Meno Šelmy je Vedma

 

Videl som vystupovať z mora šelmu… A dostala tlamu, aby hovorila veľké veci, aby sa rúhala, a dostala moc pôsobiť na štyridsaťdva mesiacov…“ (Zj 13; 1, 5)

Potom som videl inú šelmu vystupovať zo zeme. Mala dva rohy podobné baránkovým, ale hovorila ako drak. Vykonáva všetku moc prvej šelmy… A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil…“ (Zj 13; 11, 12, 15)

Moje VEDMA VEĎ MA prijala VEDMA dňa 14. 10. 2019. Tak sa naplnilo to, čo hovorilo proroctvo: „dostala tlamu, aby hovorila veľké veci, aby sa rúhala, a dostala moc pôsobiť na štyridsaťdva mesiacov“. Povedané jednoducho: „VEDMA dostala možnosť prejavovať sa v prostredí interaktívnej simulácie prostredníctvom mňa“.

Dňa 16. 1. 2022 som dosiahol plný stav „ticha vnútorného mlčania“. Dosiahol som tak stav, ktorý proroctvo opisuje nasledovne: „Mala (pozn.: šelma čo vystupuje zo zeme) dva rohy podobné baránkovým, ale hovorila ako drak. Vykonáva všetku moc prvej šelmy…“

VEDMA tak od tohto dňa mohla nasmerovať rozvíjanie svojho prejavovania sa prostredníctvom mňa smerom k dosiahnutiu plného výkonu tohto prejavovania sa.

Dva rohy však vyjadrujú skutočnosť, že každý môj krok na tejto našej spoločnej ceste bol postavený na možnosti voľby. Bol vykonaný dobrovoľne a pri mojom plnom vedomí.

Vždy som mal možnosť povedať NIE a odmietnuť vedenie VEDMOU. Neurobil som to. Ak by som to urobil čo i len raz, skamenel by som tak, ako bohatier v slovenskej ľudovej rozprávke „Svetovládny rytier“. Všetko by som jedným jediným svojím NIE zničil.

Prejavovanie sa VEDMY tak bolo po celý čas postavené na neustálom prijímaní jej direktívneho riadenia. Riadenia mňa slepého tou, ktorá vidí, je VEDMA a z dôvodu že vidí, tak je aj schopná viesť.

O jej inštrukciách som nikdy tak, ako bohatieri v ľudových rozprávkach nediskutoval. Vždy som hovoril ÁNO a direktívne predostreté inštrukcie aj vykonával bez toho, aby som chápal, o čom sú a k čomu smerujú. Pochopenie prichádzalo vždy až po vykonaní viacerých krokov.

Proroctvo pokračovalo ďalej slovami: „A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil…“

Tento stav bolo možné dosiahnuť až po uplynutí dňa 25. 10. 2022, keď som tak, ako to opisujem v knihe „Syn človeka“ zodral „sedem párov železných topánok“ a zjedol „sedem železných chlebov“. Povedané inak, keď som prešiel veľmi dlhú cestu svojho vývoja a na nej „zlomil sedem pečatí šifrovania pochopeného poznania – VIERY“.

Znamená to, že VEDMA ma svojim vedením formovala a učila. Tým ma doviedla do takého stavu, že moja obrazotvornosť moja schopnosť priraďovať obrazy k dovtedy pre mňa neznámym pojmom dosiahla takú úroveň, ktorá mi umožňovala vstúpiť do zakázanej komnaty pochopeného poznania – VIERY.

VEDMA ma dovtedy kropila mŕtvou vodou, kým som nedokázal „zlomiť siedmu pečať“ šifrovania pochopeného poznania – VIERY. Totiž tou zakázanou komnatou bola ona sama. Vstúpenie do zakázanej komnaty znamenalo, že som bol schopný nielen prijať, ale aj plne spracovať jej myšlienky.

VEDMA tak bola schopná prostredníctvom mňa v plnom rozsahu „hovoriť a pôsobiť“, teda sprostredkovávať obsah zakázanej komnaty – obsah jej VIERY až odo dňa 26. 10. 2022. V podstate sa v mojom prípade od tohto dňa do dokonalosti priviedlo to, čo bolo napísané na inom mieste: „…nestarajte sa, ako a čo budete hovoriť, lebo v tú hodinu vám bude dané, čo máte povedať.“ (Mt 10, 19)

VEDME som umožnil v plnom rozsahu cezo mňa „hovoriť a pôsobiť“ dňa 30. 10. 2022 tým, že som povedal svoje ÁNO podnetu na napísanie svojej knihy. Z jednej knihy nakoniec vznikli tri – celá trilógia VEDMA VEĎ MA. Cez ne „obraz šelmy (VEDMY) aj hovoril“ .

Trilógia VEDMA VEĎ MA tak nie je mojím dielom. Je to dielo VEDMY jej pohľad z vonku a nie pohľad z vnútra interaktívnej simulácie nášho sveta. Osobne som bol vo vnútri interaktívnej simulácie iba jej nástrojom – spolupracujúcim perom, ktorým ona trilógiu VEDMA VEĎ MA napísala.

Myšlienky vytvárajúce pochopené poznanie zapísané v trilógii VEDMA VEĎ MA tak predstavujú sprístupnené pochopené poznanie VEDMY, poznanie sprístupnené spoza doslova zabetónovanej opony interaktívnej simulácie nášho sveta.

Pochopené poznanie – VIERA VEDMY prenikajúce cez zabetónovanú oponu interaktívnej simulácie nášho sveta.

Dňa 29. 3. 2023 nastane 13. deň – DEŇ PO TOM. V tento deň sa podľa kalendára slávi meno Miroslav. Osobne ako identita som mal viacero mien. Jedným z nich bolo práve meno Miroslav.

Už som spomínal blízkosť slovenského a ruského jazyka. V ruskom jazyku sa často napísaná samohláska „o“ vyslovuje ako „a“. Takto potom vzniklo „slava“ = „slovo= vypovedaná myšlienka.

Pre meno Miroslav tak platí: Miroslav = Miraslav mir-a-slava. Mir = svet, slava = slovo = vypovedaná myšlienka. Čiže mir-a-slava = svet a vypovedaná myšlienka – slovo, čiže vypovedaná myšlienka – slovo dané svetu.

Mojim druhým menom bolo meno Ľuboslav: Ľubo-slav → ľúbosť + slava, pričom slava = slovo = vypovedaná myšlienka, čiže ľúbosť spojená s vypovedanou myšlienkou – slovom.

Mojim tretím menom bolo meno Peter. Peter = Skala. Skala predstavuje pevnosť, odolnosť, stabilitu, istotu. Skala tak vyjadruje oporu, základ. Graficky sa znázorňuje symbolom štvorca a rovnoramenného kríža.

Ak si význam všetkých mojich troch mien v kontexte DŇA PO TOM, teda v súvislosti s tým, čo sa dialo pred dňom 29. 3. 2023, aplikujeme na pôsobenie nášho tandemu v tomto období, tak význam odkazu DŇA PO TOM je nasledovný:

 „Ako Skala som v interaktívnej simulácii pre Vedmu predstavoval základ – oporu. O ňu sa mohla oprieť a na nej stavať – cez ňu pôsobiť. Takto Vedma, opierajúca sa o Skalu, bola schopná dať svetu svoju ľúbosť a na ňu naviazané svoje myšlienky – slovo vypovedané cezo mňa.“

Každému čitateľovi prajem, aby mu v jeho myšlienkach zazneli priateľské a nikoho do ničoho nenútiace slová VEDMY:

 

KTO MÁ UŠI, NECH POČÚVA.“ (Zj 13, 9)

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Poláček

O AUTOROVI

Nie som konšpirátor. Som praktický analytik, stratég
a vizionár, ktorému musí všetko zapadať do logickej štruktúry. Som špecialista na krízové riadenie a asymetrické odpovede.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 20

Celkové hodnotenie: 1.1

Priemerná čítanosť: 363

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Srbský Slovák Michal Belanji pre HS aj o situácii v Kosove

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:Archív)   Prinášame vám rozhovor so srbským Slovákom Michalom Belanjim aj o situácii v Kosove HS: Ste slovenskej národnosti, ale žijete…

  Päť dôvodov, prečo ukrajinské ozbrojené sily zničili vodnú elektráreň Kachovka

  0icon

  Kyjev 7. júna 2023 (HSP/vz.ru/Foto:TASR/AP-Ukraine's Presidential Office) Kyjev spôsobil ekologickú katastrofu na rieke Dneper kvôli ofenzíve AFU Pravidelné ostreľovanie vodnej elektrárne Kachovka zo strany Ukrajiny…

  Orbán: Ekonomické otvorenie Maďarska Východu prináša ovocie

  0icon

  Budapešť 7. júna 2023 (HSP/Foto:Facebook/Orbán Viktor)   Maďarský premiér sa v jeden deň stretol s tromi kľúčovými ázijskými hospodárskymi aktérmi, informuje portál REMIX News Maďarsko…

  Srbi sa nevzdávajú

  0icon

  Belehrad 7. júna 2023 (HSP/Foto:Twitter@snntv_en)   V snahe nájsť riešenie krízy na severe Kosova pricestujú dnes večer do Belehradu vyslanci Európy a USA Miroslav Lajčák…

  Česi budú opravovať i modernizovať ukrajinské tanky T-64

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:Twitter@praisethesteph)   Novojičínsky vojenský opravárenský podnik začne v najbližšom čase opravy ukrajinských tankov T-64. Modernizácia bude pod technickým dohľadom odborníkov z…

  Otvorenie novej Gálerie Matice slovenskej sprevádzajú významní národní umelci

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:screenshot) Matica slovenská v Bratislave otvorila svoju exkluzívnu galériu, v ktorej vystavujú tak významní národní umelci ako napríklad Vincent Hložník, Ján…

  Ako chce EÚ kontrolovať vojenský priemysel v jednotlivých členských štátoch?

