Geopolitické víťazstvo Slovanov na čele s Ruskom nad Anglosasmi je neodvratné!

Ak som vo svojom predchádzajúcom článku https://blog.hlavnespravy.sk/29553/ziadne-americke-zakladne-nebudu-neslavny-koniec-caka-bandu-vlastizradnych-zlocincov/

argumentoval, že žiadne americké základne na Slovensku nebudú, tak teraz naň nadviažem a ukážem, čo sa bude diať na mape globálnej politiky už v najbližšom čase. A veru, je sa na čo „tešiť“, lebo sa budú diať veci nevídané. Najprv však odcitujem niektoré pasáže z predchádzajúceho článku s cieľom na ne nadviazať:

História nás učí, že Rusi síce dlho zapriahajú, ale potom ich trojku so saňami nik nezastaví. Teraz už tiež zapriahli a nasadli na sane. Ich kone ich dovezú tam, kam chcú a dosiahnu to, čo deklarovali vo svojom ultimáte. Globálny parazit (t.j. sionisticko-anglosaské svetovládne mocenské elity) a ním ovládaný kolektívny Západ je v takom katastrofálnom úpadku a rozvrate vďaka svojmu primitivizmu, že silné Rusko sa s ním už bude pohrávať ako mačka s myšou. SŠA sa rozpadávajú, hrozí tam občianska vojna, energetická kríza, obrovská zadlženosť a prasknutie do obludných rozmerov nafúknutej finančnej bubliny, kolaps dolárového menového systému, bieda, hlad a sociálne nepokoje. Putinovi stačí urobiť pár dobre mierených štuchancov, on je v tom majster … Rusko sa už rozbehlo a bude pichať ako podráždený roj včiel, kým nebudú splnené jeho ultimatívne požiadavky.

Pozrime sa bližšie, čo urobí Rusko, aby dosiahlo to, čo si predsavzalo. Vôbec to nebude tak, ako si zbožne želajú mocenské „elity“, ktoré ako jedinú nádej na svoju záchranu vidia v rozpútaní bratovražednej vojny medzi Rusmi a Ukrajincami, ako aj prípadný vojnový požiar v Európe, na úkor čoho by sa Anglosasi zahojili a obnovili svoju svetovú dominanciu. Je však už neskoro, sami si pod sebou podpílili konár svojím nebotyčným primitivizmom. Ako sa hovorí „pozde, pozde, milý drozde“ alebo „kto druhému jamu kope, sám do nej spadne“. Svojím vojnovým štvaním chcú zahnať Ukrajinu do vojny s Ruskom, ale už ani Zelenskému sa do nej nechce. Ukrajincom sa konečne otvárajú oči, aké podlé zámery s nimi majú anglosaské elity, ktoré sa dajú vyjadriť jednou vetou: „My (Anglosasi) vám dodávame zbrane a vy vyvolajte vojnový konflikt. My sa síce doň nezapojíme, ale vy umierajte v mene našich mocenských záujmov!“ Už nepriamo ohlasujú provokáciu, na ktorú im ale Rusi nenaletia.

Rusi pripravili nasledujúci scenár:

1. Koncom februára a začiatkom marca rozbehnú obrovské strategické manévre s použitím pozemných vojsk, vojnových lodí a ponoriek ako aj vzdušných a kozmických síl, pri ktorých budú imitovať globálny jadrový útok na strategické ciele a centrá prijatia rozhodnutí, ako aj totálne zničenie Veľkej Británie a SŠA obkľúčených ruskými jadrovými ponorkami zo všetkých strán. Plejáda raketových systémov, ktorými disponujú je odstrašujúca – kalibre, kinžaly, iskandery, zirkony, avantgardy, poseidony, … Proti hypersonickým strelám sú bezmocné všetky systémy protiraketovej obrany.  Tieto manévre budú výstrahou a pripomenutím, aká bude odveta Ruska, ak Západ naň zaútočí jadrovými zbraňami.

2. Po tejto výstrahe Rusko ultimatívne požiada o stiahnutie amerických a NATO základní (aj raketových) z krajín východnej a strednej Európy, t.j. Rumunska, Poľska a pobaltských štátov, aby bola splnená ich požiadavka uvedenia bezpečnostnej situácie do stavu pred rokom 1997. Za daných okolností budú Američania len veľmi ťažko umiestňovať svoje základne na Slovensku. Ak by to aj stihli, tak následne sa budú musieť spakovať.  

3. Ak sa anglosaské elity budú vzpierať a vyhrážať všelijakými sankciami, Rusi si pôjdu tvrdo za svojím a dajú im jasne na vedomie, že raketami, samozrejme bez jadrových náloží, zasiahnu a zničia vojenské základne a veliteľské stanovištia v spomínaných krajinách. Na stranu Ruska sa postaví nielen Čína, Irán, Bielorusko a štáty juhovýchodnej Ázie, ale s Rusmi sa ťahať za prsty nebudú ani štáty Západnej Európy, t.j. Francúzsko, Nemecko, Taliansko a ďalšie. Predsa nebudú riskovať vojnový stret kvôli akýmsi Rumunom, Poliakom či pobaltským štátom. Vlastne týmto sa aj oni oslobodia spod anglosaskej nadvlády.

4. Ak Anglosasi a NATO aj napriek tomu neustúpia, Rusi splnia svoje sľuby a zničia ich vojenské základne v spomínaných krajinách. Nakoniec Západ bude musieť pristúpiť na ultimatívne požiadavky Ruska a napraviť historickú krivdu, ktorú spáchal na Rusku tým, že ho oklamal a natrepal základne NATO až do jeho predsiene.  

