Prečo je premiér Heger služobníkom diabla?

Diabol, je ten, kto sa stavia proti Pánovi a jeho Vôli. Kto sa chce postaviť na jeho miesto a byť múdrejší ako On. A presne toto isté robí diabolská suita takzvaných odborníkov, zhromaždených okolo Hegera.

V čom konkrétne spočíva ich služba satanovi?

Stvoriteľ daroval človeku slobodnú vôľu. Tento jeho dar je absolútny a bezvýhradný. To znamená, že sa môžeme rozhodovať akokoľvek chceme a slobodná vôľa nám nebude nikdy odňatá. Môžeme sa slobodne rozhodnúť kráčať buď k Svetlu, alebo k temnote. Buď k spáse, alebo k zatrateniu. Je to jedine na nás.

A ak sa napríklad rozhodneme ísť cestou k zatrateniu, Stvoriteľ nám slobodnú vôľu nezoberie a nechá nás ísť na základe nášho rozhodnutia až na koniec nami zvolenej cesty. Aj keď to bude znamenať našu záhubu. V tomto spočíva bezvýhradnosť Pánovho daru slobodnej vôle človeku. V tomto spočíva obrovská, až nepochopiteľná Božia veľkorysosť.

A teraz sa pozrime na služobníka satana Hegera, ktorý sa síce považuje na kresťana, ale v skutočnosti stojí proti Pánovi. Jeho skutočný pán, satan a diabol mu totiž našepkáva, aby zachránil ľudí pred pandémiou tým, že im zoberie slobodnú vôľu. Tým, že ich dá všetkých povinne očkovať, aj keď nechcú. Tým, že im pre ich dobro uprie výsadu a dar, darovaný samotným Stvoriteľom.

Heger hovoril v rozhlase, že uvažuje o povinnom očkovaní. Že o ňom už dlhšie rokuje s odborníkmi a právnikmi, aby posúdili, či to ústava umožňuje. Uvažuje sa na povinnom očkovaní ľudí nad nad 65 rokov, ale Heger nevylučuje, že by to mohlo byť aj nad 60 rokov. Podľa neho osobne by však bolo najlepšie povinné očkovanie pre všetkých nad 50 rokov. Aká by ale mala byť optimálna veková hranica, určí konzílium odborníkov.

Takzvaný „kresťan“ Heger si neuvedomuje, že už len úvahami o povinnom očkovaní ukazuje svoju príslušnosť k temnu a k diablovi, pretože sa stavia proti Stvoriteľovi a proti bezvýhradnosti jeho daru slobodnej vôle človeku. Služobník diabla Heger chce pod taktovkou svojho skutočného pána satana rozhodovať o ľuďoch, ako o dobytku, a ako o nesvojprávnych veciach. Chce znásilniť ich slobodnú vôľu, pretože je presvedčený, že sa tak deje pre ich dobro. Služobník diabla Heger, spolu s rovnako diabolskými odborníkmi, chcú rozhodovať o ľuďoch podľa svojej vlastnej vôle. Oni určia, čo je dobré, a ostatní sa budú musieť podriadiť, bez ohľadu na to, čo oni sami chcú.

Týmto spôsobom sa títo ľudia stavajú nad Stvoriteľa, pretože Stvoriteľ to nerobí. Oni sú však múdrejší ako Stvoriteľ, pretože vedia lepšie, čo ľudia potrebujú. A ich „múdrosť“ a bezmedzná arogancia, postavená nad Vôľu Stvoriteľa, bola zhmotnená do vízie povinného očkovania. To by však v skutočnosti bolo očkovaním násilným a vynúteným, pretože by išlo proti slobodnej vôli a proti slobodnému rozhodnutiu veľkej časti národa.

Vláda sa tak pasuje do pozície feudálnych pánov s neobmedzeným právom rozhodovať o živote, smrti a osude svojich poddaných. A svoju vôľu si vynucuje za pomoci zapredaných pandúrov, drábov a moderných donucovacích prostriedkov.

Kto si myslíte, že ste premiér Heger? Kto si myslia, že sú odborníci, sústredení okolo vás? V skutočnosti sú to len neznabohovia a materialisti, ktorí berú do úvahy len hmotné a telesné záujmy, ignorujúc dušu a ducha človeka s jeho právami, darovanými od Stvoriteľa. Duše ľudí chcú znásilniť, zlomiť a podrobiť svojej vlastnej vôli, pretože sú presvedčení, že obyčajní ľudia sa musia skloniť pred tým a podriadiť tomu, čo oni sami považujú za dobré a správne. Za dobré a správne z ich pohľadu neznabohov, materialistov, ateistov, alebo pomýlených kresťanov, akým je Heger. V skutočnosti sú však všetci služobníkmi diabla, aj keď sú presvedčení, že pomáhajú ľuďom, pretože sa tak deje iba za cenu toho, že sa otriasa základnými piliermi samotného človečenstva.

Časť obyvateľstva sa tomu v strachu a bez hlbšieho uvažovania podrobuje, avšak druhá, duchovne živšia časť národa sa oprávnene búri, pretože cíti hrubé a arogantné diabolské zasahovanie do svojich najzákladnejších ľudských práv.

Veľkou otázkou zostáva, prečo svet dospel do takejto situácie? Prečo ho ovládli služobníci diabla? Prečo sa dostali do najvyšších pozícií a vládnu národom? Prečo svet ovládla temnota, ktorá obyvateľstvo oberá o jeho práva?

Stalo sa to preto, lebo sme odvrátili od Pána, a tým uvoľnili priestor temnote, ktorá následne ovládla svet. Len sa pozrime okolo seba, koľkí z nás vážne usilujú o hodnoty ducha? Pre koľkých sú hodnoty ducha na prvom mieste? Koľkí sa skutočne zaujímajú o Vôľu Stvoriteľa a o jej naplňovanie vo svojom živote?

Svet sa orientuje len na hodnoty matérie, ktoré sú však bez ducha mŕtve, nízke a temné. A pretože sme si vybrali nízkosť a temnotu matérie bez ducha, otroci hmoty a služobníci temnoty ovládli svet. Preto dnes trpíme pod ich jarmom a oni sa nás snažia obrať o základné práva, medzi ktorými je i právo slobodne sa rozhodovať.

A stále viac sa rozpínajúca temnota začína ľudí tlačiť až k samotnému okraju priepasti, čím ich núti začať konečne bojovať za pravé hodnoty a za svoje základné Božie práva. Nastávajúce dianie nás bude nútiť začať sa konečne orientovať na hodnoty ducha a odpútavať sa od hodnôt matérie, pretože budeme na vlastnej koži bolestne prežívať, kam nás priviedol bezduchý materializmus, svojou nízkosťou napojený na temno, ktorý dosadil na vrchol spoločnosti temných služobníkov diabla.

A žiaľ, i samotné cirkvi sa zmaterializovali a odklonili od hodnôt ducha i od Vôle Stvoriteľa. Aj cirkvi sa začali upínať na matériu a s ňou spojenú pozemskú moc, a preto sa stali temnými. Rozkvitol v nich iba rozum a duch bol odsunutý do úzadia. Cirkvi sa vzdialili od Svetla, stali sa temnými, a preto v dnešnej dobe temna stoja na jeho strane.

Cirkvi nepoznávajú, že nastal čas, kedy temná šelma núti ľudí všetkých stavov prijímať znak vakcinácie na ruku, bez ktorého nemôžu ani predávať, ani kupovať presne tak, ako je to predpovedané v záverečnej kapitole Nového Zákona. Cirkvi nenabádajú veriacich, aby vzdorovali temnej šelme a nátlaku jej služobníkov, ale naopak, nabádajú ich, aby prijali jej znak na svoju ruku. Biskupi nabádajú veriacich k vakcinácii, hovoriac o nej ako o prejave lásky k blížnemu, avšak dvaja z nedávno očkovaných slovenských biskupov dostali zakrátko nato rakovinu.

Cirkvi, vzdialené od Svetla a od skutočnej Vôle Stvoriteľa nepoznávajú vlkov v rúchu baránka tak, ako ich na to upozorňoval Kristus. Dali sa oklamať lžou, že vakcinácia je tu pre naše dobro, a nie sú za ňou schopní vnímať dravčie pazúre temna. Pod navonok prezentovanou maskou dobra a boja proti pandémii nevnímajú krvilačné tesáky vlkov, ktorí chcú v skutočnosti roztrhať ovčie stádo. Ale aby to nebolo tak nápadné, vlci sa odeli do rúcha baránkov a pasujú sa za záchrancov sveta.

Pretože sme sa vzdialili od Stvoriteľa, od jeho pravej Vôle a od hodnôt ducha, svet zachvátila temnota a ovládli ju vlci a služobníci temna. Záchrana preto nespočíva v ničom inom, ako v opätovnom návrate k Stvoriteľovi, k jeho Vôli a k hodnotám ducha, postaveným na prvé miesto.

Áno, treba aj navonok všemožnými spôsobmi bojovať proti temnej šelme a vzdorovať jej diabolským služobníkom. Ale popri tomto nevyhnutnom vonkajšom boji sa je treba vnútorne nasmerovať k Stvoriteľovi a k jeho pravým hodnotám ducha. Keby sme totiž takýmto spôsobom žili a mysleli, veci by nikdy nedospeli do dnešného stavu, kedy sme vystavení vláde služobníkov diabla. Do stavu, kedy majú byť ľudia masovo okradnutí o výsadu, darovanú im Stvoriteľom, spočívajúcu v základnom ľudskom práve rozhodovať o sebe samých. Do stavu, kedy má byť obyvateľstvo znásilnené a proti jeho vôli mu má byť vnútené povinné očkovanie.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Holek

O AUTOROVI

Mám rád cestovanie, dobré jedlo a víno, divadlo, svoje dve deti a niekoľko dobrých priateľov. Držím sa motta: „Život je ako oceán. Všetko dobré aj zlé, čo do neho hodíš, sa ti vráti.“ Fascinuje ma príroda, milujem ľudí a komunikáciu s nimi. Nebojím sa ísť aj na tenký ľad, keď je to potrebné. A práve o vnútorných prežitiach zo všetkých týchto svojich mnohostranných záujmov by som chcel písať vo svojom blogu.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 256

Celkové hodnotenie: 0.29

Priemerná čítanosť: 1736

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  SHMÚ upozorňuje na sneženie, tvorbu snehových jazykov či nízke teploty

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na severe Slovenska môže výdatnejšie snežiť, na väčšine územia sa môžu tvoriť snehové jazyky a záveje, v niektorých oblastiach…

  Biden a Kišida hovorili o obavách z rastúcej asertivity Číny i pandémii

  0icon

  Wahington 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Cabinet Secretariat/Kyodo News)   Americký prezident Joe Biden a japonský premiér Fumio Kišida na piatkovom virtuálnom stretnutí diskutovali o obavách z…

  Premiér považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku

  0icon

  Fričovce 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Premiér Eduard Heger (OĽANO) považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku, podľa neho vznikol v tejto oblasti veľký investičný…

  Naď s primátormi miest hovoril aj o letisku Sliač v súvislosti s dohodou medzi Slovenskom a USA. "Potrebujeme poznať odpovede," hovorí primátor. Čo na to minister?

  0icon

  Banská Bystrica 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Ján Krošlák)   Primátor Banskej Bystrice a primátorky Zvolena a Sliača sa v piatok v Banskej Bystrici stretli s ministrom…

  Rumunsko a Bulharsko: Požiadavka Ruska stiahnuť vojakov NATO je "neprijateľná"

  0icon

  Bukurešť/Sofia 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Francois Mori   Rumunsko a Bulharsko označili v piatok za "neprijateľnú" požiadavku Ruska, aby sa sily východného krídla NATO stiahli z…

  Orbán sa stretne s Putinom už 1. februára. Jednou z tém bude väčšie energetická sebestačnosť Maďarska

  0icon

  Budapešť 21. januára 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Nikolsky, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP,Turkish Foreign Ministry via AP, Pool)   Maďarský premiér Viktor Orbán sa plánuje 1.…

  Budaj potvrdil odhodlanie SR zmierňovať vplyvy klimatickej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Minister životného prostredia Ján Budaj potvrdil európskym politickým špičkám odhodlanie Slovenska zmierňovať vplyvy klimatickej krízy a dosiahnuť uhlíkovú…

  Premiér: O trojtýždňových prázdninách pre variant omikron sa zatiaľ neuvažuje. Napriek tomu sme sa dostali do humanitárnej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Vláda SR zatiaľ neuvažuje o zavedení trojtýždňových prázdnin pre žiakov v súvislosti s variantom omikron a zhoršujúcou sa…

  Na Slovensku potvrdili ďalšie prípady omikronu, stal sa už dominantným

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na Slovensku potvrdili ďalších 155 prípadov koronavírusového variantu omikron. Celkový počet sekvenáciou potvrdených prípadov je tak 282. Informoval o…

  Francúzska Ústavná rada schválila "prísny covidpas". Nezaočkovaných prakticky vykážu z verejného života

  0icon

  Paríž 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Medichini)   Nový covidpas, ktorý prakticky vykáže nezaočkovaných ľudí vo Francúzsku z verejného života, v piatok schválila Ústavná rada, najvyššia…

  TopDesať

  Staroveké mesto Tachte Sulejman: 3. časť

  0 icon

  Prinášame tretie pokračovanie článku o starovekom meste tachte Sulejman, zoroastrovcoch a ich náboženstve, ktoré sa po nástupe na trón Ardašíra I z kňazskej triedy - respektíve dynastie Sásánovcov, stalo v Iráne štátnym náboženstvom. Pokračujme tam, kde sme v rámci druhej časti skončili. Niektoré ohne planuli pod šírym nebom na vrcholkoch…

  Alcatraz: Bola najbezpečnejšia väznica skutočne taká bezpečná?

  0 icon

  Jedna z najznámejších väzníc na svete – Alcatraz – sa dlho považovala za najbezpečnejšiu. Stvoritelia väznice na malom ostrove pri meste San Francisco vyhlasovali, že útek z väzenia je nemožný. Dôkazom, že sa mýlili, je útek troch väzňov, ktorý je zahalený rúškom tajomstva. Väznica Alcatraz leží na malom, iba 500 metrov dlhom ostrove,…

  Chudnutie: Osvoj si tieto návyky a bude to hračka!

  0 icon

  Účastníci štúdie o dôležitosti stravovacích návykov stratili po 12 týždňoch v priemere 3,1 kg svojej váhy. Najdôležitejšie však je, že znížili riziko cukrovky a srdcových chorôb, chudnutie je len príjemný bonus. Všetci môžeme dodržiavať zdravé stravovacie návyky bez toho, aby sme sa obmedzovali na konkrétny druh jedla. Ako na to? Vypi 9 pohárov vody…

  Fakty o Čile, ktoré zmenia tvoj pohľad na túto krajinu!

  0 icon

  Mnoho ľudí si spája Čile s korením rovnakého mena a vznešenými horami, ktoré zaberajú široké územia tejto krajiny. Ako každý iný človek, aj obyvatelia tejto krajiny majú kultúrne zvláštnosti, ktorým cudzinci len ťažko porozumejú. Niektoré z ich zvykov sú ale také neobvyklé, že by mohli šokovať nepripraveného turistu. 1. Miestni obyvatelia majú…

  TOP10: Čo sa stane, ak prestaneš úplne jesť cukor?

  0 icon

  "Face Sugar", fúzy nad hornou perou, a dokonca aj neplodnosť  - to sú len niektoré účinky, ktoré sú spojené s konzumáciou zákernej bielej kryštalickej látky, ktorá sa volá cukor. Keď ho dáme preč z našich tanierov a pohárov, nemusí sa z nás stať superhrdina, ale určite to môže zlepšiť náš život a zdravie. A tak sme…

  Armádny Magazín

  Izraelský analytik Kedmi o vývoji udalostí v hypotetickej vojenskej konfrontácii medzi Ruskom a Ukrajinou

  0 icon

  Izrael, 21. januára 2022 (AM) – Izraelský expert Jakov Kedmi počas rozhovoru s novinárom a televíznym moderátorom Vladimirom Solovjovom hovoril o vývoji hypotetickej vojenskej konfrontácie medzi Ruskom a Ukrajinou.   Podľa bývalého šéfa spravodajskej služby Nativ kolektívny Západ nebude zámerne tlačiť Ukrajinu do otvorenej vojens

  Ukrajinské bezpečnostné sily ostreľovali predmestie Donecka. Video

  0 icon

  Donecká republika, 21. januára 2022 (AM) – Ukrajinské bezpečnostné sily vypálili vo štvrtok desať mín na predmestie Donecka , povedal novinárom v Spoločnom centre pre kontrolu a koordináciu prímeria predstaviteľ Doneckej ľudovej republiky.   https://twitte

  Apačské vojny proti Američanom 1. časť

  0 icon

  USA, 21. januára 2022 (AM) – Apači a ich reputácia vo svete Azda každý na Slovensku pozná apačského náčelníka Winnetua, jeho bieleho brata Old Shatterhanda a príbehy z Divokého západu, ktorých autorom je nemecký spisovateľ Karl May. Ten síce nikdy v USA nebol a jediného Apača vo svojo

  Bude India kupovať ponorky od Ruska? Má mimoriadne účinnú konkurenčnú výhodu

  0 icon

  India, 21. januára 2022 (AM) – V samom závere tohto roka sa na najvyššej štátnej úrovni zintenzívnili opatrenia pre politickú a vojensko-technickú spoluprácu Ruska s Indiou. A jednou z jeho najvýznamnejších oblastí je stavba ponoriek.   Sovietsko-indická vojensko-technická spolupráca sa začala v polovici 60. rokov dodávkou série veľkých dieselelektri

  Ukázalo sa, že ruská ponorka, ktorá „narazila“ do fregaty Kráľovského námorníctva, je britská

  0 icon

  Veľká Británia, 20. januára 2022 (AM) – Na videu „zrážky“ medzi ruskou ponorkou a fregatou Kráľovského námorníctva bola zaznamenaná jedna nepríjemná nuancia pre Britániu. Vojenský expert H.I. Sutton hovoril o probléme videa, ktoré sa objavilo na webe.

  Svetlo sveta

  Kde sa nachádzajú Traja králi dnes?

  0 icon

  Po narodení Ježiša nám Sväté písmo predkladá príbeh, ako králi alebo inak nazývaní aj mudrci z východu, prišli do Betlehema, aby sa Kristovi poklonili. Nový zákon kladie dôraz na skutočnosť, že na základe hviezdy na oblohe muži prišli až do Betlehema. Biblia nehovorí koľko týchto kráľov bolo ani z akej…

  Arcibiskup Sheen: Matka Božia je Bohorodička

  0 icon

  Dnes Vám budem rozprávať o našej svätej Matke. A začnem Lurdami. Lurdy sú mestečkom na juhu Francúzska, kde sa v minulom storočí zjavila Panna Mária. Bol som tam 30 krát. Nikdy nezabudnem na prvú moju návštevu tohto pútnického mesta. V tom čase som študoval v Belgicku na univerzite, ako mladý…

  Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv. Štefana a evanjelistu Jána?

  0 icon

  Pre veriaci ľud je častokrát ťažko pochopiteľné, prečo počas oktávy na Vianoce hneď po oslávení Narodenia Pána, Cirkev predkladá na oslavu martýra sv. Štefana a evanjelistu sv. Jána. Ako prišlo k tomu, že najveselšie sviatky roku sa veľmi rýchlo menia na pripomienku umučenia človeka? Je opodstatnené, aby sv. Štefan ako…

  26.12. Svätý Štefan, mučeník pri obhajobe pravého učenia Cirkvi

  0 icon

  Svätý Štefan je považovaný v Katolíckej Cirkvi sa prvého mučeníka, ktorého sviatok sa slávi 26.12. Tento deň boli totiž nájdene relikvie svätého Štefana. Stalo sa tak na základe videnia, ktoré mal v roku 415 kňaz menom Lucian. V roku 439 relikvi boli prenesené do nového kostola postaveného pri Damašskej bráne v Jeruzaleme. Krížiaci volali…

  Narodenie Ježiša Krista – vianočné sviatky a okruh ich slávenia

  0 icon

  Na Vianoce kresťania slávia narodenie Ježiša Krista. Sú to sviatky Božieho vtelenia, sviatky vykúpenia, pokoja a lásky. Vianoce oslávia na celom svete dve miliardy veriacich. Presný dátum narodenia Pána známy nie je. Slávenie 25. decembra ako narodenie Ježiša je doložené po prvý raz z roku 336 v Ríme. Na základe…

  FOTO DŇA