Slovensko sa prebúdza. Pripojte sa!

VYHLÁSENIE NÁRODA SLOVENSKÉHO

(pri príležitosti 78. výročia SNP)

My, slobodní muži a ženy Slovenskej Zeme, vedomí si svojich neodcudziteľných práv a slobôd, hrdo sa hlásiac k duchovnému odkazu našich slávnych, odvážnych a múdrych predkov,  

vyhlasujeme,

že súčasná mocenská a vládna garnitúra stratila svoju legitimitu tým, že slovenský národ, ktorému mala slúžiť, zradila a zapredala. Preto nadväzujúc na odkaz SNP, vedomí si svojej zodpovednosti pred budúcnosťou nášho národa, s odhodlaním vstupujeme do zápasu proti zlovôli súčasného fašizmu ako diktátu veľkokapitálu sprevádzaného presadzovaním zlovestných zámerov svetovládnych mocenských elít, ktorým oddane slúži naša zapredaná mocenská klika. 

Dávame preto na vedomie,

že na základe slobodnej vôle a podľa článku 32 Ústavy SR si uplatňujeme právo a staviame sa na odpor zločinnému režimu. Ako slobodní občania máme plné právo plnohodnotne žiť podľa našich predstáv, v súlade s mravnosťou a svedomím v spravodlivej a slobodnej spoločnosti, ktorú vieme budovať a spravovať na blaho celého slovenského národa. Preto

vyzývame

vás, ktorým záleží na osude našej Domoviny, aby ste sa aktívne zapojili do budovania novej spoločnosti, v súlade s našimi tradíciami a zvykmi, do formovania skutočnej Slovenskej národnej rady pre slobodné, nezávislé a zvrchované Slovensko.

Osud Slovenska je v rukách nás všetkých, ktorí sme odhodlaní zachrániť a priviesť k rozkvetu našu milovanú vlasť. Slovensko sa už prebúdza a formujú sa spoločenstvá, občiny či združenia, ktoré sa zjednocujú na spoločnom cieli vyjadrenom v Mierovej rezolúcii referendového vyhlásenia Človeka.

Ukážme celému svetu, že Slovenský Národ je pripravený zobrať svoj osud do vlastných rúk! 

„ … A človek nad človeka u nás nemá práva, sväté naše heslo je Sloboda a Sláva!“ 

 

Na tomto Vyhlásení sa zhodli predstavitelia mnohých pronárodných a vlasteneckých síl, združení, občín a spoločenstiev a bude prednesené na viacerých miestach Slovenska pri príležitosti osláv 78. výročia SNP ako vyjadrenie spoločnej vôle slovenského národa. Ak máte aj vy možnosť vystúpiť pri týchto oslavách, predneste toto Vyhlásenie, ktoré je svedectvom prekonávania roztrieštenosti a zjednocovania slovenskej vlasteneckej scény.

Sionisticko-anglosaský civilizačný model zlyháva a západná civilizácia sa rúti do priepasti, do ktorej, žiaľ, vďaka nekompetentnej a zapredanej mocenskej kliky je strhávané aj Slovensko. Čakajú nás zlomové udalosti, energetická a potravinová kríza, chaos, hospodársky rozvrat a finančný krach, sociálne nepokoje a pád vlády. Rozpad USA, NATO a EÚ je už neodvratný.

Je preto dôležité, aby sa na nadchádzajúce udalosti Slovensko pripravilo. Nestačí pád súčasnej vlády, ktorá likviduje Slovensko svojou zapredanosťou a diletantizmom. Je potrebné sa pripraviť na principiálnu zmenu politického a volebného systému. Je potešujúce, že sa na Slovensku mobilizujú a spájajú pronárodné vlastenecké sily, predovšetkým rôzne spoločenstva, ktoré sa dokázali zjednotiť okrem vzájomnej spolupráce aj tým, že vypracovali spoločný dokument pod názvom „Mierová rezolúcia referendového vyhlásenia Človeka“, ktorý jasne deklaruje, aký spoločenský systém principiálne odmietame a o aký spravodlivý systém sa usilujeme. Bude to systém bez politických strán, aj keď Roman Michelko ho považuje za nemožný. Ale to len preto, že zatiaľ neprekročil svoj tieň, alebo preto, že principiálnu zmenu politického systému odmieta.

Hneď v úvode dokumentu je deklarované, že Ja, Človek, nie tovar, ako zvrchovaný tvorca všetkých ľudských hodnôt a potrieb som si vedomý svojich neodcudziteľných a nezrušiteľných práv a slobôd daných zákonmi Stvoriteľa a zákonmi Prírody. Naše prirodzené práva teda stoja nad akékoľvek zločinné záujmy korporácií. Preto podporujeme budovanie takého spravodlivého spoločenského systému, ktorý na najvyšší piedestál vyzdvihne ľudskú dôstojnosť a umožní naplno rozvinúť tvorivý potenciál každého človeka, čím mu prinesie skutočnú slobodu a šťastie.

Tento dokument je platformou akčného zjednocovania všetkých vlasteneckých síl so spoločným programom formovania spravodlivej a vyspelej spoločnosti, suverénneho a zvrchovaného Slovenska. Po celom Slovensku prebieha podpisová akcia. Pripojte sa aj vy a  svojím podpisom podporte pripravované zmeny na ceste k slobodnej a prosperujúcej spoločnosti. Len spoločnými silami môžeme naštartovať procesy spoločenských zmien na blaho Človeka. Bližšie informácie o význame dokumentu a o tom, ako sa k nemu prihlásiť a ako postupovať, sú uvedené na: https://www.sarisskadrzava.sk/mierova-rezolucia/

Podpisy sú zhromažďované na zberných miestach a nikde nebudú predkladané či zverejňované. Budú slúžiť len ako orientačná informácia o tom, aká je podpora verejnosti pre realizáciu zámerov uvedených v dokumente. Dokument už podporili mnohé inštitúcie a osobnosti, medzi nimi aj JUDr. Štefan Harabín. Bol odoslaný aj na niektoré zahraničné inštitúcie ako signál, že Slováci sú pripravení na významné spoločenské zmeny.

Súčasťou zjednocujúcej celoslovenskej aktivity je však hlavne Vlastenecký Front (VF) ako neformálna ideová, programová a organizačná platforma spájania vlasteneckých síl s cieľom prípravy nového systému riadenia štátu. Čoskoro sa uskutoční ustanovujúci celoslovenský Snem Vlasteneckého Frontu, v ktorého Koordinačnom výbore (tieňovej Slovenskej Národnej Rade) budú mať cez svojich predstaviteľov zastúpenie jednotlivé subjekty (spoločenstvá, združenia, inštitúcie, mimoparlamentné vlastenecké strany a hnutia), ktoré hlásia k spoločnej platforme. Je potvrdená bohatá účasť, čo je sľubným predpokladom formovania odborných rád (sekcií, tímov) pre jednotlivé oblasti spoločenského života v rámci Výkonného výboru VF (tieňovej vlády), ktorý rozbehne prípravu programu záchrany, obnovy a rozvoja Slovenska.  

Slovenský snem VF sa stane najvyšším orgánom zabezpečujúcim prípravu nového systému riadenia štátu. Jeho zasadnutia bude zvolávať Organizačný výbor VF, t.j. akčný tím pozostávajúci z koordinátorov a predsedov odborných rád, ktorí budú pripravovať návrh Programu a Stratégie VF na najbližšie obdobie. Tie sa stanú predmetom rokovania a prijatia na najbližšom ďalšom zasadnutí Slovenského snemu VF. Organizačný výbor bude zároveň zabezpečovať nepretržité fungovanie VF.

Nedovolíme, aby nám zapredanci zlikvidovali naše krásne Slovensko.  Vybudujeme ho odznova na úplne iných základoch. Časy veľkých premien sú predo dvermi, a preto nesmieme spať, ale sa na ne zodpovedne pripravovať, aby keď nastane príhodný okamih, sme neboli zaskočení, ale pripravení.

Ing. Peter Kohút, CSc.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 23.23

Priemerná čítanosť: 5832

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Slovenky na úvod podľahli Maďarkám 1:3

  0icon

  Slovenské volejbalistky neuspeli v úvodnom zápase kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy do 18 rokov. V piatkovom stretnutí A-skupiny v talianskom Cavalese podľahli Maďarkám 1:3.

  SR 18 zdolala v príprave Poľsko 3:2, Straka sa zaskvel Michiganom

  0icon

  Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov uspeli aj v druhom prípravnom stretnutí v Trnave s poľskými rovesníkmi. Po štvrtkovom víťazstve 1:0 zdolali v piatok súpera…

  Uvedomelí manažéri diskriminujú dobrovoľne. Tlak aktivistov už nie je potrebný

  0icon

  Bratislava 12. apríla 2024 (HSP/Foto:,TASR-Pavol Zachar,Instagram,Screenshot)   Prezidentské voľby 2024 neskončili víťazstvom progresívnej bubliny. Táto bezprostredne po nich prejavuje svoj hnev, frustráciu a dokonca nám…

  Slovensko - Švajčiarsko 5:3 v prípravnom zápase

  0icon

  Humenné 12. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:TASR-Ján Krošlák) Aktualizované 12. apríla 19:01 Slovenskí hokejoví reprezentanti zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase v Humennom nad Švajčiarskom 5:3. Po dva…

  Slovenky vedú nad Slovinskom 1:0, Schmiedlová zdolala Miličovú

  0icon

  Slovenské tenistky vedú v kvalifikačnom dueli Pohára Billie-Jean Kingovej nad Slovinskom 1:0. O prvý bod sa na harde v bratislavskom NTC zaslúžila Anna Karolína Schmiedlová,…

  Ďalšie horúce miesto: Biely dom varuje pred iránskou vyhrážkou. Irán zase varuje USA

  0icon

  Washington/Jeruzalem 12. apríla 2024 (HSP/Teraz/Foto:TASR/AP-Susan Walsh)   Iránske vyhrážky odvetou proti Izraelu po útoku v Sýrii, kde prišli tento mesiac o život dvaja iránski generáli,…

  Bojkot Na telo, koaliční lídri mali uzavrieť dohodu. Čo bolo dôvodom?

  0icon

  Bratislava 12. apríla 2024 (HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 12. apríla 2024 17:22 Lídri koaličných strán, teda Smeru, Hlasu a SNS, sa dohodli, že ministri vlády Roberta Fica…

  Okuliar podpísal ročný nováčikovský kontrakt s Floridou

  0icon

  Slovenský hokejista Oliver Okuliar podpísal v piatok ročný nováčikovský kontrakt s klubom zámorskej NHL Florida Panthers. Zmluva začne platiť od sezóny 2024/25. Na oficiálnej webstránke…

  Čo naznačujú nové dôležité vyhlásenia Moskvy

  0icon

  Bratislava 12. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR/AP-Boris Grdanoski)   Nové vyhlásenia Moskvy o pripravenosti na rokovania o Ukrajine. Lavrov povedal, že "je možné využiť istanbulské dohody na…

  Opozícia kritizuje vládu. Kmec vysvetľuje, ako sa veci majú

  0icon

  Bratislava 12. apríla 2024  (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook) Aktualizované 12. apríla 2024 15:30 Opozícia kritizuje vládu za možné ohrozenie čerpania peňazí z plánu obnovy. Progresívne Slovensko (PS)…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Ivan Štubňa

  Milan Náhlik

  Viktor Pondělík

  René Pavlík

  Erik Majercak

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA