Besnie vláda a jej spolupáchatelia preto lebo sa boja odhalenia, že všetko je inak?

Vládna štatistika k 24.11 2021

Na začiatok treba uviesť, že štatistika si všíma iba údaje týkajúce sa počtu a zvyšovania očkovania a ponúka informácie súvisiace s presadzovaním očkovania. Také informácie, ktoré zhodnotia príčiny stavu, iné formy liečenia alebo zmierňovania choroby, podrobnejšie štatistiky regionálneho charakteru, napr. počet pendlerov, migrácia dovolenkárov, hlavné ohniská, vplyv veľkých zhromaždení na zvýšenie stavu chorobnosti napr. akcia „Pohoda“, kostoly, návšteva pápeža a pod. v štatistike nenájdete. V štatistike tiež nenájdete informácie napr. o porovnaní výskytu a úmrtí covidu v príčinnej súvislosti s chrípkou alebo inými sprievodnými chorobami. Tieto informácie sa tvorcom štatistík do krámu nehodili. Niektoré štáty pritom takéto štatistiky vedú.

Ak máme dospieť v bádaní k serióznym záverom, musíme v štatistickom skúmaní zohľadniť všetky rozhodujúce premenné. A to sa tvorcom stránky korona.gov jednoducho nepodarilo. Náhoda? Ide o vládnu stránku, ktorá je vytvorená iba na účel splnenia cieľa zaočkovanosti. Takáto stránka je iba hrubo informatívna a jej výpovedná hodnota je nedostatočná. Je tvorená amatérmi alebo ignorantmi.

Pozrieme sa 7 dňovú incidenciu. Údaj znamená počet pozitívnych prípadov na 100 000 obyvateľov a má byť porovnateľný nie iba v rámci okresov, ale aj v rámci krajín. Má však jeden závažný nedostatok. A ten spočíva v tom, že incidencia je vypočítavaná z meniaceho sa počtu testovaných a navyše z rôzneho počtu PCR a AG testov. To znamená, že požadované výsledky si môžeme dopredu naplánovať!!! Bez zohľadnenia chybovosti, ktorá je hlavne pri AG testoch vysoká.

A tak kým napríklad nás covid automat informuje k 24. novembru, že v Bratislave je 7 dňová incidencia 617/100.000, tak v Nových Zámkoch je 380/100.000 a Revúcej 255/100.000. Počet prípadov je v Bratislave za 7 dní 3300, v Nových Zámkoch 621 a v Revúcej 117. Pritom Bratislava je červená, čiže I. stupeň ohrozenia, kým Nové Zámky a Revúca sú čierne teda v III, stupni ohrozenia. Divná matematika nie? Ale iba dovtedy, kým si neuvedomíme, že Bratislava má najvyššiu zaočkovanosť. A červenú farbu má teda za odmenu a nie za skutočný zdravotný stav obyvateľstva. A ešte preto, lebo Bratislava je pupok Slovenska. Nikoho netrápi napríklad skutočnosť, že do Bratislavy dochádza denne a týždenne tisíce ľudí z iných okresov Slovenska za prácou alebo študenti. Nikto štatisticky nevyhodnotil tento fakt. Bratislava bude jednoducho červená, obrazne povedané kým „nevyhorí“.

Žolíky znamenajú, že situácia sa v okresoch nehodnotí podľa skutočného stavu a priebehu choroby, ale podľa počtu zaočkovaných! Toto jasne dokazuje, že úsilím tejto vlády nie je liečiť ľudí, ale zaočkovať čo najväčší počet ľudí zrejme podľa pokynov zo zahraničia. Chýbajú informácie k trasovaniu.

