Nasledovníkom zločineckej vlády Mikuláša Dzurindu je Hegmatova vláda…

Na začiatok len vysvetlenie. Hegmatova vláda znamená schizofrenický dvojzáprah Hegera a Matoviča. A teraz k meritu veci.

Hegmatova covidová vláda je vinná z plánovania jednotlivých kôl pandémie, z neschopnosti prijať vhodné opatrenia na liečenie ľudí, zo zámernej segregácie osôb na očkovaných a neočkovaných, z vyvíjania nátlaku na neočkovaných, aby sa nechali zaočkovať látkou, ktorá je riziková a nesprávne nazývaná vakcínou. V mnohých rodinách sa odohrali tragédie v podobe úmrtí zaočkovaných ľudí, ktorých príčinou boli tzv. vakcíny. Hegmatova vláda  nabáda ľudí na očkovanie, pričom následkom môže byť smrť zaočkovaných jedincov. Hegmatova vláda má v tzv. tíme odborníkov ľudí s prepojením na farmaceutické firmy, ktoré ich platia za falošnú propagáciu vakcinácie.

Zamysleli ste sa nad tým odkiaľ berie vláda peniaze na reklamy vakcinácie, obrovské očkovacie kampane, finančné lotérie, platenie mainstreamových médií za mediálnu podporu a pod.? Ktorý prokurátor preskúma tieto toky financií pravdepodobne pochádzajúcich z farmaceutických firiem a vybraných mimovládnych organizácií? Kto preskúma finančné účty politikov koalície a ich rodín v zahraničí a pôvod týchto peňazí? Kto preskúma účty tzv. odborníkov, ktorí sú platení farma firmami za propagáciu očkovania? Prečo sa ľudia neliečia dostupnými liekmi? Zamyslel sa niekto nad tým? Príkladov v médiách na lieky, ktoré znižujú riziko nákazy je veľa. Akurát niekto zabezpečil, aby neboli dostupné!!! Tiež sa zatajujú informácie o tom, že východiskom zo situácie môže byť zvyšovanie imunity občanov obyčajnou životosprávou v kombinácii s vitamínmi a dostupnými lacnými protizápalovými liekmi.

Provládna RTVS zrejme neplánovane zverejnila dňa 30.9. t.r. informáciu, že v Bratislave, kde je cca 75% zaočkovanosť, je hospitalizovaných 450 pacientov, z ktorých je „len“ 90 neočkovaných. Odôvodnenie sa našlo údajne v slabšej imunite pacientov a sprievodných chorobách pacientov. Nezabudlo sa uviesť, že bude potrebná aj tretia dávka vakcinácie. To znamená, že doterajšia tzv. vakcína je neúčinná experimentálna látka, ktorá nelieči ľudí, ale slúži iba na zbohatnutie farma firiem.

Nehovorí sa tom, že očkovaný človek môže opätovne ochorieť tak, ako neočkovaný. Očkovaný môže byť prenášačom vírusu tak, ako neočkovaný. Očkovaný má navyše tú nevýhodu, že v jeho organizme vírus zmutuje na inú, spravidla ťažšiu formu, ktorú bude omnoho ťažšie prekonávať. Očkovanie totiž vírus nezabíja a ani človeka nelieči. Je obrovským omylom zaočkovaného človeka myslieť si, že sa mu nič nemôže stať lebo je zaočkovaný!!!

Americké fašistické farma firmy idú tak ďaleko, že uvažujú najnovšie už nie o očkovaní, ale o pridávaní tzv. vakcín priamo do potravín!!! Tu už nejde o pandémiu, ale o zámerné vyvražďovanie časti ľudstva za spoluúčasti vlády USA a jej bábkových satelitov, medzi ktorých žiaľ patrí aj terajšia slovenská vláda národného ohrozenia a národného zdierania!!! Zamyslel sa niekto nad tým, prečo farma firmy odmietli zodpovednosť za prípadné úmrtia alebo trvalé zdravotné následky vplyvom očkovania? Farma firmy vedia, že nimi vyrábané látky sú rizikové. Preto!!! To isté sa týka tých, ktorí Vám látku aplikujú do tela. Vy pritom musíte podpísať súhlas o dobrovoľnosti očkovania. Ak náhodou umriete, je to vaša chyba, nikto nie je za to zodpovedný okrem Vás!!!

Osobitnou kategóriou je očkovanie detí. Deti sú naša budúcnosť a tí, ktorí realizujú očkovanie detí sú zločinci. Pichanie rizikovej látky – tzv. vakcíny môžu mať u detí trvalé následky. V rámci sveta ide o nevídanú genocídu ľudstva, ktorú naplánovali americkí fašisti. Pritom je do očí bijúcim výsmechom občanom informácia o nedostatku vakcín proti záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu, detskej obrne a pod. To je akože druhoradá záležitosť?

Hegmatova totalitná mafiánska vláda je za toto dianie spoluzodpovedná. Znásilňuje Ústavu SR, zákony SR, segreguje ľudí, porušuje denne ich práva. Nie ste zaočkovaní? Vyhodia Vás zo zamestnania, nepustia Vás do obchodu, k lekárovi, na futbal, študentom neumožnia stužkovú a pod. Niečo z toho sa už realizuje. Zatajuje sa skutočnosť koľko ľudí sa nakazilo pri návšteve pápeža. Desiatky tisíc ľudí a to aj zo zahraničia boli v úzkom kontakte v čase, keď už bolo riziko nákazy vysoké!!! Ak za pozriete na covid mapu zistíte, že okresy navštívené pápežom sú najviac ohrozené  s výnimkou Bratislavy. Najhoršie sú na tom Košice. Myslíte si, že niekto pôjde do väzenia za všeobecné úmyselné ohrozenie zdravia slovenskej populácie?

Tzv. odborníci nezvládajú ani informovanosť občanov na nižšie uvedenej stránke www-korona.gov.sk. Uvádzajú, nasledovnú informáciu, citujem:

Podiel nezaočkovaných a zaočkovaných z hospitalizovaných pacientov je:

82,97 % aktuálne hospitalizovaných pacientov nie je plne zaočkovaných

17,03 % aktuálne hospitalizovaných pacientov je plne zaočkovaných

Koniec citácie.

Čiže nejde o pomer medzi nazaočkovanými a zaočkovanými pacientmi, ale o pomer medzi čiastočne zaočkovanými a zaočkovanými pacientmi. To znamená, že 82, 97% tvorili pacienti s jednou dávkou očkovacej látky!!! Čiže vlastne všetci hospitalizovaní boli zaočkovaní s rôznou mierou zaočkovanosti!!!

Ďalší príklad je Bratislava, ktorá má 75% zaočkovanosť osôb nad 50 rokov a omnoho väčšiu pozitivitu ako napr. okres Revúca, v ktorom je len 50% zaočkovanosť. A pritom sa nachádzajú v rovnakom farebnom pásme ostražitosti.

Nikdy v histórii Slovenskej republiky vláda neohrozovala na životoch vlastných občanov. Robí to však táto Hegmatova vláda, pravdepodobne dobre platená zo zahraničia.

Pred pár dňami v televízii odznela informácia, že vlani vlastne sa skoro ani nezaznamenala obyčajná chrípka. Tohto roku však propagujú vakcináciu proti obyčajnej chrípke s tým, že strašia ľudí, že môžu dostať napr. infarkt, ak sa nedajú zaočkovať…Autori šírenia týchto dezinformácií sa chytajú do vlastnej pasce. Vlani totiž určite boli aj chorí ľudia na obyčajnú chrípku. Vtip je v tom, že boli vyhodnocovaní ako chorí na Covid. Bolo predsa potrebné zvýšiť stavy chorých na Covid, aby sa ľudia dali zaočkovať. Okrem toho aj poisťovne viac platia za chorých na Covid ako za necovidových pacientov. Televízni dezinformátori Vám ale nepovedia, koľko ľudí skutočne zomrelo  v dôsledku očkovania ani koľko ľudí malo vážne zdravotné problémy. Tieto informácie sú utajované…a zámerne zľahčované…A prečo sa zrazu podozrivo propaguje očkovanie proti chrípke? Najnovšie výskumy totiž naznačujú, že ak pľúca najskôr zasiahne obyčajný rinovírus teda bežná chrípka, coronavírus nemôže preniknúť do tkaniva pľúc. Čiže nakazenie sa obyčajnou chrípkou Vás ochráni pred coronavírusom. A to by bola bodka za pandémiou a ziskami predovšetkým amerických farma firiem.

Preto je vážení spoluobčania čas na využitie článku 32 Ústavy Slovenskej republiky, ktorý hovorí:

Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.!!!

Dodatok: V odkaze sa môžete viac dočítať o pandémii očkovaných v Austrálii !!!

https://www.slovanskenoviny.sk/australia-minister-statu-victoria-mame-pandemiu-ockovanych-az-95-korona-pacientov-je-ockovanych-takto-je-to-vsade-len-mainstreamove-media-a-politici-to-utajuju/

https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 158

Celkové hodnotenie: 23.44

Priemerná čítanosť: 2191

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Nigéria objavila prvé prípady variantu omikron už vo vzorkách z októbra

  0icon

  Lagos 1. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   V Nigérii evidujú prvé prípady variantu omikron koronavírusu už vo vzorkách, ktoré odobrali v priebehu októbra. Tieto správy podporujú…

  Švédi bojujú s pandémiou po svojom: Omikron ich prístup nijak zvlášť neovplyvní

  0icon

  Štokholm 1. decembra 2021 (HSP/Teraz/Foto:TASR/AP)   Od stredy bude vo Švédsku po prvý raz platiť povinnosť preukazovať sa covidpasom pri vstupe na verejné zhromaždenia a…

  Lekár upozornil na symptómy novej mutácie koronavírusu omikron. Choroba sa zatiaľ prejavuje vo veľmi miernej forme

  0icon

  Londýn 1. decembra 2021 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP - Charles Krupa)   Člen Spoločného výboru pre očkovanie a imunizáciu, ktorý je konzultantom britskej vlády, profesor Adam Finn prezradil,…

  Poľsko otvorí pri bieloruskej hranici tlačové centrum

  0icon

  Varšava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Poľská vláda čoskoro otvorí tlačové centrum v pohraničnej oblasti s Bieloruskom, v ktorej platil núdzový stav. Informoval o tom…

  Bývalý policajný funkcionár Jozef Rehák sa pred súd postaví v januári

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Špecializovaný trestný súd vytýčil na pracovisku v Banskej Bystrici na 19. januára začiatok súdneho procesu s bývalým riaditeľom útvaru…

  Klus a "votrelec" omikron: SR by mala prediskutovať sprísnenie kontrol na hraniciach a ich ochranu

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Slovensko by malo prediskutovať sprísnenie kontrol na hraniciach a ich ochranu. Pred stredajším rokovaním vlády to uviedol štátny…

  Rakúsko predĺžilo lockdown do 11. decembra

  0icon

  Viedeň 1. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Celoštátny lockdown v Rakúsku predĺžili v súlade s očakávaniami do 11. decembra. Platí od 22. novembra v snahe zabrzdiť…

  Prichádza tvrdá cenzúra? Kolíková navrhuje postihovať dezinformácie väzením. Dôvodom sú informácie o covide a očkovaní

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Ministerstvo kultúry a v spolupráci s rezortom spravodlivosti pripravujú novú legislatívu upravujúcu oblasť médií. Detaily majú predstaviť už…

  Matovič na vláde predloží 500-eurové poukážky, verí, že v parlamente prejdú

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:SITA-Ľudovít Vaniher)   Vicepremiér a minister financií Igor Matovič (OĽANO) prišiel v stredu na rokovanie vlády spolu s návrhom na poskytnutie…

  "Myslela som si, že ma nezlomia....ale dnes sa veru stalo," zdôverila sa mamička dvoch detí. Uvedomuje si vôbec vláda, ako svojimi opatreniami niči ľuďom život?

  0icon

  Bratislava 1. decembra 2021 (HSP/Foto:Pixabay, Facebook)   Nie je nám jasné, či si vláda vôbec uvedomuje dosahy svojich protipandemických opatrení na životy bežných ľudí. Tí…

  TopDesať

  Dych berúci Grand Canyon: 3. časť

  0 icon

  Prinášame pokračovanie tretej časti článku s názvom Dych berúci Grand Canyon. Pozrite sa s nami do tohto impozantného kútu sveta kaňonu, ktorý pôsobí na neškolené oko zdanlivo mŕtvym dojmom, ale poskytuje domov množstvu rastlín aj živočíchom. Veríme, že vám tretia a zároveň záverečná časť článku prinesie opäť nové informácie. Suchý…

  TOP 10 najnebezpečnejších drogových barónov všetkých čias

  0 icon

  Latinskú Ameriku v posledných rokoch ovládajú drogoví baróni. Hovorí sa, že zločin sa nevypláca, ale v priebehu rokov, nám títo drogoví magnáti ukázali opak. Títo muži a ženy vytvorili podzemné ekonomiky, prostredníctvom ktorých prúdilo milióny dolárov. A to nie raz ročne, ale každý týždeň alebo dokonca aj denne. Poď sa teda s nami pozrieť na…

  Vianočné darčeky: To najhoršie, čo ženy môžu dostať od muža

  0 icon

  Hneď v úvode chceme uviesť na pravú mieru, prečo sa v tomto článku venujeme len darčekom, ktorými obdarúvajú muži svoje polovičky. Dôvod je jednoduchý. Práve chlapi sú väčšinou tí, ktorí majú problém s výberom darov, potrebujú poradiť či usmerniť. Často očakávajú konkrétny nápad alebo tip. No mali by radšej zapojiť do nákupov trošku fantázie a kreativity. Preto…

  TOP 10 udalostí, ktoré prispeli k objavovaniu vesmíru

  0 icon

  Od začiatku nášho druhu, sme upierali naše pohľady k oblohe a snažili sa tým nájsť odpovede na rôzne otázky. Najskôr boli nebeské telesá v očiach ľudí označované za symboly bohov, ktoré k nim priraďovali. Od vtedy však máme za sebou dlhú cestu vývoja, kde sme dokázali do vesmíru poslať rakety, družice a rôzne iné telesá,…

  Fascinujúce animované fotografie, v ktorých sa zastavíš v čase

  0 icon

  Julien Douvier sa špecializuje na animované fotografie, moderné umenie, ktoré sa dokonale hodí pre počítače v 21. storočí. Fotograf zo Štrasburgu skúma svoje okolie a snaží sa tak zachytiť rôznorodé scény, ktoré mu tak umožňujú vyjadriť pocit pohybu v rámci svojho prostredia. Tieto statické fotografie neskôr dôkladne spracuje, pri čom kladie hlavný dôraz…

  Armádny Magazín

  Rusko začalo sériovú výrobu protilietadlového komplexu Gibka-S s ultrakrátkym dosahom

  0 icon

  Rusko, 1. december 2021 (AM) – Ruský systém protivzdušnej obrany krátkeho a ultrakrátkeho dosahu „Gibka-S“ vstúpil do štádia sériovej výroby. Ako zdôraznil Rostec, ide o prvý systém protivzdušnej obrany typu VSHORAD (Very Short-Range Air Defense) vyvinutý v Rusku.  

  Geniálna politika NATO. Lukašenko chce umiestniť jadrové zbrane na území Bieloruska

  0 icon

  Bielorusko, 1. december 2021 (AM) – Ako poznamenal bieloruský líder, stane sa tak, ak sa vo východnej Európe objavia jadrové hlavice. "Minsk ponúkne Moskve umiestnenie jadrových zbraní na území Bieloruska, ak NATO urobí podobný krok v Poľsku." Uviedol bieloruský vodca Alexander Lukašenko.   Generálny tajomník aliancie Jens Stoltenberg už skôr povoli

  Americkí vojaci žiadajú od Pentagonu 100 miliónov dolárov za psychickú ujmu kvôli akciám ruskej armády

  0 icon

  USA, 1. december 2021 (AM, Avia-pro) – Americkí vojaci vyjadrili nespokojnosť s konaním Pentagonu na zabezpečenie ochrany americkej armády a súdnou cestou žiadaj

  Ruský prezident Putin označil vývoj hypersonických zbraní za reakciu na akcie NATO

  0 icon

  Rusko, 1. december 2021 (AM) – "Rusko začalo s vývojom hypersonických zbraní v reakcii na hrozby zo strany NATO." Uviedol na investičnom fóre "Rusko volá!" 30. novembra prezident krajiny Vladimir Putin.   Hlava štátu upozornila na to, že v Poľsku a Rumunsku boli rozmiestnené systémy protiraketo

  71 druhov munície. Česká armáda podporí domáceho výrobcu

  0 icon

  Česko, 1.december 2021 (AM) – Dňa 30. novembra 2021 bola medzi českým Ministerstvom obrany a českou spoločnosťou Sellier & Bellot uzavretá rámcová dohoda na dodávky 71 druhov malorážovej munície. Dohodu podpísali za ministerstvo obrany námestník pre riadenie sekcie vyzbrojovania a akvizícií Lubor Koudelka a za spoločnosť Sellier &am

  Svetlo sveta

  Biskup: Nezamorte si domovy diablovými symbolmi

  0 icon

  V mojom detstve sme poznali iba sviatok všetkých svätých a všetkých zosnulých. Halloween nepoznal nikto, ani dospelí nie. Kto nám ho nakoniec priniesol? Kto mal tú moc to urobiť? Nemám tušenia. Nech je to akokoľvek, spôsobilo to škody, duchovné znečistenie. Pred pár dňami som dostal od mladých veriacich z Tirol…

  Na Všetkých svätých nadväzuje Spomienka na všetkých verných zosnulých

  0 icon

  Na Slávnosť Všetkých svätých nadväzuje Spomienka na všetkých verných zosnulých – ľudovo nazývaná Dušičky. Spomienku zaviedol svätý opát Odilo z Cluny roku 998. Vplyvom clunyjských mníchov sa táto spomienka počas 11. storočia veľmi rozšírila. V Ríme ju prijali v 14. storočí.Písmo zjavuje možnosť posmrtného očisťovania a osobného dozrievania, hoci termín…

  Prečo pred čítaním Písma robíme trikrát znak kríža?

  0 icon

  Počas Svätej omše pred čítaním Svätého písma robíme znak kríža na čelo, ústa a srdce. Prvý kríž na čelo, pretože za čelom sa skrýva náš mozog, ktorý je centrom nášho rozhodovania, rozumu, pochopenia. Znak kríža robíme preto, že je to práve mozog, vďaka ktorému sme schopní porozumieť tomu, čo čítame.…

  Štúdia dokázala, že ak nie je v rodine veriaci otec, deti strácajú vieru viac ako keď je neveriaca matka

  0 icon

  Každý muž je povolaný byť duchovným otcom a viaceré štúdie dokazujú, že spojitosť medzi vierou otca rodiny a prenesením viery na deti, je výrazná. Štúdie dokazujú, že v rodinách kde je hlboko veriaca matka a neveriaci otec, viera sa v značne menšom pomere prenáša na deti, ako keď je praktizujúcim veriacim aj otec. Tieto výsledky…

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  FOTO DŇA