Z KuCIAkiády fraška – Kočner nechce byť “obetným baránkom” za Nicholsona?

Zdochýnajúca kobyla vraj najviac kope. Politická zberba plagiátorov vedená sociopatom Matovičom za asistencie žltej tlače (to je SME-čka, Denník N-ádor, týždeňAktuality.sk)  a kolaborantskej RTVS ešte kope. Momentálne do rozsudku Špecializovaného trestného súdu vo veci Kočnera a Zsuzsovej. S neskutočnou drzosťou plagiátorov a politických mopslíkov prskajú jedovaté sliny z rozčúlenia, že nezávislé súdy nie sú stále ešte u nás závislé od ich momentálnych sociopatických nápadov vykonávaných Matovičovým komandom v NAKA s pomocou Lipšicovej úderky na Špeciálnej prokuratúre a završovanej vybranými sudcovskými kolaborantmi na ŠTS.

 

Nevídaný útok na právny štát

   Dávajme si pozor na Matovičove pokusy pred blížiacimi sa voľbami vyhlasovať: „Čo bolo-bolo, teraz vám sľúbim viac, než kedykoľvek predtým“. Áno, práve Matovič a politickí skrachovanci ako Šeliga, Kolíková, stand-up komička Remišová a im podobní by radi zabudli na to, čo doteraz napáchali, alebo to aspoň politicky kryli. Preto si práve teraz pripomeňme ich bezprecedentný útok na základy právneho štátu u nás.

Matovičove komando (viac o nich je v mojej najnovšej knihe „Slovensko – raj kajúcnikov, Spravodlivosť podľa Matoviča“) ovládlo NAKA, zmenilo ju na NAČeKA (po vzoru boľševickej tajnej Polície), aby s ich pomocou koaličná politická zberba napadla piliere každého právneho štátu:

Políciu – brutálne prenasledovanie vedúcich funkcionárov, čo vrcholilo tým, že majú na svedomí predčasnú smrť generála Lučanského.

Prokuratúru – vyhnali odtiaľ Čižnára, hoci im paragrafom 363 verne slúžil, aj jeho zástupkyňu JUDr. Vieru Kováčikovú (ktorá generála Lučanského poznala a mohla zabrániť jeho plánovanému mučeniu väzbou s následkom smrti!) a za mreže falošnými „svedectvami“ dostali aj špeciálneho prokurátora Kováčika.

Súdy – celú garnitúru sudcov surovo napadli a vláčili v putách, aby sa zistilo, že okrem nimi väzbou mučenej Jankovskej a Harabinovho učňa Sklenku nikomu nič nedokázali. Bola to čistá zlovôľa. Naopak, proti všetkým pravidlám (a ktoré oni vôbec kedy rešpektovali?!) dosadili za predsedu Súdnej rady svojho Mazánka, pardon Mazáka, a ten im verne slúži zakrývaním obludných súdnych rozhodnutí (napr. „súdnym rozkazom“ neprávomocne a nezmyselne „odsúdený“ Kažimír, aby zakryli, že celá obžaloba stojí na falošnom svedectve univerzálneho kajúcnika).

A keď si SIS splnila svoju povinnosť upozorniť na tento zločinný komplot zneužitia politickej moci a aj právomoci vybraných verejných činiteľov, pomstili sa nezákonnou väzbou riaditeľa SIS, Pčolinského.

To všetko prekrývala z prezidentského paláca Barbina zo skládky politických sľubov, nehovoriac o celej zločinnej koalícii v selfie-vláde plagiátorov a chránenej dielni hlasovacích robotov v parlamente.

Všetky tieto zvrhlosti, ktoré podrobne opisujem v zmienenej knihe, im mali likvidáciou opozície zabezpečiť monopol na moc, aby na čele s Psychopatovičom vládli Slovensku (tak ako on predpovedal) „na večné časy a nikdy inak“!

Ibaže od plagiátora nemôžeme čakať, že by bol čo len mierne poznačený poznaním, ktoré každý vzdelanec ovláda – že totiž každá akcia vyvoláva reakciu. A teraz sú zúriví, že ich tá reakcia, aj v podobe najnovšieho rozsudku v kauze Kuciak, dostihla…

 

Univerzálni kajúcnici na univerzálnych zlosynov

   Táto politická zberba sa pokúsila vrátiť politické procesy, ako si ich pamätáme z 50-tych rokov. Aj vtedy stačilo len na niekoho ukázať prstom a nehľadali sa dôkazy, stačilo tvrdenie jediného udavača. Dnes sa takíto udavači na jedno požitie recyklujú ako „univerzálni kajúcnici“ (Makó, Slobodník, Imrecze…) v rukách „Čurillovskej mafie“ (ako ich nazval ex-mafián a budúci minister pornohospodárstva Kollár). A tak ako za komunistickej totality, aj tentoraz dochádza k absurditám. Máme tu predsa aj univerzálneho, všetkého schopného Lipšica. Toho, čo si so Zsuzsovou písal a aj fyzicky sa o ňu pokúšal! No a odrazu je ona tá „špina“ a on ten „čistý“, čo na ňu prihadzuje ďalšie blato? Takisto veľmi rozčúlilo vykrádačku aktuálnych vyšetrovacích spisov Todovú (v kauzách, kde nápadne figuroval práve Lipšic!), že sa v nimi tak glorifikovanej Kočnerovej komunikácii na Threeme, odrazu objavilo aj toto bizarné Lipšicove správanie. Veď ona zrejme mala sľúbený monopol na dezinformácie vo výbere „tých správnych“ a zamlčaní „tých nesprávnych“ záznamov! Lipšica preto kompromituje už len Zsuzsovej existencia (veď mu to v záverečnej reči aj vykričala), tak Lipšic zneužíva svoje postavenie (kam ho dotlačil Matovič s jasnou úlohou, ktorú porušovaním všetkých zákonných postupov aj plní!), aby sa jej zbavil?! A TOTO je tá „spravodlivosť podľa Matoviča“, ako o tom píšem vo svojej najnovšej knihe!

 

Kto spustil KuCIAkiádu a prečo?

   Evidentne bezdôvodná vražda dvoch mladých ľudí až príliš nápadne pripomína scenár „farebných revolúcií“, ktoré si globalizačná klika vyskúšala v afrických krajinách, aj Gruzínsku. Podľa zahraničných pozorovateľov je tých scenárov až päť, ale iniciácia vraždou nevinných ľudí vždy ostáva. To množné číslo platí napríklad aj na ukrajinský Majdan, kde gruzínski odstreľovači dodaní globalizačnou bábkou Saakašvilim strieľali (podľa svedectva pôvodne ukrajinskej hrdinky Savčenkovej, ktorá tým svedectvom hneď prestala byť hrdinkou a umlčali ju väzením) na obe strany, aby ich rozoštvali a konečne po mesiacoch, čo sa scenár nedaril, zvrhli podľa plánu vtedajšiu legitímnu vládu (hoci už bola podpísaná dohoda o nových voľbách, ktorú garantovali Nemecko, Francúzsko a Poľsko, ale vo Washingtone sa nehodila!). A tak dodali nasilu do čela Ukrajiny Saakašviliho klon menom Zelenský. A nezabúdajme, že si už dávnejšie overili nutnosť odviesť pozornosť od skutočných páchateľov, keď za údajného atentátnika v prípade smrti prezidenta J. F. Kennedyho nastrčili Lee Harwey Oswalda, ale toho hneď aj zlikvidovali, aby sa nemohol brániť.

Takýmito z horúcej stopy zavádzajúcimi „univerzálnymi zlosynmi“ sú u nás Kočner so Zsuzsovou. A ako správne podotýka novinár Ivan Mego v minisérii TV dokumentov „Mafiáni na Slovensku“, ktorá sa najnovšie objavila voľne na YouTube, aj tu sa neriešia skutoční objednávatelia brutálnej vraždy mladého páru, ale „zástupní“. Je totiž dosť iných zločinov, ktorých sa Kočner podľa všetkého dopustil, ale to je z hľadiska politických záujmov najnovších už nevládnych skrachovancov nezaujímavé. Ako ktosi napísal na internete v debate k jednému dielu TV relácie „Na moment, blogeri!“ práve o Kuciakovi a Lučanskom: „Kuciakom sa k moci dostali, Lučanským sa pokúsili pri nej udržať“. Prokurátor Harkabus dobre vedel, že na obvinenie Kočnera so Zsuzsovou nemá žiadne solídne dôkazy, tak začal dodatočne vymýšľať (a objavilo sa to znovu po už druhom oslobodzujúcom rozsudku nad Kočnerom), že sa budú hrabať znova v Threeme a niečo vyhrabú, ale na to im súd neskočil. Tak sa odrazu objavil Andruskóv list, ktorý polopatisticky ukazuje na Kočnera so Zsuzsovou a pán Harkabus nápadne neprejavil záujem preveriť, či nebol náhodou písaný účelovo a teda dodatočne. Mimochodom, falšovanie dôkazov pred súdom je trestné, ale veď čo zo svedectiev univerzálnych kajúcnikov ako „dôkazov“ nebolo falošné? Veď aj v tomto prípade Andruskó figuruje ako „univerzálny kajúcnik“, akých Čurillovská banda vyprodukovala viacero a všetky ich zverstvá v trestnom konaní podrobne opisujem v najnovšej knihe  „Slovensko – raj kajúcnikov, Spravodlivosť podľa Matoviča“. Je totiž podozrenie, že Andruskó a ďalší spoluobvinení buď na miesto činu prišli neskoro, teda už po smrti mladej dvojice, alebo ich tam navigoval niekto, kto nutne potrebuje podhodiť Kočnera so Zsuzsovou, ako obetných baránkov na odlákanie pozornosti od pravej stopy. A Zsuzsová sa tým obetným baránkom aj stala v absurdnej kauze údajných objednávok na vraždy prokurátorov (a vraj aj Lipšica, s ktorým si vymieňala intímne narážky a ktorý ju slizko zvádzal? To je absurdnosť na druhú!!!) a aj to len symbolicky, pretože náš absurdne neo-liberálny súdny systém tresty nesčítava, ale prekrýva. Čiže čo sa týka dĺžky väzenia, novým rozsudkom sa pre ňu fakticky nič nemení.

 

Mediálni psi štekajú a čo na to karavána?

   Ale nezabúdajme na krvilačnú žltú tlač, ktorej bezškrupulózni komsomolci od počiatku selfie-vlády plagiátorov fungovali ako štváči verejných lynčov bez súdu. Samozrejme, že jačia v hrôze, že nimi svojvoľne a samozvane vynesené rozsudky už súdy najnovšie odmietajú. To je tá reakcia aj po ich podpore brutálnych akcií na zastrašenie pilierov právneho štátu, ako sme to vymenovali v úvode. A čo im ostáva, než vytiahnuť obohraných politických mopslíkov Šeligu (strojcu KuCIAkiády, ktorý predsa sľuboval, že do politiky nepôjde!), či Kolíkovú (ktorá ma na rukách krv nevinného generála Lučanského). No a zneužitie Kuciakových rodičov (ktorí o nutnosti seriózneho dokazovania na súde nemajú ani len potuchy)? Ich huckanie k verejnému lynčovaniu vybraných obetných baránkov, je už pre žltú tlač rutinou. Veď sa pokúšali zastrašiť aj prvý senát, ktorý Kočnera so Zsuzsovou oslobodil tým, že sa nabúrali do zalepenej (?!) obálky, kde je podľa pravidiel súdu zaznamenané kto ako v senáte hlasoval! Zastrašovali, ale tento druhý súd zjavne nezastrašili. A to je pre nich niečo nepredstaviteľné! Zaujímavé je, ako je odrazu ticho donedávna tak hyperaktívna pani Kušnírová, ktorú si účelovo pribral do svojej biznis-straničky Matovič. Ten Matovič, ktorého žltá tlač vypustila ako džina z fľaše a teraz ho za nič na svete nevedia vrátiť späť. Ten Matovič, ktorý im vyhlásil vojnu a vraj ich bude dávať po jednom „dolu“. O tom je v mojej knihe celá jedna veľmi poučná kapitola.

A tak tu stále ostáva ako jediné po stáročia neomylné pravidlo hľadania pravdy v starorímskom „Cui bono?“, teda komu vražda novinára a jeho snúbenice prospela? A keby si všetci tí, čo teraz jačia a spochybňujú nezávislosť súdu, keď sa im to nehodí, túto otázku položili, vrátili by sme sa na úvod tejto úvahy. A možno by sme zistili, že všetko ukazuje  práve na nich, na fabrikantov politickej nutnosti odsúdenia Kočnera so Zsuzsovou, ako obetných baránkov. Aby sa tým tá otázka „Cui bono?“ aspoň nateraz prekryla s nádejou, že sa nikdy nezodpovie…

 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Gustáv Murín

O AUTOROVI

Gustáv Murín (1959, Bratislava), vedec (RNDr., PhD.) a zároveň úspešný spisovateľ. Debutoval v roku 1989 v češtine, na Slovensku bola kniha zakázaná. Doteraz vydal 59 kníh (z toho 7 v češtine, 2x anglicky, po jednej bulharsky, vo francúzštine, v hindí, holandsky, chorvátsky, maďarsky, nemecky, rusky, srbsky, španielsky a taliansky). Celkove sa predalo viac než 275 000 výtlačkov všetkých kníh autora. Vydal tiež 61 E-kníh, 9 audio-kníh, 8 DVD a 4 knihy v Braillovom písme. Až 486 textov autora bolo preložených do 51 jazykov. Literárne prezentácie absolvoval v 85 mestách a obciach Slovenska a 30 krajinách Európy, Ázie a Ameriky.
Viac informácií na http://gustavmurin.webgarden.cz.
Texty v iných jazykoch: http://muringustav.blogspot.com.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 156

Celkové hodnotenie: 24.29

Priemerná čítanosť: 2595

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Problémy v Taiwanskom prielive a odmietnutie ministra

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Mass Communication Specialist 1st Class Andre T. Richard/U.S. Navy via AP)   USA sú označené za krajinu, ktorá "ako prvá uskutočnila…

  V kauze vraždy expolicajta Vladimíra K. čítali výpovede svedkov

  0icon

  Bratislava 7. júna  2023 (TASR/HSP/Foto: TASR-Jakub Kotian)   Na hlavnom pojednávaní v kauze vraždy expolicajta Vladimíra K. z roku 2009, ktorá sa stala v bratislavskej…

  Uznanie vietnamskej menšiny je veľký míľnik, tvrdia predstavitelia komunity

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Rozhodnutie vlády uznať vietnamskú komunitu za oficiálnu národnostnú menšinu v SR je historický okamih a veľký míľnik, ktorý…

  Polícia zadržala muža, ktorý sa vyhrážal prezidentke. Prvé detaily

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto: TASR-Ján Krošlák)   Predstavte si chlapa okolo päťdesiatky, ktorý má istý problém s alkoholom, možno niekoľko krát súdne trestaného. Tak…

  Nová uniknutá správa vrhá veľmi zlé svetlo na USA a Ukrajinu

  0icon

  Washington 7. júna 2023 (HSP/washingtonpost/Foto:Facebook)   Nepotvrdený tip od európskeho spojenca bol podľa denníka Washington Post uvedený v uniknutom dokumente amerických tajných služieb Podľa denníka…

  Za sanáciu štyroch envirozáťaží bude zodpovedný rezort hospodárstva

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Department of Geochemistry Prif UK)   Ministerstvo hospodárstva (MH) SR bude zodpovedné za sanáciu envirozáťaží v lokalitách Vlčkovce, Budmerice, Podbrezová a…

  Uhrík: Vedenie RTVS vymeníme, pracujeme na novom mediálnom zákone

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Hnutie Republika dnes zorganizovalo tlačovú besedu Kultúrne a mediálne prostredie na Slovensku. Podľa tímu odborníkov, ktorý sa v…

  ZMOS volá po riešení nedostatku štátnych policajtov v mestách a obciach

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj)   Obecné a mestské polície nemôžu suplovať nedostatok príslušníkov štátnej polície. Zdôrazňujú to predstavitelia Združenia miest…

  Slovensko je ohrozené hybridnými hrozbami. Potiaľ je to pravda

  0icon

  Bratislava 7. júna 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   S blížiacimi sa voľbami sa ako čoraz väčšie kladivo na opozíciu používa strašenie tzv. hybridnými hrozbami. Vraj Rusko…

  Len napínanie bicepsov alebo zámerná eskalácia napätia medzi NATO a RF?

  0icon

  Bratislava 6. júna 2023 (HSP/Foto: TASR-Ján Krošlák)   Letecké cvičenie, ktoré svojim rozsahom vyráža dych a zároveň summit NATO. Ide len o ukazovanie bicepsov zo…

  Vášeň v Tebe

  Ako strihať paradajky? Radšej buďte opatrní. Jedna chyba zničí celý krík

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/2 Minute Garden Tips). Ak chcete, aby vaše sadenice túto sezónu priniesli veľa ovocia, robte pravidelne jednu vec. Ako orezať paradajky, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky? Urobte to správnym spôsobom a kríky prinesú veľa paradajok. Aby ste mohli zbierať bohatú úrodu, musíte sa…

  Princ Harry vypovedal na súde. Hovoril o svojich depresiách a paranoji

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/royal_family_history). V utorok 6. júna sa princ Harry objavil na Najvyššom súde v Londýne, kde svedčil v procese proti Mirror Group Newspapers, známemu bulvárnemu vydavateľovi vo Veľkej Británii. Počas pojednávania z jeho úst zazneli silné slová.

  Takto sa vyrába zlaté hnojivo. Patent záhradníkov a vlastníkov pozemkov na bohatú úrodu

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Vidlák). Oplatí sa obohatiť kompost dážďovkami? Odborníci tvrdia, že dážďovky dokážu urobiť veľa dobrého a že hnojivo, ktoré produkujú, má cenu zlata. Ako teda prilákať dážďovky do kompostu? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

  Lekár podával pacientke kávu s jeho semenom. Na súde tvrdil, že si neumyl ruky

  0 icon

  7.6.2023. Redakcia Vášeň v tebe (Foto: pixabay.com/DarkoStojanovic). Začína sa proces proti britskému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Je obvinený zo sexuálneho napadnutia svojich obetí pridávaním semena do ich kávy. V Spojenom kráľovstve sa začne prestížny súdny proces proti všeobecnému lekárovi Dr. Nicholasovi Johnovi Chapmanovi. Podľa

  Jednoduchý recept na drobenkový koláč. Tento dezert s ovocím chutí ako od babičky

  0 icon

  7.6.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/Crouton Crackerjacks). Drobenkový koláč je chutný a napriek zdaniu ľahko pripraviteľný dezert pre celú rodinu. Môžete ho podávať so slivkami, rebarborou a jahodami - v skutočnosti chutí skvele s akýmkoľvek ovocím. Interia prináša jednoduchý recept na koláč, ktorý si zamilujete!

  Armádny Magazín

  Najväčšie západné energetické korporácie si veľmi dobre ohrievajú ruky na sankčnej vojne proti Rusku

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Už dávno je jasné, že protiruské sankcie majú bumerangový efekt na ekonomiky západných krajín. Prejavil sa prudkým nárastom inflácie, poklesom už aj tak nízkych mier hospodárskeho rozvoja a poklesom reálnych príjmov občanov. Podľa OECD do konca roka 2022 klesli príjmy v 38 členských krajinách OECD ako…

  Húfnice CAESAR sa Ukrajine nehodia!

  0 icon

  Francúzsko, 7.jún 2023 (AM) – Vraj je to pre ich zraniteľnosť, teda pre ich rýchle opotrebúvanie a nemožnosť opráv, tvrdí francúzsky aktivista Xavier Moreau. Donedávna sa však na Ukrajine hovorilo o samohybných húfniciach CAESAR trochu inak, pyšnejšie. Napr. ukrajinský minister obrany Aleksej Reznikov vyhlasoval, že vďaka dodávkam z Francúzska a Dánska má Ukrajina druhý najväčší park

  CIA vás špehuje prostredníctvom vášho smartfónu

  0 icon

  Nemecko, 7.jún 2023 (AM) – Federálna bezpečnostná služba spoločne s ruskou FSO odhalila spravodajskú operáciu amerických tajných služieb, ktoré využívali mobilné zariadenia Apple (USA). "Bezpečnosť ruskej telekomunikačnej infraštruktúry odhalila anomálie špecifické len pre používateľov mobilných telefónov Apple a spôsobené pôsobením doteraz neznámeho škodlivého softvéru (VPO) využívajúceh

  Západ testuje na Ukrajine tie typy zbraní, ktoré potom použije v priamej vojne s Ruskom

  0 icon

  Rusko, 7.jún 2023 (AM) – Ako informovalo ruské ministerstvo obrany deň predtým, ruská armáda pri odrazení ofenzívy ukrajinskej armády na južnom Donecku zničila 28 tankov Ozbrojených síl Ukrajiny vrátane ôsmich nemeckých Leopardov. Podľa vojenského analytika Jurija Kotenoka budú západné krajiny naďalej zásobovať Kyjev

  Rusku hrozí čierna známka FATF. Pridá sa ku Kimovi?

  0 icon

  USA, 7.jún 2023 (AM) – Nepriatelia Ruska sa domnievajú, že sankčná vojna proti krajine by sa nemala obmedzovať na trestné opatrenia jednotlivých štátov, ale je potrebné medzinárodné úsilie. Samozrejme, ideálne by bolo, keby sa rozhodnutie o sankciách voči Rusku prijalo na úrovni Bezpečnostnej rady OSN, ale to sa nedeje a pravdepodobne ani…

  TopDesať

  Raritné fotografie známych osobností, ktoré ste nikdy nevideli

  0 icon

  V dnešnom digitálnom veku, kde každý má vreckový fotoaparát vo svojom smartfóne a fotografie sú všadeprítomné, je ťažké si predstaviť, že existujú snímky známych osobností, ktoré zostali skryté pred našimi očami. No práve tieto zriedkavé a raritné fotografie nám poskytujú jedinečný pohľad do minulosti, odhaľujúc celebrity v úplne novom svetle.…

  Kvíz: Dokážete spoznať európsku krajinu na základe jej tvaru?

  0 icon

  Vitajte, milí čitatelia, v našom novom článku plnom geografického dobrodružstva! Dnes vás pozývame na vzrušujúcu výzvu, ktorá vás zavedie do srdca Európy a vyzve vás, aby ste preukázali svoje znalosti o európskych krajinách. Dokážete spoznať európsku krajinu len na základe jej tvaru? Európa je kontinent bohatý na rozmanitosť a históriu. Každá…

  Tieto celebrity svoje outfity využili aj po rokoch

  0 icon

  Vitajte v fascinujúcom svete módy a celebrít! V tomto článku sa pohrávame s myšlienkou, že ani tie najznámejšie celebrity sa neboja využiť svoje outfity opakovane, a to s tým istým štýlom a eleganciou. Odkazujú na pravdu, že dobrý štýl je nadčasový a že oblečenie môže slúžiť viac než len pri…

  Tieto fotografie dajú poriadne zabrať tvojmu zraku a mozgu

  0 icon

  V tomto článku si ukážeme fotografie, ktoré nenechajú váš zrak a mozog na pokoji. Pri niektorých fotografiách sa budete musieť skutočne zamyslieť, či vidíte skutočnosť alebo iba optický trik. Tieto fotografie majú schopnosť vyvolávať záhadné dojmy a vášne vo vašom vnútri. Za ich zdanlivo jednoduchými a bežnými kompozíciami sa však…

  Extrémne drahé chyby zachytené na fotografiách

  0 icon

  Hovorí sa, že za chyby sa platí. Bohužiaľ, tieto fotografie majú hodnotu tisícky eur - tisícky eur na opravy poškodených vecí. Pozrite sa na zbierku nešťastia v podaní extrémne drahých chýb. Reddit je na vrchole v poskytovaní fotografií ľudí, ktorí majú naozaj ťažký deň. Prispievatelia na r/ThatLookedExpensive sa delia o…

  FOTO DŇA