• Rozklad (nie len) Slovenska.

  Publikované 04.08. 2018 o 07:45 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

  Už takmer pred dvoma rokmi som publikoval blog s názvom „Spojené štáty európske – likvidácia národných štátov.“ Zdá sa, že to o čom som písal sa napĺňa.  Keby som bol márnomyseľný začnem sa považovať za nejakého Nostradama alebo babu Vangu (to len tak na odľahčenie).

  Kto sleduje vývoj situácie v Európe a vo svete mi dá možno za pravdu. Prvé vyjadrenia o vytvorení európskej federácie alebo tzv. Spojených štátoch európskych prišli už od známeho európskeho knihovníka Martina Schulza.

  Ďalším vysoko sofistikovaným žiadateľom o vytvorenie takého to zväzku je nám veľmi dobre známa politická mŕtvola menom Mikuláš Dzurinda. A podporil ju známy poradca ukrajinskej pomajdánovej vlády Ivan Mikloš.

  Takže. Základné tri postavičky, ktoré sa snažia o vytvorenie európskeho štátneho spolku máme predstavené. Určite ich bude viac, ale ostatní sa zatiaľ veľmi oficiálne neprejavili alebo som to nezaregistroval. Čo je však najsmutnejšie začínajú im sekundovať aj politici, ktorí boli doteraz vnímaní ako pronárodní, resp. sa skrývali pod národnou značkou. Ako napríklad predstavitelia známej SNS. Verím, že pôvodní zakladatelia a predstavitelia tejto asi najstaršej, aktívnej slovenskej politickej strany sa teraz v hroboch krútia ako ventilátory. Ani vo sne by ich nenapadlo kam povedie „veľký kapitán“ túto stranu.

  Je jasné, že vývoj spoločnosti musí stále napredovať z čoho vyplýva aj fakt, že sa tým spoločnosť mení. Mení sa postupne, prirodzene. Dnes sme sa však dočkali doby keď sa niekto snaží spoločnosť „znásilniť “ a nasmerovať ju niekam kam by prirodzene sama nikdy nesmerovala. Hovorím o neprirodzenej migrácii subsaharskej Afriky do Európy. Hovorím o rozbíjaní národných štátov. O spájaní národov s rozdielnou kultúrou a hlbokými historickými koreňmi. Hovorím o šírení nenávisti a účelovom vytváraní bubákov z krajín, ktoré sú nám historicky, kultúrne aj názorovo blízke.

  Slovenská opozícia je veľká plniteľka plánov v plánoch iných plánov. Pričom jej stačí málo. Dostať sa k moci na Slovensku a zničiť ešte aj to málo čo zostalo a nabaliť sa. K tomu smerujú všetky tie pochody organizované akože deťmi. K tomu smerujú denno denné tlačové konferencie, na ktorých sa pretriasajú neexistujúce kauzy. Nafukujú sa na nich komári do veľkosti somárov ba až slonov. Bojuje proti „ruskému“ motorkárskemu gangu Noční vlci a pritom jej neprekáža, že na slovensku už roky pôsobí „americký“ motorkársky gang Hells Angels Slovakia. Prečo jedni vzbudzujú takú veľkú pozornosť a tí druhí nie? Kvôli šíreniu nenávisti. Opozícia a nejasne financované mimovládne organizácia ako Nadácia otvorenej spoločnosti, Amnesty internationál a iné, sa za každú cenu snažia Slovákov naučiť nenávidieť Rusov. Tých Rusov, ktorí oslobodili Európu pred nacizmom.

  Samozrejme opozícia spolu s prezidentom sa nás snažia presvedčiť o tom, že aj my Slováci sme zlí. Napáchali sme v minulosti veľa zla, za ktoré sa teraz musíme kajať. Máme si sypať popol na hlavu za to, že sme xenofóbni rasisti, ktorí deportovali židov a teraz tu mučia cigánov. Zabíjame Filipíncov a dobrých novinárov a archeologičky, ktorí na to všetko upozorňujú.  Je to naozaj strašné čo sa na slovensku deje. Pomáhame dokonca Vietnamcom unášať z Nemecka ich občanov. No proste hrôza a des.

  Práve poslednej spomenutej udalosti sa súčasná opozícia chytila ako topiaci slamky. Majú ďalšiu šancu aby skúsili žiadať odstúpenie vlády a predčasné voľby. O tie im však až tak nejde lebo opozícia má veľmi malú šancu zostaviť na Slovensku novú vládu. Tak spolu s prezidentom opäť zavelili do útoku. Snažia sa na základe novinárskych pletiek rozložiť vládu a štát znefunkčniť. Samozrejme obviňovať z toho budú opäť len vládu. Na čele stojí „mienkotvorný“ Denník N, ktorý vychádza v smiešnom náklade a tých pár slniečkárskych čitateľov slovenskú mienku veru nevytvorí. Napriek tomu je protežovaný, preberaný a citovaný ďalšími médiami. Vytvára sa nová kauza, ktorá už predsa musí priniesť opozícii vytúženú moc. Alebo, že by sa aj teraz niekde stala chyba?

  Slovensko vraj pomohlo uniesť vietnamského občana z Nemecka do Vietnamu. Prsty v tom mala vietnamská tajná služba a na únos použila slovenský vládny špeciál. Vraj na to prišli Nemecký vyšetrovatelia a majú nezvratné dôkazy. Samozrejme ich nikto nikdy nevidel a ani neuvidí. Vypovedali o tom vraj slovenskí policajti, ktorí sa celého únosu zúčastnili. Pýtam sa. Kde vypovedali? Pred kým vypovedali? Nejaký vyšetrovateľ zverejnil vyšetrovací spis s ich výpoveďami? Nie. Vraj vypovedali anonymne pred novinármi z nemeckého Frankfurter allgemeine zeitung, a neslávne slávneho protislovenského Denníka N. Je toto vôbec možné? Je vôbec možné aby sa v dnešnej dobe pasovali do roly vyšetrovateľov novinári? Môžeme teda zrušiť policajných vyšetrovateľov, prokuratúru aj súdy. Všetku túto prácu dokážu vykonať novinári. Vypátrať, vyšetriť, odsúdiť a popraviť. Roztočili to so súčasnou opozíciou a prezidentom naozaj poriadne. Nikoho nezaujíma, že oficiálne vyšetrovacie orgány v Nemecku zatiaľ tie naše oficiálne orgány nepožiadali o súčinnosť. Opozícia však už má pripravený pochod na odvolanie vlády. Je toto normálne? Hovoríme o právnom štáte a pritom sa u nás robia kauzy z taľafatiek. Je to jasná snaha o rozklad spoločnosti. Ľudí „zovčiť“ a viesť ich k nejakému vyššiemu cieľu, ktorí riadi niekto kto je presvedčený, že je boh.

  A to je len jedna z dnešných káuz. Ďalšou sú Slovenskí branci. Organizácia, ktorá učí mladých ľudí láske k vlasti, pomoci si navzájom a ochrane kultúrneho a prírodného dedičstva Slovákov. Paradoxne za jej likvidáciu najviac bojuje strana SNS, ktorá má už v názve, že bude vykonávať to čo robia Slovenskí branci. Strana, ktorá sa od národného smerovania úplne odklonila. Tejto strane najviac prekážajú organizácie, ktoré suplujú to čo by mala robiť sama. Slovenskí branci sú apolitická organizácia, ktorá sa snaží viesť ľudí k zodpovednosti za svoj národ. Ministrovi obrany za SNS Petrovi Gajdošovi, však prekáža. Vôbec nepochybujem o tom, že sa ju snaží rozpustiť na základe politickej objednávky. Ako však môže minister obrany rozpustiť organizáciu, ktorá vôbec nespadá pod jeho rezort. Nijako! Preto chce prepustiť so služobného pomeru vojakov, ktorí v nej vo svojom voľnom čase pôsobia. Neexistuje na to však žiadny zákonný dôvod a ani kódex vojaka také niečo nepripúšťa. Argumentuje tým, že vojaci, ktorí sú v aktívnej službe predávajú svoje skúsenosti z výcviku a pôsobenia v armáde civilným osobám. Nieje až tak dávno doba, keď väčšina mladých mužov bola odvedená ako branci a podrobila sa základnej vojenskej službe (ďalej ZVS). Všetci jej absolventi získali vojenské skúsenosti a zručnosti. Niektorí väčšie a niektorí menšie. Záviselo od každého, ale z princípu platilo, že každý vojak dokázal minimálne rozobrať a poskladať útočnú pušku vz.58 a tak isto z nej strieľať. Ja som napríklad ako príslušník vojskovej PVO vystrelil štyri rakety typu Strela 2M. Mám teda aj ja skúsenosti a znalosti z vojenského výcviku. Teda som aj ja hrozbou pre slovenskú republiku? Sú hrozbou všetci tankisti a delostrelci, ktorý sa zúčastnili na ZVS a získali tam odborné vojenské vedomosti? Prečo pronárodnej strane prekážajú pronárodne zmýšľajúci občania? Slovenská armáda neexistuje. Máme už len Ozbrojené sily (ďalej OSSR) a tie majú podstav príslušníkov. Prečo mladý ľudia vstúpia radšej do dobrovoľnej organizácie Slovenskí branci, v ktorej pôsobia zadarmo resp. na jej chod musia ešte aj prispievať namiesto toho aby vstúpili do OSSR alebo sa stali súčasťou aktívnych záloh? Nebude chyba práve v tom ministrovi, ktorý sa pod rúškom „vlasteneckej“ strany snaží potierať vlastenectvo?

