Austrálsky pokus o “total Control”

Akoby svet zošalel. Pritom ide „len“ o podozrivú súhru niektorých (a takmer všetkých západných) vlád na obludnom covidovom experimente na vlastných občanoch. V tradične progresívnom Švédsku a Škandinávii vôbec neregistrujeme nátlakové extrémy v pandemických opatreniach – preto si z nich ani naša vláda neberie príklad. Proste ich ignorujú.

Najobludnejšie nátlakové akcie spustili niektoré západné vlády spojenej Európy a potom Austrálie a Nového Zélandu. Na povinné očkovanie brutálne tlačí francúzsky prezident Macron. Talianska vláda ho už odsúhlasila pre všetkých občanov nad 50 rokov. Rakúšania to skúšajú zaviesť tiež. Ale to všetko predčí až očkovací fašizmus vlád u tzv. protinožcov.

Kto by uveril, že je možné pod zámienkou covid-pandémie nielen obmedziť príchod do krajiny, ale dokonca zakázať aj opustiť túto krajinu?! To už je na úrovni boľševických metód. Je to tiež návrat do čias, keď bol tento kontinent jednou obrovskou trestaneckou kolóniou. A predsa sa k tomu austrálska vláda uchýlila!

Tieto metódy sa stali svetoznámymi, keď svetový tenista Djokovič priletel v prvých dňoch januára 2022 do Melbourne na klasický tzv. grandslamový turnaj. Organizátori mu udelili výnimku z očkovania zo zdravotných dôvodov. Ale na letisku sa dočkal šokujúceho „privítania“. Pasoví úradníci mu zrušili už udelené víza, držali ho v izolovanej miestnosti, na tri hodiny mu zobrali mobil (?!!), takže sa nemohol s nikým skontaktovať a dať vedieť, čo s ním stvárajú, a nakoniec (to je už naozaj neuveriteľné) skončil zatvorený v útulku pre utečencov?!! Pritom jeho ženská kolegyňa Benčičová napriek zaočkovaniu (?!) prekonala ťažký priebeh covid-u a chystá sa na ten istý turnaj Australian Open, kde jej Morrisonova vláda žiadne problémy nerobí! Ale vrchol absurdity zažila česká tenistka Renata Voráčová. Bývalá semifinalistka Wimbledonu vo štvorhre dodatočne prišla o vízum, ktoré pôvodne dostala po získaní výnimky z očkovania, pretože Covid-19 pred Vianocami prekonala. Aj keby chcela, pred prvým grandslamovým turnajom roka už očkovanie jednoducho nestihla. Organizátori jej to logicky uznali a ako povedala novinárom (sportky.zoznam.sk): „Dokumenty mi starostlivo prezerali všade, ale nerobili z toho nejaké haló. Federálni úradníci ma pustili hneď. Zdržala som sa pri kontrole úradníkov štátu Victoria, ktorí moje papiere kamsi posielali. Ale potom mi vstup do krajiny bez problémov potvrdili.“ Víťazka jedenástich deblových turnajov WTA teda legálne vstúpila do krajiny a dokonca odohrala jeden zápas v rámci prípravného turnaja. A po týždni pobytu ju nečakane prepadli policajti v hoteli a ako zločinca odvliekli na niekoľkohodinový výsluch (?!!), ktorý trval až do noci!!! Oznámili jej, že jej platné víza sú už zase neplatné a zavreli do rovnakého azylového domu, ako Djokoviča. Na rozdiel od neho však nemá na právnikov a teda ani šancu sa obhájiť. Tento absurdný cirkus je evidentne politickým rozhodnutím, ktoré s logikou a racionálnou ochranou proti pandémii nemá nič spoločné. Podtrhuje to fakt, že ju strážia policajti nielen na chodbe pred dverami jej azylovej izby, ale aj pod oknami. Čo môže byť absurdnejšie? Víťazka juniorskej štvorhry na Roland Garros 2001 drží palce Djokovičovi, ale sama súboj s miestnou politickou zlobou vzdala (sportky.zoznam.sk): „Sme športovci, prišli sme hrať tenis a neriešime tunajšie zákulisné spory. Prečítali sme si pravidlá, splnili sme podmienky, po zdĺhavom procese sme dostali výnimku. A tak nevidím dôvod, prečo by sme mali sedieť zatvorení v hoteli…“ Po zrelej úvahe krajinu „Polnočného kráľovstva“ opustila. Ako obeť miestneho Psychopatoviča a Naď-oviča..