V časti testovania sa uvádzajú:
Čísla koľko bolo vykonaných PCR a AG testov a koľko bolo pozitívnych v číslach i percentách.
Pozitivita je z 30 175 PCR testov na úrovni 34,18%. Pri 33. 201AG testov vyšla pozitivita 6,20%.
Nič sa však nepíše o tom, koľko ľudí bolo nakazených covidom z pozitívnych čísel. Ak máte predsa pozitívny test, to ešte neznamená, že ste nakazený covidom. Všeobecne sa vie, že AG testy nie sú veľmi spoľahlivé slušne povedané. Ďalej chýba vyhodnotenie o počte vykonaných testov po okresoch. Sú tam len hrubé čísla, z ktorých nevieme určiť výskyt najväčších prírastkov chorých.
PCR testy sú spoľahlivejšie, ale ani tu sa nevyhodnocuje chybovosť. A že je pri testovaní prítomná, je isté na 100%. Tiež chýba informácia o tom, či testovaná osoba je prvýkrát testovaná, či prekonala covid, či je raz alebo dvakrát očkovaná…Ale to by sme už chceli priveľa. Nemožno očakávať, že šedá kôra mozgová tvorcov štatistiky alebo iných zainteresovaných pomazaných hláv je schopná splodenia informácií s vyššou výpovednou hodnotou.
V iných štátoch vrátane USA majú štatistiky aj podľa etnika. U nás nie. Hoci je všeobecne známe, že pravdepodobnosť výskytu choroby vzhľadom k nedodržiavaniu hygieny, disciplíny a spôsobu života je omnoho vyššia u cigánskeho etnika.

Poďme ďalej. Časť hospitalizácie:
Chýba údaj o tom, koľko hospitalizovaných bolo vyliečených. Tiež chýb údaj či počet ľudí na JIS rovná sa počtu ventilovaných. Alebo tí čo sú na JIS nie sú na ventilácii? Podiel zaočkovaných z hospitalizovaných je 16,59%. Podiel nezaočkovaných je 83,41%? Tento údaj je hrubo skresľujúci pretože nižšie sa uvádza, že uvedené percento nie sú plne zaočkovaní hospitalizovaní.
To znamená, že nevieme koľko ľudí je nezaočkovaných a koľko ľudí zaočkovaných jednou, dvomi vakcínami? Čo sa rozumie pod pojmom plne zaočkovaní, keď sa už očkuje treťou vakcínou? Do očí bijúci údaj je, že podiel plne zaočkovaných z hospitalizovaných pacientov je 16,59%. Čo robia títo zaočkovaní pacienti v nemocniciach? Veď predsa mali byť zdraví…Ako je možné, že ochoreli? Údaje chýbajú!!!

Zaočkovanosť:
V tejto časti sa uvádza, že k 60% zaočkovanosti chýba 696 609 ľudí. Celkovo je zaočkovaných 2 603 391 ľudí. Celkovo je 14 056 obetí. Presne pred rokom bolo 732 úmrtí a 0 zaočkovaných !!! Kde sa pomýlila covidová mafia? Za rok máme nárast úmrtí o 13 324 osôb!!! Kto blokuje informácie, ktoré nemajú uzrieť svetlo sveta?
Štatistika tiež ukazuje, že:

dňa 28. 5. 2021 bolo 12 335 obetí;
dňa 26.8. 2021 bolo 12 548 obetí;
dňa 24.11. 2021 bolo 14 056 obetí.

Rozdiel od mája je 1721 obetí, od augusta 1508 obetí, ale pritom bola v lete celá krajina zelená, kým teraz je čierna… Ak si myslíte, že to nemá logiku, tak sa nemýlite…Prečo? Jasný dôkaz o tom, že vláda v čase keď bola krajina zelená nerobila nič, len čakala na ďalší vývoj, ktorý je v novembri katastrofálny. Načo nám je vláda, ktorá je iba pasívnym pozorovateľom situácie a nerobí aktívne protiepidemiologické opatrenia?

Pozrime sa teraz na vládne, podotýkam vládne stránky Veľkej Británie. Pre porovnanie s našim vládnym paškvilom.
Úmrtia nastali medzi 2. januárom a 2. júlom 2021
Všetky úmrtia na covid – 51,281
Z celkového počtu bolo 11 677 úmrtí pacientov 1x zaočkovaných
Z celkového počtu bolo 640 úmrtí pacientov 2x zaočkovaných
Spolu bolo 12 307 úmrtí zaočkovaných pacientov, čo je cca 24% .
Nie je to veľa? Na našej oficiálnej stránke sa nedozviete koľko bolo úmrtí spomedzi zaočkovaných ľudí.

Čím je štatistika presnejšia, podrobnejšia a navzájom previazaná a zhodnotená na základe významných údajov, tým skôr je možné na jej základe prijímať efektívne opatrenia na potrebnú cieľovú zmenu.
https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/
Z mesta SNP Ivan Štubňa

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Štubňa

O AUTOROVI

Vyštudovaný psychológ so skúsenosťami v oblasti podnikania, zahraničného obchodu, pôsobiaci niekoľko rokov v zahraničí a na ústredných orgánoch štátnej správy.
Záujmy: cyklistika,vysokohorská turistika, liečivé bylinky...a investigatívny blog

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 171

Celkové hodnotenie: 24.16

Priemerná čítanosť: 2234

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Účastníci plenárneho zasadnutia EP si uctili Davida Sassoliho

  0icon

  Štrasburg 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Francois Lenoir)   Účastníci plenárneho zasadnutia Európskeho parlamentu si v piatok uctili pamiatku zosnulého bývalého predsedu tejto inštitúcie Davida Sassoliho. EP…

  Naď s primátormi miest hovoril aj o letisku Sliač v súvislosti s dohodou medzi Slovenskom a USA. "Potrebujeme poznať odpovede," hovorí primátor. Čo na to minister?

  0icon

  Banská Bystrica 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Ján Krošlák)   Primátor Banskej Bystrice a primátorky Zvolena a Sliača sa v piatok v Banskej Bystrici stretli s ministrom…

  Rodičia i učitelia sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Rodičia, učitelia i odborníci z oblasti školstva sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania. Jej cieľom…

  Gröhling: Karanténa by sa mala aj u nás skrátiť na päť dní. "Pri omikrone ich netreba až desať". Školy zatvárať nechce, vírus sa šíri rovnako

  0icon

  Piešťany 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Karanténa by sa mala aj u nás skrátiť na päť dní, uviedol minister školstva Branislav Gröhling (SaS) počas…

  Slováci prehrali s Ruskom, Berky: "Súper nás predčil vo všetkom"

  0icon

  Amsterdam 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Slovenskí futsalisti prehrali vo svojom prvom zápase na majstrovstvách Európy v Holandsku s favorizovaným Ruskom vysoko 1:7. Debutant…

  SHMÚ upozorňuje na sneženie, tvorbu snehových jazykov či nízke teploty

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na severe Slovenska môže výdatnejšie snežiť, na väčšine územia sa môžu tvoriť snehové jazyky a záveje, v niektorých oblastiach…

  Premiér: O trojtýždňových prázdninách pre variant omikron sa zatiaľ neuvažuje. Napriek tomu sme sa dostali do humanitárnej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Vláda SR zatiaľ neuvažuje o zavedení trojtýždňových prázdnin pre žiakov v súvislosti s variantom omikron a zhoršujúcou sa…

  Biden a Kišida hovorili o obavách z rastúcej asertivity Číny i pandémii

  0icon

  Wahington 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Cabinet Secretariat/Kyodo News)   Americký prezident Joe Biden a japonský premiér Fumio Kišida na piatkovom virtuálnom stretnutí diskutovali o obavách z…

  Francúzska Ústavná rada schválila "prísny covidpas". Nezaočkovaných prakticky vykážu z verejného života

  0icon

  Paríž 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Medichini)   Nový covidpas, ktorý prakticky vykáže nezaočkovaných ľudí vo Francúzsku z verejného života, v piatok schválila Ústavná rada, najvyššia…

  Premiér považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku

  0icon

  Fričovce 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Premiér Eduard Heger (OĽANO) považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku, podľa neho vznikol v tejto oblasti veľký investičný…

  TopDesať

  Staroveké mesto Tachte Sulejman: 3. časť

  0 icon

  Prinášame tretie pokračovanie článku o starovekom meste tachte Sulejman, zoroastrovcoch a ich náboženstve, ktoré sa po nástupe na trón Ardašíra I z kňazskej triedy - respektíve dynastie Sásánovcov, stalo v Iráne štátnym náboženstvom. Pokračujme tam, kde sme v rámci druhej časti skončili. Niektoré ohne planuli pod šírym nebom na vrcholkoch…

  Alcatraz: Bola najbezpečnejšia väznica skutočne taká bezpečná?

  0 icon

  Jedna z najznámejších väzníc na svete – Alcatraz – sa dlho považovala za najbezpečnejšiu. Stvoritelia väznice na malom ostrove pri meste San Francisco vyhlasovali, že útek z väzenia je nemožný. Dôkazom, že sa mýlili, je útek troch väzňov, ktorý je zahalený rúškom tajomstva. Väznica Alcatraz leží na malom, iba 500 metrov dlhom ostrove,…

  Chudnutie: Osvoj si tieto návyky a bude to hračka!

  0 icon

  Účastníci štúdie o dôležitosti stravovacích návykov stratili po 12 týždňoch v priemere 3,1 kg svojej váhy. Najdôležitejšie však je, že znížili riziko cukrovky a srdcových chorôb, chudnutie je len príjemný bonus. Všetci môžeme dodržiavať zdravé stravovacie návyky bez toho, aby sme sa obmedzovali na konkrétny druh jedla. Ako na to? Vypi 9 pohárov vody…

  Fakty o Čile, ktoré zmenia tvoj pohľad na túto krajinu!

  0 icon

  Mnoho ľudí si spája Čile s korením rovnakého mena a vznešenými horami, ktoré zaberajú široké územia tejto krajiny. Ako každý iný človek, aj obyvatelia tejto krajiny majú kultúrne zvláštnosti, ktorým cudzinci len ťažko porozumejú. Niektoré z ich zvykov sú ale také neobvyklé, že by mohli šokovať nepripraveného turistu. 1. Miestni obyvatelia majú…

  TOP10: Čo sa stane, ak prestaneš úplne jesť cukor?

  0 icon

  "Face Sugar", fúzy nad hornou perou, a dokonca aj neplodnosť  - to sú len niektoré účinky, ktoré sú spojené s konzumáciou zákernej bielej kryštalickej látky, ktorá sa volá cukor. Keď ho dáme preč z našich tanierov a pohárov, nemusí sa z nás stať superhrdina, ale určite to môže zlepšiť náš život a zdravie. A tak sme…

  Armádny Magazín

  Izraelský analytik Kedmi o vývoji udalostí v hypotetickej vojenskej konfrontácii medzi Ruskom a Ukrajinou

  0 icon

  Izrael, 21. januára 2022 (AM) – Izraelský expert Jakov Kedmi počas rozhovoru s novinárom a televíznym moderátorom Vladimirom Solovjovom hovoril o vývoji hypotetickej vojenskej konfrontácie medzi Ruskom a Ukrajinou.   Podľa bývalého šéfa spravodajskej služby Nativ kolektívny Západ nebude zámerne tlačiť Ukrajinu do otvorenej vojens

  Ukrajinské bezpečnostné sily ostreľovali predmestie Donecka. Video

  0 icon

  Donecká republika, 21. januára 2022 (AM) – Ukrajinské bezpečnostné sily vypálili vo štvrtok desať mín na predmestie Donecka , povedal novinárom v Spoločnom centre pre kontrolu a koordináciu prímeria predstaviteľ Doneckej ľudovej republiky.   https://twitte

  Apačské vojny proti Američanom 1. časť

  0 icon

  USA, 21. januára 2022 (AM) – Apači a ich reputácia vo svete Azda každý na Slovensku pozná apačského náčelníka Winnetua, jeho bieleho brata Old Shatterhanda a príbehy z Divokého západu, ktorých autorom je nemecký spisovateľ Karl May. Ten síce nikdy v USA nebol a jediného Apača vo svojo

  Bude India kupovať ponorky od Ruska? Má mimoriadne účinnú konkurenčnú výhodu

  0 icon

  India, 21. januára 2022 (AM) – V samom závere tohto roka sa na najvyššej štátnej úrovni zintenzívnili opatrenia pre politickú a vojensko-technickú spoluprácu Ruska s Indiou. A jednou z jeho najvýznamnejších oblastí je stavba ponoriek.   Sovietsko-indická vojensko-technická spolupráca sa začala v polovici 60. rokov dodávkou série veľkých dieselelektri

  Ukázalo sa, že ruská ponorka, ktorá „narazila“ do fregaty Kráľovského námorníctva, je britská

  0 icon

  Veľká Británia, 20. januára 2022 (AM) – Na videu „zrážky“ medzi ruskou ponorkou a fregatou Kráľovského námorníctva bola zaznamenaná jedna nepríjemná nuancia pre Britániu. Vojenský expert H.I. Sutton hovoril o probléme videa, ktoré sa objavilo na webe.

  Svetlo sveta

  Kde sa nachádzajú Traja králi dnes?

  0 icon

  Po narodení Ježiša nám Sväté písmo predkladá príbeh, ako králi alebo inak nazývaní aj mudrci z východu, prišli do Betlehema, aby sa Kristovi poklonili. Nový zákon kladie dôraz na skutočnosť, že na základe hviezdy na oblohe muži prišli až do Betlehema. Biblia nehovorí koľko týchto kráľov bolo ani z akej…

  Arcibiskup Sheen: Matka Božia je Bohorodička

  0 icon

  Dnes Vám budem rozprávať o našej svätej Matke. A začnem Lurdami. Lurdy sú mestečkom na juhu Francúzska, kde sa v minulom storočí zjavila Panna Mária. Bol som tam 30 krát. Nikdy nezabudnem na prvú moju návštevu tohto pútnického mesta. V tom čase som študoval v Belgicku na univerzite, ako mladý…

  Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv. Štefana a evanjelistu Jána?

  0 icon

  Pre veriaci ľud je častokrát ťažko pochopiteľné, prečo počas oktávy na Vianoce hneď po oslávení Narodenia Pána, Cirkev predkladá na oslavu martýra sv. Štefana a evanjelistu sv. Jána. Ako prišlo k tomu, že najveselšie sviatky roku sa veľmi rýchlo menia na pripomienku umučenia človeka? Je opodstatnené, aby sv. Štefan ako…

  26.12. Svätý Štefan, mučeník pri obhajobe pravého učenia Cirkvi

  0 icon

  Svätý Štefan je považovaný v Katolíckej Cirkvi sa prvého mučeníka, ktorého sviatok sa slávi 26.12. Tento deň boli totiž nájdene relikvie svätého Štefana. Stalo sa tak na základe videnia, ktoré mal v roku 415 kňaz menom Lucian. V roku 439 relikvi boli prenesené do nového kostola postaveného pri Damašskej bráne v Jeruzaleme. Krížiaci volali…

  Narodenie Ježiša Krista – vianočné sviatky a okruh ich slávenia

  0 icon

  Na Vianoce kresťania slávia narodenie Ježiša Krista. Sú to sviatky Božieho vtelenia, sviatky vykúpenia, pokoja a lásky. Vianoce oslávia na celom svete dve miliardy veriacich. Presný dátum narodenia Pána známy nie je. Slávenie 25. decembra ako narodenie Ježiša je doložené po prvý raz z roku 336 v Ríme. Na základe…

  FOTO DŇA