Ukrajinský vlastenec odhaľuje zločiny USA a NATO na Ukrajine!!!

 

Pravda je rovnako hrozná ako smrť, ale ťažšie sa hľadá.

(Philip K. Dick, americký spisovateľ).

 

Majdanský masaker je zásadnou udalosťou, ktorá spustila všetky následné udalosti a procesy v ukrajinskej spoločnosti, ale i vo svete.

Ivan Katchanovski je ukrajinský vlastenec, politológ dlhoročne sa zaoberajúci rusko – ukrajinskými vzťahmi a profesor na Škole politických štúdií univerzity v Ottawe.

Bol hosťujúcim profesorom v Davisovom centre ruských a eurázijských štúdií na Harvardskej univerzite, hosťujúcim odborným asistentom na Katedre politológie na Štátnej univerzite v New Yorku, v Postupime a postdoktorandom na Katedre politológie na univerzite v Toronte. Zaoberá sa tiež svetovými konfliktami a ľudskými právami. Jeho publikácie, rozhovory a komentáre sa objavili vo viac ako 700 médiách vo viac ako 60 krajinách. Je všeobecne uznávanou svetovou osobnosťou vo svojom odbore. Vydal 75 stranovú štúdiu, v ktorej opisuje skutočné udalosti masakru na Majdane pod názvom The Maidan Massacre in Ukraine: Revelations from Trials and Investigation.

Katchanovski preskúmal tisíce dokumentov a pravidelne publikuje svoje závery na základe ich výskumu a faktov. Analyzoval aj stovky hodín videozáznamov z masakru na Majdane a informácie týkajúce sa vyšetrovania vo viac ako 2 500 súdnych rozhodnutiach z oficiálnej databázy súdnych rozhodnutí na Ukrajine. Skúma súdne svedectvá zranených demonštrantov, výpovede príbuzných zabitých demonštrantov, svedkov obžaloby a obhajoby a najvyšších predstaviteľov Janukovyčovej vlády. Štúdia tiež analyzuje výsledky forenzných balistických a lekárskych vyšetrení a vyšetrovacích experimentov, ako aj videá a fotografie masakru na Majdane zverejnené počas procesu.

 

Štúdia obsahuje výpovede ostreľovačov a obsahové analýzy synchronizovaných segmentov amerických, belgických, bieloruských, britských, fínskych, francúzskych, holandských, nemeckých, poľských, ruských, španielskych a ukrajinských televíznych videí, záznamov živých online vysielaní a videí na sociálnych sieťach z tohto masakru. Vyšetrovanie pri masakre na Majdane odhalilo dôkazy, že niekoľko desiatok zranených policajtov a väčšina zabitých a zranených demonštrantov na Majdane bola zmasakrovaná 20. februára 2014 ostreľovačmi v budovách a oblastiach kontrolovaných opozíciou a zahraničnými žoldniermi v civile. Medzi takéto dôkazy patria aj výpovede samozvaných členov ostreľovacích skupín na Majdane. Videá prezentované na procese ukázali, že časy streľby na demonštrantov sa nezhodovali s časom streľby policajtmi Berkut, ktorí boli obvinení z ich masakry. Súdne lekárske vyšetrenia zistili, že drvivá väčšina demonštrantov bola zastrelená z boku alebo zozadu. Balistické skúmanie nezodpovedalo guľkám extrahovaným z tiel zabitých a zranených demonštrantov z kalašnikovov Berkutu. Forenzné skúmanie dier po guľkách, ktoré vykonali vládni experti naznačovalo, že policajti z Berkutu strieľali na ostreľovačov hotela Ukrajina na Majdane.

 

Médium Canadian Dimension uviedlo ďalšie informácie Katchanovského z januára 2022, teda pred priamym vojenským zásahom Ruska:

 

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelensky nesplnil svoj predvolebný sľub ukončiť vojnu a vyriešiť ozbrojený konflikt v odštiepeneckom východnom regióne mierovou cestou. Ruský prezident Vladimir Putin a ďalší ruskí lídri vyhlásili, že členstvo Ukrajiny v NATO alebo budovanie vojenských zariadení USA a NATO pozdĺž ruských hraníc sú neprekonateľné červené čiary. Takéto vyhlásenia znamenajú hrozbu použitia vojenskej sily. Zelensky svoj sľub nesplnil predovšetkým preto, lebo mu to nedovolili jeho nadriadení v USA. Potvrdila to aj Merkelová, ktorá koncom roku 2022 vyhlásila, že Minské dohody kúpili Ukrajine čas, ktorý Kyjev využil na lepšiu obranu voči ruskému útoku“.

To znamená, že Minské dohody boli Západom dopredu odsabotované, keďže už od roku 2010 bola Ukrajina a jej armáda pripravovaná na vojnu proti Rusku v réžii Pentagonu!!!

Rôzni militaristickí jastrabi sa málo starajú o potenciálne katastrofálne následky eskalácie ozbrojeného nepriateľstva pre Ukrajinu a obyčajných Ukrajincov. Považujú Ukrajinu len za nástroj geopolitických cieľov a sú ochotní obetovať veľa životov, aby rozšírili západný vplyv v regióne. Americkí cynickí zločinci v Pentagone ich označujú ako tzv. „Collateral damage – vedľajšie škody“ podobne ako v roku 1999 pri bombardovaní Juhoslávie.

Štúdie, ktoré Katchanovski napísal a ktoré analyzujú procesy s masakrami na Majdane odhaľujú ohromujúce dôkazy, že protestujúcich na Majdane zmasakrovali ostreľovači umiestnení v budovách kontrolovaných opozičným Majdanom a nie vládnymi ostreľovačmi alebo Berkutom. Tieto štúdie zahŕňajú recenzované články, kapitoly v knihe, príspevky a videoprílohy prezentované na významných akademických konferenciách vrátane nedávneho virtuálneho svetového kongresu Medzinárodnej rady pre stredoeurópske a východoeurópske štúdiá v Montreale. Až na niekoľko významných výnimiek západné médiá o týchto dôkazoch neinformovali!!!

Desiatky členov a veliteľov jednotiek vládnych ostreľovačov svedčili ako svedkovia obžaloby a potvrdili, že dostali príkaz nájsť a zneškodniť ostreľovačov, ktorí zabili a zranili policajtov Berkutu. Vypovedali tiež, že sa dostali pod paľbu ostreľovačov z budov a oblastí kontrolovaných opozičným Majdanom. Dokonca aj oficiálne vyšetrovanie ukázalo, že ostreľovači Janukovyča nezmasakrovali demonštrantov na Majdane.

Videá zverejnené BBC, ukrajinskou ICTV a rôzne ďalšie zábery, vrátane neodvysielaných častí najznámejšieho videa z masakru na Majdane od belgickej verejnoprávnej televízie VRT, ukazujú ostreľovačov v budovách kontrolovaných opozičným Majdanom, ktorí strieľajú do demonštrantov a polície a desiatky demonštrantov a novinárov, ktorí tam upozorňujú na ostreľovačov. Vládne vyšetrovanie odhalilo, že ostreľovač, ktorý bol natočený, ako strieľa na štáb BBC a na demonštrantov vo videách BBC a ICTV, to urobil z izby hotela Ukrajina, v ktorej vtedy býval jeden z lídrov krajne pravicovej strany Svoboda.

Aj absolútna väčšina zranených demonštrantov na Majdane vypovedala, že ich zranili ostreľovači z budov kontrolovaných opozičným Majdanom. Forenzné balistické skúmanie, ktoré vykonali vládni experti pomocou automatizovaného počítačového systému, zistilo, že guľky v telách zabitých demonštrantov nezodpovedajú vzorkám striel z policajnej databázy útočných pušiek Berkut Kalašnikov.

Vyšetrovanie ani médiá neodhalili žiadne dôkazy o akomkoľvek rozkaze Janukovyča alebo jeho ministrov a veliteľov strieľať na demonštrantov na Majdane.

Naproti tomu existujú dôkazy o zapojení vodcov krajnej pravice a zahraničných ostreľovačov do masakry polície a demonštrantov. Viacerí vodcovia a aktivisti Majdanu poskytli svedectvá a v procese s masakrom na Majdane priznali, že oni sami alebo iní ostreľovači na Majdane strieľali na políciu a demonštrantov.

Niekoľko bývalých príslušníkov gruzínskej armády svedčilo, že im a ďalším skupinám ostreľovačov na Majdane v hoteli Ukrajina a v budove hudobného konzervatória prikázali vodcovia Majdanu a bývalí gruzínski vodcovia strieľať do polície a demonštrantov. Jeden gruzínsky dôstojník na dôchodku tiež tvrdil, že gruzínski ostreľovači spojení s Michailom Saakašvilim, exprezidentom Gruzínska, a vysokými členmi jeho strany a vlády boli zapojení do masakry na Majdane.

Dvaja lídri krajne pravicovej strany Svoboda tiež v samostatných rozhovoroch uviedli, že predstaviteľ západnej vlády im a ďalším lídrom Majdanu niekoľko týždňov pred masakrom povedal, že západné vlády prestanú uznávať Janukovyča po tom, čo počet obetí medzi demonštrantmi dosiahne 100. Takáto špecifická podmienenosť vytvorila stimuly „obetovať“ demonštrantov a pripisovať ich zabitie vládnym silám. Zabitých demonštrantov nazvali cynicky „nebeskou stovkou.“ Bezprostredne po masakri západné vlády obvinili Janukovyčovu vládu a jeho sily z masového zabíjania a uznali novú vládu, ktorá vzišla z majdanských udalostí.

Je zarážajúce, že deväť rokov po masakre, ktorá bola overená na základe videí, svedectiev, svedkov a forenzných balistických a lekárskych vyšetrení vládnymi expertmi nebol nikto zatknutý ani odsúdený.

Katchanovského priekopnícka práca bola tzv. mainstreamovými médiami starostlivo ignorovaná. Bola však citovaná pri viac ako 100 príležitostiach vedcami a odborníkmi. V dôsledku jeho výskumov patri Katchanovski medzi najcitovanejších svetových politológov špecializujúcich sa na ukrajinské záležitosti.

 

Dôkazy z otvorených zdrojov, ktoré zhromaždil Katchanovski, presvedčivo podporujú jeho záver, že masaker na Majdane “bol úspešnou operáciou pod falošnou vlajkou s cieľom zvrhnúť vládu a prevziať moc na Ukrajine”. Režisér sedí v USA!!!

 

U nás sa všetky informácie týkajúce sa pravdy o Majdanskom masakri blokujú, korporátne médiá sa nimi detailne nezaoberajú, politici o nich mlčia a vedome zavádzajú slovenskú verejnosť. Uvedený dokument aj s dôkazmi o skutočných páchateľoch krvavých majdanských udalostí robí zo slovenských koaličných politikov blbcov slušne povedané. A dokazuje, že demisná vláda SR je riadená USA a Pentagonom!!!

 

PS: Oplatí sa pozrieť aj dôkazy v doleuvedených zdrojoch…

 

Fakty sú tvrdohlavé veci. A čokoľvek môžu byť naše želania, naše sklony alebo diktáty, naša vášeň, nemôžu zmeniť stav faktov alebo dôkazov…

(John Adams, druhý prezident USA na procese s masakrom v Bostone 1770)

 

Viac na:

https://canadiandimension.com/articles/view/the-hidden-origin-of-the-escalating-ukraine-russia-conflict

 

https://blog.hlavnespravy.sk/20653/za-co-bojovali-polske-eskadry-smrti-na-ukrajine/

 

file:///C:/Users/Asus/Downloads/SSRN-id4048494.pdf

 

https://uniweb.uottawa.ca/members/1150

https://thegrayzone.com/2023/03/12/academic-journal-maidan-massacre/

 

https://www.researchgate.net/publication/356691143_The_Maidan_Massacre_in_Ukraine_Revelations_from_Trials_and_Investigation

 

https://uottawa.academia.edu/IvanKatchanovski

 

The hidden origin of the escalating Ukraine-Russia conflict – Canadian Dimension

 

https://www.globalresearch.ca/the-hidden-truth-about-ukraine-italian-documentary-bombshell-evidence-kiev-euromaidan-snipers-kill-demonstrators/5619684

https://www.youtube.com/watch?v=0EaFBprS0Yg

 

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 286

Celkové hodnotenie: 24.23

Priemerná čítanosť: 2368

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Timmermans: "Nemáme luxus spomaliť"

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Zdá sa, že Komisia EÚ je hluchá k varovaniam premiérov aj Parlamentu, že nariadenia o zelenej dohode prichádzajú…

  Na zaručenie trvalého mieru je potrebný koniec Ruska, tvrdí americký právnik Lozynskyj

  0icon

  Moskva 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Vladimir Astapkovich, Sputnik, Kremlin)   Jedine koniec a rozpad Ruskej ríše zabezpečí trvalý mier na Ukrajine. Vo svojom článku pre Kyiv…

  Srbský Slovák Michal Belanji pre HS aj o situácii v Kosove

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:Archív)   Prinášame vám rozhovor so srbským Slovákom Michalom Belanjim aj o situácii v Kosove HS: Ste slovenskej národnosti, ale žijete…

  Päť dôvodov, prečo ukrajinské ozbrojené sily zničili vodnú elektráreň Kachovka

  0icon

  Kyjev 7. júna 2023 (HSP/vz.ru/Foto:TASR/AP-Ukraine's Presidential Office) Kyjev spôsobil ekologickú katastrofu na rieke Dneper kvôli ofenzíve AFU Pravidelné ostreľovanie vodnej elektrárne Kachovka zo strany Ukrajiny…

  Orbán: Ekonomické otvorenie Maďarska Východu prináša ovocie

  0icon

  Budapešť 7. júna 2023 (HSP/Foto:Facebook/Orbán Viktor)   Maďarský premiér sa v jeden deň stretol s tromi kľúčovými ázijskými hospodárskymi aktérmi, informuje portál REMIX News Maďarsko…

  Srbi sa nevzdávajú

  0icon

  Belehrad 7. júna 2023 (HSP/Foto:Twitter@snntv_en)   V snahe nájsť riešenie krízy na severe Kosova pricestujú dnes večer do Belehradu vyslanci Európy a USA Miroslav Lajčák…

  Česi budú opravovať i modernizovať ukrajinské tanky T-64

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:Twitter@praisethesteph)   Novojičínsky vojenský opravárenský podnik začne v najbližšom čase opravy ukrajinských tankov T-64. Modernizácia bude pod technickým dohľadom odborníkov z…

  Tri zničujúce dni pre ukrajinské ozbrojené sily prinútili Kyjev, hrať vabank

  0icon

  Kyjev 6. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Russian Defense Ministry Press Service)   Ofenzíva ukrajinských ozbrojených síl sa začala, teraz už oficiálne. Oznámil to ruský minister obrany Sergej…

  Otvorenie novej Gálerie Matice slovenskej sprevádzajú významní národní umelci

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:screenshot) Matica slovenská v Bratislave otvorila svoju exkluzívnu galériu, v ktorej vystavujú tak významní národní umelci ako napríklad Vincent Hložník, Ján…

  Ako chce EÚ kontrolovať vojenský priemysel v jednotlivých členských štátoch?

