Rast vplyvu Ruska na čele s Putinom na pozadí vyostrujúceho sa boja dobra so zlom

To, čo na duchovnej úrovni prebieha ako boj Kráľovstva Božieho s kráľovstvom temnôt (Satana), sa na ideologickej, informačnej a politickej rovine prejavuje ako boj národnooslobodzovacieho hnutia a pravého kresťanstva proti globálnemu liberálnemu fašizmu NWO. Táto línia boja Dobra so Zlom, Pravdy so Lžou sa stáva čoraz zreteľnejšou a deliaca čiara čoraz výraznejšou. Tento boj sa vyostruje naprieč celým svetom a každý človek sa sám rozhoduje, na ktorú stranu sa definitívne prikloní. Ak však človek v sebe prehlušil svedomie, stratil túžbu po dobre, spravodlivosti, láske k človeku, rodine a vlasti, pravde, kráse, vyšších ideáloch a aktívnom tvorivom živote a stal sa iba pasívnym konzumentom predkladanej mu primitívnej zábavy či dokonca hlavným zmyslom života sa mu stala honba za peniazmi, mocou, slávou a nechal sa opantať vášňami a pýchou, sám sa dobrovoľne odlúčil od Kráľovstva Božieho.

V tejto súvislosti je príznačný „objav“ amerických vedcov o tom, že pri pozeraní nechutných, odporných, násilných a desivých scén to s liberálmi ani nepohne, kým normálneho diváka tieto scény rozhodia, zdesia, znechutia, nenechajú ľahostajnými:

https://www.youtube.com/watch?v=fy8HXIb2MU4 .

To svedčí o bezcitnosti, psychopatii a sociopatii pravých liberálov. Sú majstrami manipulácie a vedia skvelo predstierať city, preto ľahko oklamú nič netušiacich ľudí. Čiže  už aj „veda“ vie preukázať podstatný rozdiel medzi tými, ktorí v sebe počujú hlas svedomia a „liberálmi“, ktorí ho už nadobro prehlušili a udusili.

Náš boj so Zlom prebieha vo veľmi nepriaznivej a dusnej atmosfére vytváranej médiami hlavného prúdu, ktoré v intenciách záujmov globálneho fašizmu NWO útočia nielen na národné štáty, rodinu, manželstvo ako posvätný zväzok muža a ženy, ale aj na samotnú identitu človeka (multikulturalizmus, teror LGBTI, gender, feminizmus, nenávisť k Rusku, genocída bielej rasy). Tí, ktorí neprestali počúvať hlas svedomia vo svojom srdci a v svojej duši nenechali zhasnúť svetlo ducha, tí si nadovšetko vážia ľudskú dôstojnosť  a právo na život každého človeka, aj toho nenarodeného, majú šľachetné a dobroprajné srdce, ale nemôžu mlčať, ak sa deje krivda a nevidieť ako sa na Slovensku vzmáhajú sily liberálneho fašizmu, ktoré nás chcú zničiť.

Súčasná politická situácia vytvára priam ideálnu príležitosť, aby sa človek vymedzil, na akej strane barikády stojí, či na strane dobra (ochrana rodiny, dôstojnosti človeka, zvrchovanosti národa, sociálnej spravodlivosti, ….) alebo na strane liberálneho zla. Tu vôbec neobstojí výhovorka, že všetci sú zlí, len ja som svätý, a preto sa v spoločenskom živote neangažujem a dokonca ani nevolím. Takisto nezáujem o spoločenské či politické dianie je pre dospelého človeka neospravedlniteľný, lebo pravý kresťan a vlastenec je bojovník, a nie zápecník.

