Euroidiocia v medicínskej praxi

Vraj – očkovanie proti kovidu
Osobitný príklad vystupňovanej euroidiocie bolo očkovanie proti kovidu. Kovid bola obyčajná viróza podobná chrípke. Zaujímavý fakt je, že kde bol diagnostikovaný kovid, tam sa celkom vytratila z populácie chrípka. Akoby sa len pozmenil diagnostický test toho istého ochorenia(4). Ako som si overil vo vlastnej praxi, pri včasnej ambulantnej liečbe mal kovid mierny priebeh, a to aj u najkrehkejších geriatrických pacientov. Neboli úmrtia na kovid a prekvapujúco neboli ani hospitalizácie pre kovid (1). Na prevenciu a liečbu kovidu sme mali k dispozícii celú paletu lacných, účinných a bezpečných liekov ako napríklad isoprinosin, ivermektín, acylpyrín, vitamín D, zinok atď (2,3,5,6,8). Podľa mojich skúseností kovid nepredstavoval sám osebe nijaké mimoriadne riziko pre zdravie ľudí, ale marketing strachu z neho urobil hrozbu. Doslova vystrašili aj samotných zdravotníkov a sociálnych pracovníkov, ktorí potom nedokázali včas a adekvátne riešiť problémy pacientov tak, ako to dokázali zvládať pred touto pandémiou strachu a paniky. Všeobecní lekári mali dokonca ministerstvom zdravotníctva zakázané pacientov vyšetrovať a liečiť! Obštrukcie v dostupnosti včasnej ambulantnej aj následnej špecializovanej liečby a nariadené neadekvátne liečebné postupy nerešpektujúce v tej dobe už známe vedecké poznatky, to bolo pravou príčinou úmrtí pacientov, nie kovid. Umelo vyvolaná vlna strachu a beznádeje umožnila, aby sa na prevenciu kovidu použila narýchlo vyvinutá akási „vraj vakcína“,  vyrobená pohotovými farmafirmami, ktoré ju s vidinou megazisku ponúkli svetu na použitie ešte v neukončenej experimentálnej fáze v rámci šialeného experimentu na ľuďoch (7,9). Túto vraj vakcínu v masovom celosvetovom meradle skorumpované WHO a  vlády násilne napichávali do ľudí. Táto látka nespĺňala ani základné požiadavky na skutočnú vakcínu, nemala evidenciu o bezpečnosti, naopak boli dôkazy o jej nebezpečnosti. Absentovali dôkazy aj o jej účinnosti, a naopak rýchlo sa hromadili dôkazy o jej neúčinnosti. Štátne orgány brutálnymi násilníckymi spôsobmi  naháňali ľudí na túto vraj vakcináciu, ktorá sa uskutočňovala počas už prebiehajúcej pandémie, čo bolo jasnou kontraindikáciou pre akékoľvek očkovanie, aj keby išlo o skutočné očkovanie. Na celom svete sme zažili horor.
Niet sa čo čudovať, že po týchto násilnostiach pod zásterkou očkovania, ktoré poškodili zdravie mnohých ľudí, narástol odpor proti akémukoľvek očkovaniu. Lekár, predstaviteľ zdravotníctva, ktoré stratilo dôveru pacientov, teraz napríklad ťažko vysvetlí, že očkovanie proti tetanu je to pravé ochranné očkovanie, a nie ďalší podvodný experiment. Každý deň to mám v ambulancii. Áno, dnes pacienti odmietajú aj obyčajné očkovanie proti tetanu. Takže Mikasovi a celej Pracovnej skupine pre imunizáciu ÚVZSR sa možno „poďakovať“ za dnešný katastrofálny stav nedôvery v očkovanie, ktorý môže mať v krátkom čase  neblahé následky na protiinfekčnú ochranu dospelých, ale najmä detí.
.
Na čo euroidioti nikdy neprídu?
Už dávno malo byť vymyslené ako si poradiť s cievnymi komplikáciami, ako s neurologickými komplikáciami,  ako s turborakovinou …, teda s následkami tzv. očkovania proti kovidu. Už dávno mali byť zostavené a do praxe všeobecných lekárov uvedené jednoduché návody na ich prevenciu a liečbu. Ja so svojimi skromnými možnosťami a vedomosťami všeobecného praktika odporúčam svojim pacientom, vraj zaočkovaným proti kovidu mRNA injekciami, aby aspoň proti najčastejším, teda proti cievnym komplikáciám preventívne užívali trojkombináciu – Nattokináza, Anopyrin a Maxicor (nenasýtené mastné kyseliny vo vysokej dávke). Samozrejme spolu s vitamínmi C, D a kovom zinkom, ako sa nám to v praxi už významne osvedčilo pri prevencii dlhého a ťažkého kovidu.
.
A čo na to euroidioti?
Nič. Odmietajú uznať čo i len existenciu tohto najzávažnejšieho medicínskeho problému dneška. Pochopiteľne, veď inštitúcie ako WHO či EK sa aktívne spolupodieľali na šírení strachu, a prijímali – a aj dnes realizujú – postupy poškodzujúce ľudské zdravie. Dokonca WHO, ktoré najviac zlyhalo v pandémii kovidu, za čo by sa logicky mala vyvodiť prísna osobná zodpovednosť najmä generálneho riaditeľa WHO, sa nelogicky usiluje o absolútne kompetencie v riadení zdravotných záležitostí sveta, pričom generálny riaditeľ WHO by sa rád videl vo funkcii riaditeľa zemegule. Skutočne prípad hodný psychiatra.
.
Nikto sa preto nemôže čudovať, že najčastejšou diagnózou je dnes  nedôvera.
.
Záver
Lekári sa dnes môžu odbornými informáciami a vedomosťami aj obhádzať, aj tak im pacienti nedôverujú. Návrat k modernej medicíne dnes predovšetkým znamená návrat dôvery medzi pacientom a lekárom. Návrat k ľudskej stránke medicíny!
V opačnom prípade sme sa v medicíne prepadli o 500 rokov naspäť. A nielen v medicíne.
.
Zodpovedné a vinné sú osoby, ktoré majú jednoznačne na svedomí poškodenie zdravia populácie opatreniami počas pandémie kovidu nariaďovaním absurdnej sociálnej izolácie a strašením obyvateľstva až k smrti, dezorganizáciou zdravotníkov a celej zdravotnej starostlivosti, ale najmä násilným obmedzovaním dýchania a násilným podávaním toxických mRNA injekcií, a to bez akéhokoľvek dôkazu o ich medicínskom osohu. Osoby, ktoré rozdúchavajú 3. svetovú vojnu a jednoznačne zodpovedajú za ohrozenie mieru, a tým aj života a zdravia ľudí v masovom meradle, pretože bez mieru nemôže byť nič. Osoby, ktoré jednoznačne zodpovedajú za ekonomický úpadok spoločnosti pretláčaním absurdnej agendy green dealu a opatrení proti tzv. hroziacim klimatickým zmenám, čím zodpovedajú za premrhanie šancí na zdravé životné prostredie, zdravú výživu a normálny rozvoj priemyslu a vedy. Osoby, ktoré zničili miliardové zdroje, ktoré sa mohli využiť aj na poskytovanie vysokokvalitnej zdravotnej starostlivosti. Osoby, ktoré jednoznačne zodpovedajú za úmyselnú psychiatrizáciu dnešnej spoločnosti v zmysle agendy LGBTI+ sekty.
.
Na čele týchto vinných  a nezodpovedných v Európe je Ursula von der Leyenová. Vyzývam všetkých dobrých ľudí, aby volili tak, aby sa táto kriminálna, skorumpovaná osoba dostala konečne do kolúznej väzby, aby nemohla naďalej blokovať riadne vyšetrenie zločinov, ktoré spáchala. Ak blokuje z pozície verejnej funkcie objasnenie svojich korupčných činov, ktoré poškodili zdravie európskej populácie, čo sa udialo nákupom tzv. mRNA vakcín, nemá,  podľa môjho názoru,  zmysel ani uplatňovanie princípu prezumpcie neviny. Temné sily zla na čele s touto kreatúrou nesmú vyhrať eurovoľby! Voliť je naše právo a naša príležitosť. Len nech nie je vojna! Práve preto, všetci ľudia dobrej vôle, zmobilizujme sa.  Slováci poďte všetci voliť, nebojme sa!
.
Autor bol do pandémie kovidu 14 rokov členom Pracovnej skupiny pre imunizáciu ÚVZ SR a pracoval bezprostredne pod vedením PhDr. RNDr. MUDr. Jána Mikasa, PhD., MPH, MHA.
.
Súvisiace články
1. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/01/05/uspech-liecby-kovidu-na-slovensku/
2. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/12/30/cakanie-az-na-nemocnicu-zabija/
3. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/12/16/nasa-necinnost-nas-zabija-nie-kovid/
4. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/11/17/matovicova-kapustna-hlava/
5. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2022/11/05/ivermektin-fenomenalny-liek-dnesnej-doby/
6. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/12/22/kyslik-z-domu-vyzenie-kovid/
7. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/11/17/preco-odbornici-odmietaju-ockovanie-mrna/
8.https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/02/04/ivermektin-nove-davkovanie-obstaranie-neziaduce-ucinky/
9. https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2022/02/22/tocko-prokopova-lengvarsky-mikas/
10.https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2024/04/21/dobre-ukryta-dusevna-choroba/
atď. v blogoch minulých.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Lipták

O AUTOROVI

Som lekár s 37-ročnou praxou v prvom kontakte s pacientmi - obyčajný pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 155

Celkové hodnotenie: 25.7

Priemerná čítanosť: 4717

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Kaliňák: Drahí liberálni experti, sranda bokom

  0icon

  Bratislava 24. júna 2024 (HSP/ Facebook/ Foto: Screenshot Facebook video)   Uplynulý týždeň bol zverejnený prieskum dôveryhodnosti slovenských médií a výsledky boli naozaj katastrofálne: dôvera…

  Hansena prepustili z nemocnice, rehabilitovať bude doma

  0icon

  Liverpool 24. júna (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Michael Probst)   Bývalého škótskeho futbalistu Alana Hansena prepustili z nemocnice. Niekdajší kapitán FC Liverpool bude pokračovať v rekonvalescencii doma Jeho rodina…

  Napriek remíze so Švajčiarskom si Nemci zabezpečili postup

  0icon

  Frankfurt 24. júna 2024 (TASR/HSP/Foto:AP/Themba Hadebe, Martin Meissner)   Futbalisti Nemecka potvrdili v nedeľu vo Frankfurte prvenstvo v A-skupine domácich ME remízou so Švajčiarskom 1:1.…

  Zažili sme si to v minulosti ...a zdá sa, že sa to k nám potichúčky vracia späť

  0icon

  Bratislava 24. júna 2024 (HSP/Foto:Facebook/Zuzana Čaputová, TASR/AP-Efrem Lukatsky)   Kult osobnosti. Ten znamená, že z niekoho sa robí viac ako je, že o niekom sa…

  RTVS končí, STVR začína a koľko dostane Naď a spol. za stíhačky, ktoré poslal na Ukrajinu?

  0icon

  Bratislava 24. júna 2024 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák, Pavel Neubauer)   Boj o navrátenie verejnoprávnosti televízii a rozhlasu sa konečne podarilo vybojovať. Od začiatku júla skončí RTVS…

  A bude tu mier! Ak nás necháte vám ho nadiktovať...

  0icon

  Bratislava 24. júna 2024 (HSP/Foto:,TASR-Dano Veselský)   Slovenská diplomatka Ľubica Karvašová, toho času nová poslankyňa europarlamentu za PS, má v otázkach vojny na Ukrajine očividne jasno:…

  Zmena systému

  0icon

  Bratislava 24. júna 2024 (HSP/Foto: TASR - Jaroslav Novák)   23. júna 2024 sa v Nitre uskutočnilo už 13. pracovné stretnutie Vlasteneckého inštitútu Petra Šveca.…

  Mění se vítr...

  0icon

  Praha 24. júna 2024 (HSP/vidlakovykydy/Foto:TASR-Michal Svítok)   Minulý týden se objevila zatím taková malá zprávička, ale velice důležitá. Hnutí ANO opouští evropskou stranu ALDE (a…

  Prelomový rozsudok? Neexistuje žiadne takzvané 'právo na smrť'

  0icon

  Budapešť 24. júna 2024 (HSP /Live Action News / Foto:Pixabay)   Muž, ktorý zažaloval Maďarsko v snahe prinútiť vládu legalizovať asistovanú samovraždu, prehral svoj prípad…

  Michelko odmietol diskutovať so Šipošom z hnutia OĽaNO

  0icon

  Poslanec Národnej rady (NR) SR a predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá Roman Michelko (SNS) nebude diskutovať so šéfom poslaneckého klubu hnutia Slovensko…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Andrej Sablič

  Gustáv Murín

  Erik Majercak

  Ivan Štubňa

  Milan Šupa

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA