Politika, zákony Stvoriteľa a očista zeme!

Položme si hypotetickú otázku, či by sa páčilo USA, keby Rusko začalo s masívnym zhromažďovaním najrozličnejších zbraňových systémov pri ich hraniciach? Napríklad v Mexiku, alebo na Kube? Určite by sa im to nepáčilo! Presne tak, ako sa im to nepáčilo v päťdesiatych rokoch 20. storočia na Kube, kvôli čomu vznikla kubánska kríza a svet sa ocitol na pokraji jadrovej konfrontácie mocností.

Ale to, čo by sa nepáčilo USA ony sami robia Rusku! Ignorovali dohodu s Gorbačovom, že po rozpade východného bloku sa vojenský pakt NATO nebude rozširovať ďalej na východ. Dospelo to až k tomu, že po Majdane Američania enormným spôsobom zvýšili svoju prítomnosť na Ukrajine a začali tam masívne zhromažďovať najrozličnejšie zbraňové systémy, s perspektívou prijatia Ukrajiny do NATO. USA teda systematicky robili Rusku to, čo by si nepriali, aby niekto iný robil im samotným.

Nikdy nerobte iným to, čo nechcete, aby iní robili vám!

Tieto slová Krista definujú základný vesmírny zákon, platný pre všetky vedomé bytosti nášho stvorenia. Jeho dodržiavanie vedie k harmónii a jeho nedodržiavanie vedie k tragédii. A práve pre jeho nedodržiavanie v súčasnosti prežívame tragédiu vojnového konfliktu so všetkými jeho negatívnymi dôsledkami, ktoré sa dotýkajú aj nás.

A pretože žijeme v dobe očisty zeme, predpovedanej dávnymi prorokmi, každé porušenie zákonov Stvoriteľa sa stáva čoraz zjavnejším a očividnejším. Stáva sa do takej miery viditeľným, aby to ľudstvu nebolo možné prehliadať, a aby na vlastnej koži a na vlastnom bolestnom prežívaní pochopilo, že porušovanie elementárnych zákonov Stvoriteľa prináša nešťastie, a že šťastie a mier spočíva iba v ich rešpektovaní a dodržiavaní.

V našom konkrétnom prípade to znamená pochopenie, že nie je možné beztrestne robiť iným to, čo nechceme, aby iní robili nám. Pochopme to konečne a začnime sa tým riadiť vo svojom živote. Začnime sa tým riadiť ako jednotlivci i ako celé národy.

Pred Ministerstvom vnútra Českej republiky visia dve zástavy. Česká a Ukrajinská. Sú rozdelené čiernym pásom, predstavujúcim vak na mŕtvoly. Vak je zipsom zapnutý až ku vrchu, k hlave Vladimíra Putina. Ide o morbídnosť, ktorá nemá obdobu, a voči ktorej bolo podaných už viacero trestných oznámení. Táto morbídnosť sa opiera o otvorené prianie smrti Vladimírovi Putinovi, ktoré je veľmi rozšírené v Českej republike.

Priať smrť inému človeku a toto prianie vizuálne stvárniť vakom na mŕtvoly, v ktorom sa dotyčný človek nachádza! Ako si takéto niečo stojí vo svetle zákonov Stvoriteľa?

Už raz bolo spomenuté, že žijeme v dobe očisty zeme, predpovedanej dávnymi prorokmi. Očista je vynútená stupňovaním žiary blížiaceho sa Božieho Svetla a začne sa prejavovať tak, že za každý vykonaný čin, vyslovené slovo, alebo myslenú myšlienku sa nám čoraz rýchlejšie začnú vracať naspäť ich dôsledky. Za pozitívne činy, pozitívne slová a pozitívne myšlienky sa nám vrátia v zrýchlenom čase ich pozitívne dôsledky v podobe požehnania. A za naše negatívne činy, negatívne slová a negatívne myšlienky sa nám vrátia ich negatívne dôsledky v podobe skazy.

A ak doteraz trval spätný návrat od činu až k dôsledku celé roky, ba až desaťročia, v žiare lúča Pánovho Svetla sa nám to začne vracať takmer bezprostredne. Vráti sa nám to vo forme bezprostredného a okamžitého prežívania dôsledkov všetkých našich činov, slov a myšlienok. Bude to niečo neuveriteľné, čo ľudstvo zaskočí, a čo naň bude mať tvrdý výchovný účinok.

Tento tvrdý výchovný účinok bude mať za následok, že si konečne začneme uvedomovať to, čo sme si mali uvedomiť už dávno. A síce, že sa nemôžeme vyhnúť zodpovednosti za všetko, čo z nás vychádza v podobe našich slov, činov a myšlienok, pretože túto zodpovednosť budeme donútení prevziať okamžite a bezprostredne. Ak vôbec budeme chcieť prežiť a obstáť v žiare lúča Pánovho Svetla, budú musieť byť naše slová, činy a myšlienky iba dobré, čisté a krásne. Všetko ostatné nám prinesie v rýchlom spätnom účinku nenapraviteľnú škodu, alebo nás to úplne zničí. Takýmto tvrdým spôsobom sa konečne naučíme, že nie je možné ubližovať iným a špiniť ich ani len v myšlienkach. Naučíme sa, že svoju myseľ musíme udržiavať iba čistú, ušľachtilú a prajúcu dobro iným.

A teraz, v tomto kontexte, si skúsme dať odpoveď na otázku, čo môže očakávať ten, kto hoci len v myšlienkach praje smrť inému človeku?

Blízka budúcnosť mu prinesie bezprostrednú smrť, pretože ho v mohutnej žiare lúča Pánovho Svetla zabije okamžitý dôsledok jeho vlastnej myšlienky. Všetky negatívne, nenávistné a vražedné myšlienky, smerované k nejakému človeku, k nejakým ľuďom, alebo k nejakým národom sa budú v blízkej budúcnosti rovnať samovražde!

Ale pozor, milí priatelia! Ony sa rovnajú samovražde už dnes! Už dnes predstavujú ťažkú karmu, ktorá sa v oblúku vracia ku každému, kto sa snaží negatívne obmýšľať iných. Iba s tým rozdielom, že v súčasnosti to ešte nejaký čas trvá, ale v čoraz väčšom zosilňovaní Božej prítomnosti na zemi v podobe ustavične zosilňovanej žiary Pánovho Svetla sa bude tento čas čoraz viacej skracovať, až do bodu okamžitého a bezprostredného návratu karmy.

Mnohí ľudia, dokonca aj materialisti vnímajú, že sa blíži kolaps doterajšieho fungovania sveta, a v rámci svojho materialistického vnímania reality sa na to snažia pripraviť predovšetkým materiálne. Zhromažďujú zásoby a učia sa ako prežiť bez vymožeností modernej civilizácie.

Nie len im, ale úplne všetkým ľuďom však musí byť povedané: „Môžeme byť po materiálnej stránke pripravení na 120 percent, avšak bez znalosti základných duchovných zákonitostí nám to nebude k ničomu platné, pretože sa môže ľahko stať, že fyzicky by sme možno aj prežili, ale nakoniec nás zabije naša vlastná myšlienka. Nakoniec nás zabije náš vlastný negatívny spôsob myslenia, ktorým sme sa snažili obmýšľať iných“.

Týmto nemá byť povedané, že materiálne zabezpečenie a materiálna príprava na krízové situácie je niečo zlé. Nie je to zlé, ak sa zároveň zabezpečíme a pripravíme aj duchovne. Túto dôležitú informáciu by ste však márne hľadali na všetkých stránkach na internete a vo všetkých knihách, venujúcich sa problematike prežitia po kolapse systému. Pravda je však taká, že kto sa zároveň nepripraví aj duchovne, neprežije!

Ako sa ale máme pripraviť duchovne? Akým spôsobom máme hovoriť, myslieť a konať, aby sme prežili v žiare prichádzajúceho lúča Pánovho Svetla?

Úplne jasne sa o tom hovorí v Desatore prikázaní, v Ježišovom učení a v novodobej podobe v Posolstve Grálu. Takto máme myslieť, takto máme hovoriť a takto máme jednať, aby sme bez akejkoľvek ujmy obstáli v žiare lúča Pánovho Svetla. V oboznamovaní sa s týmito duchovnými pravdami a v pretváraní seba samého do podoby, akú nám ukazujú, spočíva zodpovedná duchovná príprava na to, čo prichádza, a čo nie je možné nijako inak zvládnuť. 

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Milan Šupa

O AUTOROVI

Som človek presvedčený o tom, že to skutočné, pravé a pravdivé je možné uvidieť len vnútorným zrakom.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 20

Celkové hodnotenie: 18.38

Priemerná čítanosť: 1244

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Slováci začnú čochvíľa splácať požičané 2 miliardy a Slovensko si požičalo ďalších 580 miliónov eur

  0icon

  Bratislava 28. januára 2023 (HSP/Foto:screenshot)   Slovensko pred sebou tlačí fúrik s poriadne ťažkým nákladom. Dlh Slovenska už presiahol 60 miliárd eur. V Januári si Slovensko opäť…

  Vlhová po 1. kole slalomu tretia, Boris Vlha: "Problém bol v úvode"

  0icon

  Slovenská lyžiarka Petra Vlhová figurovala po odjazdení elitnej pätnástky 1. kola sobotného slalomu Svetového pohára na 3. mieste.

  To myslí vážne? Matovič predpovedá ako dopadnú septembrové voľby

  0icon

  Bratislava 28. januára 2023 (HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian)   Je zrejmé, že predčasné voľby budú. Politici sa síce nezhodnú na mesiaci, ale OĽaNO stanovilo termín…

  "Takéto šialenstvo som ešte nezažil!" - chorvátsky prezident kritizuje výrok nemeckej ministerky zahraničných vecí

  0icon

  Záhreb 28. januára 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Roland Zak)   Zoran Milanović zaželal Nemecku tentoraz viac šťastia ako v druhej svetovej vojne, ale trval na tom, že Chorvátsko…

  Ján Budaj zvoláva na stredu okrúhly stôl demokratických strán

  0icon

  Dočasne poverený minister životného prostredia Ján Budaj zvoláva na stredu 1. februára okrúhly stôl predstaviteľov politických "demokratických" síl.

  „Zasiahlo ma to ako kopa tehál.“: Silné svedectvo ženy, ktorá si želá, aby bola poznala pravdu pred potratom

  0icon

  Bratislava 28. januára 2023 (HSP/Foto: Pexels)   Vo svojich krátkych memoároch "Veci, ktoré som si želala vedieť....Predtým, ako som potratila svoje deti," autorka Farrah Christine…

  Na Slovensku chce vzniknúť šesť nových politických strán

  0icon

  Bratislava 28. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Na Slovensku chce vzniknúť aktuálne šesť nových politických strán. Oznámenie o zbieraní podpisov zverejnili na webstránke Ministerstva vnútra (MV)…

  Správa amerického RAND v plnej nahote odhaľuje falošnú politiku USA voči Kyjevu

  0icon

  Washington 28. januára 2028 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik)   "Vojna na Ukrajine je najvýznamnejším medzištátnym konfliktom za posledné desaťročia. Jeho vývoj bude mať pre Spojené štáty vážne…

  Rozdiel medzi inteligenciou ázijských a západných detí je šokujúci. Dôvod majú každý deň v rukách

  0icon

  Paríž 28. januára 2027 (HSP/rmx.news/Foto:Pixabay)   Klesajúce výsledky západných krajín v inteligenčných testoch detí v porovnaní s Čínou priamo súvisia s problémom času stráveného pri…

  Tanky samy o sebe nezvrátia priebeh vojny na Ukrajine. Američania preto ordinujú ďalšie lieky

  0icon

  Kyjev 28. januára 2023 (HSP/Foto:Facebook)   "Tanky samy o sebe nezvrátia priebeh vojny na Ukrajine" je názov analytického článku v New York Times Tanky NATO…

  Vášeň v Tebe

  Striekané šaty predviedli na modelke Hadid. Videli ste ale uvarené?

  0 icon

  Vo štvrtok 26. januára 2023 v novo zrekonštruovaných priestoroch Slovenskej národnej galérie odovzdávali v 27. ročníku Ceny Nadácie Tatra banky za umenie. V centre pozornosti bola Martina Ďurikovič. Podujatie moderovala Adela Vincezová, ktorá sa predviedla v šatách z bioplastických materiálov. Šaty vytvorila mladá dizajnérka Martina Ďurikovič, víťazka súťaže Best Fashion Talent 2022. Mladá…

  TOP farby oblečenia, ktoré sa hodia k šedivým vlasom. Máte ich v šatníku?

  0 icon

  Časy, kedy sa ženy báli otravných šedín, sú už dávno preč. Strieborné, biele a dokonca aj šedivé vlasy sú teraz úplne trendy. Takže ak ste strieborná líška, je čas ponoriť sa hlboko do šatníka, aby ste zistili, čo vyhovuje vám a vašim krásnym vlasom, vyzýva portál Leaf.

  Adela zverejnila súkromnú fotografiu. Ako keby ste videli svojho manžela?

  0 icon

  Moderátor Viktor Vincze dnes oslavuje 32. narodeniny. Jeho manželka moderátorka Adela mu zablahoželala aj verejne na sociálnej sieti. Zverejnila totiž súkromnú fotografiu Viktora, ku ktorej uviedla: „Všetko najlepšie, moja láska!“ Fotografia však nezobrazuje vystylovaného moderátora, ale spiaceho manžela, ktorý pravdepodobne zaspal po určitom fyzickom či psychickom vyčerpaní. Reakcia Viktora na…

  Čo vidíte ako prvé? Kráča mačka hore alebo dole schodmi?

  0 icon

  Optická ilúzia, ktorá zobrazuje mačku na schodoch, môže odhaliť vašu skutočnú osobnosť. Snímka v odtieňoch sivej farby zobrazuje mačku na schodoch. Kráča mačka smerom hore alebo ide dole po schodoch? Bez ohľadu na to, ktorým smerom vidíte mačku kráčať, odhalí to váš prístup k životu, informuje

  Prečo nestačí umyť ovocie a zeleninu čistou vodou? Ako ich zbaviť chémie?

  0 icon

  Ako sa správne umýva ovocie a zelenina? V mnohých prípadoch nestačí tečúca voda. Portál LoveNatura uvádza, že väčšina používaných pesticídov má olejovitú štruktúru. Konzistencia oleja je nevyhnutná na to, aby sa prípravok nezmýval na poli počas nepriaznivého počasia.

  Armádny Magazín

  Sestra vodcu KĽDR: "Severná Kórea bude v jednom zákope s armádou a ľudom Ruska"

  0 icon

  Severná Kórea, 28. januára 2023 (AM) – Sestra severokórejského vodcu Kim Čong-una Kim Yo-jong vyjadrila svoj názor na ozbrojený konflikt na Ukrajine a geopolitickú konfrontáciu medzi Ruskom a kolektívnym Západom. Sestra Kim Čong-una, ktorá zastáva post zástupcu vedúceho oddelenia Ústredného výboru Robotníckej strany KĽDR, uviedla, že Spojené štáty pumpujú

  Západ je nespokojný s Abramovičom. Jeho úloha ako sprostredkovateľa pri rokovaniach s Kyjevom sa oslabila

  0 icon

  USA, 28. januára 2023 (AM) – Takmer pred rokom sa ruský miliardár Roman Abramovič pokúsil pomôcť zastaviť vojnu na Ukrajine, zachrániť si reputáciu na Západe a majetok vo výške 15 miliárd dolárov. Jeho pokusy však neboli úspešné a teraz sa jeho úloha obmedzuje na vyjednávanie výmeny väzňov alebo „dohody o obilí“.…

  Ukrajina bude pre stíhačky F-16 potrebovať žoldnierov a čas

  0 icon

  Rusko, 28. januára 2023 (AM) – Na Západe sa začalo rozprávať o presune stíhačiek F-15 a F-16 na Ukrajinu a konkrétne dohody sú možné v priebehu niekoľkých týždňov. Na efektívne využitie týchto strojov sú ale potrební piloti, ktorí s nimi vedia lietať. A nie sú na Ukrajine. Je len jedna možnosť…

  Modernizovaný Kalašnikov AK-12 nabral skúsenosti z bojov na Ukrajine

  0 icon

  Rusko, 28. januára 2023 (AM) – Útočná puška AK-12 Kalašnikov bola modernizovaná s prihliadnutím na skúsenosti s jej používaním v bojových operáciách v zóne špeciálnej operácie, sériové dodávky aktualizovaných zbraní sa začnú tento rok. Oznámil to šéf Rostec Sergej Chemezov. Útočná puška AK-12, prijatá ruskou armádou v roku 2018, bola výrazn

  Rusko nemôžeme ignorovať. O "Bismarckovom dialógu"

  0 icon

  Nemecko, 28. januára 2023 (AM) – Prečo sa súkromná osoba s pruskými koreňmi a zvučným menom usiluje o dialóg s ruskými partnermi počas vojny a čo sa môže moderná nemecká politika naučiť od kancelára Otta von Bismarcka. Od

  TopDesať

  Severná Kórea ako ju nepoznáme: Zakázané fotografie zachytávajú každodenný život

  0 icon

  Fotograf Eric Lafforgue je jedným z tých šťastlivcov, ktorí mali možnosť vidieť skutočnú Severnú Kóreu. Severná Kórea je totižto krajina, ktorá je "izolovaná" od celého sveta. K nám o nej prúdi strašne málo informácií a množstvo z nich je prikrášlených k horšiemu, ale aj k lepšiemu. Eric sa dostal do…

  Instagram verzus realita: Žena poukázala na pálčivý problém dnešného sveta

  0 icon

  Instagram môže byť nádherným a inšpirujúcim miestom plným krásnych a umeleckých fotografií miest, ktoré chceme navštíviť, a ľudí, ktorými chceme byť. Avšak pod pozlátkom je tvrdá realita. Mnohé z týchto "dokonalých" fotografií podporujú úplne nereálne ideály a očakávania, ktoré sa nikdy nedajú dosiahnuť a vedú len k pocitom nedostatočnosti, žiarlivosti a možno až k depresiám.…

  Sny, ktoré sa snívali určite už aj tebe. Aký je ich význam?

  0 icon

  Ľudstvo sa pokúša objasniť tajomstvo snov už od nepamäti. Mnoho ľudí verí, že sny sa dajú interpretovať a dokážu predpovedať budúcnosť. Psychológovia zase veria, že sny nám ukazujú náš aktuálny stav a snažia sa nám niečo naznačiť. Existujú však sny, ktoré sa vo väčšom či menšom množstve vyskytujú takmer u…

  TOP10: Najsilnejšie a najnebezpečnejšie zbrane sveta

  0 icon

  V dnešnom článku si ukážeme najsilnejšie a najnebezpečnejšie zbrane na svete, ktoré boli kedy vyrobené. Vývoj zbraní, ktoré spôsobujú hromadné ničenie, sa začal až v minulom storočí. Vojna bola vždy tak trocha významnou hnacou silou technologického pokroku. Vojna by nemala byť nikdy v žiadnom prípade podporovaná ani ospravedlňovaná, no tieto…

  Čo sa stane, keď si hneď potom, ako si dáš jedlo, zdriemneš?

  0 icon

  Ľudia majú tendenciu byť hneď po jedle ospalí a nechcú nič iné ako si zdriemnuť. Ako sa však ukazuje, je to presne to, čomu by si sa mal vyhnúť. Spánok alebo len ležanie hneď po jedle môže mať skutočne nepríjemné následky. Možno dokonca poznáš niektoré príznaky, ale nikdy si si neuvedomil, že ich spôsobilo jedlo tesne…

  FOTO DŇA