Vaše bábo môžu nakaziť čiernym kašlom očkovaní, čo nemajú príznaky!

Po týchto faktoch ešte prekvapuje, že očkovanie odmietajú zväčša vysokoškolsky vzdelaní?

Už aj Jennifer Lopez robí reklamu na predaj vakcíny proti čiernemu kašľu – nebude to iste zadarmo. Iná americká reklama na GlaxoSmithKline vakcínu takto pôsobí na neinformovanú verejnosť: Stará mama je ako vlk, ak sa nedá zaočkovať, aby chránila svoje práve narodené vnúča… (asi taký je leitmotív reklamy, ktorú si môžete pozrieť tu v čase 1:00:21). Podobne píšu bežne aj mainstreamové média, nedávno český Blesk o tom, ako treba chrániť novorodencov pred čiernym kašľom: Pokud se matka očkovat v těhotenství nechce, je třeba naočkovat všechny rodinné příslušníky v době, kdy pár teprve plánuje početí miminka.

 

 

Tieto závery idú však úplne proti tomu, čo nám hovoria vedci v desiatkach štúdií už dve desaťročia, že dokonca aj čerstvo očkovaní sa môžu nakaziť. „Černého kašle se nebojím, jsem přeci očkovaný, říkáte si. Tak to už neplatí! Můžete černým kašlem trpět a ani to nevědět. A ohrožujete tím nejmladší členy rodiny,uvádza redaktorka. Už minulý rok to vysvetlil predseda Českej vakcinologickej spoločnosti: „Nebuněčná vakcína chrání proti vlastnímu onemocnění, případně proti toxinu, ale nechrání proti nosičství, tudíž nezabrání tomu, že tomu dotyčnému jedinci se ta bakterie dostane na sliznice a je přenašečem. Proto dochází k výskytu onemocnění možná četnějšímu, než tomu bylo v minulosti.“

 

Je verejným tajomstvom, že dnes používaná acelulárna vakcína proti čiernemu kašľu síce očkovaného chráni proti symptómom ochorenia, ale nechráni ich pred ochorením samotným. Očkovaní sa môžu nakaziť, chorobu prekonať bez symptómov a bez vedomia, no zároveň sú roznášačmi nákazy! Toto potvrdzujú viaceré štúdie a nedávna štúdia na paviánoch dokonca ukázala, že každý krát, keď zaočkovali paviána, nakazili ho a zároveň dali do klietky s neočkovaným, neočkovaný pavián dostal chorobu s naplno rozvinutými symptómami čierneho kašľa, kým očkovaný nemal príznaky.

 

Teraz si položme otázku, kto koho teda ohrozuje? Neočkované deti ohrozujú očkovaných, alebo naopak? Ak stará mama kašle a cíti sa blbo, radšej oznámi svojim deťom, nech s bábätkom za ňou ani nejdú. Ale logicky, ak žiadne príznaky nemá, netuší, že je chorá, lebo ako očkovaná nemá symptómy ochorenia, hoci sa ním mohla nakaziť, bude to práve ona, kto bábätko môže nakaziť. Priebeh ochorenia je u novorodencov sťažený tým, že ich pľúcny trakt sa stále ešte vyvíja. Ak by rodičia a okolie mali imunitu z prekonania ochorenia, dieťa už nenakazia. Ono je navyše chránené protilátkami od matky z placenty po narodení i pri dojčení ako je to v prípade aj ďalších chôrob oveľa dlhšie ako z vakcíny matky.

 

Napriek týmto logickým faktom, sa nám lekári-odborníci, výrobca vakcíny i politicky korektní novinári snažia nahovoriť, že sa všetci v okolí bábätka musia zaočkovať, aby bábätko mohlo byť chránené, keď ho pritom očkovaní príbuzní môžu ľahko nakaziť. Upozorňujú len na to, že očkovať sa treba oveľa častejšie, ako sme si mysleli, lebo vakcína už po 5 rokoch je neúčinná (viď Blesk). V epidémii v Kalifornii štúdia ukázala len 41% efektívnosť vakcíny u detí vo veku 2-7 rokov, hoci boli vo veku 4-6 rokov preočkovávané 5. dávkou (aj po 5. dávke efektívnosť vakcíny klesá priemerným tempom 27% za rok). Všetky epidémie čierneho kašľa v USA minulých rokoch potvrdzujú to isté – vysoko očkovaná populácia sa nakazila čiernym kašľom. Keď vakcína nefunguje, jediné odporúčané riešenie je viac očkovania… Vedci však hovoria o tom, že treba lepšiu, novú vakcínu, lebo táto nie je efektívna.

 

Pri dnešnom poznaní ako bezpečne prekonať čierny kašeľ s vitamínom C (viď citovaná prednáška pre Švédsku spoločnosť pre ortomolekulárnu medicínu v Štokholme v 2014) – čo môžem potvrdiť, keď všetky moje neočkované deti ho prekonali úplne v pohode, dokonca aj ročná dcéra – jednoducho sa táto varianta ochrany úplne vynecháva. Takú slobodu ochorieť a byť potom min. 30 rokov proti čiernemu kašľu chránení, už nemôžeme mať. Jediná povolená imunita má byť závislá od desiatok vakcín (nateraz). Ak sa máte každé 4 roky dať preočkovať proti čiernemu kašľu (zároveň aj záškrtu a tetanu), pre istotu aj proti osýpkam, mumpsu a ružienke, lebo tie detské choroby je nebezpečné dostať v dospelosti, proti hepatitíde B raz za 10 rokov – tak to bude aj viac ako 100x a to ste si nedali ani len vakcínu proti chrípke každú sezónu. Americké deti majú už 54 dávok očkovania do 3. rokov a spomedzi vyspelých krajín aj najhoršiu štatistiku detskej mortality a chronických chôrob detí (viď obr.), hoci si môžete myslieť, že je to pre iné.


Ak sa Vám predsa stane, že protilátky z vakcíny voči čiernemu kašľu vyprchali ešte skôr ako do 5 rokov a nakazíte sa, čakajte podstatne krutejší priebeh choroby. Štúdie potvrdili, že po vyprchaní imunity z vakcíny telo nevie vytvoriť protilátky na jeden z toxínov B. pertussis a vypína imunitu na rozdiel od neočkovaných detí, ktorých imunitný systém to v pohode zvládne. To potvrdzuje nielen moja skúsenosť, ale aj skúsenosť iných matiek, ktoré sa pozdieľali, že dokonca svoje neočkované deti choré na čierny kašeľ ani len vitamínom C neliečili a deti to dobre zvládali na rozdiel od ich matiek. Štúdia o liečbe čierneho kašľa antibiotikami ukázala neefektivitu, kašeľ totiž pokračuje do 3 mesiacov. Údajne znižujú mieru prenosu (ten trvá len prvé 3 týždne od začiatku obyčajného kašľania), azda viac sa však treba obávať toho, ako ATB môžu imunitu oslabiť, keď pozabíjajú všetky mikroorganizmy v tele, aj tie, ktoré podporujú imunitný systém, ktorý treba práve stimulovať k boju.

 

Obávam sa, že ak sa vyskytli úmrtia bábätiek z dôvodu čierneho kašľa, ako uvádza Blesk, tak viniť treba z nevedomosti lekárov, že tie bábätka neliečili vitamínom C (čo je známe už vyše 80 rokov), následne vakcínu, ktorá umožňuje prenos choroby z dospelých na bábätko bez ich vedomia a až v nejakom poslednom rade deti, ktorých rodičia odmietli dať zaočkovať (len pre prípad očkovania proti osýpkam ide o 0,3% z celkovej populácie). Tí pre kašeľ pravdepodobne ani rodiny s bábätkami nenavštevovali, ak vôbec niečo chytili a ešte nemajú prirodzenú imunitu. Ale samozrejme tieto zbytočné úmrtia sú dobrým strašiakom pre rodičov, aby očkovali a moc neštudovali, nerozmýšľali, nevymýšľali… Už aj mainstreamové média v USA upozorňujú na závery prieskumov odborníkov, že očkovanie odmietajú hlavne rodičia, ktorí sú univerzitne vzdelaní a lepšie zabezpečení.

 

3000 prípadov poškodenia z vakcíny proti čiernemu kašľu bolo v americkom systéme odškodnených a podľa štúdie z roku 2013 najčastejšie trpia poškodením – zápalom mozgu mozgu deti do 5 rokov práve pre vakcínu proti čiernemu kašľu, tetanu a záškrtu (odkaz na odkazy). Navyše pribúda nový a znepokojujúci výskum, ktorý spája asymptomatickú (bez symtómov) kolonizáciu Bordetellou pertussis s epilepsiami, sklerózou multiplex a Alzheimerovou chorobou. Baktéria čierneho kašla je vakcínami tak zmutovaná, že v roku 2012 zo všetkých nazbieraných izolovaných vírusov v USA bolo 50% zmutovaných. Rozsah epidémií dnes dosahuje rozsiahle rozmery, v Čechách počet evidovaných chorých v roku 2013 dosiahol mieru roka 1966, v roku 2012 v USA mieru roku 1955.

 

Dnes sa už propaguje očkovanie počas tehotenstva, aby dieťa do 2. mesiaca, kým dostane vakcínu, bolo chránené protilátkami od matky. Stojí za to si pred takým očkovaním uvedomiť, čo potvrdila samotná americká FDA v súdnom spore inicovanom Akčnou sieťou za informovaný súhlas, že pred udelením licencie vakcínam pre tehotné nemala k dispozícii žiadne klinické skúšky (ďalšie potvrdzujúce odkazy sú tu). Donedávna sa odporúčalo očkovať pred počatím, dnes už vo veľkom počas tehotenstva, lebo sme zistili, že matka už nemá prirodzenú imunitu z prekonania choroby, čo by bábätko chránila. O neexistencii štúdií o bezpečnosti očkovania detí z dlhodobého hľadiska radšej niekedy inokedy.

Už len pridám takýto pekný graf z prezentácie expertky Svetovej zdravotníckej organizácie, podľa ktorého Slovensko je druhou krajinou po Česku, kde majú všeobecní lekári najväčší problém odporúčať očkovanie tehotným, ale aj dospelým proti chrípke či osýpkami. Celkom poteší. No neviem, či dochádza niektorým novinárom denníka Postoj, že nielen pri hormonálnej antikoncepcii alebo potratoch, ale aj pri očkovaní by si niektorí rodičia a lekári radi uplatnili výhradu svedomia. Bolo by aj hľadaniu pravdy aj kresťanstvu prospešnejšie, keby sa zmohli na inteligentnejšiu reakciu ako len mazanie, či iné cenzurovanie mojich príspevkov o vakcínach (t.j. ich vyradzovanie z výberu najnovších blogov).

 

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Jana Tutková

O AUTOROVI

Som predsedníčkou Centra pre bioetickú reformu, ktoré bojuje za slobodnú spoločnosť, kde je právo na život, na telesnú integritu a súkromný majetok rešpektované v zákonoch. www.pravonazivot.sk

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 68

Celkové hodnotenie: 7.06

Priemerná čítanosť: 11458

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Slovensko zaplatí EÚ pokutu 277 miliónov EUR za dovážaný čínsky textil a obuv

  0icon

  Bratislava 8. decembra 2021 (HSP/Christianitas/Foto:TASR/AP - Greg Baker)   Pokiaľ sa slovenskí daňoví poplatníci tešili pri návštevách predajní obuvi a šiat z toho, že ušetrili aspoň nejaké…

  Rijád žiada prepustenie muža zadržaného v Paríži v kauze Chášukdží

  0icon

  Paríž 8. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Virginia Mayo,TASR/AP-Hasan Jamali)   Francúzska polícia v utorok na parížskom Letisku Charlesa de Gaulla zadržala jedného z podozrivých z vraždy novinára…

  EMA A ECDC podporili miešanie vakcín pri očkovaní

  0icon

  Haag 8. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Marcus Brandt/dpa)   Európska lieková agentúra (EMA) a Európske centrum pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC) podporili miešanie rôznych typov vakcín…

  Ak dobehneme Maďarsko v očkovaní, budeme mať aj rovnaké štatistiky úmrtnosti?

  0icon

  Bratislava 8. decembra 2021 (HSP/Foto:TASR/AP-Maya Alleruzzo, HSP)   Ako to vlastne je s tou nebezpečnosťou Covidu-19 a s užitočnosťou či dokonca nevyhnutnosťou očkovania? To je…

  Dnes bude jasno až polojasno, s teplotami do 5 stupňov

  0icon

  Bratislava 8. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Boris Roessler/dpa, Pixabay)   Dnes bude na Slovensku jasno až polojasno, na severe a východe spočiatku miestami oblačno. V nižších polohách…

  SIS nepriamo označila Progresívne Slovensko ako ľavicových extrémistov. Bihariová podráždene reaguje

  0icon

  Bratislava 8. decembra 2021 (HSP/Foto:SITA-Ľudovít Vaniher)   Irenu Bihariovú z Progresívneho Slovenska (PS) rozhorčilo, že Slovenská informačná služba (SIS) vo svojej oficiálnej správe pri popise…

  Bude Omikron nakoniec našou „spásou“ a zničí argumenty tých, čo chcú očkovať všetkých?

  0icon

  Berlín 8. decembra 2021 (HSP/Bednár/Foto:TASR/AP-Jerome Delay, Christophe Gateau)   Systémové médiá v Nemecku, ale aj inde v EÚ, okamžite začali vehementne robiť – a neustále…

  USA uvalili za porušovanie ľudských práv sankcie na ľudí v Iráne, Sýrii, Ugande

  0icon

  Washington 8. decembra 2021 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Spojené štáty uvalili sankcie na vyše desiatku ľudí a organizácií v Iráne, Sýrii a Ugande. Obvinili ich z prepojenia…

  Šeliga hovorí o ultimáte pre seniorov: "Ak budú aj naďalej riskovať svoje zdravie, je namieste, aby štát nariadil povinné očkovanie"

  0icon

  Bratislava 8. decembra 2021 (HSP/Foto:Facebook)   Bývalý podpredseda parlamentu, poslanec Juraj Šeliga zo strany Za ľudí sa pridáva ku radikálnym politikom, ktorí sú za povinné…

  Súd nariadil Azerbajdžanu a Arménsku, aby nezhoršovali svoj spor

  0icon

  Haag 8. decembra 2021 (SITA/HSP/Foto:Wikimedia)   Sudcovia Medzinárodného súdneho dvora (ICJ) nariadili Azerbajdžanu a Arménsku, aby nezhoršovali svoj spor. Obe strany sa podľa nich majú…

  TopDesať

  Neohľaduplnosť týchto ľudí je naozaj príšerná

  0 icon

  Neohľaduplnosť niektorých ľudí je naozaj príšerná. Na týchto fotografiách uvidíš zopár takýchto ľudí, ktorí robia svojmu okoliu zle. Zozbierali sme pre teba zopár fotografií. Po ich vzhliadnutí budeš zrejme trocha nahnevaný, ale to je v poriadku. Nie každý sa vie s týmito vecami ľahko vyrovnať. Neohľaduplnosť niektorých ľudí je totižto…

  Tipy, ako sa vyhnúť či zbaviť opice z alkoholu

  0 icon

  Pre väčšinu ľudí, ktorí nemajú šťastné gény odolné voči bolehlavu, má pitie na večierkoch a oslavách nevyhnutný a nepríjemný sprievodný príznak pôsobiaci hneď na ďalší deň. Ako sa zbaviť opice? Búšenie hlavy a podráždený žalúdok nemusia byť vždy výsledkom bujarého silvestrovského oslavovania. Tu si môžeš prečítať zopár múdrych tipov, ako odvrátiť účinky brutálnej…

  Impozantné Monument Valley: 1. časť

  0 icon

  Naša Zem ponúka dych berúce útvary. Inak tomu nie je ani v prípade Monument Valley. Na pustej arizonskej náhornej plošine sa dvíhajú k oblohe obrovské skalné útvary z červeného pieskovca, ktoré pripomínajú zrúcaniny monumentálnych stavieb. Ojedinelú krásu Monument Valley - alebo ak chcete - Údolia monumentov - vytvárajú impozantné stolové…

  10+ úžasných porovnávacích fotografií, ktoré ti ukážu novú perspektívu

  0 icon

  Perspektíva je úžasná vec. Často dokážeme skutočne oceniť veci len vtedy, ak ich môžeme porovnať s niečím iným, napríklad miestom, vekom alebo časom. Tu je niekoľko skvelých porovnávacích fotografií. :) Tento zoznam porovnávacích fotografií, ktorý zostavil portál Bored Panda, ukazuje na pomerne obyčajných fotografiách novú perspektívu, od zmeny krajiny v priebehu rokov až po technologický pokrok. 1. Vľavo matka,…

  Rainbow bridge ako div sveta: 2. časť

  0 icon

  Počuli ste už o Rainbow bridge (Dúhovom moste) z ružového pieskovca, ktorý sa nachádza v južnom Utahu v Spojených štátoch? Ak nie, určite by ste mali začať prvou časťou nášho článku. A - samozrejme - pokračovať touto druhou, ktorá je zároveň nateraz poslednou o oblúku, ktorý americký prezident Theodore Roosevelt…

  Armádny Magazín

  "Pláštenka člena posádky sa dostala do prívodu vzduchu F-35": v Británii pomenovali dôvod pádu stíhačky

  0 icon

  Veľká Británia, 8.december 2021 (AM) – Minulý týždeň sa objavili zábery z pádu stíhačky F-35 do mora z paluby britskej lietadlovej lode Queen Elizabeth. Zábery ukazujú, ako sa bojové lietadlo vyvalí na okraj vzletu veľmi nízkou rýchlosťou a ako sa pilot katapultuje pri súčasnom páde lietadla do mora.

  V obrannom rozpočte USA sa navrhuje 300 miliónov dolárov pre Ukrajinu

  0 icon

  USA, 8.december 2021 (AM, Sputnik) – V Spojených štátoch predložili návrh obranného rozpočtu na rok 2022. Text zverejnil osobitný výbor Snemovne reprezentantov. Návrh zákona neobsahoval

  Zakážeme pohraničníkom smartfóny: V súvislosti s popravami migrantov na hraniciach Ukrajiny sa konalo mimoriadne zasadnutie

  0 icon

  Ukrajina, 8.december 2021 (AM) – Začiatkom decembra sme informovali o streľbe ukrajinských pohraničníkov na migrantov, ktorí sa presúvali z Bieloruska na Ukrajinu

  GLOBSEC za hlavnú hrozbu na Slovensku označuje sympatie k Rusku

  0 icon

  Slovensko, 8.december 2021 (AM) – Sympatie Slovákov k Rusku sú jednou z najväčších slabín v kontexte zraniteľnosti krajiny voči zahraničnému vplyvu. Uvádza sa to v štúdii medzinárodnej poradenskej spol

  Obmedzená zóna: Prečo moderné lietadlá nikdy nelietajú nad Antarktídou

  0 icon

  Antarktída, 8.december 2021 (AM) – Existuje niekoľko dôvodov a všetky súvisia s bezpečnosťou ľudí na oblohe. Prečo Antarktída nikomu nepatrí?   1. decembra 1959, keď vrcholila studená vojna, bola Antarktída vyhlásená za demilitarizovanú a bezletovú zónu. Svetové spoločenstvo sa dôvodne obávalo militarizácie šiesteho kontinentu a

  Svetlo sveta

  Biskup: Nezamorte si domovy diablovými symbolmi

  0 icon

  V mojom detstve sme poznali iba sviatok všetkých svätých a všetkých zosnulých. Halloween nepoznal nikto, ani dospelí nie. Kto nám ho nakoniec priniesol? Kto mal tú moc to urobiť? Nemám tušenia. Nech je to akokoľvek, spôsobilo to škody, duchovné znečistenie. Pred pár dňami som dostal od mladých veriacich z Tirol…

  Na Všetkých svätých nadväzuje Spomienka na všetkých verných zosnulých

  0 icon

  Na Slávnosť Všetkých svätých nadväzuje Spomienka na všetkých verných zosnulých – ľudovo nazývaná Dušičky. Spomienku zaviedol svätý opát Odilo z Cluny roku 998. Vplyvom clunyjských mníchov sa táto spomienka počas 11. storočia veľmi rozšírila. V Ríme ju prijali v 14. storočí.Písmo zjavuje možnosť posmrtného očisťovania a osobného dozrievania, hoci termín…

  Prečo pred čítaním Písma robíme trikrát znak kríža?

  0 icon

  Počas Svätej omše pred čítaním Svätého písma robíme znak kríža na čelo, ústa a srdce. Prvý kríž na čelo, pretože za čelom sa skrýva náš mozog, ktorý je centrom nášho rozhodovania, rozumu, pochopenia. Znak kríža robíme preto, že je to práve mozog, vďaka ktorému sme schopní porozumieť tomu, čo čítame.…

  Štúdia dokázala, že ak nie je v rodine veriaci otec, deti strácajú vieru viac ako keď je neveriaca matka

  0 icon

  Každý muž je povolaný byť duchovným otcom a viaceré štúdie dokazujú, že spojitosť medzi vierou otca rodiny a prenesením viery na deti, je výrazná. Štúdie dokazujú, že v rodinách kde je hlboko veriaca matka a neveriaci otec, viera sa v značne menšom pomere prenáša na deti, ako keď je praktizujúcim veriacim aj otec. Tieto výsledky…

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  FOTO DŇA