Vaša prehra sa blíži. Odstúpte! Protestný míting v Prešove.

Veľkohubé vyhlásenie Matoviča o tom, že vstúpite do dejín ako najlepšia vláda v histórii Slovenska sa stáva realitou, ale len z polovice. Áno, vstúpite do dejín, ale ako najhoršia, najneschopnejšia a najzločinnejšia mafiánska liberálno-fašistická banda. Ak by na Slovensku nebola žiadna vláda, situácia by bola omnoho lepšia než je v súčasnosti pod vaším vedením,  ktorým smerujete Slovensko do záhuby. Nielenže ste výrazne oslabili naše hospodárstvo, enormne ho zadlžiac a zároveň ochromiac malé a stredné podnikanie v prospech nadnárodných spoločností, hlavne zahraničných obchodných reťazcov, ale svojím zločinným anti-covidovým terorom, neustálym povinným plošným testovaním a následnou vakcináciou neoverenými nebezpečnými vakcínami ste spôsobili smrť tisícom a poškodenie zdravia státisícom občanov.  Do justično-väzenského systému ste zaviedli sadistické fašisticko-gestapácke metódy mučenia a vraždenia. Najnovšie škandalózne odhalenie organizovanej zločineckej skupiny (Lipšicov gang) zneužívajúcej zločinný Lipšicov inštitút nastrčeného „kajúcnika-udavača“ na likvidáciu nepohodlných (Lučanský a ďalší) a rozvrat právneho štátu si vyžaduje okamžitý pád vlády, rozpustenie NAKA, Špecializovaného trestného súdu a Špeciálnej prokuratúry. Ste vrahovia!  Vaše zločiny sú nepremlčateľné a budete za ne niesť zodpovednosť aj v rámci chystaného Norimbergu 2, ktorý sa rozbehne, len čo bude odstránený z cesty globálny parazit.

Vy neslúžite Slovensku a jeho záujmom, ale záujmom tých síl, ktoré chcú Slovensko zlikvidovať a jeho občanov zdecimovať. Áno, slúžite globálnemu parazitovi s finančno-politickou a mocenskou centrálou v Londýne, teda sionisticko-anglosaským svetovládnym elitám nastoľujúcim globálny genocídny fašizmus NWO. Tento parazit však cíti, že mu zvoní umieračik, a preto kopí jednu zákernosť za druhou, jeden podraz za druhým. Spustil na nás koronavírus, zdravie poškodzujúce plošné testovanie, zákernú vakcináciu, kolosálnym volebným podvodom dosadil do prezidentskej administratívy USA svojich neschopákov, cez špiónsku aféru, do ktorej zatiahol Česko sa znovu zahryzol do Ruska a Putina, podobne s cieľom zdiskreditovať Bielorusko a Lukašenka zaranžoval fiktívnu bombovú hrozbu, ktorá donútila pilota k pristátiu lietadla v Minsku, atď., atď. Sú to však už jeho zúfalé činy, USA sa mu ako nástroj svetovlády vďaka trumpovcom vymyká z rúk a vymkne sa mu aj Európa, ktorú drží zatiaľ v hrsti cez diktátorskú EÚ a zločinné NATO.

Mohutnejúce národnooslobodzovacie hnutie predstavuje bariéru, ktorá zabráni globálnemu parazitovi nastoliť  genocídno-fašistický režim. Skončí sa éra sionisticko-anglosaskej dominancie založenej na celosvetovom parazitovaní a satanistickom klaňaní sa modle zlatého teľaťa a konečne nastúpi éra nás, Slovanov – éra pravej slobody a demokracie na čele s Ruskom, ktoré je jedinou nádejou na záchranu civilizácie, ocitnuvšej sa vďaka globálnemu parazitovi na okraji priepasti a záhuby. Niet inej cesty! Po jeho porážke nastanú tektonické otrasy v globálnom usporiadaní sveta, v ktorom my – Slovania preberieme kormidlo riadenia civilizačného napredovania do svojich rúk. Nastane nové prerozdelenie sveta, ktorého kontúry sa už črtajú. EÚ sa rozpadne, NATO zanikne, Rusko vytvorí úniu s Nemeckom, ku ktorému sa pripojí Taliansko a Rakúsko. Ukrajina sa včlení do Ruského impéria. Slovensko, Čechy, Morava a poľské vojvodstvá vytvoria Slovanskú konfederáciu po tom, čo sa Poľsko vymaní spod nadvlády Londýna a Veľká Británia sa rozpadne. Vznikne aj frankofónna únia.

Už teraz sa nám treba pripravovať na tieto udalosti, aby sme neboli zaskočení, keď sa budú diať veľké zmeny. V súčasnosti je ale najdôležitejšie, aby sme čím skôr odstavili od kormidla súčasnú vládu. Treba sa bez akýchkoľvek pochýb zúčastniť referenda o predčasných voľbách. Aj keď v ďalších voľbách (vďaka zmanipulovaným ovciam) ešte nevznikne vláda, akú by sme si priali, predsa už nič horšie ako súčasná zločinná banda byť nemôže.

Verím, že nárast protestného  národnooslobodzovacieho hnutia sa rozbehne nielen v USA, Európe, ale aj na Slovensku, kde bude jasne artikulované, čo nechceme, ale hlavne – čo chceme a ako to dosiahneme. V tejto súvislosti sa aj v Prešove v piatok 4. júna o 18.00 hod. skutoční na Námestí legionárov pred Divadlom Jonáša Záborského protivládny protestný míting, na ktorý vás srdečne pozývame. Svoju aktívnu účasť prisľúbili predstavitelia viacerých opozičných strán a hnutí, čo je tiež jedným zo spôsobov, ako k sebe hľadať cestu spolupráce. Programové tézy protestného mítingu, na ktoré bude zameraná pozornosť:

Odstúpenie vlády a vyvodenie zodpovednosti

Boj proti nastoľovaniu liberálnemu fašizmu

Právny štát

Zvrchované a prosperujúce Slovensko

Slovensko – súčasť slovanskej civilizácie

Smerovanie k priamej demokracii

Zmena volebného zákona

Ing. Peter Kohút, CSc.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 99

Celkové hodnotenie: 23.45

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA