Rozklad (nie len) Slovenska.

Publikované 04.08. 2018 o 07:45 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

Už takmer pred dvoma rokmi som publikoval blog s názvom „Spojené štáty európske – likvidácia národných štátov.“ Zdá sa, že to o čom som písal sa napĺňa.  Keby som bol márnomyseľný začnem sa považovať za nejakého Nostradama alebo babu Vangu (to len tak na odľahčenie).

Kto sleduje vývoj situácie v Európe a vo svete mi dá možno za pravdu. Prvé vyjadrenia o vytvorení európskej federácie alebo tzv. Spojených štátoch európskych prišli už od známeho európskeho knihovníka Martina Schulza.

Ďalším vysoko sofistikovaným žiadateľom o vytvorenie takého to zväzku je nám veľmi dobre známa politická mŕtvola menom Mikuláš Dzurinda. A podporil ju známy poradca ukrajinskej pomajdánovej vlády Ivan Mikloš.

Takže. Základné tri postavičky, ktoré sa snažia o vytvorenie európskeho štátneho spolku máme predstavené. Určite ich bude viac, ale ostatní sa zatiaľ veľmi oficiálne neprejavili alebo som to nezaregistroval. Čo je však najsmutnejšie začínajú im sekundovať aj politici, ktorí boli doteraz vnímaní ako pronárodní, resp. sa skrývali pod národnou značkou. Ako napríklad predstavitelia známej SNS. Verím, že pôvodní zakladatelia a predstavitelia tejto asi najstaršej, aktívnej slovenskej politickej strany sa teraz v hroboch krútia ako ventilátory. Ani vo sne by ich nenapadlo kam povedie „veľký kapitán“ túto stranu.

Je jasné, že vývoj spoločnosti musí stále napredovať z čoho vyplýva aj fakt, že sa tým spoločnosť mení. Mení sa postupne, prirodzene. Dnes sme sa však dočkali doby keď sa niekto snaží spoločnosť „znásilniť “ a nasmerovať ju niekam kam by prirodzene sama nikdy nesmerovala. Hovorím o neprirodzenej migrácii subsaharskej Afriky do Európy. Hovorím o rozbíjaní národných štátov. O spájaní národov s rozdielnou kultúrou a hlbokými historickými koreňmi. Hovorím o šírení nenávisti a účelovom vytváraní bubákov z krajín, ktoré sú nám historicky, kultúrne aj názorovo blízke.

Slovenská opozícia je veľká plniteľka plánov v plánoch iných plánov. Pričom jej stačí málo. Dostať sa k moci na Slovensku a zničiť ešte aj to málo čo zostalo a nabaliť sa. K tomu smerujú všetky tie pochody organizované akože deťmi. K tomu smerujú denno denné tlačové konferencie, na ktorých sa pretriasajú neexistujúce kauzy. Nafukujú sa na nich komári do veľkosti somárov ba až slonov. Bojuje proti „ruskému“ motorkárskemu gangu Noční vlci a pritom jej neprekáža, že na slovensku už roky pôsobí „americký“ motorkársky gang Hells Angels Slovakia. Prečo jedni vzbudzujú takú veľkú pozornosť a tí druhí nie? Kvôli šíreniu nenávisti. Opozícia a nejasne financované mimovládne organizácia ako Nadácia otvorenej spoločnosti, Amnesty internationál a iné, sa za každú cenu snažia Slovákov naučiť nenávidieť Rusov. Tých Rusov, ktorí oslobodili Európu pred nacizmom.

Samozrejme opozícia spolu s prezidentom sa nás snažia presvedčiť o tom, že aj my Slováci sme zlí. Napáchali sme v minulosti veľa zla, za ktoré sa teraz musíme kajať. Máme si sypať popol na hlavu za to, že sme xenofóbni rasisti, ktorí deportovali židov a teraz tu mučia cigánov. Zabíjame Filipíncov a dobrých novinárov a archeologičky, ktorí na to všetko upozorňujú.  Je to naozaj strašné čo sa na slovensku deje. Pomáhame dokonca Vietnamcom unášať z Nemecka ich občanov. No proste hrôza a des.

Práve poslednej spomenutej udalosti sa súčasná opozícia chytila ako topiaci slamky. Majú ďalšiu šancu aby skúsili žiadať odstúpenie vlády a predčasné voľby. O tie im však až tak nejde lebo opozícia má veľmi malú šancu zostaviť na Slovensku novú vládu. Tak spolu s prezidentom opäť zavelili do útoku. Snažia sa na základe novinárskych pletiek rozložiť vládu a štát znefunkčniť. Samozrejme obviňovať z toho budú opäť len vládu. Na čele stojí „mienkotvorný“ Denník N, ktorý vychádza v smiešnom náklade a tých pár slniečkárskych čitateľov slovenskú mienku veru nevytvorí. Napriek tomu je protežovaný, preberaný a citovaný ďalšími médiami. Vytvára sa nová kauza, ktorá už predsa musí priniesť opozícii vytúženú moc. Alebo, že by sa aj teraz niekde stala chyba?

Slovensko vraj pomohlo uniesť vietnamského občana z Nemecka do Vietnamu. Prsty v tom mala vietnamská tajná služba a na únos použila slovenský vládny špeciál. Vraj na to prišli Nemecký vyšetrovatelia a majú nezvratné dôkazy. Samozrejme ich nikto nikdy nevidel a ani neuvidí. Vypovedali o tom vraj slovenskí policajti, ktorí sa celého únosu zúčastnili. Pýtam sa. Kde vypovedali? Pred kým vypovedali? Nejaký vyšetrovateľ zverejnil vyšetrovací spis s ich výpoveďami? Nie. Vraj vypovedali anonymne pred novinármi z nemeckého Frankfurter allgemeine zeitung, a neslávne slávneho protislovenského Denníka N. Je toto vôbec možné? Je vôbec možné aby sa v dnešnej dobe pasovali do roly vyšetrovateľov novinári? Môžeme teda zrušiť policajných vyšetrovateľov, prokuratúru aj súdy. Všetku túto prácu dokážu vykonať novinári. Vypátrať, vyšetriť, odsúdiť a popraviť. Roztočili to so súčasnou opozíciou a prezidentom naozaj poriadne. Nikoho nezaujíma, že oficiálne vyšetrovacie orgány v Nemecku zatiaľ tie naše oficiálne orgány nepožiadali o súčinnosť. Opozícia však už má pripravený pochod na odvolanie vlády. Je toto normálne? Hovoríme o právnom štáte a pritom sa u nás robia kauzy z taľafatiek. Je to jasná snaha o rozklad spoločnosti. Ľudí „zovčiť“ a viesť ich k nejakému vyššiemu cieľu, ktorí riadi niekto kto je presvedčený, že je boh.

A to je len jedna z dnešných káuz. Ďalšou sú Slovenskí branci. Organizácia, ktorá učí mladých ľudí láske k vlasti, pomoci si navzájom a ochrane kultúrneho a prírodného dedičstva Slovákov. Paradoxne za jej likvidáciu najviac bojuje strana SNS, ktorá má už v názve, že bude vykonávať to čo robia Slovenskí branci. Strana, ktorá sa od národného smerovania úplne odklonila. Tejto strane najviac prekážajú organizácie, ktoré suplujú to čo by mala robiť sama. Slovenskí branci sú apolitická organizácia, ktorá sa snaží viesť ľudí k zodpovednosti za svoj národ. Ministrovi obrany za SNS Petrovi Gajdošovi, však prekáža. Vôbec nepochybujem o tom, že sa ju snaží rozpustiť na základe politickej objednávky. Ako však môže minister obrany rozpustiť organizáciu, ktorá vôbec nespadá pod jeho rezort. Nijako! Preto chce prepustiť so služobného pomeru vojakov, ktorí v nej vo svojom voľnom čase pôsobia. Neexistuje na to však žiadny zákonný dôvod a ani kódex vojaka také niečo nepripúšťa. Argumentuje tým, že vojaci, ktorí sú v aktívnej službe predávajú svoje skúsenosti z výcviku a pôsobenia v armáde civilným osobám. Nieje až tak dávno doba, keď väčšina mladých mužov bola odvedená ako branci a podrobila sa základnej vojenskej službe (ďalej ZVS). Všetci jej absolventi získali vojenské skúsenosti a zručnosti. Niektorí väčšie a niektorí menšie. Záviselo od každého, ale z princípu platilo, že každý vojak dokázal minimálne rozobrať a poskladať útočnú pušku vz.58 a tak isto z nej strieľať. Ja som napríklad ako príslušník vojskovej PVO vystrelil štyri rakety typu Strela 2M. Mám teda aj ja skúsenosti a znalosti z vojenského výcviku. Teda som aj ja hrozbou pre slovenskú republiku? Sú hrozbou všetci tankisti a delostrelci, ktorý sa zúčastnili na ZVS a získali tam odborné vojenské vedomosti? Prečo pronárodnej strane prekážajú pronárodne zmýšľajúci občania? Slovenská armáda neexistuje. Máme už len Ozbrojené sily (ďalej OSSR) a tie majú podstav príslušníkov. Prečo mladý ľudia vstúpia radšej do dobrovoľnej organizácie Slovenskí branci, v ktorej pôsobia zadarmo resp. na jej chod musia ešte aj prispievať namiesto toho aby vstúpili do OSSR alebo sa stali súčasťou aktívnych záloh? Nebude chyba práve v tom ministrovi, ktorý sa pod rúškom „vlasteneckej“ strany snaží potierať vlastenectvo?

Stále sme pre EÚ a NATO nespoľahlivým členom. Nie len my, ale všetky krajiny V4. To dokazuje jedinú vec. Nie sme stotožnení so západným modelom vnímania sveta. Preto je tu toľko opozičného kriku a bordelu. Verím, že sa s ním ani nikdy nestotožníme a zachováme si samostatnosť a hrdosť.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

Počet obetí zemetrasenia na ostrove Lombok dosiahol 460

Jakarta 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Fauzy Chaniago)   Počet obetí ničivého zemetrasenia, ktoré začiatkom mesiaca zasiahlo turistami vyhľadávaný indonézsky ostrov Lombok, sa zvýšil na najmenej 460 mŕtvych. Škody spôsobené touto prírodnou pohromou podľa očakávaní presiahnu 450 miliónov eur, informovala v stredu Národná agentúra pre zmierňovanie následkov katastrof (BNPB). Zranenia utrpelo takmer…

Nový Zéland prijal zákon o zákaze nákupu bytov cudzincami

Wellington 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Nick Perry)   Novozélandský parlament prijal v stredu zákon, ktorý zakazuje mnohým cudzincom bez trvalého pobytu kupovať v krajine existujúce domy. Vláda pod vedením labouristov tak zavŕšila svoj predvolebný sľub, informovala agentúra Reuters. Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová pred vlaňajšími septembrovými voľbami viedla kampaň za zastavenie rastu…

V trebišovskej nemocnici pomáhajú rómskym mamičkám asistentky osvety zdravia

Trebišov 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Roman Hanc)   V trebišovskej nemocnici pracujú od polovice apríla tohto roka dve rómske asistentky osvety zdravia, ktoré ovládajú rómsky jazyk. Na gynekologicko-pôrodníckom a pediatrickom oddelení pomáhajú rómskym mamičkám. Učia ich, ako sa starať o novorodenca, edukujú o hygiene, riešia problémové situácie a ak treba, prekladajú.…

Nahlásenú bombu na súdoch v Bratislave policajti nenašli

Bratislava 15. augusta 2018 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Neznámy páchateľ nahlásil predpoludním na súdoch v Bratislave bombu. Polícia momentálne toto oznámenie preveruje priamo na súdoch. Týka sa to aj Najvyššieho súdu SR. Pre TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková.   Nahlásenú bombu na súdoch…

Svitko víťazom Hungarian Baja 2018

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:Hungarian Baja)   Polovica augusta je v rally komunite pevne spojená so špičkovou súťažou u našich južných susedov. Hungarian Baja s dlhoročnou tradíciou a patrí do svetového seriálu Bajas. Výborne zorganizovaná akcia má na dôstojný priebeh jeden dôležitý predpoklad: vhodnú lokalitu. Vojenský výcvikový priestor, ležiaci nad mestom Veszprém…

Gröhling: Ministerka Lubyová vnáša do situácie so SAV iba chaos

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Ministerstvo školstva nerešpektuje vlastný zákon, vytvára chaos a ministerka situáciu so Slovenskou akadémiou vied (SAV) vôbec nevie riešiť, čo dokazuje aj snaha premiéra Pellegriniho vyriešiť problém za ňu. Myslí si to Branislav Gröhling, poslanec NR SR za SaS a tímlíder strany pre školstvo. „Ministerstvo…

Americké firmy odmietli poskytnúť služby bielym nacionalistom

Washington 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Eric Risberg)   Americké médiá oznámili, že veľké technologické spoločnosti Airbnb, Lyft a Uber sa rozhodli odmietnuť poskytovanie služieb bielym nacionalistom. Vyjadrili sa tak pred začiatkom nedeľňajšieho stretnutia členov  Unite the Right 2 (Spojte pravicu) v americkej metropole Washingtone. Napriek proklamovanej vysokej miere slobody v USA viacero internetových…

Katolíci na Slovensku i v zahraničí slávia Nanebovzatie Panny Márie. Bola telom i dušou vzatá do neba

Bratislava 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)   Katolícka cirkev na Slovensku i v zahraničí slávi 15. augusta mariánsky sviatok, ide o Nanebovzatie Panny Márie. Sviatok Nanebovzatia Panny Márie ustanovil v Ríme pápež Sergius I. (687-701). V Jeruzaleme sa tento deň vyvinul od 5. storočia ako sviatok Zosnutia Matky Božej, a…

Čech prežil nešťastie v Janove: 14. august 2018 je pre neho druhý dátum narodenia. Konateľ firmy prezradil, čo vodiča kamióna asi zachránilo

Janov/Praha 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni)   České médiá po páde diaľničného mosta v talianskom meste Janov informovali o tom, že pri páde sa nachádzal aj český občan. Akoby zázrakom prežil, a o včerajšku hovorí ako o druhom dátume narodenia. "Zrazu predo mnou zmizla cesta. A nebolo nič, len pád.…

Slovensko poskytne Iraku humanitárnu pomoc vo výške 212.000 eur

Bratislava 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Maya Alleruzzo)   Konvoj s humanitárnou pomocou, v hodnote 212.000 eur do irackého Mosulu vypraví z logistickej základne Ministerstvo vnútra (MV) SR v spolupráci s ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ). Slovensko sa tak snaží promptne reagovať na problémy civilného obyvateľstva a rozvoja mesta Mosul. Na tlačovej konferencii v Bratislave to…

Taliban odstúpil od ochrany Červeného kríža

Kábul 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Rahmat Gul)   Radikálne hnutie Taliban vyhlásilo, že už nebude poskytovať ochranu pracovníkom Červeného kríža v Afganistane. Militanti obviňujú túto neutrálnu humanitárnu organizáciu z toho, že nepomáha talibanským väzňom v Kábule, informovala v stredu stanica BBC. Medzinárodný výbor Červeného kríža (MVČK) monitoruje väzenské podmienky a poskytuje…

Jedinečný zásah: Britský snajper guľometom zasiahol afganského veliteľa IS

Kábul 14. augusta 2018 (HSP/Foto: TASR/AP- Rahmat Gul)   Zdá sa, že snajperovi britskej elitnej jednotky SAS sa vydaril najlepší zásah z veľkej vzdialenosti, keď z 2,5 km trafil teroristu v severnom Afganistane, píše Daily Star Spomínaný snajper je seržantom a veteránom z bojov v Iraku a v Sýrii. V júni…

Prelomová zmena daňovej legislatívy!? Štát bude kontrolovať účty všetkým podnikateľom a živnostníkom

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR)   Štát plánuje rázne zasiahnuť proti nepoctivým podnikateľom a je pripravený obmedziť bankové tajomstvo tak, ako ho poznáme dnes. Pripravovaná reforma daňových zákonov má umožniť finančnej správe či polícii kontrolovať finančné toky na účtoch všetkých firiem a živnostníkov vo všetkých bankových subjektoch pôsobiacich na našom…

Galko: Fico a Danko by mali konečne povedať, čo vedia o únose Vietnamca

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Štátna mašinéria pod taktovkou Smeru-SD, SNS a Mostu-Híd nedokáže občanom vysvetliť ani to, ktorého ústavného činiteľa Slovenská informačná služba (SIS) informovala o svojich poznatkoch, týkajúcich sa únosu vietnamského podnikateľa, uvádzajú predstavitelia strany Sloboda a Solidarita. „Pritom občania sa od riaditeľa SIS Antona Šafárika dozvedeli, že SIS…

Predseda NR SR Danko poslal do Talianska sústrastné telegramy

Bratislava 15. augusta 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko (SNS) poslal v stredu v súvislosti s utorkovým (14.8.) pádom mosta v Janove sústrastné listy predsedovi talianskej Poslaneckej snemovne Robertovi Ficovi a predsedníčke Senátu Marii Elisabette Albertiovej Casellatiovej. TASR o tom informovala šéfka tlačového odboru Kancelárie NR SR Zuzana Čižmáriková. V listoch vyjadril Danko…

Expert Andrej Suzdaľcev o Konvencii o Kaspickom mori

Aktau 15. augusta 2018 (HSP/ria.ru/srspol.sk/Foto: Facebook)   Podpis Konvencie o štatúte Kaspického mora je obrovským prínosom do medzinárodného práva, nazdáva sa zástupca dekana fakulty svetovej ekonomiky a svetovej politiky Národnej výskumnej univerzity „Vysoká škola ekonomiky“ Andrej Suzdaľcev. V nedeľu, 12. augusta, bol v kazachstanskom Aktau podpísaný (Ruskom, Azerbajdžanom, Kazachstanom, Turkménskom a Ruskom) historický dokument –…

Britská kaviareň obvinená z rasizmu

Londýn 15. augusta 2018 (HSP/Mirror/Foto:TASR/AP-Matt Dunham) - V poslednej dobe sa však na Facebooku množia obvinenia z rasizmu a problémy má aj s niektorými zákazníkmi.…

Vyjadrenie Únie autodopravcov Slovenska k situácii ČESMAD v oblasti ochrany práv autodopravcov

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Roman Hanc)   UNAS je záujmovým združením nezávislých slovenských autodopravcov. Svoju činnosť zameranú na ochranu oprávnených záujmov autodopravcov vyvíja už od 10.12. 2010 Po celý čas svojej existencie sme predkladali návrhy na zlepšenie postavenia autodopravcov, ale aj bežných vodičov na Slovensku. Za ostatné dva roky sme…

TopSpeed

Minister dopravy podpísal s Poľskom stavbu R4 a nik o tom nevie

0

Pod nedávno zverejneným článkom o začatí razenia tunela Prešov sa objavil komentár od anonymného prispievateľa. Uviedol, že v jednom z posledných čísel regionálnych Podduklianských novín je článok o podpise dohody slovenskej a poľskej strany, ktorá má zaručiť stavbu Via Carphatia. U nás mala tento úsek predstavovať rýchlostná cesta R4. 

V Trenčíne padol rekord na 1/4 míle v kategórii Street. Je hlboko pod 10 s

3

Každý fanúšik seriálu Power fest tušil, že finále sezóny 2018 bude husté. Trenčianske kolo započítané aj do českého šampionátu každý rok priláka mnoho extrémnych mašín z domova aj od západných a severných susedov. Tentokrát to bol asi najväčší ohňostroj aký si nadšenec štyroch a dvoch kolies môže v našich končinách môže želať.…

Autonómne systémy sú stále nedokonalé, deklaruje americká IIHS

0

Také tvrdenie určite nepovažujete za žiadnu novinku. Americká inštitúcia poisťovateľov pre bezpečnosť na cestách IIHS spravila štúdiu, v ktorej preverili 5 automobilov od 4 rôznych výrobcov. Výsledky sú zaujímavé, obe autá od Tesly obstáli v rámci poloautonómneho systému udržiavania v pruhu najlepšie. Autonómne systémy teda nefungujú všade rovnako dobre.

BMW zvoláva do servisu autá kvôli EGR

2

Zvolávačky, respektíve zvolávacie akcie na nové výrobky tu boli aj budú. Nevyhnú sa im ani autá. Najnovší prípad zvolávacej akcie prichádza z Mníchova. BMW zvoláva do servisu autá pre možnosť požiaru. Príčina je pritom naozaj málo očakávaná, môže za ňu ventil EGR, ktorý vracia výfukové plyny späť do sania.

Katastrofa: V Janove padol diaľničný most v plnej premávke

5

Dnes o 11:50 sa padol diaľničný most v talianskom prístavnom meste Janov počas plnej prevádzky. Podľa posledných informácii je na mieste 35 mŕtvych a číslo sa môže zväčšovať. Podľa svedectiev sa najskôr zrútil nosný pilier, ktorý so sebou k zemi zobral samotnú vozovku. Morandiniho most otvorili v roku 1967. Navrhol…

Na diaľniciach v Rakúsku zvýšili rýchlosť

16

Pred nedávnom sme informovali, že Francúzi znížili maximálnu povolenú rýchlosť na cestách mimo obce. Rakúšania sa, naopak, vybrali iným smerom. Na vybraných diaľniciach v Rakúsku zvýšili rýchlosť a na 140 km/h. Tento pokus je však len na dobu určitú. Začalo to 1.8.2018 a trvať to bude rok. Následne to majú vyhodnotiť a…

KAMzaKRÁSOU

Stále nevieš, ako zaspať čo najrýchlejšie? Skús techniku 4-7-8!

1

Téma, ako zaspať čo najrýchlejšie, je stále veľmi aktuálna, hlavne počas týchto tropických nocí. Niektorí nemajú problém do pár minút po ľahnutí si zaspať, no nájde sa veľa takých ľudí, ktorí s tým problém majú. Pokiaľ patríte k tej druhej skupine, zbystrite svoju pozornosť! Poradíme vám, ako zaspať čo najrýchlejšie vďaka tejto…

Anton Kuruc radí: Vieš, ako dať do poriadku vlasy po dovolenke?

1

Povedzme si pravdu. Keď sa vrátime z letnej dovolenky, prvé, na čo myslíme, je spánkový deficit a celková regenerácia. Nie raz by sa nám hodilo ešte pár dní navyše na celkový oddych a prípravu do nového pracovného kolotoča. A tak to je aj v prípade našej pokožky a vlasov. Hoci…

Patizón: Zisti, ako táto chutná letná zelenina podporí tvoje zdravie!

2

Patizón patrí do rodiny tekvíc. Sezónou tejto chutnej zeleniny je práve letné obdobie a tak je ideálny čas naservírovať si ho na tanier. Očarí vás svojím netradičným tvarom, skvelou chuťou aj blahodarným vplyvom, ktorý má na ľudský organizmus. Podporuje trávenie a telu doplní mnoho dôležitých látok. Okrem toho má len minimum kalórií, takže…

Vieš, čo nerobiť po jedle? Na tieto veci musíš rýchlo zabudnúť!

1

A čo robíte po dobrom obede vy? Dáte si pohár vody, cigaretku alebo si dobre pospíte? A záleží na tom vôbec? Tak či onak, prezradíme vám, aké sú najčastejšie zlozvyky ľudí, ktoré robia po jedle. Niektoré z nich sú totiž nebezpečné a mali by ste sa im vyhýbať míľovými krokmi. Robíte ich aj…

Modrý čaj: Vieš o tom, že elixír mladosti naozaj existuje?

2

Kto z nás by nechcel začať deň s chutnými výdatnými raňajkami a elixírom mladosti namiesto kávy? Nie, nezbláznili sme sa, ani nemáme v pláne zbytočne fantazírovať. Naopak, elixír mladosti skutočne existuje a dokázali to aj vedci. Modrý čaj je to, čomu môžeme vďačiť za značné spomalenie starnutia a nielen za to. Počula si už o ňom? Že…

Zbav sa chybičiek krásy: Toto sú najlepšie bylinky proti bradaviciam!

1

Niekto má nimi posiatu celú tvár, čo mu spôsobuje nemalé komplexy a frustráciu. Inému vznikla len jedna - drobná, nepatrná a je s ňou absolútne zžitý. Či už patríš do jednej alebo druhej skupiny, isto nám dáš za pravdu, že bradavice ako také nie sú práve lichotivou súčasťou nášho tela. Ak aj nie…

TopDesať

Street art: Umelci ti ukážu jeho naozajstnú silu

0

Street art sa stal obľúbeným najmä v 21. storočí. Jeho naozajstnú silu dokonale demonštrujú nasledujúce fotografie od rôznych umelcov. Pozrite sa na tieto balóny! Uveríš nám však, ak ti povieme, že nie sú naozajstné? Diela umelcov v tomto článku sú tak (ne)skutočné, že by si niekto mohol pokojne myslieť, že…

Lada ležala na dne rieky 11 rokov. Po otvorení dverí nastalo nemilé prekvapenie

0

Lada, ktorá je na videu nižšie, ležala na dne rieky neuveriteľných 11 rokov. Ašak to, čo ukrývala vnútri, šokovalo absolútne všetkých. Ak si myslíš, že auto ponorené na dne rieky je výsledok kriminálnej šarvátky, tak sa mýliš... Automobil objavil miestny amatérsky potápač. Bol to on, kto zavolal záchranné jednotky na miesto činu. No to, čo…

TOP 10: Toto sú tie najzvláštnejšie páry sveta

0

Láska si občas nevyberá. A nevybrala si ani v týchto prípadoch. Nevedno, či zhoda náhod, alebo osud spojil tieto dvojice. S istotou však vieme povedať, že ide o tie najzvláštnejšie páry, aké sa na našej planéte nachádzajú... A možno aj v priľahlom vesmíre [adrotate group="11"] 1. Jolison Fernández da Silva a…

TOP 10: Predpovede z minulosti, ktoré boli totálne mimo

0

Už od začiatku histórie ľudstva nás zaujímali predpovede budúcnosti. A bolo ich naozaj veľa, a dokonca boli niektoré z nich až neuveriteľne presné. Jedným z najznámejších "prorokov" bol Nostradamus, francúzsky lekár a astrológ, ktorý predvídal udalosti ako francúzska revolúcia, obe svetové vojny a dokonca smrť princeznej Diany. Hoci sa jeho príbeh môže zdať neuveriteľný, veľa…

Tragédia v Janove: Kolaps mosta na videu!

0

Kolaps mosta v talianskom Janove nastal vo včerajších obedňajších hodinách. Príčina zatiaľ nie je známa, no ráta sa s viacerými verziami. Diaľničný most sa nachádza na frekventovanej diaľnici v talianskom Janove. Včera sa však stala obrovská tragédia a počas obrovskej premávky sa časť mosta zrútila. Kolaps mosta nastal práve vtedy,…

Vo Veľkej Británii sa objavilo nebezpečné ohnivé tornádo

0

Hasiči, ktorí hasili požiar v britskom grófstve Derbyshire, sa stali svedkami neobvyklého atmosférického javu - prekvapilo ich ohnivé tornádo. Vír sa objavil vedľa horiacej továrne na výrobu plastových debien pre supermarkety. Jeden z hasičov stihol ohnivé tornádo natočiť na video, ktoré následne zverejnil na internete. Tento atmosférický jav vzniká, keď sa spojí…