  Stále sme pre EÚ a NATO nespoľahlivým členom. Nie len my, ale všetky krajiny V4. To dokazuje jedinú vec. Nie sme stotožnení so západným modelom vnímania sveta. Preto je tu toľko opozičného kriku a bordelu. Verím, že sa s ním ani nikdy nestotožníme a zachováme si samostatnosť a hrdosť.

  Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

  Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

  Varovanie

  Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

  Vybrali sme z Hlavných Správ

  Diplomati USA a oboch Kóreí sa stretli vo Švédsku, pripravujú summit

  Štokholm 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Carolyn Kaster)   Diplomati Severnej a Južnej Kórey mali vo Švédsku stretnutia s vyslancami Spojených štátov, keďže pripravujú druhý americko-severokórejský summit "Hostiteľom diskusií za okrúhlym stolom s medzinárodnými odborníkmi bolo Švédsko a Štokholmský medzinárodný ústav pre výskum mieru (SIPRI)," uviedol v pondelok pre tlačovú agentúru DPA…

  Staronový premiér Löfven predstavil svoj nový vládny kabinet

  Štokholm 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP/TT-Anders Wiklund)   Švédsky premiér Stefan Löfven, ktorý si minulý týždeň zaistil druhé funkčné obdobie v úrade, predstavil v pondelok svoju vládu. V koaličnom kabinete je šesť nových tvárí, informovala agentúra DPA Löfven zároveň predložil parlamentu programové vyhlásenie vlády a povedal, že "Švédsko sa nebude uchádzať…

  Porošenko dúfa, že izraelský parlament uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

  Jeruzalem 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Emrah Gurel)   Ukrajinský prezident Petro Porošenko počas návštevy Izraela vyjadril nádej, že tamojší parlament uzná hladomor na Ukrajine (z 30. rokov 20. storočia) za genocídu ukrajinského národa Porošenko sa v pondelok stretol s predsedom izraelského parlamentu Julim-Joelom Edelsteinom. Ako informovalo Porošenkovo tlačové oddelenie, ktoré citovala…

  Pri Kerčskom prielive sa vznietili dve lode, hlásia deväť mŕtvych

  Moskva 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:Daily Express Twitter)   Deväť námorníkov zahynulo pri pondelňajšom požiari na dvoch obchodných plavidlách v blízkosti Kerčského prielivu spájajúceho Čierne a Azovské more, informovali ruské úrady "Je tam deväť mŕtvych," uviedol pre agentúru AFP Alexej Kravčenko, hovorca ruskej Federálnej agentúry námornej a riečnej dopravy (Rosmorrečflot). Lode…

  Mzda pre prezidentovu manželku. Súhlasia kandidáti na prezidenta s platom pre ich polovičku?