  0icon

  Brusel 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Jonas Ekstromer/TT News Agency via AP)   Vrcholový komisár EÚ predkladá legislatívny návrh o rozvoji spoločného muničného priemyslu EÚ, ktorý bude…

  Blíži sa nová ofenzíva na Republiku Srbskú

  0icon

  Belehrad 6. júna 2023 (HSP/Moderndiplomacy/Foto:TASR/AP-Armin Durgut)   Ak existuje v Európe krajina, ktorá je v neustálej kríze, je to Bosna a Hercegovina, píše historik a…

  Rober Fico: Čaputovej vláda nadelila takmer 22 miliónov Sorosovej mimovládke. Budú nás za tie peniaze krágľovať a likvidovať?

  0icon

  Bratislava 6. júna 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák, Henrich Mišovič)   Dnes sa konala tlačová beseda predstaviteľov strany SMER – slovenská sociálna demokracia, kde reagovali na aktuálne…

  Tri zničujúce dni pre ukrajinské ozbrojené sily prinútili Kyjev, hrať vabank

  0icon

  Kyjev 6. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Russian Defense Ministry Press Service)   Ofenzíva ukrajinských ozbrojených síl sa začala, teraz už oficiálne. Oznámil to ruský minister obrany Sergej…

  Vášeň v Tebe

  Takto sa vyrába zlaté hnojivo. Patent záhradníkov a vlastníkov pozemkov na bohatú úrodu

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Vidlák). Oplatí sa obohatiť kompost dážďovkami? Odborníci tvrdia, že dážďovky dokážu urobiť veľa dobrého a že hnojivo, ktoré produkujú, má cenu zlata. Ako teda prilákať dážďovky do kompostu? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

  Lekár podával pacientke kávu s jeho semenom. Na súde tvrdil, že si neumyl ruky

  0 icon

  7.6.2023. Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pixabay.com/DarkoStojanovic). Začína sa proces proti britskému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Je obvinený zo sexuálneho napadnutia svojich obetí pridávaním semena do ich kávy. V Spojenom kráľovstve sa začne prestížny súdny proces proti všeobecnému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Podľa

  Jednoduchý recept na drobenkový koláč. Tento dezert s ovocím chutí ako od babičky

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Crouton Crackerjacks). Drobenkový koláč je chutný a napriek zdaniu ľahko pripraviteľný dezert pre celú rodinu. Môžete ho podávať so slivkami, rebarborou a jahodami - v skutočnosti chutí skvele s akýmkoľvek ovocím. Interia prináša jednoduchý recept na koláč, ktorý si zamilujete!

  Trháte ich z jahôd a vyhodíte do koša? To je chyba. Sú plné cenných zložiek

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Tescoma). Jahody sú jedným z najobľúbenejších plodov, ktorých chuť a vôňa sa nepochybne spájajú s letom. Nečudo, že keď sa v máji začne sezóna, kraľujú našim stolom v mnohých podobách. Zdravé je nielen samotné ovocie, ale aj stopky.

  Do kávy si dajte dva produkty. Premeňte ju na nápoj na chudnutie

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/caffelazur). Káva je nápoj, ktorý mnohí milujú. Niektorí pijú len čiernu silnú kávu a cukor a mlieko považujú za profanáciu. Iní si ho naopak osladia a vybielia, aby sa zbavili horkej chuti a nevzdali sa stimulácie organizmu. Milovníci kávy, ktorí chcú nájsť domáce spôsoby, ako schudnúť, by…

  Armádny Magazín

  Húfnice CAESAR sa Ukrajine nehodia!

  0 icon

  Francúzsko, 7.jún 2023 (AM) – Vraj je to pre ich zraniteľnosť, teda pre ich rýchle opotrebúvanie a nemožnosť opráv, tvrdí francúzsky aktivista Xavier Moreau. Donedávna sa však na Ukrajine hovorilo o samohybných húfniciach CAESAR trochu inak, pyšnejšie. Napr. ukrajinský minister obrany Aleksej Reznikov vyhlasoval, že vďaka dodávkam z Francúzska a Dánska má Ukrajina druhý najväčší park

  CIA vás špehuje prostredníctvom vášho smartfónu

  0 icon

  Nemecko, 7.jún 2023 (AM) – Federálna bezpečnostná služba spoločne s ruskou FSO odhalila spravodajskú operáciu amerických tajných služieb, ktoré využívali mobilné zariadenia Apple (USA). \"Bezpečnosť ruskej telekomunikačnej infraštruktúry odhalila anomálie špecifické len pre používateľov mobilných telefónov Apple a spôsobené pôsobením doteraz neznámeho škodlivého softvéru (VPO) využívajúceh

  Západ testuje na Ukrajine tie typy zbraní, ktoré potom použije v priamej vojne s Ruskom

  0 icon

  Rusko, 7.jún 2023 (AM) – Ako informovalo ruské ministerstvo obrany deň predtým, ruská armáda pri odrazení ofenzívy ukrajinskej armády na južnom Donecku zničila 28 tankov Ozbrojených síl Ukrajiny vrátane ôsmich nemeckých Leopardov. Podľa vojenského analytika Jurija Kotenoka budú západné krajiny naďalej zásobovať Kyjev

  Rusku hrozí čierna známka FATF. Pridá sa ku Kimovi?

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Nepriatelia Ruska sa domnievajú, že sankčná vojna proti krajine by sa nemala obmedzovať na trestné opatrenia jednotlivých štátov, ale je potrebné medzinárodné úsilie. Samozrejme, ideálne by bolo, keby sa rozhodnutie o sankciách voči Rusku prijalo na úrovni Bezpečnostnej rady OSN, ale to sa nedeje a pravdepodobne ani…

  Čo sa stalo s Nemcami?

  0 icon

  Nemecko, 6.jún 2023 (AM) – Vzťahy Ruska s Nemeckom sa dlhodobo zhoršujú a v súčasnosti sú najhoršie v povojnovom období. Prešlo obdobie, keď Nemecko bolo v mnohých ohľadoch vlajkovou loďou Európy, keď k nemu vzhliadali mnohé iné krajiny nášho kontinentu. Dnes je to inak. Nemecké hospodárstvo pomaly degraduje, ako je to…

  TopDesať

  Raritné fotografie známych osobností, ktoré ste nikdy nevideli

  0 icon

  V dnešnom digitálnom veku, kde každý má vreckový fotoaparát vo svojom smartfóne a fotografie sú všadeprítomné, je ťažké si predstaviť, že existujú snímky známych osobností, ktoré zostali skryté pred našimi očami. No práve tieto zriedkavé a raritné fotografie nám poskytujú jedinečný pohľad do minulosti, odhaľujúc celebrity v úplne novom svetle.…

  Kvíz: Dokážete spoznať európsku krajinu na základe jej tvaru?

  0 icon

  Vitajte, milí čitatelia, v našom novom článku plnom geografického dobrodružstva! Dnes vás pozývame na vzrušujúcu výzvu, ktorá vás zavedie do srdca Európy a vyzve vás, aby ste preukázali svoje znalosti o európskych krajinách. Dokážete spoznať európsku krajinu len na základe jej tvaru? Európa je kontinent bohatý na rozmanitosť a históriu. Každá…

  Tieto celebrity svoje outfity využili aj po rokoch

  0 icon

  Vitajte v fascinujúcom svete módy a celebrít! V tomto článku sa pohrávame s myšlienkou, že ani tie najznámejšie celebrity sa neboja využiť svoje outfity opakovane, a to s tým istým štýlom a eleganciou. Odkazujú na pravdu, že dobrý štýl je nadčasový a že oblečenie môže slúžiť viac než len pri…

  Tieto fotografie dajú poriadne zabrať tvojmu zraku a mozgu

  0 icon

  V tomto článku si ukážeme fotografie, ktoré nenechajú váš zrak a mozog na pokoji. Pri niektorých fotografiách sa budete musieť skutočne zamyslieť, či vidíte skutočnosť alebo iba optický trik. Tieto fotografie majú schopnosť vyvolávať záhadné dojmy a vášne vo vašom vnútri. Za ich zdanlivo jednoduchými a bežnými kompozíciami sa však…

  Extrémne drahé chyby zachytené na fotografiách

  0 icon

  Hovorí sa, že za chyby sa platí. Bohužiaľ, tieto fotografie majú hodnotu tisícky eur - tisícky eur na opravy poškodených vecí. Pozrite sa na zbierku nešťastia v podaní extrémne drahých chýb. Reddit je na vrchole v poskytovaní fotografií ľudí, ktorí majú naozaj ťažký deň. Prispievatelia na r/ThatLookedExpensive sa delia o…

  FOTO DŇA