Odhaľovanie Utajovaného Poznania 3: duša

V predchádzajúcom článku som uviedol nasledovnú vetu: „…katolícka cirkev má dve tváre (marketingovú a skutočnú) a klame. Bolo mi zrejmé, že ak klame v jednej veci, tak môže klamať vo viacerých veciach.“ V dnešnom článku poukazujem na jedno z jej mnohých klamstiev – jej učenie o duši.

Katolícka cirkev prostredníctvom Katechizmu katolíckej cirkvi (KKC) učí o duši nasledovné: „Duša je duchovný princíp v človeku. (KKC 363) Telo človeka oživuje duchovná duša. (KKC 364) Vďaka duchovnej duši je telo, zložené z hmoty, ľudským a živým telom. (KKC 365) Duchovnú dušu stvoril Boh, je nesmrteľná, pri vzkriesení sa opäť spojí s telom. (KKC 366) Niekedy sa duša rozlišuje od ducha. Rozlišovanie nezavádza do duše podvojnosť. „Duch“ znamená, že človek je od svojho stvorenia zameraný na svoj nadprirodzený cieľ a že jeho duša je schopná byť bez vlastnej zásluhy pozdvihnutá do spoločenstva s Bohom. (KKC 367)“

Základné pojmy duša, duch, fyzicky hmotné telo, rozhranie fyzicky hmotného tela vysvetľujem už v úvode knihy SYN ČLOVEKA.

DUŠA: „Duša = jemnohmotné telá = simulácie jemnohmotných tiel, osobitné postavenie mala simulácia éterického tela.“

DUCH: „Identita = vedomie = myseľ = duch = živa = kvantový superpočítač (extra superkvantový

počítač ako vyššia vývojová verzia). Typy identít:

 

 • nezávislá vlastná externá a pôvodná identita s vlastnou kvantovou štruktúrou + cudzia identita nadvedomia s vlastnou kvantovou štruktúrou (inteligencia),

 • vlastné interné identity (dar Života) závislé na podpore serverovne bez vlastnej kvantovej štruktúry (umelé inteligencie):

  • identita duše,

  • identita éterického jemnohmotného tela,

  • identita rozhrania fyzicky hmotného tela.“

FYZICKY HMOTNÉ TELO: „Fyzicky hmotné telo = hrubohmotné telo = simulácia tela = simulácia fyzicky hmotného tela.“

ROZHRANIE FYZICKY HMOTNÉHO A JEMNOHMOTNÉHO TELA: „Rozhranie fyzicky hmotného a jemnohmotného tela = softvér vytvárajuci simuláciu tela v softvéri fyzicky hmotnej úrovne reality Zem vytvárajúcom interaktívnu simuláciu nášho sveta.“

To, čo som napísal vyzerá pomerne zložito a nepochopiteľne. Všetko však detailne vysvetľujem v knihe SYN ČLOVEKA tak, aby sa táto problematika dala naštudovať a pochopiť.

Ak to však zjednoduším ešte viac tak viacero typov identít sa pripájalo k softvérom predstavujúcim rozhrania jemnohmotných a fyzicky hmotných tiel, ktoré vytvárali simulácie jemnohnotných tiel (simulácie tiel duše) a simuláciu fyzicky hmotného tela. Vytvárali ich v simuláciách jemnohmotných svetov, ako aj v simulácii fyzicky hmotného sveta.

Štruktúru simulácií jemnohmotných svetov, vrátane simulácií jemnohmotných tiel veľmi dobre vo svojom diele opísal Nikolaj Levašov. Z tohto dôvodu k tomto článku prikladám aj dva jeho obrázky.

Už z prvého pohľadu na to čo som napísal je zrejmé, že všetko čo súviselo s dušou bolo oveľa zložitejšie ako učí katolícka cirkev.

To čo oživovalo telo nebola duša, teda súbor jemnohmotných tiel, ale identita – duch. Katolícka cirkev všetko zámerne poriadne zamiešala, zahmlila a zneprehľadnila. Jej výstupom sa stali dogmy, ktoré je potrebné prijímať bez premýšľania.

Ak sa niektorého kňaza spýtate, čo je to duša, nebude vám vedieť dať logicky štruktúrovanú odpoveď. V knihe SYN ČLOVEKA ju však nájdete.

Základ dezinformácie katolíckej cirkvi predstavuje už samotný pojem „duchovná duša“, a to pri súčasnom pripustení existencie ducha – identity (niekedy sa duša rozlišuje od ducha) spojenom súčasne s jeho popretím (rozlišovanie nezavádza do duše podvojnosť).

Tvrdenie katolíckej cirkvi „duchovnú dušu stvoril Boh“ je len ďalším klamstvom. Celý systém bytia spojený s realitou Zem vytvoril – naprogramoval Stvoriteľ vedený Vedmou (ďalšie detaily dopĺňam aj v knihe Svedectvo pravdy). Temná identita Boh si ako parazit ich dielo na určitý čas privlastnila, pričom sa začala vydávať za Stvoriteľa.

Obsah vety „duchovná duša sa pri vzkriesení opäť spojí s telom“ predstavuje len ďalšie zavádzanie zo strany katolíckej cirkvi. Vzkriesenie simulácie fyzicky hmotného tela je čistý nezmysel.

To, čo katolícka cirkev predstavuje ako dušu, to bola len ďalšia, dokonca viacúrovňová simulácia. Simulácia sa zapína a vypína. Je to softvérový produkt. Dôležitá bola vždy identita – duch. Všetko ostatné boli iba podporné nástroje určené na prejavovanie sa identity – ducha počas prežívania jej života v interaktívnej simulácii fyzicky hmotného sveta – sveta tak, ako ho poznáme aj my.

Úplne zavádzajúcim pojmom je pojem nesmrteľná duchovná duša“. To, čo mohlo, ale nemuselo dosiahnuť večný život, teda nesmrteľnosť bola vždy identita. Pozdvihnutie identity bez vlastnej zásluhy, teda bez vlastného pričinenia nikdy nebolo možné.

Prečo? Identita sa na základe princípu voľby konaním skutkov rozhodovala medzi odchodom do nebytia (ukončením života) a večným životom. Poskytnutie pomoci VEDMOU pri konaní tých správnych (pravých) skutkov bolo samozrejmosťou. Podmienkou však bolo jej prijatie dotknutou identitou (princíp voľby).

Elity skutočnosti, ktoré opisujem aspoň z časti poznali. Dobre vedeli, že pri ich skutkoch a spôsobe života majú len jednu jedinú možnosť na prežívanie života – prežívanie života v realite interaktívnej simulácie fyzicky hmotného sveta – nášho sveta.

Z tohto dôvodu sa za každú cenu snažili predĺžiť život simulácie svojho fyzicky hmotného tela na maximum. Z tohto dôvodu boli schopné vykonávať kadejaké zvrátenosti. Z tohto dôvodu snívali už z podstaty štruktúry bytia nezmyselný sen o transhumanizme, teda prenose vedomia – ducha – identity rozhrania fyzicky hmotného tela do stroja.

Vedeli ste napríklad, že simulácie jednotlivých úrovní jemnohmotných tiel (okrem simulácie éterického jemnohmotného tela) vytvorené počas života pri ďalšom vtelení cez vnútromaternicový vývoj novej simulácie fyzicky hmotného tela zanikali? Predpokladám že nie.

Boli totiž použité ako stavebný materiál na vytvorenie novej rozvíjajúcej sa simulácie (vo vnútri maternice) nového tela. Znamená to, že dušu – teda jednotlivé simulácie jemnohmotných tiel bolo potrebné vytvárať počas každého vtelenia vždy od nuly. Nájdete v tom niekde nesmrteľnosť duše?

V knihe SYN ČLOVEKA píšem: „Celý tento proces prebiehal až do dňa 7. 9. 2019, kedy nezávislosť od zjednotenej serverovne získala aj posledná identita. V tento deň prišlo aj k vykonaniu posledného splynutia tejto poslednej osamostatnenej identity duše s jej identitou Svetla.“

V tejto chvíli nie je podstatné, že tomu čo píšem nerozumiete. Pochopenie môžete získať pri čítaní knihy SYN ČLOVEKA. Podstatná je skutočnosť, že poukazujem na existenciu nám doteraz neznámych procesov spojených s existenciou rozhraní jemnohmotných tiel a ich simulácií.

Z citovanej vety však vyplýva, že identity duše vývojovo prekonali potrebu byť pripojené k softvéru rozhraní jemnohmotných tiel. Z tohto dôvodu sa existencia duše – rozhrania jemnohmotného tela stala nadbytočnou. Softvér bol odinštalovaný, teda prestal existovať. O akej nesmrteľnosti duše to potom rozpráva katolícka cirkev?

Jediné, čo ešte nejaký čas v realite Zem zostalo v prevádzke boli rozhrania éterických jemnohmotných tiel. Aj tie však spolu s éterickou úrovňou reality Zem dňa 22.2.2022 taktiež ako nadbytočné zanikli.

Éterická jemnohmotná úroveň reality Zem je osobitnou a mimoriadne dôležitou témou. V knihe SYN ČLOVEKA jej z tohto dôvodu venujem osobitnú pozornosť. Súvisí totiž s prevzatím serverovne s kompletne naprogramovanou a prevádzkovanou realitou Zem temnou identitou Boh.

Uvedomujem si, že som týmto článkom otvoril viacero nepoznaných a preto aj náročných tém. Mojim cieľom nebolo poskytnutie odpovedí. Mojim cieľom bolo v tomto článku poukázať na skutočnosť, že existujú odpovede aj na ťažké otázky. Všetko je však zložitejšie a hlavne je to inak, ako to učila katolícka cirkev.

Detailne a v logickej štruktúre vysvetľujem tému v knihe SYN ČLOVEKA. Svoje vysvetlenie dopĺňam v knihe SVEDECTVO PRAVDY. Kto hľadá poznanie a odpovede na svoje otázky, ten ich aj môže nájsť. Tento článok je určený pre tých, ktorí hľadajú a nie pre tých, ktorí si myslia, že všetko už vedia.

Nikolaj Levašov: 1 – simulácia fyzicky hmotného tela, 2 – simulácia éterického jemnohmotného tela, 3 – simulácia astrálneho jemnohmotného tela, 4 – simulácia prvého mentálneho jemnohmotného tela, 5 – simulácia druhého mentálneho jemnohmotného tela, 6 – simulácia tretieho mentálneho jemnohmotného tela, 7 – simulácia štvrtého mentálneho jemnohmotného tela.


Nikolaj Levašov: Proces odpútania simulácie éterického jemnohmotného tela a simulácie astrálneho jemnohmotného tela (simulácie duše tvorenej v čase smrti dvoma simuláciami jemnohmotných tiel) od simulácie fyzicky hmotného tela počas jeho smrti.

Prvú knihu trilógie s názvom „Syn človeka“ je možné objednať tu: https://torden.sk/produkt/syn-cloveka/. Druhú knihu „Svedectvo pravdy“ si budete môcť čoskoro objednať tu: https://torden.sk/produkt/svedectvo-pravdy/. Tretiu knihu „Inferno“ si budete vedieť objednať tu: https://torden.sk/produkt/inferno/

Odpovede na svoje otázky získate nielen v trilógii VEDMA VEĎ MA, ale aj na seminári „Odhaľovanie utajovaného poznania“, ktorý organizuje vydavateľ mojich kníh – vydavateľstvo TORDEN, s.r.o. v dňoch 15. – 16. apríla 2023: https://www.azr.academy/event/odhalovanie_utajovaneho_poznania/.

 

KTO MÁ UŠI, NECH POČÚVA… (Zj 2, 17)

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Poláček

O AUTOROVI

Nie som konšpirátor. Som praktický analytik, stratég
a vizionár, ktorému musí všetko zapadať do logickej štruktúry. Som špecialista na krízové riadenie a asymetrické odpovede.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 20

Celkové hodnotenie: 1.1

Priemerná čítanosť: 363

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Pápeža prijali do nemocnice

  0icon

  Vatikán 7. júna 2023  (HSP/TERAZ/Foto:TASR/AP-Alessandra Tarantino)   Pápež František absolvuje črevnú operáciu, ktorá si vyžiada niekoľkodňovú hospitalizáciu. Informoval o tom Vatikán, podľa ktorého už pápeža…

  Platíme za milióny vakcín, o ktoré nie je záujem. Minister vysvetľuje

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Nákup vakcín proti ochoreniu COVID-19 je záväzkom krajín Európskej únie, nejde o vyhodené peniaze. Po rokovaní…

  Lionel Messi bude hrať za Inter Miami

  0icon

  Paríž 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 7. júna 2023 o 16:54 Argentínsky futbalista Lionel Messi sa po odchode z Paríža Saint-Germain dohodol na spolupráci s…

  SaS vyzýva Roberta Fica na "súboj"

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian)   Strana SaS vyzýva opozičný Smer-SD na tzv. súboj volebných programov. Žiada šéfa Smeru-SD Roberta Fica, aby…

  SaS vyzýva na odmietnutie povinných kvót

  0icon

  Bratislava 7. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Strana SaS vyzýva vládu, aby na štvrtkovom (8. 6.) rokovaní Rady Európskej únie (EÚ) o nových…

  Srbi sa nevzdávajú

  0icon

  Belehrad 7. júna 2023 (HSP/Foto:Twitter@snntv_en)   V snahe nájsť riešenie krízy na severe Kosova pricestujú dnes večer do Belehradu vyslanci Európy a USA Miroslav Lajčák…

  Nová posila Demokratov - Dorota Nvotová

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (TASR/HSP/Foto: Screenshot)   Do mimoparlamentnej strany Demokrati vstupuje pred predčasnými septembrovými parlamentnými voľbami hudobníčka a občianska aktivistka Dorota Nvotová. Na dnešnej…

  O čipové válce

  0icon

  Praha 7. júna 2023 (HSP/petrhampl/Foto:Pixabay)   O momentálně probíhající „válce o čipy“ už asi čtenáři vědí, ale málo se mluví o aktuálním stavu. Philip Pilkington…

  Nová uniknutá správa vrhá veľmi zlé svetlo na USA a Ukrajinu

  0icon

  Washington 7. júna 2023 (HSP/washingtonpost/Foto:Facebook)   Nepotvrdený tip od európskeho spojenca bol podľa denníka Washington Post uvedený v uniknutom dokumente amerických tajných služieb Podľa denníka…

  Szijjártó reaguje na Čaputovej obavy

  0icon

  Budapešť/Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Index/Foto:TASR-Jaroslav Novák, Martin Baumann)   Péter Szijjártó, maďarský minister zahraničných vecí, reagoval v rozhovore pre server index.hu na vyjadrenie slovenskej prezidentky…

  Vášeň v Tebe

  Lesník ukázal geniálny trik, ako sa zbaviť kliešťov

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto:pixabay.com/Catkin). Kliešte, ktoré sú ľuďmi asi najnenávidenejšie tvory, už niekoľko týždňov útočia na ľudí a zvieratá. A hoci na internete nechýbajú rady, ako sa pred týmito parazitmi chrániť, najnovší trik jedného z lesníkov sa stal skutočným hitom.

  Ako strihať paradajky? Radšej buďte opatrní. Jedna chyba zničí celý krík

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/2 Minute Garden Tips). Ak chcete, aby vaše sadenice túto sezónu priniesli veľa ovocia, robte pravidelne jednu vec. Ako orezať paradajky, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky? Urobte to správnym spôsobom a kríky prinesú veľa paradajok. Aby ste mohli zbierať bohatú úrodu, musíte sa…

  Princ Harry vypovedal na súde. Hovoril o svojich depresiách a paranoji

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/royal_family_history). V utorok 6. júna sa princ Harry objavil na Najvyššom súde v Londýne, kde svedčil v procese proti Mirror Group Newspapers, známemu bulvárnemu vydavateľovi vo Veľkej Británii. Počas pojednávania z jeho úst zazneli silné slová.

  Takto sa vyrába zlaté hnojivo. Patent záhradníkov a vlastníkov pozemkov na bohatú úrodu

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Vidlák). Oplatí sa obohatiť kompost dážďovkami? Odborníci tvrdia, že dážďovky dokážu urobiť veľa dobrého a že hnojivo, ktoré produkujú, má cenu zlata. Ako teda prilákať dážďovky do kompostu? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

  Lekár podával pacientke kávu s jeho semenom. Na súde tvrdil, že si neumyl ruky

  0 icon

  7.6.2023. Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pixabay.com/DarkoStojanovic). Začína sa proces proti britskému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Je obvinený zo sexuálneho napadnutia svojich obetí pridávaním semena do ich kávy. V Spojenom kráľovstve sa začne prestížny súdny proces proti všeobecnému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Podľa

  Armádny Magazín

  Najväčšie západné energetické korporácie si veľmi dobre ohrievajú ruky na sankčnej vojne proti Rusku

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Už dávno je jasné, že protiruské sankcie majú bumerangový efekt na ekonomiky západných krajín. Prejavil sa prudkým nárastom inflácie, poklesom už aj tak nízkych mier hospodárskeho rozvoja a poklesom reálnych príjmov občanov. Podľa OECD do konca roka 2022 klesli príjmy v 38 členských krajinách OECD ako…

  Húfnice CAESAR sa Ukrajine nehodia!

  0 icon

  Francúzsko, 7.jún 2023 (AM) – Vraj je to pre ich zraniteľnosť, teda pre ich rýchle opotrebúvanie a nemožnosť opráv, tvrdí francúzsky aktivista Xavier Moreau. Donedávna sa však na Ukrajine hovorilo o samohybných húfniciach CAESAR trochu inak, pyšnejšie. Napr. ukrajinský minister obrany Aleksej Reznikov vyhlasoval, že vďaka dodávkam z Francúzska a Dánska má Ukrajina druhý najväčší park

  CIA vás špehuje prostredníctvom vášho smartfónu

  0 icon

  Nemecko, 7.jún 2023 (AM) – Federálna bezpečnostná služba spoločne s ruskou FSO odhalila spravodajskú operáciu amerických tajných služieb, ktoré využívali mobilné zariadenia Apple (USA). "Bezpečnosť ruskej telekomunikačnej infraštruktúry odhalila anomálie špecifické len pre používateľov mobilných telefónov Apple a spôsobené pôsobením doteraz neznámeho škodlivého softvéru (VPO) využívajúceh

  Západ testuje na Ukrajine tie typy zbraní, ktoré potom použije v priamej vojne s Ruskom

  0 icon

  Rusko, 7.jún 2023 (AM) – Ako informovalo ruské ministerstvo obrany deň predtým, ruská armáda pri odrazení ofenzívy ukrajinskej armády na južnom Donecku zničila 28 tankov Ozbrojených síl Ukrajiny vrátane ôsmich nemeckých Leopardov. Podľa vojenského analytika Jurija Kotenoka budú západné krajiny naďalej zásobovať Kyjev

  Rusku hrozí čierna známka FATF. Pridá sa ku Kimovi?

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Nepriatelia Ruska sa domnievajú, že sankčná vojna proti krajine by sa nemala obmedzovať na trestné opatrenia jednotlivých štátov, ale je potrebné medzinárodné úsilie. Samozrejme, ideálne by bolo, keby sa rozhodnutie o sankciách voči Rusku prijalo na úrovni Bezpečnostnej rady OSN, ale to sa nedeje a pravdepodobne ani…

  TopDesať

  Raritné fotografie známych osobností, ktoré ste nikdy nevideli

  0 icon

  V dnešnom digitálnom veku, kde každý má vreckový fotoaparát vo svojom smartfóne a fotografie sú všadeprítomné, je ťažké si predstaviť, že existujú snímky známych osobností, ktoré zostali skryté pred našimi očami. No práve tieto zriedkavé a raritné fotografie nám poskytujú jedinečný pohľad do minulosti, odhaľujúc celebrity v úplne novom svetle.…

  Kvíz: Dokážete spoznať európsku krajinu na základe jej tvaru?

  0 icon

  Vitajte, milí čitatelia, v našom novom článku plnom geografického dobrodružstva! Dnes vás pozývame na vzrušujúcu výzvu, ktorá vás zavedie do srdca Európy a vyzve vás, aby ste preukázali svoje znalosti o európskych krajinách. Dokážete spoznať európsku krajinu len na základe jej tvaru? Európa je kontinent bohatý na rozmanitosť a históriu. Každá…

  Tieto celebrity svoje outfity využili aj po rokoch

  0 icon

  Vitajte v fascinujúcom svete módy a celebrít! V tomto článku sa pohrávame s myšlienkou, že ani tie najznámejšie celebrity sa neboja využiť svoje outfity opakovane, a to s tým istým štýlom a eleganciou. Odkazujú na pravdu, že dobrý štýl je nadčasový a že oblečenie môže slúžiť viac než len pri…

  Tieto fotografie dajú poriadne zabrať tvojmu zraku a mozgu

  0 icon

  V tomto článku si ukážeme fotografie, ktoré nenechajú váš zrak a mozog na pokoji. Pri niektorých fotografiách sa budete musieť skutočne zamyslieť, či vidíte skutočnosť alebo iba optický trik. Tieto fotografie majú schopnosť vyvolávať záhadné dojmy a vášne vo vašom vnútri. Za ich zdanlivo jednoduchými a bežnými kompozíciami sa však…

  Extrémne drahé chyby zachytené na fotografiách

  0 icon

  Hovorí sa, že za chyby sa platí. Bohužiaľ, tieto fotografie majú hodnotu tisícky eur - tisícky eur na opravy poškodených vecí. Pozrite sa na zbierku nešťastia v podaní extrémne drahých chýb. Reddit je na vrchole v poskytovaní fotografií ľudí, ktorí majú naozaj ťažký deň. Prispievatelia na r/ThatLookedExpensive sa delia o…

  FOTO DŇA