Konečne cenzúra, hallelujah.

Z našej ,,novej slušnej“ vlády, ktorá mala byť akýmsi novým, čerstvým vetrom, studnicou osobností s nepokrivenou morálkou a chrbticou, ktorú mali tvoriť odborníci, sa už pár týždňov po voľbách vykľula organizovaná skupina záškodníkov, diletantov, zahraničím platených agentov, daňových podvodníkov, úžerníkov, mafiánov, klamárov, sociopatov, sexuálnych deviantov, fašistov a plagiátorov. Ich verejný sľub, ktorý dali občanom – “Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej občanov. Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života, sa scvrkol na jediné slovo – plniť…

Plniť príkazy zo zahraničia, plniť príkazy farma gigantov, plniť príkazy US ambasády, plniť príkazy rovnakých, nikým nevolených, čiže samozvaných sociopatov z akejsi EÚ, plniť príkazy oligarchov stojacich v pozadí každej politickej strany. Plniť čokoľvek, len nie záujmy občanov.

Doteraz platné zákony a ústava sa pre nich stávajú prekážkou. Niečím toxickým. Denne sa ich časti snažia nahradiť nejakou úpravou, vyhláškou, prípisom, výpisom, odpisom, rozpisom, nariadením, zákazom, či príkazom. Denne pracujú na tom, ako ešte viac obmedziť a znepríjemniť životy miliónov pracujúcich Slovákov. Že nie? Rozbili sociálny systém. Odmietajú finančne kompenzovať podnikateľov, ktorým zavreli prevádzky. O kompenzácii spôsobených škôd nechcú ani počuť. Dôchodcov obrali o dôchodky. Zdravých ľudí zatvárajú do domáceho väzenia a bránia im zarábať. Deťom odopierajú vzdelanie. A stále je to pre nich málo. 3.600 000 otrokov, ktorí sa podvolili ich testovaciemu diktátu je málo. Všetko je málo. Oni chcú vyššie čísla a ak nie, tak vymyslíme niečo iné.

A vymysleli.

Cenzúru. Prišli s novátorským riešením, že budeme povinne tlieskať každému ich nezmyslu a myslieť si len to, čo nám dovolia. Každé vybočenie bude hoax a dezinformácia. A tvrdo na tom pracujú.

Nedávno nám to oznámil Martinko Klus. Ten vždy upravený, nagélovaný, čerstvo oholený, jemne navoňaný a nebezpečne krásny, slizák, Martinko Klus.

,,Sociálne siete by mali prijať väčšiu zodpovednosť a oveľa aktívnejšie sa zapájať do boja proti šíreniu dezinformácií,“ povedal.

A vo svojich múdrach pokračuje ďalej.,,Dúfam, že aj nové dokumenty posilnia našu odolnosť a schopnosť reagovať na nebezpečné javy na internete. Musíme začať tvrdšie bojovať proti dezinformáciám. A nielen my, svoj diel zodpovednosť by mali prijať aj sociálne médiá. V opačnom prípade sa občania budú čoraz viac vzďaľovať od hodnôt a zmyslu EÚ.“

Dodal však, že opatrenia proti šíreniu dezinformácií a hoaxov zároveň nesmú obmedzovať voľný tok informácií ani zasahovať do slobody prejavu, ktorá je základným kameňom demokracie. TU

 

Nemyslím si, že sa treba nejako zvlášť rozpisovať o osobe tohto liberálneho antislováka. Čo ale stojí za zmienku, je spôsob, akým dosiahol to svoje vzdelanie. Tento náš mudrlantko pracoval na svojom vzdelaní tak tvrdo a poctivo, ako jeho študovaní kolegovia Matovič, Krištúfková, Kollár a Gröhling. Náš ,,docent“ Klus je obyčajný podvodník, ktorý si nectí a nerešpektuje zákony. A má tú drzosť, že napriek prísľubu, svoj plagiát ani nestiahol. TU

 

No a tento čerstvý, svieži, pracovitý podvodník, sa občanom ide vyhrážať cenzúrou. Téma? Covid, ako inak…

 

Holokauza, Kuciak a Kočner, to je už obohratá platňa, teraz je trendy skladba od kapely Korona – všetci tu zomrieme. A keďže ,,lúza“ už prekukla podvod okolo korona hystérie a domček z karát sa rúca, vláda sa uchýlila k záchrannej operácii. Musí tento mýtus o kopaní hromadných hrobov živiť ďalej stoj čo stoj, veď tu ide o obrovské peniaze a hlavne o obrovské zisky. A tak do boja vytiahli osvedčenú zbraň – hoax a konšpirácia. No a tu by som sa na chvíľu pristavil.

 

Od začiatku vojny v Sýrii a s ňou súvisiaci exodus utečencov, boli všetky informácie, s ktorými neprišli BBC, NBC, Fox News a iné žumpy, hoaxom.Všetky správy očitých svedkov, reportérov a kameramanov priamo z miest bojov, boli cenzurované, lebo hoax.

 

Aj utečenecká kríza, ktorá pozvoľne a nenápadne prešla vývojom a z utečencov pred vojnou zo Sýrie, sa behom chvíle stali ekonomickí migranti z celej Afriky bol hoax.

 

Migranti vraždiaci európske obyvateľstvo bol tiež hoax. Sekanie hláv, znásilňovanie, útoky nožmi, vrážanie nákladnými autami do ľudí, vypaľovanie kostolov a chrámov, to boli tiež samozrejme iba hoaxy. Napriek tomu, že to vidíme na sociálnych sieťach na vlastné oči, je to hoax.

 

Váš boh Soros, je zvláštna kapitola. Najprv to bol neexistujúci človek. Smiali ste sa, že je to hoax. Keď sa ukázalo, že je to skutočný človek, tak ste tvrdili, že je to iba rozprávkový deduško, ktorý ani nevie, kde Slovensko leží. Keď sa zistilo, že to veľmi dobre vie a má tu svoje aktivity, zase ste ľudí zosmiešňovali a nazývali ich konšpirátormi. Keď sa objavili správy, že na Slovensku priamo financuje svoje nadácie za účelom absolútneho rozvratu systému a má eminentný záujem na výmene vlády, pre vás to bol hoax hoaxov. Vaše papule sklapli až vtedy, keď sám veľký neexistujúci rozprávkový deduško Soros, ktorý ani nevie kde to Slovensko je, priznal v rozhovore pre britský denník The Quardian, že financoval v prezidentských voľbách Čaputovú. TU

Všetko, čo ste popierali, všetko to zosmiešňovanie, označovanie ľudí za bláznov a konšpirátorov, sa veľmi rýchlo ukázalo ako lož z vašej strany a pravda zo strany autorov týchto informácií.

Nemusím byť profesor aby som už vedel, že VŠETKA vaša nezištná pomoc a starosť o naše blaho a naše sociálne istoty, je z vašej strany plánovaná a úkladná snaha čo najviac nám uškodiť. Nemusím byť ani docent ako Klus, aby som vedel, že všetko čo vy označíte za dezinformáciu a hoax, sa behom pár dní ukáže, ako pravda. A tej pravdy v poslednej dobe vylieza na povrch také množstvo, že už neviete, čo s tým, ako to zastaviť.

A tak je to aj s vakcínou a vakcináciou. Pravdu sa na celom svete denne dozvedajú milióny ľudí a vy z toho máte hlavu v smútku. Prišli ste s celoplošným vymývaním mozgov cez nehorázne drahé kampane na podporu vakcinácie. Informácie z obalov a príbalových letákov priamo od výrobcu sa snažíte ukryť a kde sa vám to nepodarilo, označíte to za hoax. Zloženie včera vyvinutých vakcín označujete za bezpečné. Čím ďalej, tým viac ľudí si však už dá tú námahu a nájde si čas na overenie vašich tvrdení. A zisťujú, čo je to za svinstvo. Dvíha sa celosvetová vlna odporu a vy to idete riešiť ďalším klamstvom o bezpečnosti vakcíny a všetky dôkazy o tom, že tomu tak nie je, označujete za dezinformácie. Dokonca uvažujete nad možnosťou akéhosi fondu, z ktorého budete odškodňovať postihnutia zapríčinené vedľajšími účinkami.

Ale tým najväčším hyenizmom je, že už siahate ľuďom na deti a tým ste zašli priďaleko. Som presvedčený, že všetci do jedného budete nasledovať príklad blázna z Trnavy a svoju vakcínu radi ponúknete svojmu susedovi. Nikto z vás nebude mať odvahu dať si to pichnúť, ale do nás a našich detí to áno.

Tak aby bolo jasno. Neexistuje na svete sila, ktorá by toto dokázala. S výnimkou tých, ktorí sa na to podujmú dobrovoľne. Pokračujte a prebudíte v ľuďoch neandertálca, ktorý sa už tak či tak prebúdza. Nepomôže vám armáda, ani polícia, ani vaša ochranka. Nepomôžu vám nariadenia, ani príkazy. Nezostane kameň na kameni a budete to vy, kto bude plakať. Snažíte sa o stredovek, prosím, máte ho mať, ale naša odpoveď bude tiež stredoveká. Až sa tá masa nepríčetných ľudí, ochotných aj za cenu vlastného života ochrániť svoje rodiny pohne, nebude miesta, kam by ste zaliezli a toho, kto by vás ochránil. Až sa vy, povaľači v oblekoch a priteplené zženštilé kreatúry s jemnými ručičkami dostanete do rúk chlapom, budete plakať a prosiť. Ale budete mať stredovek, ktorý ste chceli.

Nik s vami nebude mať zľutovanie a vaše zdochliny sa nebudú ani pochovávať. Ostanú na uliciach ako hostina pre krkavce. Vedeli by ste o tom, keby ste aspoň raz vyliezli z tej vašej bubliny a vypočuli si názory ľudí na vaše konania. Vedeli by ste o tom, keby ste neboli odtrhnutí od reality a počúvali, čo vás čaká, ak budete ďalej tlačiť. Vedeli by ste o tom, keby ste si prečítali komentáre, pod vašimi papalášskymi vyjadreniami. Ak sme si dali tú námahu my a začali čítať, zisťovať a overovať aké sú vaše zvrhlé plány s nami, spravte to isté. Nebudete nadšení, pretože zistíte, že pri našich deťoch sa vaša hra končí. Veľmi veľa ľudí je ozbrojených a verte, že nebudú váhať. Vedeli by ste to, keby vašou najväčšou starosťou nebolo, komu teraz a za koľko vleziete do zadku. Je to naša zem, naša vlasť, naše tradície a nejakých 70 sociopatov je veľmi málo na to, aby ste toto dotiahli do konca.

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Robo Bačinský

O AUTOROVI

Nemám v úcte autority. Tie novodobé určite.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 31

Celkové hodnotenie: 38.18

Priemerná čítanosť: 6303

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Poslankyne sa pobili v bare. Cigániková skončila na pohotovosti

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR-Erika Ďurčová, Martin Baumann)   Medzi poslankyňami Romanou Tabak (Sme rodina) a Janou Bittó Cogánikovou to v poslednom období vrie. Najnovšie…

  Postup Ruska v konflikte s Ukrajinou zdá sa zaskočil USA. Aké majú teraz tri základné možnosti na reakciu?

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Jim Watson)   Reakcia Ameriky na udalosti v Rusku, Donbase, Záporoží a Chersonskej oblasti bola prekvapivo tlmená. Dokonca nudná, ak vezmeme…

  Držať pozície znamená prehrať

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Theamericanconservative/Foto:Screenshot Youtube,Pixabay)   Douglas McGregor, plukovník vo výslužbe, spolupracovník portálu The American Conservative, bývalý poradca ministra obrany v Trumpovej administratíve, ocenený…

  Ruská jadrová reakcia nie sú iba vyhrážky. Rusko je na použitie atómových taktických zbrani pripravené

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Sergei Bobylev, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP, TASR/AP-Susan Walsh)   Ruský prezident Vladimir Putin a čínsky prezident Si Ťin-pching sa…

  Pri služobnom zákroku v Malých Levároch sa zranili tri osoby

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Pri sobotňajšom zásahu polície v Malých Levároch v okrese Malacky sa mali podľa aktualizovaných informácií zraniť tri osoby.…

  Ukrajinského prezidenta Zelenského sklamal Izrael a vystrašili iránske drony

  0icon

  Bratislava 24. september 2022 (Foto: Screenshot/Flightradar)   Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je šokovaný z toho, že Izrael je spolu s Maďarskom jedinou relevantnou krajinou, ktorá Ukrajine nedodala…

  Skutočne sa na nás valí tsunami? Aby bol niekto za spasiteľa, treba najprv vyvolať katastrofu, reagujú analytici na slová nového ministra

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR - Dano Veselský)   Nový minister hospodárstva Karel Hirman sa v jednom z najnovších rozhovor vyjadril, že sa na nás…

  Putin mal prevziať velenie a zakázať ústup z Chersonu

  0icon

  Bratislava 24. septembra 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Russian Defense Ministry Press Service)   Vladimir Putin zakázal ruskej armáde ustúpiť z Chersonu a prevzal strategické velenie bojových operácií na…

  Horskí záchranári súťažia v Nízkych Tatrách na Memoriáli Romana Bencúra

  0icon

  Demänovská Dolina 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Horská záchranná služba)   Horskí záchranári zo Slovenska, Česka a Poľska testujú v sobotu v Nízkych Tatrách svoje zručnosti na…

  Nadal sa odhlásil z Laver Cupu, chce byť pri manželkinom pôrode

  0icon

  Londýn 24. septembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Kin Cheung)   Španielsky tenista Rafael Nadal sa v sobotu odhlásil z Laver Cupu. V piatok odohral zápas štvorhry po boku…

  Armádny Magazín

  Erdogan potrebuje vyvolať vojenskú krízu. O grécko-tureckej vojne v rámci NATO

  0 icon

  Turecko, 24.september 2022 (AM) – Grécko v septembri oficiálne varovalo EÚ a NATO pred hrozbou vojny s Tureckom. Popredné európske a americké médiá uvádzajú, že v rámci hraníc NATO sa schyľuje k vojne medzi oboma členmi tohto vojenského bloku. Die Welt píše : „ Na papieri sú Turecko a Grécko spojenci…

  Vyčkávacia taktika? USA a Nemecko veľmi pomaly dodávajú tanky Ukrajine

  0 icon

  Ukrajina, 24.september 2022 (AM) – Ukrajina požiadala Západ o urgentné dodávky moderných tankov, aby uspela v protiofenzíve na severovýchode krajiny, no západné štáty na žiadosť reagovali pomaly. Píše o tom Politico s odvolaním sa na sedem zdrojov. Podľa partnerov z publikácie Kyjev potrebuje americké M1 Abrams a nemecké leopardy, avšak

  Iránske tanky Zulfikar a Karrar

  0 icon

  Irán, 24.september 2022 (AM) – Irán sa už takmer 40 rokov nachádza na sankčnom zozname USA, Izraela a EÚ. Krajina, ktorá pred takmer 40 rokmi odstránila iránskeho proamerického šacha, zničila americké komando, ktoré zaútočilo na Irán s cieľom oslobodiť zajatých amerických rukojemníkov, uštedrila výprask irackému vodcovi Saddamovi Hussajnovi, spojencovi Američan

  Ukrajina má problém - roje iránskych dronov likvidujú ťažkú techniku ozbrojených síl. Video

  0 icon

  Ukrajina, 24.september 2022 (AM) – Podľa hlásenia v operačnom ukrajinskom veliteľstve "Juh", ruské ozbrojené sily zničili ukrajinský remorkér, ktorý bol v prístave Očakov v Mykolajivskej oblasti. Loď zasiahol iránsky kamikadze dron Shahed-136. Rovnakým spôsobom došlo k úderu na budovu v Krivoj Rogu.  

  Ruské sily zničili už takmer tristo ukrajinských vojenských lietadiel

  0 icon

  Ukrajina, 23.september 2022 (AM) – Počas ruskej špeciálnej vojenskej operácie už bolo zničených takmer 300 ukrajinských vojenských lietadiel, informovalo v piatok ruské ministerstvo obrany.   „Celkovo od začiatku špeciálnej vojenskej operácie bolo zničených 298 lietadiel, 155 vrtuľníkov, 2 054 bezpilotných prostriedkov, 376 protilietadlových

  FOTO DŇA