Aby bolo jasno

Publikované 04.08. 2017 o 08:48 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

Angela Merkel je držiteľkou Kalergiho ceny za rok 2010 (cena sa udeľuje každé dva roky „za zásluhy o genocídu európskej bielej rasy“ (…) ako hlavná pozývateľka imigrantov do EÚ a Nemecka.
Aj preto sú kľúčovým praktickým nástrojom plnenia Kalergiho plánu také dôležité kvóty, ako povinná, nútená a násilná realokácia imigrantov (ich nové rozmiestnenie, rozdelenie na územiach štátov EÚ) pod zásterkou európskeho humanizmu, dokonca aj (tiež lož!) na báze „lásky a súcitu plného“ kresťanstva.
Caudenhove Kalergi a Kalergiho plán nie je blud ani konšpiračný výmysel. Gróf Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi bol zakladateľom Paneurópskej únie a je považovaný za duchovného otca a priekopníka Európskej únie (rok 1922).
Na realizácii Plánu sa podieľajú ľudsko-právne mimovládky (Stredozemné more a pobrežné vody Líbye aktuálne vs. Taliansko) v spolupráci s prevádzačmi plus ignorancia nelegálneho pohybu nelegálnych imigrantov v priestore EÚ Bruselom (pozri nález Európskeho súdneho dvora vo vzťahu k Dublinským dohovorom).
Podozrenie  vzbudzujú až neskutočne liknavé a málo dôrazné reakcie a opatrenia systému Frontex (ochrana vonkajších hraníc EÚ).
Podozrenie na seba stiahli všetky mimovládne organizácie, ktoré odmietli podpísať súhlas s prítomnosťou polície na svojich lodiach (vymknutie sa spod kontroly).
Taliani už skonfiškovali loď nemeckej mimovládky Jugend Rettet pre podozrenie z napomáhania ilegálnej migrácii.
O Kalergiho pláne ani o náleze súdu niet v mediálnom mainstreame (RTVS, TA3, Pravda, SME, Denník N a pod.) ani zmienky (kolaboranti).
Činnosť „ľudsko-právnych“ mimovládok sorosovskej „otvorenej“ európskej spoločnosti má tichú podporu európskych elít, ktoré vo veci prijímania praktických proti opatrení, vykazujú zdržiavaciu taktiku a „točia svoje“ o humanizme a solidarite a pseudo európskych hodnotách (nimi sú vytláčané pôvodné, reálne európske hodnoty)…
Apelujú na „citlivé miesta“ kresťanského učenia, na rozum a cit európskych kresťanov…
Ibaže pomáhať núdznym je správne, ale nie, ak je pomoc na úkor pomáhajúceho a má preň fatálne následky, čo ale platí (malo by) aj pre ateistov…
Zákon, označený ako C-16, nová, implementovaná súčasť trestného kódexu, je vo veci povinného a násilného pretláčania gender ideológie, už vlastne jeden z priamych útokov na kresťanstvo v Kanade.
Ateisti, tvoriaci prevažnú časť liberálnej ultra ľavice sú vlastne „veriaci“. Nimi uctievaná ideológia multikulturalizmu je vlastne výrazom idealistického voluntarizmu, ktorý sa ako nereálny potvrdzuje v každodennej praxi a v praxi sociálneho začleňovania imigrantov, pochádzajúcich s iných, s európskou civilizáciou a kultúrou nezlučitených civilizácií a kultúr (k tomuto záveru dospel aj Samuel Huntington na konci svojej knihy Stret civilizácií). Nečítali (alebo áno a ignorujú).
Okrem toho, v štátoch západnej a severozápadnej EÚ sa radikalizujú už postgeneračne „domestifikovaní“ potomkovia imigrantov, ktorí do Európy prichádzali v predošlých desaťročiach…
Osobitnú zlú skúsenosť tvorí najmä moslimská časť obyvateľstva, k slovu sa stále viac hlásiaci politický islam (islam nepozná pojem sekulárny štát) s právom šaría, nadradeným svetskému právu a „nová stratená“ generácia.
Importovaný politický islam je pre Európu zničujúcou hrozbou.
Poznámka – kniha Francisa Fukuyamu Koniec civilizácie, projektuje totálne liberalizovanú liberálnu a preto šťastnú, budúcnosť ľudstva, čo je zjavná utópia a pokračujúca prax túto filozofiu a na nej postavenú ideológiu a politiky EÚ, vôbec nepotvrdzuje, naopak, vyvracia.
Antikristovská nová ľavica satanského neomarxizmu a pre Európu vražednej ideológie multikulturalizmu (plus ideológia rodovej rovnosti) zneužíva kresťanstvo, ktoré, po jeho „použití“, hodlá odstrániť (zatiaľ len „konšpiračná“ hypotéza), ktorá sa ale už postupne a plazivo ale vecne a konkrétne potvrdzuje v praxi (islamské právo a ľudské práva moslimov v časti náboženské a politické práva začínajú mať prevahu nad svetským právom a všeobecnými ľudskými právami a svetskými politikami – pribúdajú ústupky moslimom na úkor ostatných káfirov…).
Ateisti ale nepatria do jedného vreca. Všetci (ľudia) máme duchovný rozmer, ateisti ho ale vnímajú inak, než veriaci. To „ale“ nie je výhrada ani odsudok. Duchovný rozmer ľudských bytostí nezakladá len náboženstvo.
http://afinabul.blog.cz/1705/richard-nicolaus-coudenhove-kalergi-practical-idealism
http://afinabul.blog.cz/1702/svati-varuju-pred-islamom
Aktuálny nález Európskeho súdneho dvora:
„S odkazem na předchozí judikaturu Evropský soudní dvůr konstatoval, že státního příslušníka třetí země, kterému byl umožněn vstup na území prvního členského státu, aniž splňoval podmínky vstupu v zásadě vyžadované v tomto členském státě, za účelem průjezdu do jiného členského státu, aby v něm požádal o mezinárodní ochranu, je třeba považovat za osobu, která „překročila“ hranice tohoto prvního členského státu „nedovoleným způsobem“.
A to ve smyslu čl. 13 odst. 1 nařízení Dublin III, ať již toto překročení bylo strpěno či povoleno v rozporu s použitelnými pravidly či bylo povoleno na základě humanitárních důvodů a podle výjimky z podmínek pro vstup, které jsou v zásadě uloženy státním příslušníkům třetích zemí, uvedl v rozsudku doslova Soud.“
http://www.ceska-justice.cz/2017/07/evropsky-soudni-dvur-staty-organizovaly-nedovolene-prekracovani-hranic/
Otázka je ale už na stole EÚ – kto sú „núdzni“ (oprávnení adepti na azyl alebo dočasnú doplnkovú ochranu) a kto ekonomickí migranti..? A čo s nimi?
Budú-nebudú chcieť na Slovensku ostať? Ak áno – integrujú sa? Alebo sa bude skúsenosť opakovať? A toto má zisťovať Slovensko po prijatí predbežne „len“ 60-tich imigrantov?
Slovenské médiá o náleze Európskeho súdneho dvora neinformovali (porušili by zásadu politickej korektnosti s politikami EÚ, aj na úkor deklarovanej „verejnoprávnosti“ RTVS, keďže iné, oficiálne verejnoprávne médium na Slovensku neexistuje).
V Česku o tom informoval portál http://www.ceska-justice.cz/
Proces globalizácie založený na ekonomickom otroctve je súčasťou jednotného plánu (projekt Globálneho Prediktora) na nastolenie vlády jednotného a unifikovného Nového svetového poriadku s jediným a jednotným (unifikovaným) svetovým náboženstvom.
Iba (za seba) nemám jasno v tom, akú rolu má v tom Pláne zohrať vo svojej všeobecnej podstate danej najmä džihádom (Korán, hadísy, síra, šaría) politický islam. Ak má ísť o pokračujúci mulikulturalizačný experiment multikulturalizátorov aj v opore o sociálne inžinierstvo, pretavované do centrálnych politík, je určený na neúspech a civilizačno-kultúrny a medzi náboženský konflikt vo vnútri Európy…
Som presvedčený, že najmä kresťanofóbni ateisti a praví kresťania (treba ich odlíšiť od falošných pseudo kresťanov), pretože aj mnohí ateisti vyznávajú falošné hodnoty, by sa vo vzťahu k ochrane a obrane pôvodnej európskej identity mali spojiť na báze spoločne uznávaných všeľudských civilizačných hodnôt, a nenechať sa GP štvať proti sebe a rozdeľovať na „pokrokárov“ (neo liberáli) a „konzervatívcov“, a umožniť GP ľahšie vládnutie a nastolovanie vlády Nového svetového poriadku a jeho agendy pre 21. storočie…
Európa, presnejšie jej „jadro“ postupne, pod vplyvom vonkajších a vnútorných okolností, prechádza demokratickou cestou od demokracie k post demokratickej totalite. No, ale, to sme tu už mali…
(…)
Autor článku: Juraj Režo

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

TopSpeed

Najstaršie Porsche 911 boli 901. Prečo?

0

Keďže sme tu mali veľa informácií o autonómnych autách a nejasnej budúcnosti šoférovania, čo tak si zaspomínať na niečo klasické? Niečo, čo dalo miliónom ľudí radosť a potešenie z jazdy, a nemuselo to mať nič z novodobých prvkov výbavy? Reč je o Porsche 911 v najstaršej generácii a jednom z najstarších kusov z…

Podľa Mazdy až 2/3 vodičov chcú šoférovať autá v budúcnosti

24

Každú chvíľu sú tu novinky o autonómnych autách. Budúcnosť sa blíži, avšak aký je názor väčšiny vodičov? Chcú naďalej šoférovať autá v budúcnosti alebo budú radšej len sedieť a užívať si bezstarostnú cestu do/z práce? Mazda nedávno publikovala prieskum, v ktorom na vzorke viac ako 11 000 respondentov prezentovala voľbu…

Fiat Punto s 0 hviezdami?! Je to až tak zlé?

20

V posledných dňoch svetom automédií obletela správa o katastrofálnom výsledku Fiat Punto v nárazovom teste Euro NCAP. Konkrétne malého Taliana ohodnotili na 0 hviezd! Má sa Punto za výsledok hanbiť alebo je to inak? Samozrejme, nechcem znevažovať výsledky Euro NCAP, to vôbec nie. Posledné hodnotenie však z Fiatu Punto nerobí rakvu na kolesách...

Jazdenky na Slovensku v inzerátoch sú mladšie ako EU priemer

8

Vo všetkých krajinách Vyšehradskej štvorky klesla v minulom mesiaci ponuka inzerovaných jazdeniek, na Slovensku a Maďarsku o 3 000 vozidiel, v Čechách a Poľsku o 12 000. Jazdenky na Slovensku sú mladšie. Priemerný vek jazdeniek ponúkaných na Slovensku klesol oproti septembru a októbru na 9,1 a je pod európskym priemerom,…

Volvo vyvíja autonómne auto spolu so švédskymi rodinami

3

Švédi to s autonómnymi autami myslia vážne. Akoby aj nie, keďže boli jedným z prvých pionierov tejto technológie. Volvo teraz dáva priestor švédskym rodinám. Dodal im špeciálne upravené prototypy XC90 s pokročilým systémom samostatnej jazdy. Každé autonómne auto vybavili „mozgom“, ktorý zachytáva a vyhodnocuje správanie rodín za volantom. Následné dáta…

V Nemecku možno zvýšia daň za naftu

10

Už roky sú na svete, ale aj v Európe krajiny, kde je nafta podstatne drahšia, ako benzín. Okrem iného za to môže aj napr. vyššia daň za naftu. Nie len v strednej Európe, ale globálne, sa tešia naftové autá veľkej obľube. Málo žerú, nafta stojí menej, ale produkujú viac škodlivých látok pre…

KAMzaKRÁSOU

Kardamom: Korenie, ktoré ťa vylieči. Prečítaj si ako!

1

Toto orientálne korenie je pre svoje užitočné vlastnosti využívané už niekoľko storočí. Jeho pôvod siaha až do ďalekej Indie, kde ho používajú, mimo iného, aj pri liečení a rôznych obradoch. V našich končinách, napriek tomu stále nepatrí medzi populárne korenie. Kardamom sa dá využívať v kuchyni ale aj v prírodnej medicíne…

Ako sa zbaviť bradavíc? O tomto si ešte nepočula!

7

Ako sa zbaviť bradavíc raz a navždy? Existuje niekoľko tipov a trikov ako na to. Prvou možnosťou je odstránenie pomocou lasera alebo tekutého dusíka, čo patrí k veľmi bolestivým a často, bohužiaľ, neúčinným spôsobom. Ďalšie možnosti sú z domácej lekárne a väčšina z nich účinkuje celkom dobre. My vám ponúkame…

Video Máš ráno problém s tvrdým a neroztierateľným maslom? Máme riešnie!

8

Máte každé ráno problém s tvrdým a neroztierateľným maslom? Všetci dobre vieme, že s tvrdým maslom sa natierať skutočne nedá. Ráno sa každý ponáhľa do práce a teda nemáme čas čakať, kým vám maslo zmäkne. Našli sme pre vás skvelé riešenie, ktoré určite často využijete! Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej. 

Najhorší sabotéri diéty: Zdravé potraviny, z ktorých sa priberá!

4

Keď držíme diétu, alebo sa jednoducho snažíme zhodiť nejaké to kilo, ktoré máme navyše, zväčša z jedálnička odstránime vysoko kalorické jedlá, fast foody a sladkosti a nahradíme ich zdravšími alternatívami. Aj keď je to skvelý začiatok diétovania, aj pri zdravých potravinách si musíme dávať pozor na to, koľko ich skonzumujeme. Zdravé potraviny, z ktorých sa…

Miluješ ich, alebo nenávidíš? Bláznivé vianočné svetre ťa pobavia!

12

Sú tak škaredé, až sú pekné a milé... Bláznivé vianočné svetre už dávno nie sú nedostatkový tovar a dostupné sú nielen v ďalekom zámorí, ale aj u nás na Slovensku. Ľudia si ich obliekajú v predvianočnom období, darovávajú ich blízkym a niekedy v nich dokonca pózujú rodinne pred fotoaparátom. 

Badián nie je obyčajná korenina. Priprav si z neho tento úžasný čaj!

15

Badián, známy aj pod pojmom hviezdicový alebo čínsky aníz, je aromatický plod anízovca pravého. Tento strom dorastajúci do výšky 7 až 11 metrov pochádza z Ázie a do Európy sa dostal pravdepodobne v 16. alebo 17. storočí. Jeho plody už vtedy využívali do džemov či ovocných sirupov. Anízovec pravý obľubuje priemernú teplotu okolo…

TopDesať

Tieto čarovné 3D tetovania ti vyrazia dych!

0

Niektorí ľudia veria, že tetovanie vedie k zmene života, prípadne, že človeku pridá nejaké dobré vlastnosti alebo v živote dokáže zohrať aj ochrannú úlohu. Ostatní však tetovanie odcudzujú a spájajú si ho s niečim zlým. Áno, aj v dnešnom modernom a vyspelom svete nájdeme ľudí, ktorí dokážu človeka odcudziť na…

Autobus ho pripravil o exkluzívne zábery z demolácie štadióna

0

The Georgia Dome - štadión v Atlante, ktorý bol dlhé roky domovom pre klub Atlanta Falcons. Rovnako hostil v rokoch 1994 a 2000 veľkolepé finále amerického futbalu - Super Bowl. Štadión sa majitelia rozhodli vyhodiť do vzduchu, keďže v jeho blízkosti stojí nový domovský stánok Atlanty Falcons. Autor videa, James…

6 jedinečných vínnych oblastí, ktoré na Slovensku máme

0

Vianoce sú za rohom a za každým druhým rohom sú vianočné trhy. Voňavé, nezdravé a pre každý kraj svojské a typické. V Bratislave rozvoniavajú bratislavské rožky, v Nitre podpecníky. Košický med lepí zuby a v Poprade si ľudia pochutnávajú na domácich lokšiach. Vo všetkých našich mestách je plno a ľudia stoja…

Filmové zručnosti, ktoré sa ti môžu zísť

0

Žijeme v čase, keď je všetko možné, kde sa jedného dňa ocitneme v scenári z nejakého akčného filmu. Najlepšia a zároveň aj najhoršia vec je tá, že nikdy nevieme, kedy nás takéto nečakané situácie zastihnú. V takom prípade sa ti určite zídu filmové zručnosti, ktoré ťa dnes naučíme. Obľúbená webová…

Zábavné momentky z ranného vstávania

0

Ako často sa okolo seba rozhliadneš a sleduješ, čo sa deje? Niektorí ľudia si nevšimnú žiadnu zvláštnosť, ktorá ich obklopuje. Pozrime sa teda na to, čo sa môže stať ihneď ráno po tom, čo otvoríš svoje oči. Niektoré veci autorov fotografií naozaj prekvapili, iné zasa pobavili a podobne. Skús aj…

10 šokujúcich lekárskych experimentov, ktoré boli vykonané na ľuďoch

0

Dejiny skrývajú veľa faktov týkajúcich sa hrôzostrašných a tajných experimentov na ľuďoch, ktoré sa konali "v mene" medicíny. O niektorých z nich sa verejnosť predsa len dozvedela.   1. Spôsoby, ako "vliezť" človeku do hlavy