Po Pfizeri ideme grilovať Modernu – firmu, zaoberajúcu sa aj vývojom experimentálnych látok spojených so softvérom a DARPA

Moderna vychádza z predpokladu, že ak použitie mRNA platí pre jednu chorobu, mala by účinkovať aj pre iné choroby. Treba povedať, že táto cesta je nedostatočné prebádaná a v súčasnosti s výskytom covidu sme svedkami celosvetového experimentu účinku očkovacích látok proti covidu ako sa povie „za pochodu“. Farmafirmy si urobili z ľudstva pokusné králiky. Ako inak cez obrovské peniaze tečúce do bábkových vlád po celom svete. Uskutočňovanie experimentov a la Mengele bolo zakázané už Norimberským súdom.

Úmyselne som použil oficiálnu stránku firmy Moderna lebo oni sa ani netaja svojimi experimentmi. Doslova uvádzajú:

„Uvedomujúc si široký potenciál vedy o mRNA, rozhodli sme sa vytvoriť technologickú platformu mRNA, ktorá funguje veľmi podobne ako operačný systém na počítači. Systém je navrhnutý tak, aby sa dal zameniť a prehrávať s rôznymi programami. V našom prípade je „program“ alebo „aplikácia“ náš liek mRNA – jedinečná sekvencia mRNA, ktorá kóduje proteín“.

Ak teda sekvencia mRNA kóduje proteín, musí obsahovať nejaký element, ktorý pre daný kód vyšle signál. Nebudem špekulovať o tom, či je výsledok po podaní vakcíny alebo skôr experimentálnej očkovacej látky (EOL) odosielaný do nejakého softvérového centra lebo ma očkovacie komando okamžite obviní z konšpirácie. To ukáže budúcnosť. Ale neraz sa už stalo, že bábková vláda niektoré informácie označila za konšpiračné a neskôr sa ukázalo, že informácie sa zmenili z konšpiračných na faktografické. Chceli by ste, aby sa vláda ospravedlnila? Zabudnite!!!

Faktom však je, keď si otvoríte oficiálnu stránku americkej DARPA (Agentúra pre pokročilé obranné výskumné projekty, ktorá je napojená úzko na vojenský priemysel) zistíte, že na výskume mRNA v súvislosti s pandémiou pracujú už viac ako desaťročie . Už v októbri 2013 udelila DARPA spoločnosti Moderna 25 miliónov dolárov na výskum a vývoj potenciálnych liekov mRNA ako súčasť obranného programu DARPA.

Vôbec už neprekvapuje, že medzi donormi Moderny sa objavujú aj očkovací maniaci Melinda a Bill Gatesovci.

Dajme opäť priestor Moderne. Uvádza:

„Všeobecne platí, že jediná vec, ktorá sa mení z jedného potenciálneho lieku mRNA na druhý, je kódujúca oblasť – skutočný genetický kód, ktorý dáva ribozómom pokyn na tvorbu bielkovín. Využitie týchto inštrukcií dáva skúšaným liekom mRNA kvalitu podobnú softvéru. Máme tiež schopnosť kombinovať rôzne sekvencie mRNA kódujúce rôzne proteíny v jednom výskumnom lieku mRNA“.

…a ďalej:

„Musíme dostať mRNA do cieľového tkaniva a buniek a zároveň sa vyhnúť imunitnému systému. Ak sa spustí imunitný systém, výsledná odpoveď môže obmedziť produkciu proteínov a tým obmedziť terapeutický prínos liekov s mRNA“. 

Toto vyjadrenie Moderny dokazuje, že po podaní EOL do tela človeka sa ozaj spúšťa jeho imunitný systém proti EOL. Následok je oslabenie prirodzenej imunity človeka, obmedzenie účinnosti EOL po očkovaní, čo má za následok neustále ďalšie tzv. vakcinačné kolá. V tomto období zažívame tretiu vlnu podávania EOL ľuďom a vytváranie úmyselnej potreby umelej-komerčnej imunity následkom straty prirodzenej imunity. Ak budeme závislí na neustálom podávaní EOL peniaze sa farmamafii budú len tak sypať. A ľudia budú mrieť!!!

Čo sa týka covidu očkovaním EOL sa vyvolá odpoveď vírusu a výsledok je mutácia. A teraz pozor. Ak má vírus tú možnosť. Pretože skutočná vakcína vírus zničí a vyvolá imunitu v tele človeka proti chorobe!!! To, čo do ľudí pchajú nie sú vakcíny, ale experimentálne očkovacie látky (EOL), pretože tie majú účinok iba taký, že zmiernia priebeh choroby. Nič viac. Alebo je to úmysel a my niečo nevieme, ale iba tušíme?

Odkiaľ sa zobral Omicron?

Aby sme pochopili súvislosti, vrátime sa trochu do minulosti. V lete 2019, keď o covide štebotali iba vtáčky, bolo zatvorené vojenské laboratórium vo Fort Detrick v USA skúmajúce údajne infekčné choroby na obranné účely. Tesne pred uzavretím vojenského laboratória boli hlásené prípady výskytu infekcie v blízkosti laboratória v komunite dôchodcov Greenspring v okrese Fairfax vo Virgínii, ktorá mala do 15. júla 2019,  63 infikovaných prípadov choroby a tri úmrtia. Je vysoko pravdepodobné, že umelo vyrobená biologická zbraň Covid 19 unikol práve z Fort Detricku.

Americký armádny inštitút pre lekársky výskum infekčných chorôb (USAMRIID) vo Fort Detrick v štáte Maryland dlhodobo skúma biologické zbrane použiteľné vo vojenských konfliktoch. Inštitút mal v minulosti pochybné vzťahy s jednotkou 731 japonskej cisárskej armády, ktorá je známa svojimi brutálnymi a smrtiacimi chemickými experimentmi na obyvateľoch Číny a Ruska počas druhej svetovej vojny. USA po vojne poskytli imunitu proti trestnému stíhaniu mnohým členom jednotky výmenou za údaje o biologickej vojne a experimentoch pre USAMRIID.

Keď sa verejnosť v USA začala zaujímať o činnosť vojenského laboratória vo Fort Detrick, predstavitelia USA preniesli pozornosť na Čínu a obvinili túto krajinu, že rozšírenie nákazy pochádza odtiaľ. Samozrejme bez dôkazov. Najlepšia obrana je útok. Následne bola americká verejnosť umlčaná za pomoci tzv. mainstreamových médií a tajných služieb USA. V októbri 2019 sa konali práve v čínskom Wu-chane armádne svetové hry. Vynikajúca príležitosť a jedna z ciest ako rozšíriť COVID 19 do sveta a zvaliť vinu na Čínu.

Zásadná otázka znie. Prečo ešte nebol ustanovený medzinárodný vyšetrovací tím, ktorý by vyšetril pôvod vírusu? Odpoveď znie: Vinník v tomto prípade USA nebudú predsa proti sebe zavádzať vyšetrovanie. Vedia, že sú v tom namočení až po uši. Keby Američania vedeli naisto, že vírus pochádza z Číny, už by vyšetrovací tím a návrh sankcií proti Číne bol dávno na svete za obrovskej propagácie korporátnych médií.

Americkí vojaci už od čias Vietnamu sú vďačný „biologický materiál“ na skúmanie potrieb tzv. obranného priemyslu v oblasti vývoja vírusov.

Napríklad v rámci akcie COVID-19 Health Action Response for Marines (CHARM) sa zistilo, že reinfekcia COVID-19 bola „bežná“ medzi tými vojakmi, ktorí už mali vírus. Zo 189 účastníkov, ktorí mali pozitívny test na protilátky a chorobu prekonalo, 19 skončilo s pozitívnym testom na vírus o šesť týždňov neskôr. Zdá sa mi čudné, že americká armáda  považuje reinfekciu zaočkovaných vojakov za „bežnú“ po šiestich týždňoch. Naši covidoví pseudoodborníci s očkovacím vládnym komandom však považujú očkovanie za jediné správne riešenie. A to je samozrejme lož…

Už 21. januára 2021 spoločnosť AbCellera, biotechnologická firma so sídlom vo Vancouveri, ktorá skúma a vyvíja ľudské protilátky oznámila, že monoklonálna látka bamlanivimab znížila riziko nákazy COVID-19 medzi obyvateľmi a zamestnancami zariadení dlhodobej starostlivosti až o 80 %.  Vo februári 2021 bamlanivimab podávaný s etesevimabom tiež dostali povolenie na liečbu mierneho až stredne ťažkého ochorenia COVID-19 u pacientov vo veku 12 rokov a starších, ktorí sú vystavení vysokému riziku progresie alebo hospitalizácie.

ŠÚKL o týchto látkach vedel od marca 2021. Prešli sme v lete zelenou farbou až po čiernu teraz. Kedy sa začali používať monoklonálne látky na Slovensku? V novembri? Čo robila vláda od marca? Naháňala svoje vlastné kšefty? A to už nehovorím, o liekoch, ktoré dokázateľne zmierňujú priebeh choroby, ale nie sú na Slovensku prístupné!!!

Vráťme sa však k Omicronu.

Svet  v dnešných dňoch zahltila správa, že Omicron pochádza z Afriky. Dovoľujem si polemizovať s týmto názorom pretože sú tu podozrivé niektoré skutočnosti. Afrika, vrátane Juhoafrickej republiky je celosvetovo najmenej ohrozeným kontinentom covidu. A to napriek nízkej hygiene, nízkej zaočkovanosti atď. Prečo? Covid jednoducho zabíja slnko a teploty. Aj u nás v lete covid takmer vymizol, až kým jeho výskyt na jeseň t.r. nepodporila vláda a prezidentka svojim nezodpovedným konaním.

Omicron sa objavil rýchlo, bez dôkladnej analýzy. Jednoducho bol svetu oznámený.  Omicron má obsahovať mutácie pozorované vo variantoch Beta a Delta, o ktorých sa predpokladá, že podporujú imunitný únik. Kombinácia mutácií predstavuje významné potenciálne riziko pre urýchlenie slabnutia prirodzenej a očkovaním vyvolanej imunity. Posilňovacia dávka vakcíny predstavuje aj podľa Moderny údajne jedinú v súčasnosti dostupnú stratégiu na posilnenie slabnúcej imunity. Opäť ďalší dôkaz o tom, že tu ide o vytváranie úmyselnej potreby umelej-komerčnej imunity ako náhrady za oslabenú prirodzenú imunitu následkom očkovania.

Je tu jeden závažný moment. Omicron vznikol mutáciou predchádzajúcich variantov vírusu. O tom niet pochýb. Lenže dalo by sa logicky očakávať, že Omicron vznikne tam, kde je výskyt vírusu najväčší lebo tam je pravdepodobnosť mutácie naväčšia. Ale nie. Zmutovaný Omicron si vybral z hľadiska pandémie bezproblémovú Afriku. Ďalej Omicron podľa západných vedcov by mal mať ľahší priebeh ako ostatné varianty. (Naši politici Vám budú tvrdiť opak a strašiť Vás lebo ešte nemajú splnený plán očkovania, na ktorý sú naviazané obrovské peniaze a dotácie). Opäť tu niečo nehrá. Vírus sa predsa vždy správa tak – samozrejme ak nie je umelého pôvodu – že jeho mutácia je silnejšia. Ide mu o prežitie. Omicron je teda s vysokou pravdepodobnosťou nepochádza z Afriky. Bol len niekým vypustený do afrického prostredia, ktoré si žilo bez pandémie a odtiaľ vycestoval do sveta.

Viac na:

https://www.modernatx.com/mrna-technology/mrna-platform-enabling-drug-discovery-development

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 203

Celkové hodnotenie: 24.87

Priemerná čítanosť: 2255

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Prvé plavidlá s obilím vyplávali z ukrajinského čiernomorského prístavu. Pápež František vidí „znamenie nádeje“

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Gregorio Borgia)   Pápež František na svojom týždennom príhovore na Námestí svätého Petra povedal, že tento „krok ukazuje, že je možné…

  WSJ: Ruský prezident otvoril druhý front v konfrontácii s Ukrajinou a vyprovokoval energetickú vojnu v Európe

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 (HSP/Foto:TASR/AP/Russian Presidential Press Service)   WSJ píše, že energetická vojna v Európe spôsobuje vládnucej politickej triede nenapraviteľné škody. Ľudia začínajú hlasovať…

  Heger sa pustil do Fica a Blahu: Po zuby ozbrojení dezinformátori prehrávajú

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 (HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian,Jaroslav Novák)   Premiér Eduard Heger (OĽaNO) zverejnil v nedeľu na sociálnej sieti status, v ktorom spochybnil niekoľko…

  Amnesty pod paľbou kvôli kritickej správe o ukrajinskej armáde. Organizácia si ale za správou stojí

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto:Facebook,Screenshot)   Britské médiá sa pridali proti Amnesty International, ktorá obvinila ukrajinskú armádu z toho, že sa skrýva za civilným…

  Dvojkajak Baláž, Myšák skončil vo finále K2 na 1000 m piaty

  0icon

  Dartmouth 7. augusta 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák obsadil vo finále na 1000 m na MS v kanadskom…

  Vetrák: Dalo by sa vládnuť aj bez SaS, keby ...

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Dalo by sa vládnuť aj bez SaS, keby v parlamente podporovala "dobré návrhy", s ktorými súhlasila. Myslí si to…

  Odvážne slová. Spoluzakladateľ Pink Floyd obvinil z udalosti na Ukrajine Západ a školil moderátora CNN

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 (HSP/Foto:Screenshot)   Roger Waters, spoluzakladateľ Pink Floyd, poskytol CNN rozhovor, v ktorom vysvetlil, prečo sa na jeho nedávnom koncerte objavila fotografia…

  V Rusku sa obávajú piatej kolóny, ktorá už má plán

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 (HSP/Foto:Twitter)   "Piata kolóna" v Ruskej federácii má plán na zastavenie "vojenskej operácie" na Ukrajine Ruský vojenský expert Konstantin Sivkov sa…

  Prehľad toho najdôležitejšieho z diania na Ukrajine - Rotáciu v ruskom vojenskom velení si vynútilo "zlé vedenie bojových akcií na Ukrajine"

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka,Screenshot)   V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu…

  Nemci budú musieť výraznejšie znížiť energetickú spotrebu. Nie je vylúčené, že vláda ešte pritvrdí

  0icon

  Bratislava 7. augusta 2022 (HSP/Teraz/Foto:TASR/DPA-Oliver Berg)   Ak chce Nemecko odvrátiť hrozbu nedostatku plynu počas zimy, budú musieť obyvatelia Nemecka výraznejšie obmedziť energetickú spotrebu. Povedal…

  Armádny Magazín

  Ukrajinskí výsadkári utrpeli ťažké straty pri nálete. Ruská armáda sa pripravuje na obkľúčenie Nikolaeva

  0 icon

  Ukrajina, 7.august 2022 (AM) – Ruské ministerstvo obrany hlási, že ak bude ukrajinská armáda pokračovať v ostreľovaní Záporožských jadrových elektrární, môže dôjsť ku katastrofe. „V prípade havárie v Záporožskej jadrovej elektrárne dojde ku globálnej technologickej katastrofe, ktorá rozsahom rádioaktívnej kontaminácie výrazne prevýši následky havárie v

  Kde zmizol terorista č.2? Afganské úrady nenašli telo na mieste amerického útoku na vodcu al-Kájdy

  0 icon

  USA, 7.august 2022 (AM) – Afganské úrady nenašli telo na mieste amerického raketového útoku na vodcu al-Kájdy Ajmána al-Zavahrího v afganskom hlavnom meste Kábul, uviedol hovorca Talibanu Zabihulláh Mudžáhid. Taliban predtým uviedol, že nemá žiadne informácie o mieste pobytu Ajmana al-Zaw

  Zelenského pobúrila Amnesty International o porušovaní vojnových zákonov jeho armádou. Sky News odhalili jeho západný kult osobnosti

  0 icon

  Ukrajina, 7.august 2022 (AM) – Ruské ministerstvo obrany hlási, že ak bude ukrajinská armáda pokračovať v ostreľovaní Záporožských jadrových elektrární, môže dôjsť ku katastrofe. „V prípade havárie v Záporožskej jadrovej elektrárne dojde ku globálnej technologickej katastrofe, ktorá rozsahom rádioaktívnej kontaminácie výrazne prevýši následky havárie v j

  Čínska armáda nereaguje na telefonáty generálneho štábu USA

  0 icon

  Čína, 7.august 2022 (AM) – Zástupcovia amerického vojenského velenia sa počas vyostrujúcej sa situácie okolo Taiwanu opakovane pokúšali dostať k čínskym kolegom, no na telefonáty neodpovedajú. Píše o tom publikácia Politico. Hovorca Bieleho domu John Kirby včera povedal, že americká a čínska armáda m

  Izraelský expert Jakov Kedmi uviedol živý príklad degradácie západného vojensko-priemyselného komplexu

  0 icon

  Izrael, 7.august 2022 (AM) – Na Západe sa snažia pochopiť a vysvetliť, prečo nedokážu Kyjevu poskytnúť potrebné množstvo zbraní , aby Ozbrojené sily Ukrajiny mohli na fronte skutočne zvrátiť vývoj. Vojenský expert, bývalý šéf izraelskej rozviedky Jakov Kedmi, v rozhovore s ruským vedcom a politológom Jevgenijom Satanovským n

  FOTO DŇA