25.
Začiatkom deväťdesiatich rokov minulého storočia prepukla vo svete aféra, keď sa zistilo, že vlády vo svete masovo testovali na svojich občanoch rádioaktívne látky. Desiatky, ba možno aj stovky tisíc občanov zomrelo v rámci tohto testovania, ktoré trvalo od štyridsiatich rokov minulého storočia. Začiatkom deväťdesiatich rokov minulého storočia nastúpila za ministerku energetiky USA pani Hazel O Learyová, ktorá nebojácne odhalila verejnosti všetko, čo mohla a obvinila americkú vládu z tých najhorších zverstiev po 2. svetovej vojne. Ukázalo sa, že ide o medzinárodnú sieť mnohých štátov, ktorých vlády doslova zaživa upaľovali a nechali rozpadať rádioaktivitou. A to všetko kvôli vedeckým pokusom, ale i likvidáciu nepohodlných občanov, skupín i celých komunít. Obeťami boli predovšetkým väzni, mentálne a telesne postihnutí, občania tmavej pleti, tehotné matky a deti. Konkrétne príklady je možné nájsť na stranách 68 a 69 publikácie. Je to však veľmi smutné čítanie.
Koncentračné tábory 21.storočia ( str. 69 – )
1.
Ukazuje sa, že snahy tajné vlády o svetovládu sú v plnom prúde a my si to vôbec neuvedomujeme, pretože si tieto zverstvá nemôžeme ani všímať. V plánoch tajnej vlády sú ľudia a svetová populácia vôbec iba počtom kusov mäsa, s ktorým sa môže voľne manipulovať a podľa ľúbosti likvidovať. Máme stratiť nielen všetky práva a slobody, ale i svoje myslenie a seba samých. Staneme sa výhradným majetkom svetového štátu. Všetky pozemky, nemovitosti a veci budú znárodnené a konfiškované. Nikto nebude môcť nič vlastniť a keď, tak iba s povolením úradov. Každý, kto v budovanom super štáte nebude chcieť zmeniť svoje myslenie, nepodriadi sa svetovláde hoc aj v tej najmenšej veci, nebude chcieť sa vzdať svojich ľudských práv a slobôd, bude odsúdený k psychiatrickej prevýchove, uväznený alebo fyzický likvidovaný. Ak by na tieto tvrdenia neexistovali fakty, bolo by ťažko tomu veriť. Poďme si teda niečo povedať o svetovej, plánovanej strate slobody a hlavne o budovaní nových vládnych koncentračných táborov vo svete.
2.
S porážkou fašistického Nemecka mali zároveň skončiť aj koncentračné tábory. Nič takého sa však neudialo. Po 2.svetovej vojne prešli v rámci projektu PAPER CLIP pod vládu USA špičkoví nemeckí lídri koncentračných táborov. Praktický vo všetkých amerických agresiách proti nevinným štátom od päťdesiatich rokoch minulého storočia sa po vstupe amerických vojsk na ich suverénne územie zriaďovali koncentračné tábory. Počas vojny vo Vietname sa USA podarilo zriadiť 44 koncentračných táborov, kde boli zadržiavaní nevinní civilní vietnamskí občania, mučení a využívaní na rôzne lekárske pokusy. Riaditeľ vládnej CIA William Colby priznal, že v koncentračných táboroch bolo vládou USA zabitých 20 587 vietnamských civilistov. V roku 1989 vtrhli americkí vojaci do Panamy zvrhnúť vládu a podarilo sa im internovať pochytať a uväzniť do koncentračných táborov celkom 7 000 ľudí a to bez obvinenia a súdu. Mnohí sú dodnes nezvestní.
3.
Vláda USA na svojom území zriaďuje novodobé a obrovské koncentračné tábory pre svojich občanov a teda tých, ktorých pokladá za ideologický nevhodných občanov. Ide o koncentračné tábory pre ľudí, ktorí by mohli v čase preberania moci v USA pod diktát svetovlády robiť problémy. Prvé koncentračné tábory pre občanov USA sa začali budovať už v päťdesiatich rokoch minulého storočia. Federálna polícia FBI robila nezákonné operácie s názvom NEVOD. Svojho času boli do koncentračných táborov umiestňovaní americkí vojaci a občania, ktorí odmietli ísť bojovať do vietnamskej vojny. Tento koncentračný tábor leží u mesta Allenwood v štáte Pensylvania. Senátor M. W. Cooper v roku 1989 vyhlásil, že všetci nevhodné ľudia, ktorých vlády označia, budú pochytaní a umiestnení v koncentračných táboroch, ktoré už existujú pre zdarné nastolenie svetovlády.
V skutočnosti vyhlásenie svetovlády si bude vyžadovať masové zatýkanie, následne prevýchovu či likvidáciu. Preto vláda USA si zvolila cez celkom legálny postup takú organizáciu práce, ktorá umožní za krátku dobu zatýkanie tisícov osôb. Vláda USA zriadila organizáciu FEMA – Federálnu agentúru pre výnimočné stavy. Táto agentúra dostala množstvo právomoci, ktorých uplatnenie v praxi znamená mať moc nad občanmi. Agentúra FEMA vznikla z nariadenia prezidenta Cartera číslo 12 148 zo dňa 19.6.1978 ako vládna agentúra pre riadenie núdzových stavov. Nariadením prezidenta č. 11 490 boli dané agentúre také právomoci, v zmysle ktorých môže zrušiť Listinu základných práv a slobôd a dokonca aj Ústavu USA. Všetky výkonné nariadenia môžu behom jednej hodiny zachvátiť celé USA, stačí iba súhlas prezidenta republiky. Podľa tohto nariadenia ide o zabavenie všetkého, čo je k dispozícií občanom a firmám, v prospech federálnej vlády, zmocnenie sa všetkých občanov pre nútené práce. V prípade prírodných katastrof, občianskych nepokojov alebo finančnej krízy, je prezident a malá elita vo vláde USA oprávnená zrušiť Ústavu USA, Listinu základných práv a slobôd a zotročiť celý národ pod totalitnú diktatúru.
5.
Podľa autora FEMA a americká vláda vyvolávajú v krajine umelé prírodné katastrofy, občianske nepokoje, umelú kriminalitu a štátnu finančnú krízu. Je dôležité si toho trošku všimnúť, pretože zvyčajne tomu nevenujeme žiadnu pozornosť.
A. Umelé prírodné katastrofy.
Americká vláda disponuje takou technikou, ktorá je schopná ovládať fyzické procesy v prírode, teda ide o počasie. Na Aljaške je namontovaný vysokofrekvenčný a vysoko energetický rádiový vysielač. Účelom je, aby tento vysoko výkonný prístroj vysielal energiu do atmosféry za účelom jej zohrievania a radikálnej zmeny počasia. Elita USA dokáže na Zemi urobiť tropické tepla, suchá a rozsiahle požiare alebo zavaliť atmosféru množstvom mračien na vyvolanie záplav. Uvedomme si, že tajná vláda môže na Zemi kedykoľvek rozpútať prírodné peklo, pretože tak môže zrušiť Ústavu, ľudské práva a môže začať platiť stanné právo.
B. Umelá kriminalita.
Americká vláda uskutočňuje desiatky programov s drogovou manipuláciou spoločnosti. Vďaka tomu sa podarilo vytvoriť milióny drogovo závislých a zruinovaných ľudí. V mnohých mestách doslova vznikli celé geta kriminálnych spoločnosti, živiacich sa prepadávaním, násilím a krádežami. Vytvorenie takýchto spoločnosti autor pokladá za potrebné zo strany vlády, aby si občania zo strachu pred kriminalitou dávali odoberať svoje ľudské práva výmenou za ochranu. V USA v roku 1994 vzrástol strach občanov z kriminality až do takej miery, že žiadali vládu, aby zasiahla a prijala k tomu nové zákony. Vláda tejto zákazke občanov vyhovela. Vláda si teraz môže prísť do akejkoľvek domácnosti a urobiť tam domovú prehliadku, všetko poprehadzovať a bez ospravedlnenia odísť, vláda si môže dať hocikoho na ulici zastaviť, prehliadať alebo odviesť k výsluchu. Vláda môže dať zavrieť občana bez sudu do väzenia ako potenciálneho zločinca. USA sa stali štátom „myšlienkových zločincov“. Pokiaľ sa na ulici neusmievate a nerobíte sa, že ste šťastní, alebo nemáte kravatu, môžete byť podľa zákona predvedení v putách na policajnú stanicu. V polovine osemdesiatich rokov prezident Regan navrhol verejnosti 6 represívnych zákonov výmenou za obmedzenia základných slobôd občanov. Tie boli prerokované v Kongrese USA na jar 1985. Bol napríklad prijatý zákon, ktorý dával právomoc ľubovoľne rozhodovať o vine či nevine občana a ktokoľvek mohol byť označený za zločinca a uväznený. Bol prijatý zákon, ktorý umožňoval realizovať systém národného udavačstva a to za veľkú odmenu. Takýto zákon umožňuje vznik veľkej vlny udavačstva, občianskych nepokojov či falošných obvinení.
Americký senátor Cooper v roku 1989 napísal, že tajná vláda si pre potrebu kriminálnych živlov vyžiadala dovoz efektívnych zbraní. To malo donútiť americkú verejnosť k dobrovoľnému zavedeniu zákona proti týmto zbraniam. Aby poštvala verejnosť proti týmto zbraniam, strieľala CIA v rámci projektu ORIÓN za pomoci duševne chorých, drog a hypnózy dokonca nevinné deti na školských dvoroch. Iba v roku 1995 bolo v USA zastrelených 5 205 nevinných deti. Vláda využíva špičkových zabijakov z väzníc výmenou za ich slobodu a anonymitu a dáva im rôzne úlohy v spoločnosti.
Vytváranie umelej kriminality nie je iba obrovský biznis, ale aj cielená snaha dosiahnuť s podporou verejnosti diktátorsky režim bez akýchkoľvek ľudských práv. Bol odhalený projekt COINTELPRO, v ktorom sa uvažovalo o vyvolávaní umelej kriminality a nepokojov a to pre efekt na verejnú mienku. Konkrétny príklad z apríla 1969: ochrancovia ľudských práv a slobôd plánovali pokojnú protivojnovú demonštráciu v New Yorku. Úmyslom vlády v programe bolo vyrobiť štvavé letáky, ktoré nabádali ľudí k výtržníctvu a krviprelievaniu. Bolo potrebné týmto spôsobom diskreditovať organizátorov protivojnovej demonštrácie. Až v roku 1978 sa vyšetrovaním potvrdilo, že FBI si najala študentov, ktorým platila za páchanie násilnosti a výtržnosti.
Vláda zneužíva k páchaniu kriminality i psychický nemocných alebo i normálnych ľudí, drogami alebo mikročipom ovládané skupiny alebo jednotlivci. Spomínate si ešte na bombový útok v obchodnom centre v Oklahoma City v USA? Bol obžalovaný jeden pán, ktorý sa k činu priznal. Lenže sa pritom sťažoval, že mu armáda pred jeho činom umiestnila do jeho tela mikročip. Iný muž zase obvinil CIA z implantácie mikročipu do mozgu, po ktorom z neznámych príčin vraždil v Long Island. Senátor Cooper zistil, že tieto udalosti sa diali po celej krajine. Všetci strelci boli bývalými pacientmi psychiatrických zariadení a všetci boli pod vplyvom drogy Prozac. Táto droga spôsobuje krajnú agresivitu a v kombinácií s riadením človeka cez mikročip dostaneme podľa senátora masovú vraždu, ktorá sa končí samovraždou páchateľa.
C. Umelé finančné krízy.
Spomeňme si na celosvetové sťahovanie finančnej hotovosti a násilné nahradzovanie našich peňazí bezhotovostnými platbami pomocou platobných kariet. Tak nás má vláda totálne pod kontrolou. Konfiškácia našich peňazí má byť k nášmu uväzneniu pod totálnu závislosť vlády. Vláda môže plánovane kedykoľvek vyvolať krach kapitálových trhov alebo nechať čokoľvek vytunelovať. Krach takýchto trhov môže viesť k uzavretiu všetkých bank a k zmocneniu sa peňazí občanov. Pod nátlakom administratívy by sa tak podarilo v čase národnej krízy zaviesť masovú povinnú bezhotovostnú spoločnosť.
So vznikom OSN začali vo svete vzrastať tendencie zakazovať štátom vydávať mince z drahých kovov. Odjakživa platilo, že cena zlata jednej mince musí byť minimálne taká, ako je vyrazená nominálna hodnota na tejto minci, ktorou sa platí. Aj keď padne mena, ľudia o svoje mince neprídu, pretože im ostala tá sama hodnota v zlate. Prezident Bill Clinton vyhlásil, že cieľom je vytvorenie Svetového systému finančnej kontroly v súkromných rukách. Najväčší finančný kolos v USA – federálna rezervná banka – je v súkromných rukách a nepodlieha kontrole a dozoru Kongresu. Je to veľký výhoda pre svetovú vládu.
( Pokračovanie v časti XXV. )
Dušan Hirjak