Zločinná banda na čele štátu pácha vojnový zločin. Omikron odhaľuje obludnosť vakcinačného teroru.

Sabaka, prezentujúci sa ako infektológ, ktorý hlása pravdu v poslednej inštancii, vyjadril zdesenie nad hoaxami, že za vypustením koronavírusu a veľmi nebezpečnými vakcínami stoja mocenské elity nastoľujúce pomocou covid teroru svoju svetovládu a usilujúce o našu depopuláciu a poškodenie nášho zdravia. Že vraj ak by to bola pravda, tak v takom svete by nechcel žiť. To on je tak hlúpy, alebo robí hlupákov z nás? Tak len na doplnenie k týmto akože „hoaxom“ by som rád zhrozenej sabake pripomenul, že svet cez financie skutočne ovláda tá najzločinnejšia mafia, ktorá nemá žiadne zábrany riadiť celosvetový obchod so zbraňami, narkotikami, ľuďmi a deťmi, v ktorej pedofilných sieťach sú znásilňované a hynú každoročne pri šialených orgiách v ukrutných bolestiach milióny detí. Myslíte, že tento zloduch, ktorého ja nazývam aj globálnym parazitom, má akékoľvek zábrany konať aj to najpodlejšie démonické zlo, aké sa len dá predstaviť? Svoje zámery už ani neskrýva. Vyhlásil vojnu obyvateľstvu s cieľom nastoliť svoj globálny genocídny fašizmus pomocou vyvolanej ním covid hystérie a vakcinačného teroru.

Tento zloduch je tou nadnárodnou cudzou mocnosťou, ktorej vlastizradne slúži naša mocenská garnitúra na čele s citlivo vnímajúcou primadonou, ktorej každá vyrieknutá fráza nie je ničím iným než kvákaním a bliakaním falošnej líšky. Táto zločinná banda pácha na slovenskom národe vojnový zločin v z mysle 10 bodov Norimberského kódexu, keď pod nátlakom a vyhrážaním (likvidácia ľudských práv, strata zamestnania, ….) núti ľudí k tzv. „vakcinácii“ veľmi nebezpečnými experimentálnymi prípravkami farmakologických koncernov Pfizer, Moderna, Astra Zeneca a pod. Dokonca títo vojnoví zločinci nám idú nanútiť povinné očkovanie, pričom výrobcovia ani štát neberú žiadnu zodpovednosť za spôsobenú smrť či vážne poškodenie zdravia. Ľudí však nútia podpísať informovaný súhlas, že sa dobrovoľne zúčastňujú lekárskeho experimentu! Oni sa už načisto zbláznili? A ak sa odmietneme tomuto vražednému experimentu podriadiť, tak nás jednoducho s použitím fyzického násilia opichajú proti našej vôli a bez nášho informovaného súhlasu? Alebo neposlušným len udelia finančné pokuty? Nebojte sa, aj keby vás pokutovali, tak nič neplaťte, lebo ich pád sa blíži, a všetkým budú musieť uhrádzať spôsobené škody z toho, čo nahrabali.

Im v žiadnom prípade nejde o naše zdravie, ale o jeho poškodenie a našu prípadnú smrť v mene božstva, ktorému sa klaňajú, a ktorým je hlavne svätý Pfizer, lebo od neho im plynú korupčné zradcovské groše.  Globálny parazit cez Pfizer a iné uskutočňuje svoje zlovestné zámery v rámci ním už nepriamo vyhlásenej 3. svetovej vojny, ktorá prinesie ľudstvu viac obetí než predchádzajúce dve.  Skutočnosti okolo vakcinácie sú desivé. Pfizer bol donútený súdnymi rozhodnutiami začať zverejňovať svoje klinické štúdie (mali byť tajné nasledujúcich 75 rokov). Už prvých 500 strán je šokujúcich. Uvádza sa v nich, že počas prvých 90 dní experimentálneho testovania bolo hlásených takmer 159 000 nežiaducich účinkov, z toho 42 000 vážnych nežiaducich účinkov a 1223 úmrtí. Tieto šokujúce údaje mali viesť k okamžitému zákazu, a nie k príkazu uskutočnenia globálnej vakcinácie. Uvedené skutočnosti potvrdzujú aj mnohé vedecké štúdie (šialení propagandisti vakcinácie za vedecké považujú len tie štúdie, ktoré si objednal Pfizer a spol.), o ktorých som sa zmieňoval v predchádzajúcich článkoch. Spomeniem však nedávnu 2. vedeckú konferenciu, ktorú dňa 4.12.2021 organizoval nemecký patologický inštitút a na ktorej boli zdokumentované otrasné patologické nálezy, ktoré spôsobila vakcinácia: https://pathologie-konferenz.de/en/

O tom, čo všetko sa našlo vo vakcínach, aké jedovaté zložky a svinstvá, pojednávala 1. konferencia konaná v októbri 2021. Informácie, ktoré mám o následkoch vakcinácie z lekárskeho prostredia od ľudí, ktorí nezapredali svoje svedomie, sú katastrofálne.  A potvrdzujú mi to aj fakty z blízkeho okolia, keď viacerí naši známi trpia rôznymi dôsledkami vakcinácie, napr. u jedného prepukla rakovina, jeden zavakcínovaný priateľ po chirurgickom odstránení hematómu na mozgu zomrel na následnú embóliu pľúc, mama známeho zomrela dva dni po vakcinácii, atď. Vo veľkom zomierajú mladí športovci.  U detí a mládeže je 100 násobne vyššia úmrtnosť na dôsledky vakcinácie v porovnaní s úmrtnosťou na Covid, nehovoriac o trvalých následkoch. To, ako sa prejaví vakcinácia, závisí od mnohých faktorov, akú „šaržu“ ste dostali (ruská ruleta), lebo niektoré šarže sú iba placebá, iné majú rôzne množstva a zloženie vražedných prímesí – okrem mRNA molekúl sú to zlúčeniny grafénu, podivuhodné parazity, ostré kovové mikročastice, atď…. Krv opichancov má divnú konzistenciu.

Dr. Andreas Noack zomrel 27.11. (pravdepodobne bol zavraždený) štyri dni po tom, čo zverejnil 23. novembra video, v ktorom odhalil, že sa vo vakcínach nachádza neviditeľný hydroxid grafénu (hrúbky molekuly), ktorý vytvára veľmi ostré mikročastice (britvy) prerezávajúce cievy, tkanivá a orgány, cez ktoré hravo preniká spôsobujúc vnútorné krvácanie.  Odhalenia o tom, aké všelijaké svinstvá sa vo vakcínach nachádzajú prezrádzajú skutočné podlé a zlovestné zámery vakcinačných teroristov.

Tvrdenie vakcinačných teroristov o tom, že len vakcinácia je cestou z „pandémie“, je donebavolajúcim klamstvom. Liečba na báze ivermektínu používaná vo viacerých krajinách potvrdzuje veľmi dobré výsledky. Preto je prenasledovaná ako vraj nevedecká a neúčinná, lebo kazí zámery svetovládcov. Existuje však už viacero vedeckých štúdií potvrdzujúcich pozitívne výsledky, napr.: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8203399/

Indická spoločnosť IBA podala 25. mája 2021 trestné oznámenie na vedúcu vedeckú pracovníčku WHO Dr. Soumyu Swaminathanovú, ktorá spôsobila prudký nárast úmrtnosti po tom, čo po jej dezinformačnej kampani proti ivermektínu, že je neúčinný, ho India prestala používať. Len čo sa to preukázalo, India znovu začala používať ivermektín a úmrtnosť výrazne poklesla: https://healthpolicy-watch.news/indian-bar-association-rebukes-who-chief-scientist-over-whos-ivermectin-guidelines-for-covid-treatment/

Účinnosť ivermektínu sme mali možnosť otestovať aj s manželkou na vlastnej koži, keď sme ochoreli na túto najpopulárnejšiu chorobu v dejinách. Postupovali sme hneď od začiatku podľa protokolu MUDr. Petra Liptáka (ivermektín, isoprinosine, sumamed (azytromicín), D3+C+zinok, acylpirín) a po troch dňoch sa choroba po pomerne miernom priebehu vytratila, čo bolo divné našej 2x opichanej susede, ktorá mala ťažký priebeh Covidu a tvrdila, že ak by sa nebola zaočkovala, tak by ju bol Covid určite skolil. Covid je zákerný, avšak ak je podchytený v rannom štádiu a začatá včasná účinná liečba, ktorá je ale dogmatickými stúpencami vakcinácie odmietaná, tak má takmer 100% účinnosť. Ak by však bola akceptovaná, celá tzv. „pandémia“ by  zmizla, a čím by nás mocenské elity tak efektívne terorizovali? Ale všetko len do času. Aj na psa príde mráz.   

Pre zločinnú bandu je typické, že likviduje protagonistov nesúhlasných názorov v inkvizičných procesoch. Nielenže nepripustia otvorenú diskusiu odborníkov s rôznymi názormi, ale proti piatim statočným a odvážnym lekárom rozbehli prenasledovanie aj s pomocou Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, v ktorom zrejme tiež dominujú inkvizítori. Kedy už zaznie naplno odvážny hlas lekárov, ktorí odmietajú nastoľovanie fašistického režimu cez vakcinačný teror na obranu svojich smelých kolegov? Nech sa ukáže, kto sú skutoční lekári, a kto zapredanci. Z ich prostredia som sa dozvedel, že umelo držia na lôžkach ľudí, ktorí sú na tom dobre a mohli by sa doliečovať doma, len aby mali vysoké počty kvôli finančným príspevkom a aj v mene štatistiky, ktorá je potrebná pre udržiavania teroru voči obyvateľstvu. Veď väčšina sa dáva opichávať nie zo strachu pred koronavírusom, ale zo strachu o stratu ľudských práv a slobôd, ako aj živobytia. Okrem vojnového zločinu sa teda páchajú aj trestné činy nátlaku a neprípustného vydierania.    

Naši mocipáni tým, že bránia širokému využitiu a propagácii veľmi účinnej liečby pomocou ivermektínu a iných účinných medikamentov otestovaných na mnohomiliónovej vzorke, páchajú zločin proti ľudskosti, lebo spôsobujú smrť tisícov, ktorým ak by bola včas podaná liečba, mohli byť ešte medzi nami.  Tým len dokazujú, že im vôbec nejde o naše zdravie, ale o našu genocídu a nastolenie fašistického teroru a totalitného režimu. Veď právny štát už zlikvidovali a demokratický režim odstránili (viď. vlastizradné zmarenie referenda o predčasných voľbách). Sú arogantní a cítia sa neohrození, lebo predpokladajú, že majú za chrbtom podporu globálneho parazita. Netušia však, že situácia sa im vymkne z rúk, lebo to, čo nás čaká, bude prelomové. Prelom bude spôsobený sociálnym výbuchom, prudkým nárastom obetí „vakcinácie“, možným veľkým vojenským konfliktom a v súčasnosti rýchlo sa šíriacim Omikronom. Pri tom poslednom sa zastavím podrobnejšie, lebo je lakmusovým papierikom odhaľujúcim ďalší aspekt škodlivosti zákernej „vakcinácie“.     

Štúdia dánskych vedcov vykonaná na vzorke 5767 respondentov, ktorí ochoreli na Omikron, prináša šokujúce odhalenie. Zhrnutie výsledkov je v tabuľke na poslednej strane:

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.12.20.21267966v2.full.pdf

Zaočkovaní Pfizerom majú oproti nezaočkovaným 55% výhodu len prvých 30 dní po očkovaní, medzi 30-90 dňami je ich výhoda už len minimálna a po 90 dňoch je u nich nákazlivosť už o 76,5% vyššia než u nezaočkovaných. Je to desivý výsledok a dôsledok toho, že vakcinácia spôsobuje imunodepresiu, t.j. poškodenie imunitného systému zaočkovaných. Čo na to povedia vakcinační teroristi, keď ani nimi plánované povinné očkovanie každé 3 mesiace neprinesie žiadne pozitíva pre opichancov, ale totálne im zničí ich imunitný systém, a potom ich ľahko zloží akákoľvek viróza či bakteriálna infekcia.  Omikron sa tak stane chorobou zaočkovaných a naplno deklasuje demagógov povinného očkovania. Vtedy sa väčšine konečne otvoria oči a pochopia, aký je pravý zámer fašistických vakcinačných zločincov, ktorí utrpia definitívne vakcinačné fiasko. Bohužiaľ, za cenu veľkých obetí nás občanov.

Povinnú vakcináciu musíme zastaviť stoj čo stoj, a už sa na tom pracuje. Vy, uvedomelí občania, však tiež musíte prejaviť občiansku statočnosť a v žiadnom prípade sa nenechať zlomiť. Musíte vydržať, lebo táto banda zločincov nakoniec bude za svoje zločiny súdená v rámci Norimbergu 2. Dávajme im jasne najavo, čo ich čaká, ak budú naďalej pokračovať v covid terore a nezrušia všetky doteraz prijaté nezákonné Mikasove vyhlášky a vládne uznesenia a nezabezpečia celoplošnú účinnú liečbu. Ich volebné preferencie klesajú a pri snahe zaviesť povinné očkovanie pobúria voči sebe obrovskú časť obyvateľstva, aj tých, ktorých k vakcinácii donútili, a tak spečatia svoj osud. 

Na globálnej politickej scéne to vrie a globálny parazit si uvedomuje, že jeho čas sa kráti a iné východisko pre seba nevidí, než nastolenie tvrdého globálneho fašizmu sprevádzaného totálnym zotročením obyvateľstva, zavedením vojnového stavu, odstránením súkromného vlastníctva, zrušením hotovostných peňazí, prevzatím totálnej kontroly nad naším telom a naším vedomím spojený s naším začipovaním s cieľom rozhodovať o našom živote a smrti. Globálny parazit sa už svojimi zámermi ani netají a terorizuje nás strachom, že aj tak nič nezmôžeme, lebo jemu patria svetové financie a nadnárodné korporácie vrátane farmaceutických, cez ktoré nás najnovšie až okato terorizuje dávajúc nám najavo, že si s nami ako ovcami môže robiť, čo sa mu len zachce. Svoju aroganciu a výsmech nám dal najnovšie najavo odhalením otrasnej sochy pred budovou OSN, ktorá nesie názov „Ochranca medzinárodného mieru a bezpečnosti“. Nuž pozrite sa, ako tento ochranca vyzerá:

https://letspreachthegospel.medium.com/is-there-prophecy-in-the-uns-guardian-of-international-peace-and-security-4876f1990b95

Týmto „ochrancom“ nie je nik iný, než globálny parazit (svetovládne mocenské elity), ktorý podľa Zjavenia Jána (13:2) je apokalyptickou šelmou vychádzajúcou z mora, ktorá vyzerá ako leopard, nohy pripomínajú medvedie laby a tlamu má ako lev. Drak (Satan) jej dal silu, trón a veľkú moc.  Náš zver má navyše krídla a je vyfarbený v dúhových farbách LGBT. Moja predstava o ochrancovi – anjelovi strážnom je však diametrálne odlišná.   

Čaká nás tvrdý boj proti obrovskému zlu, prebieha Armagedon – planetárny stret síl dobra so silami zla. Obrovský tlak síl démonického zla vyvoláva silný protitlak pronárodných a vlasteneckých síl, ako aj postupné prebúdzanie más. To nakoniec povedie k porážke démonických síl zla, a teda aj našej zločinnej bandy. Vylomia si zuby na pevnosti, ktorú sformujeme! A už sa k nám pridávajú aj prebudení katolícki farári, ktorí sa postavili proti cirkevnej vrchnosti farizejských biskupov slúžiacich antipápežovi Františkovi, zradcovi kresťanstva a oddanému zapredancovi globálneho parazita v službách Satana. Pozrite si kázeň plavečského farára (od 28. minúty), ktorý jasne nazval vakcináciu dielom Antikrista, ktoré nás odpája od nášho duchovného zdroja: https://www.youtube.com/watch?v=JWAV9bRPyYY

Prebieha veľké apokalyptické preosievanie a oddeľovania zrna od pliev, ktoré budú hodené do večného ohňa a zatratenia.

Priatelia, ktorí ste uvedomelí a prebudení, musíme sa navzájom spájať a formovať zdola tú silu a tie štruktúry, ktoré sa stanú základom budovania budúcej novej spravodlivej a slobodnej spoločnosti, Kráľovstva Božieho na zemi. My v šarišskom regióne sme sformovali neformálne spoločenstvo „Šarišská dŕžava“, ktoré už má takmer 100 členov, v rámci ktorého sa vzájomne povzbudzujeme, pomáhame si a zároveň rozširujeme pravdivé poznanie o tom, čo sa deje vo svete a na Slovensku. Viacerí z nás sme ochoreli na Covid, avšak vďaka tomu, že sme boli vybavení vedomosťami a potrebnými medikamentmi, nikto z nás nebol hospitalizovaný a ani nezomrel. Dbáme na to, aby k nám prichádzali iba ľudia šľachetní, s čistým srdcom a dobrými úmyslami. Podobné spoločenstva či pronárodné vlastenecké občianske združenia sa formujú po celom Slovensku. Budeme sa vzájomne prepájať, až sformujeme zdola takú silu, ktorej hlas už vlastizradná fašistická junta nebude môcť umlčať. Pozývame vás medzi seba, a do Šarišskej dŕžavy hlavne tých, čo ste zo šarišského regiónu, ale vítaní sú všetci. Kontaktujte nás na adrese: obcaniasr@tutanota.com

Vyvíjame príťažlivé aktivity a na našich stretnutiach vždy pookrejeme na duši.  Máme svoju platformu na Telegrame a čoskoro otvoríme aj našu internetovú stránku. Víťazstvo je na našej strane, lebo na našej strane je Boh a Pravda.

Prebudenie väčšiny obyvateľstva bude znamenať koniec vládnucej zločinnej fašistickej junte, ktorá nás neustále straší, vyvoláva nenávisť jedných voči druhým, vyhráža sa nám, štve proti nám, chce nám zavrieť ústa. Dokonca citlivo vnímajúca a bliakajúca primadona volajúca po boji s hybridnými hrozbami (týmito hrozbami sme my – uvedomelí občania) by súhlasila aj s naším odpojením od internetu. Nedajme sa zastrašiť a vydierať, stojme pevne a svorne spolu – opozícia, pronárodné sily ako aj spoločenstvá vzájomnej pomoci. Nebojme sa ich, nech sa oni boja nás – občanov! A veru, už sa aj boja. Zovšadiaľ sú vypískavaní, lebo sú národom nenávidení. Tak zločinnú a neschopnú vládu, ktorá vedie Slovensko do katastrofy sme ešte nemali.

Armagedon je v plnom prúde, 3. svetová vojna globálneho parazita proti občanom naberá na obrátkach, situácia vo svete sa vyhrocuje. Globálny parazit si je vedomý, že jeho čas sa kráti, a preto tak zúfalo kope ako zdochýnajúca kobyla. Už si nemôžeme dovoliť spať hypnotickým spánkom zmanipulovaných oviec. Musíme sa prebudiť a bojovať, lebo ináč ako národ zahynieme. Blesky hromu nás musia vzbudiť k tomu, aby sme sa ako národ prebrali – o tom sa spieva aj v našej krásnej hymne.

Prajem všetkým vám, ľuďom dobrej vôle, šťastlivý nový rok 2022, ktorý nech sa stane rokom nášho víťazstva!

Ing. Peter Kohút, CSc. 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 23.23

Priemerná čítanosť: 5832

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Prezidentka: Nezabúdajme na obete stalinskej éry, nedopusťme návrat neľudskosti

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Nezabúdajme na obete stalinskej éry a nedopusťme, aby sa vrátila neľudskosť týchto čias. Vyhlásila to prezidentka SR Zuzana Čaputová…

  Nie, voľby nerozhodli ľudia, ktorí nenávidia demokraciu, odkazuje minister novinárom

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (HSP/Facebook/Foto: TASR - Jakub Kotian)   Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok svoj príspevok na sociálnej sieti najnovšie venoval liberálnym médiám. Reaguje…

  Tarabovi na stope

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Redaktori mainstreamových médií si pomýlili základnú novinársku úlohu: namiesto strážnych psov demokracie sa stali psami loveckými. Dávnejšie prenasledovali…

  Zápas ŠK Slovan a DAC Dunajská Streda si vyžiada viaceré obmedzenia

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:TASR-   V súvislosti so sobotným zápasom ŠK Slovan - DAC Dunajská Streda na Národnom futbalovom štadióne v bratislavskom Novom Meste…

  Predpoveď počasia na nedeľu

  0icon

  Bratislava 13. apríla (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Slnečno. Teploty 22 až 27 stupňov Celzia Na západnom Slovensku malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 13 až 10 a najvyššie…

  Polícia objasňuje oznámenie o nevhodnom správaní muža k maloletým dievčatám

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Seneckí policajti objasňujú oznámenie o podozrení z protiprávneho konania neznámeho muža, ktorý sa mal v obci Most pri Bratislave…

  "Vojna nebude krátka." Nemecký kancelár nevylúčil dialóg s Putinom

  0icon

  Berlín/Moskva 13. apríla 2024 (HSP/Foto:TASR/AP-Michael Sohn, Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin)   Západ bude vyzbrojovať Ukrajinu "dlho", pretože vojna "nebude krátka", povedal nemecký kancelár Olaf Scholz…

  MŽP SR tvrdí, že nebrzdí delimitáciu pozemkov v národných parkoch

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:TASR- Jaroslav Novák)   Ministerstvo životného prostredia (MŽP) SR odmieta, že by nekonalo v súvislosti s delimitáciou pozemkov v národných parkoch…

  Pri syslej lúke na Muránskej planine vzniká nový rodinný park Obrovisko

  0icon

  Muráň 13. apríla 2024 (TASR/HSP/Foto:TASR-Lukáš Mužla)   Pri sysľovisku Biele vody na Muránskej planine vzniká nový rodinný park s názvom Obrovisko. Areál, ktorého súčasťou budú…

  Vyhrajte s Klasikom VIP lístky na zápasy Slovenska

  0icon

  Bratislava 13. apríla 2024 (PR článok/Foto:Klasik)   Jedna z najobľúbenejších slovenských značiek prichádza počas majstrovstiev sveta so skutočne hodnotnou výhrou. Stačí si pritom kúpiť produkt, ktorý…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Marek Brna

  Ivan Štubňa

  Milan Náhlik

  Viktor Pondělík

  René Pavlík

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA