Razantný nástup liberálneho fašizmu. Fašistický trojblok PS+Spolu+Za ľudí ohrozuje Slovensko. Zvolíme si vlastnú záhubu alebo záchranu?

Za prezidentovania antikrista Baracka Obamu sa na plné obrátky spustila lavína satanizmu a nastoľovania totality globálneho liberálneho fašizmu NWO, t.j. diktátu najzločinnejšieho krídla sionistických svetovládnych mocenských elít (neoconi, deep state, sion-mafia, liberálni fašisti). Táto lavína mala strhnúť so sebou celý svet vrátane Ruska.

Od najzločinnejšieho krídla svetovládnych elít sa však odčlenilo realistické (konzervatívne) krídlo, ktoré si uvedomuje, že zánik PAX AMERICANA je neodvratný a že centrum ekonomickej a finančnej moci sa presúva do juhovýchodnej Ázie, hlavne Číny. Vďaka nemu, kresťanom a vlastencom sa dostal do prezidentského kresla Donald Trump, ktorý sa postavil proti zločinným satanistickým zámerom neoconov (deep state) a vedie s nimi neustály, čím ďalej tým úspešnejší zápas. Musí im síce v mnohom ustupovať, avšak postupne iniciatívu preberá do svojich rúk. Najradšej by s Rusmi rozvinul vzájomne výhodnú hospodársku spoluprácu, avšak zatiaľ si to ešte nemôže dovoliť. Neoconi mu neustále kladú polená pod nohy a usilujú o jeho odstavenie. Naposledy to bol nimi vyprovokovaný incident v blízkosti Hormuzského prielivu útokmi na ropné tankery s cieľom donútiť Trumpa, aby zaútočil na Irán, čím by sa odrovnal a nadobro odpísal. Samozrejme, že Trump im na túto priehľadnú lesť nenaletel. Vojnový stret by priniesol mnoho obetí aj na americkej strane, vyvolal prudký rast cien na ropu, čo by priviedlo napätú západnú ekonomiku a financie do obrovskej krízy až kolapsu. Trump by sa takto znemožnil nielen v očiach Američanov, ale aj celého sveta a o víťazstve v najbližších voľbách by už nemohol ani len snívať.

Ako som spomínal vo viacerých svojich článkoch, naprieč celým svetom sa vyostril a vykryštalizoval stret medzi globálnym liberálnym fašizmom (deep state, Obama, Clintonovci, Bushovci, Soroš, centrála EÚ …)  a národnooslobodzovacím hnutím (Putin, Trump, Orban, Salvini, Le Penová, Zeman, …). Liberalizmus je ideológiou kapitalizmu, ktorého základnou hybnou silou je boj o moc a bohatstvo, ktorý zákonite vedie k tomu, že čoraz väčšie bohatstvo sa koncentruje v rukách čoraz menšej skupiny mocenských elít. Už Lenin vo svojom diele „Imperializmus ako vrcholné štádium kapitalizmu“ skonštatoval, že kapitalizmus prerástol do svojej vrcholnej fázy, t.j. imperializmu, v ktorom sa bohatstvo a moc koncentrujú do rúk monopolov a finančného kapitálu (najväčších bánk). To ale ešte netušil, že tento imperiálny kapitalizmus zákonite prerastie do ešte vyššieho štádia – fašizmu, čo sa potvrdilo už v 30-tých rokoch minulého storočia, keď fašizmus ovládol takmer celú západnú Európu a spôsobil 2. svetovú vojnu.

Fašizmus je diktatúrou militantného šovinistického veľkokapitálu. Najdravšie sa pred vojnou prejavil nemecký veľkokapitál, ktorý priviedol k moci Hitlera a svoje expanzívne ciele realizoval s pomocou ideológie nacizmu, t.j. ideológie nadradenosti germánskej rasy a nenávisti k menejcenným rasám, hlavne židom a Slovanom. Niektorí tvrdia, že v Nemecku nebol fašizmus, ale iba nacizmus. Veľmi sa však mýlia. Bol to fašizmus s nacistickou ideológiu. Podstatou fašizmu je nastoľovanie diktátu a totality veľkokapitálu s ovládnutím politických a mocenských štruktúr, zastrašovaním obyvateľstva, prenasledovaním a perzekvovaním oponentov. Existencia socialistickej sústavy na čele so ZSSR a konkurenčný boj medzi dvoma sústavami, t.j. kapitalistickej a socialistickej, dlho bránili novému nástupu fašizmu na Západe po 2. svetovej vojne. Po páde socialistickej sústavy sa však znovu rozbehli procesy smerujúce k nastoleniu tentoraz už globálneho fašizmu NWO. Tie začali naberať prudké tempo počas prezidentovania Obamu. Víťazstvo Trumpa tieto procesy pribrzdilo, avšak ešte nezastavilo. V Európe je nástup globálneho liberálneho fašizmu riadený z úzadia fašistickej centrály EÚ.  Ciele sú nasledujúce:

 • likvidácia národných štátov a formovanie európskeho superštátu na čele s Nemeckom a Francúzskom, ktorý sa postupne pretransformuje do podoby fašistického islamského kalifátu,
 • genocída pôvodného bieleho obyvateľstva Európy a jeho náhrada za zaostalé a ľahko ovládateľné arabské a africké (ide o genocídny rasizmus proti bielej rase),
 • ovládnutie Ruska a jeho surovinových zdrojov vyvolaním štátneho prevratu či občianskej vojny a dosadením prozápadnej vlády drancujúcej, rozkladajúcej a zapredávajúcej Rusko do rúk svetovládnych mocenských elít.

Liberalizmus ako satanistická ideológia kapitalizmu je úhlavným nepriateľom kresťanstva, ale aj človeka ako takého, lebo je klaňaním sa démonovi moci a bohatstva, zotročením človeka človekom. Súčasná ideológia a politika liberálneho fašizmu sa prejavuje nasledujúcim šialenstvom:

 • šialenstvo multikulturalizmu vedúce k likvidácii národných kultúr, kresťanstva, propagácii úpadkovej anglosaskej kultúry braku, vulgárnosti, sexizmu a násilia so súčasnou podporou dravého vražedného a nenávistného islamu,
 • navážanie migrantov hlavne z Afriky s cieľom formovania nových národov a genocídy pôvodných,
 • šialenstvo a teror gender ideológie, LGBTI a feminizmu s cieľom rozvratu rodiny, likvidácie národnej, kultúrnej a ľudskej identity človeka, jeho duchovného zotročenia.

Dve formy satanizmu zaútočili na západnú civilizáciu vrátane Európy – sionizmus svetovládnych mocenských elít a islam ako ich nástroj rozvratu európskej civilizácie, ktorej morálny a duchovný úpadok prekonáva samotnú Sodomu a Gomoru ako aj Rímsku ríšu pred jej rozpadom. Vyzerá to na neodvratný zánik západnej, hlavne európskej civilizácie, ak sa v nej neprebudia zdravé národné sily a kresťanstvo sa nepozviecha zo svojej agónie.

Žiaľ, aj na Slovensku pôsobia veľmi aktívne vlastizradné fašistické satanistické sily, ktoré nás ženú do záhuby. Tieto sily najnovšie vyniesli na politické výslnie zlovestný trojzáprah strán „PS+Spolu+Za ľudí“ a do prezidentského kresla dosadili ultraliberálnu patrónku skládok – Zuzanu – servilnú slúžku a propagátorku záujmov elít globálneho fašizmu (podpora migrácie, agendy LGBTI, gender a feminizmu, silnejšej integrácie do jadra EÚ, zvrátených liberálnych hodnôt, atď). Silné zázemie im vytvára tretí sektor a piata kolóna, hlavne mimovládne organizácie financované z centrál svetovládnej moci vrátane Soroša, čo veľmi neradi počúvajú, lebo ich to stavia do pozície agentov cudzej mocnosti, t.j. najzločinnejšieho krídla svetovládnych elít. Sú veľmi dobre organizovaní a akcieschopní pokiaľ ide o organizovanie protivládnych protestov, majdanov a štátnych prevratov. Finančnú silu liberálnych fašistov na Slovensku umocňujú aj také spoločnosti ako ESET (podozrivý z napojenia na CIA) či PENTA a informačnú moc im zabezpečujú mainstreamové média, kde sa v oblasti propagácie satanistických hodnôt a nenávisti voči oponentom zvlášť vyníma denník SME. Na Slovensku sa teda sformoval veľmi silný liberálno-fašisticko-satanistický blok, ktorý má potenciál a zámer zlikvidovať Slovensko a urobiť z neho nesvojprávnu kolóniu či vazala „jadra“ EÚ na čele s fašisticko-islamským Nemeckom. Tento blok je veľmi nebezpečným trojským koňom nasadeným na náš národ.

Tento blok do svojho čela dosadil totálneho politického diletanta Trubana, ktorý sa už vidí v kresle premiéra po víťazstve v budúcich parlamentných voľbách. Ako ináč – veď silou peňazí a mediálnou masážou hravo zmanipulujú prvoplánových ľudí a ohlúpnutú mládež. Víťazstvo ich mediálneho produktu – Čaputovej im dáva nádej, že ich taktika sa aj v parlamentných voľbách osvedčí. Znovu oklamú prvoplánového voliča – toho, čo sa o politiku nezaujíma a rozhoduje sa len podľa povrchných vonkajších dojmov – tým, že mu naservírujú omamnú porciu ľubozvučných prázdnych fráz o tom, akí sú oni progresívni, tolerantní, ako chcú vrátiť „túto krajinu“ ľuďom, posunúť ju ďalej a ešte silnejšie integrovať do „jadra“ EÚ. Oni robia novú politiku tým, že sa nehádajú, sú slušní a predurčení na to, aby porazili neslušné, špinavé strany SMER, SNS a ĽSNS, veď predsa Fico je korupčník, Danko neschopný a škodlivý rusofil a Kotleba vybíjaný fašista. Za svoje prázdne frázy skrývajú svoje zlovestné zámery so Slovenskom. Občas z nich čo to prezradia, keď sa chcú pochváliť, akí sú oni priami a otvorení, neskrývajúci a odvážne hlásajúci svoje liberálne hodnoty, ku ktorým patrí aj solidarita s ostanými krajinami EÚ ohľadom prijímania migrantov či podpora agendy LGBTI. Veď prvým ich krokom bude schválenie zákona o registrovaných partnerstvách homosexuálov. Oni sú takí zlatučkí, chutnučkí, novučičkí noví, nanajvýš progresívni, tolerantní, neskorumpovaní a slušní. No ktože by ich nevolil, však? Všetci, pravda okrem zaostalých ficovcov, hejslovákov, fašistov, náckov a bigotných kresťanov, ktorí so svojím konzervativizmom a vlastenectvom zostali trčať kdesi v stredoveku. No fuj, hanba nám, že nevieme vo svojej zadubenosti a zaostalosti doceniť ich progresívnosť.

Keď sa Trubana pýtali, či sa neobáva zasadnúť do premiérskeho kresla vzhľadom na jeho doterajšiu  politickú neskúsenosť, odpovedal bez zaváhania, že vôbec nie, lebo má za sebou silné zázemie. Tým nepriamo prezradil, že on bude len figúrkou a vykonávateľom zámerov zločinného krídla mocenských elít liberálneho fašizmu. Dešifrujme teda, aký zlovestný program budú presadzovať liberálni fašisti, ak vyhrajú voľby:

 1. Zoštíhlenie (menej) štátu – totálne ovládnutie štátu nadnárodným a domácim veľkokapitálom, jeho hospodárske oslabenie znížením príjmov štátneho rozpočtu vďaka zníženiu odvodového zaťaženia veľkopodnikateľov, a tým zvýšenia ich ziskov. Vytvorenie nedostatku zdrojov štátneho rozpočtu povedie k rozvratu sociálneho a dôchodkového systému, oslabeniu ochrany pracujúceho človeka a jeho ďalšiemu zotročeniu. Na to celkom dobre poslúži ekonomický program z dielne SaS, t.j. tzv. odvodový bonus so superhrubou mzdou, ktorý zvýhodňuje len vyskopríjmové kategórie zamestnancov a antisociálna Agenda 2020, ktorá navyše otvorí dokorán brány pre doprivatizáciu a spoplatnenie zdravotníctva, školstva a rozpredaj doteraz nesprivatizovaných podielov strategických sieťových odvetví, ako aj slobodný rozpredaj pôdy, lesov a vodných zdrojov do rúk zahraničného kapitálu. V Agende 2020 prirodzene chýba akákoľvek zmienka o tom, ako naložia so sociálnym a dôchodkovým systémom, čo vyvoláva obavy, že ho rozložia až zlikvidujú. Ak to Richard Sulík myslí so Slovenskom dobre, mal by výrazne popracovať na dopracovaní sociálneho programu, zmene nepodareného ekonomického programu a ponechať v ňom len tie články, ktoré majú potenciál znižovania miery korupcie a zoštíhľovania byrokratického aparátu. Toto je cestou k získavaniu dodatočných zdrojov štátneho rozpočtu bez potreby znižovania príjmov štátneho rozpočtu v prospech zvyšovania ziskov veľkopodnikateľov (tzv. ekonomické zoštíhľovanie štátu a nárast zotročenia a úrovne biedy človeka práce a človeka odkázaného na zdroje zo sociálnych a dôchodkových fondov). Súčasne s ekonomickým oslabením štátu dôjde aj k podriadeniu jeho politických, mocenských a bezpečnostných zložiek a štruktúr pod nadvládu veľkokapitálu a fašistických úderiek mimovládnych organizácií tretieho sektora.
 2. Hlbšia integrácia do euroatlantických štruktúr. Odovzdanie posledných zvyškov štátnej suverenity a národnej zvrchovanosti, t.j. všetkých právomocí rozhodovania v oblasti hospodárskej, mocenskej, sociálnej, kultúrnej, vojenskej a zahraničnej politiky do rúk superštátu EÚ na čele s Nemeckom. Zriadenie amerických vojenských základní na Slovensku.
 3. Solidarita s migračnou politikou EÚ a OSN. Navážanie migrantov, hlavne moslimov z Afriky a arabských štátov. Keď nám pridelia určité kvóty, ako vazal superštátu EÚ si ani nepípneme. Očakávajú sa ďalšie veľké prívalové vlny migrantov do Európy z Afriky.
 4. Pretláčanie agendy LGBTI. Najprv to bude schválenie zákona o registrovaných partnerstvách homosexuálov, potom schválenie adopcie detí pre homosexuálne páry, nakoniec nastolenie teroru gender, LGBTI a feminizmu, zavádzanie zvrátenej sexuálnej výchovy do škôl a škôlok, rodové scitlivovanie a predčasné pohlavné prebúdzanie mládeže hlavne s cieľom ich prípravy pre sexuálne potreby pedofilov pod zámienkou, že aj deti majú právo na sexuálny život (vyjadrenie ich súhlasu na pedofilný styk) a rozhodovanie o zmene pohlavia.
 5. Zaradenie Ruska do bezpečnostnej hrozby. Rozpútanie šialenej rusofóbie. Kým iné štáty a spoločnosti bojujú o ruské trhy (napr. zriadenie automobilky BMW, veľké investície Siemens a pod.), naši ultraliberáli chcú byť v nenávisti voči Rusku pápežskejší ako pápež.
 6. Zvedenie prísnej cenzúry (zrušenie slobody slova a prejavu) a odstavenie politických oponentov pod zámienkou boja proti dezinformáciám.

Liberálni fašisti neustále kvákajú o tom, ako oni chcú spájať ľudí, len my zlí vlastenci ich neustále rozdeľujeme. Treba im však pripomenúť, že hlavnými rozdeľovačmi sú oni deliac politikov a ľudí na slušných a neslušných, nových a starých, progresívnych a zaostalých, čistých a špinavých, atď. Oni zaútočili prví hádžuc na nás vlastencov všelijakú špinu, častujúc nás nálepkami homofóbi, xenofóbi, rasisti, fašisti, náckovia, hejslováci, bigotní katolíci, extrémisti a vyhrážajúc sa perzekvovaním v zmysle prijatej inkvizičnej novely zákonov o boji proti extrémizmu z dielne Žitňanskej. Pre fašizmus je typický rozmach občianskych fašistických úderiek (v našom prípade vlastizradných mimovládok), vyvolávanie strachu  a šírenie nenávisti voči oponentom (t.j. vlastencom), ich prenasledovanie a zatváranie, prípadne fyzická likvidácia, ako to nevdojak prezradil mladý a nenávisťou k vlastencom a zvrchovanému Slovensku sršiaci liberálny fašista – progresívec Emilko Hodál.

Vždy s úškrnom na perách čítam články o zisteniach amerických vedcov, ale najnovšie ma zaujalo video o ich objave, že pri pozeraní nechutných, odporných, násilných a desivých scén to s liberálmi ani nepohne, kým normálneho diváka tieto scény rozhodia, zdesia, znechutia, nenechajú ľahostajnými: https://www.youtube.com/watch?v=fy8HXIb2MU4 . To svedčí o bezcitnosti, psychopatii a sociopatii pravých liberálov. Sú majstrami manipulácie a vedia skvelo predstierať city, preto ľahko oklamú nič netušiacich ľudí.

Slovenská voličská scéna okrem ľahostajných, ktorí ignorujú voľby, je rozdelená na dve približne rovnaké polovice – tých, čo budú voliť liberálov (PS+Spolu, Za ľudí, SaS, KDH, OĽaNO, Most-Híd) a tých, čo sú orientovaní zväčša pronárodne či proštátne (ĽSNS, SMER, SNS, Sme rodina). Vlastizradní liberáli dali jasne najavo, že so žiadnou pronárodne orientovanou stranou do volieb nepôjdu. Tým rozdelili Slovensko na dva nezmieriteľné tábory.  Sú plní nenávisti voči Ficovi, Dankovi, Kotlebovi, Rusku a Putinovi. Ak si Truban myslí, že dosiahne hravé víťazstvo a bude vládnuť bez problémov, lebo veď má za sebou „silné zázemie“, veľmi sa mýli. Ak by aj vlastenecký blok nezvíťazil, veľmi sťaží Trubanovi vládnutie a realizáciu zámerov zničenia a zapredania Slovenska.

Je smutné, že naši vrcholní politici nemajú ani len elementárne vedomosti o globálnej politike, kde v súčasnosti prebieha najostrejší boj medzi najzločinnejším krídlom elít globálneho fašizmu NWO a národnooslobodzovacím hnutím. Ak by to Fico vedel, mohol sa vypracovať na štátnika rangu Orbana či Zemana, o Putinovi a Trumpovi ani nehovoriac. Nemusel sa dopustiť toľkých chýb. Danko dtto. Kollár sa veľmi predvídavo zaradil do krídla národnooslobodzovacích síl v Európe. Táto predvídavosť chýba Sulíkovi, ktorý ak sa dá do služieb fašistického trojzáprahu, navždy sa odrovná. Svojrázny nepoddajný Matovič, ktorý to seká hlava-nehlava, bude však pre liberálnych fašistov tvrdým orieškom. Bude to ešte veselé na liberálno-fašisticko-satanistickej scéne. Tragikomická fraška sa už rozbieha plnou parou.

Putin sa nie náhodou vyjadril pre časopis Financial Times, že liberalizmus je už prežitkom  a prináša len zlo, otvára brány bezbrehej migrácie do Európy sprevádzanej obrovským nárastom násilia, lúpeží, vraždenia a znásilňovania. Zároveň naznačil, že aj Trump bojuje s liberalizmom na domácej scéne. Áno, po celom svete prebieha urputný boj proti globálnemu liberálnemu fašizmu, ale najviac je zreteľný v zápase Trumpa, ktorý dôrazne odmieta imigráciu, LGBTI, feminizmus, gender ideológiu. Trump to zvláda bravúrne neustále metúc svojho protivníka. Slávi čoraz väčšie úspechy. Najnovšie je to zatknutie pedofila Jeffreya Epsteina a rozmotávanie jeho pedofilnej siete siahajúcej až na anglický kráľovský dvor. Sú rozbehnuté súdne procesy proti obrovskej pedofilnej pyramíde, na vrchole ktorej stoja špičky svetovládnej sionistickej mafie. Je desivé dozvedať sa, aké satanistické hrôzy títo zvrhlíci  spôsobujú nevinným detským obetiam – kradnutie a obchodovanie s deťmi (hlavne bezprizornými), znásilňovanie, mučenie a vraždenie, prinášanie rituálnych detských obetí Satanovi, obchod s orgánmi. Nič hrôzostrašnejšie v dejinách ľudstva neexistovalo ako toto satanistické pedofilné zlo, ktorému každoročne padne za obeť minimálne 8 miliónov detí. Svedectvo o tom podáva v nasledujúcom videu so slovenskými titulkami bývalý operačný dôstojník CIA R.D.Steele, šéf výboru pre vyšetrovanie obchodovania s ľuďmi a zneužívania detí: https://www.youtube.com/watch?time_continue=585&v=On15MadV5sA

Svetovládna sion-fašistická mafia úmyselne neustále roztáča holokaustovú mašinériu, aby ňou zastrašila odporcov a zakryla svoje zločiny, ktorými priniesla smrť stámiliónov vo vojnách, revolúciách, prevratoch, obchodoch s ľuďmi, drogami a prostitúciou. Najdesivejšie sú však jej zločiny na deťoch. Hitler v porovnaní s ich zločinmi vyznieva ako neviniatko. Nezvratne sa blíži obdoba Norimberského procesu s najväčšími zločincami v dejinách ľudstva.

Je udivujúce, že práve v čase zatknutia pedofila Epsteina, denník SME, zrejme na pokyn „zhora“, zverejnil naraz 3 články obhajujúce pedofilov a pedofíliu v duchu, že mali by sme byť empatickí voči ním a ich sexuálnym potrebám. Čoskoro vyšiel aj ďalší článok prerážajúci dno žurnalistiky z pera vyšinutej novinárky o potrebe zvyšovania pornografickej vzdelanosti a zavádzania pornografickej výchovy do škôl. Dotyčná vo svojej skazenosti si zrejme neuvedomuje, že mnohým ľuďom sa porno hnusí. Denník SME = Satanistickí Mediálni Extrémisti sa propagáciou satanistických zvrhlostí navždy skompromitoval. Dal nám do rúk silné tromfy v ideologickom boji. Treba to náležite zužitkovať.

Čaká nás teda urputný boj proti liberálnemu fašizmu. Priepasť medzi ním a národnooslobodzovacím hnutím sa neustále prehlbuje, až nakoniec roztrhne celú EÚ, ktorá sa následne rozpadne. Bude to veľký treskot. Globálny liberálny fašizmus, tento rakovinový nádor na tele ľudstva, musí byť a bude nakoniec porazený aj vďaka tomu, že liberálne elity zdegradovali, padli na morálne dno a osprosteli. V nadchádzajúcom predvolebnom zápase bude dôležité, aby vlastenecké sily uplatňovali takú taktiku, pri ktorej sa nenechajú liberálmi vyprovokovať, ale s pokojom a rozvahou im budú nastavovať zrkadlo a smerovať komunikáciu tak, aby boli donútení vykrúcať sa a nechtiac odhaľovať svoje zlovestné plány. Žiaľ, pre väčšinového diváka nie je dôležitý obsah, ale to, kto sa ako uhladene vyjadruje. Treba sa na tento boj náležite pripraviť a donútiť liberálnych fašistov, aby sa znemožnili. Zároveň treba ukázať voličom, že vlastenci sú ľudia kultivovaní, charakterní, oddaní Bohu a vlasti, nadšení, vzdelaní a inteligentní. A my praví kresťania máme v rukách ešte jednu veľmi silnú duchovnú zbraň – modlitby a prosby k Bohu. Doviedli sme k víťazstvu Trumpa, porazíme aj liberálnych fašistov, lebo PRAVDA je na našej strane.

Na rozdiel od liberálov, ktorí podriaďujú politický a mocenský aparát štátu záujmom veľkokapitálu a oligarchie (nadnárodnej a domácej), vlasteneckým silám musí ísť o to, aby po prípadnom volebnom víťazstve prijali také zákony, ktorými podriadia záujmy veľkokapitálu záujmom a potrebám silného štátu (nie však v zmysle byrokratickom) v prospech pracujúceho človeka. Dôjde k znárodňovaniu strategických odvetví, podpore rozvoja poľnohospodárstva a dôležitých odvetví priemyslu, odstraňovaniu obrovských príjmových disproporcií a vydieračskej exekučnej praxe, postupnej demontáži kapitalistického systému. Kapitál bude musieť byť donútený začať slúžiť človeku a nie naopak, človek kapitálu. Putin svojím výrokom o tom, že liberalizmus je už prežitkom, naznačil, že sa pripravujú a rozbehnú procesy postupného oslabovania kapitalizmu a posilňovania socialistických prvkov pod centrálnym dohľadom a riadením silne centralizovaného demokratického (ľudového) štátu. Začneme budovať nový svet – Kráľovstvo Božie na Zemi. Nezrodili sme sa na to, aby sme boli otrokmi kapitálu, ale na to, aby sme sa stali slobodnými a dôstojnými ľudskými bytosťami.

Ing. Peter Kohút, CSc.

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidla preštudovali a porozumeli im.

author photo

Peter Kohút

O AUTOROVI

Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia. Publikujem hlavne v zahraničí, moje vedecké a filozofické články je možné nájsť napr. zadaním kľúčových slov: Peter Kohut Universe. Zaujímam sa aj o spoločenský vývoj hlavne z pohľadu jeho dialektiky a skúmam mechanizmy determinujúce civilizačné smerovanie. K mojim mnohým ďalším záľubám patrí hlavne klasická hudba a spev.

AUTOR V ČÍSLACH

Počet článkov: 116

Celkové hodnotenie: 23.23

Priemerná čítanosť: 5833

icon Top za 7 dní

iconNajnovšie z HS

icon Najčítanejšie z HS

 • POČASIE NA DNES

  FOTO DŇA

 • Vybrali sme

  Voliť sa dá len s platným OP, prípadne dokladom o jeho vybavovaní

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:TASR - Ján Krošlák)   Pred júnovými eurovoľbami si treba skontrolovať platnosť občianskeho preukazu (OP). S neplatným občianskym preukazom sa voliť…

  Fanúšikovia napadli policajtov po dueli Borussie Dortmund s Darmstadtom

  0icon

  Dortmund 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR/DPA)   Dvaja policajti utrpeli vážne zranenia pri výtržnostiach fanúšikov po sobotnom bundesligovom dueli medzi futbalistami Borussie Dortmund a Darmstadtu (4:0).…

  Chcú rozložiť naše hodnoty a zničiť Slovensko

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:Pixabay)   Toto napísal v komentári Peter Bárdy z Aktualít: „To, čomu sme čelili pred sto rokmi, je tu opäť. A…

  Výhražné správy pokračujú. Strach o život má ďalší poslanec Hlasu

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:Facebook)   Nedávno sme informovali, že boli zaznamenané vyhrážky smrťou ministrovi vnútra Matúšovi Šutajovi Eštokovi z Hlasu-SD a v tejto súvislosti…

  Ministra Šutaja Eštoka vytočila tlačovka Matoviča: "Odteraz je pre mňa OĽaNO extrémistická skupina ľudí"

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Sobotné mediálne vystúpenie lídra hnutia OĽaNO Igora Matoviča bolo podľa ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka (Hlas-SD) opakom upokojenia…

  Daňo spočiatku "hľadal nohy", Pardavý: "Našli sme cestu k výhre"

  0icon

  Ostrava 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:TASR - Michal Runák)   Slovenskí hokejisti splnili sobotňajším víťazstvom nad Francúzskom 4:2 úlohu favorita a spravili ďalší krok k postupu…

  Znepokojujúce? Rozhodnutie Francúzska o Rusku vyvolalo na Západe rozruch

  0icon

  Paríž 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR/AP-Michel Euler)   Rozhodnutie Francúzska pozvať Rusko na ceremóniu pri príležitosti 80. výročia vylodenia spojencov v Normandii znepokojilo jeho spojencov, píše…

  Bratislavské Nové Mesto otvára zrevitalizovaný park na Račianskom mýte

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024  (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Bratislavské Nové Mesto oficiálne otvára v nedeľu zrevitalizovaný park na Račianskom mýte. Chýbať nebude detský orchester, diskusné fórum, cirkusantské…

  Zoroslav Kollár informoval o kauze syna blízkeho spolupracovníka Igora Matoviča

  0icon

  Bratislava 19. mája 2024 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Konkurzný právnik, podnikateľ a politický komentátor Zoroslav Kollrár sa v novom videu na YouTube venuje osobe známeho oligarchu…

  Regenda priznal neznalosť pravidla, Tatar prial hetrik Hudáčkovi

  0icon

  Ostrava 19. mája  2024 (TASR/HSP/Foto:TASR - Michal Runák)   Dôležité tri body, kuriózne vylúčenie a aj potvrdenie gólovej formy Libora Hudáčka priniesol piaty zápas slovenských…

  Blog - redakcia Hlavných správ nezodpovedá za obsah blogerských príspevkov

  Peter Haršáni

  Marek Brna

  Erik Majercak

  Pavel Jacz

  Gustáv Murín

  Vášeň v Tebe

  Auto Trendy

  Reklama

  Armádny Magazín

  TopDesať

  FOTO DŇA