Božia česť pošliapaná, autorita biskupov zlomená!…. alebo, keď sa vyjednáva s diablom!

Písať či nepísať? Dlho som rozmýšľala, dlho som váhala…

Rok tu zápasíme všetci nie len s niečím, ale hlavne stále s niekým a mnohé je na hlavu postavené. Vyjadrujem tu svoje postrehy, vlastné skúsenosti, osobné vnímanie, ako osoba veriaca. Neprednášam to ako kritiku či patent na riešenie všetkého. Chcem len poukázať na fakt, že s diablom sa nevyjednáva!

Vnímam,  akoby nie len veriaci, ale najmä väčšia časť duchovenstva, stratili zmysel pre elementárne rozlišovanie dobra od zla, klamstva od pravdy a ľudovo povedané, vytratil sa zdravý sedliacky rozum.

Diabol rozohral hru grandiózne a hráči sa pridávajú dobrovoľne. Jeho lesť, prefíkanosť a znalosť človeka, žnú hojné ovocie. Spoločné „dobro“, pseudozodpovednosť či diablova starosť o naše zdravie, to sú jeho hlavné tromfy. Všetko to korunuje strachom. Manipulácia, klamstvá, polopravdy či zastrašovanie, to sú jeho techniky a hlavnými posluhovačmi sú média. Bezbožnosť v rozhodovaní politikov je zjavná a servilnosť duchovenstva svetským rozhodnutiam aj v duchovných otázkach je priam tragická.

Čo prinieslo toto obcovanie s diablom pociťujeme všetci, nie len veriaci. Diabol sa musel strašne smiať, keď sme z Božích chrámov vyhodili svätenú vodu v znamení ochrany zdravia. Najväčšiu eufóriu zažíval, keď sme v mene ducha hygieny a v duchu falošnej poslušnosti, začali prijímať Eucharistiu na ruku, s poznámkou kňazov v chrámoch ( najmä gréckokatolíckych), že je vhodné čiastočky Chleba poriadne pozbierať jazykom. Všetko v mene hygieny a ochrany zdravia, nehovoriac o tom, že mnohokrát bol Eucharistický Kristus utopený v bazéne dezinfekcie. Nuž, čo ak by nás Ježiš uzdravovateľ nakazil? Kto za to ponesie zodpovednosť?! Tak sme sa stali všetci natoľko zodpovední, že dezinfikujeme aj Boha, posvätno a dehonestujeme Boží majestát, popierame Božiu moc a silu Sviatosti. Detronizovali sme Boha a jeho Zákon a kovid a opatrenia dali na Jeho miesto!

Slovensko sa stalo prvým unikátom veľkej diablovej výhry aj v tom, že nadobro zavrel chrámy a znemožnil prístup k Sviatostiam. Kompetentní definitívne poslali Ježiša Krista na home office a dovolili mu len dištančné vzdelávanie. Strážcovia Božích tajomstiev sa toho ujali nadšene, no chvála Bohu, mnohým táto diabolská zákernosť bola skoro odhalená a tajne sa zapojili do podzemnej pastorácie pár hľadajúcich vyprahnutých ovečiek. No aj im diabol poriadne naložil, akí sú zrazu nezodpovední, keď porušujú diablove zdravotné predpisy a on, ten lstivý had, chce predsa len naše „dobro“. Diabol veselo, bez problémov zavrel na Slovensku chrámy, bez najmenšieho odporu. Veď kto by dnes hájil česť Božiu, keď by tým ohrozoval svoju vlastnú? … a teraz sa vytešujeme, že v kostole môže byť 1 osoba na 15 m2 a s testom, čo pre niektoré kostolíky je akurát miesto pre kňaza. Zdá sa, že diabol zatiaľ na Slovensku 100% vyhráva. Verím a mám nádej, že je to len zdanie.

Pre tých, ktorí ešte stále nerozlišujú a nevidia zlo opatrení na „ochranu zdravia“, dávam na zamyslenie toto ovocie satana:

sváry, rozkoly, klamstvo, manipulácia, zavádzanie, biznis, odlúčenie od rodín, starých i chorých, neliečenie chorých, izolovanie zdravých, strata zamestnania, materiálna i duchovná bieda, depresie, úzkosti, udavačstvo, podozrievanie, osočovanie, vydieranie, pošliapanie Božej cti i ľudskej dôstojnosti….. a nad všetkým STRACH!

Bože, buď nám milostivý a žehnaj nás!   

JUDr. Lucia Žužová

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Lucia Žužová

O AUTOROVI

Kandidátka na poslankyňu do NRSR za Kotlebovci- ĽS Naše Slovensko, Aktivistka ZA ŽIVOT!
Odborná asistentka v NRSR pre poslancov Kotlebovci-ĽSNS

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 23

Celkové hodnotenie: 19.86

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  302 Found

  302 Found


  nginx
 • icon FOTO DŇA