Jedno z vysvetlení takéhoto brutálneho zaobchádzania so svetoznámym tenistom a jeho kolegyňou priniesol šéfredaktor internetového portálu aeronet.cz a prebral podobný portál InfoVojna: „To je ale obrovský škandál, neuveriteľná blamáž Austrálskej tenisovej federácie, ktorá výnimku udelila, ale zjavne nepozná ani imigračné zákony Austrálie. A teraz pozor. Naozaj si myslíte, že toto austrálska vláda a ani tenisová federácia nevedeli? Ale kdeže, vedeli to veľmi dobre. Dopredu ale mali prichystaný plán, ako Novaka Djokoviča zneužijú pre vlastnú agendu… keby neboli médiá plné kauzy s Novakom Djokovičom, všetky médiá v Austrálii by riešili iba jednu jedinú vec, a to vyhlásenie lockdownu v Severnom teritóriu výhradne pre neočkované osoby, ktoré od tejto chvíle nesmú opustiť svoje byty a nesmú chodiť do práce. Šéf rady ministrov Michael Gunner to oznámil… len s tromi výnimkami, pre cestu na nákup potravín a liekov, pre cestu na očkovanie a pre cestu kvôli starostlivosti o osobu, ktorá sa o seba nedokáže postarať sama. Doteraz mali neočkovaní právo na hodinovú vychádzku z domu za deň, podobne ako vo väzniciach s najvyššou ostrahou sú väzni zo samotiek vyvádzaní z cely na jednu hodinu… výnimka nebola udelená ani pre študentov a pre cesty na stredné a vysoké školy, pretože lockdown sa týka všetkých neočkovaných osôb vo veku od 16 rokov. A tento lockdown bol dnes vyhlásený na základe úplne neuveriteľnej zámienky… len 256 potvrdených pozitívnych testov v celom teritóriu (pozn. ktorého počet obyvateľov je 246 500!!! Je to teda len 0,001 % celej populácie)?! A nejedná sa o 256 ľudí na JIS alebo v kritickom stave, iba im vyšiel pozitívny test. A dokonca ani nebolo uvedené, či ide o neočkované osoby… alebo sú to osoby očkované. Tieto informácie zásadne austrálske úrady neoznamujú. Tento lockdown je pilotným testom v Austrálii a čaká sa na reakciu verejnosti na túto… de facto ekonomickú popravu. Bez práce ľudia prídu o bývanie. A pretože na ulici ich nenechajú kvôli covid-u, skončia v zberných koncentračných táboroch. Áno, najprv teda ľudí pripravia o príjem, o zamestnanie, aby nemali na platenie nájmov. To povedie k dvom možnostiam. Časť odmietačov to donúti sa očkovať, než aby prišli o prácu a o strechu nad hlavou. Avšak druhá časť odmietačov sa nepodvolí, a to z dôvodu, že podnikajú z domu, že majú pasívne zdroje príjmu atď. A len malá časť odmietačov sa nechá radšej vyhodiť z bytu kvôli neplatičstvu, než aby sa nechali naočkovať. A práve týchto ľudí bez domova potom režim na ulici zoberie a umiestni do zberných koncentračných táborov, ktoré sú práve budované po celej Austrálii. Zámienka 256 pozitívnych testov na zavedenie teroru zákazu vychádzania a zákazu chodenia do práce pre neočkovaných je jasným procesom Total Control.“

Kniha s týmto titulom vyšla aj u nás minulý rok v pozoruhodne dobre informovanom a invenčnom kežmarskom vydavateľstve Torden. Avizovaná slovami: „Veľký reset globalizmu… sa zaoberá tou najdôležitejšou témou našej doby. Procesom nasúvania Total Control do našich životov pod rúškom covidovej totality, ktorá sa zaštiťuje nebývalou starostlivosťou o údajnú ochranu nášho zdravia pred zlým vírusom.“

A nezabúdajme, že minister obrany a arogancie Naď-ovič už aj na Slovensku plánuje takéto koncentráky pre neočkovaných. Zatiaľ len v technickej štúdii, ktorá sa prezradila, ale táto selfie-vláda plagiátorov sa v snahe o vlastnú politickú záchranu (a aj zodpovedanie sa za svoju zločinné úradovanie) sa nezastaví pred ničím. Veď sa už poistili tým, že nepripustia nezaočkovaných k voľbám?!!

Šéfredaktor internetového portálu aeronet.cz pokračuje: „A do tejto strašnej krajiny nacistického teroru pricestuje jeden z hlavných symbolov antivaxového hnutia vo svete športu, Novak Djokovič. Úprimne povedané, austrálska nacistická vláda si nemohla priať nič lepšie, pretože kým bude Novak zatvorený v tom hnusnom a špinavom hoteli v Melbourne, tak dovtedy médiá budú písať len o tenistovi. Novaka Djokoviča po zrušení víza zavreli do hotela pre neočkovaných utečencov so zaletovanými oknami, ktoré sa nedajú otvoriť, bez funkčnej klimatizácie, čo funguje ako forma mučenia všetkých ubytovaných na to, aby sa nechali naočkovať, pretože v tej horúčave a vlhkosti sa nedá spať. V hoteli dostávajú ubytovaní otrasné jedlo, kde sú aj červy, pretože správa budovy vypína pri večierke po 22. hodine večer elektrinu. Tým sa zastaví klimatizácia a všetko na elektrinu. Ako vo väznici. A chladničky sa tým pádom tiež vypnú. A nielen chladničky na izbách, ale aj personálu, ktorý pripravuje internovaným osobám jedlo. Toto desivé svedectvo priniesol britský Daily Mail. Kým nebude Djokovič z Austrálie doma, tak dovtedy sa budú všetky médiá venovať iba srbskému tenistovi a austrálska vláda bude mať v Severnom teritóriu pokoj na svoje zámery… Zatiaľ si austrálska diktatúra nedovolí ľudí zavrieť úplne… ale to je iba otázka času. Akonáhle prejde zákaz vychádzania a ciest do práce a verejnosť sa neozve, nevzbúri, pokiaľ tento test prejde v kľude, potom vládnuci politici pristúpia aj k tomu, že ľuďom zakážu chodiť von aj pre nákup potravín a liekov, takže im zostane iba možnosť online objednávok a donášok. V tom okamihu sa už bude jednať o regulárne domáce väzenie…“

Zámerné ponižovanie Djokoviča a vyštvanie českej tenistky z krajiny bolo jednoznačne zámerným politickým rozhodnutím. Súd v Melbourne pre to dnes nenašiel žiadne ospravedlnenie a izoláciu Djokoviča zrušil. Tak ako to predvídal šéfredaktor internetového portálu aeronet.cz, aféra splnila svoj krycí účel. Austrália tak momentálne vedie v súťaži očkovacích obludností. A kým tu u nás bude vládnuť selfie-vláda plagiátorov, hrozí, že ich predčíme.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Gustáv Murín

O AUTOROVI

Gustáv Murín (1959, Bratislava), vedec (RNDr., PhD.) a zároveň úspešný spisovateľ. Debutoval v roku 1989 v češtine, na Slovensku bola kniha zakázaná. Doteraz vydal 59 kníh (z toho 7 v češtine, 2x anglicky, po jednej bulharsky, vo francúzštine, v hindí, holandsky, chorvátsky, maďarsky, nemecky, rusky, srbsky, španielsky a taliansky). Celkove sa predalo viac než 275 000 výtlačkov všetkých kníh autora. Vydal tiež 61 E-kníh, 9 audio-kníh, 8 DVD a 4 knihy v Braillovom písme. Až 486 textov autora bolo preložených do 51 jazykov. Literárne prezentácie absolvoval v 85 mestách a obciach Slovenska a 30 krajinách Európy, Ázie a Ameriky.
Viac informácií na http://gustavmurin.webgarden.cz.
Texty v iných jazykoch: http://muringustav.blogspot.com.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 86

Celkové hodnotenie: 30.01

Priemerná čítanosť: 3505

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Účastníci plenárneho zasadnutia EP si uctili Davida Sassoliho

  0icon

  Štrasburg 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Francois Lenoir)   Účastníci plenárneho zasadnutia Európskeho parlamentu si v piatok uctili pamiatku zosnulého bývalého predsedu tejto inštitúcie Davida Sassoliho. EP…

  Naď s primátormi miest hovoril aj o letisku Sliač v súvislosti s dohodou medzi Slovenskom a USA. "Potrebujeme poznať odpovede," hovorí primátor. Čo na to minister?

  0icon

  Banská Bystrica 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Ján Krošlák)   Primátor Banskej Bystrice a primátorky Zvolena a Sliača sa v piatok v Banskej Bystrici stretli s ministrom…

  Rodičia i učitelia sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Rodičia, učitelia i odborníci z oblasti školstva sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania. Jej cieľom…

  Gröhling: Karanténa by sa mala aj u nás skrátiť na päť dní. "Pri omikrone ich netreba až desať". Školy zatvárať nechce, vírus sa šíri rovnako

  0icon

  Piešťany 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Karanténa by sa mala aj u nás skrátiť na päť dní, uviedol minister školstva Branislav Gröhling (SaS) počas…

  Slováci prehrali s Ruskom, Berky: "Súper nás predčil vo všetkom"

  0icon

  Amsterdam 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Slovenskí futsalisti prehrali vo svojom prvom zápase na majstrovstvách Európy v Holandsku s favorizovaným Ruskom vysoko 1:7. Debutant…

  SHMÚ upozorňuje na sneženie, tvorbu snehových jazykov či nízke teploty

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na severe Slovenska môže výdatnejšie snežiť, na väčšine územia sa môžu tvoriť snehové jazyky a záveje, v niektorých oblastiach…

  Premiér: O trojtýždňových prázdninách pre variant omikron sa zatiaľ neuvažuje. Napriek tomu sme sa dostali do humanitárnej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Vláda SR zatiaľ neuvažuje o zavedení trojtýždňových prázdnin pre žiakov v súvislosti s variantom omikron a zhoršujúcou sa…

  Biden a Kišida hovorili o obavách z rastúcej asertivity Číny i pandémii

  0icon

  Wahington 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Cabinet Secretariat/Kyodo News)   Americký prezident Joe Biden a japonský premiér Fumio Kišida na piatkovom virtuálnom stretnutí diskutovali o obavách z…

  Francúzska Ústavná rada schválila "prísny covidpas". Nezaočkovaných prakticky vykážu z verejného života

  0icon

  Paríž 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Medichini)   Nový covidpas, ktorý prakticky vykáže nezaočkovaných ľudí vo Francúzsku z verejného života, v piatok schválila Ústavná rada, najvyššia…

  Premiér považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku

  0icon

  Fričovce 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Premiér Eduard Heger (OĽANO) považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku, podľa neho vznikol v tejto oblasti veľký investičný…

  TopDesať

  Fascinujúce mesto Jeruzalem: 3. časť

  0 icon

  Pokračujeme treťou časťou článku o Jeruzaleme a jeho najimpozantnejších stavieb v nadväznosti na tri najväčšie vierovyznania. Jeruzalem má už stáročia veľký význam pre národy rôznych kultúr a náboženstiev. Na nemeckej rytine zo 16. storočia je mesto znázornené ako stred sveta, kde sa stretávajú tri kontinenty. Vráťme sa však naspät do…

  Neobvyklé spôsoby, ako dokážeš rýchlejšie zaspať

  0 icon

  Ak trpíš nespavosťou, máme niekoľko neznámych, šikovných tipov, ktoré ti pomôžu „oklamať“ mozog a rýchlejšie zaspať. Skús napríklad na chvíľu stlačiť prsty na nohách a potom ich uvoľniť. Toto cvičenie uvoľní napätie v tvojom tele. Ďalšou metódou je prehranie celého tvojho dňa v hlave. Podľa odborníkov ti to pomôže zabudnúť na všetky starosti a uvoľnená myseľ…

  Kde je najchladnejšie miesto v chladničke?

  0 icon

  Popri televízore a počítači je práve chladnička všeobecne považovaná za jeden z troch najvýznamnejších vynálezov 20. storočia - aspoň tak to tvrdia prieskumy verejnej mienky. Čo všetko máš v chladničke ty? Celé tisícročia si ľudstvo v snahe chladiť potraviny a nápoje pomáhalo prirodzene chladnými priestormi, ako boli jaskyne či pivnice. Už…

  TOP10: Veci, ktoré sú menej zdravé, ako si si myslel

  0 icon

  Mnohí z nás počuli o určitých potravinách fakty, ktoré sme považovali za pravdivé - až neskôr zistíme, že išlo o mýtus. Rovnako ako napríklad skutočnosť, že obmedzenie kalórií a dodržiavanie bezlepkovej diéty môžu tvojmu zdraviu spôsobiť viac škody ako úžitku. Je to dosť náročné snažiť sa udržiavať si zdravú váhu a jesť…

  Staroveké mesto Tachte Sulejman: 3. časť

  0 icon

  Prinášame tretie pokračovanie článku o starovekom meste tachte Sulejman, zoroastrovcoch a ich náboženstve, ktoré sa po nástupe na trón Ardašíra I z kňazskej triedy - respektíve dynastie Sásánovcov, stalo v Iráne štátnym náboženstvom. Pokračujme tam, kde sme v rámci druhej časti skončili. Niektoré ohne planuli pod šírym nebom na vrcholkoch…

  Armádny Magazín

  Izraelský analytik Kedmi o vývoji udalostí v hypotetickej vojenskej konfrontácii medzi Ruskom a Ukrajinou

  0 icon

  Izrael, 21. januára 2022 (AM) – Izraelský expert Jakov Kedmi počas rozhovoru s novinárom a televíznym moderátorom Vladimirom Solovjovom hovoril o vývoji hypotetickej vojenskej konfrontácie medzi Ruskom a Ukrajinou.   Podľa bývalého šéfa spravodajskej služby Nativ kolektívny Západ nebude zámerne tlačiť Ukrajinu do otvorenej vojens

  Ukrajinské bezpečnostné sily ostreľovali predmestie Donecka. Video

  0 icon

  Donecká republika, 21. januára 2022 (AM) – Ukrajinské bezpečnostné sily vypálili vo štvrtok desať mín na predmestie Donecka , povedal novinárom v Spoločnom centre pre kontrolu a koordináciu prímeria predstaviteľ Doneckej ľudovej republiky.   https://twitte

  Apačské vojny proti Američanom 1. časť

  0 icon

  USA, 21. januára 2022 (AM) – Apači a ich reputácia vo svete Azda každý na Slovensku pozná apačského náčelníka Winnetua, jeho bieleho brata Old Shatterhanda a príbehy z Divokého západu, ktorých autorom je nemecký spisovateľ Karl May. Ten síce nikdy v USA nebol a jediného Apača vo svojo

  Bude India kupovať ponorky od Ruska? Má mimoriadne účinnú konkurenčnú výhodu

  0 icon

  India, 21. januára 2022 (AM) – V samom závere tohto roka sa na najvyššej štátnej úrovni zintenzívnili opatrenia pre politickú a vojensko-technickú spoluprácu Ruska s Indiou. A jednou z jeho najvýznamnejších oblastí je stavba ponoriek.   Sovietsko-indická vojensko-technická spolupráca sa začala v polovici 60. rokov dodávkou série veľkých dieselelektri

  Ukázalo sa, že ruská ponorka, ktorá „narazila“ do fregaty Kráľovského námorníctva, je britská

  0 icon

  Veľká Británia, 20. januára 2022 (AM) – Na videu „zrážky“ medzi ruskou ponorkou a fregatou Kráľovského námorníctva bola zaznamenaná jedna nepríjemná nuancia pre Britániu. Vojenský expert H.I. Sutton hovoril o probléme videa, ktoré sa objavilo na webe.

  Svetlo sveta

  Kde sa nachádzajú Traja králi dnes?

  0 icon

  Po narodení Ježiša nám Sväté písmo predkladá príbeh, ako králi alebo inak nazývaní aj mudrci z východu, prišli do Betlehema, aby sa Kristovi poklonili. Nový zákon kladie dôraz na skutočnosť, že na základe hviezdy na oblohe muži prišli až do Betlehema. Biblia nehovorí koľko týchto kráľov bolo ani z akej…

  Arcibiskup Sheen: Matka Božia je Bohorodička

  0 icon

  Dnes Vám budem rozprávať o našej svätej Matke. A začnem Lurdami. Lurdy sú mestečkom na juhu Francúzska, kde sa v minulom storočí zjavila Panna Mária. Bol som tam 30 krát. Nikdy nezabudnem na prvú moju návštevu tohto pútnického mesta. V tom čase som študoval v Belgicku na univerzite, ako mladý…

  Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv. Štefana a evanjelistu Jána?

  0 icon

  Pre veriaci ľud je častokrát ťažko pochopiteľné, prečo počas oktávy na Vianoce hneď po oslávení Narodenia Pána, Cirkev predkladá na oslavu martýra sv. Štefana a evanjelistu sv. Jána. Ako prišlo k tomu, že najveselšie sviatky roku sa veľmi rýchlo menia na pripomienku umučenia človeka? Je opodstatnené, aby sv. Štefan ako…

  26.12. Svätý Štefan, mučeník pri obhajobe pravého učenia Cirkvi

  0 icon

  Svätý Štefan je považovaný v Katolíckej Cirkvi sa prvého mučeníka, ktorého sviatok sa slávi 26.12. Tento deň boli totiž nájdene relikvie svätého Štefana. Stalo sa tak na základe videnia, ktoré mal v roku 415 kňaz menom Lucian. V roku 439 relikvi boli prenesené do nového kostola postaveného pri Damašskej bráne v Jeruzaleme. Krížiaci volali…

  Narodenie Ježiša Krista – vianočné sviatky a okruh ich slávenia

  0 icon

  Na Vianoce kresťania slávia narodenie Ježiša Krista. Sú to sviatky Božieho vtelenia, sviatky vykúpenia, pokoja a lásky. Vianoce oslávia na celom svete dve miliardy veriacich. Presný dátum narodenia Pána známy nie je. Slávenie 25. decembra ako narodenie Ježiša je doložené po prvý raz z roku 336 v Ríme. Na základe…

  FOTO DŇA