  Bratislava 21. januára 2019 (HSP/Foto: Wikipedia, Facebook)   Poľskí poslanci sa opätovne zaoberajú témou platov pre prezidentovu manželku. Združenie, ktoré sa v danej veci angažuje, tvrdí, že prvá dáma republiky, ktorá sa venuje štátnym povinnostiam, by mala mať ako každá verejná osoba právo na odmenu započítanú do penzie Návrhom poľského združenia…

  Rusko zvažuje odchod z Rady Európy

  Moskva 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Ivan Sekretarev)   Rusko zvažuje všetky dostupné možnosti ďalšieho rozvoja svojich vzťahov s Radou Európy (RE), ale v prípade nutnosti aj odchod z tejto organizácie, pokiaľ sa neskončí rozdielne zaobchádzanie s ruskou delegáciou v Parlamentnom zhromaždení RE. Pre tlačovú agentúru TASS to v pondelok uviedol námestník…

  Už aj Beňová pochopila nátlakovosť Denníka N

  Bratislava 21. januára 2019 (HSP/Foto:Facebook)   Poslankyňa Európskeho parlamentu (EP) Monika Beňová zo Smeru-SD na Facebooku skritizovala článok v kontroverznom Denníku N s tým, že v EP nebude hlasovať tak, ako si želá médium, ktoré je v konflikte so Smerom-SD alebo s maďarským premiérom Viktorom Orbánom. Politička na sociálnej sieti…

  Japonský premiér pricestoval do Ruska

  Moskva 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Sergei Karpukhin)   Japonský premiér Šinzó Abe pricestoval v pondelok do Moskvy, kde bude rokovať s ruským prezidentom Vladimirom Putinom. Informovala o tom tlačová agentúra TASS s odvolaním sa na diplomatické zdroje Stretnutie Abeho s Putinom sa uskutoční v utorok, pričom pôjde už o 25. kolo…

  Pellegrini: Zákony k brexitu chce vláda do NRSR predložiť v polovici februára

  Bratislava 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Braňo Bibel)   V prípade tvrdého brexitu vláda SR predloží všetky potrebné zmeny legislatívy do 15. februára. Národnú radu SR zároveň požiada o skrátené legislatívne konanie. Po rokovaní medzirezortnej koordinačnej skupiny pre brexit o tom informoval premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) Pellegrini skonštatoval, že 15. februára by…

  Mayová odmietla výzvy na odloženie brexitu

  Londýn 21. januára 2019 AKTUALIZOVANÉ (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Frank Augstein)   Britská premiérka Theresa Mayová odmietla výzvy na odloženie odchodu Veľkej Británie z Európskej únie (EÚ) a uviedla, že jej plánom B je získať zelenú od parlamentu zmenením sporných pravidiel, ktoré sa majú týkať hraníc medzi Írskom a Severným Írskom Takzvaná írska poistka…

  Progresívci vysvetlili, prečo nevoliť kandidátov Smeru a SaS. Mistrík už avizuje koniec spájania

  Bratislava 21. januára 2019 (HSP/Foto:SITA-Braňo Bibel)   Po dlhom avizovaní spoločného "demokraticko-opozičného" postupu v prezidentských voľbách a po nedávnom oznámení prezidentského kandidáta vládneho Smeru-SD sa začínajú zákulisné hry medzi liberálmi, progresívcami a ďalšími opozičnými silami. Má niektorý z ich kandidátov vôbec šancu na druhé kolo? Mimoparlamentné Progresívne Slovensko (PS) prichádza do…

  Za lístočky až 8 rokov. Kováčik ku Kočnerovým motákom: "Kategoricky to odmietam". Generálna prokuratúra: Nezúčastníme sa konšpiračných hier denníkov SME, N a Aktuality.sk

  Bratislava 21. januára 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Národná kriminálna agentúra (NAKA) rieši lístočky (motáky), ktoré mal údajne posielať z väzenia podnikateľ Marian Kočner s cieľom skontaktovať sa s rôznymi osobami vrátane popredných predstaviteľov špeciálnej a generálnej prokuratúry. Špeciálny prokurátor Kováčik ako aj hovorkyňa Generálnej prokuratúry (GP) to odmietajú, informuje denník Pravda…

  Le Journal du Dimanche: Macronova popularita opäť stúpla, koniec krízy je však ešte ďaleko

  Paríž 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Ludovic Marin)   Prieskumy verejnej mienky vo Francúzsku naznačujú, že popularita prezidenta Emmanuela Macrona sa opäť mierne zvýšila. Nespokojnosť ľudí so stavom krajiny a spôsobom vládnutia je však stále vysoká, čo sa prejavuje počas celoštátnych diskusií, ktoré Macron inicioval, i počas pretrvávajúcich protivládnych protestov Podľa výskumu…

  Matovič: Mistrík a Čaputová napokon pozvanie prijali, Mikloško účasť ešte nepotvrdil

  Bratislava 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Robert Mistrík a Zuzana Čaputová sa v utorok (22. 1.) stretnú s predstaviteľmi hnutia OĽaNO, ktoré ich zavolalo na pracovný obed. Obaja pozvanie prijali. František Mikloško, s ktorým sa OĽaNO chce tiež stretnúť, zatiaľ účasť nepotvrdil. "Veríme, že František Mikloško napokon príde," povedal…

  Pellegrini: Glváč veľmi podrobne informoval o kontakte so Zsuzsovou, hneď na to, ako k nemu došlo

  Bratislava 21. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Braňo Bibel)   Podpredseda Národnej rady (NR) SR Martin Glváč (Smer-SD) by sa mal k svojej komunikácii s Alenou Zs. obvinenou z objednania vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice vyjadriť v najbližších dňoch. Keďže však ide o otvorený spis, zatiaľ sa na to snaží získať…

  TV JOJ: Polícia preveruje, či Alena Zsuzsová chodila do parlamentu

  Bratislava 21. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Dušan Hein)   Vyšetrovatelia si vyžiadali od Kancelárie Národnej rady SR informácie o návštevách v parlamente. Televíziu JOJ o tom informovala kancelária národnej rady. Policajti preskúmajú zoznam návštev v parlamente, zaujímajú sa o Alenu Zs., obvinenú v prípade vraždy Jána Kuciaka. Informuje o tom portál televízie…

  Švec zvažuje, že nebude kandidovať na prezidenta SR, aby sa do druhého kola nedostali dvaja vyznávači multi-kulti

  Bratislava 21. januára 2019 (HSP/Foto:SITA-Martin Havran)   Kandidát na prezidenta SR a predseda Slovenského Hnutia Obrody Róbert Švec dnes informoval, že zvažuje, že v blížiacich sa prezidentských voľbách nebude kandidovať na prezidenta SR. Vo svojom stanovisku uvádza: „Úlohou nás, slovenských vlastencov je zabrániť tomu, aby Prezidentský palác po Kiskovi okupovali jeho klony:…

  Diplomová práca najlepšieho študenta Matoviča mala byť písaná sestrou kamaráta v Chorvátsku a vlastné závery tvoria štyri strany z 80

  Bratislava 21. januára 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Zakladateľ hnutia OĽaNO Igor Matovič patrí k najhlasnejším kritikom vlády a aj v kauze rigoróznej práce predsedu parlamentu Andreja Danka sa neraz ostro vyjadroval o neetickosti a podvádzaní šéfa SNS. Matovič by však mohol vysvetliť aj svoju vlastnú záverečnú diplomovú prácu, ktorá vzbudila…

  TopSpeed

  Tím SOOP Racing bude štartovať na Svetovom finále Sodi World Series

  0

  Tím SOOP Racing je na slovenskej indoor kartingovej scéne už nejaký ten rok. Doteraz sme ich registrovali ako pravidelných slovenských reprezentantov na Majstrovstvách sveta v halových motokárach KWC (Kart World Championship). Minulý rok po prvýkrát štartovali aj v Pohári Národov, KWC Nation Cup, kde sa ako prvý slovenský tím prebojovali do…

  NKÚ potvrdil, že NDS nehospodári správne

  0

  Zákazky od štátu? Čistá paráda. Samozrejme, zvyčajne len v prípadoch, keď ste na vrchu potravinového reťazca. Ak ste dole, niekedy nedostanete ani to, na čo máte nárok. NKÚ – Najvyšší kontrolný úrad pred pár dňami zverejnil tlačovú správu, v ktorej NDS nehospodári správne. Akciovka by mohla byť kontrolovaná efektívne, poviete si.…

  Nový Lexus IS F príde o 3 roky. Čo o ňom už vieme?

  0

  Lexus IS to mal v živote ťažké. V každej generácii to bolo a stále je auto, ktoré nesadne každému. Nebolo, nie je a asi nikdy nebude určené masám. Vždy ponúkal veľa, a tiež som mu vedel vyčítať množstvo maličkostí. Superostrý model F nie je výnimkou. Nový Lexus IS F však má prísť a to je skvelá správa. V kuchyni…

  Off-road drag race? Prečo nie

  2

  Bežný šprint z miesta, alebo drag-race môže časom omrzieť (ako pre koho). Chalani z carwow skúsili trocha odlišný šprint. Off-road drag race skúsili s tromi výkonnými off-roadmi, i keď u dvoch z nich by sa dalo skôr spomenúť slovo SUV. Kto teda na krátkej 100 m dráhe na nespevnenom povrchu môže vyhrať? Mercedes-AMG G63, Porsche Cayenne…

  Mick Schumacher sa stal juniorom pre tím Ferrari

  0

  Syn Michaela Schumachera, Mick Schumacher, kráča v otcových stopách. Po minuloročnej výhre v európskej sérii F3 si zaistil miesto vo Formule 2. Odtiaľ je už iba kúsok do Formuly 1. A tento kúsok sa stal ešte menší. Iba pár dní po narodeninách Michaela Schumachera vyšla včera na svet správa, že…

  Vraj Brexit zasiahne výrobu áut tvrdo v GB aj na Slovensku

  5

  Brexit môže prudko zakývať automobilovou výrobou. Slovensko ako automobilová veľmoc to má tiež nahnuté. Aký bude reálny dopad pre zamestnancov a výrobu si zatiaľ nedovolí nikto presne určiť. Niektoré štáty sa pripravujú, niektoré nečinne čakajú. Čo je lepšie? Jednoznačne si myslím, že chystať zadné dvierka by bolo vhodné. Je totiž najvyšší čas.…

  KAMzaKRÁSOU

  Je sa čoho obávať pri materstve? Dámy, takáto je skutočnosť!

  0

  Rovesníčky už kočíkujú, mama hladká kolísku, ktorú má odloženú ešte po nás a demografi dvíhajú varovný prst, že Slovensko vymiera, keďže detí sa rodí, čím ďalej tým menej, a my si uvedomujeme, že ho adresujú tak trochu aj nám. Máme na to vek, partnera aj hypotékou zaplatenú strechou nad hlavou. Lenže... Je sa…

  Ako odstrániť rosenie okien? Jediný trik, ktorý potrebuješ ovládať!

  1

  Teploty sa vonku viac-menej držia pod nulou, vykurovacia sezóna je v plnom prúde a vám sa vďaka tomu na oknách vytvára rosa. Zo začiatku sa objaví len malá nenápadná rosa na skle alebo na ráme okná, no neskôr sa môže usadiť aj na stenách. Nie je to v podstate žiaden životu ohrozujúci problém,…

  Oman pravý vyrieši mnohé zdravotné ťažkosti. Odhaľ, ktoré!

  0

  Oman pravý obľubuje teplé a slnečné stanovištia. Dokonca i jeho kvet vyzerá ako malé slnko s mnohými žltými lúčmi. Táto bylina však ponúka toho oveľa viac ako len pekné kvety. Ukrýva totiž množstvo cenných látok a hneď v niekoľkých smeroch podporuje ľudské zdravie. Ak sa chcete o tejto bylinke dozviete viac, určite neprehliadnite nasledujúci článok! Prezradíme…

  Chceš byť opäť vo forme? Toto sú najlepšie cviky na pevný zadok

  2

  Ešte stále tu máme január, ktorý sa nesie u mnohých ľudí v znamení nastolenia životných zmien, ktoré si predsavzali na konci starého roka. Výnimkou nebýva predsavzatie zmeny celkového štýlu, alebo dostanie sa do lepšej formy. Začnite od zadu! Toto sú najlepšie cviky na pevný zadok, ktoré zaručene fungujú.

  Ako si udržať zdravý vzťah? Riaď sa heslom: Bez práce nie sú koláče!

  1

  Keď sa istý americký spisovateľ chystal do chomúta, vypýtal si do manželstva pár dobrých rád od svojich čitateľov. Ako neskôr priznal, najviac mu bodla tá, že bez práce ani vo vzťahu nie sú koláče. Nie náhodou. Ako si udržať zdravý vzťah a žiť v harmónii s opačným pohlavím? 

  Video Túžiš po štíhlych a pevných pažiach? Toto sú TOP cviky na ruky!

  1

  Po nevzhľadných ochabnutých rukách netúži asi žiadna z nás. V dobre padnúcom novom tričko predsa dozaista vyzerajú lepšie štíhle a pekne tvarované paže. Ako sa však k nim dopracovať? Veľkú rolu pri tvarovaní postavy hrá jednoznačne stravovanie. Zdravý jedálniček by mal pozostávať zo zdrojov bielkovín, vitamínov i minerálov. Ak sa k vhodnej strave pridá pohyb, dejú…

  TopDesať

  Najdivnejšie detské ihriská. Kto mohol toto vytvoriť?!

  0

  Detské ihriská by mali rozvíjať detskú fantáziu, takže sa pri ich dizajne kladie veľký dôraz na kreativitu. No aj v tomto odbore existujú lepší a horší dizajnéri. Prácu tých horších môžeš vidieť na fotografiách z dnešného príspevku. Nasledujúce ihriská sú naozaj zvláštne. Niekedy stačia zle umiestnené prvky, aby pokazili celý…

  Austrália je výzvou pre každého: Tieto bláznivé fotografie ťa dostanú

  0

  Austrália je nádherná krajina. Množstvo ľudí túži po tom, aby sa raz do tejto krajiny pozreli, a to aspoň na chvíľu. Austrália si však pre svojich obyvateľov a najmä návštevníkov pripravila niekoľko nemilých prekvapení. A nie sú to iba jedovaté hady, ktoré, mimochodom, v tomto článku vôbec nespomenieme. Pripraviť sa…

  Máša a medveď: Známa rozprávka sa dostala do Guinessovej knihy rekordov!

  0

  Epizóda animovaného seriálu Máša a medveď vstúpila do Guinnessovy knihy rekordov. Máša a medveď: Ružová maska si podmanila srdcia 3 miliárd divákov na YouTube. Celkový počet zhliadnutí epizód animovaného seriálu s Mášou na YouTube presahuje 42 miliárd. "K dnešnému dňu sa 17. časť pod názvom Máša a kaša (v slovenčine Máša a medveď:…

  Zúbožená mačka z ulice dostala druhú šancu na život. Takto vyzerá dnes!

  0

  Carmen Weinbergová je zakladateľkou organizácie Friends Friends Project Inc., ktorá pomáha opusteným zvieratám a hľadá im nový domov. To šťastie mala aj mačka menom Cotton. Keď Carmen uvidela Cotton prvýkrát, zabolelo ju srdce. Cotton totiž nemohola otvoriť oči, pretože ich mala plné roztočov. A to ani zďaleka nebolo všetko... Cotton…

  Aj takéto krvilačné beštie sa skrývajú za tabuľkou "Pozor, zlý pes!"

  0

  Pozná to každý znás. Vždy, keď na bráne pred rodinným domom nájdeš tabuľku "Pozor, zlý pes!", pravdepodobne ti mysľou začnú behať rôzne krvilačné beštie s obrovskými tesákmi, ktoré sú pripravené zaútočiť na kohokoľvek, kto sa dostane do nebezpečnej blízkosti brány. No často je to úplne opačne. Tieto strážne zvieratá na teba síce…

  Najroztomilejšie fotografie zvieracích kamarátov PRED a PO

  0

  Fotografie pred a po sú veľmi zábavné a obľúbené na internete. Rodičia často fotografujú svoje deti v detstve a tie sa potom rozhodnú urobiť si rovnakú fotografiu aj v dospelosti. Tieto fotografie sú však trochu iný prípad. Ide o zvieratká, ktoré spolu vyrastali a sú najlepšími kamarátmi od malička až dodnes. Spolu…