Inferno – Riešenie

Vzhľadom na skutočnosť, že v dnešnom záverečnom článku ide o výsledok – riešenie, tak nevyhnutne v ňom pôjde o čísla, trochu matematiky a mimoriadne dôležitý záver. Odporúčam každému, kto prečíta tieto prvé riadky, aby si prečítal aj koniec tohto článku.

Magické čísla 3, 5, 7, 9 v sebe ukrývajú princíp dvojice (tandem = 2):

3 + (2) = 5 + (2) = 7 + (2) = 9.

Taktiež v sebe ukrývajú aj princíp trojice (trojtandem):

(2) (2) ­ (2).

Magické čísla 3, 5, 7, 9 sú osobitným vyjadrením zdolania neprekonateľných prekážok dvojicou (1 + 1 = 2 = princíp dvojice = tandem) dvoch osamotených identít. Jedna osamotená identita (1 = princíp jednotlivca – individuálnosti) začne v dôvere spolupracovať s druhou osamotenou identitou (1 = princíp jednotlivca – individuálnosti).

Svojou spoluprácou najskôr vytvoria tandem a neskôr aj trojtandem. Vytvoria tak rad štyroch magických čísel:

1 (individuálnosť) + 2 (tandem) = 3, pričom platí 3 → 5 → 7 → 9.

Základné magické číslo 3 tak vzniká z čísla 1 predstavujúceho individuálnosť a čísla 2 predstavujúceho tandem (1 + 2 = 3). Ak sa zapíšu v podobe 12 a 21, tak vyjadrujú zmenu, ktorá je vyjadrená aj na chrbáte každej knihy trilógie VEDMA VEĎ MA.

Taktiež vytvárajú ďalšie významné magické číslo známe pod pojmom „kristove roky číslo 33, pre ktoré platí:

1 a 2 →

12 (1 + 2 = 3)

jeden krát číslo 3 – prvé riešenie

2 a 1 →

21 (2 + 1 = 3)

jeden krát číslo 3 – druhé riešenie

SPOLU

33

DVA KRÁT ČÍSLO 3 – DVE RIEŠENIA

Základné magické číslo tri je použité vo väčšine slovenských ľudových rozprávok. Ak bohatier potrebuje oslobodiť princezné, tak sú väčšinou tri, pričom musí premôcť troch drakov, tri ježibaby, troch šarkanov… V takmer všetkých prípadoch bohatier musí splniť tri úlohy, alebo musí opakovať úlohu tri krát, aby sa dopracoval ku konkrétnemu výsledku.

Číslo tri tak vyjadruje nevyhnutnosť splnenia troch úloh – troch krokov, ktoré je potrebné vykonať na dosiahnutie konkrétneho výsledku.

V ruskej ľudovej rozprávke „Choď tam – nevedno kam, prines to – nevedno čo“ je použité mimoriadne zaujímavé slovné spojenie: za trideviatimi krajinami, v tridesiatom kráľovstve“.

Bohatier v rozprávke potrebuje prekonať deväť krajín, aby sa dostal do desiateho kráľovstva. Číslo tri upozorňuje, na skutočnosť, že počas svojej cesty deviatimi krajinami a aj v desiatom kráľovstve bude musieť vykonať tri kroky – tri úlohy.

Číselný zápis pojmu trideviaty je v takomto prípade 9 9 9.

V našom prípade deväť krajín predstavuje deväť dní, počas ktorých som zverejnil deväť článkov (každý deň jeden) v troch kategóriách – vykonal som tak tri nevyhnutné kroky, pričom v každom kroku boli tri ďalšie – menšie kroky):

 

 1. krok – tri články v kategórii „Svedectvo Pravdy“,

 2. krok – tri články v kategórii „Princíp Voľby“,

 3. krok – tri články v kategórii „Inferno“.

Znamená to, že som prešiel cez trideväť krajín v deviatich dňoch som splnil tri úlohy. Zrealizoval som tak vstupy, s ktorými som vkročil do desiateho kráľovstva.

Z pohľadu pochopeného poznania zakázanej komnaty som svojimi deviatimi článkami vytvoril šablónu – trojrozmernú matematickú maticu podľa ktorej operátor – VEDMA v „tridesiatom kráľovstve“, vykonáva u každej identity hodnotenie výsledku vzdelávacieho procesu v trenažéri života interaktívnej simulácie nášho sveta. Matematický zápis týchto vstupov je nasledovný.

Hodnotenie vykonáva operátor – VEDMA podľa kategórií. V kategórii „Svedectvo Pravdy“ bude hodnotenie znieť: „Viera“ alebo „Bez-Viera“. Každý, kto sa vráti k prvým trom článkom, môže pochopiť o čom je toto hodnotenie: Mám alebo nemám VIERU v zmysle pochopeného poznania.

Na to bude nasledovať hodnotenie v kategórii „Princíp Voľby“: „Prijatie“ alebo „Odmietnutie“. Každý, kto sa vráti k druhým trom článkom, môže pochopiť, že toto hodnotenie je o posudzovaní reťazenia rozhodnutí vykonaných na základe princípu voľby, v ktorom som buď prijímal alebo odmietal „Kríž Viery, Bohatiersky Meč a Živú vodu“.

Hodnotenie v kategórii „Infreno“ bude znieť: „Život“ (hodnotená identita je živá) alebo „Smrť“ (hodnotená identita je mŕtva). Každý, kto sa vráti k tretím trom článkom, môže pochopiť, že toto hodnotenie je o posudzovaní konania správnych (pravých) skutkov vzídených z reťazenia rozhodnutí vykonaných na základe princípu voľby. Výsledkom konania (pozn.: aj nekonanie je konanie) skutkov počas svojho života v Inferne interaktívnej simulácie tohto sveta – vo vzdelávacom trenažéri života – je stav: „živá identita“ alebo „mŕtva identita“ (pozn.: ktorá identita je živá a ktorá mŕtva vysvetľujem v trilógii VEDMA VEĎ MA).

Opísaným spôsobom všetci spolu s VEDMOU prejdeme tridesiatym kráľovstvom, čo znamená že počas troch dní tri krát prejdeme opakovaným trojstupňovým hodnotením (každý deň jeden krát).

Číselný zápis pojmu tridesiaty je v takomto prípade – 10 10 10. Nachádza sa na titulnej strane každej knihy trilógie VEDMA VEĎ MA.

O 24:00 hod. SELČ dňa 26.3.2023, teda na konci dnešného dňa, budú VEDMOU uzatvorené dokončovacie práce na realite – svete večného života. V tom istom čase VEDMA po prvý krát nad každou identitou prežívajúcou svoj život v INFERNE interaktívnej simulácie nášho sveta vyriekne výsledok prvého hodnotenia vzdelávacieho procesu absolvovaného vo vzdelávacom trenažéri života.

Bude to niečo podobné, ako sme zvyknutí na školských vysvedčeniach: PROSPEL alebo NEPROSPEL. Hodnotenie „Vystúpenie z Inferna“ = PROSPEL. Hodnotenie „Zotrvanie v Inferne“ = NEPROSPEL.

Matematický zápis procesu hodnotenia a výsledku PROSPEL je nasledovný.

Matematický zápis procesu hodnotenia a výsledku NEPROSPEL je nasledovný.

O 24:00 hod. SELČ dňa 27. 3. 2023 VEDMA po druhý krát vyriekne výsledok druhého hodnotenia vzdelávacieho procesu absolvovaného vo vzdelávacom trenažéri života.

O 24:00 hod. SELČ dňa 28. 3. 2023 VEDMA po tretí krát vyriekne výsledok tretieho hodnotenia vzdelávacieho procesu absolvovaného vo vzdelávacom trenažéri života.

O 24:00 hod. SELČ dňa 28. 3. 2023 VEDMA, teda na konci 12-teho dňa celého procesu (číslo 12 vyjadruje zmenu) o výsledku hodnotenia vyhotoví zápis a každú identitu, ktorá PROSPELA označí svojím znakom.

