Radšej stokrát SMER ako tortová banda

Iba krátko… nikdy som nevolil SMER a netvrdím, že nerobia chyby (v každej strane sa nájdu zradcovia), ale po tomto, čo predvádza opozícia a jej “demokratické” blokovanie poslancov v parlamente, tie neskutočné útoky VŠETKÝCH médií len a iba na stranu SMER, pričom zahladzujú špinavosti mafiána Kisku, Matoviča, Sulíka, Kollára, som sa rozhodol, že to hodím SMERu.

Myslím si, že SMER týmto vytvoril šalamúnsku pascu na opozíciu, aby sa ukázalo, kto reálne chce pomôcť ľuďom a kto si zbiera svoje politické body. Nič viac, nič menej. Všade bude zoznam, kto zahlasoval ZA a kto PROTI.

A argumenty typu nie sú na to peniaze, sú jalové. Takto sa ukáže, kto chce šetriť na vlastných ľuďoch a hľadať, ako sa to nedá a kto hľadá cestu, ako sa to dá a ako im pomôcť.

 


VYBRALI Z SME













Blogy

Ján Droppa

Marek Brna

Milan Šupa

Tibor Danáč

Ivan Štubňa

Pavol Štrba

Životný štýl

.
.

Armáda, konflikty, analýzy, história, vojenská technika

.