  0icon

  Brusel 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Jonas Ekstromer/TT News Agency via AP)   Vrcholový komisár EÚ predkladá legislatívny návrh o rozvoji spoločného muničného priemyslu EÚ, ktorý bude…

  Vášeň v Tebe

  Takto sa vyrába zlaté hnojivo. Patent záhradníkov a vlastníkov pozemkov na bohatú úrodu

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Vidlák). Oplatí sa obohatiť kompost dážďovkami? Odborníci tvrdia, že dážďovky dokážu urobiť veľa dobrého a že hnojivo, ktoré produkujú, má cenu zlata. Ako teda prilákať dážďovky do kompostu? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

  Lekár podával pacientke kávu s jeho semenom. Na súde tvrdil, že si neumyl ruky

  0 icon

  7.6.2023. Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pixabay.com/DarkoStojanovic). Začína sa proces proti britskému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Je obvinený zo sexuálneho napadnutia svojich obetí pridávaním semena do ich kávy. V Spojenom kráľovstve sa začne prestížny súdny proces proti všeobecnému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Podľa

  Jednoduchý recept na drobenkový koláč. Tento dezert s ovocím chutí ako od babičky

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Crouton Crackerjacks). Drobenkový koláč je chutný a napriek zdaniu ľahko pripraviteľný dezert pre celú rodinu. Môžete ho podávať so slivkami, rebarborou a jahodami - v skutočnosti chutí skvele s akýmkoľvek ovocím. Interia prináša jednoduchý recept na koláč, ktorý si zamilujete!

  Trháte ich z jahôd a vyhodíte do koša? To je chyba. Sú plné cenných zložiek

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Tescoma). Jahody sú jedným z najobľúbenejších plodov, ktorých chuť a vôňa sa nepochybne spájajú s letom. Nečudo, že keď sa v máji začne sezóna, kraľujú našim stolom v mnohých podobách. Zdravé je nielen samotné ovocie, ale aj stopky.

  Do kávy si dajte dva produkty. Premeňte ju na nápoj na chudnutie

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/caffelazur). Káva je nápoj, ktorý mnohí milujú. Niektorí pijú len čiernu silnú kávu a cukor a mlieko považujú za profanáciu. Iní si ho naopak osladia a vybielia, aby sa zbavili horkej chuti a nevzdali sa stimulácie organizmu. Milovníci kávy, ktorí chcú nájsť domáce spôsoby, ako schudnúť, by…

  Armádny Magazín

  Húfnice CAESAR sa Ukrajine nehodia!

  0 icon

  Francúzsko, 7.jún 2023 (AM) – Vraj je to pre ich zraniteľnosť, teda pre ich rýchle opotrebúvanie a nemožnosť opráv, tvrdí francúzsky aktivista Xavier Moreau. Donedávna sa však na Ukrajine hovorilo o samohybných húfniciach CAESAR trochu inak, pyšnejšie. Napr. ukrajinský minister obrany Aleksej Reznikov vyhlasoval, že vďaka dodávkam z Francúzska a Dánska má Ukrajina druhý najväčší park

  CIA vás špehuje prostredníctvom vášho smartfónu

  0 icon

  Nemecko, 7.jún 2023 (AM) – Federálna bezpečnostná služba spoločne s ruskou FSO odhalila spravodajskú operáciu amerických tajných služieb, ktoré využívali mobilné zariadenia Apple (USA). \"Bezpečnosť ruskej telekomunikačnej infraštruktúry odhalila anomálie špecifické len pre používateľov mobilných telefónov Apple a spôsobené pôsobením doteraz neznámeho škodlivého softvéru (VPO) využívajúceh

  Západ testuje na Ukrajine tie typy zbraní, ktoré potom použije v priamej vojne s Ruskom

  0 icon

  Rusko, 7.jún 2023 (AM) – Ako informovalo ruské ministerstvo obrany deň predtým, ruská armáda pri odrazení ofenzívy ukrajinskej armády na južnom Donecku zničila 28 tankov Ozbrojených síl Ukrajiny vrátane ôsmich nemeckých Leopardov. Podľa vojenského analytika Jurija Kotenoka budú západné krajiny naďalej zásobovať Kyjev

  Rusku hrozí čierna známka FATF. Pridá sa ku Kimovi?