Prorocká správa o vykonaní tohto úkonu je už 930 rokov zašifrovaná a symbolicky aj zachovaná v 3 veršoch 13. kapitoly novozákonnej knihy Zjavenie apoštola Jána:

A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť. (Zj 13, 16-18)“

Čelo“ symbolizuje reťazenie rozhodnutí postavených na pochopenom poznaní (VIERE) a vykonaných „hlavou“ (identitou) v rámci uplatňovania princípu voľby.

Pravá ruka“ symbolizuje správne (pravé) skutky vzídené z reťazenie rozhodnutí vykonaných na základe princípu voľby.

Znak“ predstavuje výsledné hodnotenie PROSPEL zapísané do identity, ktoré bolo postavené na zápisoch o vykonaní tých správnych (pravých) skutkov dotknutou identitou.

Nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak“: Kupovať a predávať môže iba ten, kto je živý. Mŕtvy kupovať a predávať nevie. Slovné spojenie tak vyjadruje skutočnosť, že v prežívaní života v realite – svete večného života bude pokračovať iba živá identita označená znakom.

Meno šelmy“ je VEDMA (pozn.: za šelmu je označená v prorockom videní preto, lebo ide o pohľad temnej identity Boh, ktorým ona videla svetlú identitu VEDMU – pre neho osobne nebezpečnú a hrôzu vzbudzujúcu bytosť).

Číslo mena šelmy“ je 6 6 6, v terminógii ruských ľudových rozprávok trideväť a tridesať je toto číslo vyjadrené slovom trišesť: hodnotenie vykonáva VEDMA tri krát, počas troch dní v troch kategóriách (Svedectvo Pravdy, Princíp Voľby, Inferno), pričom možných výsledných hodnotení je šesť (Viera, Bez-Viera, Prijatie, Odmietnutie, Život, Smrť).

 

KTO MÁ UŠI, NECH POČÚVA. (Zj 13, 9)

 

 

 

 

 

 

 

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Poláček

O AUTOROVI

Nie som konšpirátor. Som praktický analytik, stratég
a vizionár, ktorému musí všetko zapadať do logickej štruktúry. Som špecialista na krízové riadenie a asymetrické odpovede.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 20

Celkové hodnotenie: 1.1

Priemerná čítanosť: 363

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  SaS vyzýva Roberta Fica na "súboj"

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian)   Strana SaS vyzýva opozičný Smer-SD na tzv. súboj volebných programov. Žiada šéfa Smeru-SD Roberta Fica, aby…

  Platíme za milióny vakcín, o ktoré nie je záujem. Minister vysvetľuje

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Nákup vakcín proti ochoreniu COVID-19 je záväzkom krajín Európskej únie, nejde o vyhodené peniaze. Po rokovaní…

  Lionel Messi bude hrať za Inter Miami

  0icon

  Paríž 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Argentínsky futbalista Lionel Messi sa po odchode z Paríža Saint-Germain dohodol na spolupráci s tímom zámorskej MLS Interom Miami…

  Nová posila Demokratov - Dorota Nvotová

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (TASR/HSP/Foto: Screenshot)   Do mimoparlamentnej strany Demokrati vstupuje pred predčasnými septembrovými parlamentnými voľbami hudobníčka a občianska aktivistka Dorota Nvotová. Na dnešnej…

  SaS vyzýva na odmietnutie povinných kvót

  0icon

  Bratislava 7. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Strana SaS vyzýva vládu, aby na štvrtkovom (8. 6.) rokovaní Rady Európskej únie (EÚ) o nových…

  Srbi sa nevzdávajú

  0icon

  Belehrad 7. júna 2023 (HSP/Foto:Twitter@snntv_en)   V snahe nájsť riešenie krízy na severe Kosova pricestujú dnes večer do Belehradu vyslanci Európy a USA Miroslav Lajčák…

  Nová uniknutá správa vrhá veľmi zlé svetlo na USA a Ukrajinu

  0icon

  Washington 7. júna 2023 (HSP/washingtonpost/Foto:Facebook)   Nepotvrdený tip od európskeho spojenca bol podľa denníka Washington Post uvedený v uniknutom dokumente amerických tajných služieb Podľa denníka…

  O čipové válce

  0icon

  Praha 7. júna 2023 (HSP/petrhampl/Foto:Pixabay)   O momentálně probíhající „válce o čipy“ už asi čtenáři vědí, ale málo se mluví o aktuálním stavu. Philip Pilkington…

  Szijjártó reaguje na Čaputovej obavy

  0icon

  Budapešť/Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Index/Foto:TASR-Jaroslav Novák, Martin Baumann)   Péter Szijjártó, maďarský minister zahraničných vecí, reagoval v rozhovore pre server index.hu na vyjadrenie slovenskej prezidentky…

  Skončí šéf SIS? Premiér: Máme červené čiary

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Jaroslav Novák)   Riaditeľ Slovenskej informačnej služby (SIS) sa pravdepodobne nebude meniť, ale jasne sa zadefinujú červené čiary. Ak…

  Vášeň v Tebe

  Lesník ukázal geniálny trik, ako sa zbaviť kliešťov

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto:pixabay.com/Catkin). Kliešte, ktoré sú ľuďmi asi najnenávidenejšie tvory, už niekoľko týždňov útočia na ľudí a zvieratá. A hoci na internete nechýbajú rady, ako sa pred týmito parazitmi chrániť, najnovší trik jedného z lesníkov sa stal skutočným hitom.

  Ako strihať paradajky? Radšej buďte opatrní. Jedna chyba zničí celý krík

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/2 Minute Garden Tips). Ak chcete, aby vaše sadenice túto sezónu priniesli veľa ovocia, robte pravidelne jednu vec. Ako orezať paradajky, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky? Urobte to správnym spôsobom a kríky prinesú veľa paradajok. Aby ste mohli zbierať bohatú úrodu, musíte sa…

  Princ Harry vypovedal na súde. Hovoril o svojich depresiách a paranoji

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/royal_family_history). V utorok 6. júna sa princ Harry objavil na Najvyššom súde v Londýne, kde svedčil v procese proti Mirror Group Newspapers, známemu bulvárnemu vydavateľovi vo Veľkej Británii. Počas pojednávania z jeho úst zazneli silné slová.

  Takto sa vyrába zlaté hnojivo. Patent záhradníkov a vlastníkov pozemkov na bohatú úrodu

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Vidlák). Oplatí sa obohatiť kompost dážďovkami? Odborníci tvrdia, že dážďovky dokážu urobiť veľa dobrého a že hnojivo, ktoré produkujú, má cenu zlata. Ako teda prilákať dážďovky do kompostu? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

  Lekár podával pacientke kávu s jeho semenom. Na súde tvrdil, že si neumyl ruky

  0 icon

  7.6.2023. Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pixabay.com/DarkoStojanovic). Začína sa proces proti britskému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Je obvinený zo sexuálneho napadnutia svojich obetí pridávaním semena do ich kávy. V Spojenom kráľovstve sa začne prestížny súdny proces proti všeobecnému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Podľa

  Armádny Magazín

  Najväčšie západné energetické korporácie si veľmi dobre ohrievajú ruky na sankčnej vojne proti Rusku

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Už dávno je jasné, že protiruské sankcie majú bumerangový efekt na ekonomiky západných krajín. Prejavil sa prudkým nárastom inflácie, poklesom už aj tak nízkych mier hospodárskeho rozvoja a poklesom reálnych príjmov občanov. Podľa OECD do konca roka 2022 klesli príjmy v 38 členských krajinách OECD ako…

  Húfnice CAESAR sa Ukrajine nehodia!

