Čo uniklo z Pentagonu je ozaj bomba!!! Americkí vojaci čakajú na hraniciach!!!

USA sa snažia  rozpútať bratovražednú vojnu medzi Slovanmi !!!

Na začiatok treba uviesť, že kríza na Ukrajine je iba vyvrcholením amerického úsilia získať územie Ukrajiny pod svoju ekonomickú aj vojenskú kontrolu a následne tam vybudovať vojenské základne. Tento plán je známy najmenej 15 rokov.

Do roku 2021 podľa Congressional Research Service poskytli USA Ukrajine vojenskú pomoc vo výške 8 miliárd USD.  Ďalšie miliardy poskytlo Taliansko, Veľká Británia a NATO. Veľká Británia  napríklad uzavrela rôzne vojenské dohody s Kyjevom, pričom okrem iného investovala 1,7 miliardy libier do posilnenia ukrajinských námorných kapacít.

Tento program zabezpečuje vyzbrojenie ukrajinských lodí britskými raketami, spoločnú výrobu 8 rýchlych odpaľovacích rakiet, výstavbu námorných základní na Čiernom mori (Rumunsko, Bulharsko) a tiež na Azovskom mori medzi Ukrajinou, Krymom a Ruskom. 

Okolo 64 jadrových útočných lietadiel F-35A bude rozmiestnených na hraniciach s Ruskom, len 200 km od Petrohradu, v skutočnosti pod velením USA, ktoré, ako pripomína senátor Wicker, nevylučuje použitie jadrových zbraní ako prvé.

Tzv. obranné dohody s USA majú podpísané aj Nórsko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Česko. Ak porovnáte texty, zistíte, že ani jeden štát nemá podpísanú takú nevýhodnú lokajskú dohodu ako Slovensko!!! Mekotanie Naďa a Korčoka o tom, že podobné zmluvy majú podpísané aj iné štáty je teda hrubo zavádzajúce lebo obsah je zásadne iný!!!

Ich podobnosť je asi taká, ako medzi prasaťom a hovädom. Ak sa pozrieme na mapu zistíme, že neofašisti z USA majú vojensky podchytené všetky štáty hraničiace s Ruskom alebo tzv. východné krídlo ohrozujúce Rusko od Barentsovho mora na severe až po Stredozemné more s výnimkou Moldavska a Bieloruska. Kto koho teda ohrozuje? Rusko to nie je!!!

Podľa dobre informovaného zdroja z prostredia blízkeho Pentagonu, na budúcej vojne medzi Ukrajinou a Ruskom sa majú zúčastniť predovšetkým, Česko, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Bulharsko, pobaltské štáty a Fínsko. Ostatné štáty NATO vrátane USA sa na vojenskom konflikte neplánujú zúčastniť. S vysokou pravdepodobnosťou sa nezúčastní ani Turecko.

Okrem oficiálnych vojenských investícií USA-NATO na Ukrajine je tu realizácia tzv. pomoci v hodnote 10 miliárd dolárov, ktorý realizuje Erik Prince, zakladateľ súkromnej americkej vojenskej spoločnosti Blackwater, teraz premenovanej na Academy, ktorá dodáva žoldnierov CIA a Pentagonu na Ukrajinu a ktorá má už skúsenosti s prevratom na Ukrajine tzv. Majdanizácia Ukrajiny.

Nie je ťažké si domyslieť aké sú úlohy tejto „súkromnej armády“, ktorú financuje CIA z čiernych peňazí, predovšetkým zo ziskov kolumbijských drogových kartelov. Prince, bývalý vojak SEAL dostáva stovky miliónov dolárov od vlády USA a CIA na tzv. „špinavú“ a nelegálnu prácu všade po svete. Vraždenie nepohodlných ľudí a politikov, vyvolávanie napätia po svete podľa amerického scenára, preprava a predaj zbraní do krajín embarga, vytváranie súkromných armád v štátoch amerického záujmu  vrátane Ukrajiny a pod. Jeho organizácia má na svedomí aj zavraždenie srbského premiéra Djindića!!! Na Ukrajine onedlho vyvolá provokáciu pod tzv. FALSE FLAG!!!

Na provokáciu pod tzv. False Flag, čiže vyvolanie konfliktu na Ukrajine tak, že napr. Západ čiže USA zinscenuje útok na nejakú ukrajinskú vojenskú jednotku aj s ľudskými obeťami a z útoku obvinia Rusko. V tomto prípade sa počíta so značnými ukrajinskými obeťami z dôvodu, aby sa zodvihla vo svete masová vlna protestov proti Rusku.

Môže sa to stať aj napr. tak, ako to uviedol ruský minister obrany Šojgu, ktorý povedal, že v Doneckej oblasti existujú „súkromné ​​vojenské spoločnosti USA, ktoré pripravujú provokáciu s použitím neznámych chemikálií“ (Academy). USA by v tom okamihu označili Rusov za agresora a donútili by európske štáty NATO (rozumej predovšetkým slovanské), aby sa zapojili do vojny proti Rusku. Tejto bratovražednej vojne vyvolanej USA treba zabrániť.

Podotýkam, že Rusov žijúcich v Donecku a Luhansku je nadpolovičná väčšina. Na celej Ukrajine žije cca 18% Rusov. Rusko nemá záujem napadnúť vlastné a príbuzné národnosti na Ukrajine. Ale bude sa brániť. !!! Na to má plné právo.

Proti Rusku je v prvej línii je pripravený tzv. pluk Azov vycvičený a vyzbrojený, ktorý sa vyznačuje zúrivosťou v útokoch na ruské obyvateľstvo Ukrajiny. Azov, ktorý pod vlajkou SS Das Reich verbuje neonacistov z celej Európy. Velí  jej zakladateľ Andrej Biletskij, povýšený na plukovníka. Nie je to len vojenská jednotka, ale ideologické a politické hnutie.

Ďalej:

Celkový počet amerických základní vo svete: 800 v 80 krajinách a 180 000 vojakov v 160 krajinách!!!

Niektoré príklady:

V  Japonsku majú 120 a cca 54 000 tisíc vojakov, v Nemecku 120 základní a cca 35 000 vojakov, Taliansko 44 základní a 12 200 vojakov, Veľká Británia 25 základní a 10 000 vojakov, Turecko 14 základní a cca 2000 vojakov, Južná Kórea 73 základní a cca 27 000 vojakov…Treba poznamenať, že USA znížili počet svojich vojakov v Nemecku takmer o polovicu. Počíta sa však s ich nasadením na územiach tzv. východných štátov vrátane Slovenska. Na zozname amerického ministerstva obrany dve vojenské základne na Slovensku už figurovali v pláne od roku 2019!!!

Schválením Dohody o obrannej spolupráci medzi SR a USA sa vláda SR, parlament SR a prezidentka SR dopustili porušenia Ústavy SR a zradili záujmy SR.

Dlhodobý plán USA je ovládať pomocou svojej armády a armád porobených krajín celý svet!!! A to je taký istý plán ako mal svojho času Hitler!!! Ak sa USA nespamätajú tiež skončia ako fašistické Nemecko a Hitler. Len obetí bude viac a riziko zániku našej civilizácie bude značné. Preto je treba sa postaviť v každej Američanmi okupovanej krajine na odpor a poslať ich domov!!! V Európe nemajú žiadne záujmy povýšené nad záujmy európskych štátov. Môžu tu byť len ako hostia a nie ako páni a okupanti!!!

PS: Ako odpovieme občania na tento plán? Vidíme, že vláda, parlament aj prezidentka Slovensko zapredali. Ak nechceme byť vmanipulovaní do vojny, ak nechceme, aby vo vojne zahynuli desaťtisíce našich spoluobčanov ostáva len jedno. Ulica. Občania majú právo sa postaviť na odpor podľa paragrafu 32 Ústavy SR. Táto vláda dôveru, ktorú dostala, hrubo sklamala a občanov oklamala. Nemá tak právo vládnuť. Už prekročila červenú čiaru!!!

Vyzývam preto opozíciu, aby sa postavila do čela všeobecného odporu s cieľom dosiahnutia demisie vlády!!! Vyzývam odbory a všetky organizácie, aby začali spolupracovať. Treba dosiahnuť jednotu  všetkých a spoločné konanie všetkých za účelom dosiahnutia tohto cieľa. Po dosiahnutí tohto cieľa sa potom politické karty rozdajú v skutočne slobodných voľbách z vôle občanov SR.

Táto vláda sa spolieha ešte na niečo…A to je využiť vojakov NATO na území SR na potlačenie občianskych nepokojov!!!  

PS: A ešte niečo. Niektorí politici  sa čudujú prečo sa koalícia tak ponáhľa so schválením zradcovskej Dohody s USA a urýchlene sa snaží Dohodu pretlačiť. Odpoveď je jednoduchá. Americkí okupanti čakajú na hraniciach a cca 2 dni po schválení zradcovskej Dohody parlamentom a Čaputovou budú na svojich dopredu určených postoch na Slovensku!!!

Podobná situácia tu už bola, keď predstavitelia Slovenska rozhodovali o preletoch lietadiel NATO ponad Slovensko do Juhoslávie v roku 1999.

Kvôli diskusii sa celá vec odsúhlasenia preletov predlžovala. Prelety boli odsúhlasené na zásah amerického velenia z Bruselu. Stačil jeden telefonát Dzurindovi, v ktorom sa ho pýtali, že dokedy ešte majú čakať, že lietadlá sú už naštartované!!! V tom okamihu zradcovská vláda prelety odsúhlasila s výnimkou dvoch osôb. Jána Čarnogurského a Pavla Koncoša…

Otrasný dôkaz a svedectvo amerických neofašistov zločinov NATO v bývalej Juhoslávii je tu:

https://www.cnj.it/24MARZO99/2009/TARGET/ATTI/dvd_target/docs/wb1/index.htm

V okupovanom Kosove vznikla smutne známa útočná základňa USA Bondsteel…pomenovaná po americkom vietnamskom vrahovi. Je najväčšia v Európe. Slúži tam okolo 8000 vojakov vrátane vojakov z Ukrajiny, Poľska, Litvy, Rumunska…Je povestná mučením podobne ako Guantanámo…Okrem tejto základne sa v Kosove nachádzajú nasledovné základne: Priština 2000 vojakov, Peć 1200 vojakov, Prizren 2700 tureckých vojakov, Leposavić 300 vojakov, Novo Selo 1200 vojakov. Čiže na Američanmi okupovanom Kosove slúži okolo 15400 vojakov.

 

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Viac na:

https://www.globalresearch.ca/blackwater-donbass-azov-battalion/5768869

https://blog.hlavnespravy.sk/29484/jednym-z-hlavnych-dovodov-buduceho-vojenskeho-konfliktu-na-ukrajine-vyprovokovanym-usa-je-plyn-termin-februar-2022/

https://time.com/6076035/erik-prince-ukraine-private-army/

 

 

 

 

 

 

 

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 217

Celkové hodnotenie: 24.75

Priemerná čítanosť: 2239

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Národný bezpečnostný úrad varuje pred koordinovanými kybernetickými útokmi na Slovensku

  0icon

  Bratislava 6. októbra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Národný bezpečnostný úrad (NBÚ) varuje pred koordinovanými kybernetickými útokmi na Slovensku, za ktorými je ruská skupina anonymus.ru. Informoval…

  Zuzana Čaputová diskutovala na Malte s 11 prezidentmi o vojne, plyne aj migrácii

  0icon

  Bratislava/Valletta 6. októbra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Kancelária prezidenta SR)   Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa vo štvrtok na Malte stretla s ďalšími 11 prezidentmi členských krajín EÚ…

  Káčer: Pre niektorých politikov je naša štátnosť obyčajná rohožka

  0icon

  Bratislava 6. októbra 2022 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Rastislav Káčer by pred 30 rokmi nečakal, že na Slovensku vyrastie generácia…

  Premiér: Ak Putin stratí vplyv na Európu, trh s plynom sa upokojí

  0icon

  Bratislava/Praha 6. októbra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Petr David Josek)   Ak ruský prezident Vladimir Putin stratí vplyv na Európu, zmizne výrazný prvok neistoty, čím sa podľa predsedu…

  Robert Fico odmietol, že by za schôdzou bola snaha zastrašovať OČTK

  0icon

  Bratislava 6. októbra 2022 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer, Jaroslav Novák)   Začala sa mimoriadna schôdza Národnej rady (NR) SR, na ktorej chce Smer-SD presadiť uznesenie k…

  NAKA zadržala členov organizovanej skupiny, pripravovať mali lúpež

  0icon

  Bratislava 6. októbra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Erika Ďurčová)   Národná kriminálna agentúra (NAKA) zadržala členov organizovanej skupiny z regiónu južného Slovenska. Mali pripravovať lúpežné prepadnutie na území…

  Súd rozhodol: Bude opitý Dědeček, ktorý usmrtil 5 ľudí, stíhaný väzobne alebo na slobode?

  0icon

  Bratislava 6. októbra 2022 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Obvinený Dušan D., ktorý v opitosti spôsobil víkendovú tragickú dopravnú nehodu v centre Bratislavy s piatimi obeťami,…

  Po Limane sa hlavná pozornosť upriamuje na Kreminnský smer. Čo sa deje?

  0icon

  Kyjev 6. októbra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrii Marienko)   Po oslobodení Limanu sa Kreminnský smer stal miestom hlavných bojov na frontovej línii, povedal pre Donbas Realii gubernátor…

  "Krym je ruský!": "Lúče smrti" prinútili Muska milovať Rusko

  0icon

  Moskva 6. októbra 2022 (HSP/svpressa/Foto:TASR/AP-Hannibal Hanschke) Americkí experti sa domnievajú, že miliardár sa bojí o svoje satelity Starlink, ktoré už mohli byť zasiahnuté našimi bojovými…

  Sachs zaskočil moderátora, keď obvinil USA zo sabotáže plynovodu Nord Stream. „Jeff, Jeff, v tomto bode musíme prestať..."

  0icon

  Bratislava 6. októbra 2022 (HSP/Daily Mail/Foto:Screenhot)   Ako informuje portál Daily Mail, ekonóm Kolumbijskej univerzity prekvapil, keď počas vysielania uviedol, že za sabotážou plynovodu Nord…

  Vášeň v Tebe

  Peterson porozprával o ženských sexuálnych fantáziách. Akú úlohu v nich zohráva rozprávka Kráska a zviera?

  0 icon

  Uznávaný klinický psychológ, autor kníh 12 pravidiel pre život a Za hranicou poriadku - Jordan Peterson - v jednej zo svojich prednášok porozprával o ženskej sexuálnej fantázii. Jeho vyjadrenia však nie sú založené na rozhovoroch so ženami. Možno vás to prekvapí, ale na ženské sexuálne fantázie sa podľa jeho slov zamerali inžinieri z Googlu.…

  Násilie "Pána Smitha" v realite? Angelina Jolie prezradila, čo sa dialo na palube lietadla

  0 icon

  Americká herečka Angelina Jolie podala žalobu na bývalého manžela Brada Pitta a obvinila ho z domáceho násilia, informuje portál People. Podľa žaloby Pitt počas konfliktu v súkromnom lietadle v roku 2016 chytil jedno z ich detí pod krk a ďalšie mal udrieť päsťou do tváre.

  5 jednoduchých spôsobov ako byť (oveľa) lepšou mamou

  0 icon

  Každá z nás chce byť pre svoje deti tou najlepšou mamou. Mladé mamičky, ale aj tie staršie dostávajú mnoho (niekedy nevyžiadaných) rád, ako vychovávať svoje deti. My vám prinášame 5 jednoduchých spôsobov, ako byť ešte lepšou mamou pre svoje dieťa. Darujte dieťaťu sústredených 15 minút Dvakrá

  Nepríjemná skúsenosť s európskymi lekármi ju vohnala "pod nože" iránskeho doktora. Lela Vémola prehovorila o ceste do Teheránu

  0 icon

  Bývalá slovenská playmate Lela Vémola odcestovala do Iránu. Dôvodom je jej nepríjemná skúsenosť s európskymi lekármi. „Veľmi dlho som zvažovala cestu do ďalekého Iránu, ale toto rozhodnutie neľutujem. Po nepríjemných skúsenostiach s lekármi v Európe, čo sa týka plastiky nosov, som sa zverila do rúk Dr. Farshida Mahboubirada, pretože viem, že…

  Dojemná pieseň Márie Čirovej po tragickej nehode v Bratislave: "Prečo nedá sa žiť bez obáv ako v náručí matky?"

  0 icon

  K tragickej dopravnej nehode na bratislavskej zastávke MHD Zochova uviedla niekoľko úprimných slov aj speváčka Mária Čírová. Zaspievala aj dojemnú pieseň. „V noci som sa vrátila z jedného koncertu a nemohla som zaspať. Vznikli tieto slová a melódia. Zastávka Zochova bola mojou zastávkou 5 študentských rokov. Je to jedna z najfrekventovanejších…

  Armádny Magazín

  Luhanský obrnený transportér pod paľbou zachraňuje posádku druhého poškodeného vozidla. Video

  0 icon

  Ukrajina, 6.október 2022 (AM) – Dôstojník 1. práporu 4. brigády Luhanskej ľudovej republiky s volacím znakom Denčik na svojom BMP-1 napreduje, aby pomohol posádke spriateleného vozidla predtým poškodeného v boji. Dokonca aj potom, čo raketa Javelin zasiahla kapotu jeho vozidla, bol schopný dokončiť úlohu evakuácie druhej posádky. Jeho kolega operátor-strelec 7

  Kniha "Krstní otcovia Hitlera" má čo povedať o súčasných vládcoch politiky

  0 icon

  Slovensko, 6.október 2022 (AM) – Kniha Krstní otcovia Hitlera strháva závoj zahmlievania veľmi tragickej etapy európskych a svetových dejín, ako je nacizmus. Analýzou politických, ekonomických, diplomatických a iných dokumentov n

  Američania bijú na poplach. Kyjevské sily sa nechali vylákať pred ruskou ofenzívou

  0 icon

  USA, 6.október 2022 (AM) – Americké médiá s prekvapením píšu, že ukrajinské jednotky, ktoré vstupujú do „oslobodených“ miest Donbasu, tam prakticky nestretávajú ľudí. Naznačuje to najmä denník The New York Times. Mnoho obyvateľov ukrajinských osád bolo na začiatku špeciálnej operácie evakuovaných. Teraz, s nástupom ozbrojených síl Ukrajiny, sa ľudia sťa

  Aj americká lietadlová loď ide do Japonského mora demonštrovať silu po odpálení severokórejskej rakety

  0 icon

  Južná kórea, 6.október 2022 (AM) –  USS Ronald Reagan, lietadlová loď s jadrovým pohonom, vplávala do Japonského mora po tom, čo Severná Kórea odpálila raketu stredného doletu ponad Japonsko. Vojnová loď sa bude nachádzať východne od Južnej Kórey , uviedla agentúra Yonhap s odvolan

  Už nie na ochranu Ukrajiny. USA sa netaja ďalšou finančnou podporou útočných operácií proti Rusku

  0 icon

  USA, 6.október 2022 (AM) – Washington poskytne Kyjevu nový balík vojenskej pomoci vo výške 625 miliónov dolárov. Uviedol to americký prezident Joe Biden v telefonickom rozhovore s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským podľa správy na webovej stránke Bieleho domu. Na Ukrajinu budú dodané ďalšie zbrane a vybavenie vrátane 4 viacnásobných odpaľovacích rakiet H

  FOTO DŇA