Satanizmus sa naplno rozbesnel za vlády antikrista Obamu, ktorý zapaľoval vojnové požiare, prevraty a revolúcie v mnohých krajinách (arabská jar, Ukrajina) a presadzoval teror zvrátených ideológií. Proti tomu sa postavil Trump, ktorý sa snaží oživiť v USA priemysel aj prinavrátením doň tých spoločností, ktoré odišli z USA – hlavne do Číny. Postupne chce stiahnuť mnohé z obrovského množstva veľmi nákladných vojenských základní po celom svete. Trump chce znovu naučiť USA žiť z vlastných síl a nie na úkor celosvetového parazitovania. A vcelku sa mu darí. Ekonomická situácia sa zlepšuje, nezamestnanosť klesá, investičná aktivita narastá (na rozdiel od upadajúcej Európy) aj pri zvýšených úrokových sadzbách. Preto je veľká šanca, že tento prezident pod božou ochranou vyhrá aj ďalšie prezidentské voľby napriek polenám, ktoré mu pod nohy hádžu šialení neokonzervatívci.

Najväčšie zásluhy na tom, že svetielko nádeje nezhaslo, ale sa rozhára s čoraz väčšou intenzitou, má Rusko na čele s Putinom, ku ktorému sa obracia stále väčšia pozornosť svetovej verejnosti. Nielen Macron, ktorý ohlásil, že končí hegemónia západnej civilizácie a vyzýva k rozvoju spolupráce s Ruskom, či Trump, ktorý pozýva Rusko do G8 a tvrdí, že bez Ruska sa už nedajú riešiť žiadne veľké medzinárodné problémy, ale naposledy je to dokonca Fínsko, ktoré ústami svojho novozvoleného predsedu vlády Antti Rinneho volá po čoraz hlbšej ekonomickej integrácii s Ruskom, keďže Fínsko má najväčší obchodný obrat práve s Ruskom. Dokonca vzhľadom na obrovskú politickú a finančnú krízu EÚ a nebezpečenstvá, ktoré Európe hrozia, sa čoraz výraznejšie, napriek odporu neoliberálov, ozývajú vo Fínsku hlasy, ktoré volajú po pripojení sa Fínska do spoločného zväzku s Ruskou federáciou. Ide predovšetkým o parlamentnú vlasteneckú a euroskeptickú stranu Praví Fíni:

https://www.youtube.com/watch?v=HDFw6jfqzJI

Predstavte si len, žeby aj na Slovensku bola takáto strana. Nechcem počuť ten šialený kvikot liberálov, vidieť mediálny lynč mainstreamu a množstvo trestných oznámení proti nej.

Neodvratný úpadok Západu, reálne hrozby veľkého krviprelievania vyvolaného civilizačným stretom s islamom, a taktiež  rozmach Východu sú signálom, že ruské impérium bude silnieť a k úzkej spolupráci s ním sa ochotne a dobrovoľne bude hlásiť čoraz viac krajín ako ku garantovi stability a pokojného mierového života. Rusofóbia už aj teraz prináša veľké straty Ukrajine a pobaltským štátom. Aj tam sa však časom situácia zmení, vlastizradné liberálno-fašistické rusofóbske sily budú porazené a tieto krajiny sa znovu budú samé uchádzať o tesné spojenectvo s Ruskom.

Nech pozitívne procesy prebiehajúce na scéne globálnej politiky sú aj pre nás odvážnych vlastencov a pravých kresťanov povzbudením pre náš boj na strane Pravdy a Dobra, pre naše hrdé vlastenectvo, lásku k najväčšiemu bratskému slovanskému národu. Liberálny fašizmus bude porazený, lebo musí byť porazený, ak chceme ako národy prežiť. My národovci nie sme proti ostatným národom, ba práve naopak, sme za obnovenie pôvodného postavenia národov v Európe, za Európu národov a nie za Európu likvidácie národov, ako sa to teraz deje pod kuratelou EÚ. Takže kto sú fašisti a vlastizradcovia – my národovci, ktorí sme za zachovanie a rozkvet európskych národov, teda aj slovenského alebo probruselskí liberáli, ktorí sú za likvidáciu národov a štátnej suverenity? Pravý kresťan a vlastenec nemôže robiť kompromisy so zvráteným liberalizmom, lebo potom už nie je kresťanom, ale farizejom slúžiacim kráľovstvu temnôt, a nie Kráľovstvu Božiemu. Liberalizmus = satanizmus. Deliaca čiara je už veľmi zreteľná, prichádza žatva a odčleňuje sa jasne zrno od pliev, pčenica od kúkoľa. Buď je to smerovanie k Bohu – Ježišovi Kristovi alebo ku kniežaťu temnôt. Tretej cesty niet. Každý z nás je strojcom svojho osudu nielen tu na Zemi, ale hlavne vo večnosti.

Ing. Peter Kohút, CSc.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 23.23

Priemerná čítanosť: 5834

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Zoo v Bratislave získala ocenenie za odchov mláďaťa orangutana sumatrianskeho

  0icon

  Zoologická záhrada v Bratislave získala ocenenie za odchov mláďaťa orangutana sumatrianskeho. V súťaži Bílý slon obsadila druhé miesto v kategórii cicavcov.

  Leclerc ukončil sériu Verstappena a získal pole position

  0icon

  Monacký pilot Charles Leclerc sa stal víťazom kvalifikácie na domácej VC Monaka F1. Úradujúci majster sveta Max Verstappen z Red Bullu obsadil šiestu priečku s…

  Pri nehode v okrese Skalica zomrel 48-ročný vodič

  0icon

  Pri dopravnej nehode medzi obcou Petrova Ves a Holíčom v okrese Skalica prišiel o život 48-ročný muž. Vodič Volkswagena pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť. Pri predchádzaní nezvládol…

  Švédsko - Česko 3:7 v semifinále, štvorbodový Nečas

  0icon

  Hokejisti Česka sa stali prvými finalistami majstrovstiev sveta 2024. V sobotnom semifinále na domácom ľade v pražskej O2 Aréne zdolali Švédov 7:3. Zverenci Radima Rulíka…

  Veliteľ práporu Achilles 92. OŠBr informoval o zložitej situácii na fronte

  0icon

  Bratislava 25. mája 2024 (HSP/Foto:Twitter)   "Tam, kde boli naše línie veľmi silne opevnené, Rusi použili navádzané letecké bomby a jednoducho tieto pozície zrovnali so…

  Zdravotný stav premiéra sa zlepšil, potvrdili v sobotu lekári

  0icon

  Zdravotný stav premiéra Roberta Fica (Smer-SD) sa po minulotýždňovom útoku subjektívne zlepšil. Potvrdil to v sobotu tím ošetrujúcich lekárov.

  Británia čelí najväčšej kríze za posledných 70 rokov

  0icon

  Bratislava 25. mája 2024 (HSP/Foto:Pixabay)   Británia čelí najväčšej kríze za posledných 70 rokov. Informovala o tom tlačová agentúra Bloomberg s odvolaním sa na riaditeľa…

  Blanár odcestuje do Bruselu na dvojdňové pracovné rokovania

  0icon

  Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Juraj Blanár už zajtra odcestuje do Bruselu, kde absolvuje dvojdňový pracovný program (26. – 27. mája 2024).

  Šutaj Eštok je pripravený vyvodiť zodpovednosť za pochybenie ochranky

  0icon

  Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) je pripravený vyvodiť zodpovednosť v prípade, že kontrola postupu ochranky počas útoku na premiéra Roberta Fica (Smer-SD) preukáže zlyhania…

  Krutá pravda: kaviareň ide dopustiť porážku Ukrajiny!

  0icon

  Bratislava 25. mája 2024 (HSP/Foto:TASR/AP-Andriy Andriyenko)   Vojna na Ukrajine potrebuje stále nových vojakov. Ukrajina preto znížila odvodový vek. Na druhej strane potencionálni regrúti sa…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Peter Lipták

  Miroslav Iliaš

  René Pavlík

  Marek Brna

  Peter Haršáni

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA