Desivé porovnanie novodobého a prastarého textu

 

V tomto článku si povieme o súvise dvoch textov a o závažných skutočnostiach, ktoré z nich vyplývajú. Vrhajú totiž desivé svetlo na všetko, čo sa okolo nás deje. Demaskujú to, odkrývajú to a je na ľuďoch, aby sa podľa toho zariadili.

 

O aké texty ide?

 

Prvým z nich je stať zo Zjavenia Jána, nachádzajúca sa v závere Nového Zákona. Spis je známejší pod názvom Apokalypsa. V uvedenej stati sa píše, že v zlomovom období v dejinách ľudstva, v očiste a súde príde čas, kedy budú veľkí i malí, chudobní i bohatí nútení šelmou k tomu, aby hromadne a masovo prijímali jej znak na svoju ruku, pretože bez tohto znaku nebudú môcť ani kupovať, ani predávať. V Apokalypse sa ďalej upozorňuje, že ľudia by sa tomu mali brániť, pretože kto sa tomu podvolí, postaví sa proti Stvoriteľovi a bude smerovať k zatrateniu. Celé je to vyjadrené veľmi drsnými a expresívnymi slovami, a to preto, aby sme si to so všetkou vážnosťou uvedomili, a keď príde čas, všemožne sa bránili prijatiu znaku šelmy na ruku, pretože z duchovného hľadiska ide o vec veľmi negatívnu.

 

Toľko dávny, 2000 rokov starý text, a teraz ho porovnajme s textom súčasným. Ide o slová Henryho Kissingera, prednesené 25. februára 2009 na Rade Svetovej Zdravotníckej Organizácie pre Eugeniku:

 

Akonáhle stádo prijme povinné nútené očkovanie, je koniec hry. Príjmu čokoľvek – násilné darcovstvo krvi alebo orgánov – pre “vyššie dobro”. Môžeme geneticky modifikovať deti a sterilizovať ich – pre “vyššie dobro”. Ovládaj mysle oviec a ovládaš stádo. Výrobcovia vakcín zarobia miliardy, a vy, ktorí ste dnes tu v tejto miestnosti, ste investori. To je veľká výhra na oboch stranách! My preriedime stádo a stádo nám zaplatí za poskytnutie vyhladzovacích služieb.

 

Čo znamenajú jeho slová vo svetle textu z Apokalypsy a čo všetko z toho pre nás vyplýva?

 

V novodobom texte sa hovorí o očkovaní v súvislosti so svetovou pandémiou nie ako o pomoci ľudstvu, ale ako o niečom nekalom. Ako o nástroji manipulácie a redukcie ľudstva. Ako o nástroji genetickej modifikácie. A hovorí sa tam aj o taktike, ktorá má byť použitá na dosiahnutie týchto obludných cieľov. Taktikou je, že sa ľuďom nahovorí, že je to pre ich dobro.

 

S cynizmom, typickým pre mnohých takzvaných „šikovných“ podnikateľov dnešnej doby sa ďalej hovorí, že sa na tom všetkom dá veľmi dobre zarobiť, pretože zmanipulované obyvateľstvo zaplatí „šikovným“ podnikateľom za vlastnú likvidáciu i za genetické pokusy na nich.

 

V súhrne tu teda máme štyri základné body, a my sa budeme detailnejšie venovať každému z nich.

 

Prvým bodom je genetická manipulácia a modifikácia ľudstva. Druhým bodom je redukcia populácie. Tretím bodom je cieľ, akým toho dosiahnuť. A štvrtými bodom sú zisky, ktoré sa z toho dajú vytĺcť.

 

A aby článok nebol príliš obsiahly, budeme sa v ňom venovať len trom z uvedených bodov, pričom bod o zriedení svetovej populácie rozviniem v samostatnom článku.

 

Poďme teda najskôr k zisku. Takzvaní „šikovní“ podnikatelia, čiže ľudia bez akejkoľvek morálky, dokážu zarobiť na všetkom. Na vojne, na ľudskom nešťastí i na pandémii. A preto sa aj dnes vo veľkom zarába. Zarába sa na testoch, na vakcínach a na províziách, ktoré za to tečú do vreciek tých, čo to dovoľujú. Hovorí sa o covid mafii, ktorá má záujem na tom, aby pandémia stále pokračovala, a aby sa stále viac testovalo a očkovalo. Najprv dvomi dávkami, teraz treťou a potom stále ďalej donekonečna.

 

Sám Matovič je prepojený s týmto kšeftom, pretože právo distribúcie testov pre štát získala malá trnavská firma jeho kamaráta. Aj preto bolo na Slovensku uskutočnené celoplošné testovanie, ako svetový unikát. Stálo miliardu Eur. Stalo sa však jedným z ohnísk šírenia nákazy, na základe čoho sme sa umiestnili v úmrtiach na počet obyvateľstva medzi štáty s najväčšou úmrtnosťou na svete.

 

Došlo k neuveriteľnému paradoxu, že najviac testovaný národ na svete dosiahol najväčšiu úmrtnosť na svete. Jediným objektívnym prínosom plošného testovania bolo to, že si na ňom všetci zainteresovaní dobre namastili vrecká.

 

A kšefty ďalej úspešne pokračujú, pričom rovnaké je to aj s očkovaním. Tí, čo sa očkovať nechcú dať kazia kšefty, a preto sú k očkovaniu všemožne nútení. Preto sa uvažuje o povinnom očkovaní. A tí, čo s očkovaním súhlasia, sú očkovaní treťou dávkou, a budú štvrtou a ďalšou, pretože platnosť covid pasov je len 9 mesiacov.

 

Horšie však je, že očkovaním sa sledujú ešte aj iné ciele, ako je zisk. Na ľudstve je ako na pokusných myšiach aplikovaná genetická terapia. Začína sa manipulovať s ľudskou genetickou informáciou. Najskôr sme geneticky modifikovali kukuricu a zmenili sme jej genetickú štruktúru na svoj vlastný obraz a podľa svojich vlastných prianí. A teraz prichádza na rad ľudstvo! Aj jeho genetická informácia má byť zmenená, a to podľa obrazu a predstáv vedcov z Pfizeru i iných farmaceutických spoločnosti, ale v skutočnosti podľa predstáv vlastníkov a majiteľov týchto spoločností. Presne tak, ako to v roku 2009 avizoval Henry Kissinger.

 

Ľudstvo, stvorené na obraz Boží, má byť geneticky modifikované na obraz a podľa priania úzkej elity vyvolených, ktorá sa pasovala do pozície vládcov nad svetom. Genetickou manipuláciou má byť ľuďom zahataná cesta k Stvoriteľovi. Má byť zabránené nájdenie spojenia s ním. Ide o zločin voči duchovnému jadru človeka, ktoré má byť prostredníctvom genetických manipulácií definitívne odstavené na vedľajšiu koľaj. S ľudí sa majú stať len čisto biologické bytosti bez ducha. Len biologické roboty, bezducho plniace zámery mocných. Preto je v Apokalypse vnímané prijatie znaku šelmy na ruku, ako zločin proti duchu s katastrofálnymi duchovnými dôsledkami pre každého, kto sa tomu podvolí.

 

A najväčšou zákernosťou a manipuláciou obyvateľstva je, že toto všetko je prezentované tak, že sa to deje pre naše dobro. Že sa to deje pre víťazstvo nad pandémiou. Každý, kto víťazstvu nad pandémiou napomáha je vnímaný ako dobrý a naopak, každý kto sa tomu prieči je vnímaný ako zlý a nezodpovedný.

 

Vlci prichádzajú v rúchu baránka a naivní ľudia to nepoznávajú. Prezlečených a zamaskovaných vlkov považujú za dobrých a tých, ktorí sa vlkom stavajú na odpor, považujú za zlých. Ľudia sa dali naivne oklamať prvoplánovým dobrom a nevidia, že je to len vonkajšie pozlátko. Že je to len vonkajší lesk a pod jeho povrchom sa skrývajú nečisté pazúry temna.

 

Keby mali ľudia živšieho ducha, živší cit, jasnejšie svedomie a ušľachtilejšiu myseľ, dokázali by túto zákernú podlosť vnímať a nedali by sa oklamať. Ale vnútro väčšiny obyvateľstva je spútané materializmom a konzumným spôsobom života, čo im zastiera jas ich ducha, citu a svedomia. Ich myseľ je zakalená neušľachtilosťou, a preto nedokážu vnímať zlo, skrývajúce sa za prvoplánové dobro. A preto v domnení, že robia dobre, robia v skutočnosti zle. V domnení, že slúžia dobru, slúžia v skutočnosti zlu.

 

V tejto súvislosti mi nedá nespomenúť jeden príklad z časov plošného testovania na Slovensku. V televízii vtedy dávali rozhovor s mladým človekom, ktorý hovoril, že rád pomáha ľuďom, a preto sa rozhodol pomôcť ako dobrovoľník pri plošnom testovaní. Bolo to prezentované ako uvedomelosť, dobrota a láska k blížnym.

 

V skutočnosti sa však táto naivná ovečka stala ochotným pomocníkom pri šikanovaní a terorizovaní národa. Stala sa predĺženou rukou trnavskej firmy Matovičovho kamaráta, ktorý na plošnom testovaní vynikajúco zarobil a ďalej vo veľkom zarába. A na koniec bolo celé plošné testovanie vyhodnotené WHO ako fiasko a drahý, zbytočný experiment.

 

Hitler bol fašistický netvor, ktorému však slúžili tisíce ľudí. Horlivo zavádzali jeho nariadenia do každodenného života, čím terorizovali a šikanovali zvyšok národa. V súčasnosti sa do pozície vládcov sveta pasovala úzka skupina netvorov, o ktorých zámeroch s ľudstvom hovoril Henry Kissinger. A týmto netvorom a ich zámerom slúžia jednotlivé národné vlády. A im zase slúžia tisícky otrockých a ustráchaných duší v rôznych štátnych inštitúciách a úradoch. Poslušne terorizujú národ a domnievajú sa, že mu pomáhajú. Netvorom slúžia tisíce naivných dobrákov, ktorí z takzvanej lásky k blížnym testujú ľudí, alebo ich očkujú. A netvorom slúžia i policajné zložky, zabezpečujúce, aby sa to všetko dialo pod zdaním práva.

 

Keby sme sa opierali len o slová Henryho Kissingera, mohlo by sa to snáď považovať za hoax. Ale o niečom podobnom hovoria aj slová Apokalypsy, staré 2000 rokov. Tieto dva texty sa doplňujú a jasne dosvedčujú, že nejde o nijakú konšpiráciu.

 

Žijeme v dobe súdu a očisty, predpovedanej už pred 2000 rokmi, a jej poznávacie znaky sa v dnešnej dobe naplňujú. A naplňujú sa preto, lebo sme sa odvrátili od hodnôt ducha a náš odklon nás priviedol až sem. Až ku genetickej manipulácii ľudstva a k jeho riadenej redukcii. To však môžu spoznať len ľudia čistého srdca, mysle a citu. Oni sú tými, ktorí bojujú za správnu vec a oni sú tými, ktorí ak vo svojom boji nepoľavia, nedostanú strach a nepoddajú sa, nakoniec zvíťazia s podporou Svetla tak, ako je to predpovedané na samom konci Nového Zákona v Zjavení Jánovom. Želám vám, aby ste aj vy boli medzi nimi.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Ivan Holek

O AUTOROVI

Mám rád cestovanie, dobré jedlo a víno, divadlo, svoje dve deti a niekoľko dobrých priateľov. Držím sa motta: „Život je ako oceán. Všetko dobré aj zlé, čo do neho hodíš, sa ti vráti.“ Fascinuje ma príroda, milujem ľudí a komunikáciu s nimi. Nebojím sa ísť aj na tenký ľad, keď je to potrebné. A práve o vnútorných prežitiach zo všetkých týchto svojich mnohostranných záujmov by som chcel písať vo svojom blogu.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 256

Celkové hodnotenie: 0.29

Priemerná čítanosť: 1736

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

  POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Rodičia i učitelia sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Rodičia, učitelia i odborníci z oblasti školstva sa môžu zapájať do diskusie o reforme obsahu vzdelávania. Jej cieľom…

  Slováci prehrali s Ruskom, Berky: "Súper nás predčil vo všetkom"

  0icon

  Amsterdam 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Slovenskí futsalisti prehrali vo svojom prvom zápase na majstrovstvách Európy v Holandsku s favorizovaným Ruskom vysoko 1:7. Debutant…

  SHMÚ upozorňuje na sneženie, tvorbu snehových jazykov či nízke teploty

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na severe Slovenska môže výdatnejšie snežiť, na väčšine územia sa môžu tvoriť snehové jazyky a záveje, v niektorých oblastiach…

  Biden a Kišida hovorili o obavách z rastúcej asertivity Číny i pandémii

  0icon

  Wahington 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Cabinet Secretariat/Kyodo News)   Americký prezident Joe Biden a japonský premiér Fumio Kišida na piatkovom virtuálnom stretnutí diskutovali o obavách z…

  Premiér považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku

  0icon

  Fričovce 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Premiér Eduard Heger (OĽANO) považuje za dôležité vyriešiť rómsku problematiku, podľa neho vznikol v tejto oblasti veľký investičný…

  Rumunsko a Bulharsko: Požiadavka Ruska stiahnuť vojakov NATO je "neprijateľná"

  0icon

  Bukurešť/Sofia 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Francois Mori   Rumunsko a Bulharsko označili v piatok za "neprijateľnú" požiadavku Ruska, aby sa sily východného krídla NATO stiahli z…

  Orbán sa stretne s Putinom už 1. februára. Jednou z tém bude väčšie energetická sebestačnosť Maďarska

  0icon

  Budapešť 21. januára 2022 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexei Nikolsky, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP,Turkish Foreign Ministry via AP, Pool)   Maďarský premiér Viktor Orbán sa plánuje 1.…

  Budaj potvrdil odhodlanie SR zmierňovať vplyvy klimatickej krízy

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Minister životného prostredia Ján Budaj potvrdil európskym politickým špičkám odhodlanie Slovenska zmierňovať vplyvy klimatickej krízy a dosiahnuť uhlíkovú…

  Naď s primátormi miest hovoril aj o letisku Sliač v súvislosti s dohodou medzi Slovenskom a USA. "Potrebujeme poznať odpovede," hovorí primátor. Čo na to minister?

  0icon

  Banská Bystrica 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR-Ján Krošlák)   Primátor Banskej Bystrice a primátorky Zvolena a Sliača sa v piatok v Banskej Bystrici stretli s ministrom…

  Na Slovensku potvrdili ďalšie prípady omikronu, stal sa už dominantným

  0icon

  Bratislava 21. januára 2022 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na Slovensku potvrdili ďalších 155 prípadov koronavírusového variantu omikron. Celkový počet sekvenáciou potvrdených prípadov je tak 282. Informoval o…

  TopDesať

  Staroveké mesto Tachte Sulejman: 3. časť

  0 icon

  Prinášame tretie pokračovanie článku o starovekom meste tachte Sulejman, zoroastrovcoch a ich náboženstve, ktoré sa po nástupe na trón Ardašíra I z kňazskej triedy - respektíve dynastie Sásánovcov, stalo v Iráne štátnym náboženstvom. Pokračujme tam, kde sme v rámci druhej časti skončili. Niektoré ohne planuli pod šírym nebom na vrcholkoch…

  Alcatraz: Bola najbezpečnejšia väznica skutočne taká bezpečná?

  0 icon

  Jedna z najznámejších väzníc na svete – Alcatraz – sa dlho považovala za najbezpečnejšiu. Stvoritelia väznice na malom ostrove pri meste San Francisco vyhlasovali, že útek z väzenia je nemožný. Dôkazom, že sa mýlili, je útek troch väzňov, ktorý je zahalený rúškom tajomstva. Väznica Alcatraz leží na malom, iba 500 metrov dlhom ostrove,…

  Chudnutie: Osvoj si tieto návyky a bude to hračka!

  0 icon

  Účastníci štúdie o dôležitosti stravovacích návykov stratili po 12 týždňoch v priemere 3,1 kg svojej váhy. Najdôležitejšie však je, že znížili riziko cukrovky a srdcových chorôb, chudnutie je len príjemný bonus. Všetci môžeme dodržiavať zdravé stravovacie návyky bez toho, aby sme sa obmedzovali na konkrétny druh jedla. Ako na to? Vypi 9 pohárov vody…

  Fakty o Čile, ktoré zmenia tvoj pohľad na túto krajinu!

  0 icon

  Mnoho ľudí si spája Čile s korením rovnakého mena a vznešenými horami, ktoré zaberajú široké územia tejto krajiny. Ako každý iný človek, aj obyvatelia tejto krajiny majú kultúrne zvláštnosti, ktorým cudzinci len ťažko porozumejú. Niektoré z ich zvykov sú ale také neobvyklé, že by mohli šokovať nepripraveného turistu. 1. Miestni obyvatelia majú…

  TOP10: Čo sa stane, ak prestaneš úplne jesť cukor?

  0 icon

  "Face Sugar", fúzy nad hornou perou, a dokonca aj neplodnosť  - to sú len niektoré účinky, ktoré sú spojené s konzumáciou zákernej bielej kryštalickej látky, ktorá sa volá cukor. Keď ho dáme preč z našich tanierov a pohárov, nemusí sa z nás stať superhrdina, ale určite to môže zlepšiť náš život a zdravie. A tak sme…

  Armádny Magazín

  Izraelský analytik Kedmi o vývoji udalostí v hypotetickej vojenskej konfrontácii medzi Ruskom a Ukrajinou

  0 icon

  Izrael, 21. januára 2022 (AM) – Izraelský expert Jakov Kedmi počas rozhovoru s novinárom a televíznym moderátorom Vladimirom Solovjovom hovoril o vývoji hypotetickej vojenskej konfrontácie medzi Ruskom a Ukrajinou.   Podľa bývalého šéfa spravodajskej služby Nativ kolektívny Západ nebude zámerne tlačiť Ukrajinu do otvorenej vojens

  Ukrajinské bezpečnostné sily ostreľovali predmestie Donecka. Video

  0 icon

  Donecká republika, 21. januára 2022 (AM) – Ukrajinské bezpečnostné sily vypálili vo štvrtok desať mín na predmestie Donecka , povedal novinárom v Spoločnom centre pre kontrolu a koordináciu prímeria predstaviteľ Doneckej ľudovej republiky.   https://twitte

  Apačské vojny proti Američanom 1. časť

  0 icon

  USA, 21. januára 2022 (AM) – Apači a ich reputácia vo svete Azda každý na Slovensku pozná apačského náčelníka Winnetua, jeho bieleho brata Old Shatterhanda a príbehy z Divokého západu, ktorých autorom je nemecký spisovateľ Karl May. Ten síce nikdy v USA nebol a jediného Apača vo svojo

  Bude India kupovať ponorky od Ruska? Má mimoriadne účinnú konkurenčnú výhodu

  0 icon

  India, 21. januára 2022 (AM) – V samom závere tohto roka sa na najvyššej štátnej úrovni zintenzívnili opatrenia pre politickú a vojensko-technickú spoluprácu Ruska s Indiou. A jednou z jeho najvýznamnejších oblastí je stavba ponoriek.   Sovietsko-indická vojensko-technická spolupráca sa začala v polovici 60. rokov dodávkou série veľkých dieselelektri

  Ukázalo sa, že ruská ponorka, ktorá „narazila“ do fregaty Kráľovského námorníctva, je britská

  0 icon

  Veľká Británia, 20. januára 2022 (AM) – Na videu „zrážky“ medzi ruskou ponorkou a fregatou Kráľovského námorníctva bola zaznamenaná jedna nepríjemná nuancia pre Britániu. Vojenský expert H.I. Sutton hovoril o probléme videa, ktoré sa objavilo na webe.

  Svetlo sveta

  Kde sa nachádzajú Traja králi dnes?

  0 icon

  Po narodení Ježiša nám Sväté písmo predkladá príbeh, ako králi alebo inak nazývaní aj mudrci z východu, prišli do Betlehema, aby sa Kristovi poklonili. Nový zákon kladie dôraz na skutočnosť, že na základe hviezdy na oblohe muži prišli až do Betlehema. Biblia nehovorí koľko týchto kráľov bolo ani z akej…

  Arcibiskup Sheen: Matka Božia je Bohorodička

  0 icon

  Dnes Vám budem rozprávať o našej svätej Matke. A začnem Lurdami. Lurdy sú mestečkom na juhu Francúzska, kde sa v minulom storočí zjavila Panna Mária. Bol som tam 30 krát. Nikdy nezabudnem na prvú moju návštevu tohto pútnického mesta. V tom čase som študoval v Belgicku na univerzite, ako mladý…

  Prečo si Cirkev na Vianoce pripomína sv. Štefana a evanjelistu Jána?

  0 icon

  Pre veriaci ľud je častokrát ťažko pochopiteľné, prečo počas oktávy na Vianoce hneď po oslávení Narodenia Pána, Cirkev predkladá na oslavu martýra sv. Štefana a evanjelistu sv. Jána. Ako prišlo k tomu, že najveselšie sviatky roku sa veľmi rýchlo menia na pripomienku umučenia človeka? Je opodstatnené, aby sv. Štefan ako…

  26.12. Svätý Štefan, mučeník pri obhajobe pravého učenia Cirkvi

  0 icon

  Svätý Štefan je považovaný v Katolíckej Cirkvi sa prvého mučeníka, ktorého sviatok sa slávi 26.12. Tento deň boli totiž nájdene relikvie svätého Štefana. Stalo sa tak na základe videnia, ktoré mal v roku 415 kňaz menom Lucian. V roku 439 relikvi boli prenesené do nového kostola postaveného pri Damašskej bráne v Jeruzaleme. Krížiaci volali…

  Narodenie Ježiša Krista – vianočné sviatky a okruh ich slávenia

  0 icon

  Na Vianoce kresťania slávia narodenie Ježiša Krista. Sú to sviatky Božieho vtelenia, sviatky vykúpenia, pokoja a lásky. Vianoce oslávia na celom svete dve miliardy veriacich. Presný dátum narodenia Pána známy nie je. Slávenie 25. decembra ako narodenie Ježiša je doložené po prvý raz z roku 336 v Ríme. Na základe…

  FOTO DŇA