Sú Slováci „hlúpejšia ľudská odroda“?

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa Domácich zvieratiek Vyvoleného hamburgera.

Zistiť, či Slováci sú „hlúpejšia ľudská odroda“, alebo nie, je veľmi jednoduché.

Stačí sa opýtať Rakúšana, ktorý, keď potrebuje opatrovať starých nevládnych rodičov, luskne prstami, a má na výber z dvoch-piatich slovenských dievčat alebo žien (ale aj mužov), ktoré to budú lacno a s vďakou robiť. A keď bude treba, urobia aj niečo navyše. Oficiálne pred pár rokmi ich bolo 17000 (koľko neoficiálne?), pričom väčšina mala maturitu. Mladí Rakúšania si myslia, že to takto bolo od nepamäti a nie len posledných 30 rokov. Pokladá Rakúšan v podvedomí Slovákov za hlúpejšiu ľudskú odrodu? Keby ste sa ho na to spýtali, tak Vám odpoveď nepovie (sloboda slova to zakazuje), ale dúfam, že aspoň naznačí.

Stačí sa opýtať majiteľov nemeckých, britských, rakúskych, českých… malých priemyselných, stavebných, údržbárskych… firiem, kde Slováci už 30 rokov s vďakou príjmu menej platenú manuálnu ale aj odbornú prácu. Koľko ich bolo za posledných 30 rokov, keď chýbali rodine a deťom? Pokladajú majitelia malých firiem v zahraničí v podvedomí Slovákov za hlúpejšiu ľudskú odrodu? Keby ste sa ich na to spýtali, tak Vám odpoveď nepovedia (sloboda slova to zakazuje), ale dúfam, že aspoň naznačia.

Stačí sa opýtať zahraničných riaditeľov a manažmentu korporácii, ktoré majú výrobu a zisky na Slovensku. Pokladajú v podvedomí Slovákov za hlúpejšiu ľudskú odrodu? Keby ste sa ich na to spýtali, tak Vám odpoveď priamo nepovedia (sloboda slova to zakazuje), ale dúfam, že aspoň naznačia.

Stačí sa opýtať vysokých predstaviteľov Pentagónu, ktorí sa už par krát presvedčili, že slovenskí vojaci budú ochotne bojovať za ich záujmy v zahraničí. Pokladajú v podvedomí Slovákov za hlúpejšiu ľudskú odrodu, ktorú treba aj náležite využiť? Keby ste sa ich na to spýtali, tak Vám odpoveď priamo nepovedia (vojenské tajomstvo im to zakazuje), ale dúfam, že aspoň naznačia.

Stačí sa opýtať majiteľov zahraničných masmédií, ktorí na Slovákoch už 30 rokov úspešne testujú rôzne algoritmy vymývania mozgov a vytvárania rôznych typov „hlúpejších ľudských odrôd“. Nižšie je pár učebnicových overiteľných dôkazov, ako sa im to na Slovensku darí. Verím, že mnoho ďalších učebnicových príkladov (z jednej aj z druhej strany) pridajú diskutujúci.

Nasledujúce obrázky som si požičal z mojej knižky: „Víťazstvo „demokracie“ po 25 rokoch. Komunistický zázrak vs BoPKoTi“.

https://ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=view&id=26&catid=47

Zistiť, či Slováci sú „hlúpejšia ľudská odroda“ alebo nie, je veľmi jednoduché. Stačí si preštudovať nasledovne obrázky a postoj k nim, ktorý majú a budú mať Slováci po ďalších pár generácii, pokiaľ nevymrú.

Obrázok č. 1.

 

 

Obrázok č. 2.

Obrázok č. 3.

Obrázok č. 4.

Obrázok č. 5.

Obrázok č. 6.

Obrázok č. 7.

Obrázok č. 8.

Na obrázkoch je aj naznačené, ako zničili Slovensko Bojovníci proti komunistickej totalite (BoPKoTi) po roku 1989. Predpokladám, že ho zničili účinnejšie, ako keď nás “oslobodili”: Attila, Kagan Bajan, Batuchán, Čierny mor, Sulejman II., Bethlen, Napoleon, Hitler, Stalin.

Všetkých osem obrázkov (a ďalšie sú vo vyššie uvedenej publikácii) dokumentuje komunistický zázrak novej progresívnej civilizácie v dodržiavaní ľudských práv, zázrak v poľnohospodárstve, priemysle, vo vzdelaní, vo vede, technike, atď… na Slovensku počas socializmu 1948-1989, v porovnaní s kapitalizmom predtým a potom na našom území. Slováci prácou svojich rúk a umu dokázali, že v žiadnom prípade nie sú „hlúpejšia ľudská odroda“.

Údaje na obrázkoch dokumentujú ale aj úpadok až degeneráciu, ktorú zabezpečili bojovníci proti komunistickej totalite (BoPKoTi) po prevrate-majdane roku 1989, ktorých kolonizátori držali a stále držia účelovo pri moci.

Z vedeckého hľadiska na tom najzaujímavejšie je, že kolonizátori zo Západu („múdrejšia ľudská odroda“?) nielenže zničili vysokoúspešný komunistický zázrak novej východoeurópskej socialistickej civilizácie na Slovensku za veľkej spolupráce antikomunistov z vnútra, ale dokázali presvedčiť väčšinu občanov Slovenska, že komunistický zázrak vo výstavbe Slovenska je zločin komunizmu, a jeho zničenie je prejav slobody a demokracie.

Pre dôkazy pozri napríklad:

https://karolondrias.blog.pravda.sk/2015/07/26/zoznam-podnikov-vybudovanych-na-slovensku-pocas-komunistickeho-zazraku-aktualizacia-26-7-2015/

 

Následne kolonizátori zabezpečili, aby sa už nikdy nestalo, že „hlúpejšia slovenská odroda“ im bude konkurovať v dodržiavaní ľudských práv, vo vzdelaní, v kultúre, vede, technike, v  poľnohospodárstve, priemysle, ako to bolo počas komunistického zázraku 1948-1989. V tomto im nezištne pomáhali a pomáhajú antikomunisti, ktorí za 30 rokov spolu s kolonizátormi vyrobili desaťtisíce antikomunistických televíznych a rozhlasových relácií a printových článkov. Paradoxne, k vôli tomuto bol vytvorený Ústav pamäti národa. Ako čerešnička na torte, na vybudovanie názoru v intelektuálnom svete, že Slováci sú len „hlúpejšia ľudská odroda“, NR SR prijala dva zákony, kde komunistickí budovatelia nášho poľnohospodárstva, priemyslu, vedy, techniky, kultúry… sú prezentovaní ako zločinci a ľudia, ktorí ničili Slovensko sú odmeňovaní:

Novelizovaný Trestný zákon SR (§422d) s účinnosťou od 1.9.2011 hovorí, že popieranie, spochybňovanie, schvaľovanie alebo snaha o ospravedlňovanie zločinov režimov založených na komunistickej či fašistickej ideológii sa bude trestať uväznením na šesť mesiacov až tri roky. Prakticky, zákon zabezpečuje výchovu k „menejcennej slovenskej odrode“.

Zákon o protikomunistickom odboji č. 219/2006 Z. z., ktorý ustanovuje podmienky priznania postavenia účastníka protikomunistického odboja a pôsobnosť  Ústavu pamäti národa na úseku starostlivosti o účastníkov protikomunistického odboja. Zákon hovorí, že pod protikomunistickým odbojom sa rozumie aktívny odpor občanov proti komunistickému režimu prejavený či prejavovaný organizovane alebo individuálne v období od 6. októbra 1944 do 17. novembra 1989.

 

Na záver ešte jedna otázka, na ktorú odpoveď chvalabohu je už známa:

 

Pred tisíc rokmi Frankovia chytali Slovanov, ktorí pracovali ako otroci v ich baniach až do smrti. Toto zotročenie Slovanov bolo tak časté a dlhé, že slovo Slovan „Slav“ sa stalo synonymum pre slovo otrok „slave“ skoro vo všetkých západoeurópskych jazykoch.

https://karolondrias.blog.pravda.sk/2014/02/20/strati-menejcenna-slovanska-rasa-ukrajinu/

 

Stane sa slovo Slovák synonymom „hlúpejšej ľudskej odrody“?

Nestane, pretože aby Slováci nevymreli, je potrebné, aby žena priemerne mala ≥2,1 detí. Pretože na Slovensku žena má priemerne 1,4 dedí (a Slovenka asi ešte menej), po niekoľko generácií Slováci vymrú.

Takže doba pre všeobecné svetové prijatie nového synonyma na slovo Slovák je príliš krátka.

 

Ale verím, že aj táto krátka doba bude stačiť na to, aby sa nekonečne veľa krát písalo a diskutovalo o korupcii, nevymožiteľnosti práva, úpadku rodiny, zločinnosti, narkománii, vysťahovalectve, nekompetentnosti prezidentov, ministrov… bez ponúknutia riešenia.

 

Ale to je už súčasť nášho postkomunistického údelu.

 

Karol Ondriaš

190721

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Karol Ondrias

O AUTOROVI

ateista a komunista

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 4

Celkové hodnotenie: 14.57

Priemerná čítanosť: 1873

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Poslanci by mali v pondelok mimoriadne rokovať o novele Trestného zákona

  0icon

  Poslanci Národnej rady (NR) SR by mali v pondelok (15. 7.) na mimoriadnej schôdzi rokovať o novele Trestného zákona, ktorej návrh vzišiel najmä z pripomienok…

  Ženu, ktorá stála na parapetnej doske bytu, previezli do nemocnice

  0icon

  Polícia v piatok zasahovala v obytnom dome na Bosákovej ulici v Bratislave, kde sa na parapetnej doske bytu na piatom poschodí nachádzala žena. Po vykonaní…

  V súvislosti s bagrovaním pod Krásnohorskou jaskyňou obvinili jednu osobu

  0icon

  Polícia obvinila jednu osobu v súvislosti s bagrovaním v prameni pod Krásnohorskou jaskyňou v Rožňavskom okrese. Vznikla tam škoda za viac ako 620 miliónov eur.…

  Jamrichová postúpila do semifinále dvojhry junioriek

  0icon

  Slovenská tenistka Renáta Jamrichová postúpila do semifinále dvojhry junioriek na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V pozícii najvyššie nasadenej hráčky zdolala vo štvrťfinále Bulharku Rositu Denčevovú…

  V kauze kritiky diskriminačných žalôb súdy porušili práva Lipšica

  0icon

  Ústavný súd (ÚS) SR dal za pravdu bývalému politikovi Danielovi Lipšicovi, že v kauze jeho kritiky diskriminačných žalôb sudcov z roku 2010 došlo na súdoch…

  MV SR: Všetky ponuky práce či výletov v zahraničí si treba vopred preveriť

  0icon

  Všetky ponuky brigád, jazykových kurzov či výletov v zahraničí si treba vopred preveriť. Obete obchodníkov s ľuďmi sú často zlákané svojimi blízkymi alebo známymi. V…

  Pre riziko požiarov platí v lesoch v Bratislave zákaz kladenia ohňov

  0icon

  V Bratislave platí od piatka až do odvolania zákaz zakladať oheň v lesoch a ich ochrannom pásme. Hasičský a záchranný útvar hlavného mesta SR Bratislavy…

  HaZZ vo štvrtok zasahoval po celom Slovensku pre búrky a vietor celkom 60-krát

  0icon

  Hasiči zasahovali vo štvrtok (11. 7.) po celom Slovensku pre búrky a poveternostnú situáciu celkovo 60-krát. Najviac výjazdov bolo v Žilinskom kraji, kde si ich…

  Helena Fibingerová oslávi 75 rokov: "Slovákov milujem"

  0icon

  Majsterka sveta, bronzová olympijská medailistka a svetová rekordérka, tým všetkým sa môže popýšiť jedna z najlepších guliarok histórie - Helena Fibingerová. Navyše, na halových európskych…

  Čo obmedzuje údery AFU na Kryme

  0icon

  Krym 12. júla 2024 (HSP/Foto:Wikimedia) Aktualizované 12. júla 2024 Počet raketových útokov AFU na Krym sa od začiatku júla znížil Posledný väčší poplach na polostrove…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Marek Brna

  Milan Šupa

  Gustáv Murín

  Jackson Robert

  René Pavlík

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA