Po Pfizeri ideme grilovať Modernu – firmu, zaoberajúcu sa aj vývojom experimentálnych látok spojených so softvérom a DARPA

Moderna vychádza z predpokladu, že ak použitie mRNA platí pre jednu chorobu, mala by účinkovať aj pre iné choroby. Treba povedať, že táto cesta je nedostatočné prebádaná a v súčasnosti s výskytom covidu sme svedkami celosvetového experimentu účinku očkovacích látok proti covidu ako sa povie „za pochodu“. Farmafirmy si urobili z ľudstva pokusné králiky. Ako inak cez obrovské peniaze tečúce do bábkových vlád po celom svete. Uskutočňovanie experimentov a la Mengele bolo zakázané už Norimberským súdom.

Úmyselne som použil oficiálnu stránku firmy Moderna lebo oni sa ani netaja svojimi experimentmi. Doslova uvádzajú:

„Uvedomujúc si široký potenciál vedy o mRNA, rozhodli sme sa vytvoriť technologickú platformu mRNA, ktorá funguje veľmi podobne ako operačný systém na počítači. Systém je navrhnutý tak, aby sa dal zameniť a prehrávať s rôznymi programami. V našom prípade je „program“ alebo „aplikácia“ náš liek mRNA – jedinečná sekvencia mRNA, ktorá kóduje proteín“.

Ak teda sekvencia mRNA kóduje proteín, musí obsahovať nejaký element, ktorý pre daný kód vyšle signál. Nebudem špekulovať o tom, či je výsledok po podaní vakcíny alebo skôr experimentálnej očkovacej látky (EOL) odosielaný do nejakého softvérového centra lebo ma očkovacie komando okamžite obviní z konšpirácie. To ukáže budúcnosť. Ale neraz sa už stalo, že bábková vláda niektoré informácie označila za konšpiračné a neskôr sa ukázalo, že informácie sa zmenili z konšpiračných na faktografické. Chceli by ste, aby sa vláda ospravedlnila? Zabudnite!!!

Faktom však je, keď si otvoríte oficiálnu stránku americkej DARPA (Agentúra pre pokročilé obranné výskumné projekty, ktorá je napojená úzko na vojenský priemysel) zistíte, že na výskume mRNA v súvislosti s pandémiou pracujú už viac ako desaťročie . Už v októbri 2013 udelila DARPA spoločnosti Moderna 25 miliónov dolárov na výskum a vývoj potenciálnych liekov mRNA ako súčasť obranného programu DARPA.

Vôbec už neprekvapuje, že medzi donormi Moderny sa objavujú aj očkovací maniaci Melinda a Bill Gatesovci.

Dajme opäť priestor Moderne. Uvádza:

„Všeobecne platí, že jediná vec, ktorá sa mení z jedného potenciálneho lieku mRNA na druhý, je kódujúca oblasť – skutočný genetický kód, ktorý dáva ribozómom pokyn na tvorbu bielkovín. Využitie týchto inštrukcií dáva skúšaným liekom mRNA kvalitu podobnú softvéru. Máme tiež schopnosť kombinovať rôzne sekvencie mRNA kódujúce rôzne proteíny v jednom výskumnom lieku mRNA“.

…a ďalej:

„Musíme dostať mRNA do cieľového tkaniva a buniek a zároveň sa vyhnúť imunitnému systému. Ak sa spustí imunitný systém, výsledná odpoveď môže obmedziť produkciu proteínov a tým obmedziť terapeutický prínos liekov s mRNA“. 

Toto vyjadrenie Moderny dokazuje, že po podaní EOL do tela človeka sa ozaj spúšťa jeho imunitný systém proti EOL. Následok je oslabenie prirodzenej imunity človeka, obmedzenie účinnosti EOL po očkovaní, čo má za následok neustále ďalšie tzv. vakcinačné kolá. V tomto období zažívame tretiu vlnu podávania EOL ľuďom a vytváranie úmyselnej potreby umelej-komerčnej imunity následkom straty prirodzenej imunity. Ak budeme závislí na neustálom podávaní EOL peniaze sa farmamafii budú len tak sypať. A ľudia budú mrieť!!!

Čo sa týka covidu očkovaním EOL sa vyvolá odpoveď vírusu a výsledok je mutácia. A teraz pozor. Ak má vírus tú možnosť. Pretože skutočná vakcína vírus zničí a vyvolá imunitu v tele človeka proti chorobe!!! To, čo do ľudí pchajú nie sú vakcíny, ale experimentálne očkovacie látky (EOL), pretože tie majú účinok iba taký, že zmiernia priebeh choroby. Nič viac. Alebo je to úmysel a my niečo nevieme, ale iba tušíme?

Odkiaľ sa zobral Omicron?

Aby sme pochopili súvislosti, vrátime sa trochu do minulosti. V lete 2019, keď o covide štebotali iba vtáčky, bolo zatvorené vojenské laboratórium vo Fort Detrick v USA skúmajúce údajne infekčné choroby na obranné účely. Tesne pred uzavretím vojenského laboratória boli hlásené prípady výskytu infekcie v blízkosti laboratória v komunite dôchodcov Greenspring v okrese Fairfax vo Virgínii, ktorá mala do 15. júla 2019,  63 infikovaných prípadov choroby a tri úmrtia. Je vysoko pravdepodobné, že umelo vyrobená biologická zbraň Covid 19 unikol práve z Fort Detricku.

Americký armádny inštitút pre lekársky výskum infekčných chorôb (USAMRIID) vo Fort Detrick v štáte Maryland dlhodobo skúma biologické zbrane použiteľné vo vojenských konfliktoch. Inštitút mal v minulosti pochybné vzťahy s jednotkou 731 japonskej cisárskej armády, ktorá je známa svojimi brutálnymi a smrtiacimi chemickými experimentmi na obyvateľoch Číny a Ruska počas druhej svetovej vojny. USA po vojne poskytli imunitu proti trestnému stíhaniu mnohým členom jednotky výmenou za údaje o biologickej vojne a experimentoch pre USAMRIID.

Keď sa verejnosť v USA začala zaujímať o činnosť vojenského laboratória vo Fort Detrick, predstavitelia USA preniesli pozornosť na Čínu a obvinili túto krajinu, že rozšírenie nákazy pochádza odtiaľ. Samozrejme bez dôkazov. Najlepšia obrana je útok. Následne bola americká verejnosť umlčaná za pomoci tzv. mainstreamových médií a tajných služieb USA. V októbri 2019 sa konali práve v čínskom Wu-chane armádne svetové hry. Vynikajúca príležitosť a jedna z ciest ako rozšíriť COVID 19 do sveta a zvaliť vinu na Čínu.

Zásadná otázka znie. Prečo ešte nebol ustanovený medzinárodný vyšetrovací tím, ktorý by vyšetril pôvod vírusu? Odpoveď znie: Vinník v tomto prípade USA nebudú predsa proti sebe zavádzať vyšetrovanie. Vedia, že sú v tom namočení až po uši. Keby Američania vedeli naisto, že vírus pochádza z Číny, už by vyšetrovací tím a návrh sankcií proti Číne bol dávno na svete za obrovskej propagácie korporátnych médií.

Americkí vojaci už od čias Vietnamu sú vďačný „biologický materiál“ na skúmanie potrieb tzv. obranného priemyslu v oblasti vývoja vírusov.

Napríklad v rámci akcie COVID-19 Health Action Response for Marines (CHARM) sa zistilo, že reinfekcia COVID-19 bola „bežná“ medzi tými vojakmi, ktorí už mali vírus. Zo 189 účastníkov, ktorí mali pozitívny test na protilátky a chorobu prekonalo, 19 skončilo s pozitívnym testom na vírus o šesť týždňov neskôr. Zdá sa mi čudné, že americká armáda  považuje reinfekciu zaočkovaných vojakov za „bežnú“ po šiestich týždňoch. Naši covidoví pseudoodborníci s očkovacím vládnym komandom však považujú očkovanie za jediné správne riešenie. A to je samozrejme lož…

Už 21. januára 2021 spoločnosť AbCellera, biotechnologická firma so sídlom vo Vancouveri, ktorá skúma a vyvíja ľudské protilátky oznámila, že monoklonálna látka bamlanivimab znížila riziko nákazy COVID-19 medzi obyvateľmi a zamestnancami zariadení dlhodobej starostlivosti až o 80 %.  Vo februári 2021 bamlanivimab podávaný s etesevimabom tiež dostali povolenie na liečbu mierneho až stredne ťažkého ochorenia COVID-19 u pacientov vo veku 12 rokov a starších, ktorí sú vystavení vysokému riziku progresie alebo hospitalizácie.

ŠÚKL o týchto látkach vedel od marca 2021. Prešli sme v lete zelenou farbou až po čiernu teraz. Kedy sa začali používať monoklonálne látky na Slovensku? V novembri? Čo robila vláda od marca? Naháňala svoje vlastné kšefty? A to už nehovorím, o liekoch, ktoré dokázateľne zmierňujú priebeh choroby, ale nie sú na Slovensku prístupné!!!

Vráťme sa však k Omicronu.

Svet  v dnešných dňoch zahltila správa, že Omicron pochádza z Afriky. Dovoľujem si polemizovať s týmto názorom pretože sú tu podozrivé niektoré skutočnosti. Afrika, vrátane Juhoafrickej republiky je celosvetovo najmenej ohrozeným kontinentom covidu. A to napriek nízkej hygiene, nízkej zaočkovanosti atď. Prečo? Covid jednoducho zabíja slnko a teploty. Aj u nás v lete covid takmer vymizol, až kým jeho výskyt na jeseň t.r. nepodporila vláda a prezidentka svojim nezodpovedným konaním.

Omicron sa objavil rýchlo, bez dôkladnej analýzy. Jednoducho bol svetu oznámený.  Omicron má obsahovať mutácie pozorované vo variantoch Beta a Delta, o ktorých sa predpokladá, že podporujú imunitný únik. Kombinácia mutácií predstavuje významné potenciálne riziko pre urýchlenie slabnutia prirodzenej a očkovaním vyvolanej imunity. Posilňovacia dávka vakcíny predstavuje aj podľa Moderny údajne jedinú v súčasnosti dostupnú stratégiu na posilnenie slabnúcej imunity. Opäť ďalší dôkaz o tom, že tu ide o vytváranie úmyselnej potreby umelej-komerčnej imunity ako náhrady za oslabenú prirodzenú imunitu následkom očkovania.

Je tu jeden závažný moment. Omicron vznikol mutáciou predchádzajúcich variantov vírusu. O tom niet pochýb. Lenže dalo by sa logicky očakávať, že Omicron vznikne tam, kde je výskyt vírusu najväčší lebo tam je pravdepodobnosť mutácie naväčšia. Ale nie. Zmutovaný Omicron si vybral z hľadiska pandémie bezproblémovú Afriku. Ďalej Omicron podľa západných vedcov by mal mať ľahší priebeh ako ostatné varianty. (Naši politici Vám budú tvrdiť opak a strašiť Vás lebo ešte nemajú splnený plán očkovania, na ktorý sú naviazané obrovské peniaze a dotácie). Opäť tu niečo nehrá. Vírus sa predsa vždy správa tak – samozrejme ak nie je umelého pôvodu – že jeho mutácia je silnejšia. Ide mu o prežitie. Omicron je teda s vysokou pravdepodobnosťou nepochádza z Afriky. Bol len niekým vypustený do afrického prostredia, ktoré si žilo bez pandémie a odtiaľ vycestoval do sveta.

Viac na:

https://www.modernatx.com/mrna-technology/mrna-platform-enabling-drug-discovery-development

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 171

Celkové hodnotenie: 24.16

Priemerná čítanosť: 2234

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Aké esá má v Rusko v rukáve v pokri proti Západu

  0icon

  Moskva 22. januára 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Denis Balibouse,Pixabay,TASR/AP-Olivier Matthys)   Moskva a Washington pokračujú v dôležitých rokovaniach o bezpečnostných zárukách pre Rusko. Čo sa však stane, ak…

  Účastníci plenárneho zasadnutia EP si uctili Davida Sassoliho

  0icon

  Štrasburg 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Francois Lenoir)   Účastníci plenárneho zasadnutia Európskeho parlamentu si v piatok uctili pamiatku zosnulého bývalého predsedu tejto inštitúcie Davida Sassoliho. EP…

  Naď s primátormi miest hovoril aj o letisku Sliač v súvislosti s dohodou medzi Slovenskom a USA. "Potrebujeme poznať odpovede," hovorí primátor. Čo na to minister?

  0icon

  Banská Bystrica 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Ján Krošlák)   Primátor Banskej Bystrice a primátorky Zvolena a Sliača sa v piatok v Banskej Bystrici stretli s ministrom…

  Rodičia i učitelia sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Rodičia, učitelia i odborníci z oblasti školstva sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania. Jej cieľom…

  Gröhling: Karanténa by sa mala aj u nás skrátiť na päť dní. "Pri omikrone ich netreba až desať". Školy zatvárať nechce, vírus sa šíri rovnako

  0icon

  Piešťany 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Karanténa by sa mala aj u nás skrátiť na päť dní, uviedol minister školstva Branislav Gröhling (SaS) počas…

  Slováci prehrali s Ruskom, Berky: "Súper nás predčil vo všetkom"

  0icon

  Amsterdam 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Slovenskí futsalisti prehrali vo svojom prvom zápase na majstrovstvách Európy v Holandsku s favorizovaným Ruskom vysoko 1:7. Debutant…

  SHMÚ upozorňuje na sneženie, tvorbu snehových jazykov či nízke teploty

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na severe Slovenska môže výdatnejšie snežiť, na väčšine územia sa môžu tvoriť snehové jazyky a záveje, v niektorých oblastiach…

  Premiér: O trojtýždňových prázdninách pre variant omikron sa zatiaľ neuvažuje. Napriek tomu sme sa dostali do humanitárnej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Vláda SR zatiaľ neuvažuje o zavedení trojtýždňových prázdnin pre žiakov v súvislosti s variantom omikron a zhoršujúcou sa…

  Biden a Kišida hovorili o obavách z rastúcej asertivity Číny i pandémii

  0icon

  Wahington 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Cabinet Secretariat/Kyodo News)   Americký prezident Joe Biden a japonský premiér Fumio Kišida na piatkovom virtuálnom stretnutí diskutovali o obavách z…

  Francúzska Ústavná rada schválila "prísny covidpas". Nezaočkovaných prakticky vykážu z verejného života

  0icon

  Paríž 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Medichini)   Nový covidpas, ktorý prakticky vykáže nezaočkovaných ľudí vo Francúzsku z verejného života, v piatok schválila Ústavná rada, najvyššia…

  TopDesať

  Fascinujúce mesto Jeruzalem: 3. časť

  0 icon

  Pokračujeme treťou časťou článku o Jeruzaleme a jeho najimpozantnejších stavieb v nadväznosti na tri najväčšie vierovyznania. Jeruzalem má už stáročia veľký význam pre národy rôznych kultúr a náboženstiev. Na nemeckej rytine zo 16. storočia je mesto znázornené ako stred sveta, kde sa stretávajú tri kontinenty. Vráťme sa však naspät do…

  Neobvyklé spôsoby, ako dokážeš rýchlejšie zaspať

  0 icon

  Ak trpíš nespavosťou, máme niekoľko neznámych, šikovných tipov, ktoré ti pomôžu „oklamať“ mozog a rýchlejšie zaspať. Skús napríklad na chvíľu stlačiť prsty na nohách a potom ich uvoľniť. Toto cvičenie uvoľní napätie v tvojom tele. Ďalšou metódou je prehranie celého tvojho dňa v hlave. Podľa odborníkov ti to pomôže zabudnúť na všetky starosti a uvoľnená myseľ…

  Kde je najchladnejšie miesto v chladničke?

  0 icon

  Popri televízore a počítači je práve chladnička všeobecne považovaná za jeden z troch najvýznamnejších vynálezov 20. storočia - aspoň tak to tvrdia prieskumy verejnej mienky. Čo všetko máš v chladničke ty? Celé tisícročia si ľudstvo v snahe chladiť potraviny a nápoje pomáhalo prirodzene chladnými priestormi, ako boli jaskyne či pivnice. Už…

  TOP10: Veci, ktoré sú menej zdravé, ako si si myslel

  0 icon

  Mnohí z nás počuli o určitých potravinách fakty, ktoré sme považovali za pravdivé - až neskôr zistíme, že išlo o mýtus. Rovnako ako napríklad skutočnosť, že obmedzenie kalórií a dodržiavanie bezlepkovej diéty môžu tvojmu zdraviu spôsobiť viac škody ako úžitku. Je to dosť náročné snažiť sa udržiavať si zdravú váhu a jesť…

  Staroveké mesto Tachte Sulejman: 3. časť

  0 icon

  Prinášame tretie pokračovanie článku o starovekom meste tachte Sulejman, zoroastrovcoch a ich náboženstve, ktoré sa po nástupe na trón Ardašíra I z kňazskej triedy - respektíve dynastie Sásánovcov, stalo v Iráne štátnym náboženstvom. Pokračujme tam, kde sme v rámci druhej časti skončili. Niektoré ohne planuli pod šírym nebom na vrcholkoch…

  Armádny Magazín

  Izraelský analytik Kedmi o vývoji udalostí v hypotetickej vojenskej konfrontácii medzi Ruskom a Ukrajinou

  0 icon

  Izrael, 21. januára 2022 (AM) – Izraelský expert Jakov Kedmi počas rozhovoru s novinárom a televíznym moderátorom Vladimirom Solovjovom hovoril o vývoji hypotetickej vojenskej konfrontácie medzi Ruskom a Ukrajinou.   Podľa bývalého šéfa spravodajskej služby Nativ kolektívny Západ nebude zámerne tlačiť Ukrajinu do otvorenej vojens

  Ukrajinské bezpečnostné sily ostreľovali predmestie Donecka. Video

  0 icon

  Donecká republika, 21. januára 2022 (AM) – Ukrajinské bezpečnostné sily vypálili vo štvrtok desať mín na predmestie Donecka , povedal novinárom v Spoločnom centre pre kontrolu a koordináciu prímeria predstaviteľ Doneckej ľudovej republiky.   https://twitte

  Apačské vojny proti Američanom 1. časť

  0 icon

  USA, 21. januára 2022 (AM) – Apači a ich reputácia vo svete Azda každý na Slovensku pozná apačského náčelníka Winnetua, jeho bieleho brata Old Shatterhanda a príbehy z Divokého západu, ktorých autorom je nemecký spisovateľ Karl May. Ten síce nikdy v USA nebol a jediného Apača vo svojo

  Bude India kupovať ponorky od Ruska? Má mimoriadne účinnú konkurenčnú výhodu

  0 icon

  India, 21. januára 2022 (AM) – V samom závere tohto roka sa na najvyššej štátnej úrovni zintenzívnili opatrenia pre politickú a vojensko-technickú spoluprácu Ruska s Indiou. A jednou z jeho najvýznamnejších oblastí je stavba ponoriek.   Sovietsko-indická vojensko-technická spolupráca sa začala v polovici 60. rokov dodávkou série veľkých dieselelektri

  Ukázalo sa, že ruská ponorka, ktorá „narazila“ do fregaty Kráľovského námorníctva, je britská

  0 icon

  Veľká Británia, 20. januára 2022 (AM) – Na videu „zrážky“ medzi ruskou ponorkou a fregatou Kráľovského námorníctva bola zaznamenaná jedna nepríjemná nuancia pre Britániu. Vojenský expert H.I. Sutton hovoril o probléme videa, ktoré sa objavilo na webe.

  Svetlo sveta

  Kde sa nachádzajú Traja králi dnes?

  0 icon

  Po narodení Ježiša nám Sväté písmo predkladá príbeh, ako králi alebo inak nazývaní aj mudrci z východu, prišli do Betlehema, aby sa Kristovi poklonili. Nový zákon kladie dôraz na skutočnosť, že na základe hviezdy na oblohe muži prišli až do Betlehema. Biblia nehovorí koľko týchto kráľov bolo ani z akej…

  Arcibiskup Sheen: Matka Božia je Bohorodička

  0 icon

  Dnes Vám budem rozprávať o našej svätej Matke. A začnem Lurdami. Lurdy sú mestečkom na juhu Francúzska, kde sa v minulom storočí zjavila Panna Mária. Bol som tam 30 krát. Nikdy nezabudnem na prvú moju návštevu tohto pútnického mesta. V tom čase som študoval v Belgicku na univerzite, ako mladý…

  Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv. Štefana a evanjelistu Jána?

  0 icon

  Pre veriaci ľud je častokrát ťažko pochopiteľné, prečo počas oktávy na Vianoce hneď po oslávení Narodenia Pána, Cirkev predkladá na oslavu martýra sv. Štefana a evanjelistu sv. Jána. Ako prišlo k tomu, že najveselšie sviatky roku sa veľmi rýchlo menia na pripomienku umučenia človeka? Je opodstatnené, aby sv. Štefan ako…

  26.12. Svätý Štefan, mučeník pri obhajobe pravého učenia Cirkvi

  0 icon

  Svätý Štefan je považovaný v Katolíckej Cirkvi sa prvého mučeníka, ktorého sviatok sa slávi 26.12. Tento deň boli totiž nájdene relikvie svätého Štefana. Stalo sa tak na základe videnia, ktoré mal v roku 415 kňaz menom Lucian. V roku 439 relikvi boli prenesené do nového kostola postaveného pri Damašskej bráne v Jeruzaleme. Krížiaci volali…

  Narodenie Ježiša Krista – vianočné sviatky a okruh ich slávenia

  0 icon

  Na Vianoce kresťania slávia narodenie Ježiša Krista. Sú to sviatky Božieho vtelenia, sviatky vykúpenia, pokoja a lásky. Vianoce oslávia na celom svete dve miliardy veriacich. Presný dátum narodenia Pána známy nie je. Slávenie 25. decembra ako narodenie Ježiša je doložené po prvý raz z roku 336 v Ríme. Na základe…

  FOTO DŇA