Vďaka kauze “Kiska” stúpajú Marianovi Kotlebovi preferencie priam geometrickým radom!

Publikované 21.09. 2017 o 13:32 Karma článku: Počet pozretí: Počet komentárov:

A je to tu! Marian Kotleba, líder strany  Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko, sa v súčasnosti určite náramne teší, pretože najväčší profit z momentálnej a silno medializovanej kauzy okolo podvodníckej minulosti prezidenta Kisku, získava práve on a jeho strana ĽSNS!

Kauza „Kiska“ narástla do obludných rozmerov a získala status „zástupnej témy gigantických parametrov“ práve preto, že sa jedná o doslova podvodnícku minulosť nášho súčasného prezidenta, ktorý nielenže úmyselne neodvádzal dane, ale úmyselne a cielene chcel obalamútiť štát aj na vratkách DPH rádovo v miliónoch Korún slovenských, čím sa zaradil do jedného šiku k Bašternákovi, Kočnerovi a ďalším podvodníkom a zlodejom, ktorí budú v budúcom, právne neoblomnom usporiadaní Slovenska, postavení pred zákon a braní k plnej zodpovednosti!

Ak ku tomu pripočítame prezidentovo terajšie zatĺkanie a balamutenie národa i odborníkov, že nič vážne predsa neurobil a naopak, zverejnenie týchto informácií prirovnal k mafiánskym praktikám, tak z uvedeného je zrejmé, že to, čo Kisku najviac trápi nie sú jeho podvodnícke úmysly a aktivity v minulosti, ale skutočnosť, že na verejnosť unikli informácie o týchto jeho zažitých podvodníckych praktikách.

Tu si hneď všimnime význam slova „zažitý“. V prípade p. Kisku sa doslova a do písmena jedá o zažitosť, inak povedané až o „nasiaknutosť do krvi“ takých myšlienkových pochodov a úmyslov, ktoré už od jeho ranného veku a mladosti považoval za plne legitímne – získať a profitovať z každej jeho činnosti čo najviac, či už finančne alebo osobnostne a to bezohľadu na okolnosti a ľudí, ktorých by to mohlo poškodiť.

V tomto balansovaní na hrane zákona sa vyšvihol až do vysokých kruhov oligarchických skupín, kde získava duševne mentálnu potravu pre čiastočné uspokojenie svojho ega.

Ani súčasné „prezidentovanie“ však nemôže celkom naplniť tieto jeho chúťky, pretože jeho vízie majú oveľa väčšie rozmery – jeho záujmom je postupne ničiť a zničiť našu Slovenskú identitu, ba čo viac, stojí v zástupoch tých, čo sa už desaťročia snažia systematiicky narúšať a ničiť Slovanskú kultúru.

Preto je prezident Kiska priam posadnutý zničením Ruska a neustálym jeho špinením a očierňovaním, že Rusko je agresor a náš úhlavný nepriateľ, ktorého treba zničiť.

Toto všetko sa v jeho, už dávno zapredanej duši, deje z jednoduchého dôvodu – Slovan je silný patriot, kultúrne, mravne a spoločensky vzdelaný človek, u ktorého je zdravá rodina a čistá viera v Boha tým jediným zmyslom života.

Takýto človek sa stáva vedomým seba samého, nieje manipulovateľný a ovládateľný a preto aj z pohľadu „elít“ tejto planéty, ktoré majú za cieľ nastoliť na Zemi totálnu svetovládu, je najnebezpečnejším protivníkom v dosiahnutí ich chorých cieľov.

Preto sa už desaťročia dejú na Zemi snahy pre systematické zlikvidovanie bielej rasy, predovšetkým východnej Slovanskej kultúry, pretože „biely západ“, ako sa ukázalo, nekládol v postupnosti zvrátených snáh týchto elít takmer žiadnu prekážku.

V tejto súvislosti si mnohí určite dobre pamätáte na zákulisné vyjadrenia napr. Karla Gotta, ktorý na svojích cestách po celej zemeguli ešte za éry bývalého režimu „vozil“ zaručene pravé informácie o tom, čo chystajú elity sveta s touto planétou a ľudstvom. Veľa jeho známych ako i prívržencov svojho času tomuto nevenovalo pozornosť, no dnes pán Gott len nechápavo krúti hlavou, ako sa to týmto elitám v Európe darí v súčasnosti bravúrne zvládať. A to aj kvôli takým zapredaným dušiam, ako je náš „pán prezident“ Kiska.

Tu je jasný príklad toho, ako je nebezpečné, keď sa k vládnutiu a k moci dostane človek len skrze peniaze a nie skrze hodnoty jeho charakteru, ako i odborné znalosti, ktoré majú byť preskúmavané ešte skôr, než by sa človek vo svojej ľahkovážnosti opovážil dať svoj hlas takémuto vyvrheľovi spoločnosti.

Ale späť k téme. Fico sa predčasne teší, že unikli /na jeho pokyn/, tieto rukolapné dôkazy o nekalých úmysloch p. Kisku z minulosti a dokonca ďalšie ešte uniknú, čím v súhre s ukončením práve prebiehajúceho šetrenia financovania prezidentovej kampane možno očakávať vyvodenie tvrdých dôsledkov s citeľne špatným dopadom na Kisku samotného. Ide len o to, či ho súčasná ficovláda potopí úplne, alebo ho podržia.

Pravdepodobne ho však podržia, pretože týmto šachovým ťahom, naplánovaným ešte pred samotným zvolením p. Kisku za prezidenta Slovenskej republiky, si ho dokonale získajú na svoju stranu. Jedná sa o politicky korektné vydieranie nemajúce obdoby, ale v súčasnej politickej pôde na Slovensku je plne účinné a fungujúce.

Pre lepšie pochopenie uvedeného sa vráťme hlbšie do minulosti. Isto si mnohí pamätáte na prezidentskú kampaň a súperenie premiéra Fica s nováčikom Kiskom o prezidentské kreslo. Pán Fico sa v prvotných diskusných reláciach silno obul do Kiskovej minulosti a dokonca následne zvolal tlačovú konferenciu, kde Kisku verejne označil za opakovaného klamára v súvislosti jeho prepojením so scientologickou cirkvou, od ktorej sa Kiskla predtým verejne dištancoval. Samozrejme že klamal, pretože Kiska je popredným predstaviteľom hierarchie tejto cirkvi, podobne ako napríklad ukrajinský prezident Petro Porošenko, Keňský prezident Uhuru Kenyatta a mnohí ďalší.

No následne, hneď v ďalšom diskusnom kole premiéra Fica s budúcim prezidentom Kiskom, došlo k veľkému zvratu. Fico úplne, doslova o 180 stupňov upustil od svojej protikiskovskej rétoriky a len nemnohí si tejto zmeny všimli.

Dôvod? Fico bol medzičasom na porade so svojimi mecenášmi upozornený, že človek s tak pochybnou minulosťou v kresle prezidenta Slovenskej republiky sa im môže náramne hodíť, najmä ak bude hroziť prevalenie sa škandálov veľkých rozmerov.

A bingoo. V súčasnej situácii, keď hrozil doslova pád vlády, si posvietením na chudáka Kisku zachránili kožu.. V skutočnosti sa však jedná o stav agónie, resp. o jeho predlžovanie, pretože tieto mediálne bubliny v skutočnosti mydlia pôdu tisíckam nových voličov už ani tak nie kráčajúcich a hľadajúcich, ale doslova kĺzajúcich sa do sféry vplyvu a sympatií p. Kotlebu.

Preto sa tento človek opäť figliarsky usmieva popod svoje fúzy, pretože hromadením káuz a s plynúcim časom si nielenže betónuje svoje postavenie na Slovensku, ale dáva si aj reálne vyhliadky na vzostup jeho strany.

Aj z tohoto dôvodu budú mať najbližšie voľby na Slovensku šokujúci výsledok nielen v rámci Slovenska, ale aj v rámci celej Európskej únie!

Pán Fico teda hrá momentálne veľké divadlo s p. Kiskom a na jeho účet samozrejme, čím v tejto zástupnej téme vytesňuje do toho najmenšieho mediálneho pixelu svoj obrovský škandál s prevalením sa rozkradnutých zdrojov Európskej únie , určených na školstvo, vedu a výskum.

A hoci sa túto tému podarilo Ficovi zahladiť ešte v samom zárodku, nepodarilo sa mu to nakoniec úplne, pretože na základe varovného signálu Európskej únie a úplným pozastavením manipulácie s eurofondami, musel nepriamo p. Fico verejne priznať, že on a jeho vláda majú veľký problém. Keďže následná komédia s Dankom a čiastočným povalením vlády tiež nesplnila svoju úlohu, v strategickom pláne udržateľnosti moci Fico vytiahol iný kaliber – od hádzania petárd prešiel a rovno odistil ručný granát a ten vybuchol rovno pod stoličkou nášho pána prezidenta.

V prípade p prezidenta sa teda jedná o podvodníka a chudáka v jednej osobe, no u p. Fica možno hovoriť ako o ostrieľanom politikovi, ktorý si chce svoju moc udržať absolútne za každú cenu. Kým p. Danko je korunovaný kapitán, tak pán Fico je v tomto ponímaní už superhrdina a nadčlovek, ktorý ani v náznaku nemá v pláne opustiť svoje teplé miestočko, v ktorom ho tak baví hovieť si, kradnúť, podvádzať a manipulovať.

V dôvere preto čakajme, aké kroky podnikne v súvislosti s jeho vymysleným Jadrom, resp. aké zmeny má v pláne so zmenou našej ústavy. Podľa jeho slov poskočíme vraj o 10 rokov, no nešpecifikoval, či bližšie k priepasti, alebo niekde až na obežnú dráhu okolo Zeme, keď mu toto jeho schizofrenické a vysnívané jadro buchne priamo v rukách. Vyčkajme času ako hus klasu, hovorí naša stará múdrosť.

V tehto chvíli teda možno právom povedať, že slovenský volič právom a húfne rezignoval nielen na vládnuce strany, opozíciu i tzv. štandartné politické strany, ale i na celkový politický systém, ktorý je očividne špatne nastavený, pretože rovnaké zákony pre jedných platia, ale pre druhých nie. Kým na jednej strane pošlú človeka za trošku ovocia, vína a deravý groš na dva roky do väzenia, na strane druhej ukradnuté miliardy nielen v kauze eurofondy nikomu nevadia.

Arogancia moci a bezrpávie na absolútnom vrchole!

Pán Kotleba, ste šťastný človek politik, pretože ani nepotrebujete mať zriadené a platené oddelenie propagandy, pre šírenie svojej popularity, dobrých myšlienok a politických snáh, pretože toto Vám a vo vlastnej réžii plne zabezpečujú súčasné vládne špičky.

Pripravujte sa teda na vládnutie, súčasná ficovláda Vám ho umožní ešte skôr, než ste ako strana sami čakali!

A my radoví občania účinne aktívne sledujme, ako a kedy toto divadlo našich politikov skončí.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

Vybrali sme z Hlavných Správ

TopSpeed

Najstaršie Porsche 911 boli 901. Prečo?

0

Keďže sme tu mali veľa informácií o autonómnych autách a nejasnej budúcnosti šoférovania, čo tak si zaspomínať na niečo klasické? Niečo, čo dalo miliónom ľudí radosť a potešenie z jazdy, a nemuselo to mať nič z novodobých prvkov výbavy? Reč je o Porsche 911 v najstaršej generácii a jednom z najstarších kusov z…

Podľa Mazdy až 2/3 vodičov chcú šoférovať autá v budúcnosti

9

Každú chvíľu sú tu novinky o autonómnych autách. Budúcnosť sa blíži, avšak aký je názor väčšiny vodičov? Chcú naďalej šoférovať autá v budúcnosti alebo budú radšej len sedieť a užívať si bezstarostnú cestu do/z práce? Mazda nedávno publikovala prieskum, v ktorom na vzorke viac ako 11 000 respondentov prezentovala voľbu…

Fiat Punto s 0 hviezdami?! Je to až tak zlé?

