Zuzana Čaputová – agent najzločineckejšieho krídla mocenských elít sa činí!

Kojená mliekom, ktoré tieklo cez sorošovskú Nadáciu otvorenej spoločnosti pre občianské združenie Via Iuris, po masívnej mediálnej kampani organizovanej „istými kruhmi“ bola do prezidentského kresla dosadená nimi odchovaná a vycvičená bábka – patrónka skládok Zuzana s cieľom škodiť Slovensku na každom kroku a prispieť k rozvratu zoskupenia V4, ktoré sa zatiaľ bráni genocídnym zámerom najzločineckejšieho krídla svetovládnych elít usilujúcich o nastolenie fašistickej totality NWO a likvidáciu európskych národov.  Je desivé, že na prezidentský trón ju dostali obrovské peniaze jej mecenášov ako aj predvolebná kampaň koordinovaná izraelskou agentúrou Aarona Shaviva napojenou na izraelské, britské a americké tajné služby. Predstavte si, žeby sa zistilo, že prezidentské voľby v USA koordinovala nejaká ruská agentúra. Hneď by bol novozvolený prezident odvolaný a možno aj odsúdený! A u nás ticho!

Všetkým vnímavým ľuďom bolo jasné hneď od začiatku, že na prezidentský stolec nezasadne slovenská prezidentka, ale marketingový produkt a bábka svetového sionizmu, ktorá bude robiť všetko pre likvidáciu slovenského národa či už cez podporu navážania migrantov s ich prerozdeľovaním do slovenských miest, propagáciu budovania amerických základní na našom území, presadzovanie všetkých zvráteností neoliberalizmu vrátane agendy LGBTI, multikulturalizmu, genderizmu alebo snahu o totálnu likvidáciu štátnej suverenity Slovenska. Prefíkaná Zuzana od samého začiatku veľmi dobre vedela, do čoho a s kým ide, aká je jej úloha.

Plneniu stanovených úloh vlastizrady sa od prvých chvíľ ujala s plnou vehemenciou. Dokonca sa stala hlasnou trúbou zločinných zámerov svetovládneho sionizmu na medzinárodnej aréne. Pri prvej svojej zahraničnej návšteve v Čechách aj s celým cirkusovým súborom dala najavo, že podporuje štátny prevrat svojím vyjadrením, že plne chápe oprávnené požiadavky protestujúcich. V Maďarsku ospevovala liberálnu demokraciu vediac, že Orbán ju odsudzuje a podporuje kresťanskú demokraciu. No a v Nemecku, kde sa obliekla do šiat vo farbách nemeckej zástavy a vyjadrila svoje prianie, aby hlas Nemecka bol na pôde EÚ viac počuť, dala jasne najavo, že Slovensko podkladá k nohám Nemecka ako kolóniu. Čosi tak odporné a hnusné sa len tak nevidí. Tak okato ponížiť Slovensko a slovenský národ, na to treba mať ozaj hrošiu kožu. Ak by bola slovenskou prezidentkou, stačilo by jej na dôstojnú reprezentáciu zopár pekných kostýmov vkusne zdobených prvkami slovenského folklóru. Lenže jej zámerom nie je reprezentovať Slovensko v zahraničí, ale ho ponižovať a okato dávať najavo, komu vlastne slúži.

Sionistické svetovládne elity, ktorým Čaputová oddane slúži, aj vďaka Putinovi a Trumpovi krok za krokom strácajú svoje mocenské pozície, a preto vyťahujú z rukáva svoje posledné tromfy. Tak sa im naposledy podarilo rozpútať klimatické šialenstvo, do ktorého sa nehanbili zatiahnuť aj postihnuté dievčatko Grétu. Už väčšiu mieru pokrytectva a výsmechu si je ťažké predstaviť, keď tí, čo svojou nekonečnou pažravosťou doviedli svet na pokraj vojnovej a ekologickej katastrofy sa zrazu pasujú do úlohy najväčších bojovníkov proti klimatickým zmenám. Tento klimatický teror im však slúži len na to, aby ešte viac zotročili ľudstvo a zaťažili ho všelijakými uhlíkovými dňami či inými opatreniami, na ktorých sami dobre zarobia a nás dostanú pod ešte silnejšiu kontrolu a útlak. Zrazu im záleží na budúcností detí, ale to, že pri ich humanitárnom bombardovaní či rozosievaní vojnových požiarov umierajú milióny detí, ich vôbec netrápi.

Svoje klimatické šialenstvo sa im najnovšie podarilo dotiahnuť až na pôdu OSN, kde zorganizovali klimatický summit, na ktorom samozrejme nemohla chýbať nová vychádzajúca hviezda globálneho liberálneho fašizmu – Zuzana. Aj vystúpila s prejavom, ktorý sa navždy zapíše do histórie ľudstva. Navždy zostanú zaznamenané medzi výrokmi veľkých osobností nasledujúce sentencie, ktoré predniesla na pôde OSN či na podujatí organizácie GLOBSEC v USA, ku ktorým si dovoľujem uviesť svoj komentár:

„Ak by som mala pomenovať len jednu vec, ktorá ma trápi najviac, je to popieranie, že klimatická zmena vôbec existuje, alebo spochybňovanie, že je vážna“

Aby vás Zuzanka prestala táto vec trápiť, navrhnite zákon, v ktorom podľa vzoru zákona zakazujúceho popieranie či spochybňovanie holokaustu bude za trestný čin považované aj popieranie či spochybňovanie klimatických zmien.

„Vyzývam svetové spoločenstvo, aby zadefinovalo nové globálne pravidlá a spôsob ich vymáhania“

Je najvyšší čas nastoliť totalitu globálneho fašizmu s jasnými pravidlami, ktorých porušovanie bude prísne postihované. Prechod k tejto totalite by mal byť uskutočnený vyhlásením výnimočného stavu „klimatickej núdze“, ako to navrhujú ultraliberáli z vašej materskej strany PS.

„Národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii“

A ja som si doteraz naivne myslel, že národná hrdosť a vlastenectvo je budované na láske k vlasti, k národu, svojej domovine a svojim predkom. Vy ste ma však vyviedli z omylu, a tak očakávam, že sa postaráte o to, aby hlásenie sa k odkazu Ľudovíta Štúra a iných slovenských národných buditeľov bolo čo najskôr zaradené do kategórie trestných činov. A Trumpa by ste Zuzanka mali pod hrozbou impeachmentu takisto vyzvať, aby prestal nabádať Američanov k patriotizmu.

Takisto nenávistné a homofóbne hlásanie takých zvrátenosti, akože rodina a manželstvo muža a ženy či život dieťaťa pred jeho narodením sú hodné úcty a spoločenskej ochrany je predsa neprípustné v súčasnej modernej progresívnej spoločnosti založenej na najprogresívnejších hodnotách liberalizmu (satanizmu).

“Ak môžeme byť úspešní na miestnej úrovni vďaka aktivistom a mimovládnym organizáciám, ak máme úspešné zelené firmy, prečo by sme to nemohli urobiť na celosvetovej úrovni?”

Veru tak, nič vám predsa nemôže zabrániť nastoleniu totality globálneho fašizmu na celosvetovej úrovni, ani Trump, ba ani Putin! Hor sa do práce na skazu ľudstva spôsobujúceho klimatické zmeny!

“Šírenie nenávisti alebo falošnej propagandy sa nesmie nazývať slobodou prejavu“

Nezostáva mi nič iné než súhlasiť. Už skôr ste Zuzanka požadovali „stanovenie jasných medzí slobody prejavu“. Áno, treba zaviesť prísnu cenzúru, aby svoju propagandu nemohli šíriť pronárodné, vlastenecké sily, kresťania či iní slobodomyseľní ľudia, ale právo na slobodu prejavu mali iba ultraliberáli či liberálni fašisti ako Emilko Hodál, váš ctiteľ, ktorý prezradil, že ak nastúpite do prezidentského úradu, na nás vlastencov sa spustí poľovačka, vrátane nášho vraždenia. No a len toť nás vlastencov a všetkých tých, čo sa zúčastnili Národného pochodu za život zamestnankyňa tlačového oddelenia vašej kancelárie Henrieta Hajtová  na Instagrame veľmi presne označila za “inkvizítorov, pokrytcov, pedofilov a úchylákov”, a tak výrazne prispela k rozšíreniu škály nálepiek, ktorými ste nás vy liberáli doteraz častovali, t.j. homofóbi, xenofóbi, islamofóbi, rasisti, rusofili, slovanofili, náckovia, fašisti.  Tým ste nám, pravda, otvorili dvere, aby sme aj my vás mohli označovať pravými menami ako liberálni fašisti, genocídni rasisti, psychopati a vlastizradcovia, za čo sme vám nesmierne povďační. Ďakujeme vám Zuzanka za to, že sa vám tak rýchlo a jasne podarilo vyhrotiť vzťahy medzi „nami“ a „vami“ a rozdeliť spoločnosť na dva nezmieriteľné tábory. Vy viete, kto sme my a my vieme, kto ste vy. Predsa nie je nič dôležitejšie, než vyjasnenie si vzájomných vzťahov.

„Európska únia je symbolom všetkého, čo nám za totality chýbalo“

Presne tak. Za totality nám chýbalo kapitalistické vykorisťovanie človeka človekom, bieda, nezamestnanosť, vysťahovalectvo, bezdomovstvo, exekučný teror, ohrozenie islamom, likvidácia štátnej suverenity, rozkradnutie národného bohatstva, teror ideológie LGBTI, gender a multikulturalizmu, konzumný životný štýl a braková kultúra primitívnej zábavy dehonestujúcej človeka a mnoho ďalších vymožeností, o ktorých sa nám kedysi ani nesnívalo.

„Niektoré hlasy vykresľujú liberálne hodnoty ako hrozbu našej spoločnosti“  

Prečo len niektoré? Predsa všetky hlasy nás pravých vlastencov a kresťanov tak činia!

“Je dôležité si pripomínať, že ak jedna krajina oberie inú krajinu o územie, treba to nazvať okupáciou a nemýliť si to s mierovými aktivitami,”

Akiste ste tým mysleli Srbsko, ktoré bolo násilne za pomoci humanitárneho bombardovania USA v rozpore s medzinárodným právom obraté o územie Kosova, lebo Krym práve naopak v zmysle práva národov na sebaurčenie sa na základe referenda ako autonómna oblasť odčlenil od Ukrajiny a pričlenil k Rusku. Veď sa spýtajte obyvateľov Krymu, či sa cítia byť niekým okupovaní. V prípade odtrhnutia Kosova na rozdiel od Krymu určite o mierovú aktivitu nešlo. Zuzanka, vy predsa v tom musíte mať jasno.

Nuž, čo povedať na záver. Len toľko, že geniálny prejav našej krásavice Zuzany sa určite zaradí medzi také skvosty rečníckeho umenia, ako je slávna politická reč rímskeho štátnika Marca Tullia Cicera proti Catilinovi či  Ďakovná reč rímskemu ľudu a mnohé iné.

Ing. Peter Kohút, CSc.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 99

Celkové hodnotenie: 23.37

Priemerná čítanosť:

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

 • icon FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  V budúcom roku platy politikov klesnú a nebude ich treba zmrazovať, hovorí Gyimesi

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   V budúcom roku poslancom platy neporastú pre vyšší deficit verejných financií, ale klesnú. Nebudú si ich musieť zmrazovať.…

  Obete útoku v Kongsbergu nezabili šípy, útočník ich pobodal

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Pal Nordseth,Espen Andersen Braathen via AP)   Obete stredajšieho útoku v nórskom Kongsbergu útočník nezabil lukom a šípmi. Polícia v pondelok objasnila, že…

  Vlhová možno nebude mať v paralelných pretekoch v Lechu/Zürse švajčiarske súperky

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   V dňoch 13.- 14. novembra sa v rakúskom stredisku Lech/Zürs uskutočnia jediné preteky nastávajúceho ročníka Svetového pohára zjazdárov…

  Prezidentka dúfa, že úspešní stredoškoláci nezabudnú na to, odkiaľ prišli

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Prezidentka SR Zuzana Čaputová v pondelok prijala úspešných študentov – zlatých, strieborných a bronzových medailistov stredoškolských postupových súťaží…

  Korčok: Slovensko podporuje reformný proces v Gruzínsku

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Slovensko podporuje reformný proces v Gruzínsku, ktorý je kľúčom pre napredovanie v jej európskom smerovaní. Povedal to minister…

  Sabaka poslal predžalobnú výzvu predsedovi Uhríkovi a Mazurekovi, žiada od nich 48-tisíc eur. "Nezaplatíme vám nič, ani cent! Ani ja, ani Milan Mazurek," reaguje Uhrík

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (HSP/Foto:Screenshot video)   Lekár Peter Sabaka poslal predžalobnú výzvu predsedovi hnutia Republika Milanovi Uhríkovi, v ktorej od neho žiada zaplatenie niekoľkých…

  Malála Júsufzajová vyzvala Taliban na znovuotvorenie dievčenských škôl

  0icon

  Kábul 18. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Markus Schreiber)   Nositeľka Nobelovej ceny za mier Malála Júsufzajová, ktorá ešte ako školáčka prežila útok militantov, vyzvala novú vládu Talibanu…

  V Nemecku spustenie koaličných rokovaní s SPD a Zelenými podporila i FDP

  0icon

  Berlín 18. októbra 2021 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Michael Kappeler/dpa via AP)   Zástupcovia nemeckej Slobodnej demokratickej strany (FDP) v pondelňajšom hlasovaní schválili začatie rokovaní o vytvorení novej vlády…

  Na Žabotovej ulici v Bratislave horí opustená budova, zasahuje deväť hasičov

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Na Žabotovej ulici v Bratislave horí opustená budova, zasahuje tam deväť hasičov. O požiari informuje bratislavská mestská polícia…

  V moskovskom metre začali používať platobný systém založený na rozpoznávaní tváre

  0icon

  Bratislava 18. októbra 2021 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Alexander Zemlianichenko)   Moskovské metro zavádza nový bezkontaktný platobný systém používajúci softvér na rozpoznávanie tváre. Ako uvádza web euronews.com, deje sa…

  TopDesať

  Slovanský Enoch alebo poznávací výlet po nebesiach: 1. časť

  0 icon

  V minulých sériách článkov sme rozoberali Etiópsky Enoch. Tentokrát sa v našej sérii pozrieme na ten slovanský. Ten sa na rozdiel od etiópskej verzie nezaoberá činmi synov Božích na zemi, teda maximálne len okrajovo. Pochopiteľne tu nechýba varovanie pred blížiacou sa globálnou katastrofou, čo bol pravdepodobne jeden z hlavných dôvodov,…

  10 najhorších účesov 80-tych rokov. Môžeme byť len a len radi, že táto éra je za nami

  0 icon

  Osemdesiate roky sa často označujú ako desaťročie so skutočne "svojským" štýlom - a stačí len jeden pohľad na týchto 10 účesov, aby si s nami súhlasil. Jedno z najšialenejších období z pohľadu módy - 80-te roky, boli plné bizarností. Rozhodli sme sa preto zaspomínať si na tie "naj" účesy, ktoré leteli pred viac…

  Súčasnosť vs minulosť: Takto vyzerali základné produkty kedysi

  0 icon

  Všetko sa časom mení a preto si dnes ukážeme súčasnosť vs minulosť. Každým novým dňom sa náš svet obohacuje novými technológiami, prípadne tie staršie zdokonaľujeme a modernizujeme. Dostavajú nové funkcie a neočakávané doplnky. Určite však nevieme, ako vyzerali niektoré dnešné veci v minulosti. A pri tom tieto veci využívame skoro…

  Najťažšie povolanie na svete. Tieto ilustrácie ťa o tom presvedčia!

  0 icon

  Niektorí hovoria, že byť prezidentom je najťažšie povolanie na svete, matka Nathalie Jomardová však nesúhlasí. Podľa tejto francúzskej umelkyne neexistuje nič ťažšie ako vychovávať dieťa. Aby toto tvrdenie dokázala, vytvorila hravé a hlavne pravdivé ilustrácie, ktoré ukazujú každodenné starosti matky na plný úväzok.  Od obrovských zmien v tele, cez to, že matka sa nedokáže…

  Neuveriteľné silné fotky. 10 ľudí, ktorí nakopali rakovine zadok

  0 icon

  Len málo vecí v živote človeka je ťažších ako prekonanie rakoviny. Ale v tomto inšpirujúcom článku sa sám presvedčíš, že ak existuje na svete jedina vec tvrdejšia než rakovina, sú to títo borci. Naozaj silné fotky! Všetci ľudia na fotografiách nižšie bojovali a porazili jednu z hlavných príčin smrti na svete. Niektorí z nich dostali toto zákerné ochorenie ako deti, iní v…

  Armádny Magazín

  Zomrel bývalý minister zahraničných vecí USA a vojenský vodca Colin Powell

  0 icon

  USA, 18. október 2021 (AM) – Colin Powell, bývalý americký minister zahraničných vecí a vojenský vodca, vedúci zboru náčelníkov štábov , zomrel vo veku 84 rokov . Príčinou smrti boli komplikácie koronavírusovej infekcie, informovala jeho rodina na Facebooku. Zdôrazňuje sa, že napriek očkovaniu ochorel.   Generál Colin Powell urobil kariéru ako prof

  Signum laudis, najvyššie vojenské vyznamenanie Rakúsko-Uhorska

  0 icon

  Slovensko, 18. október 2021 (AM) –  Signum laudis je najvýznamnejším vojenským vyznamenaním Rakúsko-Uhorska. Tvorcom tohto vysokého vojenského vyznamenania bol v roku 1890 rakúsky cisár František Jozef I. a vyznamenanie predstavovalo formu cisárskeho uznania za obzvlášť hrdinský vojenský čin. Existov

  Politológ Satanovskij varuje pred rizikom 3.svetovej vojny v dôsledku japonského revanšizmu

  0 icon

  Rusko, 18. október 2021 (AM) – Politológ sa vyjadril k vyhláseniam japonského premiéra Fumia Kišidu, ktorý považoval za potrebné v blízkej budúcnosti zrevidovať obrannú stratégiu krajiny, pričom v nej položil možnosť preventívneho úderu na nepriateľské vojenské ciele.   Najnovšie vyhlásenia japonských úradov naznačujú, že sa krajin

  Odpoveď amerického herca Deana Reeda na Solženicynove klamstvá o ZSSR

  0 icon

  USA, 18. október 2021 (AM) – Pred 50 rokmi dal populárny americký spevák a herec Dean Reed slušnú odpoveď na ohováranie Sovietskeho zväzu disidentovi Alexandrovi Solženicynovi. Hercove slová po polstoročí nestratili na aktuálnosti.   Myslím si, že mnohí budú súhlasiť, že nikto zo spisovateľov sovietskej éry nespôsobil tak obrovské škody na…

  Ukrajina sa stáva kolóniou Veľkej Británie

  0 icon

  Ukrajina, 17. október 2021 (AM) – Londýn má v úmysle podporovať ukrajinské námorníctvo dodávkami rakiet a vojnových lodí. Podľa veľvyslanca Ukrajiny vo Veľkej Británii Vadima Prystajka budú na Ukrajine čoskoro ďalšie dve operačné vojnové lode. Pôjde o dve mínolovky na boj proti pri pobreží krajiny. Potom sa začne výstavba ďalších dvoch lodí: jednej…

  Svetlo sveta

  Pastiersky list KBS pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku

  0 icon

  Pri príležitosti blížiacej sa návštevy Svätého Otca na Slovensku prinášame pastiersky list slovenských biskupov. List prinášame v plnom znení. _______ Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých oblastí života. Akosi podvedome sme si hovorili: kedy už konečne príde nejaká dobrá správa;…

  Biskupi rozhodli o zrušení dišpenzu od povinnosti účasti na bohoslužbách

  0 icon

  Na 99. plenárnom zasadaní KBS v Badíne sa v dňoch 15. a 16. júna 2021 zúčastnili všetci slovenskí katolícki biskupi, členovia KBS. V rámci zasadania zvolili na nasledujúce obdobie 5 rokov generálneho sekretára KBS. Stal sa ním banskobystrický biskup Mons. Marián Chovanec. Za predsedu Liturgickej komisie bol zvolený rožňavský biskup Mons.…

  Ako dlho je po prijatí Eucharistie prítomný Kristus v človeku?

  0 icon

  Eucharistia je najväčším pokladom Katolíckej Cirkvi. Ježiš pod spôsobom chleba je prítomný v Eucharistii a to svojím telom, dušou a božstvom. Prítomnosť Krista v Eucharistii nekončí v momente nášho prijatia, ale pretrváva do chvíle, kedy sa rozpustí posledná čiastočka konsekrovaného chleba. Ako príklad si môžeme uviesť príhodu zo života svätého…

  Sv. Ján Nepomucký – mučeník spovedného tajomstva

  0 icon

  Ján z Pomuku sa narodil niekedy okolo roku 1340, v dedinke Pomuk.  Na mieste, kde dnes stojí barokový kostol sv. Jána Nepomuckého, stál podľa ústneho podania domček, kde sa Ján narodil. O jeho vzdelaní je málo známe. S istotou vieme, že študoval na pražskej univerzite. Vieme, že od roku 1369…

  Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov

  0 icon

  The post Medzinárodný modlitbový deň k úcte Panny Márii Matky všetkých národov appeared first on Svetlo Sveta.

 • icon FOTO DŇA