Vedecky recenzovaná (peer review) štúdia publikovaná v 7. júna 2025 v Medzinárodnom časopise pre inovatívny výskum v lekárskej vede (ISSN: 2455-8737) identifikovala 86 závažných neuropsychiatrických postihnutí spojených s mRNA injekciami proti kovidu. V štúdii sa porovnávali hlásenia nežiadúcich účinkov po očkovaní proti kovidu v porovnaní s ostatnými očkovaniami z neuropsychiatrickej oblasti.
Po očkovaní proti kovidu štúdia preukázala mnohonásobne vyššiu pravdepodobnosť vzniku týchto nežiadúcich účinkov než po iných očkovaniach a to nasledovne:
.
• Psychóza – 440× väčšia pravdepodobnosť,
• Depresia – 530× väčšia pravdepodobnosť,
• Schizofrénia – 315× väčšia pravdepodobnosť,
• Bludová porucha – 50× väčšia pravdepodobnosť,
• Demencia – 140× väčšia pravdepodobnosť,
• Pokles kognitívnych funkcií – 115× pravdepodobnejší,
• Samovražedné myšlienky – 150× pravdepodobnejšie,
• Vražedné myšlienky – 25× pravdepodobnejšie,
• Iné násilné správanie – 80× väčšia pravdepodobnosť,
• Mozgové trombózy – 3000× pravdepodobnejšie.
.
Predpokladá sa, že takýto mimoriadny nárast závážných neurologických a psychiatrických diagnóz je spôsobený produkciou toxických tŕňov – spike proteínov v mozgu jedincov po podaní tzv. mRNA vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Štúdia dospela k záveru, že sa preto musí bezprostredne zastaviť toto tzv. očkovanie.Táto štúdia bola realizovaná analyzovaním databázy VAERS – https://vaers.hhs.gov/ (Štátom USA vedená databáza všetkých nežiadúcich reakcií po očkovaní – zhromaždené hlásenia z populácie asi 330 miliónov obyvateľov za posledných asi 40 rokov). Skúmala potenciálne súvislosti medzi očkovaním proti ochoreniu COVID-19 a neuropsychiatrickými stavmi. Do tejto databázy sú nahlasované dáta o nežiadúcich rekciách po očkovaní z CDC – https://www.cdc.gov/ (Centrum pre infekčné ochorenia USA) a z FDA – https://www.fda.gov/ (Štátna autorita pre registráciu liekov a potravín v USA). V databáze VAERS boli vyhľadávané dáta o neuropsychiatrických komplikáciách po očkovaní od 1. januára 1990 do 27. decembra 2024. Časové obdobie zahŕňalo 420 mesiacov pre všetky vakcíny okrem vakcín proti COVID-19, kde sa začalo aj v USA plošne očkovať až od začiatku roku 2021. Výsledky boli vypočítané porovnaním počtov nežiaducich reakcií po vakcínach proti ochoreniu COVID-19 s ich výskytom po ostatných vakcínach. V tejto štúdii boli preukázané pre neuropsychiatrické ochorenia vyššie uvedené alarmujúce zistenia v porovnaní s očkovaním proti chrípke a ostatnými očkovaniami dohromady.
.
Ľudia sa dali nabaláchať. Vraj očkovanie. Dokedy sa bude v tomto klamstve pokračovať? Matematik Richard Kollár by vedel spočítať, že uvedenými závažnými neurologickými a psychiatrickými chorobami sú tzv. zaočkovaní ohrození presne 484,5 krát viac ako tí, ktorí sa tejto toxickej procedúre vyhli. No iste sa niekto uspokojí tým, že to nie je ani 500 krát viac, že to nie je ani 1000 krát viac… a strčí hlavu do piesku.
.
Teraz tu máme postihnutých po tzv. zaočkovaní proti kovidu. Je šťastie, že sú takou silnou a vplyvnou skupinou, keď k nim patrí aj prezident Pellegrini, ministri Šutaj Eštok, Kamil Šaško, Tomáš Drucker, Erik Tomáš… a iné silné postavy našej politickej, mediálnej a aj medicínskej scény. Teda nielen obyčajní ľudia, ktorí verili autoritám, ale aj samotné autority a odborníci patria k postihnutým. Spomínam si, že rozsiahly mamografický skríning v ČR rozbehla prvá manželka prezidenta Havla Oľga, ktorá sa do tejto oblasti zdravotníctva oprela nevídanou energiou, celou silou svojej ženskej osobnosti. No nič nebráni na Slovensku tomu, aby sa spojili vyššie vymenovaní muži a s rovnakou vervou ako onehdá prvá dáma ČSSR Oľga Havlová, sa do tohto problému opreli a bezprostredne zorganizovali celonárodný program včasnej diagnostiky a prevencie následkov tejto tzv. vakcinácie na najvyššej možnej úrovni, teda v réžii štátu. Súčasný minister zdravotníctva z Hlasu MSc. Kamil Šaško vyhlasuje, že nič pre neho a štát nie je dôležitejšie ako životy a zdravie občanov. Lenže je už celkom isté, že dôvera občanov v štát sa nenarodí z nečinnosti vlády.
.
Vedecký portál, na ktorom sa globálne zhromažďujú vedecké štúdie dokumentujúce problematiku tzv. vakcinácie proti ochoreniu COVID-19 je https://www.react19.org/ Obsahuje k dnešnému dňu 3751 vedeckých publikácií z najprestížnejších karentovaných (impaktovaných) medicínskych vedeckých časopisov a portálov (Lancet, Nature, NEJM, BMJ, PubNet, NIH…). Už 10 vedeckých štúdií (https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1gJj3GSrM-UJR9c6Lrcn1k8_buQkQznuUVSKuMR8_2lU/htmlview) preukázalo, že tzv. mRNA vakcíny boli znečistené obrovským množstvom výrobcami nedeklarovanej DNA, a tiež ďalšími nedeklarovanými komponentami.
.
Zdroj
Štúdia vo formáte PDF na stiahnutie https://ijirms.in/index.php/ijirms/article/view/2090/1487
.
Ďalšie dôležité zdroje
Profesor Marík má komplexný prístup ku kovidu prevencia a liečba postihnutí po tzv. očkovaní proti ochoreniu COVID-19
https://covid19criticalcare.com/treatment-protocols/
Spikeopatia´ = Tŕňová choroba´: COVID-19 Spike Proteín je v oboch prípadoch rovnako patogénny. Ako z vírusu, tak rovnako aj z vakcíny mRNA https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC10452662/
Nakopenie tŕňov v mozgu
10. 07. 2025 |
Karma článku:
|
Počet pozretí:
|
Počet komentárov: 0
|
Autor: Peter Lipták
VYBRALI Z SME
Zelenskyj potvrdil, že ukrajinský veľvyslanec v USA bude vymenený
10. 07. 2025 0 komentárov
Minister Blanár uletel. Bratať sa s Izraelom je zlý vtip
10. 07. 2025 0 komentárov
Írsky regulačný úrad prešetruje, či TikTok neprenáša údaje na servery v Číne
10. 07. 2025 0 komentárov
Premiér reagoval na vyhlásenie nemeckého kancelára Friedricha Merza
10. 07. 2025 0 komentárov
Krajiny EÚ nechcú odovzdať svoje systémy Patriot Ukrajine
10. 07. 2025 0 komentárov
Europoslanci veľkou väčšinou hlasovali proti návrhu na vyslovenie nedôvery Von der Leyenovej
10. 07. 2025 0 komentárov
Európska komisia vyplatila Slovensku 492 miliónov eur
10. 07. 2025 0 komentárov
Ako dopadlo stretnutie medzi Lavrovom a Rubiom?
10. 07. 2025 0 komentárov
Ústavný súd SR dostal za prvý polrok 1587 návrhov, vybavil 1670 vecí
10. 07. 2025 0 komentárov
.
KOMENTÁRE
Smutné: Skončili ako Pat a Mat slovenskej umeleckej scény
09. 07. 2025 |
0 komentárov
Od anarchie nás delia milimetre
09. 07. 2025 |
0 komentárov
Cenový kompas alebo cenový úskok? Ako vláda zakrýva infláciu cez webovú stránku
09. 07. 2025 |
0 komentárov
.
VOJNY A KONFLIKTY
To najdôležitejšie z Ukrajiny
09. 07. 2025 |
0 komentárov
USA sa chvália podporou pre Ukrajinu, v skutočnosti však recyklujú „staré, nebezpečné vybavenie“
09. 07. 2025 |
0 komentárov
To najdôležitejšie z Ukrajiny
08. 07. 2025 |
0 komentárov
Trump sľubuje Ukrajine ďalšie zbrane
08. 07. 2025 |
0 komentárov
Ukrajina požiadala Nemecko o zbrojný materiál za miliardy eur
07. 07. 2025 |
0 komentárov
.
Životný štýl
.
.
Armáda, konflikty, analýzy, história, vojenská technika
.