9

V posledných dňoch svetom automédií obletela správa o katastrofálnom výsledku Fiat Punto v nárazovom teste Euro NCAP. Konkrétne malého Taliana ohodnotili na 0 hviezd! Má sa Punto za výsledok hanbiť alebo je to inak? Samozrejme, nechcem znevažovať výsledky Euro NCAP, to vôbec nie. Posledné hodnotenie však z Fiatu Punto nerobí rakvu na kolesách...

Jazdenky na Slovensku v inzerátoch sú mladšie ako EU priemer

5

Vo všetkých krajinách Vyšehradskej štvorky klesla v minulom mesiaci ponuka inzerovaných jazdeniek, na Slovensku a Maďarsku o 3 000 vozidiel, v Čechách a Poľsku o 12 000. Jazdenky na Slovensku sú mladšie. Priemerný vek jazdeniek ponúkaných na Slovensku klesol oproti septembru a októbru na 9,1 a je pod európskym priemerom,…

Volvo vyvíja autonómne auto spolu so švédskymi rodinami

2

Švédi to s autonómnymi autami myslia vážne. Akoby aj nie, keďže boli jedným z prvých pionierov tejto technológie. Volvo teraz dáva priestor švédskym rodinám. Dodal im špeciálne upravené prototypy XC90 s pokročilým systémom samostatnej jazdy. Každé autonómne auto vybavili „mozgom“, ktorý zachytáva a vyhodnocuje správanie rodín za volantom. Následné dáta…

V Nemecku možno zvýšia daň za naftu

8

Už roky sú na svete, ale aj v Európe krajiny, kde je nafta podstatne drahšia, ako benzín. Okrem iného za to môže aj napr. vyššia daň za naftu. Nie len v strednej Európe, ale globálne, sa tešia naftové autá veľkej obľube. Málo žerú, nafta stojí menej, ale produkujú viac škodlivých látok pre…

KAMzaKRÁSOU

Badián nie je obyčajná korenina. Priprav si z neho tento úžasný čaj!

7

Badián, známy aj pod pojmom hviezdicový alebo čínsky aníz, je aromatický plod anízovca pravého. Tento strom dorastajúci do výšky 7 až 11 metrov pochádza z Ázie a do Európy sa dostal pravdepodobne v 16. alebo 17. storočí. Jeho plody už vtedy využívali do džemov či ovocných sirupov. Anízovec pravý obľubuje priemernú teplotu okolo…

Láskavý dotyk: Prečo je nesmierne dôležitý? A ako na nás vplýva?

5

Ako sa cítite, keď vás ráno po prebudení manžel objíme? Nežne, láskavo a najmä úprimne. Ako sa cíti dieťa, ktoré objíme jeho maminka, keď odchádza do škôlky? A čo pocity bábätka, ktoré si maminka privinie k sebe a nežne ho pohladí? Každý dotyk je pre nás ľudí veľmi dôležitý. Je to zmysel, ktorý…

Behanie v zime: Ukážeme ti, prečo je to lepšie než v lete!

7

Mnohých prichádzajúce chladné dni od behanie odradili. Tma, zima a k tomu ešte sneh, nevytvárajú vhodné podmienky pre bezstarostný beh. Omyl! Behanie v zime je oveľa lepšie a telu prospešnejšie.Garantujeme vám, že po tomto okamžite vyrazíte do ulíc!  V našom článku sa dočítate nielen o dôvodoch, prečo by ste si už…

Vyhrajte 4x Allga San ošetrujúce prípravky s hrejivým účinkom

1

No nezabúdajme na to, že Vianoce sú predzvesťou Nového roka, do ktorého vchádzame s rôznymi predsavzatiami. Robievate to aj vy? Aj vy si stále dáte predsavzatie, že schudnete – po všetkých tých maškrtách asi áno. Ak sa teda rozhodnete začať cvičiť, tak začínajte postupne. No ak to preženiete a doľahne na vás svalová…

Chudni s rozumom: Vyskúšaj 4 ľahké recepty na spálenie tukov

9

Ako dosiahnuť ideálnu postavu rýchlo a jednoducho? Odpoveď znie nijako! Schudnúť sa nedá zo dňa na deň, pretože ide o dlhodobejší proces. Práve preto žiadne diéty, ktoré sľubujú bez pohybu dokonalú postavu neexistujú, alebo keď existujú, ide len o jeden veľký podvod. Pozrite sa našich 4 ľahké recepty na spálenie tukov,…

Účinky ústnej vody - o týchto si určite nevedela. Pozri, čo dokáže!

15

Všetci dobre vieme, aké sú účinky ústnej vody. Je to doplnkový krok pri starostlivosti o ústnu dutinu, ktorý zabezpečuje pocit sviežosti v ústach. Avšak len málokto vie, že dokáže oveľa viac. Pôvodne bola ústna voda vyrobená ako dezinfekčný prostriedok využívaný hlavne pri operáciách. No čo sa zmenilo? Účinky ústnej vody - ako ju…

TopDesať

Tieto čarovné 3D tetovania ti vyrazia dych!

0

Niektorí ľudia veria, že tetovanie vedie k zmene života, prípadne, že človeku pridá nejaké dobré vlastnosti alebo v živote dokáže zohrať aj ochrannú úlohu. Ostatní však tetovanie odcudzujú a spájajú si ho s niečim zlým. Áno, aj v dnešnom modernom a vyspelom svete nájdeme ľudí, ktorí dokážu človeka odcudziť na…

Autobus ho pripravil o exkluzívne zábery z demolácie štadióna

0

The Georgia Dome - štadión v Atlante, ktorý bol dlhé roky domovom pre klub Atlanta Falcons. Rovnako hostil v rokoch 1994 a 2000 veľkolepé finále amerického futbalu - Super Bowl. Štadión sa majitelia rozhodli vyhodiť do vzduchu, keďže v jeho blízkosti stojí nový domovský stánok Atlanty Falcons. Autor videa, James…

6 jedinečných vínnych oblastí, ktoré na Slovensku máme

0

Vianoce sú za rohom a za každým druhým rohom sú vianočné trhy. Voňavé, nezdravé a pre každý kraj svojské a typické. V Bratislave rozvoniavajú bratislavské rožky, v Nitre podpecníky. Košický med lepí zuby a v Poprade si ľudia pochutnávajú na domácich lokšiach. Vo všetkých našich mestách je plno a ľudia stoja…

Filmové zručnosti, ktoré sa ti môžu zísť

0

Žijeme v čase, keď je všetko možné, kde sa jedného dňa ocitneme v scenári z nejakého akčného filmu. Najlepšia a zároveň aj najhoršia vec je tá, že nikdy nevieme, kedy nás takéto nečakané situácie zastihnú. V takom prípade sa ti určite zídu filmové zručnosti, ktoré ťa dnes naučíme. Obľúbená webová…

Zábavné momentky z ranného vstávania

0

Ako často sa okolo seba rozhliadneš a sleduješ, čo sa deje? Niektorí ľudia si nevšimnú žiadnu zvláštnosť, ktorá ich obklopuje. Pozrime sa teda na to, čo sa môže stať ihneď ráno po tom, čo otvoríš svoje oči. Niektoré veci autorov fotografií naozaj prekvapili, iné zasa pobavili a podobne. Skús aj…

10 šokujúcich lekárskych experimentov, ktoré boli vykonané na ľuďoch

0

Dejiny skrývajú veľa faktov týkajúcich sa hrôzostrašných a tajných experimentov na ľuďoch, ktoré sa konali "v mene" medicíny. O niektorých z nich sa verejnosť predsa len dozvedela.   1. Spôsoby, ako "vliezť" človeku do hlavy