Čo sa bude diať potom? Dal by sa napísať celý elaborát o nastupujúcom zániku zločinného liberálno-fašistického kapitalistického systému a budovaní nového spravodlivého spoločenského zriadenia založeného na úplne iných princípoch, princípoch božských a ľudských, nie démonických, na ktorých je postavený súčasný svet pod taktovkou satanistických mocenských elít. Norimberg 2 a Jalta 2 sú predo dvermi, na ktoré klope nový svetový poriadok a nové geopolitické usporiadanie sveta. Je pripravovaný projekt Geo-Russia, t.j. spojenectvo Ruska, Talianska, Rakúska, Nemecka, Ukrajiny a Bieloruska, ako aj projekt Slovanskej konfederácie pod záštitou Ruska, ktorý bude odmietnutím anglosaského projektu Medzimoria (t.j. buď Dvojmoria alebo Trojmoria).  

Nastáva éra nás – Slovanov, lebo len my máme v sebe duchovný a morálny potenciál zastaviť pád ľudstva do priepasti a následne vybudovať úplne novú civilizáciu – Kráľovstvo Božie na Zemi. Stojíme na dejinnom zlome, kedy v Armagedóne, t.j. celosvetovom strete síl Dobra so silami Zla nakoniec zvíťazí Dobro, Pravda a Spravodlivosť. A my sa na tom budeme aktívne podieľať. Preto sa už teraz po Slovensku zakladajú spoločenstvá vzájomnej pomoci, ako je napr. aj naša Šarišská dŕžava https://www.sarisskadrzava.sk/ . Formuje sa Vlastenecký front, ktorý ako ideová, programová a organizačná platforma má okrem spájania pronárodných a vlasteneckých subjektov za cieľ vypracovať a následne aj realizovať program transformácie Slovenska zo súčasného stavu na slobodnú, spravodlivú a prosperujúcu spoločnosť pod vedením špičkových špecialistov a odborníkov s vysokým morálnym kreditom a pronárodným cítením https://www.sarisskadrzava.sk/vlastenecky-front/

Zapredaná banda zločinných vlastizradcov a zapredancov na čele s Čaputovou, Korčokom, Naďom, Hegerom, Matovičom a ďalšími nech si už teraz balí svojich sedem slivák a vypadne z „tejto krajiny“, ktorú tak nenávidí, ničí a zapredáva v mene svojich chlebodarcov. Podpisom hanebnej okupačnej zmluvy si na seba uvalili večnú hanbu, prekliatie a trvalý hnev ľudu. Nezaslúžia si nič než pohŕdanie. Uplietli si na seba bič. Budú sa pred národom musieť skrývať ako potkany.  

„Slávme slávne slávu Slávov slávnych!“

Ing. Peter Kohút, CSc.

obcaniasr@tutanota.com

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 23.23

Priemerná čítanosť: 5832

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Medzivládne stretnutie Slovensko Ukrajina. Poprel Fico sám seba?

  0icon

  Bratislava/Kyjev 13. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR-František Iván)   Vo štvrtok 11.4.2023 sa uskutočnilo dlho očakávané medzivládne stretnutie v Michalovciach medzi vládami Slovenskej republiky a vládou Ukrajiny…

  EDUMA vytvorila emočné karty na rozvoj emocionálnych a sociálnych zručností

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Nezisková organizácia EDUMA vytvorila emočné karty na rozvoj emocionálnych a sociálnych zručností. Sú vhodné pre formálne aj neformálne vzdelávanie.…

  V prípade nelegálneho reexportu liekov naďalej prebieha vyšetrovanie

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   V prípade nelegálneho reexportu liekov zo Slovenska naďalej prebieha vyšetrovanie. Nikoho zatiaľ neobvinili. Pre TASR to potvrdili z Krajskej…

  Vegas sú v play off, Pospíšil prispel dvoma asistenciami k triumfu Flames

  0icon

  New York 13. apríla (TASR/HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 13. apríla 2024 o 09:38 h. Slovenský hokejový útočník Martin Pospíšil prispel dvoma asistenciami k víťazstvu Calgary na ľade…

  Košice prehrali tretíkrát v Spišskej, Jokeľ: "Musíme doma zvíťaziť"

  0icon

  Košice/Spišská Nová Ves 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván, Martin Baumann)   Hokejisti Košíc neuspeli ani tretíkrát v sérii na ľade Spišskej Novej Vsi a sú…

  Ještě chvilku...

  0icon

  Praha 13. apríla 2024 (HSP/vidlakovykydy/Foto:Pixabay)   Vážení mocipáni! Vy, co řídíte tuto republiku a jste vidět, i vy, co řídíte tuto republiku a nejste vidět.…

  Priaznivci modelov lodí si na vodnej nádrži Mlynská prídu na svoje

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Priaznivci a milovníci modelov lodí si v sobotu v bratislavskej Devínskej Novej Vsi prídu na svoje. Na vodnej…

  Tarabovi na stope

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Redaktori mainstreamových médií si pomýlili základnú novinársku úlohu: namiesto strážnych psov demokracie sa stali psami loveckými. Dávnejšie prenasledovali…

  Na Senianskych rybníkoch uvítajú migrujúce vtáky

  0icon

  Michalovce 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na Senianskych rybníkoch na východe Slovenska v sobotu privítajú migrujúce vtáky. Ide o najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku,…

  "Vojna nebude krátka." Nemecký kancelár nevylúčil dialóg s Putinom

  0icon

  Berlín/Moskva 13. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR/AP-Michael Sohn, Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin)   Západ bude vyzbrojovať Ukrajinu "dlho", pretože vojna "nebude krátka", povedal nemecký kancelár Olaf Scholz…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Marek Brna

  Ivan Štubňa

  Milan Náhlik

  Viktor Pondělík

  René Pavlík

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA