemeckých granátov vypálených na Leningrad zasiahol električkovú trať č. 12 na Palácovom námestí. Zahynulo 50 ľudí, 25 bolo zranených. Tretiak Valja Galyščev, ktorý cestoval električkou zo školy a bol zranený do nohy, napísal…

  Sovietska pilotka "Žiguli" počas Veľkej vlasteneckej vojny uskutočnila až 968 bojových letov

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - Dnes je Deň neznámeho vojaka. Dňa 3. decembra si pripomíname všetkých, ktorí obetovali svoje životy za mier a bezpečnosť. Tento pamätný dátum je symbolom nekonečnej vďaky a úcty k neznámym hrdinom, ktorých mená sa stratili vo víre vojny, no ich činy zostanú navždy v našej pamäti.…

  Kniha Garyho Allena: Akta Rockefeller

  0 icon

  Česko, 3. december 2023 - Vydavateľstvo Bodyart Press vydalo knihu s názvom Akta Rockefeller. Autorom tejto knihy je Garry Allen. Akta

  Rusi útočili na základňu námorníctva v Očakive. Porošenkovi nedovolili utiecť z Ukrajiny

  0 icon

  Ukrajina. 3. decembra 2023 - Ruské jednotky pokračujú v nočných útokoch na vojenské zariadenia na Ukrajine, dnešná noc nebola výnimkou, sirény náletov sa rozozvučali nad mnohými ukrajinskými regiónmi. Uvádzajú to ruské a ukrajinské zdroje. Sirény náletov na Ukrajine sa rozozvučali v prvej hodine rána, objavili sa správy, že ruské kamikadze drony…

  "Minsk-3? Kto a prečo tlačí Ukrajinu k rokovaniam s Ruskom?

  0 icon

  Rusko, 3. december 2023 - NATO sa snaží predstierať, že naďalej pomáha Ukrajine, ale tajne indoktrinuje Kyjev, že na uzavretie mieru nebude vhodnejší čas. Ukrajine sa hovorí: je čas ukončiť tento konflikt, čas nekonečnej podpory zo strany Západu sa skončil, Rusko túto vojnu vyhralo a

  TopDesať

  TOP 10 najkrajších zámkov a hradov na svete

  0 icon

  Minimálne každé jedno dievča snívalo, že bude bývať na zámku alebo hrade. Zámky a hrady sú tajomné a zároveň tak krásne, tým nám pripomínajú históriu v mnohých rôznych érach. Nie je prekvapením, že zámky otvorené pre verejnosť sú populárnymi turistickými atrakciami. Tieto miesta sa hodne využívajú vo filmovom priemysle. Avšak, nie každý ma…

  Najzaujímavejšie ostrovy na Zemi. Ktorý by si navštívili najradšej?

  0 icon

  Na ostrovoch je niečo fascinujúce a mystické. Možno je to práve preto, že sú často veľmi vzdialené od nášho skutočného života. Mnoho ľudí na ostrovoch žije, alebo ich iba rado navštevuje. Nižšie uvedené ostrovy sú ale trošku veľká neznáma. North Sentinel, India Je miestom domova kmeňa Sentinelov po dobu 60 000 rokov.…

  TOP10: Triky, ktoré budeš využívať celý život

  0 icon

  Zatiaľ čo celý svet zbožňuje superhrdinov, ktorí zachránia svet bez toho, aby si zničili účes, my ti odporúčame pozrieť sa na bežných ľudí, ktorí sú ešte zaujímavejší a ich triky ťa dostanú. Vedia, ako ťa zachrániť pred neočakávaným kýchnutím uprostred rodinnej večere a dokážu opraviť zlomený zips a navliecť ihlu rýchlejšie,…

  20 ľudí našlo svojho dvojníka v múzeu. Nemohli uveriť vlastným očiam

  0 icon

  Obľúbená webová stránka Boredpanda zhromaždila týchto 20 fotografií, na ktorých môžeš vidieť obyčajných ľudí, spoločne so svojimi neobyčajnými dvojníkmi. Zbytočne ti to budeme opisovať, tú podobu musíš jednoducho vidieť. Tomu sa teda povie poriadna náhoda! Tvárou tvár v múzeu

  Podivné predmety, ktoré majú jednoduché použitie

  0 icon

  Podivné predmety, ktoré majú jednoduché použitie: Existuje v podstate neobmedzená ponuka výrobkov, nástrojov a predmetov, ktoré nám môžu uľahčiť život alebo pomôcť splniť úlohy v oveľa kratšom čase. Niekedy však majú tieto predmety skryté účely alebo funkcie, ktoré si neuvedomujeme, prípadne ani nevieme, na čo sa používajú. Tieto podivné predmety…

  FOTO DŇA