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Nepriatelia Ruska sa domnievajú, že sankčná vojna proti krajine by sa nemala obmedzovať na trestné opatrenia jednotlivých štátov, ale je potrebné medzinárodné úsilie. Samozrejme, ideálne by bolo, keby sa rozhodnutie o sankciách voči Rusku prijalo na úrovni Bezpečnostnej rady OSN, ale to sa nedeje a pravdepodobne ani…

  Čo sa stalo s Nemcami?

  0 icon

  Nemecko, 6.jún 2023 (AM) – Vzťahy Ruska s Nemeckom sa dlhodobo zhoršujú a v súčasnosti sú najhoršie v povojnovom období. Prešlo obdobie, keď Nemecko bolo v mnohých ohľadoch vlajkovou loďou Európy, keď k nemu vzhliadali mnohé iné krajiny nášho kontinentu. Dnes je to inak. Nemecké hospodárstvo pomaly degraduje, ako je to…

  TopDesať

  Raritné fotografie známych osobností, ktoré ste nikdy nevideli

  0 icon

  V dnešnom digitálnom veku, kde každý má vreckový fotoaparát vo svojom smartfóne a fotografie sú všadeprítomné, je ťažké si predstaviť, že existujú snímky známych osobností, ktoré zostali skryté pred našimi očami. No práve tieto zriedkavé a raritné fotografie nám poskytujú jedinečný pohľad do minulosti, odhaľujúc celebrity v úplne novom svetle.…

  Kvíz: Dokážete spoznať európsku krajinu na základe jej tvaru?

  0 icon

  Vitajte, milí čitatelia, v našom novom článku plnom geografického dobrodružstva! Dnes vás pozývame na vzrušujúcu výzvu, ktorá vás zavedie do srdca Európy a vyzve vás, aby ste preukázali svoje znalosti o európskych krajinách. Dokážete spoznať európsku krajinu len na základe jej tvaru? Európa je kontinent bohatý na rozmanitosť a históriu. Každá…

  Tieto celebrity svoje outfity využili aj po rokoch

  0 icon

  Vitajte v fascinujúcom svete módy a celebrít! V tomto článku sa pohrávame s myšlienkou, že ani tie najznámejšie celebrity sa neboja využiť svoje outfity opakovane, a to s tým istým štýlom a eleganciou. Odkazujú na pravdu, že dobrý štýl je nadčasový a že oblečenie môže slúžiť viac než len pri…

  Tieto fotografie dajú poriadne zabrať tvojmu zraku a mozgu

  0 icon

  V tomto článku si ukážeme fotografie, ktoré nenechajú váš zrak a mozog na pokoji. Pri niektorých fotografiách sa budete musieť skutočne zamyslieť, či vidíte skutočnosť alebo iba optický trik. Tieto fotografie majú schopnosť vyvolávať záhadné dojmy a vášne vo vašom vnútri. Za ich zdanlivo jednoduchými a bežnými kompozíciami sa však…

  Extrémne drahé chyby zachytené na fotografiách

  0 icon

  Hovorí sa, že za chyby sa platí. Bohužiaľ, tieto fotografie majú hodnotu tisícky eur - tisícky eur na opravy poškodených vecí. Pozrite sa na zbierku nešťastia v podaní extrémne drahých chýb. Reddit je na vrchole v poskytovaní fotografií ľudí, ktorí majú naozaj ťažký deň. Prispievatelia na r/ThatLookedExpensive sa delia o…

  FOTO DŇA