  0 icon

  Francúzsko, 7.jún 2023 (AM) – Vraj je to pre ich zraniteľnosť, teda pre ich rýchle opotrebúvanie a nemožnosť opráv, tvrdí francúzsky aktivista Xavier Moreau. Donedávna sa však na Ukrajine hovorilo o samohybných húfniciach CAESAR trochu inak, pyšnejšie. Napr. ukrajinský minister obrany Aleksej Reznikov vyhlasoval, že vďaka dodávkam z Francúzska a Dánska má Ukrajina druhý najväčší park

  CIA vás špehuje prostredníctvom vášho smartfónu

  0 icon

  Nemecko, 7.jún 2023 (AM) – Federálna bezpečnostná služba spoločne s ruskou FSO odhalila spravodajskú operáciu amerických tajných služieb, ktoré využívali mobilné zariadenia Apple (USA). "Bezpečnosť ruskej telekomunikačnej infraštruktúry odhalila anomálie špecifické len pre používateľov mobilných telefónov Apple a spôsobené pôsobením doteraz neznámeho škodlivého softvéru (VPO) využívajúceh

  Západ testuje na Ukrajine tie typy zbraní, ktoré potom použije v priamej vojne s Ruskom

  0 icon

  Rusko, 7.jún 2023 (AM) – Ako informovalo ruské ministerstvo obrany deň predtým, ruská armáda pri odrazení ofenzívy ukrajinskej armády na južnom Donecku zničila 28 tankov Ozbrojených síl Ukrajiny vrátane ôsmich nemeckých Leopardov. Podľa vojenského analytika Jurija Kotenoka budú západné krajiny naďalej zásobovať Kyjev

  Rusku hrozí čierna známka FATF. Pridá sa ku Kimovi?

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Nepriatelia Ruska sa domnievajú, že sankčná vojna proti krajine by sa nemala obmedzovať na trestné opatrenia jednotlivých štátov, ale je potrebné medzinárodné úsilie. Samozrejme, ideálne by bolo, keby sa rozhodnutie o sankciách voči Rusku prijalo na úrovni Bezpečnostnej rady OSN, ale to sa nedeje a pravdepodobne ani…

  TopDesať

  Raritné fotografie známych osobností, ktoré ste nikdy nevideli

  0 icon

  V dnešnom digitálnom veku, kde každý má vreckový fotoaparát vo svojom smartfóne a fotografie sú všadeprítomné, je ťažké si predstaviť, že existujú snímky známych osobností, ktoré zostali skryté pred našimi očami. No práve tieto zriedkavé a raritné fotografie nám poskytujú jedinečný pohľad do minulosti, odhaľujúc celebrity v úplne novom svetle.…

  Kvíz: Dokážete spoznať európsku krajinu na základe jej tvaru?

  0 icon

  Vitajte, milí čitatelia, v našom novom článku plnom geografického dobrodružstva! Dnes vás pozývame na vzrušujúcu výzvu, ktorá vás zavedie do srdca Európy a vyzve vás, aby ste preukázali svoje znalosti o európskych krajinách. Dokážete spoznať európsku krajinu len na základe jej tvaru? Európa je kontinent bohatý na rozmanitosť a históriu. Každá…

  Tieto celebrity svoje outfity využili aj po rokoch

  0 icon

  Vitajte v fascinujúcom svete módy a celebrít! V tomto článku sa pohrávame s myšlienkou, že ani tie najznámejšie celebrity sa neboja využiť svoje outfity opakovane, a to s tým istým štýlom a eleganciou. Odkazujú na pravdu, že dobrý štýl je nadčasový a že oblečenie môže slúžiť viac než len pri…

  Tieto fotografie dajú poriadne zabrať tvojmu zraku a mozgu

  0 icon

  V tomto článku si ukážeme fotografie, ktoré nenechajú váš zrak a mozog na pokoji. Pri niektorých fotografiách sa budete musieť skutočne zamyslieť, či vidíte skutočnosť alebo iba optický trik. Tieto fotografie majú schopnosť vyvolávať záhadné dojmy a vášne vo vašom vnútri. Za ich zdanlivo jednoduchými a bežnými kompozíciami sa však…

  Extrémne drahé chyby zachytené na fotografiách

  0 icon

  Hovorí sa, že za chyby sa platí. Bohužiaľ, tieto fotografie majú hodnotu tisícky eur - tisícky eur na opravy poškodených vecí. Pozrite sa na zbierku nešťastia v podaní extrémne drahých chýb. Reddit je na vrchole v poskytovaní fotografií ľudí, ktorí majú naozaj ťažký deň. Prispievatelia na r/ThatLookedExpensive sa delia o…

  FOTO DŇA