„Vakcíny“ proti COVID-19 a Norimberský kódex. Zločiny proti ľudskosti a genocída

Vakcíny, ktoré do Vás pchajú sú „experimentálne“ a neboli regulárne schválené. Od decembra 2020 to má za následok celosvetový vzostupný trend úmrtí a nežiaducich účinkov ohrozujúcich zdravie človeka.

Uvedeným cieľom je presadiť celosvetové očkovanie 7,9 miliardy ľudí vo viac ako 190 krajinách, po ktorom má nasledovať zavedenie digitalizovaného „očkovacieho pasu“. …a totálnej kontroly obyvateľstva Zeme.

Netreba dodávať, že ide o niekoľko miliardovú operáciu spoločnosti Big Pharma. Spoločnosť Pfizer, ktorá hrá dominantnú úlohu v predaji očkovacej látky na úrovni celej planéty, má pozoruhodný register trestov u amerického ministerstva spravodlivosti za nekvalitu a ohrozenie zdravia svojimi výrobkami.

Najnovšie oficiálne údaje (15. septembra 2021) poukazujú na približne:

40 666 vakcín mRNA hlásených a registrovaných úmrtí v EÚ, Spojenom kráľovstve a 6,6 milióna hlásených „nežiaducich udalostí“ čiže ohrození zdravia.

Predpokladané  čísla úmrtí a ohrození zdravia (EÚ, Spojené kráľovstvo, USA) SOFAR však môžu byť najmenej desaťkrát vyššie ako oficiálne hlásené prípady.

 Digitálna tyrania na globálnej úrovni

Vakcína sa aplikuje a je zavedená na celom svete. Cieľová populácia je 7,9 miliardy. Uvažuje sa o niekoľkých dávkach. Ide o najväčší očkovací program vo svetovej histórii.

„Pokyny“ WHO na zriadenie celosvetového systému digitálnych informácií na vydávanie takzvaných „digitálnych certifikátov pre Covid-19“ sú štedro financované nadáciami Rockefeller a Bill a Melinda Gates.

Vakcína mRNA nie je projektom medzivládneho orgánu OSN (WHO) v mene členských štátov OSN: Ide o súkromnú iniciatívu miliardárskych elít, ktoré financujú a presadzujú projekt vakcín na celom svete.

Big Pharma: Pfizer hľadá celosvetovú dominanciu

Globálny očkovací projekt s názvom COVAX je celosvetovo koordinovaný WHO, GAVI, CEPI, nadáciou Gates v spolupráci so Svetovým ekonomickým fórom (WEF), Wellcome Trust, DARPA a Big Pharma, ktorej stále viac dominuje partnerstvo Pfizer-GSK štyri mesiace pred nástupom krízy Covid-19 na začiatku januára 2020.

Spoločnosť Pfizer, ktorá má záznam v registri trestov amerického ministerstva spravodlivosti, hrá pri predaji „vakcíny“ mRNA „takmer monopolnú úlohu“. Spoločnosť Pfizer už v EÚ plánuje dodať 1,8 miliardy dávok, čo zodpovedá štvornásobku počtu obyvateľov Európskej únie.

V historickom rozhodnutí  amerického ministerstva spravodlivosti zo septembra 2009 spoločnosť Pfizer Inc. priznala vinu za obvinenie z trestného činu. Išlo o  „najväčšie riešenie podvodov v oblasti zdravotnej starostlivosti“ v histórii amerického ministerstva spravodlivosti.

 Zdravotné riziká sú známe a zdokumentované, ale zároveň sú ľudia nielen dezinformovaní, ale aj nútení prijať očkovaciu látku.

Žiadna kariéra, žiadny príjem, žiadna budúcnosť… A žiadny prístup k vzdelávacím a zdravotným službám, ak nie ste očkovaní.

Študenti majú zákaz navštevovať školy, vysoké školy a univerzity, zdravotnícki pracovníci a stredoškolskí učitelia, ktorí sa búria, sú prepustení a občianska spoločnosť sa dostáva do stavu chaosu.

Relevantnosť Norimberského kódexu

Právni analytici sa zamerali na experimentálny charakter vakcíny mRNA a jej devastačné účinky na zdravie a poukázali na historický norimberský „proces nacistických lekárov“ (1946-47), v ktorom boli nacistickí lekári obvinení z vojnových zločinov, konkrétne za vedenie lekárskych pokusov na väzňoch v koncentračných táboroch a na civilistoch.

Hlavný obžalovaný Karl Brandt bol vyšším zdravotníckym úradníkom nemeckej vlády počas 2. svetovej vojny; k ďalším obžalovaným patrili starší lekári a správcovia v ozbrojených silách a SS.

Na základe rozsudku z 19. augusta 1947 bol prijatý Norimberský kódex. Nasleduje prehľad desiatich zásad Norimberského kódexu. Niekoľko z týchto zásad – vo vzťahu k vakcíne mRNA a očkovaciemu pasu – bolo nehanebne porušených.

Zásady:

    1. Dobrovoľný súhlas ľudského subjektu je úplne zásadný

To znamená, že dotknutá osoba by mala mať spôsobilosť na právne úkony na udelenie súhlasu na základe slobodnej voľby, bez zásahu akéhokoľvek prvku sily, podvodu, nátlaku, prílišného zasahovania alebo inej postrannej formy obmedzenia.

 Vyžaduje sa, aby mu pred prijatím kladného rozhodnutia experimentálnym subjektom bol oznámený charakter, trvanie a účel experimentu; spôsob a prostriedky, ktorými sa má vykonávať vrátane všetkých nepríjemností a rizík, ktoré je možné očakávať.

    1. Experiment by mal byť taký, aby prinášal plodné výsledky pre dobro spoločnosti, nezistiteľný inými metódami alebo študijnými prostriedkami, a nemal by byť náhodný a zbytočný.

    1. Experiment by mal byť navrhnutý tak, aby vychádzal z výsledkov pokusov na zvieratách a zo znalostí o prirodzenej histórii chorobyalebo iného skúmaného problému, aby očakávané výsledky odôvodnili vykonanie experimentu.

    1. Experiment by mal byť vykonaný tak, aby sa zabránilo akémukoľvek zbytočnému fyzickému a duševnému utrpeniu a zdravotnému ohrozeniu.

    1. Žiadny experiment by sa nemal vykonávať tam, kde je a priori dôvod domnievať sa, že dôjde k smrti alebo zdravotnému postihnutiu.

    1. Miera rizika, ktorú je potrebné podstúpiť, by nikdy nemala prekročiť mieru určenú humanitárnou dôležitosťou problému, ktorý má byť experimentom vyriešený.

    1. Je potrebné pripraviť vhodné opatrenia a poskytnúť primerané vybavenie na ochranu pokusného subjektu pred vzdialenými možnosťami zdravotného postihnutia alebo smrti.

    1. Experiment by mali vykonávať iba vedecky kvalifikované osoby. Tí, ktorí experiment vykonávajú alebo sa doň zapájajú, by mali vo všetkých fázach experimentu vyžadovať najvyšší stupeň zručnosti a starostlivosti.

    1. V priebehu experimentu by mal mať ľudský subjekt slobodu experiment ukončiť, ak dosiahol fyzický alebo duševný stav, v ktorom sa mu zdá pokračovanie nemožné.

    1. V priebehu experimentu musí byť zodpovedný vedec pripravený ukončiť experiment v akejkoľvek fáze,ak dôjde k záveru, že experiment ohrozí ľudský subjekt na živote alebo mu spôsobí akékoľvek utrpenie zdravotného charakteru.

Bohato zdokumentované udalosti potvrdzujú, že na celom svete existuje stúpajúci trend úmrtí a zdravotných ohrození spôsobených mRNA, a zdravotnícke úrady si sú plne vedomé „zdravotných rizík“, ale neinformovali verejnosť.

Norimberský kódex je stále platný a aktuálny!!!

 

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Viac na:

https://www.globalresearch.ca/the-covid-19-vaccine-and-the-nuremberg-code-crimes-against-humanity/5755776

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 146

Celkové hodnotenie: 23.5

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Nick Rolovich sa odmietol zaočkovať proti koronavírusu, musel preto skončiť ako tréner na WSU

  0icon

  Washington 20. októbra 2021 (SITA/AP/HSP/Foto:SITA/AP-Young Kwak)   Nick Rolovich už nie je trénerom tímu amerického futbalu na Washington State University v USA. Ani po opakovanom…

  Dnes bude polojasno až oblačno, s teplotami do 20 stupňov

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:Pixabay)   Dnes bude na Slovensku polojasno až oblačno, spočiatku miestami až zamračené. Ráno sa ojedinele môže tvoriť aj hmla. Na…

  Trnavčania zverejnili stanovisko k incidentu v derby so Slovanom Bratislava. Tvrdia, že provokáciu, ktorá odštartovala bitky začali fanúšikovia hostí

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:SITA-Martin Medňanský)   Nedeľný futbalový zápas medzi domácim Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava museli v prvom polčase ukončiť kvôli bitke chuligánov…

  The Verge: Facebook Inc. plánuje zmeniť svoj názov, tvrdí zdroj

  0icon

  Washington 20. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Eric Risberg)   Americká spoločnosť Facebook Inc. plánuje budúci týždeň oznámiť, že zmení svoj názov. V utorok večer o tom informoval…

  Fico skritizoval moderátora Kovačiča kvôli diskusnej relácii s Kolíkovou. "To, čo predvádzate, nemá s profesionálnou žurnalistikou nič spoločné," komentoval to s tým, že vďaka tomu vyhral stávku

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:Facebook)   Predseda strany Smer-SD Robert Fico pozval na obed moderátora diskusných relácii TV Markíza Michala Kovačiča na obed, keďže ako…

  Kabinet by mal v stredu rokovať o ďalšom posunutí splatnosti poistného pre SZČO a zamestnávateľov

  0icon

  Bratislava 20. oktkóbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Samostatne zárobkovo činným osobám (SZČO) a zamestnávateľom sa pravdepodobne opätovne posunie splatnosť poistného. Týkať sa to má tých…

  Häkkinen na návšteve Slovenska: "Netrúfam si tipovať meno nového šampióna"

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Dvojnásobný majster sveta formuly 1 Mika Häkkinen si netrúfa predpovedať, kto v tomto roku získa titul šampióna v…

  Epidemiológ Beran: Očkovanie nie je bodka za vírusmi. Nerobí človeka nesmrteľným

  0icon

  Praha 20. októbra 2021 (HSP/Sputnik/Foto:Sputnik-Ramil Sitdikov,Pixabay,TASR/AP-Markus Schreiber)   Vo svete stúpajú covid štatistiky. Aktivita antivaxerov rastie. Ľudia by určite radi počuli, ako sa zachovať, keď…

  Saková sa pýta, prečo teraz najvyšší ústavní činitelia necítia potrebu ospravedlniť sa vyšetrovateľke Santusovej, rovnako ako to bolo v prípade vyšetrovateľov Ďurku či Čurillu?

  0icon

  Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Spravodlivosť je slepá a Slovensko je toho typickým príkladom. Polícia má voľné ruky, ale len pokiaľ zasahuje proti…

  Vicepremiérka Remišová obvinila z futbalovej bitky Fica, ale schytala to. Slováci okamžite reagovali

  0icon

  Bratislava 19. októbra 2021 (HSP/Sputnik/Foto:TASR-Martin Baumann)   Počas futbalového zápasu medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava došlo medzi fanúšikmi k bitke. Incident sa premenil v…

  TopDesať

  5 psychologických experimentov, ktoré odhalili krutú pravdu o ľuďoch

  0 icon

  Hoci ako ľudia sme boli vždy fascinovaní fungovaním mysle a dôvodmi nášho správania, až do začiatku 20. storočia bola experimentálna psychológia prakticky neznámym pojmom. Zahŕňajúc celý rad oblastí, od behaviorálnych štúdií po sociálnu dynamiku a zložité biologické procesy vyskytujúce sa v mozgu, starostlivo kontrolované štúdie vykonané v mene experimentálnej psychológie nás naučili toľko…

  Ako dlho môžu byť potraviny zmrazené?

  0 icon

  O jedle sa toho už popísalo veľa. Niet sa čo diviť, keďže čoraz viac a viac ľudí sa zaujíma o to, čo konzumuje, odkiaľ sa to berie, prípadne kto to vyrába a spracúva. Aj my sme vám v rámci článku 8 spôsobov konzervovania priniesli nejaké to info o chladení a…

  Koľko cukru sa nachádza vo vašom jedle a pití?

  0 icon

  Dnešná doba je taká unáhlená a rýchla, že udržiavať svoj životný režim v zdravej rovnováhe môže byť náročné. A tým sa dostávame k cukru, ktorého je v našich potravinách niekedy až priveľa. Spotreba príliš veľkého množstva cukru zvyšuje riziko niekoľkých nebezpečných zdravotných problémov, vrátane obezity, cukrovky typu 2, zvýšeného krvného…

  10+ zaujímavých faktov o káve, ktoré by mal vedieť každý kávičkár

  0 icon

  Káva bola prvýkrát objavená v 15. storočí a dodnes si zachováva svoj status jedného z najpopulárnejších nápojov. Milovníkov kávy sú milióny na celom svete. Káva je vyrobená zo zrelých bobúľ, ktoré sa zbierajú, spracúvajú a sušia. Následne sa káva praží, pomelie a nakoniec sa dostane do našich kávovárov. No nemusíš byť zarytý kávičkár, aby…

  Čo ti chce povedať telo, keď zažiješ deja vu?

  0 icon

  Povedzme, že ideš lyžovať prvýkrát v živote, ale zrazu, keď stúpiš na sneh, máš pocit, že si to už predtým robil. No, práve si zažil deja vu. Aj keď sa to javí ako zriedkavý jav, 60 - 80%  ľudí malo niekedy deja vu. Môže to však znamenať, že tvoje telo vysiela signál, aby ťa…

  Armádny Magazín

  Irán v po rokovaniach so Šojguom v Moskve potvrdil záujem o ruské stíhačky a helikoptéry

  0 icon

  Rusko, 19. október 2021 (AM) –  "Pozície Moskvy a Teheránu sa zhodujú vo väčšine kľúčových problémov globálnej a regionálnej agendy. Spolupráca medzi Ruskom a Iránom sa napriek situácii s COVID-19 naďalej rozvíja, uviedol náčelník generálneho štábu ruských ozbrojených síl Valerij Gerasimov. "Napriek zložit

  Bývalý šéf Pentagonu prehovoril o chybách v školení afganskej armády

  0 icon

  USA, 19. október 2021 (AM, Sputnik) – USA urobili kritické chyby v školení afganskej armády, ktoré prispeli k jej rozpadu, myslí

  Brilantným riadením Amerika kráča ku komunizmu

  0 icon

  USA, 19. október 2021 (AM) – Kaliforniu zmieta vlna lúpeží v obchodoch. V San Franciscu ľudia len vojdú, lopatou prehodia tovar z regálov a odídu. Pracovníci obchodu neriskujú svoje zdravie a nezasahujú do lúpeže. Predajcovia môžu iba zavolať políciu a dívať sa. Neprichádza však ani polícia.

  Americký výsadok na japonské územie mal byť v septembri 1945

  0 icon

  Japonsko, 19. október 2021 (AM) –  6. a 9. augusta 1945 USA atómom zbombardovali japonské mestá Hirošimu a Nagasaki. V roku 2015 bol zverejnený údaj o dovtedy celkovom počte obetí vyše 450 tisíc, pričom na následky ožiarenia trpelo ďalších 183 519 ľudí.

  Ruskej armáde sa v Sýrii vzdalo niekoľko tisíc militantov

  0 icon

  Sýria, 19. október 2021 (AM) – Obrovská skupina militantov, ktorí sa predtým aktívne zúčastňovali teroristických aktivít v južnej Sýrii, sa rozhodla vzdať ruskej armáde výmenou za záruky, že nedôjde k ich prenasledovaniu zo strany Damasku. Militanti, ktorí sa zúčastnili na dobrovoľnej kapitulácii, odovzdali niekoľko desiatok tisíc ručných zbraní a množ

  Svetlo sveta

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  Biskupi rozhodli o zrušení dišpenzu od povinnosti účasti na bohoslužbách

  0 icon

  Na 99. plenárnom zasadaní KBS v Badíne sa v dňoch 15. a 16. júna 2021 zúčastnili všetci slovenskí katolícki biskupi, členovia KBS. V rámci zasadania zvolili na nasledujúce obdobie 5 rokov generálneho sekretára KBS. Stal sa ním banskobystrický biskup Mons. Marián Chovanec. Za predsedu Liturgickej komisie bol zvolený rožňavský biskup Mons.…

  Ako dlho je po prijatí Eucharistie prítomný Kristus v človeku?

  0 icon

  Eucharistia je najväčším pokladom Katolíckej Cirkvi. Ježiš pod spôsobom chleba je prítomný v Eucharistii a to svojím telom, dušou a božstvom. Prítomnosť Krista v Eucharistii nekončí v momente nášho prijatia, ale pretrváva do chvíle, kedy sa rozpustí posledná čiastočka konsekrovaného chleba. Ako príklad si môžeme uviesť príhodu zo života svätého…

  Sv. Ján Nepomucký – mučeník spovedného tajomstva

  0 icon

  Ján z Pomuku sa narodil niekedy okolo roku 1340, v dedinke Pomuk.  Na mieste, kde dnes stojí barokový kostol sv. Jána Nepomuckého, stál podľa ústneho podania domček, kde sa Ján narodil. O jeho vzdelaní je málo známe. S istotou vieme, že študoval na pražskej univerzite. Vieme, že od roku 1369…

  Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov

  0 icon

  The post Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov appeared first on Svetlo Sveta.

 • icon FOTO DŇA